Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

Zdravím :-)
Lucsynka
| 27. 2. 2009 11:10
Konecne se to tu trochu pohlo.. U me nic novyho, jim dobre, porad parim v parním hrnci ( pridam foto ze vcerejsiho vareni), ale cviceni nee jen sedim u pocitace nebo u televize, jaxem ted tyden doma, taxem uplne vypadla z rytmu..ale dneska sme mely jit na kafe s kamoskou, tak ji asi navrhnu radeji prochazku, kdyz uz je venku konecne trochu normalni pocasi..
Taxe mejte hezky a piste, piste..
...
llucinka
| 27. 2. 2009 10:34
Ahojte holky

I já se po delší době hlásím, občas chodím koukat, ale moc se to tu nehýbe, tak snad to už teď bude lepší... Měla jsem také hodně práce, do toho malý, cvičení, hlídání jídla, nezdá se to, ale člověk se na to musí soustředit a věnovat se tomu. Ještě chodím do angličtiny, tak se snažím se tomu věnovat i doma, když člověk připočte ještě chození do práce, starost o domácnost, o malé dítě a tak, nezdá se to, ale je toho moc.

Hlavně mi teda přijde, že to počasí pěkně deprimuje, aspoň mě teda jo, To věčné odklízení sněhu bylo celkem na budku Ale zase jsem ráda, že byla alespoň nějaká zima, protože bez sněhu by to zase nebylo ono. Tak radši hodně sněhu než žádný...

A co se týče hubnutí, oslavu narozenin jsem samozřejmě nedala a snědla jsem několik zákusků. No co už, teď už s tím nic nenadělám, takže se aspoň snažím vrátit se tam, kde jsem byla. Na váze se to naštěstí nepodepsalo, ale po duši mi moc dobře nebylo. Ale už jsem zase zpátky v rytmu, tak uvidíme.

Na Ketíkovi jezdím už 10 km, což zvládnu za necelou půlhodinku, každý den chodím s malým na procházku (což je teda spíše loudání než procházka vzhledem k tomu, že malý chodí cca dva měsíce), ale aspoň jsme venku a nesedíme doma na zadku. Ale nejvíce se těším, až vytáhnu brusle, zatím jsou ty cesty samý kamínek, i když už tam není sníh, na brusle to není.

Dneska jdu na velký nákup do DM drogerie, protože tam mám 25% slevu, tak si chci nakoupit všechno jídlo, přesnídávky, čaje a potřeby pro malého. Taky se mrknu na nějaké zdravé věci, mají tam třeba výborné špaldové sušenky, které jsou moc dobré a přitom to není jen obyčejná bílá mouka a cukr.

