Diskuse: Manželka to prostě nechce, co s tím ??

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 .. 12 .. 23 .. 34 .. 45 Další »

Řadit:
668
Kamarádka nemá fotografii.
Pohan | 3.9.2018 13:06

TO ženacománěcozasebou:

Vaše kolegyně udělala chybu při výběru partnera a vzala si za manžela hulváta. Ale svou chybu vyřešila tím, že se s ním rozvedla, takže to vlastně dobře dopadlo, že?
A ke zbytku Vašeho příspěvku: Zkuste se vžít do role muže, partnera, otce jejích dětí a milence! Vžijte se do toho, že si muž opravdu připadá jako POUHÁ KASIČKA na ženiny potřeby. Dá se říci, že kdyby se žena odmítla se svým mužem pomilovat jednou za čas, tak by to nevadilo, ale mnohdy se to stane pravidlem. Tedy to je také jeden z důvodů rozkolu v manželství. Chtěl jsem Vám přiblížit „atmosféru“ při odmítání milování ze strany ženy.

Pohan | 3.9.2018 12:49

TO neznámá bojovnice:

Chápu ženy, že občas nemají náladu. Únava po náročném dnu atd. Další zádrhel, že někteří muži mají z různých důvodů ženské prožívání a to je špatně. Mohou to mít od dětství. Nebo je do toho vžene nevědomě žena, když oni sami k tomu mají sklony. V každém případě je nutné v muži podporovat mužství. A právě takové to přitulení se k muži je tou podporou a žena, nic zvláštního nečekaje, se s mužem pomiluje, případně mu to „udělá“ rukou nebo ústy, aby se muž cítil mužem. Ale ženy si myslí, že muž je jako žena, a chtějí po nich, aby jim složili k nohám své pochopení, řešili s nimi problémy, které nechtějí vyřešit, a prožívali s nimi emoce. A mají hrůzu z toho, že někdy muž potřebuje fyzický pocit uvolnění, aby ženě mohl dát najevo svůj cit. To ne, jen uctít v muži muže. Toto je jen jeden malý způsob. A pak jsou další způsoby. Je jich vlastně hodně.

ženacománěcozasebou | 2.9.2018 14:19

Taky už mám po krk „jazykové“ korektnosti .....pravil pan Mirek. Jazyková korektnost v diskuzi „pánského pokolení“, či v partnerském soužití. To je sakra velký rozdíl. Že se pánové v diskuzích mezi sebou sem tam odvážou a padají slova š*kat a podobně je pochopitelné. Ovšem je i druhá stránka a to je ta partnerská. Měla jsem kolegyni která měla sex ráda a jak pravila, jest kořením života. Stejně kvůli sexu došlo k rozvodu. Ano, ano...také kvůli jazykové korektnosti. Jeho výrazivo při apetitu na sex znělo takto: Pojď z*šukáme si....nebo já ti ho tam fouknu. Zdá se Vám to pánové normální či hulvátské. Vžijte se do role ženy, partnerky, matky jeho dětí a milenky! Vžijte se do toho, že si opravdu připadáte jak POUHÁ MATRACE na pánovi potřeby. Dá se říci že kdyby to bylo jednou zas,možná to i navnadí, ale stalo se to prý pravidlem. Uvědomte si, že kdyby vaše partnerky pravidelně vyštěkly ...vyndej péro jdem nato....tak po čase to budete brát také jako výplod ženy hulváta, a kluk začne stávkovat. Tedy to je také jeden z důvodů rozkolu v manželství. Doufám že nebudu brána za sprosťáka, ale chtěla jsem přiblížit „atmosféru“ při chuti na sexuální hrátky.

