Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

opět pondělní vážení
Mirka72
| 27. 4. 2009 21:23
Ahojky ! Tak na gyndě v pořádku a zase za rok na prevenci.A jinak se váha dnes zastavila po 7 týdnu na numeru 100kg,tak že jsem o 9kg lehčí .Mám velkou radost .Tak pápápá čusík busík autobusík.Mirka
další do party
Sydonie
| 27. 4. 2009 15:51
Ahoj. Nejsem z nejštíhlejších a čirou náhodou se mi dostal do rukou příbalový leták k meridii. Začala jsem hledat na netu o co se vlastně jedná a dostala jsem se až k vám.
Milé dámy a milí pánové teď se nelekněte, ale je mi čerstvých dvaadvacet a vážím 137 kilo. Nejsem žádný pecivál, ale držela jsem různé diety až mě to přestalo bavit a ten jojo efekt byl hroznýýý. Myslíte, že mi meridia pomůže? Tak zatím pá
vaše Syduš
prča musí být
cubina
| 27. 4. 2009 11:55
Čaučíček Koblííííí,jsem ráda,že jsem nebyla v ovíněném stavu osamocena přeeesněěě vodvaz musí být!jdu vše vyřídit ať nejsem líná čubinka a pak se opět spojim zatim pusiny od čubiny
správně
cubina
| 27. 4. 2009 11:51
Hojky Alfi,kontrola tlaku je důležitá a to nemusíš ani nic brát,chodím taky na kotroly zdraví je nejpřednější!a co se týče toho vážení,je opravdu lepší vždy ráno,ale já bych na tu váhu moc nedala,protože podle mých volných věcí mi stejně přijde,že mám víc schozených kil než váha ukazuje!je mi jedno kolik vážim hlavně,že to na sobě vidim a to dost dej vědět jak jsi dopadla po ránu papíček dnes fakt hustej větříček
ach ta láska
cubina
| 27. 4. 2009 11:44
Ahojky Gabi,super super super zamilovaná???!!!!! to už není co řešit!půjde ti vše teď líp ať jde o cokoliv!dál to nemusim komentíkovati a moooooc ti to přejiti užívej a krásný jarníkový den
to je dost
cubina
| 27. 4. 2009 11:36
No Mirkuňko,to jsme rády,že jsi zde už bylo na čase!tak jak koukám všechny jste se zaměstnaly o víkendu a já se flákankovladřívíčko sekati a pak jedno řezané si dáti?!proč ne?určitě byla žízala ať ti dopadne vše u doktorky a vážení téže a podej nám pak info.zatim páček schledáček
cubina
alfina
| 27. 4. 2009 10:57
Ahoj dík za upozornění,ale tlak si hlídám Proto mi to nechtla gynekoložka napsat.Nejsem žádný hypochondr,ale na kontroly tlaku chodím pravidelně a beru poctivě léky. Taky to je můj jediný zdravotní problém.O víkendu jsem gruntovala celý byt tak pohybu bylo dost a jídla málo.Ale napadlo mě,že možná dělám chybu,že se vážím večer.Tak zkusím pár dnů počkat a začnu se vážit ráno.Ale je fakt,že sice váha neukazuje úbytek váha,ale přitom mám pocit,že jsem nepatrně "splaskla".Ale asi je to jen subjektivní pocit.Ale jsem ráda,že jsem vás našla a že si o tom mám alespoň s kým pokecat.
Láska je láska
Kobliha
| 26. 4. 2009 23:30

Ahojky zamilovaná Gábi,tak to ti moc přeju!!!!! Láska je prima lék a jestli se cítíš dobře,tak to kila půjdou dolů samy!!! A odřený kotníky????? To neřeš,já mám sedřený celý levý lýtko,takže kraťasy asi nehrozí.Hlavně,že je ti fajn ,tak hodně štěstí ,ať se daří a určo se zase ozvi.Pa pa pa
vínečko bílé
Kobliha
| 26. 4. 2009 23:15
tak vínečko? Čubinko? No nebyla jsi v tom sama,po té mé kolizi,jsme jeli ke známím a taky jsem si trochu cucla.Trochu vodvaz to musí být .Sice jsem byla středem zájmu,jakože my ti půjčíme,helmu,chrániče a zařídíme kurzy bruslení,no prostě sranda a tak to má být.Ta dnešní regenerace,mě trochu zmohla,tak už půjdu hajánkovat ,tak zítra pěkně vyřizuj,zařizuj,ale hlavně z toho nebuď vyřízená,aby jsi nám mohla zase napsat pa pa a dobrouKoblíííííížek.
