Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

kobliha
veverka123
| 10. 4. 2010 13:50
Koblížku,je to opravdu nějaká bída s diskusí,no snad se ti skalní ještě ozvou.Dneska je hnusně,byla jsem chvilku na zahradě,ale nic moc,mužskej je v práci,mladí jeli k Vášovo mami přát k narozkám,tak jsem sama doma.Tedy se psem.Tak mamina dostane k narozeninám dárek v podobě ultrazvuku.Ještě nevěděla,že bude babča.Nechávali si to jako překvápko k těm narozeninám.
No a jak vnímám svatbu,zatím nijak,beru to jako že bude,ale ještě je to daleko,mladí si všechno zařizují sami,tak já zatím sháním jen ty šaty a boty.Ale ono to přijde.Bydlí spolu už dva roky,tak se vlastně nic nezmění.Na to mimčo se začínám těšit,i když první pocity byly takové zvláštní,nějak jsem si nepřipouštěla,že bych taky mohla být babča.No spousta spolužaček už vnoučata má.
Včera nám dal Adam zase ve fitku zabrat,bolí mi pěkně nohy.ak jsme ještě půl hodiny šlapaly na šlapadle,tak toho bylo docela dost.Jsem ráda,že tam chodím a hlavně jsou výsledky.
Koupili jsme si nedavno tu domácí pekárnu,tak zrovna peču chlebík.Zatím všechny,co jsem dělala,měly úspěch a všem chutnaly.
No tak jsem se doma trohu ohřála a zkusím jít ještě chvíli ven.Tak ahoj a zase se brzy ozvi.
Veverka
Kobliha
| 9. 4. 2010 21:14
Ahojky Verčo
já také raději nosím sportovní věci a když pak mám jít v elegantním a ještě s podpadkama, tak jsem nervózní z toho, kde si rozbiju hubu
takže svatba? a jak to vnímáš? já bych to určitě obrečela, jednou jestli se mi kluci budou ženit, tak to bude něco.
Jinak ty zuby, to je něco, kamarádka má teď zánět trojklenného nervu a pěknou dobu je v bolestech, momentálně má otevřený zub a musí s tím na neurologii, tak jsem docela čuměla, co všechno je se zubama možný.
Počasí mě celkem štve, docela jsem se těšila, že vyrazím s mladším synem na brusle a ještě vemu kámošku s dětma, jenže se nabízí, že pojedeme leda do pr..., ale koncem příštího týdne by mělo být zase hezky .
Tak Verčo, jsem ráda, že píšeš, protože tady nějak chcípnul pes a lepší už to asi nebude, s meridií to nějak zesláblo.
Měj se moc pěkně a zatím pá pá Koblík
kobliha
veverka123
| 8. 4. 2010 20:34
ahoj Koblížku,přišla jsem z práce v osm,taky docela honička,bývám v práci do večera tak dvakrát týdně,někdy si to beru domů,ale to nerada.Jen mám výhodu,že už nemám dítka školou povinná,jsme sami dva,tak je práce podstatně méně nebo spíš spousty věcí nemusím.Kdybych měla doma dva kluky jako ty,tak bych taky asi nemohla třikrát týdně chodit do fitka.To tě chápu,že to jinak nejde.Ale ono to bude zase lepší.
Byla jsem dneska ráno ještě u zubaře,pouhých 720kč a to za jednu bílou blombu a otisky,nechci vidět,kolik zaplatím za ty nový zuby,raděj jsem se ani neptala.
Taky budu muset pořídit nějaký šaty a boty,v červnu budeme mít tu svatbu,tedy ne my,ale dcera.Tak to abych pomalu začala něco shánět.A já ty šaty a vysoky boty docela nerada,moc v tom neumím chodit,jsem zvyklá spíš na sportovní oblečení.no budu to muset nějak přežít.
Na ty 6eny v pokušení určitě jdi,je to moc dobrý,mám taky ráda český filmy,hlavně českej humor a Balzerová je tam naprosto skvělá.Taky jsme byli minulý týden v divadle na Mrchách,taky to bylo dobrý,hrála v tom Batulková,Bláíhová,Divíšková a Skopalová a taky dobrý.
Počasí dneska skvělý,ale samozdřejmě na víkend se to má zkazit a příští týden taky nevypadal nic moc,tak snad to nebude taková katastrofa.
Tak zatím ahojky Koblížku a zase se ozvi.
