Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

:))
anonym
| 22. 12. 2010 22:49

Ahoj všichni, jdu Vám také popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok
přání
1majka
| 22. 12. 2010 13:05
Přeji všem příjemné prožití svátků vánočních.bohatého Ježíška a hodně zdraví v novém roce. Majka
přání
jirina1
| 22. 12. 2010 11:45
Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny at´ sníh se bělí. Stálé zdraví pevný krok, at´ provází Vás celý rok. Krásné Vánoce a štastný nový rok přeje Jiřina
přání
cumacek
| 21. 12. 2010 14:10
Ahojky
Jdu vám popřád krásné vánoce a Nový rok 2011
Hlavně hodně zdravíčka a pohody.
Já dnes odjíždím na baráček a internet nám přijdou zaúpojit 29.12 tak pak se ozvu

pa a užite si ty vínoce v klidu a pohodě
prani
DORI
| 19. 12. 2010 10:00

Preji vsem krasne vanoce a stastny novy rok bez bolesti Mirka
prani
DORI
| 19. 12. 2010 10:00

Preji vsem krasne vanoce a stastny novy rok bez bolesti Mirka
Dori
petraceb
| 15. 12. 2010 17:13
Ahoj Mirečko, to je síla viď. Jsem takzvanej exot
peto
DORI
| 14. 12. 2010 16:43
Peti, Ty jsi opravdu nejaky expert, se vsim tolik problemu.to je uz na hlavu.
Lidka
DORI
| 14. 12. 2010 16:03
ahoj Lidunko. Mas dneska svatek, snad sem nakouknes, Preju Ti vse nejlepsi, aby jsi byla zdrava a moc moc stastna Mirka
Potíže se zdravím
daliborka
| 12. 12. 2010 02:29
Ahoj Markéktko,nejsem si jistý,ale možná se známe,teda jen málo,můžeš mi to prosím potvrdit?Dalibor
ahojky
petraceb
| 10. 12. 2010 20:41
Ahoj holky, tak zas po delší době píšu. Někdo se tu ptal jak mi mohla říct mudra, že je je to mozkový nádor. Já jí to ani tak za zlé nemám, oni musej myslet na to nejhorší a vyloučit to. Tak jsem byla s tou osmičkou, zákrok byl v pohodě. Jen mám malou pusu a můj zubař je velkej, tudíž má velké ruce a už mi nemohl zašít tu obnaženou dáseň, zkoušel to, ale neviděl tam tak jsem chodila s rozřezanou. Chodila jsem týden do práce, ale pak přišly velký bolesti lícní kosti tak mi nakonec dal zubař PN a já k němu chodila každý den 4km pěšky na drény, dal mi dvoje antibiotika, jako vždy mám po nich svědivku na přirození. Tak říkal, že jestli mě to nepřejde tak mě pošle buď na maxilofaciální chirurgii nebo na stomachíru, jdu k němu v úterý tak jsem zvědavá, taky mě napadlo jestli to neni tim kloubem neboli pantem, páč mě v něm často praská a pak mě v něm chrastí celý den. Já jsem případ na entou . Jinak holky, včera jsem psala první písemky a v lednu zas zkouškové, to to uteklo. A jak se máte vy? Budu se snažit napsat brzo . Přeji hezký večer, papa
markétko
cumacek
| 2. 12. 2010 11:37
Ahojky Markét
Jsem ráda ,že si se ozvala.Já také chci tomu věřit ,že to dělají ti šrouby.Misím věřit.I když se bolím,ale to k tomu patří.
Jsem ráda,že už jste zdraví a že jste to přežili v poho...
Jak píšeš,že áš problémi ze štítnou žlázou,tak to je pekný svistvo,Lituji tě ta punkce musela hodně bolet aty jsi statečná.Mylím,že jednou budeš mít další mimčo ale třeba to nebude hned ale později a když né tak si musíš říkat,za plat bůh mám aspon jedno a musíš být ráda za ní-já mám také jedno víc jsem nesměla.
Budu ti držet palečky aby výsledky dopadly dobře,pak dej vědět.
Tady je také hodně sněhu,včera jsem v tom jeli z baráčku.Je tu pekná kalamita stojí tu kamiony a ty blokujou silnici.
Tak mi hlavně nezapadni až půjdeš pro malou do školky.Dej jí za mě o tetičky hubánka
Také ti přeji hezké vánoce a hlavně to zdravíčko astatní přijde samo.
Matkét mi jme na jiné diskuzi-je to na Dáme a je to dizkuze plotýnky založila jí Naděnka.Pošlu ti adresu a přijd mezi nás budeme rádi.
Zdravím i ostatní jak se vám vede. .
Stanicko
Maky36
| 2. 12. 2010 09:46
ahoj Stani , musim rict, ze jsem rada, ze jdes na operaci, protoze si myslim, ze Ti pomuze !
Kazdopadne je uzasne, ze to chteji resit a vedi jak. Tak si uzijes hezke vanoce, nastehujete se do vytouzeneho domecku a pak v klidu v breznu pujdes. Zda se to byt hodne daleko, ale strasne to utece...

