Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Hubnutí v novém roce 2009 pro nové lidičky...

Diskuze

chtěla bych taky začít
Misicka
| 2. 2. 2009 14:04
Ahoj,

chtěla jsem se zeptat jestli bych se k Vám ještě mohla přidat.
Potřebovala bych do léta zhubnout,ale něják se k tomu pořád nemám! Nemůžu se k tomu donutit,protože v poslední době mám velký stres v práci a tak se cpu!!!!
Tak můžu se k vám přidat?
ach ty oslavy
soldik
| 2. 2. 2009 09:52
Nazdar holčiny, všechny moc zdravím. S tím počasím je to opravdu nuda. Nejhorší o víkendu byla oslava sestřiných narozek. No neodolala jsem měla jsem pár mimi chlebíčku a dvě skleničky vína.
Ale i přesto jsem tento týden zhubla o 0,5kg, tak si myslím, že dobré.
Víte, co mi ten můj rarášek provedl? hrál si s balonkem a terfil se mi přímo do oka. No to byla pecka, že jsem myslela, že mám po něm I dneska mě ještě hodně bolí, tak mám naordinovaný klidný režim. Docela mě to mrzí, protože manžel je dnes doma a mohla jsem si zamakat se šipkovkou. Tak jindy.

Držím palečky , ať kilečka utíkají pryč.
ahoj
annavii
| 31. 1. 2009 21:56
já posílám zatím jen váhu, ted jsem dorazila a vlítla na váhu a mám 62,3 , miry dodám zitra
.
jilina
| 31. 1. 2009 18:50
ahoj holčiny
já se celkem držím i když ne vždy tak jak bych si představovala ale to je holt asi život no..na vážení se ale celkem těším, jsem zvědavájinak já už mám konečně volno a tak odpočívám a snažím se dospat a doléčit tu svou nemoc ale zároven i chodím ven, no paráda čtu si, flákám se po netu..jen to cvičeníčko zatím moc ne, jsem docela slabá a když už jsem to léčení kanhala předtím, tak aspon ted chci být v klidu, ale v úterý chci zase začít tak vám přeju hodně úspěchů a nenechte se otrávit protivným počasím
Je to divné
Alex88
| 31. 1. 2009 13:43
Nazdar děvčata . Já mám dnes celkem pohodový den,ačkoliv ráno jsem s očekáváním lezla na váhu,abych zjistila,že vážím už týden stabilních 60,4kg.Tak nevím, jestli je chyba ve váze nebo ve mně,každopádne mám za týden cenťák míň v pase a přes boky jsem za těch 25 dní zhubla 6centimetrů. Za posledních 14 dní jsem snad cvičila jen jednou,vůbec se k tomu nemůžu přinutit a přitom bych potřebovala zpevnit a tím dotvarovat jak sůl. Nemoci se mě zatím vyhýbají, že by pomáhalo to pití zákysů s laktobacily?
Mějte se krásně a vytrvejte! Co se nejdřív zdá nezvládnutelné nakonec uteče celkem rychle,věřte mi.
Krásný víkend všem
lepa
| 31. 1. 2009 13:30
Nevím jak vám ale mě tohle počasí nebaví a pak to taky vypadá i s mým režimem. Nejraději bych zalezla do postele a vylezla až na jaře. Ještě k tomu jsem ráno zjistila že mě začíná nějak škrábat v krku a něco na mě leze. Tak tady popíjím zázvorový čaj, ale mám ho oslazený medem z černého bezu. Není špatný, jen doufám, že ten med nebude moc vadit.
A když je tak venku hnusně ( u nás od rána sněží ) tak mě pořád honí mlsna a nevím co bych snědla. Výhoda je to, že doma nic není, tak nemůžu hřešit, ale ta chuť se strašná.
Jen doufám, že to nedojde tak daleko, abych něco upekla, mě totiž pečení baví a není to problém něco upéct.
Teď když jsem to tady tak napsala, tak to možná neudělám.
Přejí vám lepší víkend než mám já.
...
Evi
| 30. 1. 2009 13:37
Před chvilkou jsem se podívala na ten Experiment na internetu, je to vážně síla. Teď obědvám a naložila jsem si poloviční porci
Ahoki
lepa
| 30. 1. 2009 11:18
Ahojki všem, už jsem tady dloho nebyla, protože jsem se sem nemohla dostat. Nevím čím to je ale pořád mě to nechtělo sem do diskuze půstit. Teď už jsem se konečně tady k vám dostala .
Konečně jsem se do toho pustila trochu víc a tak doufám, že toho 8.2. už uvidím nějaký ten výsledek. S tím cvičením to není nejlepší, ale říkám si aspoň něco.
S tou obezitoložkou to máš dobre, aspoň mám nad sebou dozor, ten á bych strašně potřebovala, protože jsem lajdák , jenom nejsem schopna nebo spíš jsem líná někam zajít kde by mi poradili.
Já jsem loni brala prášky na hubnutí a s něma to šlo fajn, za dva měsíce jsem měla dole 10kg, ale teď s těch deseti už mám zase 7 zpátky, tak jsem si řekla, že už žádné prášky, že to nemá cenu.
Držte se všichni a snad mě to tady za váma brzy zase pustí.
...
Lucsynka
| 30. 1. 2009 10:53