Veverča
Kobliha
| 7. 4. 2010 21:23
Ahojky Verčo
teda úplně se stydím, když čtu jak makáš ve fitku , až je mi hanba. Já jsem sice už v pohodě (díky), ale na cvičení se teď prostě nedostanu, kdybych se rozkrájela, mám dost práce, že se zastavím až v tuto hodinu a jsem ráda, že jsem ráda
budu to muset dohánět o víkendu na bruslích a doufám, že se frmol zklidní.....................
ženy v pokušení? viděla jsem ukázky a zdálo se to dobrý, tak to mám potvrzený a český filmy miluju
jsem ráda, že jsi se zase ozvala
měj se sluníčkově
pa pa Kobliha
kobliha
veverka123
| 7. 4. 2010 20:53
ahoj Koblížku,tady jsem,před chvílí jsem došlas z fitka.Dneska jsme měly šlapadlo a makaly jsme 70 minut.Musím se pochválit,protože jsem to uběhla docela v pohodě při tepový fregvenci 118 tepů za minutu.I Adam chválil.Je to poznat,když člověk pravidelně cvičí.Jsem ráda,že to fitko u nás otevřeli a že ten Adam se tam lidem hodně věnuje.
Jinak dneska bylo nádherně,má to vydržet ještě zítra.příští týden bych chtěla na nákup kytiček,to už vidím,jak máme narvaný auto.
Jink velikonoce v pohodě,nepřežrala jsem se.V pondělí jsem dle předsevzetí byla cvičit,v neděli jsme vyrazili s mužským do kina na Ženy v pokušení,bylo to super,hodně jsem se zasmála No a jak ty,už seš fit a ve formě?
holkýýý
Kobliha
| 6. 4. 2010 21:47
Mirkó a ostatní

................ kde jste kdo?
nějak to tady poslední dobou vázne a to mě docela mrzí, tak dejte vědět, jak se vede, co je nového, co váha a tak, dost mi teda chybíte
tak papa a doufám, že jste všechny v pohodě
Koblík
Veverča
Kobliha
| 5. 4. 2010 19:26
Ahoj Verčo
díky, už je mi lépe, ale mlátí se mnou to počasí, jak lítá teplota, tak to nějak těžko pobírám a jsem jak zmlácená a co cvičení? Byla jsi dnes?
Já jsem naopak dnes trochu zhřešila, byli jsme pozvaní k mamce na oběd, pak jsem neodolala beránkovi a taky do mě zahučelo jedno vejce, no jak nejsem zvyklá, tak je mi nějak těžko, takže od zítřka do starých kolejí a zase budu fit.
A co koledníci, jestlipak budeš čiperka, já až dost, obarvila jsem 30 vajec a nezbylo žádné , tak ještě, že něco zase přinesli moji kluci.............
tak se měj pěkně a pa pa Koblík
Mirka
Kobliha
| 5. 4. 2010 19:19
Kráááááásný móóóc hezký
...
Mirka72
| 5. 4. 2010 15:51
Výzdoba
Kobliha
Mirka72
| 5. 4. 2010 15:49
Ahojky Koblíku! Děkuji za přání. U nás dnes pracovní pondělí chlapy dělají sprcháčKoledníci u nás chodí v sobotu. Tak už jsem pomlazená Tak papa Mirka
Mirka
Kobliha
| 5. 4. 2010 08:44
Ahojky Míro
Koblížek ti přeje všechno nejlepší k svátku
štěstíčko a zdravíčko
pěkně si to užij a krásné Velikonoce
pá pá Koblík
kobliha
veverka123
| 3. 4. 2010 19:17
ahoj Koblížku,tak už ses trošku vykurýrovala?Ono je to zrádný,sluníčko svítí,ale vzduch je ještě studenej.Mě zase dneska svinsky bolí hlava,asi blbej tlak a jsem z toho dost otrávená.
Koupila jsem v pátek macešky,takový ty drobnokvětý,dala jsem je do mísy a odnesla na hřbitov,ale byly nádherný,asi si je koupím i domů.To zase bude nakupování v květinářství,už to vidím,v pátek jsem to jen obhlídla,čekám ještě,až bude lepší počasí.
Jdeme s kamarádkou cvičit i v pondělí,abychom se moc neflákaly.V pátek bylo docela málo lidí,všichni už asi slavili velikonoce.Tak přišli jen ty skalní.
