Diskuze
Zpět na výpis diskuze
Hysterektomie
DiskuzePřidat názor
hysterektomie
Bibina
| 25. 6. 2007 09:48
0
0
Reagovat!
Název diskuze
Poslední reakce
Reakcí
Články z jiných titulů
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
,ale doktor říkal,že to je velký zásah deo organismu a že to je normální...Dnes je to teprve 23 dní...
Nela
Hojis se dobre?
Uz se rozhodla?Snad ti pomohly i nase prispevky tady.Jak tu vsechny pisou-2deti mas,neriskuj svoje zdravi nebo zivot.
Nela
To jsem asi jenom ja byla v nemocnici 10dni.
,

.



