Dnes zacinam - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dnes zacinam

Diskuze

Jakypak samy:-)
Micha
| 24. 11. 2007 15:37
Ahoj holky, ja jsem tu taky Na net se nedostanu denne a kdyz tak treba jen na chvilku a nemam cas sem napsat, ale kdyz jo, tak vzy rada napisu. S mou vahou asi nic noveho, ale vazeni v pondeli, tak uvidime, uz zacinam premyslet o tom ze si najdu vyzivnou poradkyni, tak nevim... Nepotrebuju zhubnout moc treba 6 kg, ale sama to asi nedam.... Pekny vikend, mejte se
Ahoj Malino
martac
| 24. 11. 2007 08:29
Asi jsme zůstaly samy dvě. Nu což.

V čekárně u zubaře opravdu veselo nebývá. Já jsem tam ve středu vzala poprvé Míšu a to jsi měla vidět veselo. Ani pusu na zubaře neotevřela a ještě k tomu začala bulet. Tak jí říká, že mu ukázala, že umí pěkný bůůůů, ale áááá ještě ne. Zato Davídek začíná mít zuby jako noty na buben. Jeden mu vypadl, teda nějaký kamarád ve školce mu trošku pomohl, asi před měsícem a včera mu vytrhl dva dole, protože se mu kejvaly jako blázen. V lednu máme jít k zápisu do školy, tak jen doufám, že nezačne bez těch zubů šišlat.

Musím se ti pochlubit, včera jsme vyrazili s manžílkem na běžný nákup a dokoupit dětem ježíšky. Mě se strašně v obuvi ve výloze líbily jedny kozačky a prohlásil, ať si je koupím, když se tak snažím zhubnout. Tak jsem se odměnila. A mám z nich hroznou radost. Konečně se zase vejdu do starých sukní, tak budu zase po dlouhé době za dámu.
S tou kyticí a postelí jsme na tom taky stejně. Poslední pugét jsem dostala svatební. A nejen, že jsem si ho byla objednat, ale musela jsem mu ještě celý den před svatbou troubit, aby ho vyzvedl, až pro mě pojedou. Ale musím říct, možná je to směšné, že ho miluji pořád stejně celých 12 let co se známe a možná ještě víc. Sranda viď? Už i bez té romantiky, zkrátka jsem si zvykla.

Tak jak hodláš trávit víkend? Já něco ukuchtím dobrého k obědu a až se děti vyspí, tak musím vyrazit k rodičům a skládat dříví. Potom děti zůstávají u nich a my vyrážíme s partou domlouvat hory. Tudíž dorazíme domů, jak to tak bývá cca 2.00 hod, ale můžeme ráno pěkně vyspávat, protože po nás nebude nikdo skákat od 6.30.

Jo a jsi hodná, že mě nehodláš opustit. Taky se mi tu dobře píše o čemkoliv.

Tak krásný víkend a chutě na uzdě. PAPA
!!
Malina
| 23. 11. 2007 09:21
Ahojky, tak se nám tady všichni nějak vytratili co?
Gratuluju k úspěchům, já se musím dneska zajít k našim zase zvážit Ale jsem docela spokojená, sice to nejde moc rychle ale mám dobrej pocit že jsem trochu změnila způsob života, kterej byl strašnej

V tomhle případě bude to prádlo asi využíváno častějci, předpokládám že celej rok Ale zas mám strach abych nemusela za chvíli kupovat nový, no snad to chvíli vydrží. Tady se totiž bude jezdit celej rok, přes léto na aprilce a přes zimu na enduru po sněhu a polích Jako on má někde nějakej smysl pro romantiku, ale je hodně vzadu zasunutej řekla bych. Jako že třeba véča při svíčkách je dobrá věc, ale on ji asi nepřipraví. Zrovna včera jsme (ze srandy samozřejmě ) řešili že by mi měl v rámci žehlení průšvihů a šplhání nosit kytky a ne si to žehlit v posteli. Prej jestli na tom teda trvám tak půjde ven nějaký roští sehnat.. No asi tak

Já bych do zahraničí ráda, ale až příští září a jen na 3 měsíce, s tím že na netu budu stoprocentně - přeci jen to bude škola že. Takže nebooooj, neopustím tě Mě se tady dobře povídá i jen tak. Jo, představ si že jsem byla ve středu taky u zubaře, náhodička. Ale v pohodě, já tam byla jen tak aby se neřeklo že na něj kašlu. Šly jsme zároveň s kamarádkou a jak jsme se v čekárně řehtaly, tak se na nás přišla doktorka podívat Že prej se to moc často nevidí aby měla v čekárně u zubaře tak veselo.. Nojo, jenže kamarádka šla přede mnou a když vylezla tak měla píchnutou injekci na umrtvení, což jí zmrazilo půlku obličeje. Když se usmála tak se jí smála jen ta druhá půlka xichtíků, no toho se muselo využít! Předříkávala jsem jí tam různý jazykolamy
.........
martac
| 23. 11. 2007 08:46
Nikde nikdo. Tak jsem to opět dokázala. Mám za sebou 18 dní diety. Hurara Zítra už budu v polovině. A tutově to dokážu. Musím se podpořit sama, když tu nikdo není.

Nazdarek
Ahoj všichni
martac
| 22. 11. 2007 09:06
Polštářek je opravdu krásný, viděla jsem i takové trenýrky. Termoprádlo ti schvaluju, protože něco takového jsem pořídila na lyže a chválí si. I když za ty prachy, na jeden týden v roce. No, ale co bysme pro ně neudělali.

