90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

topol
| 30. 6. 2013 07:07
topol:Daisy, hneď ráno si ma príjemne naladila, svojím mailikom s kytičkami, krásne a zábavne. Vstala som veľmi zavčasu, tak som si prebrala poštu a poslala Ti pár zaujimavosti, nech Ti spestria deň. Nech sa darí.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 6. 2013 11:03
TO topol: Ahojky jsem ráda, pokud se ti bude nějaký mejlík líbit . Poslaal jsem ti s cvičením na různé neduhy , už jsem vyzkoušela cvičení na ramenní klouby . A dělám ty cviky i během dne jak si vzpomenu . Užij si neděli . Užij si neděli hezky .
topol
| 29. 6. 2013 10:14
topol: Včera aj dnes, krásne a slnečno. Veľa som bicyklovala, čistila hroby a váha sa smeje. Bola som s priateľkou a stravila som príjemný deň, svet sa mi zdá krajší. Keď pozerám zprávy, tak naše starosti sú iba banalita, proti tomu, čo prežívajú iní ľudia po svete, ale už aj u nás. Preto sa viac usmievajme, venujme naším blízkym a vážme si každý deň. Želám mnoho zdravia a slnko v duši
Avatar - ..Magda
..Magda
| 29. 6. 2013 17:53
TO topol: Pěknou sobotěnku všem ..

U nás se slunko nesměje , no hlavně ať neprší, ono se to léto nějak vyvrbí ..

Pěkný víkend děvčata . Kdo hubne, ať se daří .
topol
| 27. 6. 2013 20:05
topol : Hebrs, neboj, najhoršie sú prvé dva týždne a keď si telo zvykne a Ty uvidíš výsledok, tak to bude OK. Snaž sa piť dosť vody a večer si daj na tanier ovocie, orechy semená a keď sa Ti bude žiadať niečo žuvať, tak chrumkaj, alebo kaleráb, mrkvičku a p. Daisy, vďaka a mnoho zdravia
anonym
| 26. 6. 2013 21:37
tak třetí de uspěšne zamnou, bez prohřešku, kila jdou dole ,ale udržet se v cukrárně každý den..... to už je oříšek . Doufám že se mi povede pár kil zhodit
anonym
| 23. 6. 2013 11:38
Pekný deň, holky. Daisy, asi myslíš na Šipeky. Vidíš, ako zdravo žila a predsa sa nevyhla rakovine. pošlem Ti moj mail. Hebrs, ja som podľa tejto diety schudla 16 kg. Už som o tom veľakrát písala. Da sa to nájsť, ale asi hodne dozadu. Želám Ti, aby sa Ti to podarilo.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 23. 6. 2013 12:04
TO topol: Pěknou neděli, ano pošly Miluš, napiš ho do zpráv , odepíšu ti . U nás se trochu ochladilo , zatím je to příjemné . Jen chodím Milko do práce ještě jeden týden . Pak zase budu užívat důchodu . Pá
topol
| 24. 6. 2013 07:33
TO daisy: Daisy , našla som Ťa, máš tam môj mail. Teším sa .Hebrs, ak by si nenašla, čo som písala o tejto diete a mojich skúsenostiach s ňou, tak napíš .Nech sa vám darí
anonym
| 22. 6. 2013 14:47
Zdravím , chci držet tu 90 denni dietu . Má někdo dobré skušenosti??
Avatar - ..Magda
..Magda
| 22. 6. 2013 18:39
TO hebrs: Ahojky - Milka - Topol jí držela, chvilku počkej až nakoukne . Pá .
anonym
| 22. 6. 2013 09:34
Daisy, nemáš skúsenosť s jedením každé tri hodiny? Čítam časopis Zdravie a píšu o tom. Sedím doma v chladnejšej izbe, práčka perie, obed je uvarený - tak si len tak sedím a užívam si Želám krásny deň a hlavne zdravie
anonym
| 19. 6. 2013 11:35
Krásny deň, Daisýk. Ja sa cítim tak, dobre, až sa bojím, aby sa to nepokazilo. Dnes som bola už o 5-tej v hore a darilo sa mi. Doniesla som plný košík -dubáky aj suchohríby, tak sa muž bavká a krája na sušenie. Mám dolu kilo, len neviem či to nie je iba strata vody, ale aj tak ten pohlad poteší. Nebudeš mať dovolenku? Tešíš sa z vnučkou? Želám vela zdravia
Avatar - ..Magda
..Magda
| 22. 6. 2013 12:58
TO topol: Pěknou sobotu Miluš , zkus se zvážit až půjdeš u vás na houby , vezmi sebou láhev vody na doplnění tekutiny, až přijdeš domu, postav se opět na váhu, abys zjistila co jsi vypotila , musíš zase vodu doplnit, pokud máš míń kg než jsi šla ven . Tak nějak laicky zjistíš jestli jsi ztratila vodu, nebo kila . Těším se s vnučkou to víš že ano , díky za zeptání . O tom jezení každé tři hodiny jsem slyšela, není to od Vás ze Slovenska ? Mám knihu, pokud mi napíšeš do zpráv adresu pošlu ti jí . Jen momentálně, jo už to mám jmenuje se autorka Edita jé příjmení zase nevím nějak od S , umřela na tu ošklivou nemoc . Není to tak dlouho . Zatím tě zdravím a pá , hezký víkend , užij si ho, vedra snad už přešla , pá.
anonym
| 16. 6. 2013 10:44
Želám krásny deň. Vrátila som sa z hory, doniesla pár dubákov, suchohríbov a muchotrávky - ružovky. Postavila som sa na váhu a ďalšie kilo je dolu. Teším sa a užívam si , že sa mi dobre dýcha a depresie su preč. Aj vám želám zdravie a elán do života
anonym
| 14. 6. 2013 17:01
Všetkým želám krásny deň. Daisy, som rada, že sa Ti darí, veď aj ja sa snažím. Keď som není v hore, tak robím niečo doma. Dnes sme boli s mužom upratovať hroby a ledva sme sa vládali dovliecť domov. Na cintoríne sú veľke stromy líp a tie teraz odkvitajú, tak všetko, čo je pod nimi je pokryté lepkavou šťavou a žltými kvetmi. Ľudia sa na to hnevajú, ale zato je tam krásne, ako v parku a je tam v týchto horúčavach príjemný chládok. Nedá sa vyhovieť každému. Kila zatiaľ nestúpajú, ale sa ani nevážim, iba cítim na nohaviciach, že sú mi voľné. Všetkým želám veľa zdravia a radosti
Avatar - ..Magda
..Magda
| 16. 6. 2013 14:27
TO topol: Pěknou neděli Miluš, tak jsi měla pěkný úlovek viď, to jednoho potěší . A to kilo dolu to je bonus . ..

