Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

gratulace
Laja
| 17. 2. 2009 18:40
Alex gratuluji moc moc. je to úžasný zážitek. ja jsme se vdavala v dubnu a byl to nejkrásnější den na světě. určitě si vel. udržíš, navíc jak se blíži jaro tak to bude jednodušší , dá s e provozovat spousta aktivit na rozdíl od zimy.
ještě jednou gratuluji.
Zdravíčko!
Alex88
| 17. 2. 2009 17:12
Ahoj holky, po dlouhé době se hlásím..žiju a centimetry nepřibyly a ani přibýt nesmí...koncem léta se totiž vdávám .Jo,jo, Valentýn byl u nás plodný a to nepočítám tu opulentní večeři..ale co, zasnoubení je jednou v životě, takže zdravé stravování šlo na malý moment bokem. Jediné co mě teď čeká, je udržet si konfekční velikost, v níž si vyberu svatební šaty a možná vytvarovat paže. Samozřejmě nepřestávám cvičit, ačkoliv teď mám nějaké střevní potíže, takže posiluju břicho trochu jinak.
Mějte se
Teda toho sněhu je...
llucinka
| 17. 2. 2009 11:13
Ahojte holky,

no my jsme zcela zavaleni sněhem, ještě, že mám stroj na cvičení doma, do fitka by se mi v tomhle počasí rozhodně nechtělo. A koukám, že in-line brusle zůstanou ještě nějakou dobu pěkně v krabici ve sklepě.

No, u mě to taky není nějaké valné, došly kámošky z Červené lhoty a cítím se jako spráskaný pes. Nafouklá, břicho mě bolí, je mi nějak podivně, no děs... Do toho mi malý začal vstávat kolem šesté, což je teda taky bomba

Takže jsem teda zvědavá na nedělní vážení. Do toho všeho má manžel narozeniny a já budu péct a moc moc moc se bojím, že zhřeším... Myslím, že zákuskům neodolám... Jak to děláte vy, abyste odolaly? Díky.
Ahoj:)
maykee
| 17. 2. 2009 09:03
Holky, já se stydim... Přijela jsem na kolej a místo toho, abych se začala stravovat extrazdravě, když mi nikdo nenutí knedlíky a tak, tak jsme si s kámoškou dělaly hody No prostě, nechci vidět tu váhu Cítim to, že se to na mě podepsalo a docela mě to deprimuje... ale myslim, že ode dneška začnu nanovo a natvrdo... mam ještě trošku zbytkovalkohol v krvi po zahajování letního semestru , tak to pujde dobře
Musím si to zase pěkně rozplánovat a jíst opravdu po 3 hodinách... Poslední dobou to vypadalo tak, že jsem se nasnídala a pak nějak zapomněla jíst a vzpomněla si na to až večer... Tak to musim napravit a musim si najít nějakou aktivitu i s tim kolenem...
Takže hlásím fázi 2, i když fáze 1 nebyla moc úspěšná
hubnutí
jilina
| 17. 2. 2009 06:55
ahoj všem,
tak hlásím, že se pořád snažím, i když za poslední dny bylo pár žracích úletů, ale zatím to vypadá, že váha nešla nahoru..vypadá to taky, že pod 59 se dlouhodobě nedostanu, ale asi ani nechci, vypadala bych jako kostřička takže nabírám svaly..akorát mám pořád zdravotní problémy, jakási nemoc ne a ne se mě pustit, včera mi bylo fajn a dneska už se zase cítím slaboučká jako moucha..ach jo, snad to knečně překonám..
všem přeju at se daří a nedělejte si nic z toho, že váha chvíli stagnuje, přece to děláte pro sebe, ne pro číslo na váze
:-(
Laja
| 16. 2. 2009 21:59
Hoooolkyyyyy!!!!!!!proč ta váha stagnuje, pořád se držím ale cm se zastavili a váha skoro taky. ja se na to vykašlu
:-):-)
Lenni
| 16. 2. 2009 11:37
Ahojte holky, tak já sem chodím skoro denně, akorát jsem jenom nepsala...Co se týče hubnutí tak to jde, mám 1,3 zase dolů jenom tak dál!!!! O víkendu jsme slavili tchánovou 50., ale odolala jsem a Valentýnu naštěstí taky. Nějak už jsem si zvykla nenechat se nalákat, a hlavně okolí si zvyklo mě nenutit, sice jsem trošku "lhala" že mi některé jídlo nedělá dobře a tak, ale myslím že v tomhle případě se to promíjí, nebo nee??? Jinak s pohybem jsem na tom pořád stejně, snehu místo aby ubývalo tak presně naopak!!! Tak pokračujte a držím všem palečky
Ahoj všechny
soldik
| 16. 2. 2009 10:41
Milé mé spoluhubňulky, dlouho jsem se neozývala, protože mám nefungoval internet. A potom jsme jeli na návštěvu do Čech a najednou se přehouply dva týdny ani nevím.
Jen mě čekala velká zrada po dovolené. kilečko navíc. Ale to určitě učinily večerní drinky. Těm se prostě nedalo odolat.