A ten náramek by neklapnul, protože nic takového nenosí. I snubák sundal ještě o svatební noci. A za těch 6 let ho ještě nenandal. Řekl mi hned, že jestli chci, aby ho ztratil, tak ho bude klidně nosit.

S romantikou to u nás teda taky dost skřípe. A já bych tak ráda romantičila, ale vždycky bez odezvy. To se na ní můžu vyprdnout.

Ty se taky chystáš do zahraničí na delší dobu. Ach jo, budu tady jak kůl v plotě.

Petruso: nic nevzdávéj a makej na sobě, ať máš dobrý pocit a radost. Přeji hodné dětičky.

No a zubař dopadl dobře, huráááá, žádné vrtáníčko nebylo.

Jdu si dát jogurtík a pápá zítra.
...
Petrusa
| 21. 11. 2007 17:13
Ahojky.
Teda koukam, ze to tu dosti proridlo... Uff, vubec jsem se k tomu psani nejak nedostala.. Noo, kazdopadne se tak nejak porad drzim, ale uz to neni moc ono.
No snad bude lip, pro ted se musim drzet alespn do tech vanoc..
Ten polstarek je uuuzasnej! Ja teda darky taky uz pokupuju.. Vzdycky kdyz neco vidim, tak to vezmu. No kazdopadne se mi podarilo nakoupit uz par darku v srnpu, jeste nez jsem odjela a pochopitelne je mam teda schovany doma. No jo, ale horsi je, ze jsem uplne zapomnela, co vsechno a pro koho tam mam...
A kde je treba takova Bonyla???
No nic holky musim letet.. Za detickama..
Zatim papa
Nazdar Marťac!
Malina
| 21. 11. 2007 12:55
To je přesně jako bys popisovala Jirku (můj ). Chodí, chrchlá, smrká, ale v garáži, to jooo, tam se zavře hned. Já za ním jen chodím a nosím mu čaj místo tý hnusný studený vody co se s ní pořád zalejvá (má obdivuhodnej pitnej režim) a různý kapky a prášky Strašně remcá, ale ode mě si to vnutit nechá. Jen musím bejt u toho aby to fakt snědl, je jak malej. Uvařila jsem mu kloktání ze šalvěje, poslala ho vykloktat a on to vypil! Že prej se tam s tím nebude bublat..


My jsme si právě zatím žádnou dovolenou neplánovali, já mám před a těsně po vánocích zkouškový, takže se budu muset učit.. ta paříž je asi první naše akce tohoto druhu, jsme spolu teprve půl roku, tak si to dám za odměnu za zkoušky I když by byl radši kdybych je neudělala, protože jestli si tento semestr všechno splním, tak bych ráda příští podzim vycestovala na školu do norska No uvidíme. Celkem se snažím, aby když už se vidíme jen o víkendech, tak aby se aspoň jeden den něco dělo. Nějaký výlet, koncert, výstava, nebo aspoň posedět u pěknýho filmu s vínkem. Protože co by ze mě jinak měl? On sám na zadku sedět neumí, tže kdybych se nesnažila něco vymyslet, tak bysme se asi brzy společně nudili před televizí.. a to zas nechci. Na to je ještě pár desítek let čas

K těm vánocům - přemýšlím o tom strašně moc, hlavně i protože jsou to naše první, tak nevím moc co mám čekat. Třeba když jsem měla v létě 20, tak mi přivezl 20 červenejch růží a paměťovku do mobilu Jednak je vidět že na nějakou romantiku to s ním moc není, a jednak z toho odvozuju že i jemu udělá radost spíš praktickej dárek.

Zatím mám vybrané Termoprádlo - nejspíš to budou dvě trička (jedno "hřející" a jedno "chladící") - pod koženou bundu na motorku. Protože má takovou tu supersportovní motorku, tak když se jede projet na okruh, nebo na nějakej zatáčkovitej kopec, tak se vrací úplně zpocenej. Tyhle trička dobře odvádí pot a udržují správnou tělesnou teplotu, hodně kamarádů s tím jezdí a jsou spokojeni. Takže to. A potom jsem mu objednala ještě takovej malej polštářek, protože spí často u mě a já mám jen jeden malej, kterej mi imrvére bere! Tak dostane svůj Myslím že mám někde obrázek, zkusím ho přiložit k příspěvku.

To by byl tak ten základ, jestli ještě někde něco uvidím, tak to asi přihodím. Jo ale kdybys fakt nevěděla co, tak já jsem dávala loni tátovi ke 40 takovej náramek, je to kombinace chirurgický oceli a kaučuku (zní to zvláštně, ale je to fakt super). Jsou to vlastně takové články z toho černého kaučuku, vzdáleně to připomíná gumu nebo tak něco, pospojované tou ocelí. Není to přehnaně drsné, ale vypadá to chlapsky a přitom to není to okoukané stříbro. Zkusím to vyfotit a poslat. Táta nikdy nic takového na rukách nenosil, a ze začátku remcal že co s tím bude dělat, ale teď ho snad ani nesundává. Akorát přítelovi nebo manžovi bych na to nechala někam dospod ještě třeba vyrýt jména, přezdívky nebo monogramy nás dvou. Jen tak pro originalitu
Ještě něco
martac
| 21. 11. 2007 08:59
Jo ten silvestr pořádá můj zaměstnavatel před a po mateřské, tak docela ráda ty ženský uvidím, ale v prosinci už si většinou vybírají dovolenou, proto listopad. Akorát je vždycky s večeří a samozřejmě nějaké to čůčo, ale co tam budu letos dělat já s tou dietou??????Asi pít vodu a čumět

Jináč dneska razím k zubaři, tak už teď jsem z toho v čudu. Určitě mi jeden kazík najde, cítím to v kostech. Strašně nerada k němu chodím.

