Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

ahoj jsem doma z lázních
AdamPunx
| 2. 9. 2010 15:29
ahojky všichni tak už mi skončily lázně,měl sem je na 4 týdny a prodloužit sem si je nechtěl.Je mi ted moc dobře,sice moje levá noha a ta levá strana je slabší jak ta pravá,ale snad jak budu cvičit tak se to srovná budu ted chodit 2 krát týdně do fitnesu a taky 2 krát týdně na bazén a semtam si chci zajít do sauny atd .. ty lázně jsou dobré pro tělo a i duši,odpočinul sem si tam,poznal nové lidi,nabral sílu,a ulevilo se hlavně moji páteři a to je to podstatné.příjemně mě to jak se říká nakoplo abych cvičil a chodil ven na procházky a další aktivity přeji příjemný den ... kdo mě ještě nemá na facebooku tak jestly mě nenajdete,tak stačí mi napsat tady vzkaz a já si vás najdu.. nebo si mě najděte Street Styler je můj nick na facebooku,klidně se stačí podívat svým blízkým na facebooku do přátel a tam mě možná najdete
Nadi
DORI
| 2. 9. 2010 01:16
to je krasny obrazek hlavne ted v tom studenem pocasi.
dobrou noc a zítra krásný den
anonym
| 1. 9. 2010 23:12
ahojky
Mirad
| 1. 9. 2010 18:29
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale každá máme za sebou dovolenou a po létě se jako ptáci vracíme zpátky. Taky vás pravidelně čtu a líbí se mi fotky. V téhle chvíli jsme si skutečně všichni hodně blízko.
Já jsem na tom zatím dobře. Noha se mi vyléčila, netáhne ani nebolí ale za to jsem bolesti dostala do nohy druhé. Už se nekřivím jako po prvé ani ty bolesti nejsou tak silné ale chodit po horách nemůžu. Za to mi dobře dělá kolo.
Jak vás čtu, že i po operaci nemáte s nohou klid bráním se jí stále co můžu. (taky mě tam ale nikdo neposílá)
Teď chodím na Dornovku a cvičím v Ostravě s gumou podle doktora Smíška (Sm systém-tuším, že Hanka ho taky cvičila) a chodím plavat. Skutečně plavání na zádech (klasika se nesmí) je velmi příjemné. Dobře mi dělají i trysky na plošky nohou.... zkuste to je to jako bodová masáž, stejně všichni maséři tvrdí, že noha je spojená s tělem.
A pořád jsem zastáncem bezinek. Neberu žádné prášky na bolest. Jen jsem z vína, teď kdy je sběr bezinek, přešla na likér(je fakt chutnější). Mirka2
p.s. foto pošlu
foto
cumacek
| 1. 9. 2010 13:29
jěště jedna
foto
cumacek
| 1. 9. 2010 13:23
U kameniho muže v Klobukách to je kousek od nás ten má postupovat za rok o špendlíkovou havičku,
foto
cumacek
| 1. 9. 2010 12:12
Naděnko,ty fotky byli z domova měla jsem půjčenou postel byla super jinak nevím jak jak bych z nížké slézala dolů.

Tady je foto co jsem bývala jěště štíhlejší.
Ahojky holčiny
cumacek
| 1. 9. 2010 12:08
Ahojky všem-zdravím Vás ze Slanýho
Tady zatím neprší ale je to zatažené,tak asi bude co nejdříve.
Chci vám napsat,že jsem objednaná už na Homolku,jedu tak 30.9.v 11hod a je mi divné,že Broničku objednali na tak pozdě a kor když má bolesti,nejde mi to do hlavy.A je mi jí líto,přeji jí ať se jim bydlí dobře v novém bytečku a vše brzy vyřeší.

Markétko,ty jsi fajk hrásná žena i malá je kouzelná a myslím ,že na něco přijdeš jak zapůsobyt na manžela a jak ho dostat aby nebyl sobec.

Jak píše Hanička,žádní návod na chlapy není to je vše vnich.Mě také táhne noha a bolí mám ji kolikrát jak me svěráku a cuká škubeno prostě paráda co mluvit znáte to.

