Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

.
dakka
| 22. 3. 2010 14:34
Případně pokud by některá z vás věděla o někom osvědčeném,kdo dodá skutečně originál, byla bych moc ráda za tip. Ještě jednou dík moc.
Jak vypadá meridia?
dakka
| 22. 3. 2010 13:56
Zdravím všechny hubnoucí :) Objednala jsem si přes net meridii (načerno, když na předpis už nám jí nedají) a dneska mi přišel jakýsi podivný balíček. Je to plastová nádobka, bez jakéhokoliv označení (paní to pro jistotu sloupla, ale nejvíc mi tvarem připomíná potravinové doplňky z drogerií) a uvnitř jsou bílé želatinové kapsle. Jelikož jsem meridii v životě neviděla tak se chci poptat, jestli s tím některá z vás má zkušenost, nebo jestli mám paní profackovat a chtít peníze zpátky.:) Díky
No prave
Petrejša
| 22. 3. 2010 12:07
Ahoj Mirčo...no prave ta fotka je moje v lete jsem tak jeste vypadala...ted mam asi tak 5 kg navic...tu fotku jsem sem dala jako motivaci protoze chci tak zas vypadat...zrovna dneska rano jsem si zkousela kalhoty ktere mi byli na te fotce jak jsem a byla jsem hned nastvana protoze je obleknu ale jsem vnich tak narvana ze nemuzu dychat tak to se musi zmenit... necitim se dobre... to jsem mela asi 59 kg a ted budu mit asi tak 64 65 kg fuj..ale je zajimave ze driv mi stacilo prestat jist sladke a jen se trochu omezit v jidle a za tyden jsem mela treba 4kg dole...a ted asi jak uz jsem starsi nebo co tak uz mi to tak nejde pritom jim fykt malo ja toho moc nesnimtreba jo..za cely den rano rohlik suchej...odpo rajce...obed polevka...k vece treba zase rohlik nebo jogurt...tak nevim...zitra si jdu koupit vahu tak doufam ze nebudu nastvana jeste vic...jsi hodna ze jsi napsala...uz sem moc nikdo nechodi vid kdyz nam ty prasky sebrali hajzlove...a kolik ty jsi zhubla vube s temi prasky?ja je mam na tri mesice...kolik myslis ze schodim po tvych zkusenostech?bojim se ze nebudou fungovatmoc zdravim
Petrejsa
Mirka72
| 22. 3. 2010 10:14
Ahojky Petrejso! tak Meridie opravdu není k mání,pouze na netu a na černo. Jinak jestli ta fotka je tvoje,tak nechápu proč si šahla po Meridii,protože jsi na ní šik Ale i přes to ti držím palce v hubnutí s Meridií. Mirka
vecny problem
Petrejša
| 21. 3. 2010 22:21
Ahojky zdravim vsechny pritomne...jsem tu nova a cetla jsem dost prispevku o meridii...je mi 27 let,merim 68cm.,a vazim asi 60kg nevim presne par mesicu jsem se nevazila...uz mesic jsem shanela meridii ale po vsech certech...lidem na netu se verit neda...jestli opravdu prijde to co si clovek zaplati...k doktorovi jit taky nemuzu protoze by mi rek ze jsem cvok ze ji nepotrebuju...tak jsem uhanela moji sefovou ktera si koupila a nebrala protoze ji je uz prez 70 let a nedela ji to dobre...takze od vcerejska ji beru!!!!a jen se modlim aby to za ty penizky fungovalo....zatim nemam zadne problemy jako buseni srdce...je mi fajn akorat mam vetsi zizen a ztrasne plnej zaludektakze bych nemusela jist nic jen kourit a pit kavu...ale jak tady ctu posledni vzkazy tak uz meridia neni k sehnani?pochopila jsem to dobre???a co vy zeny braly jste meridii a pomohla?ja mam 98 tobolek 10mg to je tak na tri mesice tak doufam ze pomohou zkousela jsem uz hodne veci ale nic nic jen prazdna penezenka...
