Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Dalibor
Betuska
| 20. 1. 2011 23:51
pomoct si sám
daliborka
| 20. 1. 2011 21:48
Ahoj Peli,to co popisuješ je naprosto super,moc ti v tom držím palce,já cvičím u nás známou,takzvanou VOJTOVU METODU,je to metoda dotažená s číny,nebo tibetu,nevím.Naučil mě ji ten můj kamarád chiropraktik a je to taky úžasná věc,cvičím 5 minut deně a na to,že už jsem nevydržel řídit auto víc jak 100km,můžu říct,že ted pojedu klidně kamkoliv a nic nebolí.Prostě mám skoliozu krční páteře,která se nadá léčit,ani operovat,ale díky těmto cvikům můžu žít zcela bez potíží.Držím palce všem,at se svích bolestí zbaví a jedno jak,hlavně at se to všem podaří.
Pétulka
cumacek
| 20. 1. 2011 10:21
Ahpjky Pétulko
Já také vřím ,že si to teď vybereš a budeš už mít pokoj a budeš kdlidně žít.Tak když pomůže jedno tak začne další viď?
Já tohu také chci věřit ,že je to poslední operace a pak budem skákat přes ty kaluže .Jo baráček nám dělá radost i když je tu hodně práce tak časem bude vše a pak to bude krásné.
Ty se táké opatruj a dávej na sebe pozor a něž půjdeš tak se ozvi.paček
Dornova metoda a plotýnky
Peli
| 19. 1. 2011 20:14
Ahoj Dalibore, ano, jsem velmi ráda, že patřím k těm šťastlivcům, kterým Dornovka pomáhá. Znám i dva lékaře, kteří chodí sami na tuto proceduru se svými vlastními problémy se zády. Naučila jsem se vážit si svého těla, jak málo stačí, aby se záda poškodila. Možná tím důvodem, že mi tato metoda neskutečně pomáhá (a zbavila bolestí) je i to, že naštěstí v mém případě nedošlo k úplnému vyhřeznutí jádra. Ale i tak tlak na nerv byl velmi silný (hlavně v počátku zjištění mého problému). Naučila jsem se cvičit každý den, taky se zpevňovat a už je to rok a pár týdnů od doby, kdy jsem s Dornovkou začala a pořád takhle pravidelně denně cvičím. Navíc mohu dělat řadu mých oblíbených dalších sportů a vedu plnohodnotný život, aniž by mi bolesti znepříjemňovaly dny. Pro mě tím pozitivním důkazem je to, že jsem bez bolestí a pak...rentgenové výsledky.
Čumáčku
petraceb
| 19. 1. 2011 09:40
Ahoj Stáničko,
já Ti nevim co jsem to za tvora, to už bude moje 9 operace, no je toto možné?? Njn si to vyberu v mládí a ve stáří budu fit . Mě ty šťávy vyvolává ta kýla, mám část jícnu vysunutýho do hrudníku a jak to bolí jak čert, to nevíš jestli je to infarkt nebo co . Tak to na Tebe budu moc myslet, snad už Tě dají dohromady a pak ta kaluž joooo . Budu Ti držet palečky, aby to byla poslední operace a byl dobrý výsledek. To je super, že už bydlíte v domečku, je z toho jen radost viď . Dávej na sebe pozor, papa
pétulka
cumacek
| 19. 1. 2011 09:31
Ahojky Pétulko
To jsi ale číslo,ti si stále něco vymýšlíš.Mě jdou také štavy nahoru stále mi pálí žáha.Já jdu na operaci 31.3 mám nástup tak asi hned druhý den.Mám strach jestli dělám dobře.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor pa mám tě ráda
Už bydlíme v domečku pomalu si to dáváme do kupy máme hotový obývák a ted budem dělat koupelnu.