Naděnko,hned bych tam do moře vlezla si zaplavat,miluji ho ale už 3 roky jsem nikde nebyla co mám problémi ani nejsou korunky.

Majko,moc mám to tam sluší ,jste krásný páreček a vypadáš jak zdravá,kdyby to tak bylo viď?To nám říká hodně lidí ,že vypadáme dobře.

Mirečkou a Majkou jsme si psali včera na skype tak trochu jsme si pokecali.Jste moje zlatíčka mám vás ráda pa
a dny bez bolístek
Děvčata
petraceb
| 1. 9. 2010 08:56
Ahoj holky, všem moc děkuju za držení palečků a že jste si dělali starost.
I já jsem ráda, že v mozku nic není. Zítra jdu k neuroložce tak jsem zvědavá co semnou udělá a kam mě pošle. Určo na nějaký RTG krční páteře, jako kdyby to nemohla udělat naráz, když jsem byla na MR, no nic nebudu se rozčilovat. A ta devicace se prý léčí jen chirurgicky tak nevim nevim co s tim udělám.
Jste moc hezké, děvčata.
Mám vás ráda, papapa
rodinka
srnka
| 31. 8. 2010 23:06
Ahoj rodinko, taky se ozvu.
Peti, jsem rád, že to není nic v té hlavě. Vůbec si nedovedu představit ty tvoje bolesti a starosti, držím ti palečky, at to zvládneš, máš tady celou rodniku, která tě podrží.

Páji, i já vzpomínám na Hodonín..Myslím, že vím, jak se cítíš,Začala jsem chodit do nového zaměstnání a je toho na mne nějak moc. Cítím nohu, táhne mně a docela i záda...a to netahám nic těžkého..ale více sedím... Neboj se, nějakou práci najdeš...Co něco vlázních?tam je možnost nějaké ne?

Markétko, myslím, že chlapi jsou skoro všichni sobci, každej trochu jinak. I ten můj manžílek to vlastní. Naštěstí mne nic nevyčítá...(třebas, že bychom mohli mít už mimi, jenže operace to nedovolovala) , ale velkou obětavostí taky neoplývá. Holky, znáte nějaký recept, jak na ty chlapi?

Bronička to taky nemá lehké, děkujeme za info o ní.
Majko , moc vám to s manželem sluší...
Markétko,ty jsi sympatická a pěkná, ta malá je usměvavá a určitě ti dělá radost..