Takže dnes zase od začátku.

Já jsem si koupila L-carnitin, ale zatím vám bohužel nemůžu napsat, jestli dobré nebo ne. Už asi měsíc a půl mám pořád rýmu a kašel a nemůžu cvičit. Mám co dělat abych s tou rýmou vyleza 2 patra do bytu. Už mě to opravdu štve.

Všem držím pěsti ať vám jde hubnutí jako pomásle a né jako mě.
ahoj
lepa
| 16. 2. 2009 10:41
Tak v sobotu mé hubnutí šlo někam a neřeklo mi kam. Na Valentýn přinesl přítel velkou čokoládu a nějaké dobré víno. Samozdřejmě jsme si dali oba obojí. No a aby tomu nebylo konec tak mě večer pozval na večeři a můžu rovnou říct, že dietní to rozhodně nebylo. A v neděli jsme byli pozvaní k jeho rodičům na oběd a to taky nebylo dietní. . Takže během víkendu mám kilo navíc. Teď už se zase snažím se držet, ale po takovým víkendu to jde dost těžko.
Tak snad to do dalšího měření a vážení dám zase dolů. Takové svátky by měli zrušit, jak mám říct příteli, že to jíst nebudu když on se tak snaží a těší se na to. Jak na mě udělá ty jeho psí oči tak sem v koncích i s celým hubnutím.
Doufám, že vy jste dopadly líp než já.
lucka25
maykee
| 15. 2. 2009 10:12
Ahoj Díky za info, člověk by tomu i uvěřil Ale myslim, že to zkusim... Protože zatim mi to moc nejde, myslim, žr hubnu právě ty svaly a potřebuju nějakýho "pomocníka", protože koleno mi moc svaly budovat neumožňuje...Včera jsme si s přítelem dali Valentýnskou pizzu a šup, kilo navíc, já prostě nevim, jak to dělam Ale já teď zapomínala jíst, pít, vim, že je to chyba... Proto končim první fázi svýho hubnutí a nastupuju do druhý, s nástupem do školy, tedy od zítra...
A asi si pořídim to CLA, jen ještě nevim, jaký... Asi to trioactive... uvidíme Hlavně se musim začít aspoň nějak hejbat... I když jsem včera byla snowboardit, tak koleno se hlásilo o slovo a moc jsem toho najezdit... NO, co se dá dělat, budu mu muset odlehčit
pro maykee
lucka25
| 15. 2. 2009 01:30
ahoj maykee...
V denicku jsem pridala novy clanek, je to cele o CLA, tak na to mrkni, je tam dost zajimavych informaci!!!
... uz jsem zase tu...
lucka25
| 15. 2. 2009 01:11
Ahooooj holky...
Tak koukam, ze se drzite!!! A to mam radost, akurat nas tu docela dost ubylo... Ja se priznam, ze si ctu nekolikrat denne, teda kontroluju, jestli nekdo nepsal... jelikoz doma nam nejde net a kdyz jsem v praci, coz je skoro porad, tak si pres telefon muzu jen cist, jelikoz se mi neda psat do ramecku...
Jinak Maykee, tento tyden jsem zacala brat CLA,koupila jsem si to s tim zelenym cajem... tak uvidime, jestli to pujde znat... Uz jsem prolomila magickou 85... a jsem na 84 kg... coz je uspech... Tento tyden byl nejaky hekticky... a mam toho dost, jsem rada, ze zitra je volno... Konecne bez stresu si skocim do fitka...