Tak ja sem si dneska naordinovala ovocno - zeleninovy den,tak snad dneska vydrzim.. musim,kdyz sem nevydrzela vcera..
Dneska davali zajimavy porad na CT2 - Experiment. Byla tam holka,ktera dostala specialni oblek, ktery ji pridal opticky 25 kg a taky byl tak tezkej a ona s nim byla celej den a noc..aby zjistila, jaky to je a dokazala kamosce,ze i pevnejsi clovek muze sportovat.. Jinak byla hodne stihla..A na konci, kdyz to hodnotila, tak rikala, ze je to hruza.. Tak me to zaujalo, je to dobry napad, taky bych si to potrebovala vyzkouset, jaky to je.. A kdyz bych se pak chystala zakousnout do neceho co bych nemela, tak bych si vzpomenula, jak mi bylo, kdy sem treba funela do schodu..
...
Evi
| 30. 1. 2009 08:59
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, protože jsem v lednu hřešila a nesportovala, jen jsem ta 2x týdně lyžovala. No a váha neukázala žádnou změnu Nedivím se
Tak jsem teď oprášila rotoped, včera jsem ujela 40km a pak jsem si ještě zašla na aerobik. Tak snad v tom tempu nepovolím
Držím vám palečky a snad se dalšího vážení zúčastním
...
maykee
| 29. 1. 2009 19:11
No jo, mě to přijde málo, měla jsem v plánu aspoň 5 za měsíc... Chtěla jsem mít do nástupu do novýho semestru mít aspoň 65, ale pořád se motam mezi 68 a 69 a nemůžu se hnout Nevim, co s tim, holt se budu muset vrhnout na čistou zeleninu, snad se to konečně podaří... Věřim tomu, že jakmile prolomim tu 68, tak to bude dobrý...
maykee
Anye
| 29. 1. 2009 18:16
Tři a půl, to je náhodou taky dost. Co já bych za to dala. Neumím si zakázat to co bych neměla...Ale na tom musím zapracovat...
Lucsynka
maykee
| 29. 1. 2009 17:09
Ty jo, já ti závidim, 6kg, to je úspěch Mě to nejde přesně tak, jak bych chtěla, 3,5kg za měsíc neni nic moc... Moc mi to nejde, i když se snažim rozhodně nepřejídam... Teď pojedu na hory, tak se budu hejbat, aby to sakra nefunguvalo Držte mi pěsti
Zdravím :-)
Lucsynka
| 29. 1. 2009 14:42
Tak ja sem mela dneska v planu odlehcovaci den - ze budu jist jen ovoce a zeleninu a hodne pit..A uz k obedu jsem to porusila - mela jsem 2 mensi platky uzeneho masa a k tomu krajic bileho chleba ( u nas nemaji ani celozrnny,dokonce ani nejaky ty suchary - chlebicky) Ale jinaxe docela drzim.. za asi mesic slo dolu 6 kg..ale nezda se mi,ze by to slo nejak videt,i kdyz pritel rikal, ze jo.. Uz aby bylo konecne aspon trochu teplo,at se muzu hejbat venku..
Tak drzim vam vsem palce
tabulka
Anye
| 29. 1. 2009 12:27
Ahojky,
taky bych se ráda přidala do tabulky, jestli můžu. A co všechno tam dáváte a kam to mám poslat? Kuju
Tabulka
VercaM
| 29. 1. 2009 12:24
Ahojky,
chápu to dobře, že se jednou týdně vážíte a měříte, a pak si to zanesete do připravené tabulky? To je dobrá motivace, ráda se přidám!
LLucinko, moc děkuju, pokud bys byla tak hodná a tabulku mi poslala na veronika.mala@mujmail.cz!
jak na to jdu
cceline
| 29. 1. 2009 12:20
Ahoj holky. Moje váha je velká, a tak potřebuju zhubnout hodně. . No sama jsem to už nezvládala, vůbec jsem neměla motivaci a vůli. Tak teď chodím k obezitoložce a ta mi radí co a jak. No a když to nedodržím tak je zlá , ale můžu si za to sama. Takže se pak snažím ještě víc a je to znát.
Jilino
llucinka
| 29. 1. 2009 09:32
No, máme stejný problém. Tak já Ti to tam proškrtám a snad se ozvou i další holky, jestli ještě chtějí nebo nee.
tabulka
jilina
| 29. 1. 2009 08:23
děkuju moc za tabulku, tentokrát se do ní nepřidám, jedla jsem jako čuník občas..ale toho 8.2. určitě napíšu jak na tom jsem, i když to určitě půjde pomalounku..jinak všem gratuluju k úbytkům, jste šikovné holky..btw, taky nikdy nevím jak příspěvky nazvat
jak na hubnutí
Anye
| 29. 1. 2009 00:02
Hihi, tak to já asi nebudu mít teď dobrej příklad....Dnes jsem měla hrooozně těžkou zkoušku a furt jsem se jen učila a včera jsem snědla celou čokoládu a balíček vext!!!, no zkoušku jsem udělala, takže od zítra zas musím začít něco dělat se sebou....
...
llucinka
| 28. 1. 2009 23:50
A taky moc vítám nově příchozí, holky vítejte mezi námi a písněte, jak na to hubnutí jdete vy a jestli se chcete přidat do tabulky, je možno!!!
...
llucinka
| 28. 1. 2009 23:28
Nikdy nevím, co mám napsat do názvu tématu