ostatní zdravím, Nadi, Mirečko,Stáni...Adame...
jsem utahaná, zítra jdu na kontrolu na Dornovu masáž.
Holky táhne vás také noha po operaci?Jak zase více sedím, tak už to nemohu vydržet... a žádné prášky na toto nejsou..
dobrou noc...u nás děsně prší...
Ahoj rodinko
anonym
| 31. 8. 2010 18:01
tak jsem si vás dočetla je dobře , že se tady znovu vrácíme jak pro nás , tak i pro ty co to zrovna potřebují.Buď si to jen přečtou, nebo se i zapojí.Za chvíli to bude rok co jsem si vás našla .Vidíte jak nám ten život utíká, musíme si vážit každého dne který můžeme prožít a pokud máme kolem sebe hodné lidi je to pro nás další bonus.
Včera jsem mluvila s Broničkou, mám vás všechny moc pozdravit a vzkázat, že se tady teď nějakou dobu neukáže, včera se stěhovali a neví kdy budou mít internet.Chuderka musí teď řešit problémy a k tomu ještě záda, držte všechny palečky,aby měla brzy vše vyřešeno.nebudu psát o co se přesně jedná, to je na ní co vám bude chtít ona sama napsat
.Vím jen jedno, že dokážete všechny podržet toho kdo to zrovna potřebuje i když je to jen virtuálně, ale sama vím , že to zabere a pomůže po psychické stránce.
Majko, moc vám to s manželem sluší , kde jste byli na dovolené???Je fajn , že sem dáte sem tam nějakou tu fotku, trochu nám to oživí diskůsi a poznáme se i jinak.Moc jsem se rozepsala.Ještě Stáničce, to jsou fotky z domů?Měla jsi postel jak bývají v nemocnicích,Vypadáš na nich hezky, ale v tom korzetu, to mě až zabolelo, bobinko, tolik si musela zkusittady jsme se chodili koupat.Vlny jsem milovala dobře se v ních plave
majko
DORI
| 31. 8. 2010 17:12
ahoj Ty moje kocicko ,Ty jsi take spokojena stastna a super vypadas,Holk\y, ja si snad take zazadam o invalidni, abych tak super vypadala. Kde to jste,je to krasny park. Manzel take je videt, ze je stastny s Tebou a spokojene vypada pekne. Vsichni vypadate mladsi.
S tou Bronou, je divne, ze ji tak pozde vzdycky objednaji, kdyby netrpela tolik, tak jo, alev takovych bolestech, Ja tomu vubec nerozumim.Takova bezohlednost, nechat cloveka trpet tolik mesicu a jeste kdyz je to i po operaci, asi mela jit osobne hned a cas uz by yse tam nasel ji prohlidnout. No v takovem stavu se ji asi dobre nestehuje, pokud se stehuji. Mej se krasne a doufam, ze se Tilepsi bolesti papa tu fotku by jste si meli dat zvecsnit a do ramu na zed.... krasna
Ahojky
1majka
| 31. 8. 2010 16:39
holky,
zdravím Vás z deštivé Ostravy. Je tu opravdu hnusně.
Mirko Broňa jde do té Prahy 27.10. psal mi to její manžel,když spala a já se jí na to ptala.Teď se asi stěhují nebo co.Taky nevím co s ní je.Nechápu,že jí objednali na tak dlouho.
Markétko tobě a té malé slečně to skutečně moc sluší.Musím ti napsat že i můj manžel je svým způsobem sobec.Ale co se mě týká tak jde vše stranou.Taky moc rád chodí po horách, tak jsme udělali kompromis.On jede na hory s kamarádem a já jedu třeba k rodičům nebo ke kamarádce.Tímto způsobem nám to funguje.Pak ještě jedeme na společnou dovču,kde mě nenutí k ničemu co nechci.Já jsem po 4 operacích a on už má strach abych nemusela na další.Hlavní ale je,že se máte rádi.
Stáničko my jsme již psaly na skype.
Peti, jsem moc ráda,že v té hlavě nic neni.I já mívám ty motolice.Myslím si,že je to důsledek narkoz.Nebo to může být zablokovaná krční páteř.
Přeji všem pěkný den. Majka

Taky jedna fotka z dovči. Já a manžel.
marketko
DORI
| 31. 8. 2010 15:11
hezky jsi to napsala omanzelovi, je videt, ze ho mas moc rada a to je dobre, S laskou se da vse zvladnout. Konecne i ja te vidim, uz jsem chtela napsat, kde te ty holky vidi, ja vidim jen kpoce, ale to jsem videla jen tu jednu fotku, asi mi to nejde priblizit a ted vidim i malou, Jste opravdu pekne fesandy, ty jsi moc mlada a krasna, takze s manzelem to nemas tak tezky si ho omotat, .jakeze je on znameni, ze ma tak palicatou povahu?. Sobectvi neni dobra vlastnost, ale jsou hodne horsi vlastnosti. tak ti drzim palecky, aby se to zmenilo, ale to mozna pujde i vekem, muj manzel takle nebyl tak obetavy a pozorny jako kdyz je starsi, jakoby si vazil, ze mne ma a za mlada jsme se vic hadali i kvuli deckam,radi jsme se meli strasne moc ja myslim, ze ja hodne vic, blaznive zamilovana jsem byla i jsem jeste hoporad vidim mladeho pekneho, vidim spis srdce jako vzhled ze uz starne, vsak ja take a hlavne je mne jednou tolik. Stanicka ma pravdu,musis mu naznacit, aby ho Buh nepotrestal kdyz neuzna vzdycky se to da okusit, a chlap jinak snasi takove bolesti. Vzdyt Ty jsi strasne moc trpela a ne schvalne.
Stanicko milacku, ty jsikocicka i po tolika bolesti, Az mne srdce zabolelo, jak jsem Te videla jak sedis,, presne jsem citila, jak ti asi bylo, au au.No snad nepujdes na dalsi,kdyz te objednali na Homolku, Sla bys? ale kdyby jo, at ti poradne ukazou co se stalo aproc, co chteji delat a zda to ma cenu. aby bylo i zlepseni ne jen body pro doktory. Uz jsme si napsali na skype, ahojky, Zajimalo by mne co je s Bronou,Vubec se ta holka neozve, ani nevime zda se objednalakonecne a co ji rekli ,mozna uz byla i na vystreni a neda vedet nic. Pokud to ctes Broni, , honem az napises, alespopn par slov, co a jak az nemame o tebe starost, tak pa pa holky
foto
Maky36
| 31. 8. 2010 14:13
na ledovci, byl tam snih a teplo
fotecky
Maky36
| 31. 8. 2010 14:07
ahoj holky, vsechny, co se vzdy date fotky, vypadate uzasne , fakt mooooc hezke zeny !!!