Radši to odešlu, aby se mi to nesmazalo
nevím
jilina
| 27. 2. 2009 08:27
já třeba mám pocit, že at tu napíšu cokoli tak stejně nikdo neodpoví, tak jsem to vzdala, proč bych si tu vylívala srdíčko, když to stejně nikdo neposlouchá.ted jsem se ptala kdy je vážení,nikdo neodpověděl, jinak jsem váhu posílala, ale když to nikoho nezajímá, tak vnucovat se přece nebudu..
ach jo...
lucka25
| 27. 2. 2009 02:10
ach jo, tak to vypada, ze jste se vsechny rozutekli... ale kam? jakto, ze vubec nikdo za 2 dny nenapsal???
No doufam, ze zitra to bude lepsi... protoze mi chybite holky... i vase pribehy, starosti, rady...
Tak snad zitra...
anonym
| 10. 5. 2014 07:25
TO lucka25: Holky, já hubnu s TRF od Miss Cosmetic a nemůžu si to vynachválit. Neomezuju se v jídle přidala jsem malinko pohybu a metabolismus jede jedna radost.
kde vsichni jste???
lucka25
| 26. 2. 2009 13:58
ahoj holkyyy...
Kde vsechny jste??? Jak jde hubnutí???
Ja teda nemam moc casu sem psat, ale ctu vas pravidelne, nekolikrat denne sem koukam kdo co napsal... a ted uz druhy den nic...
Jinak chtela jsem jen napsat, ze hubnuti pokracuje fajn... Uz jsem se dostala na 81 kg, coz je uz jen kousicek od magicke hranice 80 kg... tak hura do toho... Do mejch 25. narozenin za 2 tydny bych rada tuto hranici prolomila, tak snad to vyjde... a Hura na 70 kg hranici...
Jinak chute na sladky jsem vyresila proteinovymi tycinkami... jsou plne hodnotnych zivin a vitaminu, no a chutnaji temer stejne jako napr. Mars tycinka.... a pritom zazenou chut na sladke a dostanu do sebe neco hodnotneho ne jenom tuk... Ale to je stejne tak 1 tycinka za 2 tydny... kupodivu uz to neni tak hrozne s tou chuti...
No jinak jsem se odnaucila i pit kafco.... coz je teda co rict, protoze jsem na to byla zvykla, denne si alespon jedno dat... ale to spis chut na kafe, nez ze by me to pomohlo se probrat... Joooo, jasne, sem tam si v praci dam, kdyz je dlouha chvile... ale to je taky jen prilezitostne... jednou tydne, nebo za 2 tydny... a mozna ani to ne....
Takze ja jsem spokojena... Jinak co se tyce pohybu, mam ho vic nez dost... denodenne travim ve fitku tak hodku... a kdyz jsem minule 1 den nesla, tak druhej den to bylo znat... ale telicko si to vyzaduje... takze dnesni odpoledne bude patrit fitku...
Tak jo holky, ja jdu navarit zdravej obidek a hura do fitka... tak se zatim mejte a piste, piste, piste... at vime, co s vama je....
ahooooj, Lucka
Zdrávím dámy :-)
Jiratko
| 26. 2. 2009 13:51
Ahojky holkové!
jsem tu nová a něco jsem si o vás přečetla (spíše ty začátky, už je to moc dlooouhý)
Jsem taky takový ten typ, že se pokouší o hubnutí ale nějaký ty drasťáky odsuzuju = jojo a potěšení z toho je jenom na krátko.
Maykee - vždycky, když čtu tvoje příspěvky tak mi připomínáš mojí mamku, ta už od mlada má problémy s váhou (obezita určitě) ale ta za život nesportovala (jen zahrádka a před 2lety kolo) a myslí si, že bude žrát prášky (ať je to jablečnej ocet nebo teď Apel fit) tak s tím nezhubne na objemu ale možná váhově (když se omezí v tom jídle). Každopádně si myslím, že když studuješ a finance taky moc nejsou, tak je lepší si raději koupit kvalitnější papáníčko a hupnout třeba no kolo nebo na přítele ...
Laja - po Vánocích jsem si koupila ministepper, páč u nás doma není místo na eliptical. Stál 1300,- a teď ho vidím za 900,- !! Nemám toho dost za sebou, co se týče stepování ale je fakt že od Vánoc jsem shodila 3kilča a je to vidět i na objemu (boky a stehna). Někomu třeba zase nakynou lítka (má k tomu vlohy) http://www.insportline.cz/…pper-insportline

Jo a už ani nevím,kdo jsem dával odkaz na tuto adresu
http://www.f-sport.cz/print.php?… - je fakt super. Velké Díky

