Manželka to prostě nechce, co s tím ?? - Diskuze | E15.cz
Zpět na výpis diskuze

Manželka to prostě nechce, co s tím ??

Diskuze

anonym
| 20. 6. 2018 21:05
Ahoj chlapi! Když tady čtu některé příspěvky tak chci vykřiknout! Proboha nedělejte ze sebe idioty! Vařit, prát, uklízet, jako aby paninku nic netrápilo, nebyla, unavená a milostivě vám poskytla sex. Chápu, dobře v nějaké krizové situaci ale nikdy ne kvůli sexu! Nikdy, nikdy vám to neocení. To jsou ženské práce, vy taky nebudete chtít, aby vyměňovala olej u auta nebo spravovala střechu, to jsou pro změnu mužské práce. Proboha neřiďte se radami přiblblých ženských časopisů a rádoby odborníků v nich. Oni tam napíší to, co chtějí čtenářky slyšet a pocit, že jsou ty chudinky, kterým je třeba pomáhat, to je přesně ono. Tam se nikdy nedočtete něco ve smyslu, proboha ženský, chlapi sex potřebují, tak se prosím alespoň trochu snažte, copak nechcete mít doma spokojeného chlapa?
anonym
| 19. 6. 2018 12:40
Ahoj všem, dlouho jsem tu nebyl, neboť mi to už naštěstí s paní lékárnicí funguje doma, v postýlce a třeba i na kole.
Takže jen taková přesmyčka z jiného oboru, alias bilanční metoda aplikovaná na lidský sex.
1. Příroda nadělila samcům a samicím rozdílný sexuální apetit (myslím statisticky, nikoliv konkrétní jednice/jedinkyně). On nosí v pytlíku milióny spermií a ona jen. cca. 400 vajíček. On je plodný do relativně vysokého věku, ona je plodná podstatně kratší dobu.Evolučně je to celkem jasná strategie, nadbytek spermií (chlapů) krouží kolem nedostatku vajíček (holek ochotných k ...).
2. Naneštěstí - naštěstí si homo sapiens udělal ze sexu i zábavu. Takže už dávno nesouložíme hlavně či jenom kvůli rozmnožování.
3. Nastává tedy trvalý a značný nepoměr mezi mužským "já chci a mám chuť" a ženským "dám mu nebo dokonce mám taky chuť". Tento rozdíl se objevuje v globálu i na úrovni jednotlivých párů.
4. Táhne se to celými dějinami lidstva, a proto vzniklo nejstarší lidské řemeslo (jak tady už správně napsal jiný člobrda).
5. Řešení nabízí ten samý orgán, kterým se lišíme od ostatních tvorů, totiž mozek. A můj mozek mi říká, že příroda dala mozek i ženám, a dokonce jim vedle některých jiných zajímavých orgánů dala i ruce a ústa, takže když inteligentní žena použije mozek, ruce a ústa, dokáže během chvilky uspokojit nadrženého manžela a zároveň si ulevit od "plnění manželských povinností". Manžel tak nemusí hledat ukojení u prostitutky či milenky a naopak bude nadšený, jakou má doma skvělou bytost.
6. Když je to takto jednoduché, proč to evidentně v mnoha manželstvích nefunguje ??? Ruce a pusu ty naše / Vaše holky mají, že by chyběl mozek ???

Rada resp. dotaz pro pány. Má ta Vaše mozek? A pokud ne, vážně chcete čekat a doufat, že jí "doroste" třeba jako nehty či vlasy?

Já čekal svého času roky a ..... nic.

Mějte se dobře

Míra
anonym
| 19. 6. 2018 12:54
TO Mirek: Zdravim Mirka, ktery me opet pobavil a preju mu, at jim to dal klape
anonym
| 20. 6. 2018 11:37
TO Mirek:
Mirku, dost dobré, díky.
Takže mi vychází, že prostitutky mají na rozdíl od některých manželek mozek. Jo, asi to tak bude. Vlastně je tady ještě jedna kategorie a to jsou zlatokopky, ale to je jiný příběh.
anonym
| 20. 6. 2018 21:06
TO Mirek: Mirku před časem jsi psal o švagrovi a jeho veteránovi a o kamarádce s účetním. Jak pokračují jejich příběhy?
anonym
| 22. 6. 2018 08:43
TO Mirek: Mirku, chtel jsem se te zeptat. Ted s odstupem, odesel bys od manzelky a rozvedl se driv? I kdyz jste meli male deti? Ja uz bych sel davno, ale mame dve male deti a nejak mi porad prijde lepsi kompletni rodina s nefunkcnim vztahem (kde se k sobe rodice nechovaji moc pekne, ale neni tedy zadne nasili a obcas jsou hadky a napeti) nez rozvod. I kdyz se obcas rika opak. Jsem v tomhle asi dost tradicionalista, driv tok bylo.
