Antikoncepce - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

antikoncepce

Tato diskuze byla uzavřena, nelze přidávat nové příspěvky

Diskuze

Minerva
anonym
| 17. 6. 2007 16:56
Ahoj,chci přejít na Minervu a bojím se že by mi vyrostla po ní prsa,kamarádka jí bere a říká že se jí prsa zvětšily.Kdo s tím máte nějaké zkušenosti??
zmena antikoncepce
anonym
| 15. 6. 2007 00:36
Julco o ten Tri-Minulet bych mela i zajem. Jsem ted v Anglii a zacina to byt velky problem sehnat tady Tri-Minulet. Prestali ho vyrabet a ted uz jen doprodavaji. No takze me behem dvou mesicu ceka prechod na jinou znackuTri-Minulet jsem brala 5let a i ze zacatku jsem ho celkem spatne snasela, takze mam strach, az mi doktor predepise neco noveho, ze si par mesicu zase protrpim. Jinak po pilulkach jsem neztloustla, plet se mi zlepsila a menstruace probihala kazdy mesic stejne. Kamoska mi doporucila Yadinne-nebo tak nejak se to jmenuje, ze pry je v Cechach drahy,ale spolehlivy. Rika se,ze se po nem netloustne,ale za to narostou prsa Ma s touto znackou nekdo zkusenosti?Ja jen, at vim, co tomu doktorovi tady rict. Je to jen obvodak, zadny gynekolog,tak ten se v tom buhvico vyzna .Dik predem
Tri Minulet
anonym
| 6. 6. 2007 12:51
v případě zájmu mi prosím napište na Julieoa@seznam.cz
Tri Minulet
anonym
| 6. 6. 2007 12:50
ahoj. nechtěla byste některá koupit jedno platíčko Tri-Minuletu? Přecházím na jinou HA.
Jitka (Olomouc)
četlas příbalovej leták??
anonym
| 5. 6. 2007 20:33
Přečti si pozorně příbalový leták a na pár otázek tam taky najdeš odovědi...
že se to menstruace až takhle zkrátila je normální...u každé je to ale jinak-někomu se zkrátí na tři dny, někomu na pět, někomu na dva... V letáku budeš mít napsáno, odkdy je HA naprosto učinná...
A proč chceš najednou přestat brát prášky když jsi ted začla?nechápu Doktor ti neřekl, jak se berou??? Je to i letáku...
První antikoncepce
anonym
| 5. 6. 2007 19:38
Dobrý den, Mám problém, doufám, že mi poradíte, byla bych moc vděčná. Je mi 16 let a beru svou první HA. Je to CHLOE. Doktor mi poradil, ať ji beru hned první den menstruace. V neděli jsem špinila a v pondělí jsem dostala menstruaci, tak jsem si v podnělí ráno vzala pilulku a v úterý ráno druhou. Jenže od té druhé pilulky mě menstruace přešla! Prostě jsem ji měla jeden den. Je to normální? Normálně ji mám 7 dní. Nevím, odkdy budu chráněná natolik, abych nemusela používat jinou ochranu, a taky nevím, jak teď prášky brát- zda je vysadit nebo je brát dál? Děkuji za brzkou odpověď. Kdyby jste mi odpověděli na mail, byla bych vděčná: lewandule@seznam.cz
kloa
sunbeam
| 5. 6. 2007 08:57
ja už asi ani nevim, možná si s tim právě až moc lámu hlavu a jsem z toho pak nervózní a přivolávám si tu nechuť sama ...
Julča
Kloa
| 4. 6. 2007 21:29
Julčo, máš pravdu, liší se ve složení a ty nízkodávkové by neměly tělo tak zatěžovat. Ale ne každé ženě to vyhovuje, proto existují i ty vysokodávkové. S vlivem na vedlejší účinky to moc společného nemá, přibrat můžeš i po těch s extrémně nízkou dávkou hormonů. A pokud má žena problémy s žílami, neměla by užívat raději žádnou HA, měla by více vybírat.
sunbeam
Kloa
| 4. 6. 2007 21:24
Zkus kouknout ještě do "o ***íku" - změna ***uální chuti od Verca1. Víš ono se za tím někdy skrývá víc než co si člověk myslí. Jinak člověk se vyvíjí, takže mě to taky může potkat a taky nemusí. Jde celkově o to jak je člověk spokojený. Nebo si dej menší celibát.
