Sibutramin - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sibutramin

Diskuze

sibutramin
didinka
| 12. 2. 2010 16:39
Ahoj jsem tu nová.Tak ty jsi zhubla za 17dní 5kg?Prosímtě,za kolik dní jsi měla první kilčo dole?Já to beru 5 dní a nic,ani nemám pocit,že bych byla najezená.Puřád koukám na hodiny,kdy zas budu jíst,jím 5x deně a to po 2h.Dýl nevydržím čekat.Že bych jedla menší porce,to bych taky neřekla jím stejně.Jak to máš ty?
Díky za odpověd.Jinak se jmenuji Jana
sibutramin
didinka
| 12. 2. 2010 16:34
Ahoj ještě jsem chtěla dodat,že nemám pocit,že bych měla mín hlad a pořád koukám na hodiny,kdy zas bude něco na jídlo.Jím kždý 2h,nevydržím to po 3h.Jak to máte vy ostatní.Beru to teda 5den,tak jsem nějak zmatená,jestli to není nějakej podfuk.
anonym
| 24. 4. 2012 23:21
TO didinka: to víš,že je to podfuk,tyhle vaše milé dámy jsou všechno podfuk,jen jste naivní
jozinka
ivculik
| 12. 2. 2010 13:35
AHOJKY Jozinko,
MOC děkuji za milé přivítání.
No, moje představa je těch 70kg a byla bych max.spokojená.... Pořád je to ale pěkná štreka, co? :)
Pohybu mám tak akorát... denně jezdím na rotopedu a pak taky běhám kolem dcery, která je rok od roku akčnější... :) Moje normální váha byla okolo 75kg, žádná twigina jsem fakt nebyla.... Ale pak jsem měla nějakej špatnej rok, kdy jsem nabrala 10kg a hned na to otěhotněla.... Proto ta úžasná váha 110kg.. Teď už mám naštěstí 91..... Ale jedno vim jistě, že už nikdy nechci mít nad 100kg... Tak to máš pěknejch kilo dole, gratuluji A za jak dlouho jsi to shodila? Iv.
hubnutí
didinka
| 12. 2. 2010 13:25
Ahoj jsem tu nová.
Asi 5dní beru sibutramin a nic.Je možné,že to ne mě nefunguje?Napište mi někdo za jak dlouho jste začli hubnout?Žádný vedlejší účinky nemám.Já jen jestli to neberu úplně zbytečně.
Díky za odpověd.
anonym
| 24. 4. 2012 23:22
TO didinka: protože jsi naletěla ty huso,proto to nefunguje
to půjde...
jozinka
| 12. 2. 2010 07:36
Ivculik vítám tě tady mezi námi.. kolik kg ještě chceš shodit? já ze 100 kg sjela na 77 a kousek a přijde mi, že od té 80-ky to moc rychle dolů nejde, spíš si myslím, že to je cvičením než těma práškama.. ale je pravda, že meridie a sibutramin... jsou sic na stejný způsobu ale sibutramin by měl být účinnější.. navíc známá brala meridii někdy od března do vánoc tak nějak, dole cca 30 kg, pak zkusila sibutramin 20 a kilča šla dolů, je pravda, že to zkoušela jen asi týden, ale kila dolů opravdu šla.. No uvidíš sama.. každopádně ti budu držet palečky.. a fandit ti, aby to šlo.. tak že... hodně síly, odvahy, odhodlání a nervů, věř, že to půjde.. a na druhou stranu, nemusej z nás bejt twigginy ne? přeci ženskou má chlap za co chytit, a kterýmu se to nelíbí, ať si trhne.. tak holky.. pěkný zbytek pracovního týdne, pro ty z vás které pracujete.. a jinak super víkend.. a děkuju, že sem chodíte, mám opravdu radost..
Ahoj holky
ivculik
| 11. 2. 2010 22:55
Ráda bych se přidala na Vaší diskuzi... :)
Chtěla bych zkusit Sibutramin 20mg a Vaše výsledky jsou skvělé... :) Někdy okolo června 2009 jsem s hrůzou zjistila, že jsem se vypracovala na 110kg, doktorka napsala Meridii, kterou jsem brala 7 měsíců. Po tuto dobu jsem shodila 19kg, ale dál ani Ň..:(
Hlavně asi taky proto, že Meridie došla a už se ani nedá předepsat... :( Pevně doufám, že mi pomůže SIB.a já se vrátím někdy na svou normální váhu, před narozením dcery. :) Iveta
hubnutí
jozinka
| 10. 2. 2010 19:25
Jasný, tak, že ti chyběla pravidelnost v jídle.. chápu, tak jsem na tom byla stejně.. a přesně jak píšeš, že ti přijde, že teď jíš mnohem víc.. tak to bude umě něco podobného..