Tak to je vše. PAPA
Ahoj Malino!
martac
| 21. 11. 2007 08:51
To jsem ráda, že tady jsi alespoň ty. Samozřejmě rýmu trochu v sobotu vyležel. Jenže je hrozný kutil, pořád musí něco dělat. Tak hned v neděli vyrazil do garáže něco kutit a zase se mu chudáčkovi přitížilo. Naštěstí mu je vždycky ouvej jen večer, tak chodí kutit nabalenej jako pumpa, protože ležet zkrátka nemůže. Komu není radno, tomu není pomoci.

Ty seš teda akční, to obdivuji. Mě by to taky lákalo a vypadnout můžu hned, ale jezdní s kamionem a zasahuje do vedení firmy, tak ten neví co bude zítra natož za týden nebo měsíc. A máme v plánu ty hory. No hlavně jsme si k Vánocům nechali vyrobit velikánskou vestavěnou skříň, tak budeme trošku finančně vycuclí. No a dárky o těch ani nemluvím. Včera jsme už vyrazili do Makra nějaké shánět, ale horko těžko vymýšlím co. A ty máš jasno v nákupech dárků???Čím překvapíš ?? Jestli to není tajné. My co jsme se vzali, tak kupujeme sami sobě jen potřebné věci. To je docela nuda, ale předloni jsem dostala kuchyň (samozřejmě společné finance i výběr). Né, že bych byla tak milována, ale máme dům po rekonstrukci. Ale musím si jí pochválit.

No, ale co to sem tahám, viď? Ty máš úplně jiné starosti. Hlavně ať ti to klapne všechno ve škole. Zítra papa a drž se. Ahojky
silvestr??
Malina
| 20. 11. 2007 19:41
Nefofruješ trochu? S tím silvestrem? Já jsem tady dneska už parkrát byla, a nikde nikdo, tak jsem teda zase taky vypadla
Taky se držím. Sice pořád něco jím, ale samou zeleninu, tak jsem spokojená Jo a dneska jsem ještě spokojenější, protože jsem byla zaplatit tu Paříž a už se hrozně moc těšííím!! Hotel je kousíček od Sacre Coeur a vypadá docela dobře, navíc přiletíme ráno před devátou a odlítáme kolem 8 večer, takže nejsme časově o nic ochuzení Poslední hodinu a půl jsem strávila tvořením mapky, abych věděla kde zhruba co je a udělala si nějakou představu. Chudák , jen se mi směje Co nového u tebe, miláčik vyležel rýminku?
Ahoj všichni
martac
| 20. 11. 2007 18:43
Tak se nám konverzace nějak zhoršuje. Obávám se, že si budu zachvíli psát sama se sebou. Sakra sakra, kde jste bábovky?? To nám to moc dlouho nevydrželo. No nic.
Daří se mi dobře, dietu mám pod kontrolou, tak hurá do dalších dnů. Příští pátek jsem pozvaná na firemního Silvestra, tak doufám, že všem vypadnou bulvy. PAPAPA
ahoooj holky!!
Malina
| 19. 11. 2007 16:30
Tak už mě tady zase máte, vítám nováčka a znovuobjevenou Michu!! Měla jsem přes víkend pauzu v psaní, vůbec nebyl čas, a do teď jsem byla pro změnu ve škole. Nějak mám poslední dobou pocit že vůbec nic nestíhám, že jen lítám ze Zlína k nám do Ústí a jinak nic. Už se na nás pomalu ale jistě sypou termíny zkoušek a zápočtů, spousta toho bude ještě před vánoci, takže z toho taky nejsem nijak nadšená

Náhodou, celou sobotu jsem se na koncert nepřipravoala Dopoledne a část odpoledne jsem strávila bohulibou činností, a to přesněji pomáháním bližnímu svému!! (Kamarád potřeboval píchnout s angličtinou )
Ale ta akce docela ušla, jen bych řekla že vstupenky byly v poměru k výkonu poměrně drahý.. Ale stejně jako se na tričkách platí značka, tak se tady evidentně platilo jméno kapely, njn.

Jooo, Marťac, s těma nemocnýma chlapama to je všude stejný. Jako do práce, to jo, to zvládne vždycky. Opravit v mrazu zeď nebo motorku, to taky. (Motorku i na smrtelný posteli ). Ale nedej bože kdyby se po něm chtělo aby s rýmou šel pěšky do centra, umyl nádobí nebo tak To má hned teplotu (neměří se, ale pozná to na sobě) a pokud vstane z postele, tak okamžitě zkolabuje. Jo a otevřít okno se na něj nesmí! Takže tak. No ale ještě to s ním chvíli vydržím a ve středu jdu pro ty letenky