Jsem rada, ze Kacence je lepe!

Stani, je mi lito, ze Tobe take stale neni dobre. Uz jsi objednana na tu Homolku? Ja mam take ty motolice, pred operaci jsem to nemela, tak nevim....

Manzela znam 10let, manzele jsme 6let. Je to hrozny palicak, vubec jsem neprisla na to, jak na nej, a to nejsem sama. I moje rodice mi rikaji, ze je to s nim tezky, nikdo s nim nic moc nenadela. Zlej neni, rad me ma, ale sobec proste je i v jinejch vecech. Nejlepsi na tom je, ze on si to rozhodne nemysli.

Jeste Vam pridam nejake dalsi fotky. Mejte se vsechny krasne, ahoj Marketa
fotka
cumacek
| 31. 8. 2010 13:51
jěště jedna jak jsem se učila sedět au au hrůza
fotečka
cumacek
| 31. 8. 2010 13:41
Já po operaci
Ahojky rodinko moje
cumacek
| 31. 8. 2010 13:21
Ahojky holčiny moje
Tak zírám jak se to tu rozjelo,to je dobře,bylo to tu mrtvé,asi se jste hodně vrátili z dovolených.



Pétulko,jsem moc ráda,že to dopadlo dobře a není tam nic vážného a určitě to bude od krční páteře,znam to mám závratě točení hlavy atd ...a to deně a nikdo se mnou nic neudělá akorát peru na točení hlavy prášky.Koukej s tím něco dělat ať ti řeknouod čeho to je.Budu ti držet palečky.

Naděnko zlatíčko
Tak už to máš za sebou,muselo tam být nádherně,hned bych tam jela ale cestu bych nezvládla stačí mi chvili sedět a už je mi hůř,je to s námi hrozné ale to můžeme pochopit jen my co to máme nikdo jiný.Fotečky jsou pěkné i kde jste bydleli i okolí a to moře.Jsi tam fakt na nic moc spokojená a šťastná jak píše Miruška a to je dobře.Pozdravuj Kačkenku.

Markétko
Tebe tady také vátám po dovče.A také mě zaráží co jsi psala.A holky mají pravdu,nesmíš se nechat a musíš s tím něco dělat jinak bude čím dál horším chlapí jsou dubové palice jak se říká musíš mu to nějak vysvětlit,že zdraví si člověk nevybírá a že bys raději byla zdravá, to mi všichni a že ho to jednou také může potkat nějaká nemoc-nepřeju mu to ale člověk nikdy neví,to je hned!!!!Buď tvrdá a nedej se.Moc vám to na Fatce sluší obou dvoum jsi simpatická holka může být s tebou sranda.

Pavlínko
A jak se cítíš ty? Ty už nám pracuješ,ty jsi se zbláznila,co tě to napadlo.Tak koukej ale být na sebe opatrná a nehni si ze zády a netahej nic těžkého.