my jsme uz dobrali ATB, manzel byl vcera prvne v praci, ale ja musela fungovat daleko driv nez on. V podstate jsem mela hlidani na prvni 2 dnyx, co jsem mela ty silene horecky a pak uz bylo zase vsechno na mne. Byla jsem v pondeli na punkci stitne zlazy - bylo to strasny ! delali mi to potreti a ted to bylo nejaky nejhorsi. Jeste se nevi, zda se vubec podarilo neco odebrat, vysledky budou za cca14 dni. To je dalsi vec, ktera brani memu pripadnemu tehotenstvi ! Kdyz mi konecne na neurochirurgii reknou, ze by to slo, tak zase musim resit stitnou zlazu... furt neco ! Nejak se mi zda, ze mi osud v tom brani. Sama z toho mam hruzu, tak vubec nevim..... No nic, ted je podstatne, aby byly vysledky z te zlazy OK, pro boha!

Tady je tak strasne snehu !!! Rano jsem vezla Klarku do skolky a zapadla jsem s autem na parkovisti. Tady, kousek za Prahou, se sice trosku snazi odklizet ty hlavni tahy, ale ty vedlejsi jsou tragicky ! Asi pro ni pujdu po obede se sanema .

Take me stve, ze sem nikdo skoro nepise! Kam jste se vsichni podeli ?
Co je noveho???

Stani, mej se fajn, vy ostatni take a napiste .
ahoj Marketa
Ahojky rodinko
nedinka
| 29. 11. 2010 18:04
nějak nám to tu upadá....no , jestli sem píšete všechny tak , jako já, tak se ani nedivím....Ale čtu pravidelně....
Dnes jsem měla začít s rehabilitací, ale jinde, než minule...a tak si pan primář dal jinak záležet....chce výsledky z magnetické rezonance, takže jak pojedu ve čtvrtek na kontrolu do Prahy, tak musím poprosit pana doktora, aby mě na ni poslal....a já pak podle toho budu mít procedury....bere to víc zodpovědně....což je fajn..
Už mi přišel i důchod, napřed poslali zálohu a ted přišel doplatek. Před Vánocema se docela hodí....

A jak se všechny máte? Toto počasí nám moc nepřidává, že jo?

Tak Vám přeju bezbolístkové dny a snad se nám tady ta diskuze zase trochu rozjede....
markétko
cumacek
| 29. 11. 2010 10:32
Ahojky Markétko
Tak ti chci napsat,že jdu na operaci v březnu mám nástup 31.Musela jsem to odložit až na tak dlouho protože se stěhujeme v lednu do baráčku.
Už jste zdraví?Jestli né,tak přeji brzké udravení.
A jak se vede tobě?