A nemáš na to ani chuť když si představíš něco ne úplně běžného? Třeba když si představíš, že se náhodou seznámíš s nádherným cizincem, někde u moře, sluníčko zapadá ... nebo něco podobného. Nic to s tebou nedělá?
Zkus na to moc nemyslet, snad to za čas přejde.
rozdíl
anonym
| 4. 6. 2007 19:37
Jaký je rozdíl mezi nízko - nebo vysokodávkovou HA? myslím v dopadu na tělo - jestli člověk přibere, příp. další "příznaky" - víc křeč.žil a podobně.... Díky Julča
kloa
sunbeam
| 4. 6. 2007 19:26
tak to ti mám co závidět :))
sex nebaví
Kloa
| 4. 6. 2007 16:13
To je mi líto, že máš tuto zkušenost. A není to taky tím, že jste s přítelem třeba dlouho, že se na to netěšíš? Myslím nějakou změnu ve vztahu. Nebo se tím možná už moc zaobíráš. Ale možná je to i HA, na každého to působí jinak.
Já mám opačnou zkušenost, s HA se cítím taková volná, bez zábran a chuť je pořád
Antikoncepce
sunbeam
| 4. 6. 2007 16:13
Nemělo by.... v pauze to snad souvislost nemá.. :) neboj
Minerva
sunbeam
| 4. 6. 2007 16:06
Ahojky :) Beru Minervu, vše je ok, až na to, že dlouhou dobu (právě možná už od doby, co jsem ji začala brát - přes rok!) vůbec nemám chuť na ***. Když už, tak se prostě stane, že mě zničeho nic přestane bavit. Napadla mě spousta možností, čím to může být, s přítelem jsme se na to různým zkoušením a úvahami snažili přijít, ale postupně se vvštšina možností vyloučila. Až mě napadlo, jestli by to nemohlo být antikoncepcí. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Jsem z toho už opravdu zoufalá :((
Tri-regol
anonym
| 2. 6. 2007 11:54
nemela byste nektera zajem o Tri-regol? prechazim na jinou antiko a zbyly mi dve platicka.
.
anonym
| 29. 5. 2007 07:00
Když mám v sedmi denní pauze průjem, tak to nevadí? Nesnižuje to účinek HA?
Vynechání více tablet (antikoncepce)
kecka
| 14. 5. 2007 00:20
Už je to delší dobu, takže máš asi jasno, ale není tu vůbec zmíněno, že to, cos udělala, je pěkná blbost. Vzít tři tablety najednou je opravdu nezodpovdědné. Nejenže to účinek ochrany neovlivní, ale může ti to poškodit hladinu hormonů v těle a rozhodit cyklus a to přinejmenším . Tablety, které jsi zapomněla, vyhoď do koše a do dalšího cyklu se chraň ještě jinak - třeba kondomen. Snad sis neublížila , měj se hezky.
re: Nehormonální antikoncepce
zoe
| 13. 5. 2007 21:20
...omlouvám se, ale taková antikoncepce je opravdu nespolehlivá, ovlivní ji stres, také to, že jsme mladé a naše těla ještě nefungují úplně pravidelně, každá nemoc a podobně...představa, že si několikrát denně měřím teplotu mi také nepřijde moc přírodní/přirozená a s frekvencí svého stresu a nepravidelností svých cyklů apod. bych si mohla být jistá, že hned napoprvé budu úspěšná, co se týče početí...
antikoncepce
anonym
| 6. 5. 2007 12:42
Tak jestli si neměla pohlavní styk v posledních 5 dnech a ani ho tedka mít nebudeš,tak to bude myslím v pořádku..Doktorce určitě zavolej a chrań se do t= doby jinak a od nového platíčka by to mělo být už ok:)...