Budu rad za nazory i ostatnich. Dost s tim bojuju..;)
anonym
| 22. 6. 2018 15:41
TO Tom:
Tak dobre a vtipne jako Mirek to nenapisu. Od sve predchozi jsem odesel, kdyz bylo dceri 8. Neni zadny "dobry" vek - deti to zasahne vzdy, ale nejmene kdyz maji uz vlastni rodinu. (Pak to zasahne vnoucata.)
- Odesel jsem, kdyz jsem si uvedomil, ze tim ze zustavam ublizuji dceri vic nez kdyz bych zustal. Nechtel jsem aby mela zafixovanou predstavu, ze partneri se stale hadaji i niceho spolu nedosahnou. Ja mel navic uz ze vztahu zdravotni problemy a vedwl jsem, ze kdyz tam zustanu, zdechnu. Hodne mi tehdy pomohla letuska pri instruktazi nasazovani kyslikovych masek - nejdrive dospely sobe a pak diteti. Protoze dospely musi fungoval, aby diteti mohl pomoct.
Trvalo asi 8 let a vztahy z dcerou zacaly bat mnohem lepsi nez kdy driv. Jsem moc rad, ze jsem nasel odvahu a odesel od VŠ vzdelane opice, jtwra domu nisila pohlavni nemoci a pokousela se to hazet na mne. Matka nechava dceru rust jako drivi v lese a ta da vic na mne nez na matku, i kdyz s ni zije.
Jsem moc rad ze jsem odesel. Bylo to strasne tezke, ale zachranil jsem si zivot a vztah s dcerou. Ale jestli je to zobecnitelne pravidlo fakt nevim
anonym
| 17. 6. 2018 21:18
Možná to sem patří jen minimálně, ale mohla bych poprosit chlapy z této diskuse, aby mi řekli názor na mou situaci, kdy mám doma nadrženého manžela, kterému se líbím, ale vůbec se nestará, jestli se líbí on mě. Není nepěkný chlap, ale jakoby už nepotřeboval můj obdiv a myslí si, že po něm budu toužit jenom protože ho prý mám přece ráda- to mi řekl. Spokojeně si tloustne, prdí kudy chodí, nahlas krká,smrká do umyvadla, dloube se přede mnou v nose, prý je přirozený a na nic si nehraje.Já si ale pak připadám, že mu na mě nezáleží.Ztrácí pro mě sexappeal, což nechápe, když mu to řeknu a jede si vesele dál ve své " přirozenosti ". Není to nějaká pasivní agresivita ?
Nebo toho chci v manželství moc a je to normální ?
anonym
| 18. 6. 2018 11:40
TO Alys: Asi to je normální, u nás je to stejné, ale když jde ven (samozřejmě beze mne)tak to se vymodi jak na přehlídku.
anonym
| 18. 6. 2018 14:39
TO Anonym: Tak pokud by to byla v manželství norma, tak to by pro mě byla tragédie, protože takového jsem si ho nebrala, v tomhle směru se změnil a já mu k tomu nezavdala žádnou příčinu,nerezignovala jsem na svou ženskost ani vzhled a nehodlám brát život už od teď jako postarší důchodce, který už ty proprděné tepláky ani brišní mozol neřeší.Zajímavé na tom ovšem je, že on je u žen zatížený na štíhlou postavu a vyloženě zneužívá toho, že já ztloustnout nemůžu, mám to tak geneticky, držím si stále 50 kg a snažím se pěkně vypadat i chovat, takže on nic řešit nemusí a užívá si to.Tak počkám, jestli mi odpoví nějaký muž, abych věděla, jak to vidí muži.Abych třeba něco pochopila co nemůžu jako žena odhalit.Pánové prominou, že jsem přišla s tímto tématem, ale ono to s tou chutí na sex u ženy úzce souvisí.
anonym
| 19. 6. 2018 09:37
TO Alys:
Tak nějak cítím že bych měl odpovědět, ale nevím co. Možná má pán pocit, že už má splněno a je na čase si začít užívat. Jako chlap si myslím, že by mu dost "pomohlo", kdyby se o Vás zajímal nějaký jiný muž. Ať manžel vidí, že jste stále atraktivní i pro jiné a že máte stále možnost výběru. Jen dejte velký pozor, ať to nepřeženete, ať Vám pak nevyčítá, že se chováte jako ***.
