Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

didinko
verca66
| 20. 2. 2010 21:41
mám stejný "problém' jako Ty. Sibu 20, modrobílý, bez názvu, od stejné dodavatelky. Chuť na jídlo stále stejná, na sladké taktéž, dole ani deko. A to se snažím omezovat v jídle a sladkém, protože přece jen působí i psychologie: když už to stojí tolik peněz, tak je třeba proto i něco udělat Beru to sice jen týden, ale snad už by mohlo něco být poznat. Objednala jsem si jich na zkoušku zatím jen 30 a budu pokračovat dále. Věřím, že se dostaví aspoň malý výsledek. Pro úplnost dodávám, že je mi 43 let, měřím 167 cm, váha 87 kg. Držím nám všem palečky do dalšího boje.
Prášky na zablokování chutí a pocitu hladu
IrenaM
| 19. 2. 2010 12:38
nabízím prášky na hubnutí,napište mi na sibutraminum@centrum.cz
bu bu bu
jozinka
| 18. 2. 2010 19:32
Holky tak co .. slyšely jste ve zprávách jak nám mluví o našich tabletkách? že jsou stažené atd. jsem vůbec nevěděla, že sou s tím takové problémíky...
NE A NE
andrysek
| 18. 2. 2010 16:09
Všechny zdravím,jsem tu nová,mám problém,prostě nefunguje,ani se mi to nechce vypisovat.Dočetla jsem se o paní Mirce,tak jsem se zde přihlásila a požádala jí o pomoc s mým problémem,snad mi pomůže.
Všem komu to jde tak držím palečky.
clloette
andrysek
| 18. 2. 2010 16:05
AHOJA PSALA JSEM VÁM NA EMAIL,PROSÍM OZVĚTE SE MI .blondoran@seznam.cz
BYLA BYCH RÁDA,KDYBY JSTE MI POMOHLA.
DÍKY MOC ANDREA
:-)
jozinka
| 18. 2. 2010 12:58
Jo jo holky.. musíme se s tím nějak porvat.. monalee, je pravda, že jsem sibu taky občas brala až kolem oběda, před nebo po, a pak do večera tak nějak klid.. ale jak sou chutě.. je to něco.. já teď zrovna mám taky svoje veselé dny, chutě jak blázen, čekám své jahůdkové dny.. tak že.. to je o to horší..
Další novou kecací kamarádku tu vítám.. a budu ráda, když nás budeš informovat, jak ti to jde.. držím paelčky... aby to šlo tak jak si přeješ..
sibutramin
clloette
| 18. 2. 2010 11:21
Ahojky holky, tak jsem neodolala a přišla juknout, co tady nového. Malá teď spinká, tak mám chviličku, ale mám toho hodně, tak jen písnu a zase letím. To ponocování není dobrovolné, ale jindy mě naše Baruš na počítači dělat nenechá. Jinak zdravím všechny, co bojují jako já s pomocí sibutraminu a děkuju jim za objednávky. Držím všem palečky a kdyby cokoli, tak písněte na clloette@email.cz Jinak, včera jsem zhřešila, dostala jsem k Valentýnovi Mozartovi koule(nevím, jestli to manžel myslel nějak symbolicky, ale jsou dobrý), tak jsem večer pár zbodla. No tak to dnes napravím a budu makat dál. Tak se všechny držte papa Mirka
sibutramin
kazbek
| 18. 2. 2010 09:24
Ahoj všichni,
tak dneska mi dorazila moje berlička sibu. Clloette moc a moc děkuju, je fajn někomu věřit. Takže zítra ráno se zvážím a začnu.Pak vlezu na váhu až za týden a uvidíme. Doufám, že budu takhle skákat. Jo a jinak jsem se přihlásila na pilates a byla jsem už 2x a je to super relax.Můžu jenom doporučit. Takže držím palce všem a hned budu psát další zkušenosti, popřípadě nějaké reakce na sibu, doufám že budou jenom pozitivní.
Teda Mirko,
monalee
| 18. 2. 2010 08:33
to takhle ponocujes nebo jsi v nejakem jinem casovem pasmu?