léto
monalisa
| 20. 3. 2010 20:13
už se těšim na léto.až budou melouny,broskve a nektarinky.tohohle ovoce můžu jíst kila,tak přes léto jdou kila dolů lehce.grilování mě moc nebere..asi proto,že máme barák a grilovat můžem denně.ale být paneláková,tak se toho samozřejmně užeru
pipík
Kobliha
| 19. 3. 2010 21:38
Ahojky Pípínko
přesně!!! váhu mám také celkem v pohodě, ale něco by se ještě srazit dalo a v létě bych byla ráda IN
ty grilovačky jsou už za rohem a to se člověk těžko drží zpátky co?
dneska bylo zase pěkně a ani nezkáplo, jak hrozili, takže dobroš jo jdu hajati, zítra jdu makati
tak se měj pěkně a dej vědět co je nového
pa pa Koblík
koblíženka
pipina
| 19. 3. 2010 10:27
Ahojky Koblíženko,
tak to musím na ten sibu kouknout....váha je celkem v pohodě.....ale jako každá ženská.....bych chtěla ještě sundat něco malinko kilíček do plavek Na přicházející teplo se dívám s nadějí v očích , že budeme lítat s dětma venku a tímpádem půjde něco dolů....jééénžéé ......taky je tu doba grilovaček a to je velikej nepřítel diety ...a to nemluvím o tom, že se snad všichni známí narodili od března do září ...já vlastně vždycky zhubla jen v zimě!?!?
Jinak dnešní ráno slibuje krásnej den...hned je člověku veselejc
Tak se měj krásně sluníčkově Pipina
jj
monalisa
| 19. 3. 2010 07:45
já je zas tak moc neberu,pak jsem ráno mrtvá.jedině mě napadá perník.to zhubnem všechny a bude i dost energie na jarní uklid jo a poblíž máme zámek-Sychrov,tam bych mohla strašit
monalisa
Mirka72
| 18. 3. 2010 21:51
Ahojky Mono! Všechno co obsahovalo sibutraminum je staženo z trhu. ach jo Mě Meridia pomohla k mínusu 21 kil I mě se spalo na prd. Počítala jsem v noci pavoukům nožky a kdybych měla promítačku na zed,tak bych si pouštěla filmy na strop zkus to vydržet. Nemáš poblíž nějaký hrad? Mohla by si taky strašit po nocích Tak papa Mirka
monalisa
Mirka72
| 18. 3. 2010 21:31
Ahojky Mono! Všechno co obsahovalo sibutraminum je staženo z trhu. ach jo Mě Meridia pomohla k mínusu 21 kil I mě se spalo na prd. Počítala jsem v noci pavoukům nožky a kdybych měla promítačku na zed,tak bych si pouštěla filmy na strop zkus to vydržet. Nemáš poblíž nějaký hrad? Mohla by si taky strašit po nocích Tak papa Mirka
hubnutí
eminka2
| 18. 3. 2010 18:53
Ahojky holky a co takhle sibutramin???já jsem ho měla a nemá žádné vedlejší učinky aspon na mě neměl,až na to ,že jsem měla ze začátku velikou žízen a už ji neberu a žízen mám pořád .Koupila jsem si ho přes net a opravdu mi přišel subitramin ne paralen.
