Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
po operaci
blue1110
| 20. 11. 2008 11:08
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
,moc zdravím všechny po operaci,přeju stálé zdraví a jak tak pročítám poslední příspěvky,tak i hodně štěstí.....Jana

.

mam jen takovy dotaz...od kdy jste si jizvu po operaci mazali a masirovali? Pry je nejlepsi sadlem.Jake mate zkusenosti a za jak dlouho po operaci jste zacali sportovat???Aerobik,plavani atd....Mej te se vsichni fajn a verte ze vse dobre dopadne!!!!!


Pred 15 lety jsem take prodelala gynekologickou operaci a pak jela do lazni.Byla jsem ve Frantiskovych laznich,vyslo to akorat na jaro a bylo tam nadherne,clovek se tam dal celkove i psychicky do poradku.Psychika ta je hoooodne dulezita,od ty se pak odviji ty dalsi veci. Priznam se ,ze na *** ted vubec zatim nepomyslim,ale verim ze po tech 6 tydnech to nejak prirozene prijde