Tak, co u mě nového... Celkem nic, mám další den bez hřešení, takže jsem moc ráda, byli jsme dneska nakupovat... A těch hezkých věcí všude kolem, doufám, že letos už opravdu budu moci taky jít a koupit si něco hezkého... Ach jo, snad to vyjde...

A co jinak, jak vám to jde, holky? Dneska vám pošlu všem tabulku a prosím holky, co mi neposlaly údaje, aby mi písly, jestli ještě budou dávat nebo ne, event. pokud tam nenajdete ty správné údaje nebo tabulku na meial nedostanete, prosím prosím, nezlobte se na mě, jsem taky jenom člověk... Nebo pokud byste našly nějakou chybičku, i ta se může vloudit, písněte do SZ, abych to tu nepřehlédla a věděla o tom. Kritiku snesu, takže...

Tak jdu odesílat tabulku, přeju vám moc moc moc pohody a spokojenosti, ať vám to jde a nezapomeňte, že 8.2.2009 máme další vážení a měření!

Zatím papa a zítra se zase stavím!
Výzkumné šetření Nadváha u žen
alanis85
| 28. 1. 2009 09:49
undefinedundefined

undefined

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o
vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen
pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

www.obezita.kubikula.net

Jeho vyplnění je anonymní, udaje nebudou nijak zneužity.

Nejsou v něm zjišťávány žádné osobní údaje.