Jinak prihlasila jsem se ve fitku s pritelem do takoveho 12-ti tydenniho programu, takze ted travime ve fitku 6 dni v tydnu... no a pri 12-ti hodinove pracovni dobe, je to trosku unavne... ale oba citime zmeny... jak psychicke, tak fyzicke... je to fajn, tak doufam, ze to prinese alespon znatelne vysledky, tak za 12 tydnu budu moudrejsi...
Jinak co se tyce jidla, tak se snazime jist 6x denne pravidelne... coz mame predepsane tim programem... Na pocatecnim mereni jsem se dozvedela trosku deprimujici udaje... co se tyce obsahu tuku v mem telicku... ktere me teda dost zaskocili... ale alespon vim, ze mam toho na sobe hodne co shazovat...
Ale to zas bude, za par dnu mam dostat svy dny a uz ted se to projevuje nenormalni chuti na sladky... je to des... no nevim co s tim... asi budu muset do obchudku se zdravou vyzivou pro nejaky to suseny ovoce... jinak to asi nezvladnu... jelikoz na me nezabira ani chrom... to uz jsem davneji zkousela...
Tak jo holciny, doufam, ze se vas tu brzy objevi vic a taky, ze budu moct zase casteji psat... tak piste piste, jake mate uspechy a vysledky... jsem zvedava...
Zatim se mejte moc fajn, ja padim spinkat zrovna jsem dosla z prace...
A drzte se!!!
pa
:-)
Lucsynka
| 13. 2. 2009 16:17
¨Tak ja se po tydnu ve skole opet ozyvam, nejak nebyl cas na internet..
Ale v utery sem si byla vyzvednout muj novy parni hrnec a hned jsem ho samozrejme vyzkousela a po trech pokusech o vareni v nem musim uznat, ze je NAPROSTO UZASNY!!!
Ta chut napriklad brambor varenych "normalne" a v pare je uplne jina..a dokonce sem si pochutnala i na brokolici, kterou jsem mela predtim jen mrazenou a ta mi vubec nechutnala..
Ma jen jednu malou chybu - nebyl navod v cestine, ale to zakladni jsem si prelozila z anglictiny a recepty se chystam najit ted prez vikend,at muzu hned v pondeli zase kuchtit..
Na vahu a mereni se snad taky dostanu, ale nevim kdy..
Ale zitra deme s pritelem plavat, taxe zase budu aspon chvilku hejbat po dlouhem case..
teda
Laja
| 13. 2. 2009 13:41
holky ja nevím, ale nějak nam to tu stagnuje nezda se vam. skoro nikdo nepiše.
ahoj holky
Laja
| 12. 2. 2009 14:43
to ja teda mam uplně divnou náladu. Asi to bude tím že mi příjde že vůbec nehubnu přes pupek. i když od začátku nějaké4 cm dole ale přijde mi to malo. břicho mě totiž trápi nejvic. nevím co dělat.na sporotovaní ted nemám vůbec čas protože mam ještě zkoušky a jakmile budou hotove naběhnu na bakalařku.
Luci děkuji moc za odkaz. mrknu na to. pravě včera jsem taky psala na jedny stránky a tam mi doporučili stepper jenže za 10 000. tolik nemám, tak půjdu do toho klasického bez držáku ale ne mini, stoji okolo 2 500.
A na čem cvičiš ty? maš rotoped?