Jinak, už se vám stalo, že jste si připadaly docela dobře, hezký, a někdo vám najednou naznačil že byste měli hubnout? Mě včera máma. Prohodila něco o tom že moje lyžařský kalhoty dala ségře, páč mě už ROZHODNĚ nemůžou bejt. Jsem si v tu chvíli připadala jako slečna Sanny z VyValených. Takže dnešní nákup v kauflu se skládal výhradně ze zeleniny, ovoce, nízkotučnýho sýra, jogurtu a knuspi chlebíků Motivace zas. Myslím že tenhle týden se žádný úbytek konat nebude, nemám tady váhu, ale jen tak odhaduju. Podle oblečení. Uvidíme. Teď jsem se navečeřela, tak doufám že už to večer vydržím a ničeho se nenajím. Budu se zalejvat čajem a vodou
Motivace a bode nula
Micha
| 19. 11. 2007 09:56
Holky, ja se taky dnes vazila a mam o pul kila vic!!!!!!! Takze ode dneska vubec zadny sladkosti ani trikrat do tydne!!!!!! Tak doufam, ze to vydrzim a cukry budu doplnovat asi z ovoce. Takze hodne uspechu do dalsiho tydne!!!!!! Doufam, ze jste vsuchni dopadli lip nez ja
Ahoj všichni
martac
| 19. 11. 2007 09:16
Tak je tady pondělí a s ním vážení. Já se můžu pochlubit úbytkem za minulý týden 2,4 kg. To už vypadá reálnějc než 5,7 kg. No tak to teda nevzdávám a pokračuji zarputile dál. Na hory vyrážíme ode dneška přesně za 2 měsíce. Myslím, že bych těch 10-12 kg mohla ještě shodit. Uvidíme, nebudu předbíhat. Na orbitreku si naordinuji dalších 5 min přídavku každý den a přidám chca nechca posilovací cviky na břicho. Ty už mi taky jednou pomohly.

Včera jsem se musela držet zuby nechty. Bouchnul nám starý mrazák po tchýni. No a samozřejmě prázdný nebyl. Naštěstí nás navštívili naši, tak dostali taky příděl. Něco šlo ještě dát do nového mrazáku, ale navařila jsem 5 chodů. Kuřecí a králičí jsem naložila. Klad to má v tom, že celý týden mám od vaření pokoj, protože tohle budou broučánci jíst asi až do neděle.
Alespoň nebudu muset olizovat vařečky apod.

Tak se pochlubte jak jste dopadly vy po dalším týdnu. A Malino samozřejmě jak jsi se bavila na zábavě.

Papa a stále se držte. Hurá do dalšího týdne!
Zdravim
Micha
| 18. 11. 2007 14:39
Ahojky holky, takze vcerejsek jsem zvladla dobre Taky jsem byla cvicit a chystam se i dnes, i kdyz po tydenni pauze me trochu boli nohy, ale to jsem cekala , takze vzhuru do toho, zitra se vazim po tydnu, ale vzhledem k tomu, ze jsem, tomu cviceni moc nedala, tak nic neocekavam Jen bych chtela mit do Vanoc 70kg, tak doufam, ze to spolu zvladneme! Tak se drzte!!
Ahoj všichni
martac
| 18. 11. 2007 08:14
Koukám, koukám a nestačím se divit, co nás tu najednou je. Včera jsem nějak nestíhala. Ulehnul mi s rýmyčkou a bolístkou v krku. Nevím jestli to znáte, ale jak má chlap kapku u nosu je to hotová katastrofa. Ženská musí vydržet všechno. No......... je to asi náš úděl.

Tak mám před sebou už 14 den a opravdu všechno bez chyby. Zítra vám sdělím úbytky. Mám z nich teda obavy, protože očekávám své dny a spíš se nafukuju, než splaskávám. Snad mě to neodradí.
V pátek jsem se ale hodila na ty nákupy do gala a džíny sedí čím dál líp.

Taky nevím Petruso kde jsou holky, ale tuším, že Malina se celý den chystala na zábavu.

Tak zítra. PAPA a všechny se držte ať pěkně ubýváme.
..
Petrusa
| 17. 11. 2007 23:28
Ahojky!
Uff, drzim se drzim... Zitra me ceka zase posilka... Je teda pravda, ze po ty vcerejsi nalozi, co jsem si tam dala, jsem malem rano nevstala z postele No, takze to trosku zmirnim...
Jinak srazek super, ale urcite se nevazte a necekejte na me, to byste se asi nikdy nesesly... Budu tu minimalne do cervna, mozna i dyl, takze tak...
Nano vitej, ono to pujde.... Pomalu, ale jiste. Uvidis...
A co vy holky?? Dneska pauza????
Letim spat.. Pa
novacek
nana
| 17. 11. 2007 21:51
Ahoj holky, rada bych se k vam pripojila, chtela bych zhubnout jen asi dve tri kila, abych se citila trosku lip, nelibi se mi kdyz mam na sobe kalhoty, ktere mi byly jeste pred pul rokem skoro volne, a lezou mi z nich spicky..... Problem je, ze sama mam moc slabou vuli, abych vydrzela obcas nezhresit. A kdyz nas na to bude vic, snad se budu stydet vam napsat, ze jsem zase spraskla cokoladu nebo jedla pozde vecer Potrebuju zkratka trosku pomoct a ve svem okoli nemam nikoho, kdo by do toho sel se mnou....... Takze od zitrka zacinam svuj boj a jestli dovolite, vecer se ozvu jak to dopadlo. Diky
Navrat:-)
Micha
| 16. 11. 2007 23:01
Ahojky vsem, uz jsem tady moooooc dlouho nebyla, ale holky jste super!!! Moc gratuluju k uspechum se snizovanim vahy, u me to jde pomalu, ale jiste, shazuji tak pul kila za tyden, i kdyz je pravda, ze mesic jsem cvicila a neshodila jsem nic, ale ted to pomalinku jde, tak doufam, ze se to nezastavi. Potrebovala bych zhubnout tak 2 kila jen pro motivaci!!!! Tento tyden jsem nebyla ani jednou cvicit, byla jsem nemocna, ale zitra na to zase nabehnu a ovoce a zelenina budou moji nejlepsi pratele A holky, s tim jak jste se bavily, jestli je lepsi omezit sladkosti nebo vynechat uplne, tak ja preferuji, ze 3krat do tydne si muzu dat neco sladkeho A to jsou vetsinou dny, kdy chodim cvicit Jo a mam pro vas jeste jeden typ, kdyz mam chut na sladke, tak si vezmu zvykacku s prichuti, to je super, teda aspon u me Tak se drzte a ja se pokusim uz ted casteji ozyvat
Ahoj všichni
martac
| 16. 11. 2007 11:23
Koukám, že jsem tady dneska mezi posledníma. Elektrikáři mi úplně rozhodili denní režim. Vždycky, když je Kouzelná školka v TV, tak mám klid si s vámi zaklábosit, ale dneska!!!!!! Klidně si vypli proud a teď ho zapli. Připadala jsem si chvíli jako závislák na PC. Zdravím moooooc všechny a opět musím sdělit, že jsem přežila i další den...... už asi 11-tý. Asi mě něco ozářilo, fakt z toho netuším.