Tak si užijte všichni hezké velikonoce
pipina
veverka123
| 3. 4. 2010 19:10
ahoj Pipčo,díky za receptík,už jsem ho vyzkoušela a chutnalJsem ráda,že jsme tu pekárnu koupili.Taky jsem si nakoupila směsi v Lidlu,pekla jsem ten slunečnicovej a taky dobrej.
Jak si užíváš velikonoce?Já si dneska byla nechat udělat nový nehtíky,zítra jdeme do kina na Ženy v pokušení.Od každýho,kdo na tom byl jsem slyšela,že je to dobrý,tak si uděláme radost a půjdem do kina.V pondělí je zase posilovna,Adam říkal,že bude otevřeno,tak jsme s kamarádkou řekly,že velikonoce nevelikonoce,jdeme cvičit. Dneska jsem hupla na váhu a mám o kilo a půl měně,což potěší.
Dneska bylo docela pěkně,ale zítra se to má zase pokazit,tak mi to štve.Tak pa a hezké velikonoce.
Mirka
Kobliha
| 2. 4. 2010 22:31
Míro, kdybych tě neznala, tak bych řekla, že nám posíláš fotky z prosince ...................
na to, že je duben, je to děsný
papík Koblík
repete
Mirka72
| 2. 4. 2010 21:01
A ještě jedna pa
ahojky
Mirka72
| 2. 4. 2010 21:00
Tak takhle to tu ráno vypadalo - když dopadalo Tak papa
ivculík
Kobliha
| 2. 4. 2010 18:36
Ahojky Ivculíku
to je dobře, že jsi tady zase, ale co je lepší, že jsi o kilčo lehčí, takže moc moc gratuluju a taky se lehce pochlubím, co mám víc pohybu, cítím na oblečení, že trochu oplaskávám, takže jsem ráda, ale na váhu si ještě netroufám
měj se pěkně a pá pá Koblík
Mirka
Kobliha
| 2. 4. 2010 18:33
Jé to je náhodička i já měla včera zajímavý telefonát, ale hlavně nečekaný a moc příjemný,
taky mám jednu kámošku, kterou znám již nějaký pátek a je to moc bezvadná baba tak mě to včera při tom vytíženým týdnu moc potěšilo .
Tady bylo dnes nádherně a tak mě mrzí jestli se to na pondělí zkazí...................
zatím pa pa Koblík
a už nestraš se sněhem
Ahoj všem..
ivculik
| 2. 4. 2010 12:02
Už jsem tu zase.... :)
Není to, že bych měla víc času....
jen se jdu pochlubit, že mám další kilíčko dole... :)) Tedy už 22kg.:)
A pořád bez smajlíků...
Pěkné svátky všem... :)
Sníh
Mirka72
| 1. 4. 2010 22:41
Ahojky holky! Já vím, že je dnes Apríla a vyvádějí se různé kousky ,tak i já jsem dnes zvedla telefon a zavolala jedné mojí kamarádce kterou neznám sice dlouho,ale mě to připadá jako by jsme se znali odjakživaa myslím,že jsem jí udělala radost ale nevyvedla jsem jí Aprílem prostě jsem jí jenom zavolala¨ a byl to moc příjemný rozhovor .
Jinak taky musím napsat,že se u nás už od odpoledne kydá sníh a je ho tu ted 5 cm . Ráno jdou kluci řechtat a musím jim znova vyndat zimní boty a bundy a rukavice Já se picnu
Tak zatím papa a jdu spát. Dobrou noc Mirka
Ivculík
Kobliha
| 31. 3. 2010 21:13
No Ivculíku, co jsi tam vyváděla, že ti smajlíci vzali do zaječích to tedy nevím, jak je dostat zpátky
zkoušela jsi na ně volat
dobrá rada nad zlato že? ............. tak papa Koblík
veverka
Kobliha
| 31. 3. 2010 21:09
Ahoj Verčo
tak jak už jsem psala pipče, jeden den na bruslích a druhej den chcípáček, nějak jsem to přecenila, trochu foukalo a teplo také zrovna nebylo, no ale rozhodně mě to neodradilo a jen co budu v cajku a venku nebude lejt tak zase vyrazím, děti mají od zítřka prázdniny, trochu závidím , zítra nemusejí vstávat........
jinak kámoška je dobrá, že se takhle snaží a hlavně, že má výsledky, to je totiž největší motivace...........
