Pejsci a další domácí mazlíci - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

pejsci a další domácí mazlíci

Diskuze

rezama
Zdenka
| 19. 4. 2007 14:54
Pozdravuj Akímka, je to určitě dobrej hlídač, je pěkně chlupatej a pěkněj.Zdenka
Domácí mazlíčci
rezama
| 19. 4. 2007 12:14
Máme taky Akima,ale je to vlčí špic.
Domácí mazlíčci
rezama
| 19. 4. 2007 12:08
máme doma taky jednoho mazlíka,spíš mých strýců,jsou to svobodní starší pánové,takže si dovedte představit jak je náš mazlíček v uvozovkách rozmazlený.Vaši mazlíci jsou všichni pěkní
foto
Zdenka
| 19. 4. 2007 12:04
Posílám ještě jedno foto, naše bersnkého salašnického psa Akima. Zdenka
všem
Zdenka
| 19. 4. 2007 12:01

Ahojky máte všichni krásné mazlíčky, Vlastinkou kalhotky jsou super, jirino, ten tvůj má oči jak korálky, to ani nejde neodolat. Náš pes je trochu větší, a je to mazel , rád se nechá drbat, hladit , musí být středem pozornosti, když u nás někdo je. Koukám, že s krmením granulek máte všichni stejné starosti jaká já, i když je velký nechá se krmit, ale musím prostě denně něco do něj dostat kromě vařené stravy, protože vím, že v nich je vše co ten pes potřebuje. takže ještě jednou zdravímZdenka
Beauty
JirinaaniriJ
| 19. 4. 2007 11:15
Děkuji za slova uznání...Váš Čiko je určitě taky miláček celé rodinky, aby ne, je tak miloučký...Jiřina
Jirino
Beauty
| 19. 4. 2007 05:57
Sašenka je krásná, jen promluvit.Je vidět, že máte srdce na pravém místě, když jste se jí ujali. Ano život s pejskem dostane jiný rozměr, to co dáš tomu pejskovi, to se Ti mnohokrát vrátí. Je to nefalšovaná oddaná láska. A život je hned veselejší.
Na fotce je můj pejsek - boloňský psík.
všem
JirinaaniriJ
| 18. 4. 2007 22:03
Já jsem byla psí slečnou obdarována, ....někdo ji vyhnal z domu, když měla asi 3 měsíce, kolegině ji našla venku v únoru,(((((asi nevhodný vánoční dárek))))protože sama už pejska vlastnila,tak ji dala mně, byla jsem v rozpacích,nikdy jsem pejska neplánovala, ale mněla tak krásná a smutná očička, že jsem neodolala, už má nyní 5 roků, nám se život naprosto zmněnil , milujem ji jako dítě.
Manžel na ni nedá dopustit,chodíme sní hodně ven, moc ráda jezdí autem..Rozumí slovům, taže si musíme dávat pozor co říkáme, je to prostě miláček..manžel říká,že je to křížená liška s veverkou.
Dala jsem ji kastrovat, není čistokrevná,asi by nikdo nechtěl její štěňátka,a co potom, že....Syn už je ženatý a vnuk má 14roků,tak se věnujeme Sašence...
viz foto
harání
TOFINKA
| 18. 4. 2007 19:51
zdravím všechny můj miláček zrovna hára je ji 9měsiců a musím ji hlídat chodí k sousedum k plotu a láka jejich pejska je to malá mrška.byla zvyklá s náma spat a pak nastal problém Musela jsem ji nechat spinkat v pokojičku samotnou už si zvykla.taky už ji nenechám spat v ložnici.pak mi ji je moc líto když hára a ja bych ji zas odhodila. Jinak ji máme moc rádi a je to náš miláček.pošlu vám fotku jaké ma paradní kalhotky .no a taky je mlsná granulky papa jen zruky.tak čauky
Pejsci
Beauty
| 16. 4. 2007 06:19
Tak co pejskaři, nastává teplé období, jak to Vaši pejsánci snáší?
pejsci
Zdenka
| 10. 4. 2007 05:38
Ahojky, četla jsem si v rubrice že jde ze i veterinářka, mohla bych se na něco zeptat. Máme bersnkého salašnického psa, ale má teď divný období, aspoň pro nás. Nechce jíst , resp. je spíše mlsnej, protože když mu dáme něco jiného piškot a nebo dobrůtku tak si jí vezme,každé ráno dostává jídlo vařeníé, tj. vařené kuřecí maso s těstovinami nebo rýží a zeleninou a večer dostává misku granulí. Ale teď už mu asi nešmakuje ani to ranní jídlo a granule si vezme jenomz ruky. Vařené jídlo nám doporučil veterinář, že je to možné střídat s granulemi. Je mu 14 měsíců . Poradíte mi?.Děkuji Zdenka
Ráno
Beauty
| 9. 4. 2007 07:40
Dobré ráno všem pejskařům.
nepohoda
bambula
| 8. 4. 2007 19:17