Už tady taky nepadá, ale sníh se drží. Malino u nás je to teda zrovna tak. A nejlepší je, že chodí 3krát týdně na pivko a já z něj potom dalších 14 dní tahám, co je nového. Náhodou se to dozvím od někoho jiného dřív a on na mě kouká jako teta. "Já ti to neřekl?" Taktéž je někdy na zabití.
No dneska se moc nerozepíšu, kvůli elektrikářům a hlavně je pátek a děti ze školky milují co???? No přece jít domů POO (po obědě). Tak čekáme na taxi (můj taťka) a vyrážíme do školky a poté do velkoměsta. No a zase jen povinnosti. Oběhnout úřady skrz firmu, nakoupit papání na další týden a hlavně další sněhule synátorovi, páč mu nějak vyrostla nožička od loňska.

Tak se ženský držte, máme před sebou další těžkou zkoušku, VÍKEND!!! Mali pěknou zábavu. Jo a gratuluji k úbytkům Petruso a přeji klidné nervy s výchovou.

Pápá
ahoooj
Malina
| 16. 11. 2007 10:41
Ahojte, teda poslední dobou mám nějak problémy s odesíláním příspěvků. Je to tím že jsem v práci, jenže já vůbec nemám čas doma

Bonylo já to znááááám tak dobře s tím jak se člověk cítí mezi lidma kteří jsou mnohem štíhlejší.. Je pravda že nejsem vyloženě silná, a tak jsem se nikdy nesetkala s nějakýma udivenýma pohledama nebo komentářema, ale prostě se necítím moc dobře.. Jezdíme během léta na spousty akcí a já si vždycky na jaře říkám že musím trochu shodit abych se cítila jistější v plavkách a sukních, ale vždycky se na to vykašlu a pak si jen můžu nadávat. Tak doufám že teď, když na tom budu soustavně pracovat, tak až přijde v létě na odhalování, tak to bude výrazně lepší

Jinak ten výlet vypadá spíš na Paříž - nebude zas tolik času, ani takhle nestihneme všechno, ale je pravda že je to tam blízko u sebe a dá se vidět aspoň něco. V londýně by se z toho stal jen hon na fotky.. Spíš se tam vydám příští rok s kamarádkou

Marťac tady pořád padají nějaký mokrý srajdy, sníh se drží ale novej už moc nepřibývá. Dnes tu máme -2°C a zítra hlásí -15°C.. chystáme se s v sobotu na Tři Sestry a asi zmrzneme až půjdeme přes celý město domů Jo mimochodem až se jednou nebudu dlouho hlásit, tak jsem drahouška picla a sedím v chládku Jsem mu to o tom koncertu omílala měsíc dopředu, že bychom mohli jít, a ať se poptá kamarádů kdo by šel ať nejdeme sami. Pořád bylo spoustu času, že, a včera volal jestli bysme teda taky nešli, že od nich jde 15 (!!!) lidí. No nezabili byste ho?? Tak jsem dnes ještě na poslední chvíli sháněla lístky K vánocům ode mě asi dostane asistenta (asistentku v žádným případě ).

Jo a prosimtě neplaš s nějakou maminou od rodiny!! A co je na tom? Máš štěstí že ty dítka máš a postavu si dáváš dohromady úžasným tempem, takže s tím problém určitě nebude Naopak, ještě tě budeme na židli hledat
Spíš záleží na tom, kdy se holky vrátěj z UK..

Zdravím Slipup!!! My jsme to tady trochu obsadily.. Ale snažíme se
...
Petrusa
| 16. 11. 2007 10:29
Ahoooj!
Teda, normalne musim se pochlubit.. Prave jsem vlezla na vahu (po 14ti dnech dodrzovani jakehosi rezimu) a..... A ukazuje mi to o tri kila mene!!! Zda se mi to az neuveritelny, ale mam radost. Tak snad to tak pujde dal...