Drvoštěpka
Kobliha
| 26. 4. 2009 22:50
Tak jupí,hurá,už jsi se nám vrátila.Ještě,že jste řezali to dříví .Rumuni nemají kde bydlet a naše Míra vyvázla bez újmy a ještě nařezala dříví .To se mi ulevilo .Tak hlavně,že už jsi zase s námi .Odpočiň si,naber sílu,ať tu máme pořád Míru. pa pa
Ahoj huběňourky !!
Gabriela
| 26. 4. 2009 20:32
Ahoj všem !!
Poslední dobou nestíhám psát, ale každý den čtu Vaše vtipné reakce. U mě nic nového, bohužel, hubnutí mi nejde. Co stihnu vysportovat to dojím v jídle. Lepší, ale než nic. Ale je mi krásně, asi jsem se zamilovala a tak váha šla stranou. Děsně moc dlouho jsem potřebovala pohladit duši a toto přišlo jako blesk z čistého nebe.
Taky jsem byla včera s děckama na brusličkách a já matka kopýtko jsem si vzala nízké ponožečky a průser byl na světě. Mám nádherně sedřené kotníky ze všech stran a jsem zvědavá, co si zítra obuju do práce. Vypadám jak magorek, ale co by člověk pro děti neudělal. Teď trochu ironie : "To tak dopadá, když na to leze stará nezkušená bů, bů kravka." Přeji všem spokojené hubnutí a holky, nejdůležitější je mít krásnou duši. To, ale všechny už máte. Hezký večer jdu pozkoušet boty. Gabča
Poslušně hlásím,že jsem opět zde
Mirka72
| 26. 4. 2009 20:24
Jé to byste nevěřili,jak se mi po Vás stýskalo!!!Gabčo smekám za poezii,Čubině gratuluji za obdiv na narozeninách a to zemětřesení,které způsobila Kobliha ,v Rumunsku bouralo domy .Já ho nepocítila, tou dobou jsme řezali dříví.Víkend pracovní,v sobotu večír do hospůdky,tak jsem neodolala a dala jsem si jedno řezaný pivko.Zítra ráno vážení a pak frčim na roční prohlídku k ženské doktorce. Jinak Vás musím pochválit za příspěvky, všechny jsem je přečetla.Tak zatim čusíky všem. Pěkný a asi větrný zítřek přeje Mirka
rýmovačka
cubina
| 26. 4. 2009 20:12
Čusíííííček básnířková Gabi,to se ti povedlo! jak jinak a co hubnutíčko,povídej pisánkuj ať se něco nového dozvíme?!dobroukýček
bruslařka
cubina
| 26. 4. 2009 20:08
Nazdárek koblížku,tak ty jsi byla za sportokyni jo? a úplně tě chápu,že ti bylo trapně ohledně pádu,ale hlavně že ses vůbec ještě zvedla ne?a taky ujela pak 13kilásků jsi dobrá opět jsem se pobavila jak jsi napsala Mirce,jestli necítila zemětřesení je bomba si udělat bžundu sama ze sebe?!a ta tvá regenerace v domácnosti?výborný závidimzato já jsem spotovkyně jak vyšitácelý víkendík jsem byla lehce ovíněná vínečkem a užívala si krásných dnů a teplíčka,no prostě se flákala a flákala a děsně mě to bavilo!zítra už mi končí zábavička a jdu vyřizovat a vyřizovat!dávej bacha na tělíčko a šup a hup dolu nějaké to kilíčko sportu zdar nazdar a papiňáček nalejváček čubiňáček
víkend bez Míry
Kobliha
| 26. 4. 2009 11:40
Mirkóóóóó,už jedeš zpátky?? Doufám,že jsi v pořádku,když bylo včera ve 14 hod. to zemětřesení ,bylo to velký,nestačily na to Richterovy stupně .Tak dej vědět,už se na tebe moc těšíme pa pa pa .
poezie na diskuzi
Kobliha
| 26. 4. 2009 11:30
Ahoj Gabrielko ,ty jsi ale poeta,nějak jsme se do toho daly.Tak musím uznat,že se nám to tu pěkně roztáčí.To bude Míra koukat až se nám vrátí zpátky .Tak nám taky napiš jak se vede a co je nového .Trochu sportu opravdu nezaškodí,ale člověk u toho nesmí padat na hubu .Tak pěkný den pa pa .