Tom | 1.9.2018 19:56

TO Mirek: ahoj vsem. Priznam se, ze me take prudkost Mirkovych slov prekvapila. Podle me bojovnice jen vnesla trochu zenskeho, mirnejsiho pohledu na vec. Zeny jsou opravdu komplikovanejsi, obcas breci „bez duvodu“. Jednou za mesic je lepsi se jim vyhnout, atd. A tak to je. Da se zenam zkouset porozumet a ony si potrebuji popovidat a mit chlapa, ktery za ne obcas rozhodne. I kdyz jsou jinak rozumne a sex je bavi;)
A ano, jsme tady asi trochu nastvani na zeny, po nasich kazdodenich zkusenostech s temi nasimi. Alespon ja jo, a takovy jsem nebyval

Mirek | 1.9.2018 00:37

Zdravím Jirku!!!

Poslední dobou, jak se přibližuje padesátka, tak už mi je líto trávit čas taktickým chozením kolem horké kaše, rozplétáním rádoby složitých psychologických konstrukcí, atd. Tu Vaši tedy rovněž nebudu rozplétat, je to přeci hezká ukázka demagogie „nikdy nikde jsem totiž nepsal o tom, že žena musí kdykoliv se mužíčkovi zamane“ a podobné nesmysly, které mi vkládáte do pera.

Taky už mám po krk „jazykové“ korektnosti. Podstatné věci v lidském životě vůbec nejsou složité, pokud je dokážete jasně a trefně pojmenovat.

Ale zpět k tématu: Můj recept jsem zde již vyjevil. Váš recept, totiž pracovat s tím, co doma mám, a cestou komunikace a .... se snažit ... a možná dostat je podle mne recept v nejlepším případě dočasný (než děti dorostou). Podle mne platí celkem jasný imperativ, totiž pokud partner/partnerka odmítá tomu druhému delší dobu sex a nemá k tomu nějaký vážný zdravotní důvod, je na místě uvažovat o změně partnera/partnerky.
Lze tak učinit férově a šance na nalezení kompatibilního partnera / partnerky vždy existuje.

Vše ostatní jsou kecy (... já vím, že dostanu po tlamě, že znevažuji cizí a jiné názory), ale když já to tak fakt cítím. Těch keců kolem je taková síla, že už to někdo musí říct nahlas.

Mír s Vámi

Mirek

P.S. Kdo hledá, ten možná najde; Kdo nehledá, ten UČITĚ nenajde !!!

Jirka | 1.9.2018 00:01

Nechtěl jsem být v předchozím příspěvku Anonym, nějak jsem se zapomněl zapsat :-) To asi tím návalem emocí :-) Jo a jestli ještě, Neznámá bojovnice, přijdeš mezi nás, bylo by fajn, kdybychom věděli Tvé jméno, alespoň mě se vždycky diskutuje líp s někým konkrétním:-) Tak se omlouvám za tu předchozí anonymitu. Jirka

Anonym | 31.8.2018 23:56

Tak tohle mě, přátelé, tedy nepotěšilo. Když pominu poslední Mirkův příspěvek, který mi fakt přijde přes čáru, říkal jsem si po předchozím duelu Mirka s Bojovnicí, že je to super kontrast a skvělá ukázka toho, jak může být to pravé ořechové někde uprostřed obou názorů. A těšil jsem se, že se nám ta diskuze nějak rozvine, když konečně máme taky názor z druhé strany. A ejhle, my ho vlastně nechceme, že? My si budeme hrát na Bivoje, který má za slovem rád rovnítko a hned za ním slovíčko šukat. A dost. Sleduji tuhle diskuzi poměrně dlouho a poslední dobou jsme tu taková vyrovnaná partička chlapů, co si tu vykládají. Znamená to, že si tedy vystačíme? Co Mirku, Pepine, Tome? Že tedy nebudeme poslouchat žádné bláboly od toho pohlaví, o kterém je celá tahle diskuze? Ze si tu někteří z nás popláčou a ostatní do nich budou hrnout své jedině správné názory? Já jsem si poměrně rád a do konce přečetl Bojovničin příspěvek a nepřipadám si jako nenormální chlap. Už dávno mi totiž došlo, že pokud bych chtěl, aby má partnerka myslela tak jako já, tak by to musel být chlap. Pak bych zřejmě se sexem neměl problém, ale děkuji, tudy mé preference nevedou. Takže nezbývá, než pracovat se ženou jako se ženou a holt se tak k ní i chovat. Už slyším ty argumenty, že právě pro tyhle názory jsem tam, kde jsem, ale že by se mi chtělo žít ve vztahu, kde žena roztáhne radostně nohy, kdykoliv si vzpomenu a pak mi bude u zadku, jestli taky něco cítí a má nějaké vlastní názory a pocity, to tedy ne. Ve všem by měla být nějaká rovnováha, která se občas vychýlí na jednu nebo druhou stranu, to je život. Tak prosím, udržujme tu rovnováhu i v diskuzi, ať mohou zaznít i názory, které nám nejsou příliš blízké či pochopitelné. Stále si myslím, že tuto diskuzi sleduje spousta dalších, kteří mají vlastní problém a čím víc názorů, tím větší pravděpodobnost, že ho nějak vyřeší. A lhostejno, který z předchozích příspěvků bude tím klíčovým. Díky, pokud jste dočetli až sem :-) Dobrou noc přeji. Jirka

