90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

anonym
| 20. 3. 2013 12:00
foto To jsou moje vnoučátka Kačenka a Honzík moje zlatíčka.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 20. 3. 2013 13:47
TO Renata: Ahojky Renátko, máš krásná vnoučátka , hm tobě už bude více než sát ? :-\ Všem přeji krásný první jarní den .
anonym
| 20. 3. 2013 10:28
Ahoj Daisy,děkuji za radu už tam něco dám.Dostala jsem se do tvého deníčku moc pěkné fotečky.Díky všem pěkný jarní den.Renča
anonym
| 19. 3. 2013 14:03
Pěkný den přeji všem,bože kdy už bude to jaro u nás napadlo 20cm sněhu ale ptáčkové ráno zpívají,tak jim zase dneska nasypu.Děvčata ráda bych sem dala nějakou fotografii,ale nevím jak.Prosím poraďte děkuji a slunko v duši pa
Avatar - ..Magda
..Magda
| 19. 3. 2013 17:24
foto TO Renata: Renátko ahojky, já chci také jaro , ale jen chtít nestačí, bohužel. Fotku sem nahraj takhle ..

1) vlevo dole je zelený obdélníček a v něm je psáno Nahrát fotky ..

2)klikni na něj ..

3)objeví se ti tvůj program co máš v počítači , ty z něj vybereš fotku, kterou máš někde uloženou a tak na ní také klikni a dej otevřít, to je v tvým počítači, jak uvidíš, že zelený obdelník zmizel a objeví se nahrávání , tak si počkej a pak dáš odeslat , fotka z loňské dovolené no a koukám, že tam je dcera s vnučkou, doufám, že to nezjistí .
anonym
| 18. 3. 2013 13:44
Ahoj moje milá děvčata,jasně že ráda mlsám,vydržím si nedat dlouho,ale jak píše Miluška když mě to chytí tak se neznám.Koupila jsem v Lídlu bundu a kalhoty na kolo,až budu ok s těma prsama tak budu jezdit do práce na kole mám to 6km není to daleko,ale hodně do kopce.Musím dala jsem si slib,že to tak nenechám,čím je člověk starší jde to hůř,tak dokud je ještě čas a zdraví.Opatrujte se moc pozdravů ze studeného ssseveru pa.
anonym
| 14. 3. 2013 19:35
Daisy, ďakujem pozrela som. Ja viem, kde robím chyby = neviem si rozkázať!! Keď ma z času na čas prepadne depresia, vtedy hlcem koláče a to je zabiják pre mňa. Niekto pije, niekto fajčí a ja "žeriem" sladké. Keby som jedla, ako je písané v tejto diéte - a mne sa s ňou darilo - vtedy keď je to povolené zjesť jeden zákusok a kúsok čokolády. Ibaže ja zjem na posedenie aj päť kuskov. Mám to ako hlavné jedlo. Tiež jedávam polievky, hodne zeleniny atď. Nejako sa to len hádam rozbehne. Gratulujem Ti, máš určite peknú postavu. Ja som po operácii žlčníka bola fajn, ale keď sa telo vyrovnalo so stratou, tak by som zjedla všetko, čo neušlo. U nás je veľmi chladno a silný vietor. Ďakujem Bohu, že máme vymenené okná a nemusím chodiť do roboty. Aj Renke, želám zdravie Hlavne, že sa už znova usmievam
Avatar - ..Magda
..Magda
| 14. 3. 2013 19:56
TO topol: Miluš, jen si klidně přikaž A kostičku nebo dvě kvalitní hořké čokolády po obědě si klidně dej , nebo si dej i tři kostičky, to není na škodu . No jestli jsi měla taky problémy se žlučníkem, tak mě ten jídelníček připadá opravdu dobrý a hlavně je to jednoduché na vaření, nic komplikovaného . Já také ráda jím koláče , tak je nepeču a je to . ..

Renátko a co ty ? Ty taky ráda mlsáš ? ..