Jinak holky, dobre rano! Ja mam rana strasne rada, clovek je po ranu vzdycky plny dobrych predsevzeti. Ja jsem teda krome toho jeste plna te vcerejsi cokolady . Dnes jsem zase konecne odvedla malou do skolky-mela nestovice, tak si dam kaficko a v klidu si muzu promyslet, co budu dnes jist. Nejhorsi je, ze mi ty predsevzeti vydrzi tak do ctvrte hodiny odpoledni a pak zase zacne vitezit ta moje mlsna huba .
Asi si dnes zkusim vzit Sibutramin az po obede, treba to pak do vecera nejak zvladnu. Musim holt se sebou trosku experimentovat, to by v tom byl cert, abych ty chute nejak neosalila.
Preju uspesny den, kocky!
sibutramin
clloette
| 18. 2. 2010 01:09
Ahojky holky, strašně dlouho jsem tu nebyla. Měla jsem teď nějak moc objednávek na "berličku" Každý chce balit kilečkům kufry, já teda taky. Teď beru sibu. cca 3měs. a mám 13kg dole, ale už pár dní stojím a ne a ne se hnout. No byly do toho nějaké oslavičky, tak jsem vždycky trošku polevila I já si občas dám nějakou tu mňamku, bez toho by to nešlo. Chci být v pohodě a né se nervovat, že mám na něco chuť. Takže budu pokračovat, mám v plánu ještě tak 5kg. A pak už jen udržovat a budu max. spokojená Jen jsem trochu smutná z toho, že někomu to funguje úplně super a někdo má pocit, že to není ono. Pokud bych mohla někomu pomoct, nebo poradit, pokud budu vědět, tak to ráda udělám. clloette@email.cz Nevím, kdy se zase utrhnu a zajdu se na vás podívat, rostou nám do toho všeho ještě zoubky tak se fakt nenudím. Jste všechny šikulky a věřte mi, že kdo říká, že přísně dodržuje stravovací režim a že si nedá ani čokošku, tak lže. Ono to chce si občas udělat něčím dobrým radost. Ale chce to tak nějak s mírou, nebo s Mirkou? Holky musím mazat chrupat, ráno mě s tou naší malou hyperaktivkou čeká jedna z pracovních směn. A pak, že mateřská "dovolená"Jinak všem držím palečky, jste šikulky, vím jaká to je dřina. Dobrou Mirka
anonym
| 8. 11. 2011 13:22
TO clloette:

Krásný den, psala jsem na meil,ale nás baculínek ,co chtějí radu je hodně jsem jedna z nich a prosím,jestli máte ,,berličku,,i pro mě,tak si hned pro ní poběžím už teď děkuji a prima zbytek dne.
:-)
jozinka
| 17. 2. 2010 20:37
Tak to si mě pobavila.. ale neboj, strašná matka jsem taky.. zrovna teď v neděli si malá od strejdy přivezla čokoládu a s chutí sem se do ní pustila.. za dva dny jsme jí , teda i s malou snědly..
Je škoda, jak píšeš, že si se dřív cítila líp.. je teda pravda, že když je člověk baculatej, je spokojenější.. ale mě teda těší a moc.. to jak jsem na sobě zapracovala...a jsem šťastná, že jsem to dokázala.. je sice pravda, že mezi štíhlé patřit nikdy nebudu.. ale i tak.. chválím se za to, co jsem dokázala.. je pravda, že bych chtěla ještě 7-8 kg dolů, ale když tonepůjde, nebuduse hroutit.. ale jak je doma neklid, problémy a tak.. tak chápu, že člověk hledá nějaké východisko v něčem co jde.. chápu.. U nás taky kolem léta loni vrcholila krize manželská a nad vodou mě držela naše malá a hubnutí, tak že.. je pravda, že v té době šla kila ještě doost dolů.. tak že.. jsem tohle řešit nemusela.. tak že.. hlavu vzhůru, všechno se dá vyřešit..
