Dnes zacinam - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dnes zacinam

Diskuze

taky začínám
simik
| 14. 8. 2007 11:39
Ahojky,
mohla bych se k tobě přidat s tím hubnutím? Ja hubnu taky asi 3roky a pořád neúspěšně, spíš přibírám. Mohli bychom se podporovat v té "trnité cestě "za super postavičkou. Já teď vážím 71 kg a měřím kolem 173 cm.
taky začínám
tonka27
| 14. 8. 2007 11:17
Dneska jsem začala. Nebudu držet nic zdrastického, ale začnu s malými talířky a zeleninou. Uvidím, co to udělá.
Potřebuju zhubnout po druhém dítěti a vůbec mi to nejde. Už hubnu tři roky a pořád jsem na té samé váze. Bohužel dělám spoustu dietních chyb, kterých se chci právě teď vyvarovat.
hubnutí
anonym
| 3. 8. 2007 09:48
Ahoj,
já začala v půlce května, změnila jsem jídelníček, chodím na spinning, zatím 1x až 2 x týdně, občas kolo a chci doma začít cvičit Pilates. Zatím mám dole 7 kg, ale chci shodit ještě víc. Manžel zhubl o 20 kg a já nechci vedle něho vypadat jako koule. Jo a beru Lindaxu 15. Myslím, že mi pomáhá.Zdravím všechny a jsem ráda, že v tom nejsem sama, tentokrát to dokážu, sama pro sebe!!
taky jsem na tom tak
anonym
| 7. 5. 2007 12:49
Ahojky tak já jsem na tom úplně stejně. Přes týden v práci není čas, ale aby jste si nemyslely, že nejím, dodržuji malé porce 5x denně, ale přijde víkend, musím vařit a je se mnou ámen.
Tak to bych taky potřebovala
Spacek
| 7. 5. 2007 12:02
Já mám skoro stejný problém i když zas tak moc se v týdnu neomezuju, ale prostě to co zhubnu, zase přiberu o víkendu. Teď to zkoušim tak, že ty věci co chci baštit mám vyměněné za trochu přijatelnější....sušené banány, oříšky, psylium tyčinky, gumové medvídky a zobnu max dva kousky a hned to zavřu a vrátim do špajzu. Jo mám všechno nasypané ve skleničkách s uzávěrem a ve špajzu aby to nebylo pořád na očích a aby to nebyl ten syndrom otevřeného pytlíku. Nevim, třeba to trochu pomůže. Já bych jen potřebovala odbourat takové chutě jako mám teď .....na chlazené pivko a potom většinou něco slanýho.....
také běhám a méně jim
anonym
| 7. 5. 2007 10:27
Ahojky, je pravda, že když se snažíme co nejvíce omezit v jídle, tak se nakonec jednoho dne strašně moc nacpem. Mně se to stává pravidelně. Celý týden se omezuji, jím hlavně ovoce, zeleninu a občas sýr nebo jogurt. Chodim běhat. Většinou zhubnu tak 2kila, ale přijde víkend a už to začne, nevim co sníst dřív. Cpu se cukrovinkama...a ty 2kila zas přiberu. Poradí mi někdo, jak to vydržet i o víkendu??
Pro miky
anonym
| 5. 3. 2007 18:05
Ahojky, a jak dlouho na tom kole jezdíš?já jsem jezdila na rotopedu každý den cca 30 minut a pak ještě 15 minut posilovala. a za tři měsíce jsem zhubla 10 kilo a to jsem jedla úplně všechno, jen večer jsem už nic nejedla a váhu si držím skoro rok stejnou ikdyž už moc necvičím.
icq
anonym
| 4. 3. 2007 18:46
Zdravim všechny!
Mám takovou prosbičku - moc ráda bych si s někym vyměnila icq a probírala s ním společné úspěchy anebo neúspěchy v dietách. Ani mi nejde o ty z vás, kteří chtějí zhubnout hladovkou, protože to je podle mě nejhorší způsob. Ale pokud je tu někdo rozumný, tak určitě napište je mi 15, výška 161, váha 57. chtěla bych se v daleký budoucnosti dostat na 50 moje icq je 271-932-876, těšim se, ahoj!!
Bibi
Kacula
| 20. 10. 2006 10:56
Ahoj Bibi! Dlouho jsem tu nebyla a až dnes čtu tvoji odpověď. Tak jsem se zaregistrovala a myslím, že tu budu častěji.
Koukám, že jsi se do toho pěkně pustila a už jsou určitě vidět výsledky !!
Já se taky snažím jíst častěji a menší porce a musím říct, že mi docela splasklo břicho, nejsem tak nafouklá a nebolí mě už tolik žaludek. Zatím jsem zhubla jen dvě kila, ale už je to znát na kalhotech. Už mi ten špek přez ně nepřetéká . Kupuju si teď každé ráno nízkotučné jogurtové pití a to skvěle zasytí a myslím, že to taky pomáhá na žaludek. Já teda moc nemusím maso, ale vím, že je taky důležitý ho jíst, takže si to kuřecí občas dám. Jinak mám strašně ráda takový mišmaše jako bramory se zeleninou, kašičku se zeleninou nebo rýži a hodně polívky.
S tím cvičením je to ale horší... Ještě jsem se k tomu nedostala.
Taky strašně ráda koukám na Jste, co jíte. Každý díl zjistím něco nového a zajímavého, ale někdy je to dost drsný...
Jsem zvědavá na tvé výsledky, tak určitě zase napiš!!