Co takhle se domluvit s někým koho manžel nezná. Vyjít si na večeři nebo jinou akci a tam sehrát menší divadýlko, že kolega má o Vás zájem a tak, ale pardon, netušil, že tady nejste sama, tak to se poroučím. Jestli není manžel příliš agresivní aby mu chtěl rozbít ústa, snad si manželovo ego spočítá, jestli mu stojíte za to, aby se Vám věnoval.
anonym
| 13. 6. 2018 10:41
Ahoj lidi, také přidám svou trošku do mlýna. Nebudu popisovat příznaky, mám stejně, jak tady píše většina chlapů. Snažím se, žehlím, uklízím, aby nebyla unavená, ale unavená je. Myslím že mne má ráda, ale sexu je minimálně. Kotvičník vůbec nezabral, koupil jsem vibrátor, k mému velkému překvapení byla nadšená a pak to nějak přestalo také. Ráda si to udělá sama, (občas to na ní poznám a už tak nějak vím jaké situace se jí hodí, např. když sekám trávu kolem domu a ona řekne, že si zatím na chvíli odpočine a pod.)
Pochopil jsem, že je zásadní rozdíl ve vnímání sexu ženami a muži. Sex je pro muže potřeba a pro ženy ne, pokud se nebavíme o nástroji manipulace a osobního prospěchu. Žena naprosto nějak od přírody nechápe, že muž si ji nevzal proto, aby mohl platit větší hypotéku, poslouchat nářky o tom jak je život těžký, řešit tchýni, šetřit dvojnásobné (nebo více) náklady na dovolenou (děti máme odrostlé) atd. Muž má ženu pouze k tomu, aby měl sex když jej potřebuje. Tečka. Nic dalšího. Pěkné milování, pohledy do očí, držení se za ruku, udělat něco navíc pro toho druhého - to je všechno krásné, ale je to až na druhém místě. Ano, potřeba sexu není jako jídlo, takže se to opravdu dá nějakou dobu vydržet, ale žena naprosto nechápe, co to s chlapem udělá. Někdo tady psal, že mu přijde sexy i tramvaj Já jsem kdysi řekl, že i pobíhající fena začíná být kandidát. A pak se některé ženy diví, když je jim chlap nevěrný. Já na tohle nemám nervy. Zatím.
Naopak, jak jsem si domyslel, pro ženu je sex jejím výrazem náklonnosti k muži nebo zábava nebo nástrojem dosažení osobního prospěchu. Vyvrcholení nepotřebuje, přestože ví, že je to fajn a že odbourává stres. A proč by se měla babrat se snažícím se mužem, když si to sama udělá během pár minut? Navíc, žena má v sobě zakódováno, že má rodit. Jakmile má pocit že má splněno, končí na všech frontách. Jediný zájem je mít střechu nad hlavou, něco do žaludku a pocit, že je stále atraktivní. Chlap se může zbláznit z tohoto pro něj zhovadilého přístupu, protože pokud za něco stojí, postará se o spoustu věcí a z manželky se pak stává, promiňte mi to slovo, parazit. Je určitě fajn mít pohodlí, doma debila co se postará o nádobí, uklidí celý dům, v poslední době si už i občas opere.. A manželka? Ta si užívá těžké pohody. Stačí jí občas investovat trochu energie na divadýlko jak je unavená a debil, protože ji má rád, ji nechá odpočívat. A pak v noci nemůže spát, bojuje s pokušením vrhnout se na spící manželku. Ale také vidí a vnímá, že je to divadýlko.
Jsou to to silná slova, ale já to tak prostě vidím, tak mi, milé dámy, odpusťte. Mluví ze mne pouze zkušenost a zoufalství. Nebudu popisovat, kolikrát jsem se svou ženou na tohle téma mluvil. Ona to hlavou chápe, ale mozek má prostě zadrátován jinak.
Na závěr sem hodím mé zoufalé (ne)řešení situace. Stal se ze mne voayer. Tajně si nahrávám, jak moje žena masturbuje. Někdy mívá série i 8-10 orgasmů, což je tak nějak v těžkém rozporu s tím, že tvrdí, že vyvrcholení nepotřebuje a když, tak jedno jí bohatě stačí. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem se zbavil pocitu viny, že narušuji její soukromí a z toho, že si to dělám sám. Z mého pohledu je viník ona. Odpírá mi manželské právo, vyřešil jsem si to po svém. A nebudeme si namlouvat, že tohle je ještě hodně mírumilovné řešení.
