Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Ahojky
cumacek
| 6. 11. 2010 11:36
Ahojky
Tak to se máš Miruško ,že jedeš,uvidíme co to stebou udělá a jestli ti pomůže.Přečtu si to o něm co jsi tam vložila .

markétko,budu ti držet palečky aby jsi v ponděí dopadla dobře.Hned nám dej vědět.Tak malou budeš učit na lyžičkách jen ustně,to zvládnete
.
Ptáš se na Pétulku,ta jr vcelka dobrá,tu hlavu měla od zubů.psala mi to včera ,že jí budou trhat 8a že to vše bylo od toho.

Krystínka,ta má také stále problémi,zada bolí.Jinak je v pořádku.

Ale Majušku ,máme v nemocnivi na kapačkách.Stále jí bolela ta hlava a točila tak jí dali do nemocnice na vyšetření.Ona tak stejně měla jím v prosinci na kapačky tak to aspon bude mít dřív za sebou a aspon jí pomůžou od bolesti hlavy a zjistí od čeho t má.

A já jsem také na tom stále stejně-bolesti neustupujou.25.11.jede na Homolka a tak se rozhidne kdý bude ta operaci ale chci až po novém roce.Protože jsme dostaly hypotéku a budem kupovat domeček tak to tam musím nějak udělat a pak si můžiu jít lehnout do nemocnice.
Tak se všichni mějte hezky a hlavně bezbolístkově
Ahoj
jirina1
| 5. 11. 2010 19:27
Tak jsem si dneska došla na injekci a ulevilo se mi snad to chvilku vydrží. Pak jsem dojela spejskama k doktoru a stálo mě to 2300kč myslela jsem že mě klepne.Holky kde jste.
Ahoj holky
Mirad
| 5. 11. 2010 14:55
Ahoj! Všechny vás zdravím....
Je to Stáni pořád stejné. Při námaze noha bolí. Pokud bych nic nedělala a jen seděla a ležela tak mi nic není.
Dnes odjíždím do Nových Hradů (Třeboň)k fyzioteraupetovi Veselému.
http://jtvesely.txt.cz/…/dynamicka-chuze
Zkouším vše. Není zastáncem operací a tvrdí, že chůzí se člověk napraví. Určitě napíšu jak se vrátím. Jedu k němu na víkend.
p.s. doufám, že taky pak budu veselá

Mějte se plotýnkáři a už ať je líp Mirka2
ahojky vsichni
Maky36
| 5. 11. 2010 13:47
Vsechny vas zdravim .
Ja musim rict, ze me vice vyhovuje to teplo. Kdyz byla zima, tak jsem mela pocit, ze mam zada neustale studena a take me bolely i vice vsechny klouby. Nejak posledni roky zimu vubec nemusim. Rada jsem lyzovala, coz ted zrejme uz nepripada v uvahu. Moje Klarka chce napsat Jeziskovi o lyzicky, tak jsem zvedava, kdo ji bude ucit, kdyz mama je lazarka a tata nelyzuje.

V pondeli jdu na neurochirurgii s vysledkem MR, tak jsem zvedava. Hlavne se modlim, aby tam byl ten dr., protoze se casto stava, ze tam neni. Dam pak vedet.

Co vy ostatni, proc nepisete ? Co Peta a Kristynka, nevite o nich neco ? Pisou na druhy web?

Preji vam vsem hezky vikend .
ahoj Marketa
Ahoj holčiny
jirina1
| 4. 11. 2010 05:57
dneska jsem vstavala ve 3 ráno,už mi je líp.Přeji Vám dobré rano holčiny
Děvčata
cumacek
| 3. 11. 2010 18:46
Ahojky
Mě také bylo tak 3 dny hůř jak píšete unavená a vše mi bolelo.Dnes je to lepší.To je pravda,je hezké počasí,ze zimi zase teplo a to na nás působí.
Tak se všichni opatrujte a hezký večer a dobrou noc