tak se zase brzy ozvi a pohybu zdar
pa pa Koblík
pipina
Kobliha
| 31. 3. 2010 21:01
Ahoj Pipí
tak ti povím, že jsem sice prubla brusle, ale pěkně jsem ofoukla a od pondělka chcípám s rýmou a kašlem, takže nástup nebyl zrovna dobrej
navíc to počasí je nějaký zmatený, člověk ani pomalu neví jak se obléct
jinak nic nového, váha stejná, pohybu málo a brusle zatím čekají v předsíni než se koblížek vymarodí
tak jsem ráda, že jsi se ozvala a nemusíš mít ty intervaly tak dlouhé .....................měj se pěkně a papík Koblík
Prosím poraďte...
ivculik
| 30. 3. 2010 12:32
Ahoj holky, tak ještě jednou a z jiného soudku...:)
Asi jste si všimli, že jedu bez smajlíků... :(
Prostě mi nějak zmizeli...
Může mi někdo poradit, jak je zase nastavit...?
Děkuji... Iv.
pipina
ivculik
| 30. 3. 2010 12:29
Ahoj pipi, moc děkuji za gratulací..:) :) :) Iv.
Koblížek + Míra
ivculik
| 30. 3. 2010 12:22
Ahoj holky, dnes mi přišel mejlík, že tu mám zprávičky.... podle datumu je to nějaké opožděné.. :) Odpovězeno obratem... Příjemci jistě pochopí.. :) Pa Iv.
Koblížek
pipina
| 30. 3. 2010 10:06
Nazdárek Koblížku,
taky musím prubnout brusle a když jsem četla tvůj příspěvek, hned mě chytla obrchuť
Ještě mám posledních pár tobolek Meridky ale nechávám je na ty úplně nejhorší časy......prý se má nově získaná váha nechat pár měsíců ustát ,aby si na ni tělo zvyklo a pak si ji v klidu udrželo a pak zkusit znovu něco zhubnout......tak uvidím kdyže přijde ten správný čas na další hubnutí
Měj se krásně a doufám,že sluníčkově ...Pipina
ivculik
pipina
| 30. 3. 2010 09:54
Ahojky Ivculíku,
téééda musím poslat obrovskou gratulaci za odhozená kilíčka....to je úctyhodný výkon...krásná práce
Měj se krásně Pipina
Veverka
pipina
| 30. 3. 2010 09:50
Nazdárek Veverko,
to je fakt,že jsem se dlouho neozvala....ale na mojí obhajobu...taky pracuju na obnově zahrady po zimě...jenže hektar plochy dá celkem zabrat Na Pilates chodím ....a pravidelně....ono mi to moc pomáhá a jsou vidět výsledky,takže motivace k pravidelnosti je veliká a to kafíčko s holkama po cvičení taky není k zahození
Jinak manžel ještě k posilovně ani nečuchnul....a teď má výmluvu,že je moc práce......mám takovýho tucha, že nikam chodit ani nezačne
To je fajn, že jste pokoupili pekárnu.....já si teď nakoupila směsi v akci v Lidlu, tak jsem zásobená, ale mamka mi dávala recept na chleba ze žitný mouky:
320 ml vody, 1 pol. lžíce octa, 2 pol. lžíce oleje, 2 lžičky kmínu, 2 lžičky soli, 1 lžižka cukru, 1 balíček droždí, 320 gr hlad. mouky, 230 gr žitné mouky a semínka podle chuti. Zkoušela jsem ho a moc chutnal......
Měj se krásně Pipina
pipina
veverka123
| 29. 3. 2010 21:22
ahoj Pipčo,zdravím Písek.Už jsem se pěkně dlouho neozvala,viď,ale tho času je pořád nějak málo.Jsem ráda,že už je jaro,i když zase straší s velkým ochlazením.Ve fitku fajn,moc se mi tam líbí.Co manžel,už začal chodit?
Koupili jsme si v sobotu pekárnu,tak budem taky dělat chlebíky se zrníčkama.Máš nějaké osvědčené recepty?Já zatím dělala jen z té koupené směsi,slunečnicovej a byl dobrej.Ale chtěla bych vyzkoušet i něco jiného,receptůje tam sice plno,ale nechám si poradit.
No a jak jde jinak život,dočetla jsem se,že kilča jsou v pořádku,tak to je fajn.Tak se ozvi dřív než já.Papa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video