Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

ahojky
cumacek
| 20. 9. 2010 12:32
Miruško,mi jsme skoro všichni na niné dikusi napíši ti to do zprávičky kde a můžeš se k nám přidat.Založila to Miládka.
pa apa
miri
DORI
| 18. 9. 2010 20:47
ahoj Miri, ja jsem tady, ted jsme se vratili domu unaveni jak neco, ale nez pujdu spat, koukam co novyho. Mirka
haloooo
Mirad
| 18. 9. 2010 16:21
Halooo kde jste? Tady už vážně nikdo není???
gratulace
cumacek
| 13. 9. 2010 13:55
Liduško.
Tak jsem ti přišla také pořád k narození vnučky,je prostě kouzelná a ty vlasky jaké má.Když je to malé tak je to tak nádherné.Také bych už chtěla být babičkou,ale zatím nechtějí.
Tak gratuluji tobě a dceři.A tobě ať to vše dobře dopadne.
Tak na zdraví Nelinky
pa pa Stáňa
miminko
anonym
| 12. 9. 2010 14:37
Liduško, blahopřeji k takovému štěstí celé vaši rodině a Nelince přeji do života všechno nejlepšíVěřím Ti jak se musíš krásně cítit a pokud je to první vnoučátko , tak je to radost ještě větší, snad se taky dočkámDržím palce, aby byly výsledky dobré, tak si to babičkovství krásně uživej a nezapomeň za náma chodit a dávat fotečky, aby jsme viděli , jak vám roste Nelinka
Ahoj
1majka
| 11. 9. 2010 18:14
Liduško, nejdříve Ti moc gratuluji k nádherné vnučce.Je krásně vlasatá.Jsi určitě pyšná babička.Je to krásný pocit takové miminečko. Užívej si to strašně rychle ty dětičky rostou.
Přeji jí i mamince hodně zdraví a radosti. Tobě ty nejlepší výsledky. Ahoj Majka
vnucka
DORI
| 11. 9. 2010 17:01


Lidusko ta je ale sladoucka, jak vyrostla v tom kocarku. vypada hoodne starsi. je prekrasna a jake ma cerne vlasky,jsi stastna babicka, Gratuluji jeste jednou Tobe i mamince a vysledky az mas co nejlepsi, pak nezapomen napsat ahojkyMirka
ještě jedna fotka
lidka44
| 11. 9. 2010 14:09
Naše vnučka
ahoj všem
lidka44
| 11. 9. 2010 14:02
Tak vás všechny po dlouhé době zdravím,psala jsem asi před 14ti dny, ale příspěvek se mi někde ztratil.

Tak jsem už tři týdny babička, máme vnučku Nelinku, moc si to užívám i když dcera nežije s námi,snažím se je co nejvíce navštěvovat, ptž vnučka roste před očima, je to pro nás malý zázrak.Jsem jak znovozrozená.

Všechny jsem vás v rychlosti přelouskla,holky držím palce ať je to zdravíčkolepší a lepší.Od pondělí začínám chodit na rehabilitace a mám vyšetření urologii,co se za rok zlepšilo a co ne, už to odkládám dva měsíce, ale musím.

Tak vás ještě jednou moc pozdravuji a přikládám fotku vnučky
ahoj všem
lidka44
| 11. 9. 2010 14:02
Tak vás všechny po dlouhé době zdravím,psala jsem asi před 14ti dny, ale příspěvek se mi někde ztratil.

Tak jsem už tři týdny babička, máme vnučku Nelinku, moc si to užívám i když dcera nežije s námi,snažím se je co nejvíce navštěvovat, ptž vnučka roste před očima, je to pro nás malý zázrak.Jsem jak znovozrozená.

Všechny jsem vás v rychlosti přelouskla,holky držím palce ať je to zdravíčkolepší a lepší.Od pondělí začínám chodit na rehabilitace a mám vyšetření urologii,co se za rok zlepšilo a co ne, už to odkládám dva měsíce, ale musím.