lindaxa
monalisa
| 18. 3. 2010 09:00
teda pardon lindaxu.lindette je antikoncepce.už se mi to nějak plete
lindette
monalisa
| 18. 3. 2010 07:30
a co nahradit meridii za lindett(nebo jak se to píše)prý je taky dobrá a nemá tolik vedlejčích účinků.pro mě byli nejhorší zlatý vejce.to mi bylo fakt špatně.včera jsem si vzala meridii a zas jsem měla zimnici a nemohla jsem v noci usnout.usnula jsem v 1h a vzbudila se v 5hrůza.kdyby se tak prováděla bandáž žaludku na přání
monalisa
Kobliha
| 17. 3. 2010 21:28
Ahojky ještě jednou
to je teda síla, chudák mamka, ono to je asi dost riziko něco si takhle koupit a ještě když máš potom problém z našimi ochránci pořádku jak jsi vlastně dopadla, když tě zajali k výslechu.............to muselo být dost nepříjemný
tak pěkně uspinkej klučíka a zatím pa pa
Koblík
dík
monalisa
| 17. 3. 2010 21:18
taky jsem tady ráda.já vim je to špatný,ale koukala jsem na netu a stále se prodává.jde asi jen o to,aby to nebyl podvod.mamka si takhle objednala za 1800 a přišel ji vitamin Ctak zatim ahojky,jdu uspat syna
monalisa
Kobliha
| 17. 3. 2010 21:09
Ahoj Monoliso
jsem ráda, že jsi k nám zavítala a pokud vím, tak antikoncepce by měla být v pohodě, horší je, že teď co nám sebrali všechno co se dalo, je asi problém zeptat se odborníka.........ksakru, to je pech
měj se pěkně
ahojky Kobliha
Veverča
Kobliha
| 17. 3. 2010 21:05
Ahoj Verčo
téda moc gratuluji k té úžasné novině, takže bábinka budeš, to je pěkný
no já snad konečně začnu cvičit od pondělka, už mám moc dlouhou pauzu a záda by to měly vydržet, tak uvidím.
šéfa je mi líto, ale musí se s tím poprat, ikdyž je to asi moc těžké, je to smutné, že doktoři už zlomili hůl, tak hodně sil..
Velikonoce mě moc neberou, ale mám tu 3 chlapy, tak budu muset něco udělat, krom obarvení vajec
takže jaru zdar nazdar
Koblík
monicca
Kobliha
| 17. 3. 2010 20:56
Ahojky Mončo
s tou prací je to na dlouho teda, ale vydrž, známá už to vzdávala a teď má práci a je spokojená, trvalo to teda asi 4 měsíce, ale povedlo se, tak trpělivost, ale hlavně, že jsou děti v pohodě, to je nejdůležitěší !!!
jinak mám s tebou radost za ty odhozený kila
a snad půjdou další
tak dej zase vědět a pa pa
Koblík
Mirka
Kobliha
| 17. 3. 2010 20:50
Ahoj Míro
jaké bylo cvíčo ? Já snad začnu příští týden - konečně!!
a tomu špačkovi tam pěkně naper cenu, dneska se platí za vše ne?
ale hlavně, že už je to jaro blízko
sníh už tady nemáme a ptáci tady taky hlučej
tak je to bezva........
pa pa Koblík
kobliha
veverka123
| 17. 3. 2010 20:47
ahoj Koblížku,tak jsem se zase po delší době dostala ja počítač,přišla jsem z fitka,dostali usme zase pěkně zabrat,zítra mi určitě budou bolet ruce,pak jsme ještě půl hoďky běhali na šlapadle,ale je to fajn,cítím se moc dobře a snad už konečně dorazí i to jaroNo a mám novinku,bude další mimino,dcera je v devátým týdnu,řekli mi to až vc sobotu,prý nechtěli plašit. Tak to teď budeme samý vnoučata.
No a co ty,taky už vyhlížíš jaro?Já hodně netrpělivě.Už se na něj těším jak malý dítě na bonbon.Taky bych měla začít vymýšlet nějakou velikonoční výzdobu,ale zatím nestíhám.V práci je to pořád stejný,chaos a zmatek,šéf denně chodí za ženou do nemocnice,vím,že ho to zmáhá,ale už nic lepšího nebude.Vyčerpal už všechny možnosti,ale bohužel odborníci se jednoznačně shodli.Je mi ho moc líto.Tak zatím papa a jaru zdar.