Jinak můj recept na hubnutí? Jíst menší porce aby si tělo na to zvyklo a pak úplně změnit jídelníček. Počítání kj by mě nebavilo. Tak spíše pestrý jídelníček, hodně zeleniny a tak... ale to všichni víme. Bych snad mohla napsat o tom i knížku
Někdo ujíždí na čokoládě... jsem taky blázen do čoko ale asi půl roku jsem jí nejedla. Nedělá mi to dobře na pleť - uhříky a pěkně bolavý tak jsem se jí dobrovolně vzdala. Tak si to vynahrazuju jinak - pamlsky bez čoko, jo a taky nemůžu rajčata, mají v sobě nějakou látku a pak to nejmíň týden léčím
Takže všem přeju bájo den a hodně pevné vůle
Zdravím :-)
Lucsynka
| 24. 2. 2009 10:53
Jelikoz mam tento tyden jarni prazdniny, tak tu asi budu kazdy den..
Zdravim nove prichozi
Dneska mam v planu vytecny obed, mam od vcera nalozene kureci maso, tak to udelam v pare spolu s bramborem, brokolici, mrkvi a fazolovymi lusky.. Za chvilku to pujdu vytvaret, uz ted se na to tesim..
Takze s jidlem je to v pohode, jen tan pohyb nejak nejde.. Je to nanic, kdyz je venku tak hnusne a navic nemam ani treba s kym jit na prochazku
Uz aby bylo ***i, to se chystam zacit jezdit na kole - nahraju mp3-ku plnou pisnicek a budu (doufam) jezdit, jinak mam i inliny, ale taky nemam s kym jezdit..
Doufam ale, ze si prez tyden parkrat zacvicim aspon nejaky posilovaci cviky na bricho, zadek a stehna..
Mejte se krasne
Pomozte mi
kristufek
| 24. 2. 2009 10:23
Ahojky holky,
myslíte, že bych se k vám mohla ještě dnes připojit? ... ... tak nějak jsem svojí váhu moc nikdy neřešila. Ale v lednu se mi stal úraz na lyžích a do teď ležím doma na posteli s fixací na noze a nemůžu se pořádně hýbat, ale jíst, jo to mi jde extra dobře ... a tak si umíte představit jak teď vypadám, když od 12.1. ležím, ležím, ležím... a co jediné zvládnu tak akorát dojít si na záchod ...
tak kdyby vám to nevadilo, ráda se přidám a snad mi i poradíte, jak začít trochu správně jíst a zajímat se o jídlo...
či jestli máte nějaké pravidla, nebo zapisování údajů...asi si to samozřejmě přečtu vše od začátku

