90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

anonym
| 8. 12. 2012 19:12
Marhule obsahujú veľa kyseliny salicylovej, ktorá pôsobí antibakteriálne a dokáže v žalúdku a v čreve zničiť chorobné zárodky a taktiež zastaviť hnilobné procesy. Žiadne iné ovocie nedodáva telu také množstvo betakaroténu a horčíka ako marhule a ich jadierka. Vedci dokázali, že kyseliny obsiahnuté v marhuliach dokážu zabraňovať nekontrolovateľnému rastu leukémiových buniek. Už 3 marhule denne dodávajú nášmu telu ca polovicu dennej potreby vitamínu A. Dôležitý je aj vysoký obsah kyseliny listovej (veľmi dôležitej najmä v tehotenstve) a kália. Kálium je veľmi dôležité pre reguláciu obsahu vody v našom organizme. Marhule a ich jadierka sú zásadité a starajú sa tak o protiváhu k prevažujúcej kyslej potrave našej modernej civilizácie. Kombinácia sušených marhúľ a ich jadierok (ako sú v krajinách ich pôvodu aj väčšinou konzumované) obsahuje kombináciu zdravotne hodnotných látok, akú nenájdeme v žiadnom inom ovocí. Pravidelnej konzumácie marhúľ a ich jadierok by sa preto nemal nikto vzdať.
topol
| 6. 12. 2012 19:35
Daisýk, som Ti vďačná, že sa staráš. Pozrela som si to a vlastne som sa tak stravovala tri roky, ibaže som nedodržovala množstvo a namiesto jedného krajčeka chleba a jedného koláča som zjedla oveľa viac, zvlášť v lete chleba s maslom a rajčiny. Možno, že ma moja hlúposť konečne poučila.? Uvidíme, ak dožijeme.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 12. 2012 20:08
TO topol: No vidíš ty vlastně všechno víš
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 12. 2012 17:38
http://macingovadieta.eu/..

tady máš ještě po těch 28 dnech detoxu jak se máš dál stravovat , abys nepřibrala .
topol
| 6. 12. 2012 17:20
Ešte k tým stránkam - ak chcem napísať príspevok do diskusie, musím byť zaregistrovaná. Inak všetko môžem prečítať.
topol
| 6. 12. 2012 17:18
Daisyk, syn sa tomu rozumie, ale ani jemu to nevzalo registráciu, nevadí. Tento detox mi už ide skvelo. Nafukovanie ustupuje, hlad nemám vôbec a čo je najlepšie ani chuť na sladké a chleba. Ja som ten rok myslela = zostať na takejto strave, kde prevažuje zelenina a ovocie. Dnes som preštudovala tu novú knihu a je to niečo vynikajúce. Je tam napr. diagnoza dna a potom je napísané, čo sa doporučuje, ale aj čo by človek nemal jesť. Opisuje zeleninu, ovocie a rôzne orechy , oleje a koreniny čo obsahujú a načo sú dobré. Ja som schudla za týždeň dve kilá / ?/ a nohavice sú mi voľné. Celkovo sa cítím veľmi dobre, ani už cez deň nie som unavená a spavá, ako som bývala. Aj u nás padá už sneh, tak deti majú radosť a aj my, aspoň je čistý vzduch. Nech sa vám darí.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 12. 2012 17:28
TO topol: Miluš, tak to je dobře, tak vydrž Jasně , když to nejde se registrovat , tak stačí číst ..

Už dvě kila dole, ono to půjde ze začátku asi i trochu rychleji, a je dobře , že se necítíš ospalá , to je fajn pocit, škoda přes den spinkat ..

Ano sníh se sype o 106 , do toho silný vítr , ani jsem nešla dnes ven , chtěla jsem na procházku, ale když jsem si otevřela okno, tak jsem si to rychle rozmyslela ..