dobry den nejprve si dovoluji tykání tak se mi lépe piše.radit at nejsi smutna že se to urovna je asi blbost.to si musime každá zkousnout sama.já chtěla být s dcerama kamarádka a asi to neni to nejlepší.chybí pak nějaká úcta.já bych si k rodičům to co moje holky ke mne nikdy nedovolila.ale na druhou stranu jim musim přiznat taky spoustu dobrého.když je zle tak pomůžou.k tomu pejskovi no,nevím jak užý je zde napsáno mne vadí na jork.že jsou uštěkaný ale je fakt že je to asi výborný kamarád je malý všude s nim mužeš.já mám dva francouzské buldočky oba bez papírů jsou úžasní moc hodní nervou se.vcítí se do svého páníčka a toho miluji.pro mne skvělí kamarádi. jasně taky maj zápory nesnáší vedro,jsou háklivý na srst.trpí na vyrážky.problém je u těchto psů že jsou přešlechtěny.taky jsou dost těžký až 12kg takže nosit v tašce se nedaj.ale jiný plemeno bych nechtěla já neumím vychováivat pejsky já je spíš rozmazluji.a to u těchto plemen tak nevadí.taky ten můj starší není moc do přírody má asi nějakou alergii.moje známá má trpasl.jezevčíka a je s ní nadšená je to fenečka a je taky malá.zkus někde prodejnu s knihama a tam si pročti knihy o plemenech co tě zajímaj.tak jsem to udělala já.ale stejně ať si pořídíš jakéhokoliv pejska budeš ho milovat.já bych bez psa už nemohla být.vlastně díky klukum nejsem nikdy sama.přeji už jen radost a netrap se ono to bude dobré to přejde.marta
Jokšíráček pro anonymní
Beauty
| 8. 4. 2007 07:19
Sice nemám doma jorkšíra, ale nějaké zkušenosti s pejsky různých plemen mám. Většina jorků je uštěkanejch, je to teriér. První věc je ujasnit si s PP nebo bez. Pak záleží jakého jorka - více chlupatého nebo méně. Péče je rozdílná, musíš koupit kvalitní šampony a kondionery, dále mít jeden hřeben a kartáč. Potom si musíš ujasnit, jestli budeš dávat pejska stříhat nebo necháš narůst dlouhé chlupy atd. Ale stránek o jorkách je hodně, tak doporučuju si je přečíst. Do rukou se mi dostávají jorkové mazlíci, ale i nevrlíci a někdy jsou i agresivní. Jestli budeš mít nějaké konkrétní otázky, klidně se ptej, co budu vědět zodpovím.
dotaz na Jorkšíráčka
anonym
| 7. 4. 2007 19:16
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z Vás zkušenost s Jorkšíráčkem. Jsem v důchodu a chtěla bych si ho pořídit, potřebuji přítulného pejska, když už jsem se toho nedočkala od lidí. Kdo mi poradí.
Nepohoda
anonym
| 7. 4. 2007 19:13
Dobrý den, mám stejný pocit a případ, mám zkažené Velikonoce, nepohodla jsem se s mladými a trochu nevděku je ve scénáři, ale pocity mám asi stejné jako Vy, protože jsem dnes neviděla jejich pejska, na kterého jsem zvyklá. Mám ho moc ráda, je to malý yorkshirek.
Obrázky
Beauty
| 7. 4. 2007 17:29
Co se to tam děje???
Beauty
| 6. 4. 2007 19:07
Tak takhle sedí doslova na zadku náš Čiko a pozoruje ruch v ulici. Dělá to od mala a už mu to asi zůstane.
Kočička
Beauty
| 6. 4. 2007 18:59
To je sousedovic kočička Bobina. Takto si chodí k nám dát " šlofíka " po obědě. Tady je týden po kastraci.
Pejsek
Beauty
| 6. 4. 2007 18:43
Nevím, jestli se mi to povede, ale přikládám foto mého parťáka a miláčka rodiny.
ahoj chovatelé
Vlastinka
| 26. 3. 2007 09:41
zdravím vás z Moravy,dnes je tu krásné počasí ,ale i o víkendu,pěkně svítilo sluníčko a tak jsem se šla s kokří partou projít do lesa.No byla to kouzelná procházka,ale na jednom místě jsme se prostě zasekly a nemohly jít dál,poněvadž Quirin se rozhodla zneškodnit vetřelce ,malou myšku pod listím se ukrývající a tak usilovně asi 30 min,hrabala,až ji konečně mohla chytit a zakousnou.No mně nebylo moc dobře,když jsem přihlížela,jak smutně hledí na mrtvou myšku,která nejevila známky života a snaží se jí packou dát do pohybu,ale marně.Dokonce si k ní lehla a musela jsem ji dlouho přemlouvat,že je tedy čas odkráčet domů.Ale kdybyste viděli,jak byla umazaná,no hned po příchodu jsme putovaly do koupelny,ale naprosto nic nenamítala,protože kokři milují vodu.Tak se mějte a pište své zážitky,ahoj!!!!
anonym
TOFINKA
| 23. 3. 2007 21:17
ano
anonym
TOFINKA
| 23. 3. 2007 21:14
ty máš kavalíra fenku nebo pejska?My máme fenku .Má 8měsícu a je to malý lumpik dělá si s náma co chce ještě ji moc nerozumím.teť se rozhodla že nebude žrát s mísky tak ji dávam granule s ruky. Jinak by asi nežrala.