Papa
chci taky začít
anonym
| 10. 10. 2006 19:16
Já bych ráda začala,ale ráda bych našla spolubojovnici,která by mě trochu hlídala a byly jsme na to dvě-třeba na běhání.Jsem z Ústí n.L. a je mi 49 váha 63 a 160cm.Mám ICQ i Skype.Ozvi se prosím.
Jdu do toho
anonym
| 10. 10. 2006 15:08
Ahojte, dnes poprve jsem navstivila tuto stranku a uz asi hodinu si ji procitam horem dolem. Asi jako vetsina zenskych bych rada zhubla. Jsem ten typ, ktery opravdu moc chce, ale vule chybi. Mam o tom nastudovano opravdu moc, ale zatim o tom jen ctu, kecam a me dosavadni zacatky noveho zivota ztrozkotavaji vetsinou tak po 2. - 3. dni.Jsem desna, vim. A pro to se mi zacala libit myslenka jit do toho s nekym.
Začínám
anonym
| 8. 10. 2006 12:21
Ahoj,
dnes sem se rozhodla něco udělat se svojí postavou.Bloudím po internetu a hledám něco o hubnutí až sem došla na tyto stránky. Moc se mi líbí jak se tu všechny podporujete a jak vám hubnutí jde.Já měřím 167 cm a vážím 78 kg. Od konce června se mi povedlo z váhy 86 kg dostat na 78 kg ale teď jsem nějak polevila a chtěla bych zase začít s vámi.Hodně sportuji (aerobic,tae-bo,posilovna a tenis) ale jídelníček je horší.Vím co mám jíst ale vždy to nějak poruším.A neumím si sestavit jídelníček který by mi seděl. Doufám že to s vámi zvládnu.
Děkuji za tuto diskuzi.
Držím palce-ZVLÁDNEME TO
dieta
anonym
| 2. 10. 2006 17:44
Ahojky já už držím dietu něco přes týden, ale sportovat zatím nemůžu a přesto jsem zhubla 1,2kila)))
Už nevím jak na to.
anonym
| 2. 10. 2006 10:11
Ahoj Rene tak jak to jde už máš nějaké výsledky .
Já taky cvičím kalanetiku a jezdím na kole ,ale žádný velký zázraky,tak už nevím jak dál.jestli máš nějakej recept tak se ozvi zatím ahojky.
RE: taky začínám ( anonymní)
Bibi
| 27. 9. 2006 18:01
Tak jsem od začátku září začala hubnout. Chodim cvičit do posilky, na
P-Class a teď i na Tee Bo. Moc času nemám ale jenou za 14 zvládnu
všechny cvičení a ten další týden jen P-Class. Teď jsem nemocná a za
dva dny jsem zhubla 1,5 kg. Ale jinak se ve škole diví kolik mam jídla.
Jim každý 2 hodiny ( rohlík,jogurt, salát, rohlík). A potom, když jsem
doma tak jsi dam obědovečeři a ještě večer zeleninu. A kila jdou
domalinku dolů, ale jdou. Když jsem viděla pořad jste to co jíte tak
jsem vyhodila pár věcí z lednice a myslim, že dneska vyhodim zas.
další začátečník
lucipajda
| 27. 9. 2006 17:48
Tak jsem včera začala hubnout, ale snažím se spíš si vsugerovat, že jde o změnu životníhu stylu. Zní to sice krásně, ale bude to dřina...
Měřím 162 cm a vážím 57 kg, nepotřebuju shodit moc, spíš se zpevnit. Mám po mamině velkej zadek a stehna. Stáhla jsem si kalanetiku, tak jsem zvědavá, jaký to bude mít výsledky, po 10 hodinách by to mělo být vidět, tak vám dám vědět zda to funguje. Nemáte s ní někdo zkušenosti.
Taky začínám
anonym
| 15. 9. 2006 11:50
Ahoj Bibi!
Mám stejnou výšku a váhu jako ty a taky už toho mám plné zuby , takže jsem se rozhodla, že už tomu učiním konec a sedřu ze sebe kůži . Problém s váhou jsem začala mít od doby, kdy jsem nastoupila do nového zaměstnání, kde jen sedím u PC, kolikrát od rána do večera a mám takový fofr, že si sotva stačím odběhnout na WC, natož abych něco snědla. Předtím jsem byla vyžlička, takže diety nikdy nebyly na mém denním pořádku. Jednou jsem teda hodně zhubla tím, že jsem se jeden čas hodně stravovala v MC Donaldu atd. a měla jsem už slušný problémy se žaludkem. Tak jsem chtěla udělat něco s tím jídelníčkem, hlavně teda kvůli zdraví, ale zhubla jsem asi 7 kg, ale taky trvalo asi 6 měsíců, než se mi upravil metabolismus. Jedla jsem hodně polévek, brambory se zeleninou, rýži se zeleninou, hodně jsem pila bylinkové čaje, maso jen kuřecí a tak 1 - 2x do týdne, pečivo jsem nejedla skoro vůbec, jo taky ještě luštěniny a těstoviny se zeleninou, nízkotučné sýry a jogurty. A to kdykoli a v jakémkoli množství. Váhu jsem si dlouho držela. Pak jsem ale jednou ujela a byto to... Hodně mi pomáhalo cvičení Core Training, je to vážně záhul, trvá 30 minut, ale píší, že je to jak 90 minut aerobiku. Jenže z finančních důvodů už na to jaksi nezbývá....
Boboci
Bibi
| 18. 8. 2006 10:55