Mirek | 31.8.2018 21:45

TO neznámá bojovnice:

Zdravím „neznámou bojovnici“.
Tak jsem se snažil sledovat tok Vašeho textu a upřímně a na rovinu říkám, že jsem to vydržel přesně resp. až ke slovnímu spojení: „To ne, jen uctít v ženě ženu“.
Dál už to žádný normální chlap jednoduše nedá, míra iracionality totiž překračuje stravitelnou mez a dál už ten blábol jako myslící chlap nečtu. Je to přímo excelentní ukázka ženského přístupu k celkem jednoduché otázce: Chlap si chce vrznout ? Dám mu nebo nedám mu?
Děkuji, ale takovouto partnerku nebrat. Ta bude pořád něco řešit, místo aby se s chutí pomilovala. Z techniky a praxe vím, že jednoduché věci fungují nejlépe a nejdéle. Takže když mám nějakou ženu rád a žiju s ní, tak s ní chci i šukat a očekávám, že to nebude žádný extra problém (výjimkou jsou samozřejmě zdravotní problémy, atd.). Nehodlám vyšetřovat nitky jako ve Švejkovi. P.S. Kéž by každá ženská aspoň 10 minut denně racionálně uvažovala jako každý normální chlap. Nejlépe cca. ve 22:00 a v ložnici.