Tak vás ještě jednou moc pozdravuji a přikládám fotku vnučky
ahojkyyyyyyy
krisvystrc
| 10. 9. 2010 11:43
cauky, koceny!! Omlouvam se ze sem dlouho nepsala, nejak me zlobilo zdravi a to nemyslim jen zada. byla sem na endoskopii zaludku, a jeste mam jit na utz bricha a pak kontrola na neurolce a snad se vse uz jen bude lepsit.. jeste mi zjistovali jak moc mam ten nerv v noze mrtvy, mam rozdil mezi levym apravym stehnem 5 cm.. ale pry do roka by to melo byt ok..
i kdyz zada boli, avubec se nezaklonim tak nejak zvladam delat vse.. bolesti josu ale tem mam novy hnaci motor abych se co nejdriv dala do poradku,, chceme miminko!! doktori mi to pokrtili, tak uvidime..
luky jde za 14 dni do skolky, tak to bude sranda jak to budeme zvladat... sem docela casto na facebooku, ale taky se tam neda psat vse, takze uz zase budu chodit sem za vama.. pusenku kris
ahoj holky
anonym
| 10. 9. 2010 09:09
jdu vás všechny pozdravit, začlo nám období bolesti, ale my s tím umíme bojovat tak, aby každé z nás zabraly osvědčené metody,vím, že někdy nic nepomůže, ale my to nevzdáme.Chystám se na bezinky, ale včera zase pršelo a prý se to může až po 3 dnech po dešti, no snad to vyjde.Kačka vás všechny moc pozdravuje, včera ji bolely záda a táhla druhá noha, tak snad to je jen to počasí.Ráno jsem byla pilná jako včelka, převlekla jsem postele a vyměnila peřiny za zimní, okno jsem myla v týdnu, tak jeden pokoj hotový..Adame-kdepak ses nám zatoulal, žádné zprávy jak Ti je po lázních, tak honem a my se na tebe za to nebudeme zlobit , že holky???Pavlínko-co Ty jak válčíš v práci, myslím na Tě.Kristýnak by se taky mohla ozvat.O víkendu se chystáme na houby, tak snad vyjde počasí a něco najdeme a usušíme.Zásoby už došlyHolčiny mějte krásný bezbolístkový víkend pa
Ahoj
1majka
| 9. 9. 2010 17:58
holky,zdravím po dlouhé době i Radku. Je mi líto,že jsi taky mezi náma,co jim není v této době dobře.
Mně je to asi 3 týdny co se to opět začalo postupně zhoršovat.Bolí celá páteř a obě nohy,levá víc.Je to na zblbnutí.Prášky moc brát nechci,ale na noc musím,jinak bych vůbec nespala.
No nic,snad až se zlepší počasí,zlepší se i zdraví.Jenže zima je dlouhá.
Přeji všem pěkný den a mějta se krásně. Majka
holky
DORI
| 9. 9. 2010 13:30
holky nebojte bude slunicko polepsi se nam, Stanicko proverujes vse? na internetu najdes uplne vse. vis o cem mluvim, aby jste se nejak nenapalili,
Radko, ja ti proto psala, at to prectes, hned jsem si na tebe vzpomela, jak jsem to cetla, tak jsem rada, zes to nasla, nechces jit i na damy,.cz co boli to preboli?Miladka ti to otevre, jspou tam take super holky nase majka stanicka nada peta, super smajliky, koukni na to,Ahojky vsichni
Radunka
cumacek
| 9. 9. 2010 12:51
Ahojky Radunko
jsem také ráda,že jsi se po dělší době ozvala.Jo,fakt je to hrozní stěma bolestmi asi nám to nikdy nedá pokoj a co vím hodně děvčatům je teď dost blbe mají bolesti a my patříme k ním.Já chodím na akupunkturu už asi 3 měsíce a to 2 krát týdně dělá mi je rehabilitační dr je moc šikovná a hodná stojí to 150kc ale mě je dělá za darmo protože si už semnou neví rady.Dostávám jim na sebe 10 jehliček začíná od zad a jedna na zadní stehna a tak postupuje až ke kotníkům.A jak je dotáváš ty?Nemím to zakřiknou teď 3 dny je mi o trošku lípe ale nechtěla jsem o tom psát.Ale zase mě trápí něco jiného krční jde mi to od lopatky na horu a bolí mě hlava a točí mám závratě beru na ně prášky.No co ty budu povídat to asi znáš.Pak mě boleji kyčle a ty pořád a tříslo kolikrát se nemůžu ani rouejít jaká je to bolest.
Tak se Radunko opatruj a dávej na sebe pozor a dny bez bolístek
také Vás mám ráda
Mirko
Betuska
| 9. 9. 2010 12:28
Tu diskuzi jsem nakonec našla a ten poslední příspěvek mi mluvil z duše! Také si myslím, že je operace až ta úplně poslední možnost, když vše ostatní selže!