Tak pěkně hubni, jsem zvědavá jaké to budeš mít na vánoční svátky , pá a dobrou noc
topol
| 5. 12. 2012 15:29
Daisy, ďakujem Ti. Na tú diskusiu som sa nedostala, ani synovi sa nepodarilo úspešne ma zaregistrovať. Čítať môžem, ale nemôžem tam napísať. No nič sa nedeje. Dnes som od syna dostala knihu: Jedlo lieči. Je to ako na zavolanie, presne o tom, čo práve robím a ako za pomoci stravy môžeme liečiť niektoré choroby a predchádzať ochoreniu. Študujem , ale neviem dokedy mi toto odhodlanie vydrží, aby som sa už nikdy nevrátila k bývalemu spôsobu stravovania.Obávam sa však, ako sa poznám, že viac, ako rok to nebude?? Želám Tebe aj Zuzke veľa zdravia.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 5. 12. 2012 16:18
TO topol: aha , jak to že to nejde ? Já si už odkazy vymazala , tak to ani nemohu zkusit , přeci to nemůže být tak složité , a jako anonym to nejde ? Přeji ti , aby to odhodlání bylo delší , pak bude i účinek delší , vydrž co nejvíce dnů , ale pokud ti to nebude dělat dobře , tak je lepší skončit ..
Ty píšeš rok, já o dnech tak si vyber Tobě také hodně zdravíčka a kilka dolů, šupky šup .
topol
| 3. 12. 2012 16:08
Daisy, Ty si zlatko. Bola som na tej diskusii a to je presne to, čo hľadám, žiaľ pri zaregistrovaní mi to nešlo ,ale skúsim neskôr, možno majú nejakú závadu. Poďakuj sa za mňa Pavlínke. Nech sa vám darí.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 3. 12. 2012 16:57
TO topol: jé to jsem ráda, ano Pavlínce vyřídím, bude ráda, že ti pomohla , hezký večer .
topol
| 3. 12. 2012 08:23
Daisyk, veľmi Ti ďakujem za pomoc. Ja chodím občas na 55-ku, čítam, ale nepíšem, lebo sa mi často stáva, že sa nájdu ľudia, ktorím vadí, že Slovenka píše na české diskusie. Dva roky som na Doktorka.cz 30 až40 kilo dole , kde mám priateľky, ale aj tam sa často stane, že niekto napíše nepekné slová, ale priateľky sa zastanú. Preto nechcem chodiť na veľa diskusii. To neznamená, že by som sem už vôbec nechodila, mám Ťa rada, lebo vždy napíšeš povzbudivé slová, keď ma už nič nebaví a to si veľmi vážim. Aj to, že mi píše aj Zuzka. Videla som , že ste obe na 55-ke. Mrkla som sa na diskusiu " omlazení.cz" a videla som, že sú tam ženy, čo cez to už prešli, tak si nájdem čas, aby som si prečítala dozadu. Teraz chcem ísť ešte trochu von, lebo konečne trochu zasnežilo, len taký poprašok, lebo včera pršalo. Želám vám obom krásny, úspešný deň.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 3. 12. 2012 12:41
TO topol: Miluš, no jasně , k nám ale chodí jen samé přátelské duše , ale pokud ti to tak vyhovuje, tak to děláš správně ..

Už máte také sníh ? Naši mladí byli dnes už sáńkovat s malou , tak doufám, že budou mít nějaké fotky ..

No a další dušička Pavlínka našla diskuzi pro tebe , hodím ti jen odkaz, třea se v tom jen jak čteš dovíš zajímavé věci, ..

Přeji ti pěkný den , hezky si ho užij a hubnutí nazdar ..
http://www.zvanilky.cz/…ou-pro-v%C5%BEdy
Avatar - ..Magda
..Magda
| 2. 12. 2012 20:13
Avatar - ..Magda
..Magda
| 2. 12. 2012 20:03
http://www.omlazeni.cz/…-340293-0.html..