Tak
monalee
| 17. 2. 2010 20:14
to je dobry, jsem vlastne taky mladsi zenstina, je mi 33. Kazdopadne verim, ze to s tim hubnutim klapne. Ja jsem se na to ted nejak strasne upnula, resim momentalne docela dost problemu v osobnim zivote, tak chci, aby aspon tohle fungovalo. A pokud mozno hned! Je zvlastni, ze kdyz jsem mela 95kg, citila jsem se mnohem lip, nez ted. Patrila jsem do kategorie "dobre vypadajicich baculek" a vcelku me to netrapilo. Zato ted si pripadam, ze jsem nekde "mezi", snazim se dostat mezi ty "stihle" a nejak se nedari, nepatrim zkratka tam ani tam. A holky, navic jsem strasna matka, ja se vam tady priznam: dnes jsem sezrala male (ma 3 roky) tri Kindervajicka, co dostala od tatinka ! A ted resim problem, co s tema zlutejma plastovejma, aby je mala nenasla. Asi je za trest taky sezeru!
No, radeji uz pujdu spat, nez me popadnou dalsi chute. Tak dobrou!
tak nevím..
jozinka
| 17. 2. 2010 19:09
Monalee.. bude drzé se ptát koli ti je? je pravda, že v mém okoli má s práškama zkušenost vesměs mladší ženštiny... mě je 25, známé je necelých 40.. a pak.. kdo zkoušel starší, nad 50 let tak taky nic extra tak nevím.. nebo nic extra.. od kamarádky maminka, bude jí letos 60 let, tak sundala kila, ale né tolik.. a pak taky nic.. tak nevím.. je možné, že to nefunguje na všechny.. opravdu nevím... tak se nezlob jestli sem to nějak blbě napsala...
monalee
didinka
| 17. 2. 2010 17:28
já jsem nemyslela zhodit hned vše za měsíc.Já jsem svým úsilim zhodila za měsíc 4kg,to je myslí akorát.To sladký je taky ztrašná zkouška,vím o čem mluvíš.Já se třeba celý den držím a odpoledne sním tyčinku a hned na to esíčka no znáš ty sušenky a je jich asi tak 10.Pak mě to tak mrzí,ale taky si nemůžu pomoct.Jinak zkus se zeptat té paní co sis to od ní koupila,co se v tom tvém případě dá dělat,měla by ti poradit.Měj se a nevzdávej se,do léta máš dole to co si přeješ.
Jee,
monalee
| 17. 2. 2010 15:11
myslim, ze si uplne nerozumime. Mne je samozrejme jasne, ze ja nemuzu zhubnout 7kg za mesic, nebo 3kg za tyden, na to je moje nadvaha moc mala a ja to ani necekam. Ja jsem za tech par dni kilo sundala, to je OK. Jde mi o to, ze mam pocit, ze to neni diky tem tabletam, nybrz jen pohybem a zmenou stravovani. Pokud jde o ucinek sibutraminu, tak ten je predevsim v mozku, melo by jit o zablokovani pocitu hladu, tudiz nezalezi na tom, jestli mam 10 nebo 30 kg nadvahy. Ja si tady chci s vama jen ujasnit, jestli pro me vubec ma smysl neco takoveho brat, jestli treba nekdo resi stejne problemy a ma pocit, ze je proti ucinkum Sibutraminu "imunni", proste si jen poslechnout par nazoru a taky se trochu vykecat, ve svem veku uz necekam zadne zazraky .
holky nešilte...
jozinka
| 17. 2. 2010 14:32
Tak si tady kroutím hlavou... pocení, mega žízeň, špatný spánek, vše bylo v počátcích, kdy váha byla 100-101 kg, tak že.. jiné hubnutí než u vás nemyslíte? nešlo o to dostat dolů jen 7 čiméně kg.. ale tak 20, tak že.. to šlo snadněji, nemyslíte? proto si myslím že ty super účinky.. a co budem nalhávat... podle mě ty prášku účinkujou u silnějších žen.. kde váha je dooost vysoká, tak to zapůsobilu na mě i na mou známou, ta měla přes sto.. cca 107 kg, myslím.. tak že.. ale teď ke konci? nefunguje to dle mě.. chce to snahu, hlídat se v jídle.. cvičit, nebo hýbat se... tak že...
