Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

anonym
| 10. 9. 2011 15:47
TO naomi: Milá Romčo,já jsem po operaci již 10let a ještě větší bolesti začaly ihned po operaci,kdy jsem litovala,,že jsem tam lezla.Je fakt,že bolest do nohy nebyla,ale změnila se mi lokalita a to do kyčle!! blokády mám dost často,stále jezdím na Homolku a mám již od první pooperační kontrole indikovanou reoperaci,na kterou jsem nepřistoupila.Šla jsem s děsnou hrůzou na obstřiky pod CT-jak to děsivě všichni líčili a nebylo to tak zlé a za ten efekt to stojí.Prvně mi to vydrž.3 měs,pak 9měs a včera jsem šla opět!!.Ale zabere to tak až14.-20.dní a chce to v ten den odj.po výkonu vleže a tak 2dny poctivě odležet.Jsem zdavot.sestra a mám zkušenosti.
anonym
| 26. 8. 2011 12:04
ahojky,zdravím všechni co jsem jěště chodí,ale koukám ,že už jen málo kdo.Nějak to tu odpadlo.
Jak se vám všem daří.
tak hezký de
nachlazení
orchidey
| 3. 5. 2011 19:07
napište mě na email :mandy08@centrum.cz napíši více Jarmila
nachlazení
orchidey
| 3. 5. 2011 19:07
napište mě na email :mandy08@centrum.cz napíši více Jarmila
díky za tip
Maky36
| 3. 5. 2011 09:35
ahoj Orchidey, dekuji ti za ti . My jsme prave cela rodina neustale nemocni, ted mame za sebou anginu a pichani ucha. Divala jsem se na internet na tyto vyrobky, ale není zde uvedeno moc informaci. Jak velke dite mate? Dceri je necelych 4. Mozna bychom to mohli zkusit i my s manzelem . Mejte se hezky. Markéta
Rady
daliborka
| 9. 4. 2011 16:35
Ahoj lidi,zkuste se mrkout na dizkuzi vyhřezlá plotýnka abeceda zdraví,je tam pá lidí,který ne jen moje rady hodně pomohly,je tam hodně moc dobrých zkušeností více lidí a opravdu to funguje.
záda
daliborka
| 11. 3. 2011 05:24
Ahoj Lenčo,můžu se zeptat odkud jsi?Dalibor
plotýnky
lena60
| 10. 3. 2011 15:14
máte nějáké cvičení
plotýnky
lena60
| 10. 3. 2011 12:40
ahojte včera mi doktor zjistil že mám v háji plotýnky je mi teprve 20 a to se divil že v mým věku .máte nějáké cvičení
ahojky Simono
cumacek
| 5. 3. 2011 09:37
Ahojky Simono
Záleží co máte z páteří to nepíšete může toho být hodně.Jestli jste po operaci nebo vás čeká.Ale asi né když vám napsali náplastě opiáty tak to asi ta vaše nemoc nejde operovat.Tak proto vám pomáhají těmi náplasti to už pak je jediná požnpst jak vám pomoct.Nebo nějakou dobrou fysioterafeutku aby vás pomohla.Nebo dr.Šlechta-masáže má internetové stránky.A moc si ho chválejí.
Přeji ti aby ti bylo lépe a našlo se řešení a pomohlo to.
záda
daliborka
| 4. 3. 2011 11:24
Ahoj Simonko,prášky a preparáty na bolest zad jsou k ničemu,mrkni se na diskuzi BOLESTI ZAD DOKTORKA.CZ,nějaky holky tam popisujou svoje zážitky na nějakym masážním lehádku,prý je to zdarma a píšou tam i kontakt na tu firmu,hodně štěstí,Dalibor.