tak tu máš adresu , jen si na ní klikni, a budeš přímo tam , dívala jsem se je aktuální , tak ať se ti daří , ale tady taky občas něco napiš, jsem si na tebe zvykla a když ty nechceš mezi nás do ++55 , tak musím já za tebou, nevadí, pá a dobrou noc .
topol
| 2. 12. 2012 12:10
Daisy, ja som teraz napísala na Tvoju diskusiu / alebo to je v denníčku?/, kde si mala názov : Detox stravou. Sem už mimo nás nik nechodí, možno len náhodou a keď sa už podľa toho nestravujem, možno by bolo lepšie písať tam.? Neviem, však či som to urobila dobre, lebo medzi diskusnými blogmy som to nenašla. Je to len v denníčku? Pozrieš sa na to? Pripadne ak sa s tým dá niečo urobiť, rada by som poznala názory tých, ktorí to už majú odskúšané, ale sa teraz tak stravujú. Vieš s počítačom lepšie narábať, tak poraď.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 2. 12. 2012 19:57
TO topol: Miluš, najdu nějakou diskuzi, jestli je a dám ti pak odkaz, do deníčku se mrknu, tam už moc lidí nechodí, jak to je jinak uspořádané, ale můžou ti poradit i děvčátka od nás, jenže je před těmi vánoci, no nic, zkusím pohledat .
topol
| 1. 12. 2012 20:09
Daisy a Zuzka, aj ja vám prajem požehnaný Advent a kľud a zamyslenie sa. Daisy u vás je vidím bielo, tak asi vytiahnete sane My sme mali slnečno, možno zajtra, podľa hlásenia, bude trochu aj u náš snežiť. Holhy, ja som dočítala tu knihu a dozvedela som sa toľko nového a dôležitého, že mi je ľúto, že si to už neviem zapamätať, ale sa budem k tomu stále vracať. Zistila som hlavne, že som sa celé roky živila hlavne potravinami,ktoré mi škodia - som KS"0". Jedla som chleba a všetko z múky / koláče/, zemiaky atď. Všetko to súvisí so zníženou štítnou žľazou a výsledok= priberanie, chronická únava, spavosť. Som naštavaná, že lekári predpisujú iba lieky, ktoré nám ešte ďalej poškodzujú organizmus, namiesto aby pomáhali. Žiaľ, ani ich to nikto neučil. Verím, že tie vedomosti zúžitkujem vo svoj prospech.
anonym
| 1. 12. 2012 20:30
TO topol: Miluško, já chleba miluju. Jsem taky nulka a chleba si neodpustím. Občas si koupím žitnej nebo jím nějaký kvalitní pšenično-žitný.
..
Já dietu podle ktevních skupin znám už dlouho, tak nějak přibližně vím, co ano a co ne, ale většinou jím ty neutrální věci.
..
Trochu upřednostňuju vlašské ořechy, švestky, meruňky, višně.
Hovězí maso. Ryby. Zvěřinu bych taky jedla kdyby byla dostupnější.

..
Je dobře, že tě to docela baví zkoušet něco novýho, jinýho. Lepší později než nikdy, co říkáš. :-\
Avatar - ..Magda
..Magda
| 1. 12. 2012 20:54
TO topol: Miluš až tak doslova podle krevní skupiny to nejde držet a věřit tomu také nejde úplně . Já jsem B a prý mám být v pohodě a hlavně se ke všemu přizpůsobím a štítná žláza by mě neměla vůbec zlobit, vidíš a mám jí už jenom půlku ..

Ale vyber si z jídelníčku to po čem se budeš cítit dobře , o tom to je . Ano i u nás dnes bylo krásně slunečno, takových dnů bývá málo . Ale dnešek se vydařil ..