Mirek

neznámá bojovnice | 30.8.2018 19:25

TO Mirek: Páni, Vy jste ale naštvaný na ženy ! Jelikož jsem já tady zmínila ženu jako bytost citovou a rozpoutala reakce, považuji za svou povinnost odpovědět na tento příspěvek. Rozhodně jsem nemínila vystavit svůj postřeh jako červený hadr před nos naštvaným mužům a rozpoutat býčí arénu proti ženám. Chtěla jsem jen nadhodit, že by možná někde takové to citové popovídání a sdílení mohlo pomoci.Nebo jen obyčejné projevení zájmu o prožívání ženy.V lehčích případech, kde to žhavé vlákno mezi partnery ještě je.
Rozhodně si ale nemyslím, že by někomu pomohlo hrnutí všech “ nefungujících“ žen myšlenkovým buldozerem na jednu hromadu chladně vypočítavých manželek a mužova role zneužité oběti.Kdesi jsem slyšela, že role oběti snižuje IQ.Tím nechci bagatelizovat přetěžký úděl mužů v našich podmínkách, kdy udržovat rodinu na důstojné životní úrovni je opravdu čím dál těžší a pro muže často vyčerpávající. To se ale nutně musí odrazit ve vztahu, ne ? Chápu, únava, touha vypustit páru a ne se zamotávat do psychopsychiatrie,ale to jsem opravdu neměla na mysli. Další zádrhel,že některé ženy mají z různých důvodů mužské prožívání a to je špatně.Mohou to mít od dětství. Nebo je do toho vžene nevědomě muž,když ony samy k tomu mají sklony. V každém případě je nutné v ženě podporovat ženství.A právě takové to malé naslouchání ženě je tou galantností a ani nic zvláštního nečekaje to žena ocení, protože se cítí být ženou.Ale muži si myslí, že žena je jako muž a chce po nich, aby jí složili k nohám své pochopení jako nějakou ulovenou zvěř, kterou je možné si ohmatat a sežrat.A mají z toho hrůzu. To ne, jen uctít v ženě ženu.Toto je jen jeden malý způsob.A pak jsou další způsoby.Je jich vlastně hodně.
A jestli nevíte co tím myslím, tak si přečtěte pozorně Novou školu milostného umění od Vladimíra a Lenky Volmových.A nejsou to žádní psychologové apod., právě naopak. Třeba tato kniha někomu tady hodně pomůže pochopit proč tolik žen v současné době trpí nechutí k sexu.
A poslední poznámka k těm vypočítavým ženám.Netvrdím, že takové ženy neexistují, citově chladné a chamtivé, ale nemyslím si, že by jich bylo zase tolik.Ale je hodně nešťastných žen a to právě v oblasti vztahu a nevědí proč.To je povídání na samostatné téma a mužské tady to teď těžko může zajímat.Muž je nešťastný a jde do hospody, žena je nešťastná a jde nakupovat a na to potřebuje peníze atd. Takže nemusí to být vypočítavost a zneužívání, je to prostě depka.Nebo je ženská pochlapená a jede v materii.Tím nechci omluvit skutečně nedobré ženy.Ale chlapi, vzdělávejte se, čtěte a udělejte ženu šťastnou tím, po čem sami nejvíc toužíte, ale musíte vědět jak na to.Začněte Volmovými a pokračujte Léčivou láskou od Mantak Chia atd. Je toho spousty,ale ti Volmovi jsou nám nejblíž, jsou to Češi.A jejich knížka je útlá, nebojte.Tímto se také omlouvám všem přítomným pánům, že jsem vpadla do této diskuse, ale nikoho nenutím sdílet mé názory,nic nelze uplatňovat plošně,život je různost sama a tím je krásný. S úctou a mějte se co nejlíp :-)

Tom | 30.8.2018 14:12

TO Mirek: Trefne:D

Mirek | 30.8.2018 11:54

Přeji všem po čase hezký den.

EMANCIPACE = ekonomicky každý za své = citově každý „napůl“ = atd. doplňte dle vlastního uvážení

Všimněte si - prosím - té strašidelné nerovnováhy mimo jiné i v téhle diskusi. Muž má své sexuální potřeby a psychiku (pokud má mozek), žena má také své sexuální potřeby a svoji psychiku (pokud má mozek).
Variantu oba bez mozku = dvě opičky dále neuvažuji, to není náš případ.
Pokud oba mají mozek, bez problémů se domluví a potkají se pomyslně na půl cesty. A tak by to mělo být. Potíž je v tom, když na jedné straně mozek chybí a nebo nechybí, ale je proklatě resp. pořádně „žensky vychcaný“. .....

Od chlapa se očekává, že potlačí svoje sexuální potřeby a vcítí se do psychiky svojí ženy aby, „ji pomohl zjistit co vlastně cítí a potřebuje, zkrátka aby se nimral v jejích supersložitých a křehkých nitkách, kterým nerozumí ani ona sama ...., „dialogoval“ až do naprostého vyčerpání, nosil na rukou, ... bla bla“, aby mu pak nakonec a jestli vůbec milostivá jednou za čas dala???
To je nejvíce propagovaná cesta od všech psychologů, poradců a podobných chytrolínů. Je to samozřejmě totální hovadina, která nefunguje. Kdyby fungovala, byli by chytrolíni za několik měsícl bez práce a všude kolem samé štastné páry ....

