Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Mirka
veverka123
| 29. 3. 2010 21:15
ahoj Miruš,kůzlátka jsou nádherná a kozel je pěknej skokan,je na tři kozy sám a výsledek je 9 kůzlátek.Co velikonoce,už máš výzdobu?Já tak trochu,nějak moc nestíhám.Ale počasí se má ve středu zkazit,to mi mrzí.Ten minulý týden bylo nádherně.Tak snad ty tři dny volna neproprší.V pátek byla u nás docela velká bouřka.
kobliha
veverka123
| 29. 3. 2010 21:06
ahoj koblížečku,tak sis udělala jarní výlet na bruslích,to je superTo věřím,že nožky bolí,ale to se podá,to bude za párkrát dobrý.Mě zítra budou asi taky pěkně bolet nohy a ruce,Adam nám zase dal v posilovně dost zahulit.Ale máš pravdu,ten pocit potom je skvělej,člověk se cítí daleko líp,mohu potvrdit.Kamarádka,co chodí se mnou cvičit už zhubla o pět kilo,tak je spokojená.Já už na kila moc nehubnu,ale zdá se mi důležitější,že spíš na cm.
Jak se ti ráno vstává v letním čase?Mně docela bídně,ale zase večer je fajn,že už je dlouho světlo,tak mi ten den připadne delší,i když bych ho potřebovala i tak přinastavit.Tak zatím pa.
Mirka
Kobliha
| 28. 3. 2010 21:40
Ahoj Míro tak jsem dnes prolomila ledy a byla jsem na bruslích po hódně dlouhé době se Kobliha hejbala a jsem nadšená................sice jsem ujela asi jen 8 km, ale pro mě obrovskej výsledek, po té dlouhé zimní pauze. Záda to vydržely a bolí jen nohy a to fest, počasí vyšlo na chlup přesně a pršet začalo až při odjezdu
tak papa a Koblík
ivculík
Mirka72
| 27. 3. 2010 15:13
Ahojky Culíku! Já koukala jako blázen s otevřenou hubou na tvojí fotku v první chvíli mi blesklo hlavou : Koukla na mě víla moc ti to sluší a gratuluji.Já mám o 2 kila víc a doufám ,že až nasadím na inlajny na nožky, tak utečou sami Tak se opatruj a zase napiš. Pa Mirka
kobliha
ivculik
| 27. 3. 2010 12:39
Ahojky koblížku, mudr mi jí sice napsat chtěla, ale už byla asi týden stažená.... Tak jsem si jí sehnala na netu od jedné paní na MMB, která měla plnou registraci a evidentně obchodovala. :)
ivculík
Kobliha
| 27. 3. 2010 10:57
Ahoj Ivculko
jasně, že víme kdo píše a taky si pamatuji, jak jsme tě žádaly, aby jsi vyměnila fotku, kde jsi trochu blíže
takže evidentně jsi spokojená a to je dobře, moc ti přeji odhozená kila a opravdu ti to sluší
meridku máš ještě od mudr.,nebo na čerňáka? Je to teď trochu problém co?
Já jsem na tom stejně, kilo sem kilo tam, ale nevadí, to nejhorší jsem už odhodila a snad zase zpátky nezískám.
Jaro je tady, tak se snad už budu také víc hejbat, dost jsem to flákala.....................tak ivculko, jsem ráda, že jsi se ozvala a zavítej častěji
pa pa Koblík
Míra, Koblížek, Veverka a spol.