Dori
petraceb
| 19. 1. 2011 07:25
Ahoj Mirečko, děkuju, ale je to docela záhul. Neni moc času na učení kvůli práci. To mi povídej, jsem experten na entou . Už se vážně těšim jak mě toho zbavěj, včera když jsem jela domů busem tak jsem měla co dělat, abych se nepozvracela. A jak je tobě? pa
Peto
DORI
| 18. 1. 2011 23:24
ahojky |Peti, tak to Ti gratuluji, ze tak dobre zvladas skolu,Skoda, ze zas operace, Ty jsi opravdu expert, to uz neni mozne
Stáničko
petraceb
| 18. 1. 2011 11:00
Ahoj čumáčku,
to jsem číslo viď. Prosim tě, už tak od roku 2006 mi lezou šťávy a neustálá nevolnost a teď tak tři měsíce mě to začalo i bolet. Mám totiž brániční kýlu, tedy přímo hiátovou hernii tak mi udělaj začátkem března fundoplikaci. Kdy jdeš ty na operaci? Děkuju za palečky. Taky se opatruj, papa
Přáníčko pro Pétulku
cumacek
| 18. 1. 2011 10:40
Ahojky Pétulko
Co to tady čtu-tak ti se zjednoho dostaneš a na další jdeš je to hrůza snámi.Tak to ti držím palečky na zkoušky aby to dopadlo dobře a mělu už od toho pokoj.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor.pa
Operace
petraceb
| 18. 1. 2011 09:25
Ahoj holky, jak se vám všem vede? Já mám ve čtvrtek poslední dvě zkoušky a hůra mám to za sebou. Včera jsem byla u dr, opět ve vojenské nemocnici a jdu opět na operaci. Tentokrát to neni páteř, ale jdu z kýlou . Jsem takovej expert. papa
Ploténky
daliborka
| 17. 1. 2011 11:16
Ahoj Peli,četl jsem i o více metodách a všechny jsou o tom samém,všechny pomůžou,ale je to vždycky o vlastní snaze neco pro sebe udělat sám,někomu to pomůže jen trochu,ale někdo se vyléčí úplně a navíc se naučí,jak o záda pečovat a mít je stále zdravá.Co se týče operace,je to to nejpohodlnější řešení,ale i nejriskantnější a bolesti se často vrací,škoda,že se o jiných metodách u nás tak málo ví a tak málo tomu lidi věří,jsou země,kde se záda neoperují takřka vůbec,kde je obor chiropraxe úplně běžný a lidi si je sami vyhledávají.Přeji ti,at jsi zdravá.Dalibor
Plotýnka
Betuska
| 16. 1. 2011 22:50
Jsem ráda, že je ti líp, ale nezlob se, když je jednou vyhřezlá plotýnka, tak se ti NIKDY nemůže ZREGENEROVAT!!! To je blbost. Nikdy ji už nikdo zpátky nevrátí a záleží jen na tom, kam tlačí a které nervy to odnesou.
Opravdu už o tom něco vím a ti, kteří tím trpí také a tyto rady jsou pro nás jen "úsměvné"
Dornova metoda je určitý dru šarlatánství. Ani neurologové, neurochirurgové a fyzioterapeutky to neznají a nedoporučují. Kdo se na to dá, tak je to sázka do loterie. Asi jako věštění z křišťálové koule, nebo z lógru!
Třeba to vyjde, nebo na tom budu ještě hůř!!!
Opravdu už jsem tak daleko, že mne podobné kouzelnice nenadchnou, protože vím, o co jde!!!
Ale držím palečky, abys byla bez obtíží co nejdýl. Je vidět, že tak vážné to s tebou zřejmě ještě není, tak se drž i dál!!!
Dornova metoda a plotýnky
Peli
| 16. 1. 2011 15:02
