Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

...
maykee
| 2. 3. 2009 19:41
Ahojte, holčiny
Tak jsem právě na streamu zkoukla Nahá jsi krásná, co na to řikáte??? Já bych taky potřebovala takovouhle nalejvárnu sebevědomí
Laja
cceline
| 2. 3. 2009 09:51
Ahoj. Ten tvůj oběd vypadá nádherně. A určitě tak i chutnal. Nechtěla by ses podělit o recept toho prsíčka s pomerančovou omáčkou? Teda pokud to není tajný recept tvojí babičky.
Laja
Lenni
| 2. 3. 2009 09:36
opravdu to moooc řešíš!!! Myslím, že zrovna thle nejsou důležité věci..zkus se zaměřit na něco jiného a uvidíš že to půjde
Laja
Lenni
| 2. 3. 2009 09:35
opravdu to moooc řešíš!!! Myslím, že zrovna thle nejsou důležité věci..zkus se zaměřit na něco jiného a uvidíš že to půjde
Laja
jilina
| 2. 3. 2009 08:03
trochu moc to řešíš
Laja
maykee
| 1. 3. 2009 22:33
Ale no tak, na zabíjení to přece není
Prostě ti to bude trvat o den dýl , než budeš mít vysněnou váhu a míry
Já jsem teď nabitá optimismem, protože jsem se celej den docela držela, že by to byl extra dietní den, to teda ne, ale lepší než se přejídat
držte se, holky, přeju hodně optimismu, jako mam já Zatím Pořád věřím tomu, že za 3 měsíce si budu připadat konečně ***y Tak se ke mě přidejte
Laja
maykee
| 1. 3. 2009 22:33
Ale no tak, na zabíjení to přece není
Prostě ti to bude trvat o den dýl , než budeš mít vysněnou váhu a míry
Já jsem teď nabitá optimismem, protože jsem se celej den docela držela, že by to byl extra dietní den, to teda ne, ale lepší než se přejídat
držte se, holky, přeju hodně optimismu, jako mam já Zatím Pořád věřím tomu, že za 3 měsíce si budu připadat konečně ***y Tak se ke mě přidejte
:-(
Laja
| 1. 3. 2009 22:20
mam krizi. ted jsem snědla dva sice černé ale rohlíky, nevím co mě to popadlo.hrozný. jo a dala jsem si na ně marmeladu. hnusnou- ale sladkou. to takové zatmění že to neřeším a pak až dojím tak mam chut se zabit.
Ahoj holky,
Laja
| 1. 3. 2009 15:35
ahoj holky,posílam foto svého dnešního oběda. je to skoro sama zelenina,dušená, salát z červeného zelí, pekingské zelí, trocha rýže a kuř.prso dušené na pomerančích s kořením.
efko
jilina
| 1. 3. 2009 14:13
jéje, to je milý, děkujujsem ráda, že to aspon někomu pomohlo, já jsem taky moc spokojená, přibližně od dubna už budu navyšovat sachry, tak se těšííím tak at se ti daří, někdy je to počítání a neustálý jezení trochu řehole, ale dá se to, ne ? tak zdravím
ahojte
Lenni
| 1. 3. 2009 11:47
Jilina má pravdu, je to opravdu o tom jídle, taky se tak stravuju asi 3 týdny a jsem o 4 kila lehčí, člověk opravdu nemá hlad, ze začátku jsem měla i pocit, že mám jídla hrozně moooc. Jsem moc ráda a tímto bych jí chtěla poděkovat za ten odkaz na f-sport, opravdu tam umí poradit, podpořit a na druhou stranu i podusit!!! Není to ani o tom podávat vrcholové výsledky ve sportu, to už je jenom to dobré co pro sebe uděláte... Opravdu zkuste nakouknout a pročíst si to sice je tam ze začátku nějaké počítání, ale to se naučíte během týdne, na všechno jsou tam odkazy a pak už nemusíte ani vážit ani počítat, máte přehled...tak se držte a fakt popřemýšlejte o tom f-ku
maykee
jilina
| 1. 3. 2009 10:13
no pořád jím dávala jsem tu odkaz, ale ostatní naznaly, že to je příliš složitý, tak at se s tím popasujou, jak uznají za vhodný. dneska jsem se vážila a mám 57 kg, a nemám celej den hlad a to jím každej den půlhodiny před spaním, takže žádný hladový večery kdy jsem se už těšila do postele, abych zaspala hlad..ale říkám, každej má asi svůj recept, vzhledem k tomu, že můj cíl je 90 cm přes zadek a ted mám 92,5, tak jsem maximálně spokojená
1-3.
Smoulinka
| 1. 3. 2009 09:56
Ahoj holky, i mě to někdy stagnuje a nebo dokonce i jde nakoru, ale pak se chvíli držím a je to ok. Tak za unor jsem se trochu překonala a chodila min. 2x týdně cvičit- dkonce dva týdny se mi to povedlo jít i 3x- hodina aerobiku a 2 hodiny v posilovně, kde mě to konečně začíná bavit i když tam jdu sama:)
Sice cíl, který jsem si na tento měsíc dala se mi nesplnil , ale i tak musím říct že jsem spokojená. Začínala jsem na začátku unora na plus mínus 74 a dnešním dnem mám 71,5. Udělala jsem si srovnávací fotky a už jsou konečně vidět i větší rozdíly:) Jmse poskojená, a o to víc se ted budu další měsíc snažit. Loni jsem touhle dobou měla ještě neuvěřitelných 82 Kg z původních 68, tak doufám že za měsíc budu moct nahlásit svojí základní váhu 68 a pracovat dál:) Holky držte se:)
jilina
maykee
| 1. 3. 2009 08:33
A jak to děláš, ty jo?
Já ode dneška začínam nanovo Zase
Mam 3 měsíce na to, dostat se do nějaký plavkový formy
Začínam na 70,3, to se mi to zase hezky vyšplhalo, co...
Ale mam spoustu odhodlání, sníh pomalu taje, tak nakoupim stahovací obinadla na koleno a vyrazim něco dělat
Nevim, jak to budu stíhat, chci chodit plavat, do posilovny a časem na tenis a běhat a na inliny
Hezký plány, co?
Ještě to chce pozměnit jídelníček, ale na tom už se pracuje Ode dneška... Mym plánem je tak kilečko za týden, to by jich bylo za ty 3 měsíce 12 a to by bylo super To u bych v létě jenom dolaďovala formu I když, důležitější by asi byly centimetry...
Takže dneska se na to vrhnu, sice má mamka oslavu narozenin, ale já se nedam
Tak holky, nevím, kdy se zase ozvu, ale doufam, že až to bude, tak vám budu moct nahlásit nějakou pozitivní změnu Aspoň 69
Mějte se krásně, držím pěsti
no jo
jilina
| 1. 3. 2009 07:42
holky, já vám to psala, nechtěly jste to slyšet..podle toho jak jím já, tak se zrychlí metabolismus a pak když člověk náhodou ujede, tak se to hned všechno neuloží..
já se dnes měřila a obvody se blíží k tomu magickému číslu, kterýho jsem chtěla dosáhnout