Předem moc děkuji kristufek
Zdravím :-)
Lucsynka
| 23. 2. 2009 16:29
Tak jak sleduju prispevky, taxe tento tyden nejak nedari..
To my jsme byli v sobotu s pritelem na veceri, ja jsem mela kureci maso, ale na zaver byl pohar - pritel snedl slehacku a kopecek vanilkove a ja po kopecku jahodove a cokoladove..
Vcera jsme byli u svagrove a to jsem mela zae kousek dortu..ale poradne jsem si ho vychutnala, takze jsem na nabidku dalsiho kousku dokazala odmitnout..
Dneska se nastesti docela dari, zatim se drzim..
No a na stredu mam naplanovanou jednodenni dietu, asi to vypada na jablicka cely den..
P.S.ale porad mam chut na Mon Cheri, co jsem dostala k Valentynu, nastesti ho mam u pritele, takze se do nej nemuzu pustit..
Drzim vam palecky a piste, jak pokracujete..
kilečka
soldik
| 23. 2. 2009 11:49
Ahoj holky, ják já vám závidím toodhodlání. Já bych potřebovala zhubnout, ale pořád né a né najít pořádnou motivaci, která by mě nakopla. Před dvěma lety jsem zhodila 15 kg a měla jsem nějak více síly. Už fakt nevím, co. Pořád jsi říkám, že budu hezčí a budu se cítit lépe atd. Jsem nějak s nervama na dně. Muj mladší syn my dává tak zabrat, že kolikrát my hrknou slzy do očí a nevím si rady. Dnes nevím co ho to popladlo a roozházel po obýváku krmení pro rybičky. A to je pořád něco.
Už musím končit, přišla dcerak, že má hlad tak hurá na oběd.
Všem sílu a pozitivní myšleky při hubnutí.
Taky tak:(
Smoulinka
| 23. 2. 2009 06:47
Z toho si nic nedělej, já jsem na tom uponě stejně, cvičím 3x týdně dvě hodiny, večer nejím a takhle se držím už od začátku měsíce a výsledek?- 1,5 kila dole ale to jen proto že ted skoro nic nejím a centymetry šli oproti minule ještě víc nahoru:( Uplně mit o zkazilo náladu:(
:-(
Laja
| 23. 2. 2009 00:07
no ja se taky asi tentokrát nepřipojím. vaha jde dolu ale cm NIC. už si řikam jestli jsem nehubla jen svaly co ž by bylo pěkně na nic. ach jo.devildevildevildevildevildeviljak je to možný
Ahojky :-)
Lucsynka
| 22. 2. 2009 20:55
nejake recepty pro vareni v pare.. http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?…
vážení
jilina
| 22. 2. 2009 19:02
ahoj všem nakonec jsem se rozhodla svýma mírama a tak přispět i tentokrát, jen nevím, tabulku má na starosti pořád Llucinka?
Ahoj:(
maykee
| 22. 2. 2009 11:34
Ahoj holky,
chci jenom nahlásit, že dnešního měření se neúčastnim, protože jsem tak šíleně ujela, až je mi z toho špatně a to opravdu, ne jenom psychicky... Všechno co jsem dokázala, jsem během prá dnů na koleji zahodila...
Stydim se sama za sebe
Nemám moc času se sem ozývat, ale pokusim se dát zase dohromady a pak vám písnout
mějte se krásně
recepty
Laja
| 21. 2. 2009 23:48
Ju ten hrnec je hezky a ani není drahý. Hm asi do toho půjdu. Janak tady je taky par receptů, ale možna už to znaš.http://www.tefal.cz/…ipes/Recipes.htm
Nazdárek!
Alex88
| 21. 2. 2009 17:12
Ahoj děvčata, děkuji za blahopřání, u nás už to bylo načase,jsme spolu strašně dlouho, takže trochu jsem to tušila. Euforii vystřídal organizační amok
Včera jsem poněkud ulítla,ale mám zkušenost,že po dosažení cíle jeden den úletu nic neznamená, když navíc přes týden sekám latinu ani o tom nevím. Holky,co bojujete s chutěma..vydržte během diety,vím,je to těžké,ale jakmile dosáhnete cíle,můžete si zrovna ten jeden den vyrazit z kopýtka...to zakázané jídlo si pak mnohem víc vychutnáte.
čoko
jilina
| 21. 2. 2009 14:23
já věděla, že to přijde, tak jsem se do těch čokolád pustila, nevím ani, jestli má smysl se zítra vážit
Zdravím :-)
Lucsynka
| 21. 2. 2009 14:00
Tak muj hrnec je " MOULINEX AMA 543 " mam ho z internetoveho obchodu Mall.cz (http://www.bilezbozi.cz/…moulinex-ama-543)