Tak nějak začínám rozumět starým mládencům. Mají deprese jako mám já ze své masturbace, jsou protivní, protože mají málo endorfinů jako já a představa, že bych se měl dát dohromady s jinou ženou mi vyvolává kopřivku.
Tak snad si tohle přečte i nějaká žena a pomůže jí to pochopit, jak tyhle věci vidí chlapi. Berte to jako varování. V dnešní době už žádný z partnerů nemusí trpět zlovůlí toho druhého. Chtělo se mi napsat #MeeToo
anonym
| 14. 6. 2018 07:44
TO Dx: rv Ahoj všichni. Musím reagovat.Nehazejte všechny ženy do jednoho pytle.Já mám úplně opačný problém. Manžel nechce,řekl mi, že se mu prostě nechce,to bylo veškere vysvětlení. A to nemá namáhavou práci, ani není ještě tak starý. Taky už mám splněno, tak jsem doufala,že budeme mit na sebe víc času,ale to jsem se hodně spletla.Co bych dala za trochu zájmu. Máme už hodně dlouho oddělene ložnice, takže nevím, co tam sám dělá.Vůbec nevím, co bude dál. Rozhodne tak nechci zestarnout.
anonym
| 14. 6. 2018 11:22
TO Anonym:

ahoj, tvoje situace je pro mne nepochopitelna (neznam zadny par kde by chlap nechtel a to mame desitky kamaradu - paru), ale musim reagovat na neco jineho. Nechci se vas nijak dotknout, ale myslim si, ze je to typicka "zenska" situace. Zeny vzdy chteji opak toho co maji. Uvedu priklad. Jeden kamarad mel slozite obdobi v zivote a k tomu jeho partnerka byla v te dobe trosku pri tele. Asi rok on chtel min nez ona. Partnerka to tezce nesla. Po chvili se to urovnalo, kamarad zacal chtit casteji a partnerka najednou nechtela. Takze si troufnu rict, ze i u vas by to melo stejny prubeh. Jakmile by se partner nastartoval, vase chut by zmizela. Tak to proste u holek je uz jsem se s tim smiril...:)
anonym
| 15. 6. 2018 08:50
TO DDLL: bohužel to není jen můj chvilkovy rozmar, u nás to trvá již několik let.
A zhoršuje se to.
Za loňský rok to bylo 3x a letos už 5 měsíců nic.Chápu ,že člověk někdy nemá náladu, je unaveny,ale tak dlouho?
anonym
| 15. 6. 2018 09:21
TO Anonym:
A co takhle vyhlásit stávku? Nemusím stále hlásit kde jsem, nemusím hned brát mobil. Film Teorie tygra je v tomhle geniální.
anonym
| 17. 6. 2018 23:14
TO DDLL:
Tak já se musím přidat, že mám chlapa,který nechtěl 10 let, druhé dítě jsem si už musela vydupat. Byla jsem nemálo hezká a mužům jsem se líbila/ a tak jsem i přemýšlela, že budu nevěrná/ a ani teď nepatřím do starého železa, protivná taky nejsem, spíš naopak, jsem veselá a chápavá povaha,ale tohle bylo na mě moc, prostě peklo. A nevím, jestli to potvrzuje to tvoje pozorování, ale jeho zájem začal stoupat jak stárnul,ale ve mě je něco zabité, sex mám ráda,ale on už těžko vzbuzuje mou chuť. Nejsem frigidní, jen jsem nějak otupěla nebo rezignovala ? Já nevím co se stalo, ale to asexuální peklo mě nějak vyšťavilo.Není zrovna tento stav důvod proč se to u ženy obrátí ? Já myslím, že žena se nesmí dlouhodobě odmítat.
anonym
| 19. 6. 2018 09:42
TO anonyma:
Člověk nevydrží všechno. Je jen člověk. Mně se moje bývalá žena také zprotivila svým neustálým odmítáním. Přestože tělo chtělo, hlava nechtěla. Já nechci navádět k nevěře, to ani náhodou a je to proti mému přesvědčení. Na druhou stranu jsme na světě jen jednou a starostí je tady až nad hlavu. Tak proč si nechat ničit i to málo dobrého, co tady máme?
