Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
pro Mag
skliba2
| 26. 11. 2008 14:47
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
markýsek
Ach jo, fakt se bojím... Díky. Mag.

) a řekl, že nemám žádná omezení....
To se tedy divím. Pouze na přímý dotaz jsem dostala odpověď, že bolesti v kříži a zvětšené břicho nad jizvou se postupně vyřeší. Dělali mi to taky přes břicho, samozřejmě to není úplně příjemné, ale určitě uvidíš, že ten strach je mnohem horší. Šetři se potom, stejně nic neuspěcháš. Ty střeva to má každá, než se to rozchodí, ale to jen znepříjemní život a přejde. Přečteš si v diskuzi, co na kterou zabralo.S čůráním jsem v podstatě neměla žádný velký problém, co bych musela řešit. Zdravím