ivculik
| 26. 3. 2010 19:21
Ahoj holky, už jsem tu zase nějaký týden nebyla a měla jsem co dělat, abych se prokousala přes nové stránečky....:) Tak počítám, že už ani nevíte, kdo píše... :)) Loni jsem brala Meridku a za půl roku zhubla 19kg, jenže pak prášky došly, byly Vánoce a spoustu starostí a váha se zvedla asi o 2 kila směrem nahorů..... Poslední 4 týdny jsem zase nasadila tempo, začala se hýbat, zdravěji jíst a samozřejmě berličku Meridii.... :)
No a hlasím, že jsem shodila nejen kilíčka nabraná po loňsku,ale i dvě navíc.... takže mám celkem dole -21kg...:)
Pěkný den všem a hodně shozených kilíček !!! :)
dakka
Kobliha
| 26. 3. 2010 17:09
Ahoj dako
tak jsem ráda, že aspoň něco peněz se ti vrátilo a každá káča dobrá co, takže příště opatrně a nejlépe na doporučení.................díky za zprávu a ať se ti vede
ahojky Kobliha
Mirka
Kobliha
| 26. 3. 2010 16:57
Ahój Míro
něco málo květeny jsem vsadila do truhlíků a stále je co dělat, nějak co zmizel sníh je vidět pár nedostatků, spíše binec, tak to postupně dávám dohromady.
ale je to nádhera to jaro, ptáci řvou dny se prodlužujou, zachvíli vykvete zlatý déšť, prostě paráda..........
tak pa pa Koblík
Verča
Kobliha
| 26. 3. 2010 16:51
Ahoj Verčo ,
tak vidíš jaká jsi šikula mladý holky dáváš kapsy, člověk aby měl respekt, jak máš namakáno
okolo rahradnicví většinou zrychluji krok, jelikož jsem schopna koupit všechno možný
počasí mi taky mrzí, že se pokazí, ale snad ne na dlouho
no a ta naše diskuze bych řekla, že není ujetá, ale občas sem prostě musí napsat někdo chytrej, aby poradil
jdu pověsit prádlo a poklidit a snad už si dám v klidu kafe............venku na sluníčku
tak papa a měj se pěkně
Koblík
veverka
Mirka72
| 25. 3. 2010 22:02
Ahojky veveruško! Jo kůzlátka k jaru patří tak to se mají mladí co ohánět.Tak se hezky opatruj a papa Mirka
Kobliha
Mirka72
| 25. 3. 2010 22:00
Ahojky Koblíku! Jak se máš ted na jaře? U nás ještě místy na které nesvítí slunce leží sníh jinak jsem dneska dělala velikonoční misky. Jinak nic nového. tak papa Mirka
kobliha
veverka123
| 25. 3. 2010 21:56
ahoj Koblížku,já jen tak fofrem,už se mi zavírají oči,ještě jsem dělala doma faktury do práce a už toho mám plný zuby,chápu tě,že nemáš moc času,když děláš sama na sebe.Já už se taky těším na víkend a pak na velikonoce,ýže budou tři dny volna.Počasí je fakt nádhernýá,ale ani nemáím čas si ho dost užít a to semá zrovna o víkendu zkazit.To mi mrzí.
Včera jsem si zase pěkně zašlapala v posilovně,hodinku,ale měla jsem z toho dobrej pocit,protože vedle mě šlapala hpolčina mladší než naše Jitka a po pěti minutách měla tepovou frekvenci jako kdyby stoupala na Mount Everest.Vždycky mám jeden den na šlapadle a dva dny na strojích a posilování břicha.Kamarádku zkolila nějaká jarní choroba,tak půjdu zítra bez ní.
Jinak ta diskuse tady mi taky připadá trošku ujetá,já myslím,že všechny z nás vědí,jak se věci mají,že nejsme malý děti.