Májuško,hezká fotečka to je srandovní v tom umyvadle.
Ahoj holčiny
jirina1
| 3. 11. 2010 12:39
mě je dneska trochu líp tak jsem šla hrabat listí,dva dny jsem taky ležela, nebyla jsem schopná něco dělat,ted si na chviličku lehnu a pak musím žehlit
Ahoj
1majka
| 3. 11. 2010 09:44
Ahoj holky i mě je poslední dobou zase hůř a hůř.Včera jsem celý den proležela byla jsem tak šíleně unavená a vše mě bolelo.Nevím nic na to nepomáhá.U nás bylo včera 20st. a dneska je zataženo mlha a vítr.To jsou hrozné výkyvy.
Všechny zdravím.Pa pa. Majka

Posílám fotku vnučky Verunky a kousek Kubíčka.
Adame,
Betuska
| 2. 11. 2010 23:14
dej vědět, jestli ses už nějak rozhodnul ohledně té operace. Myslím na tebe a držím palečky
To počasí!!!
Betuska
| 2. 11. 2010 23:13
Ahojky, také mám teď větší bolesti a jsem hodně unavená, určitě to bude tím počasím. Vždyť to není normální, aby v listopadu bylo 18 stupńů
cumacek
jirina1
| 2. 11. 2010 19:48
ahojky jsem už dva dny docela unavená bez nalady a zada mě bolí asi bude změna počasí.Holky jak jste natom vy.
Ahojky děvčata a Adame
cumacek
| 2. 11. 2010 11:57
Ahojky
Tak jak se mám všem vede.
A co ty Adame,jak si se rozhodnul,s tou operací.Poradil ti někdo.
Markét,už je lépe jak zdravorně tak na dušičce.A co malá.
Pavlínko,a co ty jak se vede?
Jiřinko,pomohli trehabilitace?Miruška 2 jak se vede tobě,co zdravíčko,slouží nadale dobře nebo bolí nožička.Mě asi čeká další operace to se rozhodně 25.11.asi mě budou muset vyndat šrouby,ty bolesti jsou asi od toho že to moje těla nechce přijmout a já to říkala od začátku ,že se mi to tak tlačí .
Tak se všichni opatrujte a dávejte na sebe pozor a dny bez bolístek
nadi
DORI
| 30. 10. 2010 11:32


Nadenko moje ja tomoc dobre vim, ze nejsem stroj, ted to slysim z kazde strany,i muz mi rika, mamko kasli na vsechno a bez si lehnout nweco se ti stane, ja si to uvedomuji a kdyz se sama presvedcuji, ze uz budu davat pozor vic na sebe, jeste vic to prezenu a vzdycky se vse zaridi, ze zas je to jeste horsi, jako vcera. konecne jsem pospala na patek a vcera jsem si rekla, budu vzhuru jen do 2 maximalne, musim rano vstavat k zednikum, no z 2 hod, poak jsem videla, tak do 3 pak do 4 a manzelk vstaval o 5 a jeste jsem mu rikala, at mi da budika nahlas na 7. tak vidis, no snad uz se nejdu zapovidat, sama mam o sebe strach, ale ja kdyz to a ono musim jim pochystat, reknu at jsou spat rano vstavaju a ja si predsi s malou muzu lehnout v poledne alespon na 2 hod, i kdyz jsou tady zednici.CHvala Panu Bohu, dneska ´koncijou. Tak maji slibene rizky na rozloucku, Tak papa jsu delat obed ve 2 at to maji, o 10,30 svacijou tak to je posunuty, uzijte si krasne dny i kdyz chladive, mirka
ahoj všichni
anonym
| 30. 10. 2010 10:33
přeji pěknou sobotu.Dneska je u nás pěkně, svítí sluníčko, ale bylo tak i včera Co vaše zádička?Kačka má zase problémy, chodí na obstřiky.Mirečko, odpočívat, nejsi stroj Dlouho tady nebyly Peťulka, Kristýnka, no prostě všechny, tak sem něco hoďte, ještě máme čas a nepečeme cukroví
??
DORI
| 29. 10. 2010 23:09
ahoj , ahoj,Kde jste vsichni? Decka Vy jsem vubec nepisete Kdyby jste evdeli co ja mam prace,malo co pospim, ale kouknu sem,kdyz ne denne,alespon obden.Tak se honem polepsete. Mirka
ahoj
AdamPunx
| 21. 10. 2010 20:02
Ahojky všichni zatím sem byl u jednoho moc dobrého neurologa a ten mě doporučil na další vyšetření,a ochotně zavolal a zažádal o moje rentgeny a rezonanci aby se na to podíval a poradil mi..za pár dní jdu k mojemu neurologovi co chodím ..pak jsem znova objednaný k tomu neurochirurgovi,ale tento krát k tomu co mě operoval poradil mi ten neurolog že být mnou že by šel na operci podle pocitů-záleží na páteři.Zatím je to dobrý,ale ted jak se mění to počasí to docela bolí a je to nepříjemné :( .. za měsíc mi končí důchod,tak sem si ted zatím sehnal brigádu,budu dělat strážného objektu..lepší práci bych ted určitě nesehnal..tak aspon něco a i za to sem rád..sice se tam budou dělat 12 hodinové směny ale moc se tam nechodí a jen se tam převážně sedí,tak aspon si zkusím jestly to s tou páteří budu zvládat .. v sobotu nastupuju na první šichtu =) ... jak to tak tady čtu tak všichni na tom moc dobře nejsou :( každý má nějaké zdravotní problémy a bolesti :( já vím jaké to je,já mám taky bolesti a sem pořád unavený..
jirinko
DORI
| 21. 10. 2010 18:22
jirinko,ted jsou strasne vykyvy pocasi a to hodne dela.snad to bude lepsi.drzim Ti palecky Mirka
Ahoj holky a Adame
jirina1
| 21. 10. 2010 15:58
jak Vam je, mě to počasí neděla dobře,včera jsem celej den ležela a brala jednu tabletu zadruhou,ani jsem nejela do poradny pro bolesti.
Marketko,
DORI
| 21. 10. 2010 15:21

