Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

Prášky na zablokování chutí a pocitu hladu
IrenaM
| 15. 2. 2010 14:16
Dobrý den, nabízím velmi silnou verzi tablet na hubnutí . Vyzkoušela jsem je na sobě a po všech marných pokusech je to konečně něco co naprosto zablokuje chuť k jídlu a spaluje tuky bez trápení se hladem.
Ráda se podělím o své zkušenosti , popřípadě poradím s vyváženým jídelníčkem či tělesnou aktivitou.
Kontaktujte mě pouze na email irenamatalova@centrum.cz
všechny děvčata
didinka
| 15. 2. 2010 14:12
Ahoj,tak to ulítávání na sladkém to mám taky.Třeba včera jsem si dala koláč a večer jsem šla s mou drahou polovičkou na večeři.No a čemu jsem neodolala byli teplé borůvky se šlehačkou.Mě to vždycky tak naštve,ale až potom co to sežeru.Dnešek jsem začla syrovátkou,lehkej oběd a na véču si dám zeleninu.Jeden den si dám asi očistu a budu pít jen syrovátku,má to dost bílkovin,tak snad stím nic nepokazím.Jak je vidět zázračný sibutramin na mě nereaguje,mám to na jeden měsíc,tak to doberu a když nebude ani kilčo dole,tak se zas budu muset snažit sama.Myslím,že cvičím dost a zas tolik nejím,tak nevím jestli fakt snížit porce,ale to budu mít hlad.Taky jím docela zdravě né úplně,ale dřív jsem jedla všechno a mastnýho jsem se vůbec nebála.Jak já dlouho neměla smažený hranolky,ale ani na ně nemám chut.Tak se mějte holky a závidím vám,že vám to tak jde.Mějte se
jozinka
ivculik
| 15. 2. 2010 12:46
Ahojky, pěkné fotky...: na kalhotech se pozná hned, když někdo výrazně nabere nebo shodí, viď?
Já mám teď takovou blbou váhu mezi...

Mám spoustu hadrů, když jsem byla max. vyžraná 110kg... a pak zase spoustu, když jsem měla 70kg... Což je pěkných pár čísel rozdíl... Ale nechci si toho moc pořizovat, protože věřím, že se mi podaří ještě něco shodit...
Co se týče sladkostí, mám taky čas od času krizi, ale většinou je to okolo toho týdne, že to mám dostat...
Když nakupujeme, kupuji to,co má ráda dcera a manžel, ale já to nemusím... pak to spíš ustojím.. Pa. Iv.
sibutramin
anitra
| 15. 2. 2010 08:22
Díky, vážne moc a moc, za podporu, vím, že to zmáknu - už i proto, že jsem se poprvé takto vyjádřila i na diskusi - vždy jsem byla na různých jen "tichým" pozorovatelem. Dřív jsem to zmákla, protože jsme s manželem pořád "popíjeli", někde lítali, jezdili na kole, já každý den na rotopedu a skoro vůbec nejedli, nebyl hlad ani chuť,ale hlavně jsem neulítávala na sladkém - vůbec mi to nic neříkalo, ale jak píšeš, Jozinko, tak teď je to síla - spoustu dní vůbec nemusím, ale pak to na mě přijde a já to během dne totálně nabourám a mohu od znova, což se mi podaří nastartovat až tak během týdne. Momentálně ani nevím, kolik vážím, bojím se , že to bude zas tak kolem 95kg, ale nemám odvahu stoupnout si na váhu, asi by to se mnou seklo. Občas napíši, jak se mi daří - doufám, že bude jen a jen líp už i proto, že mám skříň plnou oblečení, ale z té doby, co jsem měla kolem 70kg, takže teď jsem úžasný oteklý tuleňák, conemá co na sebe.Takže vzhůru do toho. A ještě jednou moc díkys za POVZBUZENÍ. Martina
ahooj
jozinka
| 15. 2. 2010 07:50
Ahoj Marti, vítám tě tady.. když tak čtu tvé psaní, tak si říkám, že když si zvládla jednou takovou kilovou smršť dolů.. tak si myslím, že to půjde znovu, je jasné, že když kojíš, že to nepůjde... ale neboj, prcek povyroste, uteče to jako voda.. a ty se na to vrhneš.. Ulítáváš na sladkém? no to já celkem taky a dooost, nevím co si pod tím pojmem mám představit víš.. já mám dny, kdy když si nevezmu kousek čokolády, kterou záhy stejně dojím, tak mi přijde, že nejde fungovat.. a celá bomboška.. sníst? někdo kroutí hlavou že to nejde? ale jde.. odzkoušeno.. tak že.. na tom ujíždím taky... Ale je pravda, že teď už to není tolik jako dřív, že se snažím to trošku omezit.. ale jak mě postihne megácká chuťka.. tak jo, prostě si kousek něčeho vezmu, no kousek většinou celé.. a sním to bez výčitek a oky... Uvidíme jak to bude s tebou.... ale věřím tomu, že se do toho obuješ na plno a půjde no.. navíc sibutramin je super berlička, super pomocník, spolubojovník, určo.. Budem na tebe myslet.... a těšit se až zase napíšeš...