A co takhle obráceně? Co kdyby si manželka v rámci emancipace občas položila otázku třeba: Co asi tak trápí toho mého chlapa? Čím bych mu mohla usnadnit tahání „finanční káry“ a nebo udělala radost ... Třeba bych ho mohla mile překvapit v posteli (prádýlko, ochota, nová technika či poloha), nebo bych mu přestala stanovat další a další finanční cíle (pod pláštíkem „rodina“ to potřebuje) nebo bych mu mohla ulehčit život tím, že se uskrovním (dovolená na Šumavě je taky fajn, Florida by stála 8x tolik, stačí mi ojetá kára namísto nové) a nebo si dokonce najdu takový job, abych nasypala do rodinné kasičky o nějakou tu kačku víc a on tím pádem nemusel tolik dřít.

Mám prostě osobní pocit, že docela vysoké procento dam a dívek (33 %) se více nebo méně „veze“ resp. „nechává vozit“ životem, protože je ta snadné, najít si starače a makače a pečlivě mu odměřovat „odměnu“, když se bude pořádně snažit. Společně děti a hypotéky jsou pro tyhle roztomilé ženušky něco jako pojistky, aby se starač a makač neodvážil ani ceknout. Tenhle problém (=vychcaná ženuška) je ta hlavní a zásadní příčina a problém, který trápí všechny místní diskutéry. Je to problém hned v několika rovinách: 1. Já vůl jsem naletěl a vzal si vychcanou kravku, to je problém si to přiznat. 2. Mám s ní dvě malé děti, hypotéku a rozestavěnej barák, takže z toho nejde vyklouznout bez výrazného poškození dětí a finančního zrujnování, sanace obojího bude trvat dlouhá léta.

Řešení sem už psal: 1. Nedostat se do této situace = pečlivě vybírat partnerku a ne jen jí čumět na pipinu !!!
2. Když už jsem tzv. v prdeli, tak si přiznám chybu, zatnu zuby kvůli dětem a hlavně přestanu ze sebe dělat VOLA !!! Najdu si ventil, abych přežil (koníček, sport, milenka, prostitutka, ...) a až přijde čas a děti odrostou tak si vše pečlivě připravte pak konečně kopněte tu svoji do zadele !!!

Asi to není právě příjemné čtení, ale možná Vám ušetří spoustu času a nervů.

Čau

Míra

Tom | 24.8.2018 15:45

TO Pepin: Jo, taky bych to tak videl. Bud je zenska rozumna, ma chlapa rada a povidaji si atd. nebo na nej kasle a cim vic ji chlap nadbiha a snazi se „porozumet“, tim vic je ji volny..

Pepin | 22.8.2018 15:38

TO Jirka: Ptal jsem se své ženy na rozladěné emoční nitky, jak to funguje, a dozvěděl jsem se, že je to obvyklý výmysl. Řekla mi, že se se mnou pomiluje i když se jí zrovna moc nechce (samozřejmě ne když se necítí doopravdy dobře nebo je unavená – to bych ani nechtěl), protože mě má ráda a ví, že já pro ni udělám mnohé, i když se mi také nechce a to platí vzájemně a nejen u sexu. Její kamarádky a kolegyně obvykle odpírají sex svým partnerům, protože pro ně nic neznamenají a jsou si jimi jisti. Čím víc je nosí na rukou, tím víc vědí, že nemusí.

Tom | 20.8.2018 20:54

TO Venda: No, ma te rada, tak asi bude ochotna neco delat, aby se to zlepsilo a zachranila rodinu. Tedy asi navsteva poradny, sexuologa..

Venda | 16.8.2018 08:32

Ahoj všem ,mám doma problém. Našel jsem odpovědi. 2a půl roku po narození naší druhé dcerky se vše obrátilo. Sex neexistuje, teď nemůžu, až to dodělám.... jsem ve fázi kdy o tom mluvíme a manželka mi řekla, mám Tě ráda ale co se týče intimních záležitostí, nic k tobě necítím. ...

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 .. 12 .. 23 .. 34 .. 45 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění