90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

anonym
| 10. 4. 2013 08:06
Tak ti držím palce,dám se do toho taky papa.
anonym
| 9. 4. 2013 12:48
Klasika. Jídlo 6x denně, samá zelenina, netučný a žádný sladký. Byla jsem úplně ujetá na kalorie. Pak jsem to někde postrácela a začala dlabat sladký. Už se do toho ale zase dostávám. Držím tuhle devadesátku a mám stejný pocity jako předtím.
anonym
| 9. 4. 2013 12:37
Ahoj Ilonko,jakou úpravu jídelníčku jsi měla?Taky se chystám dát dolu 20 kg,děkuji za odpověď a držím palce.Jinak už snad to jaro je tady,zdravím moc do SK a myslím na Daisy,pěkné jarní dny všem.
anonym
| 8. 4. 2013 11:48
No děkuju, takhle jsem se už dlouho nezasmála. Mládě a manžel mezi ostatní havětí: super!!!!!!! Dámy, do léta plánuju 2O a přes léto co to půjde asi kolem 10. A pak udržovat a udržovat. Děkuji za podporu a určitě napíšu úspěchy.
anonym
| 7. 4. 2013 22:10
Ilonka, Daisy má pravdu. Si mladá, deti a všetka ta "háveď", ktorú musíš obskakovať, to dá zabrať a keď k tomu pridáš viac pohybu, tak to pôjde jedna báseň. Dám jednu radu - Nedojedaj po deťoch , tak sme to robili asi všetky, bolo ľúto vyhodiť. Lepšie je nabrať menej a keď treba, ľahko sa doloží. Osvedičlo sa mi aj nakladať na menšie taniere. Oči vidia plné, tak sú spokojné. My sme už dôchodkyne a to sa po prechode ťažšie chudne, keď hormony su v ***i. Budem Ti držať palce a všetkým želám veľa zdravia.
anonym
| 6. 4. 2013 18:05
Tak tedy: 34 let, dvě děti, dva psi, dva kocoury,1 manžel a 25 kg nadváhy. Před třemy lety jsem po dětech shodila 20 kg úpravou jídelníčku a pravidelnou chůzí. Dnes to mám vše zpátky. Ani nevím jak. Mám ale pocit, že tahle dieta,(má první) bude pro mě to pravé.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 4. 2013 20:28
TO Ilona: Ty jsi ještě mládě , mělo by to jít dolu ráz dva . V té době jako ty jsem držela vajíčkovou , 14 dnů . Shodila jsem celkem 12 kilo asi za dva měsíce, jen jsem tenkráte nevěděla nic o pití, že se musí hódně pít voda , bohužel, tak ty to nezanedbávej a přidej pohyb a to by bylo , aby ti ta kila nezmizela do léta, ale bůhví kdy léto vůbec přijde . ..

Dobrou noc .
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 4. 2013 13:53
Pěknou sobotu děvčátka, děkuji vám moc . Snad i příští týden se už uráčí k nám dorazit i to jaro, které se někde zaseklo . .

Ilono, to ti gratuluji, dvě kila, to je super, každé deko potěší natož - kilka . Vydrž .
anonym
| 6. 4. 2013 09:02
Ilonka, vítam Ťa medzi nami. Vývar sa pije v bielkovinový deň . Blahoželám Ti, už to, že si sa rozhodla je veľké plus. Môžeš napísať o sebe trochu viac? Koľko máš rokov, váhu a koľko by si asi chcela schudnúť? Aj vzťahy v rodine a okolí majú na nás veľký vplyv. Renátka, to je dosť veľký rozdiel. Uľavilo sa najmä chrbtici. Ja som po schudnutí vymenila podprsenku z 5. na 3. záleží na strihu. Daisýk, budem na teba myslieť a držať Ti palce, aby všetko dobre dopadlo. Prajem vám krásny deň.
anonym
| 5. 4. 2013 19:40
Pěkný večer. Jedu devadesátku čvtrtý den a dvě kila dole. Můžete mi někdo poradit v které dny přesně se pijou vývary? Mám knihu, ale tohle mi jasné není Dík.
anonym
| 5. 4. 2013 09:29
Ahoj Daisy,budu na tebe moc,moc myslet a držet palečky neboj bude to dobré,hlavně ti bude lépe,pondělí je ve znamení ryb a to je dobré,já věřím těmhle věcem hodně.Budu čekat až písneš pa Renča
anonym
| 5. 4. 2013 09:25
Ahoj Miluš,už to je hodně lepší,můžu dělat na co se cítím,ale okna umývat ještě néé.Před operací jsem měla č.6 a teď mám č.3,vzali mi z každého prsa 63dkg.Jsem moc ráda,že jsem to podstoupila,ale než se to všechno srovná tak to trvá i půl roku,hlavně že nemám nějaké komplikace a to jsem byla na operaci tady v naší malé nemocnici v Kadani,žádná soukromá klinika v Praze atd,zákrok mě stál i s pobytem v nemocnici 25 oookč.Operoval mě primář V.Lebeda z naší nemocnice a z Prahy přijel dr.Kmetenský moc šikovní kluci,úplně mi změnili život a já jim moc děkuji.Tobě taky přeji moc zdravíčka a radosti.papa pěkný víkend všem.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 4. 4. 2013 21:09
Pěkný večer děvčátka . Tak na operaci jdu už v pondělí , ozvu se až budu moci, mějte už konečně jarní dny .
anonym
| 4. 4. 2013 18:53
Dobrý deň , dievčence. Dúfam, že sa máte dobre. Renátka, už si zahojená? Ako sa cítiš? Aké číslo teraz máš? Hlavne, aby si sa Ty cítila dobre a ***y. Daisy, obom vám želám veľa zdravia
anonym
| 29. 3. 2013 10:27
zapoměla jsem podpis pa děvčata.
anonym
| 29. 3. 2013 10:26
foto Vejce pěkně malované,též mazance vypečené,řehtačky a mrskanice i štamprle slivovice.Tak se svátky jara slaví ať jsme veselí a zdraví.

přeji všem holkám pěkné velikonoce a děkuji moc za vaše psaní,moc zdraví na Slovensko a Daisy pa.
anonym
| 28. 3. 2013 09:30
Zajímá vás, kolik stála zdravotní péče, kterou jste čerpali v loňském roce, a chcete případně své pojišťovně pomoci odhalit nesrovnalosti? Pokud chcete mít kompletní údaje o zdravotní péči, která na vás byla vykázána a pojišťovnou uhrazena, je pravý čas podat si žádost právě teď: .
http://www.trijednicky.cz/…d-zdravotni-pece?…
anonym
| 28. 3. 2013 09:20
ZNÁTE HODNOTU CUKRU VE SVÉ KRVI?
Pokud je odpověď na tuto otázku "ne", připravili jsme pro vás v rámci projektu Žij zdravě akci, kde vám cukr v krvi změříme. Přijďte ve čtvrtek 18. 4. do pražského obchodního centra Palladium do Centra zdraví, kde vám změříme jak krevní tlak, tak hladinu cukru v krvi.
Měření bude probíhat mezi 12. a 18. hodinou. Přítomná nutriční terapeutka vám změří tělesné hodnoty, výsledky zhodnotí a v případě zájmu také poradí v oblasti stravování a zdravého životního stylu.
Centrum zdraví najdete v nákupním centru Palladium, Nám. Republiky – Praha 1, -2. patro (naproti potravinám Albert).
http://www.trijednicky.cz/…ukru-ve-sve-krvi?…
anonym
| 27. 3. 2013 19:51
Dievčence, zdravím. Renatka, aj my s mužom sme boli rybári veľa rokov. Želám, aby sa vám darilo, je krásne byť v prírode spolu. Ja som mala dnes ovocný deň a teraz večer jogurt s ovsenými vločkami a orechami. V noci napadal sneh, šmykla som sa, ale našťastie nespadla. Chodenie nebolo. Dnes som mala poobede k dispozícii počítač, tak som skladala pazzo /pucle/ . Baví ma to a dobre na rozum?? Buď si polepším, alebo mi ešte viac zašibe Takúto veľkú noc si ani nepamätám. Dúfam, že aspoň v nedeľu sa oteplí. Mne už chvalabohu nejaka veľká oblievačka nehrozí. Ak by som sa sem nedostala, želám, požehnané sviatky a hlavne veľa zdravia, aby ste neprechladli. Ja užívam Lagosu na regeneráciu pečene.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 29. 3. 2013 16:55
TO topol: Miluš i Renátko , obou vám chci popřát pěkné prožití Velikonočních svátků, hlavně ať proběhnou v klidu a příjemně .
anonym
| 25. 3. 2013 10:11
Ahoj milá děvčata,to co tady píšete je pravda s tou štítnou žlázou ta DR.je divná.Ten zvyk je moc pěkný asi to zavedeme u nás na vesnici taky, hned to navrhnu každou středu máme sezení u nás na obci,já jsem v zastupitelstvu tak dám návrh,máme mladou p.starostku a ta je pro každou akci.No co já jím ani nemůžu napsat,ale začnu hned jak doktor dovolí běžný pohyb,tak už mám všechno připravené kolo- do práce 6km aspoň 2krát týdně a stáhla jsem si cvičení z netu na dvd tak budu doma cvičit a dám se do té dělené stravy to se dá vydržet,snad už bude to jaro zahrádka a víc pohybu jsme doma zalezlí jak medvědi,taky chodíme na ryby máme 10min,pěšky krásnou přehradu tak už se těšíme,jsme velcí rybáři,loni jsem chytila kapra 71cm,byl tak krásnej že jsem ho pustila.Daisy moc ti držím palce s tou operací,dobře to dopadne uvidíš a bude ti zase dobře.Moccc pozdravů ze severu pa Renča
Avatar - ..Magda
..Magda
| 25. 3. 2013 10:39
TO Renata: Ahoj děvčátka. Renátko, no u nás se dělá dost pro děti , mají na podzim lampionový průvod , město má vždy u všech akcí divadelníky z Pytle . A jsou i na čarodejnice , a Cyril a Metoděj, Oslava mistra J. Husa , to je vše dohromady . Děti se na vše moc těší . Pak tu míváme i den dětí, to tu jsou také divadelníci a dělají pro děti různé vylomeniny . Díky za držení palců, ale je čas . Na operaci jdu někdy v dubnu , termín ještě nemám . Ten mi doktor poví až 4.4 .
anonym
| 24. 3. 2013 08:54
Daisy, nemám dobrú dr. Veľa ľudí od nej odišlo. Ona neuznáva ani to, že aj vlasy môžu vypadávať. Už sa mi raz stalo, že som nemala dobre nastavené lieky a mala som z toho ťažkosti. Tá dr. čo k nej odišli má už veľa ľudí, tak uvidím ako bude ďalej.Podľa krvi by mala vedieť, správne dávkovanie. Pochopíš aká je, keď Ti poviem, že mi srdce a dýchanie počúva cez hrubý sveter a ešte pritom rozpráva. Má vyše 70 a ešte robí. Ja si trenujem pamäť skladaním puclí, ktoré mi na mail poslala priateľka. Vonku je hmla, tak zase nejdem. Včera som bola na bicykli na cintoríne, ale mi bolo veľmi zima. K obedu si budem robiť kuskus s cícerom a koreňovou zeleninou. Polievku zeleninovú mám od včera. Ten kuskus je dobrý a hlavne veľmi rýchle urobený. Renátka, čo Ty jedávaš? Krásny deň a dobrú chuť.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 24. 3. 2013 10:21
TO topol: Pěknou neděli všem . Jo to je divná doktorka, moje se zajímá o váhu, o krev , nyní mi sleduje výšku kalia, musím jíst hodně kořenové zeleniny a dala mi i vitamíny K , ty beru ob den . Jen te´d že mám problémy se žlučníkem , tak jsem to odsunula do pozadí a věnuje se hlavně dietě na žlučník. Váha se mi už asi zastavila , ale nevadí , něco musím pořád ještě držet , nyní přejdu na bezezbytkovou dietu , něco málo půjde ještě dolu, tak snad mi to i nějakou chvíli vydrží . S těmi endokrinology to je těžké, není jich moc , ale možná bys měla zkusit se porozhlédnout jinde, třeba by tě jinde vzaly, když s ní nejsi spokojená . A vlasy padají to je pravda , ale zkus zajít na kožní a tam třeba bude lepší doktorka a poradí ti co na vlasy jaký šampon a tak podobně. Já byla a mě poradila Revalid - odborná péče proti úbytku vlasů . Mám používat šampon a tobolky . Tak ahoj a pozdravuji i tebe Renátko .