Maykee, jdi do toho, určitě budeš vypadat super ***y, uvidiš jak ti to ještě duševně zvedne náladul. Pak bys mohla třeba přidat foto s novou image.
Kdy teda máme další měření???
Ahoj:)
maykee
| 12. 2. 2009 14:26
Ahojte, holky
Díky za názory na c.l.a. samozřejmě beru, že pokud to chci užívat, tak se musim hejbat a musim jíst opravdu střídmě a zdravě, pak že to pomůže, že to neudělá všechnu práci za mě To jsem právě zažila dřív, když jsem to užívala... Jeee, já toho vyzkoušela ale už jsem nějaká rozumnější a chápu, že samo to nic neudělá
Jinak včera jsem se zrovna nedržela, ségra přinesla slaný chipsy a já se neudržela... Potom tři pivečka s kamarádkou a 2 linecký koláčky, to jsem tělu dala
ale naštěstí se nehroutim, nedepkuju, prostě jsem tělu dala podnět, že ho nechci trápit, řiká se tomu sacharidový vlny, tak já jsem měla chipso-pivo-koláčkovou vlnu Beru to s humorem
Jinak dneska plánuju převrat ve svém životě Moje dlouhý (dá se jim řikat dlouhý) vlásky pujdou na mikádko, asi takový delší, ne úplně mikádo, ale stejně, bude to změna.. Takže se změnou image plánuju i změnu života, v tom ohledu, že budu opravdu jíst zdravě, neulítávat (aspoň ne moc často ), tu školu budu brát taky zodpovědněji, začnu běhat a jen co roztaje v Brně ta sněhová kalamita, tak si dovezu inliny docela se na to těšim Uvidíme, jestli nebudu vypadat jak magor a nezalezu do postele a měsíc, než mi to trochu doroste, nevylezu a budu zajídat smutej Ale ne, bude to v pohodě a já do léta budu strašně ***y
Prostě, dnešní nálada je úplně super, to jste asi poznaly tak se držte a přeju všem taky tolik optimismu
P.S. v příloze posílam typ holky, který bych se chtěla postavou přiblížit...
ahojte
llucinka
| 12. 2. 2009 12:40
Ahojte holky, tak jak vám to jde? No já jsem zvědavá, jestli bude něco v neděli zase poznat, doufám, že za ten týden a něco půjde zase nějaký ten cenťáček dolů. Snad. Dneska u nás nesněží, tak půjdu s malým na procházku, aspoň bude zase o nějaký pohyb více a večer se pustím do žehlení, které jsem už včera odsunula.

K tomu CLA, také ho užívám, ale můj názor je ten, že bez cvičení a úpravy stravy je to k ničemu (i když pobíhání kolem dětí vydá někdy za víc než cvičení hodinu v posilovně ). Myslím, že pokud se do toho chcete s cla pustit, je opravdu nutné cvičit, resp. provozovat pravidělně nějaký sport či cvičení. Já jsem třeba o víkendu a v pondělí nejela na Ketíkovi (situace to prostě nedovolily) a měly jste vidět v úterý, jak to na mě zapůsobilo, myslela jsem, že ani obvyklou trasu neujedu. Včera mi to přišlo ještě horší. Tak uvidíme dneska, každopádně jsem se přesvědčila, že delší pauza se rozhodně nevyplácí a pokud to nebude vyloženě nezbytné, nesmím vynechat.

A jak se daří vám?