Ja
monalee
| 17. 2. 2010 13:38
jeste par tablet mam, tak zkusim brat dal. Je fakt, ze kdyz opravdu hodne piju-kolem obeda mam treba skoro 2 litry -tak na sobe neco malo citim, takovy jakoby neklid a buseni srdce, coz mi pripomina ty stavy po Meridii, ale chybi mi tam to, jak pise treba Jozinka-poceni, pocity zizne, spatne usinani. To vsechno jsem pri Meridce mela a to bylo jen 15mg, tak techto 20 by uz mel byt narez - a ono nic ! Ale nevzdame se, ne? Ja si jdu taky rozpitvat jednu kapsli, at vim, co se tam skryva za zazrak , i kdyz mozna lepsi nevedet. Ver a vira tva te uzdravi a placebo nakonec funguje taky, vetsinou...
monalee
didinka
| 17. 2. 2010 13:22
já jsem si taky chtěla jen trošku pomoct,ale bohužel.Já jsem malá 158cm a 64kg,ale to jsem před půl rokem měla 71kg.Držela jsem 2měsíce dietu a shodila jsem 7kg a ted asi 2měsíce se to nechce hýbat,tak jsem si chtěla pomost sibutraminem.Ty taky nemáš tak velkou nadváhu,asi potřebuješ tak 7kg dolů,že?Tady tohle byla pro mě naděje,ale taky první a poslední.Jen nechápu,že na každýho to funguje a nás ne.No nic musíme se snažit samy.
Tak to jsi me, Didinko,
monalee
| 17. 2. 2010 13:15
moc nepotesila. Ja mam Sibutramin od nejake jine pani, i kdyz kdo vi? Mam ted 77kg na 170 cm vysky, asi pred rokem jsem zhubla s Meridii 5kg, pak se ucinky nejak vytratily, tak jsem zkusila Lindaxu-naprosto bez efektu. Sibutrmin byla takova moje posledni nadeje, ze to pujde bez stresu, ktery mi pusobi ty moje strasne chute na sladke. No neda se nic delat, ja to urcite zvladnu i bez tehle berlicky, ale bude to boj. To me prave fascinovalo na tech zacatcich s Meridii, ze mi to jidlo proste nechybelo, to se pak hubne snadneji, kdyz nemusis porad resit, jak se vyhnout tomu strasnemu sladkemu pokuseni. Ja treba nejsem lina v jedenact vecer sednout do auta a objizdet okoli ve snaze najit otevrenou benzinku, kde vyrabuju regal s cokoladama.
monalee
didinka
| 17. 2. 2010 12:41
Ahoj,já mám taky sibutramin 20mg,je modro bílý a nic janého tam není napsáno.Mám je od collette.Vůbec na mě nepůsobí ani trošku.Hlad mám stejný a chut na sladké taky.Beru je celých 10dní a neshodila jsem ani kilčo.Tak nevím jestli jsme nenaletěli.Kdo ví jestli v tom není cukr,já když jsem to rozdělala tak to má takovou nasládlou chut.Prosímtě kolik vážíš,kolik chceš zhodit.Já mám nadváhu ,ale né zas tak velkou,že by jsme to porovnali.Jestli nepůsobí jen na ty co maj 100kg.Ale aji tak se mi to nezdá.Kdyžtak písni ju?
?
jozinka
| 17. 2. 2010 07:57
Terka 07 co sem chodí mi o tom říkala, že jedna paní je tak posílá, v žádné orig. krabičce, nic.. ale zkušenost nemá.. ale bere se si je od clloette a vše v pohodě.. jsou v krabičce, teď teda nevím jestli je přímo něco na tabletách, myslím že ne.. ale nevím to určo.. ale je to oky... a na druhou stranu, máš je jen pár dní.. já vím že si člověk řekne, že právě proto že je to poprvé a krátkou dobu, že to půjde rychle.. ale třeba taky ne.. no uvidíš.. ozkoušej ty co máš.. a uvidíš... Z vedlejších účinků jsem na sobě první měsíce pozorovala děsné pocení, ale fakt síla.. jsem byla upocená jen jsem se ohnula pro něco na zem.. fakt děs... a pak mega žízeň... jsem musela furt jíst.. a pak asi tak měsíc , dva.. mi přišlo že jsem špatně večer usínala, ale nevím zda to bylo k tomu, ale myslím že jo... a furt jsem se v noci budila.. no nevím.. nic tragického ale..