Mně neskutečně pomáhá Dornova metoda, vůbec jsem ji neznala a náhodou jsem se o ní dozvěděla na internetu, když jsem hledala, jak si jinak sama pomoc, když lékaři mi max. dávali injekce a předepisovali prášky (ty si mohu koupit i sama v lékarně...) a ty bolesti jen utlumily, když už. Ale problému jako takového mě nikdy nikdo nezbavil. Bolesti vyhřezhlé plotýnky se mi objevovaly v různých intervalech několikrát do roka, někdy i 3 týdny v kuse...s tím spojené velké migrény, bolesti mnohdy od hlavy až k patě...taky to znáte.
Díky této metodě (a nikoho tady nepropaguji) bolesti zkrátka nemám a ani jeden prášek jsem už skoro dva roky neměla. A to lékaři předemnou několikrát zmiňovali možnost operace (ta trvale pomůže ani ne 5% lidí), díky bohu,že jsem na ni nešla. Plotýnka se mi postupně regeneruje, v případě operace by regenerace byla nemožná. Je to rada holky, chce se to i hlídat, zvedat věci z podřepu...
Bolavá záda
daliborka
| 12. 1. 2011 18:01
To je právě to,co mě na tom jeho umění tak zaujalo,napřed to na mě působylo jako nějaký napřirozený zázrak,ale časem jsem pochpil,že na tom nic není,prostě jen ví co s každým dělat,tedy pokud není třeba ploténka prasklá,to řikal,že by taky šlo,ale trvalo by to déle,tak půl roku.Holka kterou vyléčil naposledy,měla výhřez bederní páteře skoro dva roky,už nemohla nic dělat,jen trpěla,Za tři týdny šla do práce zcela bez bolesti,je to jedna s jiné diskuze.
Plotýnky
Betuska
| 12. 1. 2011 17:35
S vyhřezlou plotýnkou se bohužel nedá dělat vůbec nic. Jenom stav udržovat v přijetelné míře konzervativní léčbou, nebo, když není už žádná naděje a stav tak špatný, že hrozí ochrnutí, tak jedině operace. Samozřejmě cviky, chúze, atd! Ale nic mezi tím neexistuje.
To že tvoje kamarádka byla za 10 dní zcela bez bolestí je nesmysl a každý, kdo marodí s plotýnkami se tomu musí jenom smát. LEDA, ŽE BY U TVÉHO ZNÁMÉHO BYLY DOTEĎ NEOBJEVENÉ NOVÉ LURDY!!!
Bolavá záda
daliborka
| 12. 1. 2011 17:14
Jo já vím,čeština mi nikdy nešla,ale já myslím,že tady jde o něc o jiného.Jde o to,že on se tím neživí a ani nesmí,nemá na to žádnou licenci,je to samouk a lidi se tekovích věcí bojí,já to dělám jen proto,že se nemužu dívat,jak lidi zbytečně trpí,když je tu on,ale není to jen o jeho umění,člověk se taky musí snažit sám a poslouchat jeho pokyny,prostě musí absolutně spolupracovat a to se taky každymu nelíbí.Nejvíc mě dostal tím,jak jednu moji kamarádku,po té co ji lékaři řekli,že už nebude chodit,protože tak vytočeny 2 obratle a tak ji to tlačilo na míchu a operaci by asi nepřežila.Tak jsem ho k ní dovedl a za 10 dní byla zcela bez bolestí a už půl roku chodí do práce,jen musí deně cvičit cviky,ktery ji naučil.Nikomu ho nechci vnucovat,jen je škoda to nechat jen tak a neříct to lidem,on na to kašle a pomůže jen tomu,kdo za ním sám příjde a projeví o to velký zájem.
Bolesti zad
Betuska
| 12. 1. 2011 16:54
Kdyby ten tvůj kamarád byl takový machr na plotýnky, jak píšeš, tak může neurologie na Homolce zavřít a kamarád by dostal Nobelovu cenu?

