90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

anonym
| 15. 2. 2013 09:52
"N" len sa drž, keď si už vykročila. Keď budeš v škole, stačí ak obmedziš sladkosti, chleba a hlavne večer po 2O hodine nejesť. Želám Ti, aby sa Ti darilo. Daisýk, želám mnoho zdravia a teším sa s Tebou. Dúfam, že sa už máš dobre a si zdravá, alebo to bolo niečo vážnejšie? Renátka, už teraz sa asi pripravuješ na to, čo bude po zákroku, lebo to asi budú najťažšie chvíle. Držím palce.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 15. 2. 2013 11:50
TO topol: Ahojky Miluš, no chytl mě žlučník, ani jsem netušila, že nějaký mám, takže od neděle jsem na suché dietě , mám pocit, že to půjde dolu nyní samo . Hlavně už je líp, a čekám až půjdu do poradny na poradu co s tím dál .. Zdravím na SK
anonym
| 14. 2. 2013 18:47
!!! Nabízím přivýdělek s českou firmou !!! Stačí se zaregistrovat na http://www.kupi.cz/?… a můžete začít sbírat body, které potom směníte za nákupní poukazy. Sama jsem si takhle za měsíc přivydělala okolo 4.000,- ! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?…
Avatar - ..Magda
..Magda
| 14. 2. 2013 17:28
Pěkný den děvčátka hubnoucí ..

Už aby ta zima zmizela a mohly jsme normálně na procházky , v těch mrazech být venku to je o zdraví ..

Jinak mě začla kila jít nenápadně dolu sama , ještě že je z čeho brát . Jasně že za to může nemoc ..

25.2 budu posílat energii Renato , určitě bude vše v pořádku ..