přeju aby se dařilo, ahoj
:-(
Laja
| 28. 2. 2009 23:38
vždycky jsem si myslela že jsem ten typ,kterého neuspěch jen posíli, ale ne.
dnes jsem SEŽRALA tabulku čokolády ze vzteku že všechno stagnuje, par dni zpátky to samé, studentská pečet. no a váha mi to tedy dala sežrat, 1,5 zpět. ja se na to .....
Zdravím :-)
Lucsynka
| 28. 2. 2009 13:26
taxem se koukala na ww adresu a i kdyz neni jen o vareni v parnim hrnci, tak jsou tam docela zajimave clanky..
Do parniho hrnce davam nejdriv brambory, ty trvaji nejdyl, pak asi po 8 - 10 minutach maso, pripadne i vajicko, kdyz ho chci natvrdo, zeleninu tak na poslednich 5 minut, at uz je mrazena nebo cerstva..
Ale kazdopadne to chce vyzkouset..Ja jsem mela v navodu orientacni casy jidel, jak dlouho by se mely varit..
omyl
Laja
| 27. 2. 2009 21:18
promin, v zápalu nadšení jsem si myslela že všechny ty recepty jsou na parní hrnec, přitom tam je jen jeden mistifikace. sorry
zvláště pro lucsinku
Laja
| 27. 2. 2009 21:15
tak jsem ted našla super stránku se spoustou receptu, pokud o ni ještě nevíš tak prosim http://www.potravinova-alergie.info/parni-hrnec-recepty.php
snad tam najdeš dobré recepty
lucsynko
anonym
| 27. 2. 2009 20:18
koukakla jsem jaký jsi dělala oběd taky uvažuji o parním hrnci a vidím že máš vedle nachystanou zeleninku to se tam dává postupně?
Zase ja :-)
Lucsynka
| 27. 2. 2009 20:11
Sem to vsechno nedocetla a jala jsem se aktivne odpovidat a dalsi dotaz jsem precetla az potom..
No vetsinou si tak nalozim pekne plny talir a podle toho, jaky mam hlad nekdy to snim, nekdy ne a jeste zbyde neco v hrnci, nejak neodhadnu porci a udelam toho moc..
Ale je to vetsinou zelenina a navic bez tuku a bez soli, tak to snad neni tak hrozny..
Dnes jsem delala i zbytek masa a kousek zeleniny k veceri, tentokrat to nebyl tak nalozeny velky talir, byl to obyčejný malý taliřek a stacilo, jen me ted honi mlsna.. jelikoz ale doma nemame nic dobryho, taxi asi budu muset nechat zajit chut..
Ahojky
Lucsynka
| 27. 2. 2009 20:02
Jsem naprosto spokojena, uz bych ho nedala pryc..
To neurcite hnede je tunak ve vlastni stave, na fotce uz bez vlastni stave..
:(
maykee
| 27. 2. 2009 17:50
Ahoj holky...
Omlouvám se, že sem moc nepíšu, ale nějak nestíham, začala škola, začal kolejní život, takže pořád někde lítam Bohužel, s nástupem na kolej se mi veškerý hubnutí úplně zvrhlo... Ani se tomu nedá řikat hubnutí, protože to byly takový orgie na pokoji, že jsem zpátky za hranicí 70 Mam z toho pěknou depresi... Protože holky okolo, co mají taky "problém" s váhou, i vy tady, jste hrozně cílevědomý a jde vám to... Jen já vždycky něco dokážu a hned to zničim...
Ale v neděli, tzn. 1. 3. znova začnu, slibuju Mám už zařízenou permanentku do školní posilovny, jen koleno pořád bolí, ale stejně se sebou chci začít něco dělat, prostě nasadim svuj zeleninovej režim...
tak se držte, máte muj obdiv Měření a vážení se zatim zúčastňovat nebudu, kdyžtak to dodam časem zpětně, protože sama sobě si to asi budu psát, uvidíme
Myslete na mě, holky, ještě zítra normální režim a od neděle striktně redukční...
...
llucinka
| 27. 2. 2009 14:00
Lenii: Tak to máš super, kukla jsem do tabulky a to máš skoro tři kilča, blahopřeju.