čubina
Kobliha
| 26. 4. 2009 11:21
Nazdáááárek čubiku,tak jsem zase tady,včera jsem měla výživný den,to ti tedy musím napsat......Vyrazili jsme na brusle a co se nestane,po pár metrech mi nevyšel krok ,nějak se mi zamotaly nohy ,do toho se připletl na cestě kamínek a Kobliha si ustlala na zemi.Taková rána!!!!,určitě byly cítit otřesy zemského povrchu.Ostuda jak Brno,kolem jdoucí měli o zábavu postaráno .Mám sedřenou nohu,naraženou prdku a krásný až na zem dlouhý z ostudy kabát .Ale teď už se tomu jen směju ,ale pro změnu mě bolí celé Koblihaté tělo,protože jsme na konec ujeli neuvěřitelných 13km. Dneska tedy mám pausu,tak budu regenerovat a vařit oběd,uklízet,žehlit,prát,zašívat,zalívat kytky,vařit večeři a psát na diskuzi,aby to tu nezvadlo.Tak se měj hezky nedělně a večer jsem tu co by dup pa pa pa
Všem pro hezký den
Gabriela
| 26. 4. 2009 10:08
Dobré ráno přeji všem,
Meridačky vzhůru ven.
Užíme si srandy chlup,
stáří je tu coby dub.
Kila naše půjdou dolů,
držíme tu proto spolu.
Trochu sportu nezaškodí,
trochu špíčků dolu shodí.
Proto přeji krásný den,
a už alou hezké ženy ven.
alfina
cubina
| 25. 4. 2009 19:28
Ahojky,člověče nevim nevim jestli s tím vysokým tlakem?meridia totiž zvyšuje celkově krevní oběh a tepovou frekvenci, proto vlastně také člověk rychleji hubne!nastartuje spalování,no hlavně kontrolovat u doktora a pak by neměl být problém!a nějaké to kilečko určitě půjde také dolu neboj pa a krásný zbytek víkendu
meridia
alfina
| 25. 4. 2009 15:29
Ahoj díky za povzbuzení Zatím nezoufám bez lékaře bych takovéhle tablety nikdy nebrala je to můj první pokus v životě Nikdy jsem ani nedržela žádnou dietu Rozhodně jsem nepribrala z jídla ale asi opravdu ze vzduchu je zajímavé jak má každý doktor jiný názor Meridii mi doporučila moje gynekoložka,že 100% funguje,ale abych se poradila s praktickou lékařkou,protože mi léčí výsoký tlak.Praktická sice napsala recept bez problémů,ale hned mě upozornila,že zbytečně vyhazuji peníze,protože je to k ničemu a stejně nezhubnu.Tak doufám,že alespoň něco málo půjde dolů,aby viděla,že neměla pravdu
pro nováčky
cubina
| 25. 4. 2009 12:50
Ahojky,především jak už tady holky říkaly na každého to působí opravdu jinak,je ale lepší se poradit s doktorem,pokud nejste zdravotně v pořádku a to hlavně co se štítné žlázy týče,to je mrcha a tyto prášky no nevim nevim?!nezanedbat to opravdu!jinak já je beru prostě jak hned vstanu a to pokaždé jinak,snažim se teda nejdýl do oběda pak už je nato pozdě,nastartuje to metabolismus a pak člověk v noci čumákuje do tmy ale měly by změnit chuť k jídlu a další a další,ale pokud to tak není a je to naopak nebrala bych jí leda až si dojdu k doktorovi,protože to je divný?!já fakt nemám hlad vůbec!no nezoufejte papa
bebebebe
cubina
| 25. 4. 2009 12:36
Mirkuně,ty jsi nám odjela jo?no neva snad to tu zvládnem a budem se těšit na tvé zážitky užívej i za nás papíky víkendíky
Jiřince
cubina
| 25. 4. 2009 12:33
Ahojky,vítej zpět a jsem ráda,že už jste zdraví a můžete si zlepšit všichni náladu krásným počasím!tady je fakt děsná bžunda takže i když se ti kilíčka zastavily alespoň se zbavíš depky při přečtení našich vejšplechů pokus se třeba opravdu vynechat a začni je brát až na ten podzim!nekaž si náladu a napiš nám copak pěkného děláš a tak prostě něco?samo.až budeš mít čásek ocásekpapinky od čubinky mufinky
jejda?