Tak dobrou noc , jo Zuzko mě krůtí chutná, moc, jen ho kupuju málo
topol
| 1. 12. 2012 16:28
Daisy, synačik mi pomohol a stiahol mi dnes knihu: Zhubnete jednou pro vždy, tak sa teším na jej čítanie. Dnes sa cítim 100% - od rána som porobila mnoho vecí a stihla som ísť pred obedom aj von. Možno som už prekonala tie kritické dni? Musím povedať, že jedlo mi chutí, nemusím si robiť násilie a čo je hlavné, nie som hladná, ak to takto pôjde aj ďalej myslím, že by som mohla vydržať. Želám vám zdravie a veľkú chuť do života.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 1. 12. 2012 17:20
foto TO topol: No vida Miluš , hlavně že nám má kdo pomoci viď , Také je u vás sníh ? Pošlu ti fotečku jak je u nás , pěkný víkend přeju, již adventní .
anonym
| 1. 12. 2012 19:20
TO topol: mně to taky chutnalo a těšila jsem se na příští den, co si uvařím. Nejvíc ale aby už bylo to maso.
..
Jo! Krůta mi moc nechutnala.
topol
| 30. 11. 2012 19:36
Daisy, už som sa tam dostala. Našla som to v mojich starých poznámkach. Prepáč, že Ťa obťažujem, ale som v tomto nemehlo a niekedy sa neviem zorientovať = Alzhaimer?
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 11. 2012 20:50
TO topol: Sláva , vidíš jak když chceš , tak to zvládneš , hesla a adresy si piš a měj po ruce , moje zkušenost, také kolikráte nevím, jak jsem se někam zaregistrovala . Tu knihu si můžeš stáhnout - pomoci může synek a můžeš to mít uložené na ploše . Já jí také někde mám ve své složce , jen už za boha nevím, ale pokud bych opravdu hodně chtěla, určitě bych jí našla ..

Stará známá věc . Tak dobrou noc Hezky se vyspi už pomalu do adventního času . V neděli .
anonym
| 30. 11. 2012 19:11
Ja som bola prihlásená ešte na starom a po zmene som mala prístup a ešte ma tam uviedli aj ako správcu diskusie, hoci som ju ja nezaložila, ale možno som v tom čase tam chodila sama.
anonym
| 30. 11. 2012 19:06
Daisy, ďakujem Ti za podporu, budem ju veľmi potrebovať. Ide ma šlak trafiť, lebo sa nemôžem dostať na tie stránky Ulož. to. Včera som sa tam dostala cez Tvoju diskusiu Detox stravou. Niektorá žena tam dala odkaz na stiahnutie knihy = písala som tu o tom a teraz ma to tam nechce pustiť. Aj som sa nanovo chcela zaregistrovať, ale nejde mi to a syn doma není. Nevieš mi na diaľku poradiť?
anonym
| 30. 11. 2012 18:25
Daisy, ja som začala 27.11. - Nakopla ma priateľka na "Doktorke", ktorá má knihu a ide už druhý týždeň. Píše, že sa jej zlepšuje aj diabetes, tlak aj iné neduhy / má 107 kg a mala viac, takže už aj schudla./ Ja som presvedčená, že ma hlava prestala bolieť najmä preto, že som zo stravy skoro celkom vylúčila cukor, čo je moja najväčšia slabosť. Ako druhé je chleba, ktorý je pre mňa tiež zabiják, najmä v lete, keď sú paradajky. To, že som tento týždeň nemala ani kúsok je úspech, len neviem dokedy. Robila som synovi lokše a šúľance / zemiakové cesto a opeká sa na sucho = placky a šúľance sú z toho istého cesta, ale tenšie asi 3cm pásiky sa vyvaria vo vode a posypu makom, alebo inou posýpkou/, ochutnala som a vypľula. Tak veľmi chcem vydržať, aby som videla, aký bude výsledok. Dnes som bola aj 2x vonku, lebo bol zatiaľ ešte pekný deň. Aj ja ťahám na rotopede pri TV, žiaľ iba na 1 a nie príliš dlho. Kedysi som cvičila aj s gumou a malými činkami na posilnenie chrbta, tak som zvedavá, kedy sa k nim vrátim.??
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 11. 2012 18:49
TO topol: Miluš, tak jen vydrž, budu tvá morální podpora , klidně si i postěžuj , myslím na jídleníček, pokusím tě podržet , jestli to půjde tak na dálku . Jsi dobrá před vánoci, ale děláš dobře , pak můžeš nějaký ten drobeček i spapkat . Nyní teda jedeš bez pečiva a mouky, tak vydrž , až to budeš mít za sebou, tak pomaličku začneš jen na snídani a po zbytek dne to zksuíš omezit, to by v tom byl pekelnej rarach, aby se ti nepovedlo shubnout .
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 11. 2012 14:20
Zuzko nejlepší je na rotopedu si číst , počteš si a ještě nesedíš v klidu Ale to zase není na nějaký ten velký energetický výdej , ale lepší než jen tak sedět .

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video