Dobrou noc .
anonym
| 13. 3. 2013 18:31
Holky moje zlaté, pomaly už nie je zdravého človeka. Ja nakoniec ten blby liek ani neberiem, lebo už po prvej tabl. ma veľmi bolelo brucho a po druhej som aj krvácala z konečníka, hoci som nebol na to dôvod. Tri dni som bola extrémne unavená. Keď som si prečítala príbalový leták, tak som zistila, že sú to vedlajšie účinky toho "lieku". Viac ich neužívam. Lepšie sú recepty naších starým materí a asi sa čoraz viac ľudí bude obracať na rôznych liečiteľov a p. Som rada, že sa aspoň vám darí. V oboch našich štátoch je to pre obyčajných ľudí stále horšie. Neviem ako sa budú mať naše deti a vnuci?? Dnes som ráno jedla jogurt s ovsenými vločkami, desiata bol banán a menšia prechádzka. Na obed som si udusila zeleninu a vypila šálku zeleninového vývaru. Olovrant bola káva a kiwi. Večer som si udusila na cibulke bielu reďkovku s vajcom a kúsok celozrnného pečiva. Snažím sa stravovať striedmo, ale bez väčšieho pohybu to nepôjde dole. Víkend má byť chladný a sneženie, ale keď to prejde, dúfam, že už prídu slnečné dni, ktoré nám prinesú viac zdravia a radosti.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 14. 3. 2013 10:27
TO topol: Krásný sluneční den . U nás je nádherně sice - 4 stupně , ale sluníčko je sluníčko to už nabíjí energii . Já jsem konečně trochu v pořádku, chytila jsem nějakou virozu , dnes jsem už bez teploty i bez antibiotik, jen kašel mě zlobí, snad do konce března bude vše v pořádku, abych mohla jít na tu operaci a mohla jí mít za sebou . .

Miluš, mě jdou kila dolu i bez pohybu a to jím docela dost . Vyloučila jsem jenom tuky, přidávám je do jídla až když je na talíři , vše vařím , dost polévky , třeba vločkovou, tu jsem si vůbec oblíbila . Ale nechci se vidět až budu po operaci, nyní už mám dole 5 kil a po operaci se ještě drží dieta asi 4-8 týdnů . Nyní už mám 76 kilo . Z toho jsem spokojená, ale bojím se kam až do musí zajít . Doufám, že to hubnutí se zastaví , v mém věku - 61 let to už není tak moc dobré zhubnout rychle a hodně . :-\ ..

Milko zkus si zadat jídelníček do stobu , jé kde je adresa , www.istob.cz nějak takhle . Když tak ti pak hodím odkaz rovnou .
anonym
| 13. 3. 2013 14:23
Milá Miluško,je mi líto, že právě ty máš takové problémy a bolesti,ale snad s tím jarem na které všichni čekáme bude líp, i Daisy se dočká něčeho dobrého,děvčata musíme vydržet.Jeden p.doktor v nemocnici říkal,že ženská vydrží víc než člověk.Zítra jdu na vyndání stehů,tak snad bude všechno v pořádku,moc na vás myslím na všechny,opatrujte se.pa Renča
anonym
| 8. 3. 2013 17:14
Prajem vám krásny deň. Renátka, teším sa, že všetko dopadlo dobre a želám Ti, aby v Tvojom živote boli už iba dni slnečné. Môžeš mi smelo tykať, myslím, že to tu tak funguje a je to také bezprostrednejšie. Daisy, viem ako Ti je s deťmi vonku. Aj mne sa občas zadarí. Teraz mali deti prázdniny, tak sme aj my mali "draka". Hlavne dedko, ja som iba varila a piekla. Na to sú predsa babky, že? Bola som dnes konečne u ortopéda. mám koksatrozu 2. stupňa a zdeformované /kladivkové/ prsty na nohách. Dal mi tablety, za ktoré som zaplatila 16E / 480 korun/ na mesiac. Po mesiaci by som mala zvýšiť dávky tzn. 32 E na mesiac. Kde sú ešte ďalšie lieky? Bežný človek si to nemôže dovoliť a veru ani ja. Teraz ich užívam, lebo mám veľké bolesti a nevládzem chodiť na prechádzky, ale dávam si aj tie elektromagnety a za to neplatím. Hlavne, že tie klby nie sú až tak v zlom stave, ako som sa podľa bolesti domnievala. Sme ženy a niečo vydržíme.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 9. 3. 2013 09:57
TO topol: Pěknou sobotěnku děvčata ..

Miluš to mě mrzí, že máš takové zdravotní problémy , hledala jsi na netu nějaké informace ? Pokud ne http://www.zdravie.sk/…11/koksatroza/..

Tak tady máš odkaz na vaše fórum . Třeba najdeš nějakou radu, která ti pomůže . S těmi penězi , co ti mám povídat , u nás to je stejné v bleděmodrém . Já naštěstí moc léky , teda drahé léky neberu , jen letrox 125 a rheflein na tlak , to nejsou drahé léky . Letrox jen 32 kč a na tlak na 3 měsíce 270 kč, ale už si také hledám levnější variantu , přeci je nebudu tak moc podporovat , když nemusím . ..