cubina
| 25. 4. 2009 12:26
Čusík Koblížku čubinka Krasomilka včera nestíhala,od kadeřnice jsem přijela dost pozdě a to ještě sprchu rychlovku obličej na ksichtík hupsnout do šatiček botiček a rychle rychle zabalit dáreček,neboť to byla oslava narozenin to jsem se nezmínila aleeeeee měla jsem úspěch musim se pochlubit.....teeeda ty jsiiiiiii zhubla tobě to sekne a to víš,nálada mi ještě stoupla hurá hurá jsem teď spokojená,sice chci ještě nějaké to kilíčko dolu,ale i kdyby to už nešlo,jsem ráda za takový super baby,se kterýma jsem se seznámila při této diskuzičcejo a byla jsem hodná a poslušná i malinko neslušná?a co se týče tvých 4cm.vyprdni se nato vlasy dorostou a máš alespoň změnu ne?a jsi výborná ty tvý rýmovačky.... jsem se zařechtala jsi boží!!!!!! přeji ti nádherníkový sluníkový dníček a já se opět spojim papíček
alfina-nováček
Kobliha
| 24. 4. 2009 22:53
Tak tě vítám mezi námi bojovníky s nadváhou .Zase opakuji to samé : na každého to působí jinak.Já vzala Meridii první den ráno a až ve 3 odpol. mi došlo,že jsem vlastně nic nejedla a hlad nemám .A tak to mám téměř pořád.Když se vrátíš v diskuzi,najdeš tam vzkazy,těch co to mají podobné jako ty. Ale nezoufej zkuz ještě vydržet,třeba to teprve přijde.Tak se drž a zkus možná ten pohyb,třeba by to mohlo zapůsobit.Hezký večer a přeji ti úspěchy
menší a ještě menší
Kobliha
| 24. 4. 2009 22:39
Ahojky Mirko,takové nákupy jsou prima,lovit v menších velikostech už jsem si to také zkusila a prásknu na sebe,že jsem si připadala dost důležitá .Celý víkend bez tebe???? co si tu počneme????My psát budem,tedy alespoň já určitě,to se můžeš spolehnout!!!! Trochu poezie na cestu. Dobře dojeď tam i zpátky,máš na cestu karbanátky?,hlavně v autě žádný hádky!,myslí na tebe kamarádky pa pa Koblížek
kobliha
Mirka72
| 24. 4. 2009 21:35
Čusíčky.I já dneska neodolala a koupila jsem si černé šaty na ramínka,ALE POZOR o dvě čísla menší,to abych měla motivaci a konečně jsem sehnala džíny tak mi snad chvilku vydrží než zase budu schánět menší. Na melíru jsem byla nedavno,střihla mi to taky víc než jsem chtěla,ale ted to dorostlo a je to super.Jsem unavená z aerobiku a ráno brzo stávám,Tak přeji hezký sluníčkový víkend.Pa a čusíčky Mirka a jdu do hajan
odjíždím
Mirka72
| 24. 4. 2009 21:18
Ahojky všem Meridiačkám To nám to tu pěkně frčí co? Ted nebudu o víkendu mezi Váma,odjíždím a vrátím se až v neděli večer.Tak pište ,já si to pak přelouskám, tak hezký víkend a ahojky. Mirka
meridia
alfina
| 24. 4. 2009 14:02
Ahoj všechny úspěšně hubnoucí Jsem nováček a poctivě jsem si přečetla celou diskuzi a jen zírám.Beru meridii 10 2 týden a nic ani deko.A pocity mám zcela opačné.Spím jako mimino,žádná žízeň.Do pití se musím nutit a naopak mám pocity hladu jaké jsem předtím neznala.Musím se ovládat abych si jídlo rozdělila na celý den a nesnědla ho najednou.Tak nevím kde je chyba.Že by to bylo věkem?Je mi 47,měřím 160cm a vážím 80kg.Nečekala jsem žádné zázraky,ale doufala jsem,že alespoň 5-10kg to bude.Je pravda,že pohyb nic moc,ale jídlem to taky nebude.Nikdy jsem nebyla velký jedlík.Myslíte,že můžu doufat,že se konečně začne něco dít?
uzdravená Jiřinka
Kobliha
| 24. 4. 2009 13:38
Nazdáááreček Jiřinko,to je dobře,že jsi zase zavítala.Deprese vyhoď z hlavy,venku je hezky a tvá váha se třeba ještě umoudří,ale chápu tě.Tady je tedy partička co ,zavítali jsme až do světa hudby a dávné minulosti a je o zábavu postaráno.Tak držím palečky ať se ta nezbeda váha ještě pohne.Hezký sluníčkový den pa pa.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video