Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

:-(
Laja
| 11. 3. 2009 18:50
tak si představte že jsem dnes dostala od babičky osobní váhy. předtím jsem se važila u našich kteři bydlí přes ulici.mama mě varovala že vaha ukazuje mene,ale mě to nevadilo. dnes stoupnu na tu svou a jeje co nevidim - 4 kila navíc. no jo
omlouvám se
lepa
| 11. 3. 2009 18:39
Omlouvám se, že jsem neposlala své udaje, ale měla jsem své dny a to se rozhodně měřit ani vážit nemůžu a taky i tak bych asi neměla žádný ubytek.
Nevím čím to je ale nějak se do toho nemůžu pořádně pustit. Vždycky ráno a dopoledne to jde a ještě si vždycky naplánuji jak to bude celý den, ale pak se to najednou nějak zvrtne a všechno je jinak. Je to se mnou hrůza. Tak vám všem ostatním přeji ať jste na tom líp.
Laja
jilina
| 10. 3. 2009 22:01
děkuju za zkušenost, snad se to neprojeví a i kdyby jo, tak to doufám hnedka sundám
přeju ti aby se ti s kilíčkama dobře bojovalo a aby to šlo dolů dle tvých představ
Pro Jilinu
Laja
| 10. 3. 2009 20:49
teda myslela jsem nehne nahoru samozřejmě. vyznělo to dost blbě. ale viš jak to myslím
Pro Jilinu
Laja
| 10. 3. 2009 20:48
Jili, ja za sebe můžu říct že jsem ted hřešila týden a mam skoro kilo nahoře, musim ale říct že ještě před hubnutim jsem měla kilo snad druhý den po nějakém nezdravém jídle. takže ten metabolismus mam asi dostatečně nastartovaný a ty ho budeš mít ještě vic, protože to podle toho co pišeš dodržuješ poctivě. držím palce at se ručička na vaze nehne.
:)
hlavajda
| 10. 3. 2009 20:27
Ahojky holky ,já se k vám přidávám,nějak se nemůžu dokopat se sem napsat,stydím se
Ale hubnu s vámi skoro od začátku a váhu posílám skoro pravidelně.Jenom to psaní,nějak nejde.
Jinak já jsem začla držet dělenou stravu,zatim to jde a pořád si vařím čaje ,zítra by měl být úplněk,tak budu jen pít,aspon abych vypila tři litry,minulý týden to šlo bez problémů a ani jsem neměla hladíka.
Tak se mějte,pa pa
tabulka
jilina
| 10. 3. 2009 19:47
ahoj holky, to je škoda s tou tabulkou..já se teda za sebe stydím, dneska a včera jsem se šíleně přejedla, mám jakousi depku a stejně mi pak to, že je mi špatně k tomu vůbc nepomáhánevím jestli je to tím počasím nebo co, ale prostě špatné špatné..zítra už to musím udržet na uzdě, nebo fakt přiberu a to bude teprv potom depka..myslíte že ze dvou pokažených dnů můžu viditelně přibrat?já doufám, že mám metabolismus natolik rozběhlej, že snad nee...
hrnec
Laja
| 10. 3. 2009 19:26
Je llucinko, tak pak napiš jak chutnalo v hrnci.
jinak musím říct že je problem vrátit se do režimu po týdnu nicnedělání. opravdu.vůbec na sebe nejsem pyšná a i citim se tlustší i když mam nahoře jen kilo. všechno je to jen po přemyšleni. prostě se seber a bude.
všem držím palce.
holky napadlo mě jestli bychom nemohli proljožit dietní diskuzi třeba našimi miláčky, myslim tím, zvířecími.par fotek atd. bude oživení
Parní hrnec
llucinka
| 10. 3. 2009 15:01
Tak už ho mám doma a dneska v něm zkusím něco uvařit
Zdravim :-)
Lucsynka
| 10. 3. 2009 14:34
Tak já jsem stoupla na váhu a ani se nedivím, ze je tam kilo nahoru, po te zranici co jsme mely se spolubydlici ve ctvrtek a po vikendu.. No ale ted jsem zase v dietnim stravovacim rezimu, tak je to dobry, vcera bylo koreci maso a kopec zeleniny bez prilohy, protoze to bylo az vecer, jinak dneska na me ceka pangas a samozrejme zase kopec zeleniny, dneska byl i dietni salatek ( ledovy salat, paprika, rajce a kousek kureciho) ted jdu do mesta kupovat boty, taxe u toho urcite nalitam a paxe vrhnu na tu rybu..
Taxe mejte krasne a piste, piste..
...
llucinka
| 10. 3. 2009 09:47
Ahojte holky, no já teda nevím, co se děje, ale údaje poslala akorát jili a hlavajda. Když přičtu ty moje, mám celkem troje údaje a to mi z patnácti lidí přijde celkem málo. Že by to bylo tím hezkým počasím venku, že nikdo nemá čas?

