Meridia - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Meridia

Diskuze

Čubajs--zmizík
Kobliha
| 2. 5. 2009 11:38
Sláva,sláva a ještě jednou sláva .Zkouším lepší uvítací ceremonial,aby jsi tu vydržela déle a zase někam neprchla .Teda Čubajs,ty jsi samí mejdlo a další kilčo dole? tak paráda.Jo a co se týče toho baru?,fasujete u vstupu plynové masky, nebo se to dá vydržet .Tak už nám nikam neutíkej,piš,piš,piš a bacha na myš,už nevím co napsat,končim a večer pááááá Kobližák
kuku
cubina
| 2. 5. 2009 11:35
No nazdáreček,takže pokus o let se nezdařil,ale neva koblížku,hlavně,že jdou kilečka dolu ne? a jestli si všímáš napracovávám a napracovávám áčkajdu si dát něco k mňamce a vyrážim taky na sluníčko dokud tam sluňánkuje zatim papík bronzík ne ne spálík
Mirka-problém ze startem
Kobliha
| 2. 5. 2009 11:27
Nazdáreček Míro ,to já stihla vyletět,ale holka nahoře to byla samá kontrola,na pás jsem zapoměla,tak jsem přišla o dva body a nakonec jsem musela nouzově přistát z důvodu povětrnostních vlivů.Koukám,že se nám vrátil Čubik,tak sláva jsem zvědavá jestli si alespoň napracuje ty áčka co tady má ,no uvidíme.Venku krásně svítí Pumlíč,tak jdu chytat bronz a večer zase tady.Pa pa pa pa Kobližák
Čubík
Mirka72
| 1. 5. 2009 22:23
Ahoj Čubíku! _Tak to je super,že jsis to tak pěkně užila. já ani nevzlítla byla tu bouřka s kroupamaa děti se báli,tak jsme zůstali doma.Pod hranicí škrtli dneska,ale já byla cvičit a děti nikam dneska už nechtěli. Tak čusíky pa Mirka
bylo to o fous
cubina
| 1. 5. 2009 22:06
čučíček všichni,jste se pěkně rozjely vy zlobidýlka?!a je pravda včera jsem koště připravovala a bylo to o fous,foukalo a pršelo,ale zvládla jsem to ukočírovat a zdrhnout,než mě dostanou do plamenů ještě dnes jsem z toho byla rozvrkočená a ve vlasech jsem z větru měla kolotočbala jsem taky na koncertě Beyonce je božská byly jsme s kamarádkou na výborném místečku a k tomu vínečko a rautíček to byla holky parádička veliká.......poté jsme byly v ***i to je bar no a dál vám nemusím už nic vykládat že?jinak teď už budu věrná a připojená a reagovat na aktualní vaše vzkázečky přeji nádherný víkendík a mám dole o jeden další kilík papík funík
Alfina
Mirka72
| 1. 5. 2009 17:22
Ahojky Alfi ! Za dva měsíce to zvádneš a na svadbu budeš kočka a všichni budou koukat!!! Tak zatim pa Mirka
alfina
Sydonie
| 1. 5. 2009 08:29
ahoja, hoja díky, díky, díky. Slova chváli člově slyší tak málo né, že bych se cítila jak nějaká chlubilka, ale nikdo mi tam nepíše žádnej komentář a přitom mám návštěvnost už za 3 dny přes 1000...
Jinak holky!dobrá zpráva! meridii už mám napsanou a nejpozději v úterý už začínám
Tak zatím pápá kočky a měj te se tu jak chcete
Mirka72
alfina
| 30. 4. 2009 22:35