Myslím, že zakladatelka diskuze Lucka25 zatím má největší počet shozených kil, k čemuž samozřejmě blahopřeji také.

Ale také si zaslouží pochvalu všichni, kdo to nevzdali a snaží se s váhou bojovat dál a dostat se tam, kam chtějí. Myslím, že i snaha se cení a u každého se objeví nějaký ten výsledek, ať už dříve nebo později.
Tabulka
llucinka
| 27. 2. 2009 13:56
Jinak holky nevím, jestli teda posílat tabulku, když mám dohromady asi od třech lidí údaje a míry. Nemám to nechat až za těch 14 dnů, jak je toho 8.3.? To je MDŽ, tak to by ten termín sedl Já jsem se tqaky neměřila, jenom jsem vlezla na váhu, a i když mám o kilčo míň, žádný zázrak to teda není
Ahoj holky,
Laja
| 27. 2. 2009 13:36
lucsynko to vypadá fakt dobře, mě ta jedná hromadka připominá tunaka. co je to.
taky se tě zeptam jestli jsi s nim spokojena. mam si vybrat dárek k narozeninam tak bych brala tak hrnec. pry jsou v tom nejlepší brambory.
jinak u mě se prostě sekli centaky a hotovo. nevím co dělat. denně nachodím dohromady rychlou chůzi hodinu do školy a zpátky a když nemám školu tak jdu nuceně do města rychlou chůzi což je taky hodina. ale to jsem nasadila až ted, tak uvidime. ted jsem někde četla že pravě kila jdou dolu chvíli a pak je to šíleně pomale pokud neni pohyb. jenže znáte to holky, prostě každý den to nejde.
už mam v šupliku asi tři měsíce švihadlo. kolikrát si myslite že jsem skákala?
dvakrát začala jsem, pak přeběhla kočka a ja ji tim omylem praštila tim jsem se zastavila, pak přišel pes, co že to ta panička děla za zemětřesení, tak to byla zase pauza.
A navíc jsem vyčetla že zrovna skákání přes švihadlo nic moc nespáli.
tak holky držte se a HLAVNĚ PIŠTE, přece jen jsme v diskuzi a tudiž když jednu z nás něco zajímá tak musíme radit a snažit se pomoc i když samozřejmě každá ma i spoustu jiných věci na práci, ale přece jen .....
mějte se krásně
Ahojek!!!
Lenni
| 27. 2. 2009 12:34
Zdravím všechny vytrvalce, kteří sem píší!!! Já se sem chodím koukat denně, jenom nepíšu nějak nemám co, parní hrnec ani ketíka nemám...No jinak co se týče váhy tak už jsem na 83,4 , začala jsem jíst podle odkazu f-sport, a nějak mi to vyhovuje, tak jsem zvědavá, kde se seknu...Už se moc těším na jaro, ale to asi nejsem jediná, když to tady tak čtu. Jinak jsem se chtěla zeptat Lluscynky:- ten obídek všechen sníš sama nebo je to pro dva??? Vypadá to moc krásně, ale já bych to měla na dva dny určo. Zachvilku mám čas obídku, tak jsem zvědavá co bude, jsem si to tak zařídila, že mi holky v kuchyni vždycky něco nachystají, tak se aspoň těším na oběd!!! Mějte krásně a pište, pište, pište
Lucsynko
llucinka
| 27. 2. 2009 11:32
To jídlo teda vypadá suprově, a jsi s tím Moulinexem spokojená? Taky se mi líbí a uvažuju, že do něj půjdu.

Chtěla jsems e zeptat, co je to vedle těch vajíček, takové to neurčitě barvy Děkuji.
:-)
Lucsynka
| 27. 2. 2009 11:17
A jeste jedna, ted uz posledni..
:-)
Lucsynka
| 27. 2. 2009 11:14
A tady po uvareni.. mnam..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 22:31
70416
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video