Laji: Děkuju za ocenění práce s tabulkou, potěšilo mě to
Stepper nevím, nemám žádné zkušenosti, mohu jen poradit internetovou stránku, kde mi poradili opravdu hodně, když jsem kupovala Ketíka, tak tam zkusit zavolat a zeptat se. www.fitham.cz

No a jinak nevím, co nového tak až mě něco napadne, napíšu

Zatím papa a hubnutí zdar!
cla
Laja
| 10. 2. 2009 21:59
maykee, dívala jsem se na ten odkaz. vypada a zní to zajímavě. a už maš nějakjé zkušenosti s něčím podobným?
ja osobně se musím přiznat že jsem zbabělec, ale bala bych se toho. vedlejší účinky atd. Bala bych se že je to jen chvílkové a pak jak bych to přestala brat tak by kila s tim shozená byla zpět. Ale nechci tě v žádném případě odradit.
neexistuje na to nějjaká diskuze s komentařem? to by pomohlo se rozhodnout.
Když vidím že upravou jídelníčku pohybem a dodržením režimu váha jde pomalu ale jistě dolu tak bych do "chemie" nešla.
ahoj
Laja
| 10. 2. 2009 21:53
ahoj holky,
Luci, moc děkuju za tabulku a že to pro nas dělá. musí to dat práci.
Jinak u mě zatím vše tak nějak ok. ale zda se mi že mam často honění mlsny. vadi mi to a nevím co s tím. protože nedá se odhánět pořád.
Pořád přemyšlím nad tím stepprem. tak klidně radte.
držte se holky
:)
maykee
| 10. 2. 2009 17:17
Ahoj holky
Co je s vámi? Nikdo nepíše, nedělí se o zážitky
Já se rozhodla vážit častěji, nějak mi pomáhá, když vidim, že se váha snižuje i o dekagramy dneska ukázala 68,6, tzn. přesně o půl kila míň než při posledním vážení, to je super Kéž by to tak šlo dál Zvažuju to c.l.a., že by mi to třeba pomohlo, tak jen co budu mít penízky, tak uvidim Už se docela těšim, až se začnu i hejbat
c.l.a
Lenni
| 9. 2. 2009 13:35
Tak co se týče c.l.a osobní zkušenost nemám, ale kamarádka ho brala a šlo jí to pěkně dolů bez větší námahy, cvičit nechodila spíše pobíhání kolem dětí...já osobně se dotuji chromem, protože sladké je můj život a mám pocit že to funguje. A můj názor na stepper...nevím, ale myslím si že je lepší LEG MAGIG, je takový ten přístroj co se dá na něm jako když bruslit, nebo nohy od sebe a k sobě, viděla jsem paní co na něm cvičí afakt to jde poznat. A ten taky není nijak moc drahý, kolem 1000.-se dá sehnat. No tak teď už je to jenom na vás. Já letím domů za dětma pomoci jim v nemoci. páček
váha
bibinka
| 9. 2. 2009 13:28
Ahoj holky,já Vám sem moc nepíšu ,ale poctivě Vás čtu.Jsem taky hodně velkej lajdák.Každý týden začínám od znovu.Přes týden to jde ale o víkendu vůbec.Tak moje váha 67,8-prsa 99-pás91-břicho 101-boky 104,5 -stehna 57-paže 34-.Jinak tabulka je uplně super i manžílek koukal jak to máme vymyšleno.Tak držím všem moc moc palečky
stepper
Laja
| 9. 2. 2009 11:34
ahoj maykee, a co je to? nějaké vitamíny?nebo doplněk výživy?
A se zase sezptam jaký je vaš nazor na stepper???
uvažuji o něm. ale nerada bych byla babochlap. ale pry je super na zadek a nohy celkově. jen nevim jestli bych pak neměla nohy jako stalone. navíc je malý skladný a ne tak drahý.
Dobré ráno:)
maykee
| 9. 2. 2009 09:17
Ahoj holčiny
Tak jak vám to jde? Já se snažim, sice ten pohyb neni, ale dejme tomu
Jinak jsem se chtěla poptat, jaký je váš názor na CLA Trioactive od Corectie, chtěla bych si pořídit něco takového, povzbuzujícího, jen co se mi spraví koleno... Já je už parkrát měla, ale vždycky jsem udělala tu základní chybu, že jsem při tom normálně jdela a nehejbala se... Tak kdybych při tom jela svuj redukční režim i s hejbáním, tak by to mohlo být v pohodě, ne?
Luci
Lenni
| 9. 2. 2009 07:43
Ahoj holky, Luci díky ti za tabulku, nové údaje ti pošlu zase za 14 dní, tak mi to vyhovuje nejvíc, alespon jde vidět posun. Jinak víkend stál ze prd!!! Holky mi onemocněly, už se to táhlo od čtvrtka to nejdřív ta mladší no a včera ta starší. Horečky, kašel, rýma- opravdu super a to mají zrovna prázdniny... tak se těšily...Zaúkovala jsem manžela, zůstal s němi doma a raději jsem si šla "odpočinout" do práce. Tak se mějte a buďte zdraví...
tabulka
llucinka
| 8. 2. 2009 21:40
Ahojte holky, ty, co jste napsaly míry a tak, už je máte v tabulce (včetně Leni) Počkám ještě do zítřka, kdo se ozve (jakožto že někdo už se neozval vůbec od prvního či druhého vážení ) a večer vám všem pošlu tabulku.