ˇUčinek bezinek zatím nepociťuji, ale asi je beru krátkou dobu.

Tak se Mirečko drž a ostatní děvčata také, ať vás pokud možno nic nebolí!
radko
DORI
| 9. 9. 2010 01:58
ahojky, ja si to hned myslela jak jsem videla ikonku, a citila jsem, ze si to ty. je mi lito, ze je Ti spatne,myslim, ze je to tim pocasim, vsecky to mame horsi. takze bezinky nezabiraji? ma se to 2 tydny, uzivas to jeste, to jeste nebudou 3 tydny myslim,

Na zahradce urcite delas a to nesmis, rikaji, ze lopatu a motycku do ruky uz nemame brat, dostala jsi se na ty plotynky, precetla jsi si to tam? Tak se mej pekne, snad se pocasi upravi i zdravi. Ahojky jsem rada, ze jsi napsala. Mirka
Jojo
Betuska
| 8. 9. 2010 22:51
Dori, ano, jsem to já!!!

Ten starý nick se mi vůbec nelíbil a tak jsem ho změnila. Byla jsem zvědavá, jestli si toho někdo všimne. Jsi jednička

Je mi tyto dny fakt bídně, myslíte, že je to tím počasím???

Na akupunkturu jdu zase příští úterý, snad to do té doby nějak přežiju. Musím víc cvičit, trošku jsem to poslední dobou "flákala" a víc času trávila na zahrádce a to je špatně.

Tak se i ostatní držte a všem přeji co nejpohodovější dny bez bolestí.

Jsem ráda, že vás mám!!!
Radka
?
DORI
| 8. 9. 2010 22:40
radusko, tojsi Ty? nejsem si jista, ale myslim si, mas novy nazev. Pokud jo, tak
Ahoj plotýnkářky
Betuska
| 8. 9. 2010 22:15
Jak vám všem asi tyto dny je???
Já docela bojuji, zrovna dneska je mi bídně, mám dost veliké bolesti zad a levé nohy. Nevím, jestli je to zase tou změnou počasí, kdo ví????

Cumacek také naříká, zrovna tak Dori, tak v tom asi nebudu sama.

Minulý týden jsem byla na akupunktuře a pět dní mi bylo tak fajn, až jsem tomu nechtěla ani věřit.

Cumacku, máš pocit, že ti akupumktura pomáhá??? Kam ti píchají jehličky, kolik a jak dlouho ti je nechávají???