anonym
| 14. 6. 2018 16:41
TO Anonym:
Nechci příliš zobecňovat. Na to mám příliš málo zkušeností. To by chtělo udělat nějaký seriózní průzkum. I tady v této diskusi je vidět, že jsou ženy, které se vymykají mé zkušenosti. Já to beru. Ale co Vám poradit nevím. Nevidím to nijak dobře. A co tam sám dělá? Dobře si rozmyslete jestli to chcete vědět a co bude dál až to zjistíte. Když o Vás nestojí teď, v budoucnu to asi lepší nebude.
anonym
| 14. 6. 2018 16:52
TO Anonym:
Možná ještě jedna drobnost. Nepředvídaný sex může být pro muže problém. V mém věku už nefunguje všechno ideálně. Když nemá žena zájem, poradím si sám. Když pak najednou má žena zájem, může to být v době, kdy mám "prázdnou nádrž" a nebudeme si namlouvat, že můj výkon pak za něco stojí. Myslím, že i to může být důvod odmítnutí. Vidíte ten začarovaný kruh? Možná by stálo za to jej přepadnout třeba v koupelně a pomilovat se. Ale bacha, druhý den nebo třetí znovu a takto stále dál. Prostě mu tu "prázdnou nádrž" udržovat sama. Nic se jej nepřejte, prostě na něj skočte. Máte na to nárok, jste jeho žena. A jestli se bude vehementně bránit, jděte si užít klidného života někam, kde Vás někdo respektuje a váží si Vás.
anonym
| 14. 6. 2018 21:33
TO Dx:
Tak to máme doma hodně podobné. Jen s tím rozdílem, že manželka nepotřebuje uspokojit ani sama sebe. Jsem doma na RD s dcerou a prakticky se starám o chod domácnosti jako vaření, uklízenî, praní, péče o dům a hlavně o dceru. Manželka chodí do práce, podniká, pracovní dobu má cca od 7 do 3-4 hodin. První co slyším každý den, je:,,Jsem tak strašně unavená”, a s tím souvisí i náš sexuální život. Jsme spolu 5 let z toho 3 roky manželé. Do svatby byl náš sexuální život celkem fajn, sex dvakrát až třikrát za týden. Po svatbě a po narození dcery je sex na bodu mrazu cca jednou za dva měsíce a když už k sexu dojde, je to bohužel nuda. Přijde mi, ze si to žena vyloženě odtrpi, aby byl ode mě pokoj.Člověk začíná pal přemýšlet jestli teda není chyba v něm samém?? Nesutale poslouchám slova typu:,, bolí mě hlava, jsem unavená, dneska ne. Zkoušel jsem si s ni o tom několikrát pobavit diskutovat o tom, ale vždycky jsem nabyl dojmu, ze je všechno OK a nic se vlastně neděje. V hlavě si říkám, ze odcházet nechci, ale zase vztah bez sexu není vztah podle mě. Všude se píše, ze muži nechápou potřeby žen. Ale chápou ženy taky potřeby mužů. Děsí mě představa frigidniho života.
anonym
| 15. 6. 2018 09:20
TO Kubis:
Jo. Je to stále to stejné schéma. Je fakt, že po porodu se hodně věcí změní včetně chuti na sex. Ale až se žena rozhodne že by chtěla druhé dítě, to bude rachot. A zase až do porodu. (Proto ta moje poznámka o "má splněno"). Akorát bych moc nevěřil tomu, že nemá žádné potřeby. Ony ženy v téhle oblasti, alespoň co jsem zažil, nepřiznají barvu. Jak říkal Plzák: Zatloukat, zatloukat, zatloukat.
Pro přečtení příspěvků tady jsem začal tu svou trochu cvičit. Na SMSky odpovídám později, když je protivná nemluvím na ni, když něco chce, nedělám pejska (rychle nepřiběhnu a nečekám, co mi asi tak poví). Vypadá to, že se něco mění, ale je to jen pár dnů, tak je brzy soudit. Ženské jsou nevyzpytatelné a myslím, že hlavou pochopit nejdou.
anonym
| 15. 6. 2018 09:47
TO Dx: já jsem se do toho tak trochu zapletla,vy řešite manželky a já manžela
Ale názor mužů se taky hodi.
anonym
| 15. 6. 2018 11:03
TO Anonym:
No jasně, stejně jako se mužům hodí názor ženy. Stejně si myslím, že nic nevyřešíme, protože tohle je problém starý jak lidstvo samo. Ne nadarmo se jisté řemeslo označuje jako nejstarší na světě. No proč asi? Protože muži měli s ženami problémy od začátku lidstva. (To nevylučuje, že ženy s muži problémy nemají. :) )
anonym
| 15. 6. 2018 11:51
TO
Dx: To nevyřesime.Jak by řekla moje maminka(máš, co jsi chtěla ).