Jinak u mě se váha nikam nehýbe, dnes nebo zítra ráno bych měla mít už jídelníček, podle kterého pojedu. Myslím, že dělám chyby jen v tom jídle, protože pohybu mám dost. Dvakrát denně chodíme s malým na procházky, 4x týdně jezdím na Ketíkovi. A posiluju bříško a další partie, takže si myslím, že mě brzdí to jídlo.

jinak holky, už jezdíte na bruslích? u nás už tu někdo jel v neděli, tak si říkám, že bych to zítra zkusila. Tak ať nejsem za exota
Laja
jilina
| 9. 3. 2009 20:12
no v úplné zkratce bys měla mít základ sacharidů ze žitného chleba, rýže, brambor a ovesných vloček..ono bohužel každá sranda něco stojí a nic není bez námahy, doporučuju se na články vrhnout ještě jednou a snažit se pochopit, bez spočítání hodnot na flora.cz to asi nepůjde..ale bud klidná, před více než dvěma týdny, kdy jsem měla naposledy čokoládu, jsem taky čekala měsíčky, to se stane i mně, že ujedu, nic si z toho nedělej
mlsna
Laja
| 9. 3. 2009 19:42
ahoj holky, musim řict že se nemůžu dostat zpět do režimu poté co jsem skoro týden na to dlabala. nevím co se stalo ale pořád mě honí mlsna.
Pro Jilinu: myslim že jsi něco psala o te mlsně a že něco je na těch fit strankach jenže oni to tam maji popsane tak že jsou ty jednoduché a složité cukry atdno prostě pro mě je to temný les,chemie atd ,nemohla bys jen zhruba naznačit a popsat které potraviny přimo ty chutě navozuji a po kterých mě tak nebude nahanět. prosím prosím. příjde mi že jim vyvaženě - maso, zelenina,příloha, ale furt mi chybí k tomu něco sladkého. děkuji
Jinak do měření jsem se nepřidala pač mam 1) kilo nahoře
2) mam své dny a to se nedá měřít, protože jsem vždycky jako balon nafoukla.
tak se holky držte lip než ja.
Už abych měla stepper, potřebuji pohyb.Nutně
Minulý týden
maykee
| 8. 3. 2009 19:47
Ahojte, holky... Můj minulý týden byl tragický, takže bych asi radši dělala, že nebyl Ze začátku to vypadalo slibně, půl kila dolů, úterý posilky, středa tělák, vcelku pořád jsem někde běhala... ale pak přišel pátek a víkend a je to v háji... Jsem neschopná... Ale slíbila jsem příteli, že se na to od zítřka vrhnu, jemu jsem teda slíbila udělat něco s bříškem, aly všichni víme, že to musí všechno pryč, co je tu navíc... Zase začínam bejt zoufalá... V depresi.. Navíc mam svý dny, takže i protivná... Ale snad najdu sílu na jezení zeleninky a masíčka Občas teda nějaký to tmavý pečivo, ale nic víc!!! přece to tři měsíce vydržim, ne? mějte se krásně a držte mi zítra pěsti, jdu k ortopedovi s tim kolenem, jsem zvědavá, co mi poví...
jili...
llucinka
| 8. 3. 2009 14:29
Údaje se posílají mě buď to zpráv, nebo na email.
smoulinka
jilina
| 8. 3. 2009 11:34
pravděpodobně ti něco chybí, něco děláš špatně, tipla bych že jíš málo a pak se to takhle projevuje..než jsem si začla pořádně hlídat bílkoviny a sacharidy, abych měla dost, taky jsem se nárazově přežírala..
jinak bych už podruhé ráda poslala váhu, ptám se na to už asi potřetí a nikdo mi není schopnej říct, komu ji mám poslat, tak nevím jestli mělo to ranní měření a vážení smysl
hrůza
Smoulinka
| 7. 3. 2009 22:53
Ahoj holky, já jsem tenhle víkend dopadla hrozně. Jak sjem se do teďka snažila držet, tentokrát to dopadlo strašně. Za dnešek a pátek sjem snědla: celou čokoládu Milku, 2 polívky z pytlíku(celkem teda asi 6 talířů), 4 chleby s marmeládou, asi 5 smažených vajíček na slanině, 4 čokoládový sušenky. Krabí salát s majonézou, roštěnou se 4 knedlíkama a asi 5 čokoládových zmrzlin, samozřejmě zapité všechno colou a limonádou... no váha ukazuje o tři kilča víc než ve čtvrtek, nejradši bych se neviděla....ani nevím proč jsem se do teďka snažila..ach jo...
měření
jilina
| 7. 3. 2009 21:57
ahoj holky, komu mám zítra nebo pozítří posílat váhu a míry?
víkend
lepa
| 7. 3. 2009 19:17
Ahoj všechny , tak já měla v plánu jít o víkendu na zahradu n takové ty práce jako jsou stříhání keřů, odklízení co tam nechci.... ale při tom deštivém počasí bych tam tak mohla mít bahenní lázně. A jestli bude pořád pršet a vyleje se potok co nám teče za zahradou tak si můžem i zaplavat. Už mě to deptá.
Pak nemám ani pomyšlení na nějakou zdravou stravu a pohyb už vůbec ne. Zatím váha nejde nahoru tak to jde, ale nejde ani dolů což je horší.
Snad máte lepší počasí a daří se vám líp. Přeji všem hezký víkend.
Ahojte holky...
llucinka
| 7. 3. 2009 16:20
Mooooc všechny zdravím... No, u mě asi celkem nic nového, přijde mi, že se mi váha nějak zastavila a nechce to jít nikam dál, teda hlavně dolů...