Tak se všichni držte a přeji všem dny bez bolestí
pavlinko
DORI
| 7. 9. 2010 18:35


Pavlinko ja si ani nevsimla, ze pisesonarozkach, pripojuji se a preju hodne lasky stesti az jsi zdrava.
Stani my zase bylki poryc, alednewska uz i mne boli kycel, ja skoro nemuuzu ani chodit, dost jsem zase dneska bolavala, asi si dam vanu, z te zimy to asi je, papa vsichni jdu se najist jeste jsem neobedvala.Mirka
pavlinko
DORI
| 7. 9. 2010 18:34


Pavlinko ja si ani nevsimla, ze pisesonarozkach, pripojuji se a preju hodne lasky stesti az jsi zdrava.
Stani my zase bylki poryc, alednewska uz i mne boli kycel, ja skoro nemuuzu ani chodit, dost jsem zase dneska bolavala, asi si dam vanu, z te zimy to asi je, papa vsichni jdu se najist jeste jsem neobedvala.Mirka
Ahojky rodinko moje
cumacek
| 7. 9. 2010 12:45
Tak vás zdravím všechny
Miruško,moc ti děkuji za komplimend je už jsem dvě kg přibrala jsem tlustá jako prasátko.
Pavlínko
Tak ti přeji k Tým kulatým narozeninám vše nejlepší.Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a moccc lásky a hlevně ať se ti splní vše co si v životě přeješ.Tak na zdravííí
pořádně to oslav.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co vy všichni ostatní jak se vám daří?
Mě je stále blbě,dnes jsem byla na akupunktuře a opstřiku bolí mě od krční a od lopatky ruka,no hrůza mluvit.

Adame,jsem ráda,že ti lázně pomohli.

Miruško 2 jsem ráda,že jsi se ozvala po delší době a,že ti je celkem fajn.jen tak dál aspoň někdo je tu fit!!!!
Tak a dávejte na sebe pozor a dny bez bolístek
fotka
DORI
| 6. 9. 2010 14:52
stani ta fotka je paraadni, ale jsi stihlunka uz nemusis hubnout. jsi akorat. drz se zlaticko
Ahojky
cumacek
| 6. 9. 2010 13:42
Ahojky všichni
Tak Vás zdravím se Sluněčného Slanýho
Dnes svítí sluníčko a jinak to bylo počasí na prt.To snáma dělá divy.Já jsem také nějaká špatná,vše mi bolí jak záda bederní tak krční a ruka mi začla bolet nony mám bolavé i na omak když si na ně šáhnu to je divné pak je mám jak ve svěráku a cuká,čkube mi v nich a třísla a kyčle no prostě na odstřel.Já jedu 30.9.Na Homolku objednala jsem se tam co mi tam řeknou,proč mám ti bolesti he to už na mašli.
Holkčiny ,tak si přectavte ,že jdu znova před posudkovou komisi na přeskoumání,už těď má depky z toho co bude dál.Je to hrůza,teď v červnu jsem ten PID začala brát pravydělně a už zase znovu.byla jsem vloni v prosinci.

Pavlínko koukej se opatrovat a nic nenosit těžkého nebo budeš mít zase polízačku a to ty předci nechceš.

tak se všichni opatruje a dávejte na sebe pozor a dny bez bolístek mám Vás ráda

Tady Vám posílá fotku na zasmátí to země udělala známá hi hi
pavlinko
DORI
| 6. 9. 2010 11:45
Pavlinko to jer mi lito, ze ta babicka uz umrela, pamatuju si jak jsi mi psala o ni. Nomozna je ji lip, to simusis rict. V praci netahej, rekni, ze to nemuzes, predsi nebudes s pateri zase spatna. ja take delam vse ,ale jak prijde na tezke zvedani, reknu kde jste kdo, ja zvedat nemuzu tezke. i kdyz jsme nekde , jdu poro skladnika, at manzelvi pomuze ze ja nemohu, mam strach tezke zvedat a ty neriskuj, staci, ze delas, ahojky zlaticko a drz se, pak napis jak jsi dopadla. Mirka
Krásné ránko
nedinka
| 6. 9. 2010 08:28
tak jsem Vás zpětně dočetla,prohlídla si krásné tváře na fotečkách a zalitovala, že se podobnýma fotkama z dovolené nemůžu pochlubit já....
Nastoupila jsem do práce a není to dobré...jsem poořád na nohou, v zimě a tahám i těžké věci, protože to tam jinak nejde.Takže se teď ani nedivím, že mě zase začala táhnut noha a sem tam mě i bolí zda.... Já jsem nastoupit musela, protože do měsíce od přiznání důchodu se musí ukončit neschopnost....Jinou práci jsem nesehnala a na pracák jsem nechtěla....Výměr důchodu zatím nemám, tak nevím, z čeho bychom žili....
A abych to měla fakt všechno nahouby, tak mi ještě včera umřela moje milovaná babička...