Taky poprosím všechny, kdo se chtějí zúčastňovat dále a mít tam údaje, ať se ozvou, aspoň nějakou formou, pač tam máme dost lidí, co už nenapsali a je to zbytečné, abychom je tam vedli, když už sem ani nechodí a ani třeba nepíšou. Takže bych to pak promázla. Pokud by se pak někdo chtěl vrátit, samozřejmě to není problém!

Jinak my dneska byli na výletě, tak jsem unavená jako kotě a ozvu se zítra, dobrou berunky
ahoj
Laja
| 8. 2. 2009 17:28
ahoj holky, no u mě je to bída. sice dle vahy mam zase nějaká kilča dole ale co jsem se měřila tak skoro žádné změny k lepšímu a naopak přes břuch 2 cm. Sice jsem včera měla hooodně salatu z červeného zeli které nafukuje ale... no uvidime příště musí to byt lepší.
Musim teda taky říct že ted nemám žádný pohyb sice jdu s pejskama ven ale je hnusně a všude se zabořujeme do bahna, takže žádne dlouhé prochazky.
Mam strach abych se už ted nedostala do faze kdy už ty změny nebudou tak znat.
Myslite že to je tim nedostatkem pohybu a nebo 2 lžičkami kolače co jsem měla včera???
Jinak ¨jak se divam všichni pišete míry sem, ale nevím jestli pro Luci to nebude jednodušší když to bude mít v soukromých zprávach než to sbírat s diskuze. Ale nevím...
Držte se holky
míry podruhé
jilina
| 8. 2. 2009 12:52
aha, ted jsem koukala na tabulku..míry se změnily, malinko pas 67 cm, bříško 82 cm
váha, míry
jilina
| 8. 2. 2009 12:49
ahoj holky,
k dnešnímu datu váha je 58,6 kg, což teda mi je celkem fuk, spíše míry-vršek se moc nemění, spíš sleduju zadek, ten mám 94 cm a obvod stehna 53 cm..všechny zdravím
jsem tu:))
Smoulinka
| 8. 2. 2009 10:39
Ahojky holky, tak se k vám opět přidávám, ruka už je celkem zahojená, ikdyž teda jizva tam bude hezká, a tak jsem se dala do cvičení. V týdnu jsem byla 2x na 2 hodiny ve fitku a jenou na aerobiku, s jídlem sjem se držela a v pátek ráno jsm měla dokonce 71,9, což při začátku týdne na 74 jsem byla fakt spokojená,ale tedka dva dny jsem to flákala a dneska ráno tam bylo zase 74, je to možný za dva dny nic nedělání?...ach jo... no ale nevzdávám to, včera jsem si nakoupila jídlo a budu zase pokračovat:))

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
VeDuLi
5. 5. 2024 08:50
70425
♥Jarka*Alice♥
5. 5. 2024 08:39
11862
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video