bolest páteře
simone
| 28. 2. 2011 16:43
Pěkný den všichni na Ženy.cz. Mám takový dotaz,již cca.2 roky trpím velkými bolestmi páteře.Po vyzkoušení nejrůznějších preparátů na bolest,mi lékařka napsala náplasti Durogesic 75.Nemáte s nimi někdo zkušenosti?Přiznám se,že mám strach si ji vzít,jelikož nevím co to se mnou udělá.Nechci být 3 dny úplně mimo.Moc vás prosím porad'te.Díky za odpovědi Simone
Ahojky Adame
cumacek
| 26. 2. 2011 10:05
Ahojky
Tak jsem ráda ,že si se ozval a že jsi celkem v pořádku v rámci možností.Já teď hapruji měla jsm zablokovanou bederku a stále mě to trápí a točí se mi hlava.Me čáká další operace bidou mě vyndavat ty šrouby a rozpěry prý mám ty bolesti asi od toho.Mám nástup 31.3.tak mi drž pelce aby to dobře dopalo.Jinak se opatruj a dávej na sebe pozor
Já od žíří čekám na přeskoumání důchodu tak jsem zvědavá jestli mi ho nechají ten PID když budu po další operaci, pa
Ahoj
AdamPunx
| 23. 2. 2011 21:36
Ahoj dlouhou dobu jsem tady nebyl...Jak se tady všichni máte ? Co zdraví ? Já mám ted inv.důchod 1 stupně a pracuju v cháněných dílnách jako montážní dělník,nic moc ale aspon něco.Páteř je ted docela v poho,ale jak sem začal ted chodit do té práce tak to dost pocituju,sem unavený a páteř bolí.Ale jinak si nestěžuju snažím se být optimist
Pétulka
cumacek
| 13. 2. 2011 18:43
Ahojky
tak to jsem ráda ,že tam budou ty zádíčka už se těším až mě budeš léčit to bude paráda.Já jsem dnes trichu blbla převlékla jsem peřiny a pak jsem odpoledne ležela.A co ta tvoje chřipka už je to lepší a kolínko-
Přeji hezký večer paaaa
Stáni
petraceb
| 11. 2. 2011 12:05
Ahoj Stáničko,
já si myslim, že patologa nechceš, kdo by jo . Myslim, že jsem tam psala, že jsem uvažovali i o spondylochirurgii, takže zádička tam budou . Pak jsem tam ještě zapoměla napsat taky radiologii. Kolinko je lepší, děkuju za optání, sice bolí při ohýbání s ním, ale jinak to jde. A co zádíčka? Jinak se mi vrátila opět chřipka, ale do práce musim. Děkuju za pofoukáníčko, hned je to lepší . Taky se opatruj, papa
Pétulka
cumacek
| 11. 2. 2011 11:00
Ahojky pétulko
tak atologa nechci já chci odborníka přes záda.tak s tím začniněco dělat at máme někoho kdo nás bude léčit.A jak je v práci a co kolínka fákám na dálku aby neboleli.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor at zase někde nespadneš.
Zárověn zdravím všechni ostatní jak se vám vede.Už jste tu dlouho nebyli.
Pétulka
cumacek
| 11. 2. 2011 10:59
Ahojky pétulko
tak atologa nechci já chci odborníka přes záda.tak s tím začniněco dělat at máme někoho kdo nás bude léčit.A jak je v práci a co kolínka fákám na dálku aby neboleli.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor at zase někde nespadneš.
Zárověn zdravím všechni ostatní jak se vám vede.Už jste tu dlouho nebyli.
zdravíčko -sluníčko
orchidey
| 11. 2. 2011 05:32
Marki a ostatní mam dobré skušenosti s bylinkami OKG a moc pomahají malým dětem kteří navštěvují školky a potom donesou bacili domů .Je to Alfa+ -je v ní 18 bylin jedinny produkt v kterém není olej.čistí pleť +tělo,působí proti obranyschopnosti a je antibiotická.Protizanětlivá a působí na všechny zaněty a žaludek+vředy ,opary.
.Vyborný na podporu imunity dětí?Dobrá na kašel,chřipku a nachlazení,čistí kreva může se kapat do ucha když bolív krku,potlačuje únavu .
bylinky a naše zdraví
daliborka
| 10. 2. 2011 22:54
Ahoj orchidey,bylinky jsou skvělé věci,taky jsi tím hodně pomáhám,povedlo se mi napojit na jednu bábu bylinkářku a opravdu umí spolehlivě poradit,největší úspěch mám s okem,po poranění šponou od brusky,se mi oko nechtělo úplně zahojit 3 roky a doktor řekl,že lepší už to asi nebude,bábina mi poradila kapat do oka odvar ze světlíku lékařského a po týdnu bylo velké zlepšení,sice to pořád není ono,ale o 70% je to lepší,za to jí moc děkuji a kdybys ji chtěla poznat,klidně se ozvi,Dalibor
vše pro naše zdraví
orchidey
| 9. 2. 2011 09:36



Ahoj nejsem svata ale taky mam své zdrav.problémy a ted sem je žačala řešit bylinkami .Pomáhají jak na hubnutí tak i na přibíraní a hlavně na zažívací problémy . Ted momentalně řadí chřipky a tu ted zahaním bylinkami .Někdo tomu nevěří ale ja od určité doby tak věřím všemu - pomohli mě i dceři
Jinak vím jaky to je když ma člověk bolesti zad - přeji vam aby se vám ulevilo co nejdříve .