Ahoj Boboc, chodila jsem cvičit do kolektivu. Doma se nedonutím cvičit.
DVD P-Class jsem neviděla, mám jen dvd Pilates. Chtěla bych od září na
sobě pořádně makat. Takže zas vyrazim na cvíčo a posilovna a ještě bych
mohla o víkendu chodit na kola. Ale ještě ten jídelníček je problém
cvičení
Katka
| 18. 8. 2006 09:44
Cvičení ve skupině je nejlepší, protože tam tě to donutí cvičit opravdu poctivě, zatímco doma má člověk někdy sklony k tomu to flákat. Já jsem loni chodila 2x týdně cvičit do kolektivu a pak jsem ještě cvičila doma, teď to cvičení zrušili, takže cvičím jen doma, snažím se poctivě. Nejdůležitější je vytrvat na začátku, pak až už se to cvičení na postavě začne projevovat, tak máš strach přestat, aby se ti to zpevnění neztratilo.
p-class
anonym
| 18. 8. 2006 09:24
Ahoj chodila jsi do fitka nebo ses doma mučila před dvd?Já cvičím P-class na dvd je to zábava,ale ve skupině to je lepší
dnes začínám
Bibi
| 17. 8. 2006 14:11
Ahojky, potřebovala bych vědět jak zhubnout. Cvičila jsem P-Class jednou týdně a zhubla jsem 3 kg. Ale po čase moje vůle už nevydžela a kila šla zas nahoru. Od září začínám zas chodit cvičit, ale chtěla bych zhubnout 10 kg abych měla 60 kg. Moje současné míry jsou 170 cm vysoká a 70 kg. Hlavně nevim co správného jíst. Poraď te Bibi
dnes začínám
anonym
| 10. 8. 2006 18:42
Asi před týdnem jsem zjistila, že mi nějak nesedí všechny moje kalhoty , tak jsem začala hubnout. Vrhla jsem se na powerjógu. Uvidíme, jak to bude učiné. Budu vás informovat, jak to funguje. Jestli máte někdo nějaký tip na zdravá hubnoucí jídla..podělte se, prosím.
také začínám
anonym
| 8. 8. 2006 22:08
Je mi 30 a vážím 68 kg a měřím 169cm.potřebovala bych zhubnout aspoň 8kg.Začala jsem míň jíst a taky jsem začala cvičit kalanetiku.
Jde to
anonym
| 7. 8. 2006 11:00
Tak holky, psala jsem minulé pondělí, píši po týdnu. Mám dole 1,5 a není to zase taková dřina. Akorát, že jsem nenajela na dietní jídelníček, ale dávám si poloviční porce,takže jím vše. Teď možná něco zhubnu stěhováním a až přestane tohle šílené počasí, tak zase vlítnu na brusličky. Doma se musím dát do cvičení na břicho, protože ten špíček vyhubne a pak se povolí. Jak jste na tom vy? Jde to?Tak já klušu vařit, máme dneska nové brambůrky a kuřecí řízky se zel. sálátem. Zatím ahojky...
Pro Fabianu
anonym
| 31. 7. 2006 18:50
Ahojky,páni já vím že kdybych zhubla už jen to jedno kilo tak mě to nastartuje =).Mohla bych tě poprosit mohla bys mi poslat potom ten jídelníček?Zkusila bych to nebo bych aspoň viděla co by se mělo jíst apod. Byla bych moc ráda...Můj email Broucziyk@seznam.cz nebo ICQ 190126515
Pro Ivu
anonym
| 31. 7. 2006 18:05
Ahoj Ivo, před třemi lety jsem vážila kolem 64 kg něco jako teď. Blížilo se léto a já neustále přemýšlela o tom jak to dokázat, když už se mi to několikrát podařilo. Upravila jsem si jídelníček s tím, že jsem zařadila spoustu zeleniny a večeři jsem jedla naposledy v 17,00, do toho jsem na rady známých přidala kolečkové brusle,tak alespoň na 3/4 hodky 4x v týdnu a kila letěla dolů. Vím, že je důležité dostat dolů 3 kg a potom Tě to úplně nastartuje. Dnes a zítra mám detoxikaci a potom bych si chtěla upravit jídelníček, který mi sestavila trenérka ve fitku, které jsem navštěvovala pravidelně 1/2 roku než jsem onemocněla. Uvidíš,že tentokrát to dokážem!!!
re
anonym
| 31. 7. 2006 15:03
ahoj holky, tak ja uz mam 5 kg dole a zatim to vypada ze natrvalo, vcera totiz byla narozeninova party a snedla jsem toho fakt moc, tak za tri lidi, vysledek?jen 30dkg navic, coz je bezva, vubec jusem si nenadavala, akorat jsem si vsugerovala ze nepriberu, no a taky ze ne!! sport je to hlavni, coz jsem pochopila az ted, chodim denne behat, tak hodinu, stridam to s chuzi, zakze to jde, jim opravdu velke mnozstvi zeleniny a piju, to je zaklad, bavila jsem se s jednim trenere, ten rikal, kdo vazi hodne, nebo nemuze fyzickou namahu, ma alespon 4x tydne chodit na prochazky, ze zacatku 20min, potom kazdym tydnem pridavat 10 minut navic, tak to provozuje mamaka a je to ucinny pro ni tak jak pro me beh, hlavne ztracim centimetry coz je taky dulezity, formuje se mi postava, no a nez usnu, zak pridam par sedu-lehu a je mi fajn..