mas pravdu, ze s tou psychikou zada moc souvisi.Mozna ma manzel jen nejake obdobi, a zase bude dobre, Kdyz prijde z prace, musi byt spokojenej, ze ma dite, manzelku a jeste hezkou, a domov, Za to by mel dekovat a urcite mu to dojde. Vynahradi Ti vse.Moc Ti to preji, potrebujeme lasku vsechny a vsichni Mirka
pro Dori
Maky36
| 21. 10. 2010 11:15
ahojky, ja ted nevim, jak se jmenujes, promin to osloveni . Jsi Mirka ?
Mas pravdu, malo si povidame, asi bych to mela fakt zmenit. Ja zase to mam obracene, ze zacatku byl hodnej, citlivej, mela jsem pocit, ze mu zalezi hlavne na mne a ted je to takovej sobeckej, studenej parez. Je si mnou moc jistej a to neni dobre. Ja mu dive rikala, co me trapi, co bych chtela aby zmenil a tak, jenze to bylo jak kdyz mluvim do dubu a nic se nikdy nezmenilo, tak jsem rezignovala. Kolikrat si rikam, zda nejsem takova lazarka kvuli tomu, ze nejsem psychicky v pohode...

ja dnes jela k neurolozce, je to docela daleko a prijedu tam a cedule, ze neordinuje! Nechapu, ze mi nezavolala, abych nejezdila, jsem fakt nastvana.
Doktori blby, jsme jim totalne ukradeny

Preji ti hezky den a diky za rady, ahoj Marketa
marketko
DORI
| 20. 10. 2010 10:25
ahojky, je mi smutno kdyz ctu tvuj prispevek, ja jsem stara mam 53,ale potrebuji citit lasku od manzela ,Nerikam, ze mi neublizi, kdyz je nervozni take rekne a pak mysli,ale snazi se to potom napravit. a ja zase zapomenu a rada verim, ze mne ma rad. Ty kdyz jste sami v posteli, nebo nekde si s manzelem nepovidas o tom co koho boli a trapi? rekni mu to, jak takova slova bodaji do srdc e , snad si to uvedomi a jeste ti rekne ze to vubec tak nemysli,nebo ze je vul a neuvedomi si vaznost toho slova. a jinych veci co obcas udela, rekni mu, ze mas pak pocit, ze te nema rad a jste mladi.Musis to chlapovi rict, jim nedojde nic samo. az budes jak ja pak si uvedomis, ze jsi si ho za ty roky takto vychovala a jak se zmenil, Ten muj kdyz kolikrat premyslim, kdyz byl mladej to by ho neslo srovnavat. je uplne jinej. Slusnej, citlivejsi,zodpovednejsi atd, Moc Ti drzim palecky
ahoj holky a Adame
Maky36
| 20. 10. 2010 09:57
Ahoj vsichni .
Nejak jsem nemela cas psat, ale poctive jsem cetla. No jo, holky, s mym muzem je to fakt tezky! Kazdopadne mi to, ze jsem troska, rekl vickrat a legrace to moc nebyla. Je to lump, ale co nadelam, uz si asi budu muset nechat na furt . Ridim se heslem moji mamci : "mohlo by to byt i horsi" a je to pravda.