Vynechání více tablet (antikoncepce)
anonym
| 6. 5. 2007 09:48
Ahoj,
antikoncepci beru více než 5 let, nikdy se mi nestalo to co včera. Prostě jsem si zapoměla vzít 3 prášky. Koukala jsem se do návodu cože mám jako dělat. No je tam napsáno obraťte se na lékaře. No jo jenže kde seženu lékaře v sobotu večer? (volat na pohotovost mi přišlo dost přehnaný) Tak jsem spolkla v sobotu večer prášek za čtvrtek a pátek. Dneska ráno jsem si vzala prášek za sobotu a večer budu normálně pokračovat v užívání... vezmu nedělní. Může se mi něco stát? Tak samozdřejmě mi je jasné, že antiikoncepční účinek je dost ohrožen, nebo snad absolutně nefunkční. Vynechané přášky jsou ve druhém týdnu a antikoncepci mám Minerva. V pondělí mám v plánu zavolat lékařce. Docela mám z toho špatné svědomí....Jennisek
minerva-vitamín C
anonym
| 5. 5. 2007 22:07
Ahojky, chtěla bych se zeptat jak tady někdo říkal že se na minervu nesmí užívat vitamín C, tak co je na tom pravdy?? Já beru druhým měsícem minervu a jelikož jsem teď z toho počasí nastydlá tak sem brala dost vitamínu C a měla nechráněný pohlavní styk... tak by mě zajímalo jestli to nemůže ohrozit účinost HA??!!! mě to tedy osobně přijde jako blbost, protože můj gynekolok nic neříkal a v příbalovém letáčku taky nic není...?? prosím napiště moc děkuji
logest
anonym
| 4. 5. 2007 16:48
ano, tri platicka za 455. mne se to ale nezda tak vzhledem k tomu, za jaky blbosti my holky obvykle utracime
Logest
anonym
| 4. 5. 2007 13:46
Ahojky, beru Logest a stojí mě kolem 450 Kč.
logest
anonym
| 3. 5. 2007 13:48
AHoj holky. Nevíte prosím kolik stojí HA Logest? Díky
ibalgin
Kloa
| 1. 5. 2007 15:23
Ne, Ibalin neovlivňuje. Ovlivňují jen některé speciální léky a některé druhy antibiotik.
Nevím na co jsi brala ibalgin, asi na nějakou bolístku, ale pokud to nebyla velká bolest, tak bych šáhla raději po panadolu, není takovou zátěží pro tělo. Ale tohle je jen tak naokraj, to se účinnosti HA netýká
prášek
anonym
| 1. 5. 2007 15:07
A když správně užívám antikoncepci a v sedmidenní pauze jsem měla ibalgin a na to styk, tak se nic neděje, že ne? Ibalgin neovlivňuje...
ok
Kloa
| 30. 4. 2007 19:28
Tak snad můžeš být klidná, tak jak jsi HA užila by podle všeho měla antikoncepce účinkovat okamžitě. Jen když se první pilulka vezme 2. až 5. den menstruace, tak je potřeba se chránit ještě dalších 7 dnů, což není tvůj případ
Pro kloe
anonym
| 30. 4. 2007 19:07
vzala jsem si svůj první prášek první den menstruace a s přítelem jsem měla nechráněný styk jsem měla po týdnu prosím odpověz
přibírání
Kloa
| 30. 4. 2007 12:13
Zdá se mi to až podezřelé, že bys z ničeho nic (teda pokud jíš normálně) zhubla 8 kg, že by tohle způsobila HA. Nechej si zkontrolovat štítnou žlázu.
Dospět už asi moc nedospěješ, když je ti 21, ale hodně tě může změnit těhotenství, abys pak později nelitovala, že jsi tělo nastartovala na přibírání.
No těch 51 kg není opravdu žádná sláva, předtím jsi měla váhu opravdu ideálnější.
Nejdříve bych zkusila zjistit proč jsem tak zhubla, a moc často to má opravdu na svědomí špatná funkce štítné žlázy, kdyby se nic nezjistilo, zkusila bych možná i tu změnu HA, vcelku za to nic nedáš, až dobereš poslední balení, tak si kup jinou HA a uvidíš, třeba sis to tak vsugerovala, že jsi zhubla po Minisistonu, že po jiné přibereš
přibrání
anonym
| 30. 4. 2007 08:40
Kloa: No,právě už dospěju asi těžko-za měsíc mi bude 21 ... Když jsem s tim byla za doktorkou, řekla mi že to neni s mojí váhou ještě tak hrozný ( přitom měřim 172 a vážim 51kg - takže nic moc) I když se přežírám tak skoro nic nenaberu a jediný co mě napadlo byla HK - Protože jsem začla brát Minisiston a právě po něm jsem dost zhubla (dřív jsem měla 59 kg,což bylo naprosto ideální ).
Myslíš že je fakt blbost vyměnit HK?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
19. 4. 2024 12:19
11797
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video