Miruško
A co ty moje kočičko jak ti je? Mě nic moc pěkně mi to jde i do nohou cuká škube mi v nich i na omak my boleji i záda.Včera jsem byla na akupunktuře a říkám dr.že mám stále bolesti v jednom kuse a ona mi řekla,že už neví co semnou,že se snaží pro mě co může a ať se objednám na Homolku na neurochirurgii tak se tam zítra objednám a jsem zvědavá co mi tam řeknou.

Tak se včichni opatrujte a dávejte na sebe pozor a dny bez bolístek Vaš čumáček mám Vás ráda
Nadenko
DORI
| 31. 8. 2010 03:51
Teda Nadi, Ty jsi ale krasna zena.na fotce v meilu vypadas jinak,Ja se na tebe koukam a tise zavidim, Vypadas na 40.a tomyslim, ze mas o rok vic nez ja, Skutecne jsi kocka,a vypadas strasne spokojene, vyrovnane, stastne. Je to videt, ze jsi stastna zena, Neber to jako lichotky , pisu co si opravdu myslim, ubec se nedivim, ze jsi stastna s manzelem a miluje Te tolik,Uz jen podle vzhledu musi silet laskou. Tak se drz a at Ti to co nejdele vydrzi. Ja jak jsem neco zhubla ted, pripadam si strasne starsi, mam vic vrasek, tak tonevim co bude pokud by se mi podarilo nejakych 20kg dat dole, Posli recept na mladi, ale to ani nemusis, Vim co napises, Klid, pohoda a stesti, Ze jo, Uz jen to zdravi nam chybi, ahojky, jdu si takje lehnout, jak jsem pozde sla spat a dlouho spala, vubec se mi nechce, dam si bezinkoveho vina lzicci a snad to pujde. pa pa a muzes se svyma fotkama chlubit Mirka
záda
anonym
| 31. 8. 2010 00:22
po zpáteční cestě , bolela mne pro změnu hrudní a to jsem v noci nemohla ani dýchat jak mne to bolelo,ale to vy tady všechny znáte, jak se s náma naše záda umí někdy pomazlit.Opět léčky na uvolnění zabraly a manžel mi udělal masáž
Mirečko, opálená jsem, ale já už se na slunci nesmažím jako za mlada, nedělá mi to dobře jedu se tam spíš léčit.Na te fotce je manžel ano.Dám jen jednu fotku kde jsem
holky
DORI
| 30. 8. 2010 23:13
Peti tak tomam take radost, ze zadnej nador tam neni, co si to ta doktorka vubec dovolil a taktonervovat cloveka,Pak si jeste vsugerujes neco skaredyho.
Marketko, myslim, ze bys mela manzela trosku cvicit, Nevim jak dlouho jsi vdana, ale na vse dojdes, a pomaloucku si ho musis dostat tam kde ty potrebujes. Kdyz budes sikovna, ani si to neuvedomi,jak ho spracujes, Nejlip ho znas a premyslej jak na to, To co rekl, se ani mne nelibi, alekazdy je nejaky,muj muz take rekne nekdy hodne veci jinak nez mysli a chlap vetsinou nejdriv rekne a pak premysli, nemaji ten cit, aby si uvedomili, ze to boli. Samozrejme a chvalim te za to, ze se snazis aby jste byli krasna rodina ale trosku si homusis preskolit. ze Nadi, az budes v nasem veku, uz budes vedet, jak s nim.Ne nadarmo se rika, ze zena je krk.
Skoda, ze ja te na fotkach nevidim, ani malou, Mozna nekde jinde, ale tady jen nejake lidi moc malinke.
Nadi, Ty jsi se musela mit super, krasna zahrada a vidim na ni manzela, ze? Je to on? Posli i necokde jsi Ty, Jsi moc opalena? asi ano za tu dobu. Dik, za fotecky, delastodobre, Libi semi , ze myslis i na sebe a sve zdravi adelate proto neco. Mam radost, ze \kacka je dobra, Stanicka nas informovala, byla s Tebou ve spojeni. Pa pa holky, Drzte se, Jo a Nadi cesta zpatky uz byla dobra? uz nemas bolesti? Strasne to rychle uteklo. Mirka
holky
DORI
| 30. 8. 2010 23:13
