Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
RU
amalka
| 9. 2. 2009 18:08
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
ale nějak to dopadne ne?Jo a mě budou operovat 13 a to v pátek tak teď nevím jestli je to dobré nebo ne
Menzes mě právě skončil a na to dr.čekala,říkala že jinak se musím přeobědnat tak nevím jak kde to je.Drž se
.
Jarka
Přeju ti hodně zdravíčka ahoj


Jana
. To bude přesně 8 týdnů po operaci. Necítím žádné obtíže, nic nebolí a o té infekci jsem ani nevěděla - jen jsem včera měla slaboučký výtok. Doufám, že už to bude v pořádku a žádné obtíže se nepřidají.
kde vzít vůli na to nežrat!? 
A proč by sis měla čerpat dovolenou, když máš nárok marodit? - po takovém zásahu? já mám 8týdnů po zákroku a bolesti mám k večeru a někdy i v noci celkem silný, mudr mne nechala další měsíc doma a to mi ještě řekla, že zase nejsem tak dlouho po, že ty bolesti ještě budou...A ty špiníš a i krvácíš! tak do práce nespěchej! 