Díky za podporu.Budu se snažit.V červnu vdávám dceru,tak jsem si dala závazek alespoň těch 5kg.Nechci jí udělat úplnou ostudu.Tak snad se podaří.Ušila mi perfektní šaty,tak pro ten vzhled musím taky něco udělat.teď budu mít náročný víkend,tak hned v pondělí hupnu na váhu a uvidíme. Ahoj Ahoj
Sydonie
alfina
| 30. 4. 2009 22:26
Gratuluju k deníčku.Korálky a fotky jsou super.Asi jsme podobná krevní skupina.Taky miluju ruční práce a fotografování.Loni jsem to ještě vylepšila o videokameru.Super.Až bude čas pokusím se některé výtvory zvěčnit.Možná,že se někdo přidá.Já vím,že na toto téma jsou jiné blogy,ale proč občas nezměnit téma a trochu odlehčit ten náš věčný boj s nadváhou.TAK KDO SE PŘIDÁ??? V Praze byla večer docela nepříjemná bouřka,tak doufám,že se nikdo nedostal do nepříjemných turbulencí a bezpečně jste všechny přistály.V pondělí si zkontroluju přeživší. Aho Ahoj Ahoj
Alfina
Mirka72
| 30. 4. 2009 18:02
Ahojky Alfi! tak vidíš ,hlo se to a to je dobře tak Ti držím palečky ,at jdou kila dolu.Užij si hezky víkend a v pondělí pa Mirka
všem
alfina
| 30. 4. 2009 13:46
Všem oznamuji první kilčo dole Po 20 tabletách je to úspěch přiznám se,že jsem teď zhřešila,protože kolega má malou oslavu a tak jsem si musela dát chlebíček.Ale vybrala jsem te "nejdietnější" jen s máslem a salámem,tak snad nebude tak zle.Na sletu se nepotkáme,protože to nestíhám,ale zítra máme prvomájové sezení s grilovačkou.To bude lepší.Už jsem si zajistila dietní malou porci,tak se toho nebojím.A kdyby to náhodou selhalo,tak na víkend jedu na chatu a tam to rozhodně vypotím. Tak i očekávám,že v pondělí bude dole zase něco málo,protože pohybu bude hodně,kalorií málo.Tak se s vámi na tři dny loučím a všem přeji krásný a nejkrásnější víkend ahoj ahoj ahoj
Tak večír
Mirka72
| 30. 4. 2009 13:41
Ahojky tak se snad večír někde potkáme a nelítejte moc vysoko, atˇ nebrzdíte provoz aerolinkám,taky by se mohlo stát,že Vás sestřelí. Letu zdar!!! Krásně prožijte dnešní večer a noc ,počasí se snad umoudřilo. Ahojky Všem hubnoucím a všem na této diskuzy . Mirka
čarodějná diskuze
Kobliha
| 30. 4. 2009 13:16
Tak co holky,máte už nachystané dřevěné stroje na večer? Zdá se,že bude hezky,tak snad nám to počásko vydrží až do večera.Měla jsem obavy z bočního větru,abych nesletěla ,ale vypadá to dobře.(pro jistotu si vemu pás) Tak si to večer všechny užijte a bacha na alkohol,ať nepřijdete o košťata.................pa pa pa
Češi do toho
Kobliha
| 29. 4. 2009 23:18
No nazdáreček ,tak jsem schválně čekala jestli se někdo chytne s hokejem a opět jsi nezklamala,až na to,že jsme prohráli.Kočky přebraly štafetu? Ještě,že jsou ti psi,nám tady pes také dělá ochranku .A co dělá Čubík? Užívá si na vesnickém vzduchu a určo se má fajn .Jdu se vychrnět ať mám zítra mnoho sil na ten náš slet. Pa pa a dobrou
Mirka72
Sydonie
| 29. 4. 2009 22:10
Jj, o hraběnce nádherné vím No, ona vlastně Sidonie je řecky Zdeňka, víš
Nic, jdu hajat