Jozi, diky,
monalee
| 16. 2. 2010 20:42
brala jsem je teprve ctyri dny a ted jsem musela prestat, bo me vcera chytla tak kruta migrena, ze jsem se vyzvracela z podoby. Ale to asi nebude praskama, tim trpim bezne. Moje tablety jsou modro-bile, ale zarazi me ta absence nejakeho znaceni primo na kapsli. Jinak jsem objednavala jen par na zkousku, proto mi prisly bez krabicky. Budu rada, kdyz mi pisne jeste nekdo dalsi, jestli uz se s necim podobnym setkal.
Hubnuti zdar!
jak??
jozinka
| 16. 2. 2010 19:33
Ahojda.. no vzhledem k tomu, že sibutramin 20 nepatří do sortimentu, který mám ozkoušen, tak nevím.. ale já coměla sibutramin snadoz 15-ku, tak to byla kapsle, celá bílá a teď mám sibutramin teva taky 15-ku, tak je to taky kapsle, žluto bílá.. na jedné půlce tablety je napsáno s-asi jako sibutramin, na druhé půlce 15, asi ta síla.. tak nevím... jen je divné, že si to neměla v krabičce, nechápu proč.. no a jak dlouho je máš? nebo bereš je?
Sibutramin
monalee
| 16. 2. 2010 15:27
Tak koukam, ze je lepsi trpelive vyckavat a moc neklikat, ted to tu mam dvakrat, tak se omlouvam!
Sibutramin
monalee
| 16. 2. 2010 15:25
Jozinko, muzes mi prosim napsat, jak presne ty tablety vypadaji? Objednala jsem si na netu Sibutramin 20mg, ale prisly bez krabicky a ani nejsou nijak popsane, jako napr. Meridia. Necitim na sobe zatim zadne ucinky, tak jestli jsem nahodou nenaletela...
Sibutramin
monalee
| 16. 2. 2010 15:24
Jozinko, muzes mi prosim napsat, jak presne ty tablety vypadaji? Objednala jsem si na netu Sibutramin 20mg, ale prisly bez krabicky a ani nejsou nijak popsane, jako napr. Meridia. Necitim na sobe zatim zadne ucinky, tak jestli jsem nahodou nenaletela...
supeer..
jozinka
| 16. 2. 2010 07:46
Wau.. tak to máš super teda.. já si pamatuju, že v těch úplných počátcích to bylo taky tak.. ale přešlo to.. a hřešila jsem.. a hřeším do teď.. ale říkám si, občas kousek něčeho.. se nic nestane.. no ale víš jak.. když si tohle budu říkat pořád.. ne ne... všeho s mírou.. a když pak mám chutě.. tak si pak dám oraz, nedá se nic dělat.. něco za něco..
subitramin
eminka2
| 15. 2. 2010 20:02
ahojky holky,od té doby co beru subitramin,změnila jsem jídelníček musím zaklepat nemám vůbec chut na sladké .A to ani když mám své dny to jsem před tím jedla samé sladké nedalo se tomu zabránit.A ani mi to nechybí .doufám,že to tak zůstane.Tak se tu mějte a držte se a pokračujte v tom hubnutí tak jako já..
zvládnem to..
jozinka
| 15. 2. 2010 17:44
Holky.. pokušení na sladkosti je sice velké.. ale co si budem nalhávat.. kolikrát jsou horší věci nemyslíte? než jen čokoláda.. zkrátka to nebudem tak hrotit a uvidíme.. chápu, že když se pak stojí na váze, je to mazec, kor když je člověk navnaděnej, jde to. a pak zásek a nic.. ale i tak nás to neodradí ne???

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
2. 5. 2024 15:20
11851
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video