Měj se krásně .
anonym
| 8. 6. 2013 10:01
Želám krásny deň. Daisýk, u nás neboli záplavy, hoci tu máme dve rieky. Máme tri priehrady a to je veľká pomoc. Ja chodím na hríby, ale tiež len blízko, lebo nevládzem dýchať a potom sa mi točí hlava a srdce mám až v hrdle. Musím byť opatrná, aby som nenarobila starosti synovi a nemusel ma zachraňovať alebo hľadať. Napriek všetkému mám už znova dobrú náladu . Všetkým prajem hlavne zdravie a silu
Avatar - ..Magda
..Magda
| 8. 6. 2013 10:42
TO topol: Pěknou sobotěnku . Miluš to je pravda, musíme být opatrné, abychom svým milým nepřidělaly starosti . Venku už začíná být pěkně i když má příští týden opět pršet . Tak jen aby bylo dobře a nebyly už záplavy . Je fajn, že u tebe bylo vše v pořádku a řeky se chovaly slušně . Zdravím .
anonym
| 3. 6. 2013 15:56
Ahoj, nabízím přivýdělky z domu, které mi pravidelně vyplácejí peníze. Více informací i další možnosti přivýdělků najdete na http://www.overeneprivydelky6.webnode.cz
Na těchto stránkách nabízím 12 přivýdělků z domova přes počítač. Všechny jsou zdarma - žádné registrační polatky atd. Např.: vyplňování dotazníků, přijímání placených emailů, testování nových výrobků, poukazy na nákup zdarma... Zde uvádím některé příklady výdělků:

1) nákupní poukazy zdarma za nasbírané body: Chodíte nakupovat do Tesca? A chcete nákupní poukázky zadarmo (v hodnotě 200,- 500,- nebo 1.000,-) nebo jiné dárky? Stačí si přečíst informace a zaregistrovat se na odkazu níže a můžete začít sbírat body, které potom směníte za nákupní poukazy. Sama jsem si takhle za první měsíc přivydělala přes 4.000,- ! Registrace je zcela zdarma přes internet, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! K registraci Vám stačí pouze platný email a Vámi zvolené heslo. Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou (poukázky nad 1.000,- posílají jako cenné psaní ). Více informací zde: http://www.kupi.cz/?…