Je hodne velky, jak tam pisou je pro 4 - 6 osob, ja ale varim jen pro sebe nebo jeste pro spolubydilci.. je k nemu navod,ale nebyl v cestine,nastesti jsem to podstatne vycetla z anglictiny, ale na netu se da cesky navod stahnout
Zatim jsem zkousela jen kureci maso, to je nejlepsi nalozit den predem a koreni davat primo na maso nez dolu.. Brambory jsou vynikajici, ryba ( pangas) taky.
Moje porce vetsinou vypada tak, ze snim kousek masa, jednu nebo dve brambory a jinak sama zelenina - zampiony na tretiny, fazolove lusky, kukurici, brokolice(kterou jsem doted nejedla) mrkev.. A priadne pridam vajicko, to se udela natvrdo a jidlo je jeste barevnejsi..
Jinak vubec nesolim, pouzivam jen koreni..
Ryzi jsem jeste nezkousela, ale mam ted tyden volno, tak to bude ve znameni pokusu..Krome toho chci zkusit jeste pohanku..Tak uvidime, pak dam vedet, jak to slo..
ahoj
Laja
| 21. 2. 2009 00:57
Ahoj holky, tak u mě zatim vše fajn až na to že na váze mam skoro o dvě kila min ale dle cm žádná změna- JAK JE TO MOŽNÝ??,Asi nějaká stávka centimetru. Mama mi říkala že příjde takové období v průběhu diety kdy to prostě stagnuje a pak se zase rozběhne. NO snad ma pravdu.
Lucsi, chtěla jsem se zeptat jaký maš ten parní hrnec,značku a třeba i model. ja pravě o něm už dlouho uvažuji jen si pořád řikam jestli se tam da dělat jídlo pořád, jestli není jen na občasné vaření. Můj muž naštěstí vůbec není na nic tučného jako ja, takže by mu to nevadilo ale když pišeš že receptů je málo tak aby to nebylo jednotvárny. zajímalo by mě jak na něm dopadli experimenty, víš normálně jako když vaříš na plotně tak to vyzkoušet i s nim. Ale fakt ho chci. Tam musi zůstat spousta prvků a vitaminů.
tak holky držte se
a kdyby někdo vědel proč se u mě tak divně hybe ta vaha, kg ano a cm vůbec tak pisněte, nebo třeba když to mate nebo jste mely podobne.
Ahoj a dobrou noc
Zdravím.. :-)
Lucsynka
| 20. 2. 2009 18:43
Tak já jsem zase doma, tak můžu napsat.. dneska jsem v dobrém rozmaru stoupla na váhu a ani mě nepotěšila, ale naštěstí ani nenaštvala.. bylo tam asi o kilo míň než minulý týden.. I když jsem byla po docela vydatné večeři..
Myslím si, že za to vděčím parnímu hrnci, ve kterém začínám vařit..
A jídlo z něj mi moc chutná, většinou je to kousek pan***, nebo kuřecí maso a k tomu óóóóbrovský kopec zeleniny..Většinou to totiž neodhadnu a udělám jí moc.. No a jak mě maminka učila - od talíře se neodchází, dokud není všechno dopapáno.. tak se každý den nacpávám, naštěstí teda jen zeleninou.. je to bez soli, bez tuku, ten je jen v formě kousíčku másla (aby se vitamínky mohly vstřebávat) a případně kousku eidamu,kterým si postrouhám brambory, pokud jsou jako příloha..
Jen na netu není moc receptů na vaření v páře
Jinak parní hrnec doporučuju a jestli máte některá nějaké recepty, taxe mi, prosím, ozvěte..
Držím vám palečky a pište, jak pokračujete..
ahoooj
jilina
| 20. 2. 2009 13:58
všechny zdravím
musím si vám postěžovat..minulý dva týdny jsem to docela dost často porušovala, ale od pondělí jedu zatím bez chybky..akorát mi tak chybí sladkýýýne že bych měla chutě jako fyzicky, ale prostě tak z nudy bych si čokošku, dvě zobla..chjoooo, snad ty abstáky přejdou..jednou ..snažím se držet, tak uvidím..držím palečky
víkend
lepa
| 20. 2. 2009 10:39
Ahoj všem,
blíží se víkend a s tím i vážení a měření. Já už teď vím že budu na stejných hodnotách ako minule. To byl ten valentýn a pak jsem se nedokázala zpátky nakopnout.
A ještě navíc na mě začíná něco lést, protože mě děsně bolí hlava a náladu mám pod psa. A ještě k tomu pořád sněží a mrzne a to je to co já nesnáším. Už ať je tady to jaro..
Tak se všichni držte a ať na vás nelezou žádné bacily ako na mě pa pa zase někdy.
...
llucinka
| 19. 2. 2009 09:27
Ahojte holky