Nevím, co dělám špatně, jestli to je jen nějaká krize, nebo co... ale každopádně vás tu nechci zatěžovat pesimistickýma řečma, takže... Uvídíme, zatím mám dole 6 kilo, to je za dva měsíce celkem dobré, i když ne super, ale ani ne katastrofa. V současné době se radím s odborníkem na stravování, takže uvidíme, co z toho vzejde. Myslím, že v tomto potřebuji pomoc, tak pak napíšu, jak jsem dopadla.

U nás je pořád to děsné a depresivní počasí, tak doufám, že se to brzo umoudří a já budu konečně moct na brusle...

Co jinak plánujete na víkend?
Ahojky =))
Adushka09
| 6. 3. 2009 16:16
Ahojí jsem tu nová tyto diskuze a stránku jsem si pročetla uplně ze všech stran a rozhodla jsem se také o změnu svého stylu života....
Takže jím zdravě teda pokouším se 5x denně mále porce nevím jestli jím zrovna správně ptž k celozrným rohlíkům mam doslova odpor, ale tak aspon černý toustový chleba. Hodné zeleniny,ovoce, jogurty a fit cereálie s mlékem nebo jogurtem. Také sem začla běhat teda byla jsem ve středu a do dneška nemůžu ani chodit ale nevzdávam to asi sem se blbě protáhla a dnes jdu znova.
Zdravím :-)
Lucsynka
| 6. 3. 2009 15:32
Tak ja jsem na tom tento tyden dobre, docela se drzim az na vcerejsek, kdy jsem snedla asi tretinu studentske peceti a asi v 9 hodin talir spaget s omackou.. ale vycitky svedomi jsem, si zakazala, protoze jednou za cas me to nezabije, ne?
Mejte se krasne a piste, piste..
Deri
maykee
| 5. 3. 2009 11:00
Ty bláho, tak to je dobré! Tak se drž a děl se o pocity
Jinak holky, já nevim, jak jsem na tom já, váhu mam doma, stejně už jí zase došly baterky, to neni normální... Ale včera jsem se teda přecpala, stydim se... ale zase jsem v úterý byla v posilce, ve středu na těláku, kde jsem asi hodinu hrály fotbal a nebylo to žádný flákání Tak snad se to pohne směrem dolů...
Od příštího týdne bych chtěla začít běhat, ale nějak se na mě začíná hrnout učení, tak uvidíme...
tenhle týden nebyl asi ani tak redukční na váhu jako spíš redukční na množství jídla, snažila jsem se, opravdu
ale od příštího týden se budu snažit víc Omezim trochu i to pečivo, i když je celozrnný, mam pocit, že pořád převyšuje zeleninu... Když ona se mi tu nějak rychle kazí... Ale musim
Začala jsem chodit do solárka, ne teda, abych vypadala jako ty pipinky, co jsou oranžový, popřípadě v půlce zimy úplně černý (doufam, že jsem některou z vás neurazila), ale prostě nabrat zdravou barvičku, abych se líbila sama sobě, ještě musim zkorigovat vlásky, sice jsem je zkrátila, ale ony pořád všude lítají a pak ještě ty kila a bude ze mě spokojenej človíček, pak už budu mít na starosti jenom tu školu a drahou polovičku
To jsou smělý plány, co?
Držte se, holčiny, myslim na vás, kdykoliv cokoliv jim
hydroxycut jako pomocník
Deri
| 5. 3. 2009 09:10
Ahoj holky, zase zdravím, tak jsem teda vcera zacala brat ten
hydroxycut, objednala jsem si jen to 30-tabletové balení... Kazdy den
se ze zacatku maji brat tri tablety a ja si vcera vzala jen jednu a
schvalne jedla jakoze normalne... Ale absolutne jsem se citila plna a
bez chuti! Nalozila jsem si zmrzku a dala si lzicku a fuj, najednou mi
nechutnala a mela jsem pocit, jako bych ji snedla uz kopec. Dneska jedu
podle planu - rano tabletku, odpo tabletku a vecer taky. Dala jsem si