Dnes jsem byla na kontrole, dr rikala, ze pacienti s chronickymi bolestmi patere pry casto berou leky na psychicku. Nabizel vam to nekdo?
Je fakt, ze jsem na tom psychicky docela bidne, jen nevim, jak dalece by pomohly ty leky....
Uvazuji, ze zkusim akupunkturu, kdyz si ji vsichni tolik chvalite. Jen myslim, ze je potreba, aby to ten dr opravdu umel, coz nevim, tak se trochu bojim.

Co ty Adame, mas nejake nove zpravy?

jeste k tomu Chrobokovi - take si myslim, ze je to nesmysl. Ja mela docela jednoduchy zakrok v pateri a byla jsem totalni lazar 2-3 mesice. Neumim si predstavit, ze bych vylezla ani na umeleho kone na kolotoci

Loucim se, preji vsem hezky den .
ahoj Marketa
teplákov
jirina1
| 19. 10. 2010 06:15
Ahoj holky ,tak už jsem doma, mam se docela dobře , doháním co jsem předtím nestihla,dělám pomalu a mezitím odpočívám.V teplákově bylo krásně, jedu tam zase 15.února na tři týdny .
pavlinko
DORI
| 18. 10. 2010 21:02
ahojky Pavli jak Ti je? jezdis jestek Praze? pomalu budeme mit volneji za 14 dni. ozvi se na skype, Doufam, ze je vse v poradku zdravi i srdicko.papaMam te rada, kdy se sejdem v treboni, Nekdy mne uz i napadne jit, ale zatim jsme jeli vzdycky do termalu na Slovensko

Marketko,nbejsi troska, kdo z nas je uplne zdravej? malo kdo a na 100% to nikdo nevi, Tveho manzela jsme uz probirali a proto vim, ze to tak urcite nemyslel,Je to chlap, ktery neco rekne a nezamysli se nad tim, co to vlastne rekl, jen tak co mu vylitne z pusy, Vetsina chlapu takto uvazuje a mluvi i ten muj, nemyslim vuci mne, ale kdyz nekde jsem vzdycky vidim, ze nejdriv mluvi pak premysli, to je 70% muzu, nepremyslej nad tim, jak to myslel, vis, ze ho mas rada a i on tebe a to je dulezite, Musis ho brat s tema chybama co ma, kdyz nechces nicit rodinu a vztah, ono dojde na to, prilezitost, aby jsi mu to vysvetlila jak ti toi padlo, neboj a prejde to v klidu i vic si to uvedomi. Drz se a jsi mlada krasna zena maminka, a fungujes, to je nejdulezitejsi, papa
Broniicka se mi ozvala, ale ma problem s PC. nema spopjeni jak ona chce na novem byte, jen kdyz Hroboka neznam jen z toho filmu, videla jsem to na PC, ale myslim si take,ze jak se zavrta do patere uz to nikdy nebude to co pred tim, neznam zatim takoveho cloveka, spis opak, mnohem je to horsi a nadosmrti, Takze nevim, dost clovek musi u tohoto rozhodnuti pouzit logiku a zdravy rozum, jak to s nim je asi, opravdu asi vyzkouset vse co se da a operaci az potom,je mi moc lito vsech holek, ktere maji i po operaci, nebo vice operacich velke bolesti, je to strasny, ono s tim prispevkem, to byla asi nejaka jina operace, jen nejaky maly zaktok mozna vyskrabani plotenky, nebo co, a to jeste novou metodou, Ale jsem si jista jedno, V 70% operace dobre dopadne, pokud je to super zaplaceno ,kdyz se jedna o nejakou hvezdu anebo jinou osobnost, ale obycejny clovek....to si teda nemyslim, tam je to hodne nepravdepodobne. Nevim co mne ceka az budu zase v tech silenych bolestech cim jsem proisla, asi take moc uvazovat nebudu, zda jit na operaci, tak jako Vy vsichni, ale nemyslim, ze to dobre dopadne, Na sponzorske dary nemam. drzim vsem moc moc palecky a at nic neboli konecne holcinky moje papa
pavlinko
DORI
| 18. 10. 2010 21:02
ahojky Pavli jak Ti je? jezdis jestek Praze? pomalu budeme mit volneji za 14 dni. ozvi se na skype, Doufam, ze je vse v poradku zdravi i srdicko.papaMam te rada, kdy se sejdem v treboni, Nekdy mne uz i napadne jit, ale zatim jsme jeli vzdycky do termalu na Slovensko