Taky jsem si koupila kytičky,mám kytky ráda,můj mužskej říká,že se se mnou nedá jít do zahradnictví.Vždycky něco koupím.Tak zatím papa a ozvi se,jak je.Jo,narodila se další kůzlátka,tentokrát čtyři.Nejsou naše,ale od babi mladýho.Mají docela velký hospodářství.
dakka
Mirka72
| 25. 3. 2010 21:52
Ahojky Dakko! Tak to je dobře že pohrůžka kontrolního orgánu pomohla aspoň k těm 900kč. Třeba měla svědka imaginárního Jako měl Donutil Chroustala Tak zatím papa Mirka
Tery
Mirka72
| 25. 3. 2010 21:45
Ahojky Tery ! A v jiném článku co jsem četla já je : Meridie byla stažena z důvodů vzniku kardiovaskulárních poruch u pacientek starších 45 let!!! A kdyby mi jí ted doktóre napsala znova - jdu do ní mě pomohla a moc. Mirka
pro nezasvěcené
Kobliha
| 25. 3. 2010 19:04
ráda bych pořádala všechny ty které nám sem píší, abychom nebraly meridii, že už dávno víme o tom jak to s ní dopadlo a do nedávna jsme ji braly pod lékařským dohledem..............pokud někdo dál meridii, či sibutramin užívá, je to čistě jeho věc, jsme zde dospělí lidé a každý ví co dělá.................tak díky moc, Kobliha
Holky
anonym
| 25. 3. 2010 16:45
Ahoj,nechci vám tu do toho kecat ale v posledním čísle časopisu Zdraví skutečně psali že Meridiu stáhli už ve spoustě států-je prokázané může způsobit kardio potíže.Tak jen aby jste to věděly
Tady se to píše taky
http://www.vseprozdravi.cz/
pro Koblihu a vlastně pro všechny
dakka
| 25. 3. 2010 12:36
Tak nakonec jsem ze šikovné paní dostala aspoň 900,-, možná kdybych byla tvrdší tak i víc, ale nestojí mi to za to. Holt za blbost se platí. Takže jen varuju případné další zájemkyně - pokud si budete objednávat něco od Natálie Charvátové, pošta vám ve zcela neporušené obálce doručí bezcenný šmejd. A paní Charvátová se bude strašně divit a zaklínat se všemi svatými, že do obálky před svědkem dávala Meridii. Takže bacha a hubnutí zdar.
meridia
luate
| 24. 3. 2010 18:25
Meridia je, myslím, už od loňského roku zakázána. Myslete na své zdraví.
Verionka
Verionka
| 24. 3. 2010 16:16
Ahojky všichni tady,
i já jsem jeden čas patřila mezi vás,ale přiznám se již jsem dlouho na této diskuzi nebyla,to tu bylo ještě tak 250-300 stránek a najednou je jich tu o mnoho více.
Ale dnes chci nabídnout na prodej meridii 10 mg,čistě náhodou jsem se dostala k jedné originál zabalené meridii 10 mg x98 tabletek (tedy na tři měsíce),já ji již nebaštím,tak ji chci někomu nabídnout.Pokud byste někdo měl zájem napište na email safrova.verca@seznam.cz
petrejska
monalisa
| 24. 3. 2010 10:22
ahoj,já je neberu pravidelně.jednou jsem je brala celý tyden a 3 kila dole.
dakka
Kobliha
| 23. 3. 2010 20:09
Ahoj dako
tak dr. Galén? Co to je? To snad není možný asi je fakt jistota koupit to přes někoho, kdo je už ozkoušenej, protože tohle je teda něco, no přeji ti, aby jsi z toho koumáka ty peníze dostala.
Dej vědět a držím palce
Koblík
Veverča
Kobliha
| 23. 3. 2010 19:51
promiň, ne vevrča, ale veverča
Vevrča
Kobliha
| 23. 3. 2010 19:49
Ahoj Verčo
jsem ráda, že jsi napsala a hned ti musím dát za pravdu, že to jaro už bylo potřeba a jak jsem ho uvítala? No samozřejmě prací a koupila jsem jarní kytičky do truhlíku, tak na ně pořád čučím a je mi dobře.
Jsem zvědavá co budete mít, jestli klučíka, nebo princeznu
to bude radosti co? Za tu posilovnu ti tedy tleskám, jsi fakt dobrá a já bohužel stále nechodím, mám moc práce, ale opravdu dost, dělám sama na sebe, takže se mám co otáčet. A co šéf, jak je na tom, už se vyrovnává lépe s těžkou situací?