Ahojky Milko, a už nevím co psát , zatím všem ahojky a hlavně buďte zdravé .
anonym
| 14. 2. 2013 15:41
Ahoj dámy s dietou jsem začala v pondělí a zatím jsem spokojená. Jídla mi vyhovují, na přípravu velice jednoduchá. Dnes mám vitaminový den a užívám si ho Jen mám trošku obavy až mi začne zase škola, abych to stravování nezačla flákat, ale snad půjde vše podle plánu
Držím pěsti všem, kdo se snaží shodit!
anonym
| 13. 2. 2013 20:50
!!! Nabízím přivýdělek s českou firmou !!! Stačí se zaregistrovat na http://www.kupi.cz/?… a můžete začít sbírat body, které potom směníte za nákupní poukazy. Sama jsem si takhle za měsíc přivydělala okolo 4.000,- ! Registrace je zcela zdarma, jedná se o českou novinku 2013 tak neváhejte! Mě už poukazy došly, zasílají je každý čtvrtek doporučeně poštou. Více informací na http://www.kupi.cz/?…
anonym
| 13. 2. 2013 11:22
Děkuji za podporu,moc si toho vážím-naozaj pa.
anonym
| 11. 2. 2013 11:49
Dobrý deň. Renátka, budem na Teba myslieť a držať Ti palce, aby všetko dobre dopadlo. Každý si pomáhame ako vieme, lebo sám seba človek pozná najlepšie. Do jari sa Ti všetko zahojí a budeš fit.
anonym
| 11. 2. 2013 09:35
Ahoj všichni aj na Slovensku,tak už mám termín operace 25.2.2013.prosím myslete na mě,pak všechno napíšu,papapa
anonym
| 3. 2. 2013 16:37
Ahoj,
používám kupi.cz:http://www.kupi.cz/?…
Šetřím, sbírám body a za odměnu dostanu poukázky do obchodů.
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz/?…
anonym
| 3. 2. 2013 16:12
Dobrý deň všetkým. Vonku je dnes krásne, ako na jar a ja som bola už druhýkrát vonku. Som unavená, ale šťastná. Kila dolu nejdu, ale hlavne že nejdu ani hore, Dúfam, že vám sa darí lepšie ?? Želám zdravie a slnko v duši.
anonym
| 29. 1. 2013 19:40
Dobrý deň všetkým. Ak keď nik nepíše, dúfam, že ste to nevzdali a bojujete, hlavne s pohodlnosťou a počasím. U nás dnes dosť nasnežilo, ale bola som na prechádzke. Trochu som si zabicyklovala. Na obed som mala zeleninovú polievku s cícerom a zemiakové placky. Večera už iba polievka. Želám vám veľa zdravia a elánu do boja s našou zitkou-obezitkou.
anonym
| 24. 1. 2013 15:04
Dobrý deň všetkým. Veru, keď je človek na všetko sám, tak to ide ťažšie. Mne váha zatiaľ stojí, hlavne, aby nešla nahor. Von chodím iba v nutnom prípade / do obchodu/, inak sa doma trochu bicyklujem. Čítam a niekedy mám na starosti vnuka. Je u nás dosť veľká chorobnosť - je nám veselo. Snažím sa dodržiavať stravovanie, ale bez pohybu je to málo platné. Teším sa na jar a slniečko, dúfam, že sa s prírodou zobudí aj môj organizmus a nabijem sa novou energiou. Dievčence, želám vám veľa zdravia, aby vás chrípka obišla.
anonym
| 21. 1. 2013 12:39
Ahoj Leni,určitě bojuj držím palce je to dřina,ale musíme se podporovat,že česko-slovensko zdravím topola pa
anonym
| 19. 1. 2013 15:39
Lenka, aj ja som počúvala doma to isté, hoci muž bol tiež, ako súdok a ešte je odomňa aj starší o 13 r. Chlapi majú asi ružové okuliare pokiaľ sa to týka ich. Raz som sa tak veľmi naštvala, že som si povedala: ja ti ukážem - a ukázala som. Ten pocit Ti vynahradí všetko odriekanie. Každé zlo - môže byť na niečo dobré. Pri predstave, že za pár týždňov bude jar a môžeš si obliecť niečo pekné na seba, smelo sa pozrieť do zrkadla - nestojí to zato? Verím, že to dokážeš. Zatiaľ aj ja som ako na vážkach , 2kg raz dolu a za chvíľu hore. Nevzdávam sa...
anonym
| 20. 1. 2013 22:11
TO topol: Máš naprostou pravdu. Díky. Musím zabojovat.
anonym
| 17. 1. 2013 19:53
Ahoj,od pondělka bojuju,ale zatím nic. V sobotu jdu na svatbu a do ničeho se nevlezu a tak mně manžel opět urážel,že jsem tlustá a že mám se sebou něco dělat,ale není to jednoduché,obzvlášť,když doma nemáte podporu,ale spíš opak.
Je mi ze sebe na blití,ale nedokážu zhubnout. Chtěla bych to dokázat,ale nemám vůli
anonym
| 11. 1. 2013 20:01
Renatka, to sa stáva, aj keď by sa nemalo. Robiť si výčitky nemá cenu, sme len ľudia, treba ísť ďalej. Držím palčeky
anonym
| 11. 1. 2013 14:51
Ahoj všechny,děvčata přeji Vám krásný víkend tady konečně sněží,asi vytáhnu zaprášené brusle a půjdu u nás na rybník.Včera jsem hřešila nedalo se to zastavit snědla jsem 1 rohlík a 2 kolečka turisty to byla slast,tak to muusím nějak napravit papa v pondělí se těším na vaše zprávičky.
Wannafly
| 10. 1. 2013 17:10
Dámy, po těch Vánocích je to hrůza, od prvního ledna se přemnlouvám k nějaké detoxikační dietě ale zatím jsem se nerozhoupala.... Nějaký tip jak začít a která dieta nejlépe očistí organismus? Nedělám to ani tak kvůli hubnutí, ale hlavně očistě, mám pocit že po Vánocích a Silvestru je mé tělo zaplněné nezdravou stravou a alkoholem :-\
Děkuji za tip, hezký večer všem
anonym
| 10. 1. 2013 19:17
TO Wannafly: Ja som držala detox od Mačingovej, od 27. 11 do 20.12.2012 Ak máš záujem a si zdravá, tak si pozri moje prispevky a ak budeš chcieť vedieť viac, rada Ti odpoviem.
anonym
| 10. 1. 2013 10:05
Dobrý, zasnežený deň všetkým. Renátka, keď mám cestoviny, tak večer si dávam sladkosť a čokoládu. Ja som si si včera dala gaštanové pyré. Mám doma stále jogurt, ovocie, mrkvu, tak večer, keď si prihlási veľka chuť na niečo, tak jogurt s orechami a medom, alebo nastruham mrkvu s jablkom a dobre sú aj semená / slnečnica, tekvica a p./. Teším sa s Tebou a verím, že za pomoci cvičenia to pôjde rýchlejšie a nebude treba ani operácia. Daisy, je keď robím kapustu, tak si odoberiem skôr, než dám do nej zátrepku. Už som sa naučila jesť aj polievky bez zápražky, čo by som predtým nezjedla. Dávam viac zeleniny, alebo fazule a niekedy drobenku z vajca a krupice. Tu mám urobenu stále a keď treba, iba si za hrsť prihodím a to mi zahustí. Myslím si, že táto dieta nie je veľmi drahá, záleží na nás. Ja opakujem niektoré jedlá a niektoré som ešte nikdy nevarila. Kupujem kuracie prsia s kosťou. Vykostím si ich tak, aby som tam mala aj mäso a uvarím polievku. Potom si oberiem mäso a na cibulke ho podusím - rasca, korenie, paprika, vegeta a zalejem trochou polievky. Pridám tam zelený hrášok, mrkvu a petržlen z polievky. Uvarím ryžu a všetko spolu zmiešam a mám rizoto. Keď si dám k tomu ako prílohy červenú repu, tak mám lacné, zdravé a chutné jedlo = obed aj večeru + šálka vývaru, ako doporučujú.
anonym
| 10. 1. 2013 08:38
Ahoj Daisý,dík za písnutí,mám strach už te´d já ráda vařím,moc mě to baví a to je nejhorší co může být,manželovi udělám kotletu s hranolkama a já jím salátovou okurku-děs,ale musím mám i vysoký tlak prostě to tělo se brání,jsem taky pohodlná,ráda lenoším ale mám stažený cvičení od Cindy Crawford je to makačka ale docela mě to baví(začínám)mám jedinýho syna fotbalista,sportovec a ten mi říká nehorší jsou první 3 týdny cvičení pak už si tělíčko zvyká,ono se to tak pěkně píše ale hlavně vydržet,nejhorší jsou víkendy,ach jo jak já závidím těm co sní co chtějí a nepřiberou.Tak se držžž i ostatní pisatelky,taky zdravím na slovensko papa Renča
Avatar - ..Magda
..Magda
| 10. 1. 2013 10:14
TO Renata: Ahojky děvčátka , tak já nevařím ráda, vařím protože mívám hlad A můj chlap to by bylo na román , čím je starší, tím má větší potřebu mí toho hodně na talíři . Mě co zůstalo z mládí je jediné, hodně pomalu jím, většinou už jsou ostatní dávno od stolu pryč , ale já se ještě krmím ..