Zdravím i všechni ostatní už jsem skoro nikdo nepíše.
Tak všem přeji dny bez bolístek
pa Stána
Marketce
cumacek
| 24. 11. 2010 11:34
Ahojky Markét
Moc ti děkuji,za držení palečku a ,že na mě budeš myslet.Pak dám vědět jak jsem dopadla.
Vy ase koukejte vymarodit ať jste brzy fit.Malé pusinku od tetičky.pa a hezký den
ahoj holcicky :-)
Maky36
| 23. 11. 2010 21:42
Ahoj holky, dekuji za napsani, precetla jsem to az dnes.
Jsme nemocny, napred KLarka, ted i ja a manzel, byli jsme o vikendu na pohotovosti, horecka 39C, straaasny bolesti tela a v krku, takze mame ATB na zanet mandli a nosohltanu.
Je to moc narocny....napisu, az nam bude lip, zatim delam jen nejnutnejsi.
Mejte se moc hezky a Stani, ve ct na tebe myslim !

ahoj Marketa
Miruško
cumacek
| 23. 11. 2010 12:07
Ahojky
asi máš pravdu,to jsem chodíme jen mi dvě a nikdo jíný.Já každý den jsem kouknu kdo co jsem napsal,ale nic jen občas.pa
Stanicko
DORI
| 22. 11. 2010 22:05
ahoj Stami,ono sem uz skoro nikdo nechodi a myslim, ze to zanikne.Vypada to tak
Markétce
cumacek
| 22. 11. 2010 11:27
Ahojky Mrkét
jsem ráda ,že to máš v pořádku,ono se to časem určutě uklidní,to víš ale asi uplně jak jsme byli před tím už nikdy nebudem.Ale musíme být radi,že chodíme a můžem chodit i když z bolestma.
Malé přeji brzké uzdravení-a pusinku od tetičky

Děkuji za gratulaci jsme šťastný
a už makáme je tam práce nad mraky ale je jen takové přicmrndávky jinak nic netahám a mám toho i tak až nad hlavu nadepovaná práškama.
Ve čtvrtek ti napíši jak mi to dopadlo, i když ted na operaci jít nemůžu musím ji odložit tak na březen jinak to nejde.Já se také bojím ale jsem přesvěčená že to fakt pomůže ,že jsouto tiy šrouby co to dělají ti bolesti.
Tobě také držím palečlky aby ti to dopadlo dobře .a neboj ženská vše vydrží.
pa a mej se hezky a hlavně dny bez bolístek


Ddravím i ostatníkde jste všichni jak je vám?
maky
DORI
| 19. 11. 2010 23:00
ahoj Marketko, to je super, ze nalez je takovej, Poslouchej a cvicis ty? Pokud se Ti moc nechce, alespon masaz aby Ti manzel dal, protoze ty svaly stuhnou a to boli t.j.spasma.Mozna je pater opravdu uz dobra, jen mas zatuhle svaly, nerozcvicene, nebo nerozmasirovane. To mne jen napadlo,mozna je problem nekde jinde, Mluvim za sebe. Tak az je mala rychle zdrava a ty se neboj, NejaK MAME SE STITNOU ZLAZOU VSICHNI NECO, Nedavno kamaradka na jine diskusi psala,pry to rozhpdi kapacky na pater, kdovi zda to neni z toho potom takove vysledky.Mne rostl uzlik, porad vetsi a ted uz jsou dva, Doktorka mne poslala na krev, ze zjistijou co se tam deje, no nam zacala sezona a ja dodnes nebyla u ni uz to je par mesicu, Musim se objednat, Ani nevim jak dopadli vysledky.Tak se drz ahojky a at je vse v poradku.