Dneska zacinam s posilkou a s bazenem, tak by to mohlo bejt super.. No kazdopadne co se chuti na sladky tyce, ta neprestava. A nejhorsi je to kolem poledniho.. Odpoledne uz pak dobry, no tak ja teda nevim....

Tady u me teda nesnezi.. Ale, mraziky jsou, tak snad se to prolomi.. Vsichnim i rikaj, ze tady zasnezi tak dvakrat, trikrat do roka, ale proc by se to nemohlo letos zmenit, ze?

Mluvila jsem s mamkou a ta pojede na takovej ten cvicici vikend.. Uz tam jednou byla a strasne si to pochvalovala.... Je to hlavne aeirobic a posilovani a vubec to nevypadalo spatne.. Nezni to spante, ne?

Jinak vcera jsem mela silenej vystup s malym.. Ale hroznej. Bejt muj, tak ho zliskam! No jo, jenze tady se detem domlouva... Ja tohleto nechapu. I svymu tatovi se smeje do obliceje a vubec z nej nema respekt, tak jak pak ma asi poslouchat me?!?? Ach jo...

No nic.. Bezim neco delat. Mejte se a drzte seeeeeeeeeeee!!!!!!
vítajte
slipup
| 15. 11. 2007 15:58
teda,
tolik nových lidí, to jsem nečekala Když jsem tu byla naposledy,tak se skoro nic nedělo a ted tolik příspěvkůAni jsem to nestihla všechno přečíst, ale zaregistrovala jsem nějaké úspěchy a neúspěchy, tak děvčata: mooc gratuluju k úspěchům a k těm neúspěchům: hlavně to nevzdávejte předem!! Já po jisté době vždycky, ale vždycky odpadnu a pak je děěěsně těžký se do toho vracet a víte, jak rychle ta kila jdou ouplně sama horetakže ted se pokouším navázat tam, kde jsem skončila a nejde to...takže lepší je co? v půlce rozhodně nepřestávat....!!
Ahoj všichni
martac
| 15. 11. 2007 09:11
Tak u nás stále padá sníh. Už asi třetí den bez přestání. Zima se teď vyřádí a Vánoce budou zase na blátě, jak už to bývá.

Malinko, gratuluji ke 3 kg dole. Myslím si, že v tvém případě takové tempo stačí a vůbec bych nebláznila. Těch 10 kg - teda už jen 7 kg takhle zvládneš úplně s přehledem. Jsi šikovná.

Bonylo, určitě je lepší pomalejší tempo. Tvůj případ jako by mi z oka vypadl. Vždycky, když byla nějaká akce, tak jsem tam zjistila, jak jsou všichni kolem hubený. Naštvalo mě to a okamžitě jsem byla rozhodlá druhý den začít. Jenže ........... něco slaďoučkého, dobrý oběd apod. a už jsem si říkala, tak od pondělka nebo radši od 1. v následujícím měsíci atd. To šlo pořád dokola, než přišla další akce a já zase zjistila, že jsem pořád stejná, možná ještě horší. No znáš to, viď?

Nějak se nám Katka vytratila, cooooo?

Asi bych taky volila variantu srazu v Čechách, ale už teď jsem z toho nervózní. Představuji si vás jako atraktivní mladé dámy a já starý kopyto. No uvidíme. Snad jedině, když shodím těch 20 kg, bych se mohla prezentovat, ale jinak mamina od rodiny. Nééééé, neni to tak strašný, na čele to vyryté nemám.