anonym
| 23. 3. 2013 09:49
Dievčence, želám vám krásny deň. Máte krásne vnúčence a určite si užijete aj radosť. Ja sa len veľmi zriedka dostanem na počítač, lebo svoj nemám a syn veľa pracuje a berie si ho aj keď ide za klientami. Renátka, hlavne, aby sa Ti všetko dobre zahojilo a znova budeš môcť robiť všetko, čo chceš. Zvyk vynášať Morenu máme aj u nás - tiež ju hádžeme do rieky. Tento rok sa však akosi nechce odobrať. Vonku je slnečno, ale studený vietor. Upratané mám, ale na prechádzku zatiaľ nejdem. V týždni som si pochodila po lekároch a tak už len čakám , aby som aj ja mohla znova jazdiť na bicykli. Chudnúť sa mi zatiaľ nedarí, hoci si myslím, že sa stravujem dosť zdravo, ale verím aj naďalej, že sa to obráti. Čítala som článok o štítnej žľaze a jej vplyve na organizmus. Zdá sa mi, že som není správne nastavená, lebo odkedy mi doktorka zmenila dávkovanie, tak som začala priberať. Ona nechce pripustiť, že to môže mať taký vplyv, ale všade sa o tom píše - tak neviem?? Želám vám veľa zdravia, optimizmu a radosti
Avatar - ..Magda
..Magda
| 23. 3. 2013 18:03
TO topol: Ahoj Miluš , ano ze štítné žlázy se opravdu přibírá . Musíš to říct doktorce, co ti na to poví, však tě také váží, tak to i sama vidí ne ? Já jsem od té doby, co mi byla zjištěná špatná funkce štítné žlázy přibrala tak asi 10 kg, každý rok jsem měla o dvě kila více . Bylo to nenápadné přibírání . Jsem byla ráda, když jsem přestala přibírat . . Nyní jsem ráda, že hubnu , ale až tu dietu přestanu dodržovat , tak se pak uvidí . Příští týden už budu držet bezezbytkovou a po 4 dubnu mi řeknu, kdy jdu na operaci . Už aby byla za mnou . Všem pěkný víkend .
anonym
| 22. 3. 2013 12:15
Ahoj mila Daisy,já vím mladice co hodně pamatuje ještě 16 let než půjdu do důchodu to je hrůza.Co je to ta Morana konec zimy?U nás nic takového neznáme,to může být pěkný,co je s Miluš nepsala celý týden.Přeji všem pěkný víkend,snad poslední mrazivý pa R.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 22. 3. 2013 17:33
foto TO Renata: Ahojky, to bylo vyhánění zimy- paní Morany , ti jí ukážu . :-\ Ten pán jí drží v ruce, po průvodu jsme se zastavili- celý průvod u vody a Morana byla zapálená a hozená do vody, my tu máme potok Bystřici a jak název napovídá, vody bystře uhání potokem . Pak jde do Labe a atd. U nás tenhle zvyk už má dlouhou tradici , letos poprvé jí udělali od jinud a už to bylo znát, že průvod nebyl příliš velký . A co tvá dietka ? držíš ? Držíš ? Bude léto a bude se ptát, co jsi dělala v zimě ?
anonym
| 21. 3. 2013 12:50
foto Ahoj Daisyku,letos v srpnu slavím 49 let.Na fotce jsem já můj manžel 66let, jsme spolu 26 let,děti spolu nemáme,ale každý máme jednoho syna a každý 2 vnoučata,foto je z loňské dovolené v Chorvatsku-Rabac je tam moje vnučka 5let a manželovo vnuk7let, prostě tvoje děti naše děti,letos s náma zase jedou v červnu už se všichni těšíme- a to jaro NIKDE všem pěkný den.Pa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video