Tak se zase brzy ozvi a měj se pěkně
pa pa Koblík
pro monalisa
Petrejša
| 23. 3. 2010 00:11
Ahojky zdravim...tak jsem se spletla mam taky 15mg...jak dlouho uz beres takhle ty prasky a kolik schodis za ten tyden?pocitam ze pan doktor ti ty tabletky nepredepisuje vid?pri tve vaze....a tu pani zavreli za nelegalni prodej meridie?ja mam porad ztrach ze nebudou fungovat...vyzkousela jsem jich tolik ze uz neverim nicemu...a navic mi nebusi vubec srdicko jak tady kazda pise....tak aby na me vubec fungovali... tak budu doufat ze to dopadne dobre...zdravim
pani je pekna s...ě
Petrejša
| 22. 3. 2010 23:47
Ja mam krabicku take bilou napis mam modry ne cerveny a tablety jsou tez modro-bile....tak doufam ze ti to dopadne dobre a ta pani S. ti vvrati penize...je hnus vydelavat na duverivosti lidi je videt ze dnes muze clovek verit opravdu jen sam sobe...tak ti drzim palecky at ti to vyjde
pro Koblihu
dakka
| 22. 3. 2010 22:52
Tajemství záhadné meridie odhaleno - zespodu je na krabičce nápis Dr.Galén, což vysvětluje vše. Paní mi tvrdí, že má na balení a odesílání balíčku svědka. Já mám svědka, který mi přinesl neporušený doporučený balíček a dalšího, který byl u vybalení balíčku přítomen. Takže všechno způsobila asi zlá a závistivá Česká pošta, která mi meridku nepřála a nenápadně jí vyměnila. Takže teď jen doufám, že se paní umoudří a peníze pošle zpátky bez pohrůžky zveřejnění a Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Všem přeju, aby měli větší štěstí než já.
A pro Koblihu - díky moc za odpověď
kobliha
veverka123
| 22. 3. 2010 21:24
ahoj Koblížku,jaro je tady!O víkendu bylo u nás krásně teplo,sice pod mrakem,ale příjemně,tak jsem si to užívala.Byla jsem provětrat brusle.To počasí jsem už moc potřebovala.Ve fitku pořád dobrý,už to trochu začíjná být vidět,což je dobře.V mým věku už se ta postava formuje dost mizerně.Tak,abyvh budoucímu vnoučátku nedělala moc ostudu a mohla jsem s ním sportovat.Možná už za měsíc budeme vědět,zda to bude kluk nebo holka.
Taky jsem po zimě prohrábla zahrádku,byla tam docela pěkná spoušť.
No a jak tys uvítala jaro?Tenhle týden hlásili docela pěkně,i když na víkend by se mělo ochladit.Tak zatím papa.
pro dakku
Kobliha
| 22. 3. 2010 19:43
Ahoj Dakko
já měla meridii napsanou od lékaře asi třikrát a balení bylo v papírové krabičce - (bílá s červeným nápisem Meridie) a tobolky byly modrožluté !!!
tak nevím, jestli jsi neobdržela tu americkou, kterou tady před časem někdo nabízel a byla přiložená i fotka. Tak se jukni o pár stránek zpět a porovnej to, no a doufám, že jsi nenaletěla, což už jsem párkrát slyšela.
Držím palec a dej vědět, jak jsi dopadla
ahojky Kobliha
monalisa
monalisa
| 22. 3. 2010 15:06
ahoj,já mam 173cm a 60kg a tyky si o mě plno lidí myslí,že jsem cvok.já měla jednu paní ověřenou,ale tu už zavřelijinak píšeš že máš 10 mg,to se mi zdá slabý.já brala 15 mg.jinak po meridii jsem zhubnu vždycky.beru jí tak týden před party,abych měla plochý bříško

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Remi - Mirka
4. 5. 2024 14:02
70405
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video