Za Váš čas předem děkuji
V.Kašparová
Sakra!!!
maykee
| 28. 1. 2009 08:51
Holky, nebudete tomu věřit, ale v pondělí jsem si koupila nové baterky do váhy a už jsou zase pryč!!! Chápete to? Nepřijde vám, že s tou váhou něco je?
lucka25
maykee
| 27. 1. 2009 21:21
Mě to přišlo taky Akorát jsem se zapoměla vyfotit na začátek, tak to budu muset dohnat a nějak zakamuflovat Stejně k moc velký změně nedošlo
Jinak nevim, jaký mam pocity, ale snad dyž se do toho zase pořádně pustim, tak to zase pujde, zatim to jde pomaaaaalu Koupila jsem si pu-erh čaj, třeba to pomůže Tak já zase mizim, tak se mějte a pevný nervy
Ráda bych se k vám přidala
cceline
| 27. 1. 2009 12:51
Ahoj holky, moc se mi líbí vaše diskuzní fórum a hlavně nápad hubnout společně. Vím, že jste začli hubnout od 1, 1, ale byla bych ráda, kdybyste mě mezi sebe přijali. Já začla hubnout na začátku prosince, ale jak víte, je to těžké přes vánoce. No tak jsem na 100 procent začla hubnout také od ledna. Já bych potřebovala zhubnout mnohem více jak vy.
nováček
Anye
| 27. 1. 2009 01:51
Ahojky, taky bych se ráda přidala, pokud je to možné. Mám stejný problém s ostatními diskuzemi. Do rozjetého vlaku se špatně nastupuje, tak doufám, že ten váš už nejede moc rychle. Jmenuju se Aneta, ale kamarádi mi říkají Anye, jsem z Brna a chtěla bych malinko zhubnout...Při výšce 160 cm vážím 57 kg. Není to nijak hrozné, ale asi šest let jsem měla stejnou váhu a pak malinko nabrala a teď mi to hrozně vadí, protože se nevlezu do oblečení a jsem jakási oplácaná....Takže tak max o pět kg, ale zdá se, že to není žádná sranda. Celý rok se mi to nepodařilo, tak hledám nějakou motivaci .
?
pumpina
| 26. 1. 2009 23:13
ahoj holky je tu nekdo?
nedostatek inspirace...
lucka25
| 26. 1. 2009 20:33
ahoj holciny... tak jsem zase po dlouhe dobe tu... a priznavam se... vypadla jsem z hubnouciho tempa... tak nejak... dostala jsem sve dny... no a ty chute... nafouknuta jak balon, no pripadam si hrozne... teda po dnesku uz tak ne... to sem se postavila na vahu a dalsi kilco je dole... takze to neni az tak hrozny, ale vypada to, ze kdyz se do toho obuju, tak by to melo jit... jen uz nemam inspiraci na vareni... a zelenina mi leze krkem... uz nevim co bych snedla.... tak si asi budu muset sestavit jidelnicek na cely tyden, abych nemusela furt premejslet co kdy snim...
holkyyyy, vybrali me do souteze o hubnuti, ted mi volaji z domu, ze mi prisli papiry... vyhra je zajezd pro 2 osoby... tak se do toho musim poradne obout... to by byla pecka, kdyby to vyslo...
takze s dnesnim kafickem konciiim a huraaaa do toho... no tak to bude fuska tohle zmaknout... ale snad to tentokrat pujde... co myslite???
tak zatim paaacek.... jdu mrknout na ten jidelnicek...
Dobré odpoledne
soldik
| 26. 1. 2009 13:45
Ahoj kočeny, jak se všichni máte? Já byla v sobotu na plese a úžasná zábava. Přišli tam lidičky, které jsem dlouho neviděla a nádherně jsme se bavili.
A teď ke kilčům, tento týden mi nic nespadlo.

Ale o to víc se tento týden budu snažit.

Smoulince držím pěsti, ať se jí ta ruka rychle zahojí a nemá žádné následky.

Přejí krásný den

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
4. 5. 2024 22:31
70416
2112Hana
4. 5. 2024 19:52
11861
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video