RE: exkrementy
Kloa
| 23. 3. 2007 20:26
Takových uvědomělých pejskařů by mělo být více A těm co se to zdá normální nechat to po psovi uprostřed chodníku bych to donesla před vchod.
Naši miláčci...
anonym
| 23. 3. 2007 20:07
Zdravím všechny pejskaře nemůžu se zaregistrovat nejde mi to.Mám NO černého s žlutým pálením.Taky je to náš miláček na to jak je velký se strašně rád mazlí.Letos bude mít 9let.Mám ho od jeho tří let.Bývalý majitel ho musel dát pryč.Je poslušný.
Holky kokřice jsou moc pěkné i kavalír je štramák
Mějte se hezky Lenka
exkrementy
anonym
| 23. 3. 2007 14:44
Pro Betty: Taky bydlíme na vesnici, máme zahradu, ale našeho miláčka jsme naučili venčit venku a spojili jsme to i z procházkou a to denně 2x za každého počasí, ráno kolem 8 hod a navečer před setměním. Pejsek se již na to vždy těší, vezmem vodítko, upravenou uhlovou lopatku s delší násadou a jdem. Již mnohokrát lidi na vesnici se diví, proč chodíme s lopatkou. To ale neznamená, že naše procházka musí být označená naším pejskem. Za rok by to bylo zhruba 720 hovínek a stále po stejné cestě, takhle to lopatkou naberu a odhodím tam, kde to nevadí okolí. Jsem tady v okolí sám, co to sbírám a mám čisté svědomí, že kolem cesty nejsou hromádky. Je to náš miláček /vlčí špic/ a i když má kožíšek, tak je to již domácí mazlíček, a je povinnosti se postarat i o jeho výkaly.
exkrementy
anonym
| 23. 3. 2007 14:44
Pro Betty: Taky bydlíme na vesnici, máme zahradu, ale našeho miláčka jsme naučili venčit venku a spojili jsme to i z procházkou a to denně 2x za každého počasí, ráno kolem 8 hod a navečer před setměním. Pejsek se již na to vždy těší, vezmem vodítko, upravenou uhlovou lopatku s delší násadou a jdem. Již mnohokrát lidi na vesnici se diví, proč chodíme s lopatkou. To ale neznamená, že naše procházka musí být označená naším pejskem. Za rok by to bylo zhruba 720 hovínek a stále po stejné cestě, takhle to lopatkou naberu a odhodím tam, kde to nevadí okolí. Jsem tady v okolí sám, co to sbírám a mám čisté svědomí, že kolem cesty nejsou hromádky. Je to náš miláček /vlčí špic/ a i když má kožíšek, tak je to již domácí mazlíček, a je povinnosti se postarat i o jeho výkaly.
moje kokřice
Vlastinka
| 17. 3. 2007 17:51
zdravím úspěšné chovatelky!!!!Ahoj děvčata,no moje milované holčiny,jak říkám svým dvěma kokřím slečnám,mají složité hárací období,ale hlavně já,mám nervy z nich.Musím je pořádně hlídat,aby se mně nespustily s nevhodným partnerem,takže mám s nimi v současné době dost starostí,ale i ony se sebou.No není to lehké,jsou mladé,živé a potřebují lásku,já to chápu,ale není to možné,já bych nemohla potom tak kouzelná štěňátka dát do cizích rukou,takže v tom by byl šílený problém.Ale díky bohu,se to blíží ke konci,takže zas budeme moci vesele kráčet přírodou bez dotěrných nápadníků,tedy ne mojich..hihi,ale mojich holčin.Tak se zatím mějte a pište!!!
příhoda
bambula
| 16. 3. 2007 18:22
já byla s klukama(francouzský buldočci) v pondělí u rodičů na zahradě.rodiče maj poházenou zahradu vápnem.ten starší si toho nevšímal ale montík to je ještě štěně lítal po zahradě a já najednou koukám a on v tlamičce hrudku toho vápna.než jsem ho chytla tak to zblajz,šla mu pěna z tlamičky a já z hrůzou čekala co bude.No dopadlo to dobře on na to snědl slepičák.tak má silný žaludek. pořád mi něco provádí dělá mi to schválněsnupik tomu je 6 let to je takové zlatíčko kliďas co on od montika snese to je neuvěřitelné.
pejsci
anonym
| 16. 3. 2007 10:07

Ahojky, co se děje, je tu nás nějak málo a žádné psaníčka. Včera jsme Akimovi našli 4 klíštata, je to teď hrozný, když ho postříkáme, tak mu i sami odpadnou. Já se jich ale hrozně štítím a bojím, dělá to můj manžel. A co Vlastinko, jak se má tvůj kokr a co ostatní, piště os vých mazlíčcích.Zdenka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
25. 4. 2024 11:14
70303
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video