Zdravim novou pisatelku. To jo,ja take verim, ze rehab, pomuzou a hlavne s tou praci jak jsme to prehaneli, byla jsem uplne stejna, ono se to nekde podepsalo. ja uz take nezvedam nic tezsiho. a chlapske prace uz nechavam chlapum,tak ahoj, at se drzis a zase se ozvi
ahoj vsichni
Maky36
| 18. 11. 2010 15:51
vsechny zdravim
Jsem rada, ze to mas Peto od zubu, to je nejlepsi varianta. Take nechapu, jak ti mohli rict, ze je to nador?! Kazdopadne ti daji dohromady zuby a budes v poradku. Ja mam osmicky vsechny venku, delaly peknou neplechu a dost se mi ulevilo, kdyz je vyndali.

Cumacku, budu Ti moc drzet palce toho 25. Verim, ze operace je dobre reseni, kdyzu mas stale problemy. Tak se neboj!
Gratuluji k novemu domecku .

Ja byla na neurochirurgii, dle nalezu z MR to pry neni dramaticke, na operaci jiste ne, tak jsem dost rada!
Jen nezmizely ty me potize, tak zkousim rehabilitaci a asi se i domluvim na tu akupunkturu. Jeste mam problemy se stitnou zlazou, musim jit na pukci, zda tam neroste neco neprekneho, tak se dooost bojim!

Klarinka je ted nemocna, takze straosti celkem fura....

Mejte se vsichni fajn a at nic neboli.
ahoj Marketa
AHOJ DĚVČATA
MK
| 17. 11. 2010 15:38
PROBLÉM S PLOTÝNKAMA JE DĚS, ALE JEŠTĚ HŮŘ KDYŽ NARAZÍTE NA DOKTORY KTEŘÍ Z ČLOVĚKA KTERÝ SKORO NEMŮŽE CHODIT DĚLAJÍ SKORO SIMULANTA.MÁM PROBLÉM S PLOTÝNKOU OD 26 LET, STALO SE TO PO VELKÉ NÁMAZE, NEMOHLA JSEM SKORO CHODIT, NO BYLA TO HRŮZA.DOKTOŘI DO MĚ LILI KAPAČKY HLAVA NEHLAVA, NIC NEZABÍRALO,V NEMOCNICI TAKY NIC, JEN NADEMNOU KROUTILI HLAVOU.TAK TO ŠLO MĚSÍC FURT DOKOLA.Z NEM. MĚ PROPUSTILI S TÍM, ŽE TO TAK DO TŘECH MĚS. ODEZNÍ A DALI MI PRÁŠKY NA NERVY.NEUDĚLALI ANI CT.POMOHLA MI SOUKROUMÁ REHAB. A MASÁŽE,ŽE JE TO PLOT.ZJISTILI AŽ PO LETECH.LETOS JE TO OK, NEDĚLÁM NIC TĚŽKÉHO,ČLOVĚK SE NESMÍ PŘETAHOVAT,DĚLALA JSEM I CHLAPSKOU PRÁCI A TO PROSTĚ NEJDE.
Peti
DORI
| 17. 11. 2010 00:31
ahojky Peti, to se Ti do vanoc davno zahoji. Moji dceri jdou ted v prosinci je objednana trhat vsecky 8 a take do vanoc bude dobra. Tobe tobudou delat v listopadu.Zuby zuby zuby, vecny problem a jak umi potrapit. Nomam radost, ze v podstate jsi v poradku a i ta hlavne, ze je v poradku a nebylo tonic vazneho, Rekni, jak Ti mohla doktorka rikat, ze tam mas nador. To bych asi za ni zasla a rekla ji neco
Ahjky děvčata
cumacek
| 16. 11. 2010 11:24
Ahojky všichni
Tak koukám ,že jste se trochu rozepsali.
Já byla dnes na akupnktuře a na tu krční mě to pomáhá,Dnes mi ale bolí pekně jizva ani si na ní nemůžu sáhnout.Jinak jede 25.11. na Homolku a tam se rozhodne co se mnou bude dál a kdý půjdu na operaci.Docela mám strach,protože už vím co mě bude čekat ale hlavně kdyby to pomohlo to bych byla nejštastnější člověk na světě.Jedno nám už vyšlo koupili jsme baráček to byl nás sen a ten se nám splnil tak jěště to zdrávíčko.