sibutramin
anitra
| 14. 2. 2010 22:14
Přeji všem krásný den,
nezačnu toto psaní asi moc dobře, ale právě se potýkám s takovou malou "depinou". Nikdy jsem nebyla moc útloučká, spíš naopak a od pořád, co si pamatuji, bojuji moji velikostí, maximum před deseti lety bylo 95kg, během čtyř let jsem se vypracovala na 63, což byl můj naprosto šílený úspěch.Po druhém těhotenství jsem měla 78kg, v této chvíli jsem zas nechutně vypasená. Mám tři děťátka. Mé poslední dítko má čtyři měsíce - takže stále kojím a ještě nějaký ten čas budu. Doma řádím na rotopedu každý den, ale ulítávám bohužel na sladkém. Dva roky zpátky jsem zkusila Meridii - opravdu úspěch, ale pak jsem zas začala ulítávat na sladkém a hnus hnusů. Trošku mi zvedla náladu tato vaše diskuse. Po odkojení bych totiž chtěla k tomu mému rotopedu malou berličku v podobě sibutraminu - jestli ještě paní Mirka bude tyto pilulečky zprostředkovávat. Prozatím se budu muset zkusit zbavit té mé hnusné závislosti na sladkém a sledovat toto optimismem sršící psaní. Díky Martina
čtvrtá..
jozinka
| 14. 2. 2010 18:21
a stačí.. dost legrace....
třetí
jozinka
| 14. 2. 2010 18:20
druhá
jozinka
| 14. 2. 2010 18:20
první..
jozinka
| 14. 2. 2010 18:19
jejdaa
jozinka
| 14. 2. 2010 18:18
jsem se pobavila holky.. se mi pod ruku dostali gatě, který jsem dřív nosila.. jukněte..
nový krémík
terka07
| 14. 2. 2010 10:22
no jo jsem hambářka, ale už jsem to napravila je tam
nový krémik
jozinka
| 14. 2. 2010 09:44
Spolutrpitelko.. koukám, že na tom blogu nemáš ten novej ne???? ten jak zkoušíš.. jak ho mám taky objednanej? nehodíš ho tam taky??
omluva
jozinka
| 14. 2. 2010 09:43
Jejda jejda.. koukám, že hlavně, že píšu o tom blogu, kde to tam najdete.. a pak ho tam nepísnu, jsem to ale trdlo... Díky díky za varování.. psala jsem to večer ve spěchu, přede mnou příjemný večer, tak jsem asi kvaltila a takhle to dopadlo.. panečku.. ale tak blog tu je tak jukněte.. a holky.. vřele doporučuju, opravdu.... je pravda že nemám ozkoušené všechno, i když z té zpevňující hubnoucí řady většinu věcí, ale jo, funguje to..
tak kdo máte zájem tady je ten odkaz
terka07
| 13. 2. 2010 20:36
pro jozinku
terka07
| 13. 2. 2010 20:27
Spolutrpitelko hubnoucí, bojovnice společná proti špíčková, sousedko jedna co pečeš úžasné dobroty a svádíš mne k mlsotě že ty máš na mysli můj blog vid
sorryy
jozinka
| 13. 2. 2010 20:00
Tak koukám, že sem to tam sekla 2x a teď marně pátrám jak to dát do pryč... tak pardooooooooooooon
hlavu vzhůru
jozinka
| 13. 2. 2010 19:58
Didinko.. hlavně to musíme vidět pozitivně, na nějaký čas se to třeba zaseklo, ručička na váze ne a ne se pohnout.. ale uvidíš, že to zase půjde.. třeba ty prášky na týden přestaň brát a pak na novo..uvidíš.. hlavně hlavu vzhůru a neztrácet naději.. ta přece umírá jako poslední... věřím ti.. že to půjde..
hlavu vzhůru
jozinka
| 13. 2. 2010 19:58
Didinko.. hlavně to musíme vidět pozitivně, na nějaký čas se to třeba zaseklo, ručička na váze ne a ne se pohnout.. ale uvidíš, že to zase půjde.. třeba ty prášky na týden přestaň brát a pak na novo..uvidíš.. hlavně hlavu vzhůru a neztrácet naději.. ta přece umírá jako poslední... věřím ti.. že to půjde..
kosmetika
jozinka
| 13. 2. 2010 19:56
Je to odkaz na blog kamarádky, která tu kosmetiku dělá.. na tom blogu najdete kolonku kosmetika eveline.. tak jukněte.. stojí to za to.. a když se ozvete přímo jí na maila nejspíš, bude to nej..
):
didinka
| 13. 2. 2010 19:26
jj napiš odkaz na ty stránky,taky bych se jukla
hubnutí
didinka
| 13. 2. 2010 19:23
Ahoj Terko,za jakou dobu jsi zhodila své první kilčo,já to beru 6den a nic.Mám hlad stejně jak před tím a taky chut na sladké se nestratila,tak nevím.Že ba to na mě nefungovalo?Písni budu ráda
jozinka
ivculik
| 13. 2. 2010 12:40
Ahojky jozinko, tak napiš odkaz na ty stránky.