Stáničko
petraceb
| 9. 2. 2011 09:05
Ahoj Stáničko,
a co když chci pak dělat soudního patologa?? Ještě by jsi chtěla mojí lékařskou péči?? . To byl samozřejmě vtip pro zasmátí . Můj sen je chirurgie a to buď břišní nebo ortopedie, spondylochirurgie (tj. páteře ), nebo pak anesteziologie a z interny jen gastroenterologie-endoskopie. Jenže vystudovat medinu v těhle letech, udělat atestace a pak dělat chíru asi neni moc reálné, kdybych nastoupila tak bych byla asi na kariéru chirurga stará. Možná tak ta anestezilogie nebo ta gastroenterologie. Nebo pak vážně jen toho patologa . Co takhle pročítám ty fóra pro mediky tak je dost studentů na medicínách, dokonce i prý jeden pán co je v prváku a je mu 37 let. I pár mediků mi řeklo, že tak zapáleného člověka do mediny jako jsem já ještě neviděli a že by bylo škoda to jen nechat svým snem. Ale straší mě ta práce, do práce musim chodit, abych se uživila a studium je 6 let, opravdu nevim jak to udělat. Jen těch knih co mám, od anatomie, patologie až po speciální chirurgii. Jsem cvok do toho . Ano do práce už chodim, měla jsem PN ukončenou ve čtvrtek s tím, že půjdu aspoň ten pátek do práce, ale místo toho mě vezli na tu chirurgii . Nooo to levé kolínko stále bolí, ono to bude ještě pár dní bolet, prý to bolí víc než zlomenina. Stále tam mám ten výron tak snad až zmizí tak to bude lepší. Tak to je super, že už je to u Tebe lepší , mám z toho velkou radost, jen tak dál . Tak papapapa
Pétulka
cumacek
| 8. 2. 2011 17:54
Ahojky
To by byl dobrý nápad aby jsi studovala medicínu to by si nás léčila to by bylo super.Tak s tím koukej něco udělat.Tak ty už chodíš do práce a co kolínka už je to lepší.U mě jo včera jsem byla na dalším ostřiku a ve čtvrtek jdu na další ted né už každý den.
Tak pa a zdravím vás všechny
markét tobě jsem napsala E-mail
Maky
petraceb
| 7. 2. 2011 15:29
Ahoj Markétko,
jééé já v tom nelítám sama?? No já se hledala až se našla . Taky mě mrzí, že Ti zdravíčko neslouží. Kdy už bude všemu konec viď. Záda jsou v pohodě, děkuju za optání, ale po tom pádu mě brní noha, ale snad to přejde, je to možná jen podrážděné. To je mi taky líto, že jsi musela na operaci, nebudu se ptát co se stalo, asi se to nesluší se vyptávat, ale doufám, že je vše v pořádku . A co tvoje záda? Jsou OK? To je hrozný s těma chřipkama, dost to řádí a jak píšeš, malá to dostane a vy pak do malé, je to takový kolotoč.
Děkuju za palečky, tobě je držím taky, ať už je vše v pořádku. Na operaci jdu 8.3. a na sál prý 9.3. to je úterý a pustili by mě domu tak až v pondělí, až oplaskne otok jícnu a budu moct aspoň trochu polykat malá sousta. Aspoň zhubnu, teda doufám. Venku je tak krásně, kéž už by to tak zůstalo. Měj se pěkně a opatruj se, papa
Stáni
petraceb
| 7. 2. 2011 15:24
Ahojda Stáničko,
to je dobře, že už jsi na tom líp. Taky by to chtělo víc sluníčko ať naberem sílu . Já jsem dnes v práci a už tu vejskám jak kobyla, noha bolí jak čertisko, těšim se domu, až sudnám džíny a uvolnim si nohu a natáhnu si ji. Normálně jsem si dneska říkala co se mi stane zase cestou , naštěstí jsem dojela do práce v poho, teď ještě dojet v poho domů . Ale ráno jak jsem šla na bus, zase tou cestou po náměstí jak jsem se tam natáhla na tom ledě tak tam nesvítily lampy a byla přes cestu nějaká kláda, to víš, že jsou do ní žďuchla, si říkám spadnout ještě jednou tak nevim.