antikoncepce
monalisa
| 17. 3. 2010 18:30
ahoj ženy,chci se zeptat,je to dost důležitý.jestli meridia ovlivnuje antikoncepci.díky
antikoncepce
monalisa
| 17. 3. 2010 18:30
ahoj ženy,chci se zeptat,je to dost důležitý.jestli meridia ovlivnuje antikoncepci.díky
Kobliha
Mirka72
| 17. 3. 2010 17:55
Ahojky Kobliho! tak dneska jdu cvičit po měsíci. Už se těším.Už mi to chybělo jak praseti drbání.Tak snad je jaro na příchodu .Potává sníh a ptáci řvou a dělají si hnízda.Špaček opět letos nezklamal a nastěhoval se. Asi mu zvednu nájem za pokakanou fasádu Tak papa mirka
není
monalisa
| 17. 3. 2010 17:34
to máš pravdu,že už skoro nikde není.na většinu prodávajících si posvítila policie.i já byla na výslechu,protože u dotyčné našli složenku s mím jménem.já beru meridii jen na udržení váhy.mám 173 cm a 60 kg
meridia
monalisa
| 17. 3. 2010 17:29
ahoj,já užívám meridii jen na udržení váhy.mám 173 cm a 60 kg.sice mi je po ní špatnš,ale dám si jí max 2 týdne
Koblížek
monicca
| 17. 3. 2010 10:10
Čau kobli
Daříi se mi pořád stejně, práce žádná. A když už někam pošlu životopis, tak je místo už obsazené /samí známí/ nebo se tam hlásí i 50 lidí!!! Takže je z čeho vybírat.
Dětičky jsou naštěstí v poho a hlavně zdravé!
No a konečně k hubnutí : po 2 týdnech 2 kg dole. Jde to pomalu,ale aspoň něco.
Myslím,že ten Sibutramin taky stáhli z prodeje, aspoň mi to lékarnice říkala. Je zakázaný ve všech zemích EU. Takže jsem ho stihla koupit za pět minut dvanáct!
Mějte se všichni pěkně.
pozdrávek
clloette
| 17. 3. 2010 08:22
Dobrý den, jsem tu u vás po prvé. Jinak chodívám na diskuzi Sibutramin. Možná už mě některé znáte, nabízím totiž Sibutramin. Ale i si tu ráda popovídám a popřípadě, pokud můžu, tak ráda poradím. Píšu sem také mé zkušenosti s užíváním Sibutraminu a hubnutím třeba i po porodu, nebo při nemoci štítné žlázy.... Pokud by měl někdo zájem o Sibutramin, který odbourává pocit hladu a chutě, částečně i tuky, nemá vedlejší účinky a je šetrnější k tělu, tak mu ráda o všem napíšu. Prosím pište mi na clloette@email.cz Přeju vám krásný den a ať se vám hubnutí daří, ať už s berličkou, nebo bez. Mirka
pipínek
Kobliha
| 16. 3. 2010 19:34
Ahoj Pipíku
no to je dost prosím tě, taková pauza
ale štěňata jsou prostě k sežrání nádherný, boží
a maminka jaká je dáma
jinak ten sibutramin : (píšu jen co vím) samozřejmě ho seženeš jen přes net a prý je lepší než meridie v tom, že je šetnější a víc přírodní, no a když jsem čuchala něco víc, tak jsem zjistila, že jedna tabletka stojí 25 kč, jinak je nová diskuze sibutramin a tam by jsme se jistě dozvěděly více, ovšem ikdybych někdy začala baštit sibu., tak kořeny mám stále tady
a co ty a váha? já teda asi nic moc, na váhu se bojím vlézt a myslím, že je nějaké to kilčo nahoře
tak dej vědět a díky za fotečky, pejsani jsou super !
pa pa Koblík
....
pipina
| 16. 3. 2010 13:35
A jo....nějak jsem zpřeházela písmenka...takže sibutramin to jééé
Tak za to ještě jednu fotečku......celé psí smečky....co se mi drze nacpala na skalku.....fakt,že to jako skalka po zimě ani moc nevypadá

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Remi - Mirka
4. 5. 2024 14:02
70405
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video