Ráda se podívám.:)
hubnutí
didinka
| 13. 2. 2010 10:24
Ahoj Jozinko,tak já vypiju normálně tak 2apúl litru za den,tak jsem se to naučila asi před půl rokem.Držela jsem dietku na dva měsíce a shodila jsem 7kg,tak nějak to dodržuju pořád,ale váha se mi ted zastavila asi 2měsíce a nejde to dolů,proto jsem chtěla zkusit sibutramin.Jen na prášky nespoléhám,chodím v pondělí a středu cvičit a v pátek a v neděli cvičím doma a to ráno.pondělí a středa odpoledne.Někdy si i přidám ráno rotanu tak 15min a posilování bříška 10min.Tak nevím.Jím 5x deně,ale že bych jedla díky práškům mín to teda říct nemůžu.Jinak taky všem držím palečky.
ahoj holky
terka07
| 13. 2. 2010 08:49
jsem tu svým způsobem nová, no nová, řekněme, že jsem byla spíš tichý pozorovatel , ale navnadila mě jožinka, že se k vam maličko vtírnu. Kdo uvažujete o koupi sibutraminu od clloette tak doporučuji mám odzkoušeno a fakt funguje, kosmetika o které Jožinka píše funguje také, já jsem děsný lenoch, takže narozdíl od Jožinky necvičím,ale přez to se mi podařilo shodit 30kg .Takže všecno jde když se chce, všem držím moc a moc palečky a holkýýý natuty to zmáknete
přání
jozinka
| 13. 2. 2010 07:42
A VŠEM PŘEJU KRÁSNÝÝÝÝÝ VÍÍÍÍKEND...
gratulujuuu
jozinka
| 13. 2. 2010 07:41
Majkas.. super.. jsi šikula... jak si napsala, pomalu, ale jistě.. toho názoru jsem taky.. tak, že hodně štěstí a at kilča pěkně mizí... a budu ráda, když se zase ozveš..
:-)
jozinka
| 13. 2. 2010 07:39
Ivculik... neboj to zvládnem.. budeme se tady hezky podporovat, práskat na sebe nejen to dobré, ale i špatné.. a ono to půjde... uvidíš sama.. Tu mega váhu přes 100 chápu, jak měla kolem 100 a teď když vidím na foto jak jsem vypadala, tak je mi.. no že bych si dala přes hubu, že jsem se neviděla dřív.. mazec...
Má váha? myslím, že jse to tady už psala, že je beru cca od konce března.. ale teď v posl. dvou měsících už nepravidelně, spíš ne než jo... tak že... cca za 8 měsíců... ale do toho od toho října cvičím, tak že.. si myslím že to dělá v posl. době hodně... teda nejvíc.. tak že posl 2-3 kg jsou tím cvíčem, určo... a navíc hodně dělá i ta kosmetika, kterou používám, stahuje kůži, spaluje tuky a prostě je super... zarazila mě celkem nízká cena nabízených výrobků, pač si říkám , ouvej, to bude nějaká šitka.. ale ono ne, opravdu to funguje .. kdybys měla zájem pošlu ti odkaz.. fakt doporučuju a nejen tu kosmetiku na hubnutí... mají i krémiky, něco na nohy, ruce.. stojí za to aspoň juknout.. opravdu.. a kdyby si chtěla prokonzultujem to.. tak že.. hlavu vzhůru a pokračujem ve shazování kileček.. ať jsme holky do léta pěkný ženský ne? né pěkný, nejkrásnější..
kliiid
jozinka
| 13. 2. 2010 07:34
Ahojky Didinko, Jani.. neboj se.. uvidíš že to časem třeba půjde, i když mi je divné, že to na tebe nepůsobí hned.. a chci se zeptat, co žízeň? máš? já si pamatuju, že v začátcích jsem musela fuuurt pít i když je pravda, že hodně vypiju i teď.. 3-4 litry za den.. jako fik... a s těma kilama, já šla první měsíc tak myslím že o 2-3 kila, tak že nic moc hodně, ale říkám si, čím pomaleji, tím lépe.. A ještě se zeptám... Chceš opravdu hubnout? nebo spoléháš jen na prášky? vím, že se ptám drze.. ale v mém okolí se vyskytlo více holek či žen, které to začly brát a myslely si, že to půjde samo.. a navíc doktorka od známé jí řekla, že ty prášky nepomůžou všem.. tak fakt nevím..
Ale ráda bych ti poradila, aby si to nevzdávala, počkej, měsíc, dva, uvidíš jestli se něco bude dít.. budu držet palečky ju?
První úspěchy?..
majkas
| 12. 2. 2010 23:58
Tak ahojky,mám 3kg živé váhy dolu,si myslím že zatím úspěch,pokračuji,,,pomalu,ale jistě.. vychází to na týden tak necelé kilčo,to by snad šlo,,

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
2. 5. 2024 15:20
11851
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video