Peti tak tomam take radost, ze zadnej nador tam neni, co si to ta doktorka vubec dovolil a taktonervovat cloveka,Pak si jeste vsugerujes neco skaredyho.
Marketko, myslim, ze bys mela manzela trosku cvicit, Nevim jak dlouho jsi vdana, ale na vse dojdes, a pomaloucku si ho musis dostat tam kde ty potrebujes. Kdyz budes sikovna, ani si to neuvedomi,jak ho spracujes, Nejlip ho znas a premyslej jak na to, To co rekl, se ani mne nelibi, alekazdy je nejaky,muj muz take rekne nekdy hodne veci jinak nez mysli a chlap vetsinou nejdriv rekne a pak premysli, nemaji ten cit, aby si uvedomili, ze to boli. Samozrejme a chvalim te za to, ze se snazis aby jste byli krasna rodina ale trosku si homusis preskolit. ze Nadi, az budes v nasem veku, uz budes vedet, jak s nim.Ne nadarmo se rika, ze zena je krk.
Skoda, ze ja te na fotkach nevidim, ani malou, Mozna nekde jinde, ale tady jen nejake lidi moc malinke.
Nadi, Ty jsi se musela mit super, krasna zahrada a vidim na ni manzela, ze? Je to on? Posli i necokde jsi Ty, Jsi moc opalena? asi ano za tu dobu. Dik, za fotecky, delastodobre, Libi semi , ze myslis i na sebe a sve zdravi adelate proto neco. Mam radost, ze \kacka je dobra, Stanicka nas informovala, byla s Tebou ve spojeni. Pa pa holky, Drzte se, Jo a Nadi cesta zpatky uz byla dobra? uz nemas bolesti? Strasne to rychle uteklo. Mirka
ještě
anonym
| 30. 8. 2010 22:50
jednu fotečku a zase příště sem dám další.Ttady to je zahrada kde jsme bydleli
Peťulko
anonym
| 30. 8. 2010 22:47
Hurááááááááááááááááá, to je dobrá zpráva, že výsledky dopadly dobře nález tam nějaký je, ale.Teď budou vědět na co se mají zaměřit.
ahoj holčiny
anonym
| 30. 8. 2010 22:36
tak se hlásím z dovolené.Uteklo to strašně rychle a bylo moc fajn.Počasí jsme měli celou dobu bez deště a moře bylá teploučké.První tři dny po příjezdu mně chytly záda (bederní páteř)a byla jsem zkřivená jak paragraf, měla jsem tabletky na uvolnění i od bolesti, tak to zabralo.Snažila jsem se hodně plavat a každé dopoledne jsem za doprovodu manžela uplavala 1km.Odpoledne už to bylo jen takové plavání po kouskách.Říkala jsem si, že kdyby s náma jela Kačka, tak by tam asi skončila na kapačkách. Ta cesta by ji dodělala jeli jsme tam 15 hodin. Kačka se má dobře , bráška se o ní staral moc dobře, volali nám ob den, tak jsme mohli být klidní.
Všechny vás pozdravuje.
Mirečko, dám tady nějaké fotky.
Markétko, Mirka Ti to dobře napsala, jistě Tě manžel má rád, ale musíš se naučit být i Ty sobcem, jinak budeš trpět.Není to od něho vůbec pěkné,jak Ti řekl že by chtěl už žít normální život a že si s tebou užili.Je to od něho hnusnéTo se neříká, myslet si to může, ale Ty potřebuješ žít bez stresu a jeho slova už z hlavy nevymažeš.Fotečka je moc pěkná a Ty jsi moc sympatická a pěkná holka a dceruška je taky jako princeznička.Dej tady ještě nějaké fotečky.
Svycarsko
Maky36
| 30. 8. 2010 21:43
jezero Bachalpsse
Peto a Mirecko
Maky36
| 30. 8. 2010 21:39
Peto - Tak jsem moc rada, ze mas mozek v poradku a v podstate nic nenasli. je mozne, ze to muze byt od patere, nejaky blok na krcni, nevim, ale asi Ti opravdu meli udelat MR i te patere. Take se divim, ze s temi vsemi problemy muzes chodit do prace..., jak tam jezdis, jak to tam zvladas se soustredit a tak ?
Treba se Ti to uklidni samo.... hlavne, ze neni nic v te hlave !!!