Jinak já pořád držím dietu bez tuku , takže nějaká ta deka jdou dolu , pomalu a jdou, ale hlavně, že můžu jíst . Někdo třeba nesnese žádné jídlo . Tak v tom to mám lepší . U nás jsou také novinky, k operaci si msuím koupit bílé stahovací punčoch, pojišťovny to prý neproplácí , pak za každý den se vyplázne 100 kč . Ale to pořád ještě jde, hlavně, že nemusíme platit doktory a sestry . Ale za těch 40 let soustavné práce sem jim dala dost peněz , tak nyní se musí snažit mladí, my také museli , je fakt že to mají o hodně těžší , ale co s tím naděláme . my už nic .
anonym
| 8. 3. 2013 10:46
Děkuji Daisy,za podporu mám vždycky radost když si lidi přejou pěkné věci i když se osobně neznají,je to milé hlavně v tomhle divném světě.Jaro klepe na dveře už se těším jak si upečeme na grilu nějaké masínko a zeleninku,opatruj holčičky a všem přeju pěkný víkend pa děvčata Renča.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 9. 3. 2013 09:58
TO Renata: Renátko, to bych si také dala, ale v létě už budu moci - doufám, přeji ti pěkný víkend .
anonym
| 6. 3. 2013 17:30
Ahoj, chcete získat nákupní poukazy ZDARMA a zajímají Vás akční ceny a slevy? Nabízím Vám registraci na novém webu http://www.kupi.cz/?… Na těchto stránkách máte přehledně zobrazené všechny slevy a akční ceny v obchodech, které určitě navštěvujete. Stačí si vyhledat jen to zboží, které kupujete, a to pouze v těch obchodech, do kterých chodíte. Pracné porovnávání letáků ze supermarketů, hypermarketů, drogerií i menších řetězců odpadá. Zajímavá je také funkce hlídání akční ceny zboží, které si sami určíte. Jakmile se akce objeví, pošle Vám Kupi email. Stačí si nastavit, zda Vás zajímají plenky, nebo třeba mouka, a v jakých obchodech chcete akci hlídat. A to není vše! Na stránkách můžete také sbírat body za aktivitu, které potom můžete směnit za nákupní poukázky (200,- 500,- nebo 1.000,-) a dárky. Registrace je samozřejmě zdarma! Stačí k ní pouze platný email - žádné další osobní informace. Už jsem si takhle vydělala 4.000,- za první měsíc! Poukazy zasílají každý čtvrtek doporučeně poštou (mě už jich několik došlo).
anonym
| 6. 3. 2013 10:06
Zdravím všechny děvčata,jsem dneska v práci první den,děkuji,děkuji moc za podporu hlavně od Vás milá paní Topol.Jste moc milá,že na mě myslíte jsem po operaci, nebyla to žádná slast,ale mám to za sebou,jsem velice spokojená teď už snad bude jen líp.Byla jsem mile překvapena jak se o pacienty starají v nemocnici v Kadani na chirurgii,určitě napíšu poděkování do místních novin,opravdu jim moc děkuji.Všem přeji moc a moc zdravíčka a pišme si děvčata,je to moc milé,zdravím a posílám jarní pozdrav do všech koutů.Pa Renča
Avatar - ..Magda
..Magda
| 6. 3. 2013 11:50
TO Renata: No sláva jsi v pořádku , to ti moc přeji , v práci ti přeji, aby ti šla práce pěkně od ruky

a abys nebyla příliš unavená ..