Miluš, uvidím a možná se k vám připojím , ale musím ještě zase posečkat . Tak hubnutí nazdar a ať jsme zdravé, však k vůli tomu to většinou děláme , né ?..

Renato já cvičila dříve s Olgou Šípkovou, ještě mám i videopřehrávač a mám videokazety , a s ní to šlo pěkně, umí to pěkně vysvětlit a rozumím jí Mějte pěkný den děvčata u nás to zatím jako leden nevypadá .
anonym
| 9. 1. 2013 09:43
to jsem já popleta zapoměla jsem na jméno to jsem psala já Renata papa
anonym
| 9. 1. 2013 09:41
ahoj děvčata,tak dneska jsem ráno skočila na váhu po zýdnu a ukázala o 3 kg miň jsem uplně v šoku,že to tak jde dolů a přitom nemám hlad,dneska mám špagety to se těším akorád nevím jak s tou večeří dát si kus dortu??poradte jak to řešíte.Jsem z Kadaně,bydlím v domečku,mám 2 psi a 2kocoury jednoho manžela 4 vnoučátka ,pracuju v oboru pohřebnictví jako správce hřbitova.Pa
Avatar - ..Magda
..Magda
| 9. 1. 2013 12:14
TO Anonym: Renato, teď jsi mě dostala ,o tři kila míń , tiše ti závidím, ale moc ti to přeji , to je radost , ale ono to chce pak už celý život přemýšlet co dát do pusy , a máme na to ? Nevím , já asi ne , já si dala dneska 5 malinkých bramborových knedlíků , ale opravdu byla malinké a jednu sběračku omáčky s masem , něco jako perkelt, ale mírně zhuštěný , to pro chlapi, nechtělo se mi odebírat . Váhu mám pořád stejnou, 78.5 kg , spíše se divím myslela jsem, že přes vánoce naberu a je to stejné . Na to že jsem pecivál , jinak já mám jenom jednu malinkou vnučku , byly jí na vánoce dva roky , takže máš náskok :-\ Zdravím do Kadaně a na Slovensko
anonym
| 8. 1. 2013 10:28
Ahoj děvčata,mám strašnou radost,že mi někdo odpvěděl,děkuju moc za vaše rady a podporu,dnes jsem mluvila s lékařem termín operace posouvá až na březen,tak mám víc času něco schodit,před 10 lety mi manžel koupil psa sibiřská hasky já s ní začala běhat trochu cvičit,jinej jídelníček a zhubla jsem 15 kg,pak jsem přestala,změna povolání sedavá práce.Holky bude se snažit když jsem to už jednou dokázala tak snad...jinak všem děkuju a přeju jen úspěch a pevné zdraví.Určitě udělám fotodokumentaci papa Renata
anonym
| 8. 1. 2013 08:28
Daisýk, teším sa a budem držať palce, aby sa darilo. Renátka, ak si pevne rozhodnutá schudnúť, tak by si mala počkať so zmenšením prs. Keď som schudla, tak, mi o dve čísla schudli aj prsia. Porozmýšľaj, alebo sa poraď s lekárom.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
helena.07
1. 5. 2024 09:34
11847
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video