Ony totiž nejsou bolavá záda, jako bolavá záda

A opraš si někde gramatiku, ty hrubky jsou příšerný, to už nejde mlčet!
bolesti zad
daliborka
| 11. 1. 2011 20:41
Ahoj všichni,asi už jste to vzdali a učíte se se svími bolestmi žít,nevím?pořád je tu naděje a můj kamarád,který to s bolavími zády opravdu umí.Rád pomůže každému,jen chtít.Dokázal mi to už tolikrát,že mu můžu věřit na tolik, že se budu pořád snažit prostřednitvím jeho umění pomáhat každému,kdo bude mít zájem,Dalibor
PF 2010
Betuska
| 1. 1. 2011 23:03
Všem vám ze srdce přeji do nového roku hlavně víc a víc zdravíčka, ať máte co možná nejmíň bolestí, hodně štěstí, lásky a dobrých přátel kolem sebe!
Vykročte všichni pravou nohou
Ahojky všem
jirina1
| 1. 1. 2011 18:35
Oceán štěstí, moře lásky, potok zdraví, pramínek naděje a jen kapička zklamání. Štastný nový rok 2011 přeje Jiřina
říníčko
cumacek
| 31. 12. 2010 12:03
Ahojky
Jdu vám popřát vše nej do Nového roku 2011
Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a pohody.
to vám přeji se srdce Stáňa
PF 2011
Mirad
| 27. 12. 2010 18:12
Klídek a pohodu v novém roce 2011 přeje Mirka 2
Všem
lidka44
| 26. 12. 2010 11:21
Krásné vánoční svátky plné pohody...Lidka
Vánoce
petraceb
| 26. 12. 2010 10:18
Píšu opožděně, ale přeji krásné vánoční svátky
Ploténky
daliborka
| 24. 12. 2010 18:26
ahoj Maky,nevím jak na nás vzpomínáš,ale asi ne v moc dobrém,nedivil bych se,ale Saša řikal,že kdyby hned věděl,že tě trápí ještě ta žláza,postupoval by uplně jinak a i tak by to asi neklaplo.Měl bych pro tebe ještě něco,něco co by tě nic nestálo a jde jen o informace po internetu.Trošku ti to přiblížím,asi před rokem jsem začal komunikovat s jednou paní,která rozumí bylinkám,tak jsem si ji párkrát vyzkoušel a dnes ji naprosto důvěřuju,protože mě zbavila bolesti oka a pár jiným lidem taky její rady pomohli,stačí se jí svěřit a ona ti odpoví,co máš dělat a právě na štítnou žlázu má taky dobré rady,raspektive bylinkovou podporu k práškum,které máš od doktora,tedy pokud jsi prošla opravdu celkovím vyšetřením na stav hormonů v těle,pokud tě zajimá jak ji napsat?ozvi se,rád ti pomůžu,tedy každému,kdo by chtěl.
Prání
Maky36
| 24. 12. 2010 14:21
ahoj Dalibore, ano, to jsem ja .
Preji vam obema krasne vanoce a stastny rok 2011.
Marketa
Vánoce
srnka
| 24. 12. 2010 13:30
Ahoj holky!
Vánoce jak z pohádek, bez vrásek a bez hádek, dárků plné závěje, ať vám láska navěje. DO ROKA NOVÉHO, SPOUSTA TOHO DOBRÉHO. KRÁSNÉ vÁNOCE A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE, PŘEJI

Koukal jsem, že moc přípsěvků na diskuzi není. Přečetla jsem si vás. Mimo těch plotýnek nás trápí i jiné věci. Se štitnou žlázou jsem se také trápila.

Moje záda jsou celkem v pohodě. Chodím pravidelně na masáže. Dostala jsem radu, abych navštívila pana doktora Marka (odkaz: http://www.naprapathy.cz/) , který mi rovná pánev. Zakoupila jsem si od něj speciální vložky do bot a musím konstatovat, že jsou fajn. Tlumí nárazy při chůzi.

Nastoupila jsem od září do práce. Proto mám strašně málo času na psaní, Moc se omlouvám. Moje práce vyžaduje i domácí přípravu....

Kolektiv a okolí v nové práci je moc fajn. Vyvažuje to tu malou almužnu, co dostanu..

Všem vám přeji dny bez bolístek, naplněné láskou a něhou, bez stresu a bez prášků.
přáníčko
Maky36
| 23. 12. 2010 23:26
Přeji všem krásné Vánoce a do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a radosti

Markéta
Krásné ráno
nedinka
| 23. 12. 2010 07:46
Všem bych Vám chtěla popřát štasné a veselé Vánoce, prožité v klidu a pohodě se svými nejbližššími...a hlavně bez bolestí!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
25. 4. 2024 13:36
11819
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
milica
25. 4. 2024 12:26
70304
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video