Mirecko, dekuji za napsani . KLarka jde teprve do skolky, takze ukoly a znamky nas cekaji az za 3 roky. Ale bude to pro nas narocny, kdyz je na me tak zvykla.
Manzel je sobec. Kdyz jsem mu rekla, ze se snazim, ze jsem jela kvuli nemu, protoze si to pral a ze se to vsechno snazim zvladat, tak mi rekl, ze uz chce zit normalne, ze uz mych problemu s pateri ma uz dost a ze si se mnou toho uzili vsichni.... jako bych za to mohla, ze ? Nepomohl mi s nicim, je vasnivy fotograf a vsechno tomu podrizuje. Doma take nic nedela (krome nakupu, to netaham ), proste je to s nim tezky. Ja to beru tak, ze jsem si ho vzala, a chci aby mela KLarka uplnou rodinu, tak se to snazim neresit....

Hlavne,abych uz konecne byla zdrava a mohla i chodit do prace, pak uz by to vsechno bylo lepsi.

Co Vy ostatni, jak se mate ? jak Vam je ? co je noveho, piste ....

Preji vsem hezky vecer, ahoj Marketa
Popis
petraceb
| 30. 8. 2010 20:14
Děvčata už jsem doma, nebudu psát co mi všechno psali, ale mozek je čistej, jen slizniční hypeplazie v bazi levé maxiliární dutiny. Deviace nosní přepážky doleva.
Jsem zvědavá co mi na to řekne dr, nakonec mě pošle ještě s páteří a mě vomejou, mělo se to udělat najednou. Od něčeho ty bolesti musí být.
Marketko
DORI
| 30. 8. 2010 18:38
ahojky, to je dobre, ze date vedet coje s Vama, Prave jsem se chystala napsat Peti, jak jsem napnuta at ihned pise co tam nasli. a napsala jsi to zamne. Marketko, to je skoda, ze vylet nas tyden byl urcite drahy a manzel tak nebere ohledy a je sobec? ...vypada to tak. Jste mladi a mel by vic lasky projevovat k Tobe, Asi nezbyva, jen si o to otevrene rict, totoponeses ty ja nemuzu i malou,je tata tak at se take strara.Nepsala bych Ti to, kdyby jsi byla zdrava, Take jsem nosila a delala jako chlap, ale uz nemuzu a muj muz na stesti bere ohledy ani mi nedovoli tahat neco, Musis ho na to zvykat, at je rad, ze jsi na tom takto, a i ve tvem stavu sla s nim a obetovala se, Ti muzi jsou trosku natvrdly, on te ma urcite moc rad, ale neco mu proste nedojde a musis ho jemne na to upozornovat.a ukolovat ho, Se skolou Ti pribude i uceni, ale do toho vejdes ani se nenazdas.Vse ma neco do sebe.Tak at mate same jednicky a Ty jsi zdrava.
Peti konecne jsi tam byla a dozvime se co se deje. to stejne jsou super, ze Ti tak rychle daji vedet. ja si pockala. Nezapomen, ihned pis, co tam je napsane na te zprav¨! netrpelive cekame.Take verim, ze nic nenormalniho, ale na druhe strane si myslim, ze kdyz Ti je jak pises, nemela bys chodit do prace a marodit?
Drzte se a Nadenka,pokud jsi tady, nezapomen na fotecky, jsem rada, ze jsi uz doma, i kdyz Ti more preji z celeho srdicka, ale bylanam po Tobe smutno. ahojky a at nikoho nic neboli

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
helena.07
1. 5. 2024 09:34
11847
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video