Jinak jsem s vámi zvládla už 10 dní diety, děkuji za trpělivost a podporu. A prosím vydržte to ještě těch 30 dní. Na váhu vlezu zase až v pondělí, tak uvidíme. Držte se papa
vsechny to zname...
bonyla
| 15. 11. 2007 00:31
Ahoj holky, myslim, ze kazda z nas asi vi, o cem se mluvi, kdyz nam nekdo poukaze na neco, co prebyvaJa byla ted nedavno na svatbe kamarada, kam se prijeli i podivat ostatni znami, ktery jsem docela dlouho nevidela. Hodne jsem se na ne vsechny tesila, ale desila se jejich reakce na me- fakt jsem nejvic nabrala za posledni 2 roky :( A taky ze jsem se nemilila- vetsina z nich meli jednu z takovych narazek a i kdyz vim, ze to treba ani tak nemuseli myslet, docela to rani. Mam vzdycky v podobnych situacich hroznou vuli vsem dokazat, ze takova nebudu porad. Jenze pak prijde ta chut na cokoladu a veskera vule je pryc. Vim, ze to ted vypada trochu premrsteny, ale obcas to takhle fakt mam. Proto fakt obdivuju holky, ktery jsou takhle zavisly jako ja a dokazou si rict ze dne na den STOP a proste prestanou. Mali, ty tvoje 3 kila jsou taky super! Kdyz jsem u toho, co si myslite, je lepsi prestat ze dne na den nebo jenom zacit s omezovanim vic a vic?
Jinak jestli muzu srovnat, tak Londyn je dobry videt, pokud mas rada takovy ten narodni mix, jinak z pamatek urcite London Eye (takovy velky rusky kolo) Big Ben, St.Paul katedralu, kde se vdavala Diana. Primo v jednom z londynskych parku (Hyde park) si muzes kazdou nedeli vyslechnout lidi, kteri zrovna tenhle den muzou na jednom miste rict cokoli proti politice, ridicum metra, o tom jak je bili noha, jak jim vadi ubreceny deti,...proste cokoliv te zrovna tizi a chces to sdelit vsem. Je to docela sranda je nekdy pozorovat. Prijde mi, ze vetsina z nich maji takovej ten svuj zivot a nic moc neresi. O to je to ale vetsi zabava. Mimochodem v tom stejnym parku je i udelana fontana, takovy pamatecni misto pro Dianu. Co dal, urcite Buckinghamsky palac ( kdyz budes mit stesti, uvidis oba prince )Pak je tu jedna docela znama ctvrt Camden Town- to je nabity ruznyma podivinama. Myslela jsem, ze uz me co se tyce mistni mody uz nic moc neprekvapi, ale kdyz me v tehle ctvrti mijela, tak 70- ti leta babicka s oranzovym pankem na hlave, kriklave zeleny minisukni,...zjistila jsem, ze mam jeste hodne co poznavat co se tyce mistni mody. Kazdopadne je zajimavy to videt. No, je tu toho vic, ale to bych nepsala o nicem jinym. Jestli to ale muzu srovnat s Parizi nebo Holandskem,...uprimne bych doporucila Pariz. Holandsko se mi hodne libilo, ale potrebujes vic casu nez jenom vikend- protoze probehnout Amsterdam a chtit zvladnout jeste mlyny..Vetsinou musis jet docela dlouho vlakem a to neni zrovna idealni, kdyz neni tolik casu. jinak urcite souhlasim, ze videt treba vyrobu syru a navstivit vnitrek mlynu, kde na tebe dychne historie nebo projit Redlight street v Amstru je nezapomenutelny. Pariz ma tu vyhodu, ze vsechny pamatky, ktery ji delaji slavnou jsou docela blizko sebe. Byli jsme tam asi jenom na 4-5 dnu a myslim, ze jsme stihli vetsinu. Jinak Eifelovka v noci....lepsi zazitek nemam!
no, ale co udelame s tim srazem? Mohlo by to byt prima se sejit- zkusime dat nejaky navrhy?
Ted koukam, ze jsem se s tim psanim nejak utrhla.

Tak se mejteeee!!
Bonylo..
Petrusa
| 14. 11. 2007 19:43
Hele uprimne receno, je to uz fakt hodne let, co jsem v tom Londyne byla, ale vim, ze to tam na me vsechno hrozne zapusobilo..... A tehdy jsem si rekla, ze se tam minimalne jeste jednou vydam a vida. Mam to na dosah. Navic mam nejaky slevenky na pamatky a muzeum, takze tam urcite vyrazim. A kdyz to dopadne, budu to mit i se spanim, coz by bylo uplne super! Kazdopadne je fakt, ze ty lidi, to ted pro me bude asi velky sousto..

Hele a jeste k tomu aupairstvi.. Co ty tam mas vse za povinnosti? I varis?? A program? Docela me zajima, jak je to jinde.. Jak jsem rikala, kdyz vidim, co obcas resej holky tady, tak se mam jak v bavlnce....
Uff, zrovna dnes mam babysitting, to zas bude rodeo... Tak ja bezim... Kydztak mi klidne muzes pisnout i na maila.. petraslezakova@seznam.cz

Zatim papa
Petus
Malina
| 14. 11. 2007 15:40
Ahojky, a co konkrétně se ti na Londýně líbilo? Já jsem měla takový období kdy jsem byla británií pěkně posedlá, ale teď mě to právě nějak přechází a když mi teď ukazovala kamarádka fotky z londýna tak jsem si nejvíc všímala toho, jak tam byly všude šílený kupy lidstva. Ale samozřejmě si uvědomuju že to bude ve všech metropolích stejný, ani Paříž nebude výjimkou. Já bych se radši v UK podívala na nějakej z těch náááádherných hradů


No uvidíme, zkonzultováno ještě nemáme a třeba se necháme přesvědčit

Jo a k těm stoprocentním pilulkám - kamarádka cosi brala, opravdu kráááásně zhubla i když nic nedělala a moc si to chválila. Ale jen asi měsíc. Pak se jí začaly projevovat nějaký vedlejší příznaky typu padání vlasů (dost extrémní), lámání nehtů, neskutečný akné, problémy se žaludkem atd. Od té doby o tom nechce ani slyšet. Navíc jakmile je přestala brát tak se jí váha vrátila i s jojo efektem, takže si moc nepomohla. Nedivím se jí, postavu měla pěknou ale jinak vypadala jak zombie.
...
Petrusa
| 14. 11. 2007 15:00
Caute!!!
Martac, veirm, ze to asi nebylo nic mileho a ta motivace je.. Je asi pravda, ze tu dietu neresim nijak striktne, proste jsem jen omezila jidlo (celkove) a sladke... Tak snad se to nejak projevi, jeste do toho chodim behat.. No a dnes jsme tu objevili posilku se saunou a bazenem , takze zacnu chodit asi i tam... Nejvic mi jde o centimetry, ne ani tak o vahu.....
Hlavne je mi jasny, ze az prijedu domu, tak udelam nalet na cukrovi a jidlo vubec. To jidlo tady je uplne zoufaly ... Takze doma si neco do preju a tady se pak holt zas budu hlidat.. Kdyby mel clovek jist po jejich, tak jsem samej sendvic, hranolky a vsechno smazeny a sladky...... No konec. A to nejde, ani mi to nijak nejede..