Už si teď přesně nepamatuju, co jste která psala....omlouvám se, že teda nebudu reagovat....

V pondělí jedu do Prahy na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mě řeknou....

Mějte krásné podzimní dny a bez bolestí...
pater
DORI
| 5. 9. 2010 13:41
ahoj holcicky, ja take chtela celou pater, a doktorka mi rekla, ze mam si vybrat budto bederni a krcni, nebo hrudni, celapry nejde, Nevim proc, myslim, ze by to bylo drazsi,a to byl duvod, nevim, Majkomas asi pravdu ja take dneska jsem doma do 12 jsem lezela i v noci zabalena jeste tenkou dekou prez par aby ta bederka byla uplne v teple. sice jsem dospavala ,ale jsem i bolava noha jakoby mne obcas sla i dokrece, ale jen slabsi a hned to prejde, piju ted ty bezinky, snad to nedovoli. urcite je to tim pocasim, uz chodim po zahrade a neco sklizim, jsem sama, uvarino mam od vcera jeste dve jidla, to ani zitra .nebudu varit asi, uvidime az chlapi dojdou, kolik zustane, manzel dnes musi zatahnout sam,syn moc nepomuze jednou rukou, ale pry to tolik uz neskube. pa pa mejte se hezky Mirka
Ahoj
1majka
| 5. 9. 2010 09:11
holky,tak si myslím,že nás nejspíš rozhodilo to počasí.Vždyť se během týdne ochladilo o 20 stupňů.
Já taky už 14 dní nemůžu bolestma vydržet.Bolí mě celá páteř a i nohy.Je to hrůza. Markétko i já se pokusím doktory přemluvit ať mi udělají MR celé páteře..Tak uvidím jestli budu úspěšná.
Jinak moje vnučka šla taky poprvé do školky.Ona to má ale jednodušší, její maminka je učitelka a má jí ve třídě.Je s ní ale legrace,protože Terezka jí říká pani učitelko a ještě jí vyká.Nikdo tak neví že je to její maminka.

Adame to to uteklo co? Vidíš a nakonec se ti tam líbilo.Je dobře,že ti to pomohlo. Hlavně nic nepřehánet.

Tak všem přeji pěknou neděli.Tady opět prší jak jinak.
Ahoj Majka
ahoj holky a Adame
Maky36
| 4. 9. 2010 21:56
Vsem Vam dekuji za poklony !
Vsechny fotky, ktere jsem tady videla, byly moc pekne, vsechny holky vcetne Adama jste moc hezke, a od pohledu mile zeny a Adam pekny, sympatak.

Manzel je narozen rybach, asi to na nej moc nesedi.

Jinak, Klarka byla 3x ve skolce, je moc sikovna, perfektne to zvlada, ale nechci to zakriknout. Myslim, ze je brzy na nejake soudy, ale jsem na ni pysna, je uzasna !
Horsi je to se mnou, ale take si zvykam.
Je to takova velka zmena pro nas obe.

Adame, ty uz jsi doma z lazni?! To to uteklo, to snad ani neni mozny! Je bezva, ze ti to pomohlo

Ja jsem ted na neschopence, 13.9. jdu na neurochirurgii, porad mam potize, tak doufam, ze opet udelaji MRI, aby videli, co se deje.Chtela bych vedet i krcni pater, pokusim se je presvedcit, aby udelali celou pater.


Mejte se vsichni moc hezky,a napiste, co je noveho, tesim se na kazdy prispevek! ahoj Marketa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video