Ale věř, že sibutramin je jen pomocná hůlka, jak to máš srovnané v hlavě, tak určo dosáhneš čeho si přeješ.. Věřím ti, zároveň děkuju, že si se zapojila do diskuze tady a zase se nám tady ohlaš.. budem se těšit...
hubnutí
eminka2
| 10. 2. 2010 19:09
Jozinko,než jsem vůbec začala něco dělat jídlo jsem jedla jen tak sem tam,ráda jsem si dala večer nějakou tu dobrůtku,ale ted když jím opravdu 5xdenně ,piju hodně vody tak se cítím lépe .Myslím si ,že ted jím více než jsem jedla před tím.Pokud si zvyknu na nový řád jídla ,myslím ,že bych s tím neměla mít problém,ale uvidíme co bude za pár měsíců,ale mám radost s toho ,že jsem se do toho opravdu pustila a že to opravdu jde,i když s malou pomocí.Myslím si ,že s práškama to jde asi rychleji ,ale bez nich by jsme to určitě taky zvládly.Tak se měj hezky ,musím uznat ,že jsi opravdu šikovná a že můžeš být na sebe pyšná .Doufám,že taky budu pyšná na to co jsem pro sebe udělala.Už ted mám radost i z toho co mi ubylo ted.Pa a určitě se zase příjdu pochlubit jak dále pokračuju.
gratuluju
jozinka
| 10. 2. 2010 08:29
Eminko.. super.. každé kilečko člověka potěší.. chápu to.. já taky teď vlezla na váhu a zjistila že ručička je kolem 77 kg, což mě potěšilo maximálně teda..pač si prášek lusknu už jen opravdu hoodně nepravidelně, tak že si myslím, že už to nebude ani tím, ale tím cvičením, které jsem si nastolila.. a jak píšeš že jíš hodně zeleniny a zkrátka změna jídelníčku? no nevím no, moc bych to nedoporučovala, v případě, že tak nebudeš fungovat po vysazení tabletek, tak víš co bude následovat... huuup váha půjde zase nahoru.. já vím jak jsem to měla já.. jedla jsem méně, to sice ano, ale né proto že jsem se musela hlídat, ale pač nebyl hlad.. ale jedla jsem všechno, opravdu včetně mastného, sladkéhho, což je můj nej . hřích... skleničku jsem si taky ráda dala a dám.. tak že... a šlo to.. myslím že jsem dosáhla dobré váhy.. mé vysněné.. někd nechápe a má váha je pro něj tragédie, ale pro mě je to můůůj velký úspěch... tak ti budu držet palčečky a ať jdou kilečka dolů ju? radši pomalu a delší dobu.. budu na tebe myslet ať je vše oky... a informuj, budem rády..
hubnutí
eminka2
| 9. 2. 2010 19:50
Ahojky holky,vidím,že nejsem sama kdo potřebuje trošku shodit pár kileček.Od Clloette jsem si objednala subitramin ,začala jsem se shazováním kileček 26.1.z váhy 97kg a dneska 9.2.mám 92,9kg.je pravda že jsem uplně změnila jídelníček hodně zeleniny a hlavně denně vypiju cca 2-2,5l vody.Budu pokračovat nadále ,at se kolečka hýbou směrem dolů.Ještě mám před sebou dlouhou cestu ,ale nevzdám to budu bojovat dál.Opravdu to jde,když člověk chce.Zatím pa přijdu se tu podívat tak za týden a budu informovat jak to jde nadále
držím palce
jozinka
| 9. 2. 2010 11:24
Vítám tě tady.. a budu držet palečky, aby kilča šla dolů.. a měla jsi radost ze svých úspěchů... hodně štěstíííí
o hubnutí a dietě
kazbek
| 9. 2. 2010 10:59
Ahoj holky,
tak jsem neodolala pokušení zhubnout a objednala si sibutramin od collett. Doufám, že budu mít takové výsledky jako vy. Budu podrobně informovat a průběhu, budu hubnout z 95kg. Držte mi palce, Všechny vás obdivuju
Martina
Sibutramin
IrenaM
| 3. 2. 2010 08:05
Prodám sibutramin irenamatalova@centrum.cz
anonym
| 4. 4. 2012 12:52
Cena?
Sibutramin
Lenccca
| 1. 2. 2010 15:54
Prodám Sibutramin Pokud má někdo zájem, pište na Lenkabartonova@email.cz
změna..
jozinka
| 26. 1. 2010 07:47
ahojda... tak moje váha šla dolů o 21 kg, prozatím.. sibutramin beru od konce března loňského roku, i když ne pravidelně, někdy v září jsem ho skoro celý měsíc nebrala, pak zase jo, před vánocema a přes vánoce také ne, pak zase jo... tak že nepravidelně... ale zpočátku ano..