tu ranni a kolegyne mi sem prinesla dortik - nemuzu se na nej ani
podivat, vuuuubec na nej nemam chut. Snad to vydrzi. Vyzkousela jsem od
noveho roku lipoxal extreme - vubec nezabral, naopak jsem byla
neskutecne zrava a to jsem se opravdu hlidala, pak jsem si koupila GS
C.L.A. 2000 a taky nic. Pak vam napisu, jak to pokracuje, at
nevyhazujete zbytecne penizky, jak ja za lipoxal a C.L.A. Holky, piste taky sve zkusenosti...
Ahojki
lepa
| 5. 3. 2009 08:58
Zdravím všechny nové i ty co už jsou tady dlouho . Nějak mi to nevyšlo napsat a napřed jsem si musela přečíst vše co tady přibylo. Nové měření je myslím teď v neděli nebo v pondělí jak kdo že? Podívám se na ty recepty a pak povím. Nejak mi dochází inspirace co vařit a co si chystat na jídlo, hlávně do práce, tak snad tam najdu zase nějaké dobroty.
Nějak se ale pořád nemužu přemluvit k tomu cvičení. Nechápu jak to některé zvládáte a ještě vás to baví. Doufám že už bude hezké počasí tak budu mít práci na zahradě a té je tam dost, tak bude aspoň něaký pohyb.
Přeji všem krásný slunečný den ( u nás svití sluníčko ) .
Ahoj holky,
Laja
| 4. 3. 2009 18:29
http://www.varimezdrave.cz/ ahoj holky, tak tady mate odkaz na stranku se zdravými recepty. snad se bude hodit.
Jinak ja jsem dnes najela opět na režim, snažim se.
Kdy je další měření?
pomáhá někomu hydroxycut?
Deri
| 4. 3. 2009 14:20
Ahoj holky, tak bych se k vam rada pridala a probrala s vami sve hubnouci pokusy. Na nejake doporuceni jsem si koupila hydroxycut a vysledky? To prave jeste nevim Nema tady nekdo vic zkusenosti? Dik za kazdou radu
Ahojte:-)
Lenni
| 4. 3. 2009 13:28
hubňulky!!! Koukám moc to tu nežije...jinak Llucy nového ani nic, dneska jsem si jenom vložila do deníčku ty moje cácorky...hubnutí zatím jde, zrovna jsem po obídku, fakt mňamka- brambor(v konvektomatu), dušené kuřecí a paprikou a rajčetem..jsem si dala do pupíku . Večer si jdu zaskotačit na aerobik, už se těším, mám to jak drogu. Tak se mějte a fakt pište pište pište
Zdravim :-)
Lucsynka
| 4. 3. 2009 13:20
Tak jaxe drzite? ja zatim dobre, porad parim v parnim hrnci, dneska to bude pangas a k tomu kopec zeleniny, ale pocitam ze az tak v 5, protoze jsem do trictvrte na ctyri ve skole.. ale to je tak normalni cas, kdy ja obedvam..
Jinak nic noveho, co vy?
Mejte se pekne a piste, piste..
:-)
Laja
| 3. 3. 2009 13:04
děkuji holky za podporu. ja to ted ty dva dny prostě neřeším, dostanu k narozkam stepper, tak pak to půjde snad i lip. jinak dnes ještě budu asi hřešit (prostě se mi chce ) a zitra nanovo.
cceline: děkuji moc za pochvalu obídku. uplně jsem si řikala, tak a co ted, protože není to žádný recept, zatím. totiž ja když si dělam kuř.prso tak ho naklepu, přidam kořeni a na troše vody dusim, podlévam a vždycky jsme podlévala štavou z citronu a ted jsem je neměla, ale měla jsem pomeranče, tak jsem je očistila a nakrájela a dala je dusit spolu s masek, koření je tam také. předtím jsem přidala i broskve z konzervy, da se to zahustit jen lžičkou mouky a třeba přidat i sojovku. je to dobré. ale třeba k tomu vymysliš inovaci, tak pak se poděl.
at chutná

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jizerka
5. 5. 2024 07:48
70424
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video