Marketko,nbejsi troska, kdo z nas je uplne zdravej? malo kdo a na 100% to nikdo nevi, Tveho manzela jsme uz probirali a proto vim, ze to tak urcite nemyslel,Je to chlap, ktery neco rekne a nezamysli se nad tim, co to vlastne rekl, jen tak co mu vylitne z pusy, Vetsina chlapu takto uvazuje a mluvi i ten muj, nemyslim vuci mne, ale kdyz nekde jsem vzdycky vidim, ze nejdriv mluvi pak premysli, to je 70% muzu, nepremyslej nad tim, jak to myslel, vis, ze ho mas rada a i on tebe a to je dulezite, Musis ho brat s tema chybama co ma, kdyz nechces nicit rodinu a vztah, ono dojde na to, prilezitost, aby jsi mu to vysvetlila jak ti toi padlo, neboj a prejde to v klidu i vic si to uvedomi. Drz se a jsi mlada krasna zena maminka, a fungujes, to je nejdulezitejsi, papa
Broniicka se mi ozvala, ale ma problem s PC. nema spopjeni jak ona chce na novem byte, jen kdyz Hroboka neznam jen z toho filmu, videla jsem to na PC, ale myslim si take,ze jak se zavrta do patere uz to nikdy nebude to co pred tim, neznam zatim takoveho cloveka, spis opak, mnohem je to horsi a nadosmrti, Takze nevim, dost clovek musi u tohoto rozhodnuti pouzit logiku a zdravy rozum, jak to s nim je asi, opravdu asi vyzkouset vse co se da a operaci az potom,je mi moc lito vsech holek, ktere maji i po operaci, nebo vice operacich velke bolesti, je to strasny, ono s tim prispevkem, to byla asi nejaka jina operace, jen nejaky maly zaktok mozna vyskrabani plotenky, nebo co, a to jeste novou metodou, Ale jsem si jista jedno, V 70% operace dobre dopadne, pokud je to super zaplaceno ,kdyz se jedna o nejakou hvezdu anebo jinou osobnost, ale obycejny clovek....to si teda nemyslim, tam je to hodne nepravdepodobne. Nevim co mne ceka az budu zase v tech silenych bolestech cim jsem proisla, asi take moc uvazovat nebudu, zda jit na operaci, tak jako Vy vsichni, ale nemyslim, ze to dobre dopadne, Na sponzorske dary nemam. drzim vsem moc moc palecky a at nic neboli konecne holcinky moje papa
Ahojky
cumacek
| 18. 10. 2010 13:33


Ahojky všichni
Tak také reaguji,na příspěvek ohledně dr.Chroboka.Znám ho je to odborník na pátěře ale myslím co píše a o čem mluví v televizi je přehnané.Aby lidí s těžkou operací páteže za dva měsíce dělali vše to je velký nesmysl.tělo se hojí po operaci rok i více.Jinka souhlasím z holkama co píši.Jěště se vrátím k operaci dr.Chrobok asistoval mému dr.Raevovi při mé operaci a pak jsem s ním i mluvila je hodný i srandista.Ale kdyby to byl zase tak velký odborník tak nemám do dnes problémi a jěšla bych na další operaci.
Tak to je můj názor.Prostě každému se to nepovede a nemá štěstí jako ten neznámí-neznámá co jsem psala.
Jo,mají tak hezký přístup k lidem,je to jednání o něčem jiném.

tak přeji všem hezký den hlavně bez bolístek
Majka
1majka
| 18. 10. 2010 08:53
Ahoj Pavlinko.tady taky prší.
K té rehabilitaci tu můžeš podstoupit kde chceš, zase ale jen teoreticky.Ale není problém si to zařídit jak ty chceš.Stačí si zavolat na do toho rehabilitačního centra a zeptat se jaké oni mají podmínky.Zda potřebují nějaký jiný papír tedy doporučení a podobně.Pak Ti to dr.vypíše.Někdy ten formulář mají na netu a můžeš si ho stáhnout. Neměl by být ale žádný problém.
Ahoj Majka
Krásné ránko
nedinka
| 18. 10. 2010 08:43
u nás teda vydatně prší....takže dneska snad z pelíšku ani nevylezu....