Čumáčku sátle dumám a dumám jak to pak udělat, abych mohla studovat medicínu, je to můj několika letej SEN s velkym S, ale bohužel se to nedá studovat dálkově a do tý práce prostě musim a medinu nechci nechat jen svým snem. Už několik mediků mi řeklo, že mi fandí, že takového nadšence do medicíny jako jsem já neviděli a že ať do toho jdu, ale je tu háček ta práce . No nic, uvidíme po matuře.
Dávej na sebe pozor, mám Tě ráda. papa
ahoj po dlouhé době
Maky36
| 7. 2. 2011 15:20
ahojky holky, všechny zdravím .
Koukám, Peťo, že jsi podobný expert, jako já .Je mi líto, že jdeš na další operaci!A co záda, ty máš v pořádku?Já měla teď sama se sebou starostí až nad hlavu - těsně před koncem roku jsem byla také na operaci, tentokrát to nebyly záda. Ale bylo to hodně vážné a jsem ráda, že to je za mnou!Také jsme celá rodina dost často nemocní, ty chřipky jsou děsný. Malá to chytí ve školce a my si to pak všichni předáme. Teď jsme zase na hromadě
Každopádně ti Peto, držím palce, ať vše v pohodě zvládneš. Kdy jdeš na tu operaci?Stáni, Tebe zdravím, psala jsem Ti mailik .A vas všechny ostatní také .
Mějte se fajn, ahoj Markéta
daliborka
Betuska
| 7. 2. 2011 14:22
Ty naše jedna vědmo, ty to určitě všechno víš, i jak se léčí bércový vřed, ale nepovíš, co???
zdraví
daliborka
| 7. 2. 2011 09:00
Ahoj Ferdulko,víš ono je to něco podobnyho,jako když se u cukrovkářů nedaří vyléčit bercoví vřed,často se stává,že se bercák začne zvěčovat a doktor nařídí amputaci části nohy,kvůli hrozící infekci.Přitom je to tak snadny léčit,jen vědět jak na to.Dalibor
Plotýnky
Betuska
| 6. 2. 2011 22:05
Prosím tě, dej už tady s tou svojí agitací pokoj. Vidíš, že to nikdo nebere vážně, nikoho to nezajímá a a ni se nedivím. Já se tomu, co píšeš, taky jenom směju. Když bys měl sám vyhřezlou plotýnku, tak bys takhle "blbě" ...(promiň, ale jinak to napsat nejde) pořád neotravoval. Každý, kdo je nemocný, tak ví, že je to nevratné a jde stav jenom udržovat dokavať je to možné a když se stav zhorší, je jediná možnost operace. Tyhle tvoje "žvásty" tady nejsou k ničemu, jenom člověka rozčílí, protože si myslím, že chceš vydělat na utrpení druhých!....Teď nemyslím finančně,ale morálně!!!!
Jsou tu samá inteligentní děvčata a ta se nedají "oblbnout" rohlíkem. Když tady tvrdíš, že někdo dokáže vrátit vyhřezlou plotýnku zpátky, tak si dej mokrej hadr na hlavu a něco si o tom aspoň....při svém vzdělání....přečti, než takhle začneš agitovat. tebe asi člověk rychle přesvědčí o své pravdě, že???!
Už mne fakt štveš, najdi si jiný objekt, tady ti pšenka nekvete!!!
My víme své!!!!!!!
Zdar a sílu!!!!!!
záda
daliborka
| 6. 2. 2011 21:44
ahoj holky,ani nevíte,jak mě to štve,že si necháte ničit páteř opercema,když to jde jinak a o moc líp,je mi vás upřímě líto,ale neberte to jako výsměch,je to tak,jak to řikám,je to vážně smutny,ale já s tím nic nenadělám,když věříte jen doktorům,no co už?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video