2) vyplňujte dobře placené dotazníky: chcete si vydělat vyplňováním dotazníků, které Vám budou chodit na email? Zaregistrujte se na odkazu níže a začněte již dnes! Registrace je zcela zdarma, vyplácí již od 2 Eur, které získáte hned za registraci. Dotazníky nyní začali chodit velmi často. Více informací ZDE : http://www.marketagent.com/f.asp?…

3) Čtení reklamních emailů: Nová klikačka a čtení reklamních emailů v jednom! Bonus 5 Eur za registraci, až 0,4 Euro za email, emaily jsou bez virů, nemusíte mít 18 let, emaily každý den, výplaty od 10 Eur - již peníze došly Inforace a registrace zde:
http://www.klikmail.sk/signup.php?…

4) Testování výrobků: na této stránce můžete testovat nové výrobky zdarma! Nyní například hledají lidi, kteří budou testovat deo perly do vysavačů. Dříve testovali elektrické kartáčky atd. Registrace je zdarma ZDE: http://www.trnd.com/…3350074506730291
anonym
| 3. 6. 2013 08:45
Daisy, byvaš v ohrozenej oblasti? Ja pozeram každý deń vaše správy je mi luto čo sa deje. U nás to zatial nie je tak zle.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 3. 6. 2013 19:38
TO topol: :-\ Ahoj Miluš , my máme štěstí , máme kolem sebe vše opravené , jen z kopců potůčky kolem nás tečou . Veliký vichr je u nás a pořád prší , už kolikátý den . Hlava mě z deště bolí , obloha šedá, tlak je z toho nízký . A ti zatopení, je mi jich hrozně líto . Náš potok jen teče bystře rychle , také se jmenuje Bystřice , teče do Labe . V roce 2002 jsme to měli i u nás , je fakt, že se vše u nás opravovalo asi 5 let a ještě se musí opravit jeden most , ale je to dobře spravené . Nyní se to budou záplavy rozšiřovat dál na východ , je to fakt hrozné , kolik lidí bude z těch záplav ještě nešťastných . Snad už to brzy skončí , pozdravuji tě , měj se dobře a snad u tebe bude také všechno v pořádku .
anonym
| 2. 6. 2013 19:02
Všetkým želám krásny deň. Konečne som aj ja bola vonku - v horách. Na bicykli asi 15 km. Doniesla som aj košík hríbov, tento rok prvé. Je mi dobre, hlavne, že sa váha pohla smerom nadol. Dúfam, že sa vám darí, ke´d nepíšete. Želám hlavne mnoho zdravia a dobrú náladu
anonym
| 30. 5. 2013 12:31
Dievčence, želám vám veľa zdravia. Ja som už zdravá a podarilo sa mi dať dolu ďalšie kilo. Tento týždeň sme malovali v byte niektoré miestnosti, tak som mala pohybu hodne. Von zatiaľ nestíham, ale vyzerá to nádejne. Všetkým vám držím palce, aby sa darilo
Avatar - ..Magda
..Magda
| 2. 6. 2013 19:27
TO topol: Ahoj Miluš, je dobře že ti je líp. u nás prší a prší a prší , snad už to skončí brzy . Pá.
anonym
| 25. 5. 2013 17:36
Krásny pozdrav.Renátka aj ja užívam ATB, ale už mi je lepšie. Daisy ďakujem za želania zdravia, veĺmi ho potrebujeme všetky.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 26. 5. 2013 12:21
TO topol: Pěknou neděli děvčátka, u nás venku je hnusně , zima a prší o stošest . Už aby se počasí umoudřilo a bylo pěkně .
Avatar - ..Magda
..Magda
| 24. 5. 2013 22:04
Pěkný večer děvčátka, to mě mrzí, jestli jste byly nemocné, tak doufám, že jste fit a že na jaro můžete být v kondičce . Pozdravuji vás a přej ii dobrou noc .
anonym
| 24. 5. 2013 14:32
Ahoj děvčátka,já jsem marodila ,měla jsem virozu,ale ne tu Zemanovskou,já měla tu horší,ale už jsem v pohodě.Topolko to jsi velice šikovná,každé kilo je znát,moc Vás zdravím a posílám sluníčko do všech koutů papa
anonym
| 21. 5. 2013 19:52
Dievčence, želám všetkým veľa zdravia. Mirka, ja som tu už tretí rok. Napíš niečo o sebe - ak chceš. Mne sa zatiaľ darí ísť z váhou dole, ale ešte stále mám zdravotné problémy, tak nejdem naplno. Daisy a Renátka, držím palce a samozrejme aj ostatným - aby sa vám darilo.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video