Ohledně příspěvku týkajícího se Dr. Chroboka....určitě je to kapacita ve svém oboru, ale protože jej osobně neznám, nebudu hodnotit...Mám jen tu samou poznámku, co tady holky....Jak může člověk po takové operaci po pár dnec(myslím, že to snad ani dva měsíce nebyly) vyskočit na koně, jakoby nic....to byl podle mě takový blábol!!!!!Ani jedna z nás, co jsme po operaci, by to nezvládla ani po pár měsících....Tím ale nechci říct, že jsme na tom po operacích tak špatně a jsme na tom ještě hůř...Je to zkrátka o tom, že zásah do páteře je zásah do páteře a už to nikdy nebude asi to, co předtím..
.A co co nám tady na té diskuzi jde především? My nepotřebujeme skákat na koně, lyžovat a já nevím co ještě....nám prostě stačí to, že nás nebude nic bolet!!!
Stáni, jaký máš ty názor? Ty znáš Chroboka osobně...
Nadi, díky za optání- Je mě fajn, jen jsem to trochu ted přehnala z prací, tak mě noha malinko táhla...ale jinak v pohodě...Jen mě zatím trápí ten důchod, dávají si načas...Jak je Kačce?
Adamku, napíšu ti na FB, ale myslím, že bych to ještě zkonzultovala.....Mě dohnala na operaci bolest, ale pokud ty jsi zatím ok, tak bych to asi odložila...Ale nejsem doktor a nevím, jestli ti nehrozí nějaké nebezpečí, pokud by jsi nešel v čas...myslím třeba poškození nervu a následné ochrnutí...
Mirečko, moc tě zdravím....
Majku, Markétku, Hanku, Bronku a všechny ostatní samozřejmě taky

Mám ještě dotaz: když budu mít doporučení na rehabilitaci, musím ji podstoupit v místě, kam spádově patřím, nebo si to můžu zajistit i jinde? Moc mě tu zaujala ta rehabka, co tu u ní psala některá z nás (jsem hrozná, zapomněla jsem, která to byla omlouvám se)
Majka
1majka
| 17. 10. 2010 20:17
Zdravím všechny a musím taky reagovat.
Taky si myslím že je doktor Chrobok velký odborník na operace páteří.Nedávno odvysílaný pořad na Sama doma s tímto panem doktorem mě však pobavil .Podle pana doktora se po stabilizaci páteře každý pacient vrací do normálního života po dvou měsících. Nějak tam opomenul říct ,že každý člověk a organismus je jiný a jinak dlouho probíhá rekonvalescence.Vím o čem mluvím sama jsem po čtyřech operacích a už nikdy se nevrátím do normálního života.Zůstaly mi bolesti v zádech ,nohách a levou mám ze 60% necitlivou.A to ne vlastní vinou.
Adame my jsme si to již napsali a jsem zvědavá na názor tvého známého neurologa.

Markétko,ber to tak,že i muži mají své dny.Ono se mu to vrátí.

Pavli.Peti a ostatní ozvěte se.

Přeji pěkný večer. Majka
Markétko
anonym
| 17. 10. 2010 14:06
Ty se drž, je mi Tě hodně líto.Pokud Ti manžel řekl vážně, že jsi troska, tak je to velký ubožák, ale pokud to myslel v žertu, zároveň se za tyto má slova omlouvám.Zkus si koleno stáhnout objímadlem pokud půjdeš na delší chození tím ho budeš šetřit, musíš zkoušet co se dá, nemáte to tady žádná vůbec lehké

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
VeDuLi
20. 4. 2024 10:36
70265
helena.07
20. 4. 2024 10:33
11801
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video