Navíc jsem k tomu začla někdy v říjnu cvičit, cca 40-45 min. denně, blbnu na rotaně, pak nějaký posilko na stroji - ab rocket, jistě znáš z reklam, ale fakt dobrý.. a pak posilko bez pomocníka.. Do toho známá dělá super kosmetiku, jde o stahovací krémiky, tak že... taky na jedničku..myslím že díky nim se mi začla strácet aspoň trošku zadnice..a jisto jistě pomáhá i na jiné partie těla, opravdu je to vidět.. tak asi tak....
ahojky
majkas
| 25. 1. 2010 23:50
Můžu se zeptat kolik jsi zhubla a za jak dlouho?Protože teď vypadáš skvěle
ahoj
jozinka
| 25. 1. 2010 12:56
Já zpočátku necvičila vůbec.. sice lítačka kolem malý dcerušky.. ale jinak aktivní cvičení nebo mega pohyb si myslím že ne.. a šlo to.. teď už je to jiný... už to nejde tak snadno.. tak jsem se zapojila i do cvíča..
ahojky
majkas
| 25. 1. 2010 11:52
Jozinko,dík za podporu snazím se co to dá,ještě je brzy na nějaké výsledky,ale snažím se,pujde to hůř,když mám málo pohybu,ale nevzdávám se
ahoooj
jozinka
| 23. 1. 2010 13:14
Majkas.. vítám tě... Určo se budu a jistě ne jen já, těšit na tvé příspěvky tady... jak ti to jde.. a nejde..
Budu držet palečky, aby kilča šla dolů tak jak si přeješ, spíš pomaleji, což je dle mě lepší.. radovat se člověk bude tak jako tak...
rozhodnutí
jozinka
| 23. 1. 2010 13:12
Clloette.. je pravda, že člověk opravdu musí chtít.. rozhodnout se, odhodlat se.. a jít do toho ať se děje co se děje, sibutramin je príma pomocník to musím uznat... Ale z větší části si myslím, že to je o tom že když člověk chce, jde to lépe, než když spoléhá jen na sibutramin.. ale každého věc.. všem přeju pěkný víkend..
Sibutramin,,,
majkas
| 23. 1. 2010 01:53
Ahoj holky,dnes jsem dostala darek"Sibutramin" na dalsi měsic jsem dostala recept,,ale!!Moc si toho vážím,má účinky podle všeho jako Lindaxa s kterou jsem byla před dvemi lety náramně spokojená!Nekecám,Alee,,zůstala jsem bohužel na neschopence kvůli ukrutné bolesti v kříži,kterou jsem si navodila v práci.Teď jsem doma tři měsíce a váha samozřejmě stoupá nahoru,,,,ale až po období,když jsem zustala v totálním klidu,,,Ťěším se,,,jak bude tento preparat fungovat a budu vam podávat informace,,to slibuji,jestli máte holčičky zájem
pochvala
clloette
| 22. 1. 2010 22:04
Jožinko, nemusíte vůbec děkovat, je opravdu za co chválit. A to jste vše dokázala sama, on člověk totiž musí opravdu chtít a něco pro to i dělat. Ani Sibutramin není všemocný a nestačí jen spolknout pilulku. Ale to vy víte asi nejlíp. Ale pomocníček je to opravdu dobrý. Já také ještě pokračuju, zatím mám 12kg a potřebuju ještě tak alespoň 7kg, tak držte palečky, děkuju. clloette@email.cz
Poděkování
clloette
| 22. 1. 2010 21:59
Marbulko, zdravim vás. Tak to z vás mám radost, že vám to tak hezky jde. Gratuluju Tak hodně síly a pevné nervy do dalšího hubnutí a nebo už jen udržování? Já jen dle fotky, jste nějaká hubenina. Mirka
sibutramin
jozinka
| 22. 1. 2010 19:39
Clloette díky moc.. pochvala vždy potěší... Je pravda že sibutramin je velikánský pomocník... nebýt toho tak asi nikdy takhle vypadat nebudu.. ale na štěstí... vypadááááááááááám...
Opravdu vzdávat to nehodlám, jak si napsala ty, o pár velikostí méně a dělá to divy.. taky jsem si řekla, že už se prostě nevyčuním do mega váhy.. tak že... jsem pevně rozhodnutá takhle zůstat.. když to půjde dolů jedině dobře... každé kilečko dole je radooost...
sibutramin
Marbulka
| 22. 1. 2010 18:21
Mám sibutramin od cloette a můžu potvrdit že opravdu funguje. za 14 dní 3,5kg dole
anonym
| 29. 1. 2012 11:57
TO Marbulka: Já taky beru sibutramin a zatím hubnu skoro kilo denně,já teda k němu držím mléčnou dietu a je to super.Za 5dní 4kg dole
anonym
| 29. 1. 2012 12:06
TO Ellen:
A od koho kupuješ?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
2. 5. 2024 18:43
11853
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video