To jsem se kvůli němu rozvedla.
anonym
| 16. 6. 2018 08:26
TO Anonym:
Hm, drsné s tím rozvodem. Já se také rozvedl, ale ne kvůli sexu, i když byl mizerný. Tak 5x do roka. Když jsem se bývalou snažil svádět, dělala tak neskutečné fóry (obstrukce), že jsem si připadal, jakobych žádal půl království. Vnímal jsem to jako velké ponížení, jinak nejsem nijak rozmazlený nebo ukřivděný. Když k tomu přidáte, že když konečně došlo na věc, hihňala se jako děcko ze základky, ztratil jsem chuť. Až už bylo pozdě z ní vylezlo, že měla chuť a že jí to chybělo. Takže selhala komunikace, třeba neverbální. Dnesbjsem se poučil a říkám, že mi dnes mé jasnovidné schopnosti moc nefungují a že bych byl moc rád, kdyby mi dávala (moje současná žena) jasné signály, protože pak předejdeme zklamání na jedné nebo obou stranách. Komunikujeme lépe, ale stejně předemnou kličkuje. Slovně zájem má, ale vżdy se najde nějaká překážka, proč dnes ne. Asi si myslí, že to nevidím..
anonym
| 16. 6. 2018 08:27
TO Anonym:
Píšu příliš dlouhé příspěvky, omlouvám se.
anonym
| 30. 5. 2018 19:03
Zdravím. Se ženou jsme svoji 7 let. Jí je 34. Hodně času tráví v práci (a v druhé práci většinou o víkendu). Sexuální aktivita je docela zoufalá. Letos jsme měli styk 3x. Je ochotná mi poskytnou orální sex (abych dal pokoj), ale sama sex nevyžaduje vůbec. Vždy se musím připomínat, doprošovat a to opakovaně, ale i tak víc než jednu soulož za cca půl druhého měsíce z ní nedostanu. Navíc se musí (sama) podívat před tím na porno, aby byla vůbec něčeho schopná. Sex se navíc omezuje ,,zasuň ho tam ale rychle, než si to rozmyslím,,. Absolutně odmítá nechat se dráždit pusou, prsty...dříve to měla ráda (před lety) teď nic. Antikoncepci vysadila před třemi lety, s tím že by chtěla dítě. Mezitím měla ovšem několik období, kdy si to ,,rozmyslela/ zatím odložila,, z nejrůznějších, dle mého zástupných důvodů. Teď říká, že dítě chce, ale nic pro to nedělá je to opravdu těžké. Roky přibývají...
anonym
| 1. 6. 2018 09:37
TO Honza: Honzo, pokud to mas v hlave v poradku a precetl jsi si par komentaru nize, tak bych na nic necekal a driv nez si s ni poridis dite, podal zadost o rozvod a sel o dum dal. Pokud mate spolecny byt, prodat, vyplatit, atd. Ale vsechno co resis ted bude mnoooohem horsi, az s ni budes mit deti.
Stejne k tobe nema hezky vztah uz ted pred detmi (evidentne, kdyz s tebou nespi a vubec ji nepritahujes), ale s detmi to bude jeste mnohem horsi a pripadny rozvod je dost zasahne. Fakt jsi v mnohem lepsi pozici nez vetsina ostanich, co pise tady, tak to vyres, doku to jde snadno

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
smudla4
15. 6. 2021 22:32
50604
Dana51
15. 6. 2021 19:03
8399
Teerise
15. 6. 2021 10:10
74
Lenkaen
13. 6. 2021 18:07
277
stehla54
13. 6. 2021 10:16
56
stehla54
13. 6. 2021 09:52
32
ahojkamo111
2. 7. 2015 02:32
437
AdaProchm
27. 4. 2021 09:47
34
Uivatel_5524602
7. 6. 2021 13:51
29
Nikola Pechov
1. 6. 2021 08:56
4
Uivatel_5523737
31. 5. 2021 13:24
95
AdaProchm
25. 5. 2021 22:58
80
michaelanavrc
23. 7. 2019 09:56
118
alexiss
15. 10. 2020 19:56
14
Uivatel_5522345
19. 5. 2021 14:20
436
Baruna
19. 5. 2021 11:44
104
Marie77
29. 10. 2016 22:16
47

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video