Tak se všichni opatrujte a dávejte na sebe porit a hlavně dny bez bolístek
Miruško
petraceb
| 16. 11. 2010 08:25
Ahoj Miruš,
chodim stále do práce, záda se docela drží, jen občas, když dlouho sedim, stojim nebo se nějak hrbym tak mě bolej a táhne mě to do nohou, ale dá se říct, že je to po operaci lepší tak snad to tak zůstane. Ta hlava je od zubu, osmička v pravo nahoře se mi trošičku prohřezla ven, ale zbytek je šprajclej o sedmičku a dráždí mi to ten trojklanný nerv a proto ty křeče v celé hlavě. V pondělí 22.11. jdu k zubaři a ten mi umrtví dáseň, bude ji řezat a tu dáseň musí odklopit stranou, pak se nějak dostat k té osmičce a vyndat ji a pak bude frézovat tu čouhající kost od zubu a zašije, stehy budu mít týden a asi mi dá neschopenku, což mám teda radost, takhle před vánocema, ale co se dá dělat.
Jinak ve škole taky hoňka, přibyly nám předměty navíc a to chemie, estetika, biologie a je to znát. Nevim co dřív se učit.
S tim únikem moči se to nijak neřešilo, semtam mi něco uteče, ale i to vypadá, že se to trochu zlepšilo, asi to bylo od té páteře nebo nevim.
A u tebe je teda vše stejné?? papa
lidka
DORI
| 16. 11. 2010 01:33

Ahojky Lidko, No ty delas chute. Pocasi opravdu vyslo, to je ted takova odmena za to proprsene leto. Tak jste si to urcite super uzili. Vnucka je urcite nadherna, posli fotecku.Ta nase uz beha v choditku, je strasne srandovni, kdyz ji zavolas, hned bezi jak o zavod.ted mela 8 mesicu.Letito, ze?bydleli ted zasemesic u nas, tak jsem si ji dosyta uzila, aobcas ji i hlidala.Je mi ted po ni smutno, jak odesli. lepsi bylo mit ji denne.A co jinak zdravi? je to lepsi?Ozvi se casteji.
Peto Ty nic nenapises a mi nevime vubec co je s tebou. Napis jak to vse u tebe dopadlo, delas? nebo marodis.Je Ti uz dobre? A co tos unikem moci? vyresilo se to uz? Nic nevime, otazek by bylo,tak napis co je s tebou. U mne da se rict, ze je vse stejne. ahojky
Ahoooj
petraceb
| 15. 11. 2010 13:29
Ahoj holčiny, dlouho jsem se neozvala, já vím, jsem ostuda . Jak se všechny máte? Doufám, že je to lepší.
Přeji hezký den, papapa
zdravím
lidka44
| 14. 11. 2010 10:26
Holčiny všechny Vás zdravím a přeji hezkou neděli, nějak nám to tady vázne,ale aspoň, že někdy nakoukneme,Přiznám se, že jsem nekoukala dobře týden.Jsou u nás hody, mám v troubě kačenu, nachystaný dortík, vínko,řízky a vše co k hodám patří,vydařilo se i počasí, odpo půjdeme s vnučkou na procházku, už bude mít tři měsíce.Tak holky letím, ať nespálím kachnu.
plotynky
DORI
| 13. 11. 2010 00:06
ahoj holcinky Jirinko a co delali pejskum, zes tolik platila? Ono jinak, bud rada, ze nerodila nektera cisarem, to uz dneska 4 tis, jen tak i vic nekde,Strasne vse zdrazuje,Papa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video