Venku je krásný den, tak odpoledne jdu s mýma holkama na procházku .
anonym
| 5. 3. 2013 17:25
Dievčence, pozdravujem a želám veľa zdravia. Daisy, každé zlo, je na niečo dobré. Renátka, už si doma? Ako bolo?
anonym
| 28. 2. 2013 15:14
Daisýk, ako si dopadla?
Avatar - ..Magda
..Magda
| 28. 2. 2013 17:31
TO topol: Ahojky, no dík za optání , budu muset na operaci v dubnu, v březnu budou vyšetření a pak se uvidí, ale podle všeho to bude někdy kolem 8 dubna . Takže měsíc oddych, hlavně, abych už neměla záchvat, takže držím dál dietku bez tuku, už mám dole 4 kila, jestli to tak půjde dál, tak to nechci vidět před operací . Ještě , že má tělo z čeho brát, že mám ty zásobičky . Zdravím na SK .
anonym
| 26. 2. 2013 10:12
Milé dievčatá, s príchodom jari a slniečka, akoby som začínala aj ja nový život. Už tretí deň chodím znova na prechádzky. Na potoku sa začínajú párovať divé kačky, kde-tu už sa belejú snežienky a život okolo sa dostáva do lepších kolají. Verím, že aj mne sa začne dariť, lebo potrebujem slnko, bez neho som, ako uvednutá kvetinka. Renátka už máš asi za sebou operáciu, ale krušné dni pred sebou. Myslím na teba a moc Ti želám hlavne zdravie, aby si sa čo najlepšie zotavila, a vydržala všetko, čo to prináša. Dúfam, že to najhlavnejšie, splnenie Tvojich predstáv o sebe. Určite to bude hlavne veľký prínos pre zdravie a dobrý pocit, ktorý je pre nás to najdôležitejšie - aby sme samy so sebou boli spokojné, čo Ti prajem z celého srdca. Daisýk, verím, že sa aj Tebe bude dariť a ak nemáš kamene, tak sa operácii vyhneš. Príjemný deň a mnoho zdravia.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 26. 2. 2013 17:39
TO topol: Ahojky Miluš, u vás už máte jaro ? Tak to vám přeju, jen já chci taky, zima je už příliš dlouhá . Má se prý začít oteplovat , tak snad to dojde i k nám a vy ho nebudete zdržovat na Slovensku . .

Jo jo kameny mám ..

Na Renatku jsem včera myslela, po celičký den, už to má holka za sebou a bude se už jen uzdravovat . .

Zítra se dozvím jak a co mi budou dělat, už abych to měla za sebou, tam nejsou dlouhé čekací lhůty , tak bych to mohla mít do dubna vyřešené ..

Zdravím vás všechny a mějte krásné dny .
Avatar - ..Magda
..Magda
| 23. 2. 2013 10:57
Krásný den děvčata ..

U mě je vše stejné - zatím , už ve středu jdu na radu do poradny , tam se dovím zda půjdu na operaci, zatím mám se žlučníkem klid, ale dávám si pozor na tučné potraviny . Zatím je vylučuji ..

Renato , neboj za dva dny , se soustředím na tebe, budu na tebe myslet , ..

Miluš já vím žes byla na nějaké operaci, ale nevěděla jsem na jaké , myslím, že jsem to nečetla . Nějaká znaménka , to nevadí, hlavně že to jde přečíst ..

Zdravím po celé zasněžené republice, ale i na Slovensko . Ta zima by už měla jít někam ....
anonym
| 23. 2. 2013 10:08
Dobry den vsetkym. Renatka, budem na Teba v pondelok mysliet a modlit sa, aby si bola v poriadku. Daisy ja som bola na operaci zlcnika vlani na jar, myslela som ze si tu uz bola. Po roku uz ani nevnimam, ze by mi nieco chybalo. Ospravedlnujem sa za to, ze nepisem vsetky znamienka. Syn je prec a mam opacne nastavenu klavesnicu a neviem si to spravne nastavit. Dufam, ze to nevadi. Prajem vela zdravia, stastia a krasny den.
anonym
| 20. 2. 2013 11:17
Ahoj všechny milá děvčata,děkuji moc Daisy,hrozně to pomáhá,když člověk ví,že na něho někdo myslí i když se neznáme jste úžasné milé dámy,moc děkuji a brzo se ozvu Renča pa.
anonym
| 17. 2. 2013 17:31
Daisy, len si dávaj pozor na to, čo zješ, aby si sa podľa možnosti vyhla bolestiam. Myslím na Teba a držím palce, aby všetko šlo po dobrom.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 17. 2. 2013 17:41
TO topol: díky, jo dávám pozor , teda snažím se . Raději držet nějaké dietní omezení, než se trápit v bolestech . Takže tys byla na žlučníku taky viď , zatím ze mne deka padají skoro každý den, ale už jím víc než piškoty a pečivo ,už si přidám i starší chleba se sýrem , který má málo tuku . Musím pomalinku přidávat potraviny . Díky za přání, vážím si toho, pá - pěknou neděli .
anonym
| 16. 2. 2013 16:56
Daisy, viem, aké to je, ale ja som sa s ním nehrala a hneď šiel za trest von. Bola si už na sono? Želám všetkým veľa zdravia.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
helena.07
1. 5. 2024 09:34
11847
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video