PS: spi sladce
Mirka72
Sydonie
| 29. 4. 2009 22:09
Jj, o hraběnce nádherné vím No, ona vlastně Sidonie je řecky Zdeňka, víš
Nic, jdu hajat

PS: spi sladce
Mirka72
Sydonie
| 29. 4. 2009 22:09
Jj, o hraběnce nádherné vím No, ona vlastně Sidonie je řecky Zdeňka, víš
Nic, jdu hajat

PS: spi sladce
řvaní
Mirka72
| 29. 4. 2009 21:52
Čusíky Tak si představte,že ty zelený potvory už dneska neřvou!!! Bodet ˇ by řvaly ,když prší.Ted tu pro změnu hulákaj kočky ,až jsem se šla podívat, jestli děti nebrečí.Tak jsem na ně pustila psa a je klid. Kočky utekly a Astu jsem musela vyprostit z plotu,protože se tam chudinka šprajcla .No jestli mě někdo viděl jak tam lítám po zahradě jenom v noční košily a v gumovkách a hrabu se tam u plotu,tak si musel myslet,že tam něco zahrabávám. Tak brou noc Mirka
Sydonie
Mirka72
| 29. 4. 2009 21:34
Ahojky Syduš! Tak to máš fakt komplikovaný! To je jak Bermudský trojúhelník.Ale je fakt,že dobrého doktora musíš hledat lupou. Těch pár dní to už vydržíš a pak se s námi můžeš podělit o dojmy. Budeme Ti držet palečky .. Jinak víš,že ve Vrchotových Janovicích je na zámku pohřbená hraběnka Sydonie Nádherná? Je to tam krásné místo a je tam kouzelná zahrada. Tak Ahojky Mirka.
Kobliha na hokejce
Mirka72
| 29. 4. 2009 21:24
Čusánky no nejsi sama kdo ted kouká na bednu, já to mám taky puštěný a fandím.Na cvičení dobrý,prohnala nám pěkne faldy .Cvičí se 45 minut aerobik a 15 minut Pilates to je to protahování. Lilo ze mě ,příště si musim vzít ručníček na otírání potu . Já se ani nedivim,že jsi po té joze rozhozená,na to musí být to tělo navyklé a jdeš jednou a rozhodí tě to a pak jsi jak zpráskasný pes a všechno bolí.Copak asi dělá Čubík? Třeba si připravuje koštátko na zítra .Tak zatim pa čusíky busíky autobusíky. pa Mirka
kobliha
Sydonie
| 29. 4. 2009 19:33
no, víš, já to mám trošku komplikovanější všechny doktory mám v Tišnově, trvalej pobyt v Brně a bydlím ve Žďáře.. docela prča No, ale na dobrýho doktora jen tak nenatrefíš, takže si je radši držím ..
čéče co máš furt s tím autobusem?
pápá pampalá
Smetánková Syduš
Kobliha
| 29. 4. 2009 19:26
Čauky ,tak to máš doktory dost z ruky .To tam blíže není jiná možnost doktora? Možná je spíše nechceš měnit,jestli jsou v pohodě . V každém případě čím dříve tím lépe .Tak čus bus a bacha na autobus pa pa
Aerobní Míra
Kobliha
| 29. 4. 2009 19:12
Ahojánek Sportovče! S tím křídlem opatrně,aby to nebylo ještě horší.Už se mi také stalo,že po cvíču dobrý,ale druhý den konečná.Čubilína vykazuje nekázeň,několik áček za nepřítomnost,no to jsou věci.Jinak od 20:h jsem naložená u bedny,hrajem hokej s Finskem,takže se průběžně ukážu v přestávkách,nebo až bude po všem.Tak pěkné hopsáníčko a dej vědět co křidýlko pa pa pa
Mirka 72
Sydonie
| 29. 4. 2009 17:51
Nazdárek, jj, díky za návštěvu Teď jsem se vrátila ze sociální správy kvůli nějakýmu vyřizovaní a mažu umýt nádobí, páč už tu nemám kam postavit ani skleničku
Nojo, jenže to je taky problém, praktickýho doktora i gyndu mám stejně tak daleko.. je to na prd A telefonicky mi to asi nikdo nenapíše žééé
No nic tak já jdu něco dělat, než mě zklátí to nevyspání.. mám spánkový deficit až hrůza.. Celej den mžourám kudy chodím
tak čauko
Kobliha
Mirka72
| 29. 4. 2009 15:59
Čusánky! Tak dnes opět aerobik už se těším,bolí mi pravý křídlo a tak snad to rozhejbám.Já myslela,že je Čubajs někde leží na úřadě pod lejstrama a ona si klidně odjede na venkov a prý ke kámošce .Tak zatím čusánky busánky. Mirka
Syduš
Mirka72
| 29. 4. 2009 15:45
Ahojky Tak já se přiznám,že jsem tam jukla a jsou tam zajímavé věci. Nemusíš čekat na návštěvu gyndy,Meridii Ti může napsat obvodní doktor-ka.Tak se opatruj a ahojky Mirka
Kobliha
Sydonie
| 29. 4. 2009 13:24
čau. no já ani tak nečekám, ale teď bydlím ve Žďáře a na gyndu musím jet až 70 kiláků, tak je to trošku komplikovaný. Ale už jsem nastartovaná, při nejbližší možné situaci, doufám, že tak do 10 dnů ji budu brát taky.
Teď jsem se vrátila z nákupu. V buse se mi vysypala taška a když jsem dorazila domů, zjistila jsem, že se mi do další tašky vylila smetana.. no toto dobře začíná Tak zatím zdárek
Sydonie
Kobliha
| 29. 4. 2009 12:28
Jejdanánku tolik čtení na to abych měla celý den,ale děkuji za pozvání, je to milé,ještě musím vyčlenit ten čas . Na co vlastně čekáš s tou meridií? Je to kvůli tomu těhotenství? A jestli ne tak věř,že se nemáš čeho bát. Hezký den pa Kobliha.
klidně si zmizí
Kobliha
| 29. 4. 2009 12:18
Tak já se tady nervuju,že už dva dny přespáváš na úřadě,aby jsi si všechno vyřídila a ty si klíďo odjedeš na vesnici do klidu a my si tady můžeme prodřít klávesnici,aby jsme se na tebe dovolaly .Takže pro tentokrát to vyřešíme černým puntíkem,ale pokud se polepšíš,bude ti smazán .Pa pa ty zmizíku.
omlouvám se omlouvám se
cubina
| 29. 4. 2009 09:30
Nazdárek kočičky,po mě je tu veliká volačka a já nikde že?chci vám jen v rychlosti napsat,jsem mimo dosah počítače,teď píši od kamarádky,jela jsem za mamkou na kukandíčko do rodné vesničky,takže se opět připojim buď ve čtvrtek nebo v pátek!neplačte naplačte vše podrobněji až poté budu se těšíkovat páček schledáček a ne,že mě zavrhneteto by byla čubinka smutňoučká,protože by jste mi chybíkovaly takový primový buchty!!!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video