Alex88: Moc moc moc blahopřeji k zasnoubení, to je nádhera... Já bych se teda hnedka vdávala znova, samozřejmě se stejným človíčkem, který mimochodem má dneska narozeninky Tak budeme dneska mít slavnostní obídek, ale opravdová oslava bude až v neděli. Zítra a v sobotu budu péct, tak jsem zvědavá, jak odolám... A ke všemu je v neděli vážení, tak to je určitě projeví...

Škoda, že se taky nebudu vdávat, třeba bych měla větší motivaci

A jak vám to jinak jde? Chodím sem číst denně, ale nějak nestíhám psát příspěvky, mám toho teď hodně. Ale určitě bude brzo líp, hlavně, až se můj taťka vrátí z lázní a občas mi zase pohlídá malého. Ta jedna ruka tady doma prostě chybí... A je to znát... Hlavně ty návaly sněhu, co se musí pořád uklízet... Ale zase je to super pro to mistrovství v Liberci, aspoň nemusí uměle zasněžovat.

Musím, lepí se na mě dítě

Zase písnu, papa berunky
Ahoj:)
maykee
| 18. 2. 2009 15:53
Alex, moc gratuluju Musíš mít radost Já to sice asi nedoceňuju jako starší holky, ale věřim, že to je zážitek na celý život
Jinak se teda hlásím po dlouhé době, myslim, že jsem si kolejí trošku přihoršila, bojim se vážení a měření
Ale snad se vzpamatuju a vrhnu se na druhou fázi... Sice mam teď takový období, kdy jsem se sebou taková spokojení, ale nic to nemění na tom, že prostě chci 55kg a hotovo
Takže končim s nezdravým stravováním chudých studentů (bohužel to chudý tam pořád zůstane ) a začnu se stravovat pravidelně, zdravě a od příštího týdne začínáme chodit s kamarádkou do školní posilovny Uvidim, co budu moct dělat s tím kolenem, ale snad to bude ok Ale už se taky těším na inliny
Tak mi držte pěsti, nebudu asi mít moc času sem psát, ale jednou za čas se určitě ukážu
Alex
Lenni
| 18. 2. 2009 09:06
no moooc ti gratuluji!!! My jsme včera s manželem oslavili 8. výročí..., jinak co se týče těch zakysaných jsou fajn, mohu jenom doporučit!! Poradit jak odolávat sladkému? no nevím, ale asi je to o silné vůli...taky mě to sem tam přepadne, tak si vezmu, ale jenom malinko, to neudělá takovou "škodu" . S tím sněhem je to fakt..., každé ráno smýkat se s malou do školky na saních, pravda rozcvička po ránu jak vyšitá . Už aby bylo po všem, in-line se taky určitě těší, až je provětrám a o kole ani nemluvě!!! Tak se holky držte a jsem zvědavá na u mě pondělní vážení a měření doufám, že zase kousek ubude . Mějte se
jj
Laja
| 17. 2. 2009 23:34
jo s těma přípravama je to fakt, za 3 měsíce jsem měla dole asi 6 kg, není to moc ale když se na to nesoustřediš a nemysliš na to tak je to pak příjemné překvápko.
Laja
Alex88
| 17. 2. 2009 21:11
Děkuji, myslím že věci kolem organizace svatby mě zaměstnají natolik, že nebude ani čas se někde spustit s přeplněným talířem . A pokud jde o zakysané výrobky, tak ty jsem si oblíbila při poslední fázi diety, a to tak, že jsem si každý večer před spaním dala tak 300ml acidofilního mléka, které mě zasytilo a zároveň udělalo dobrou právi ve střevech ( dokuď jsem nesežrala ten mastný oběd v neděli,blee). Zákysy nemají ani moc kalorií a jsou zdravější alternativou pro mléčné výrobky,škoda je vystrnadit z jídelníčku.
podmásli a kefír
Laja
| 17. 2. 2009 18:41
jo a holky pijete někdo kefír nebo podmáslí? myslite že je to vhodné pro naše účely. ja to totiž miluju a nevim jestlimůžu nebo ne.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 22:31
70416
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video