Jinak ja v Londyne uz byla (i kdyz je to dyl) a myslim si, ze to tam stoji za to videt... Strasne se mi tam libilo, takze doufam, ze se tam nejak tedka dostanu znova.... Kazdopadne jestli ta moznost je, tak doporucuju!

Uff, hlad me netrapi, ale spis chute.. Uz dva dny se nemuzu zbavit chuti na sladky.. Jako drzim se, ale je to hroznyyyy!!!! Uz aby to preslo... Tak mi drzte palce, at se uhlidam.. :)

Kasenkak, verim tomu, ze jde shodit, budu-li chodit denne behat a jeste k tomu chodit do posilovny a tak... Ale neni cas travit takhle tri hodiny denne, fakt to nejde.. Takze jsem taky pro, abys nam ten zazrak odtajnila tady... :) Nebo ze by za tim byly nejake "stoprocentni" tabletky????
:-)
Malina
| 14. 11. 2007 10:36
Ahooooooj!!!

Tak se Vám musím svěřit!! Na dnešek jsem spala u našich, což má ten plus, že oni vlastní váhu. Tak jsem si tam dnes ráno zkušebně vylezla, a mám 3 kg dole!! Vím že to není zas tolik, určitě ne oproti Marťac, ale na to že jsem v podstatě jen omezila sladkosti a snažím si hlídat jak moc jím, to je pro mě velkej úspěch

Úplně mě to nakoplo k pokračování, původně jsem si chtěla dát k snídani musli s jogurtem, ale když jsem viděla úspěch tak jsem si jen oloupala k čaji pomeranč
Tak doufám že to bude takhle zdárně pokračovat.
Jinak Marťac, ten tvůj důvod naprosto chápu. Je to pak nepříjemný.. mě taky přítel občas popichuje jako "co to tady máš za sádlíčko?", vím jistě že to myslí jen jako legraci, ale stejně jsem dostala chuť mu dokázat že nejsem žádný sádlíčko Pak na tom bude hůř on a já ho budu moct popichovat ještě víc.

Jo a s tím výletem. Včera jsme se s drahou polovičkou dohadovali přes icq kam bysme tak mohli jet a je fakt že zatím to vypadá na Paříž. Takže v Londýně se asi nesejdeme Na druhou stranu je pravda že pravděpodobně pojedeme až po vánocích, to už by bylo stejně pozdě..
No nevím, ještě jsme se neviděli, protože jsem včera jela k rovnou k našim a zůstanu tam do zítřka, takže to budeme probírat až ve čtvrtek.

Pro nějakej společnej sraz v ČR bych klidně byla Až budete v čechách a už budeme hubenější a krásnější, tak bychom někde na půli cesty mohly posedět u minerálky a zeleninového salátu

Jen aby ta rada od Kačky Chaloupkové nebyla nějaká reklama.. Promiň jestli se tě to dotkne, ale zní to to trochu tak. Stejný způsob života jako předtím a přitom jsi zhubla... Ale jestli to tak není, tak se taky ráda poučím, sem s tím!!
Ahoj všichni
martac
| 14. 11. 2007 09:25
Ahojky ženský, tak mám úspěšně další den za sebou. Ale neštvěte mě a nezrazujte. Opravdu si myslím, že vím co dělám, po těch letech hubnutí. Třeba si teď řeknete:" Tak proč není hubená, když ví co dělá?"
Já opravdu taky nevím jak to dopadne, prostě to chci vydržet těch 40 dní a potom jíst zdravě.Vážně nevím, ale jsem zvědavá jestli ta pevná vůle ve mě zrála 30 let nebo je to úplně včudu. A těch 96 kg byla opravdu hrůza.
Ani jsem se vám nepochlubila co mě tak strašně popíchlo zrovna teď k hubnutí. Před 14 dny jsem ze šuplíku vytáhla svatební fotku, kde sedím manželovi na klíně a žádné faldy na břiše, nalíčená a vyčesané vlasy. No docela baba. A povídá:"Davídku, co to je za pani, ta je ňáká hubená?" A Davídek (5 let!!!!!!!!!!!) se zamyslel a řekl:"Hm, to naše mamka neni, viď tati." Tak to už nikdy nechci slyšet. A normálně to přešel a vůbec to neřešil, mamka to neni, tak neni.Docela to bolelo, ale já jim ukážu zlobilům.Proto se tak trápím dietou. Můžu po těch 9 dnech říct, že hlad nemám a strašně mooooc to chci dokázat. Já ta kila mám opravdu vyžraná.A dobře si uvědomuji, že to omezování budu mít až do smrti.

No a co jím? Ovoce, zeleninu, bílé jogurty, oříšky, tmavé rohlíky, kornfleky, rýži a hlavně piju hodně čisté neperlivé vody.Třeba včera jsem měla: snídaně - jablko, oběd- nic, večeře - rýže se zeleninou (kukuřice,hrášek). Vypadá to strašně, ale znám doktorku, která to držela. Shodila 17 kg a pořád si to drží a je to asi těch 10-11 let. Opravdu si myslím, že je to na tom člověku jak se s tím popere, po té dietě.

Výlet zní zajímavě. Mě se nejvíc líbilo Holandsko. Na pámátky nejsem, ale ty mlýny, sýry, tulipány a cyklostezky - úžasné.

A jak tak čtu, se mi zdá, že vy tu dietu moc neřešíte?Nebo jste už něco shodily?

Zítra

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
23. 4. 2024 13:42
11812
Elsa
23. 4. 2024 12:09
70292
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video