Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
Pro všechny
Tomajda
| 6. 11. 2008 10:08
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
, jak se máš? Já se cítím celkem dobře, po tom šestinedělí mi připadá , že to přechází k normálu
.Už dost o mě. Jak jsi na tom ty? Jestli ti můžu poradit s tím zažíváním, zkus místo těch kapek 3x za den po jídle mátový čaj. Měla jsem s tím velké problémy a opravdu mi to pomohlo
.Měj se hezky

Jsem také po operaci a vše v naprosté pohodě.Promiň mě mou otevřenost.Eva

. Není to nic strašného, ale hlavně večer ta únava-a to se snažím se dost šetřit, a připadám si, jak kdybych gruntovala celý byt
a jenom odpočívej. Já už chodím do práce a vše je OK. Takže přeji ať už jsi v pohodě i ty.