opravdu je lepsi, kdyz na to neni nikdo sam, ale je nas vic, uz se omezuju mesic a az ted se dostavuji vysledky, zakze kdyz nezhubnete ze zacatku, tak hlavne vydrzet, pak to povoli a s trochou vule to jde samo, kila taky nabirame par let, nemuzeme je chtit dat pryc ze dne na den!!

ted jsem priletela z prace, letim ke kamaradce na kavu, proste pryc z domu a daleko od lednicky..

drzim pesti, piste svoje zkusenosti, at se mam cim ridit az bude hur

hubnuti zdar
Pro Fabianu
anonym
| 31. 7. 2006 13:45
Ahoj, psala jsem tu včera...pokouším se taky zhubnout,ale většinou to nakonec nezvládnu.Chtěla bych se zeptat co máš v plánu dělat a havně jíst a cos dělala dříve kdy už si zhubla dík Iva
dokážeme to
anonym
| 31. 7. 2006 11:07
ahoj, já neustále začínám a neustále končím. Měřím 164 cm a vážím 63,6 kg a je mi 35 let. Chtěla bych zhubnout alespoň 5 kg. Několikrát v životě se mi podařilo se dostat na váhu 52 kg, kterou jsem si udržela sportem (nejúčinější byly kolečkové brusle). Za půl roku mi začala jít váha opět nahoru. Teď momentálně moc sportovat nemohu, protože jsem půl roku po operaci a větší fyzická zátěž mi není dovolena. dnes a zítra mám detoxikační režim, na další dny jsem si vyjela nějaké recepty z rubriky Hubnutí. Nevím také, kde jsem ztratila vůli, ale tím, že jsem si začala ženské s vámi psát, tak to snad společně zvládnem.
jde to pomalu
anonym
| 31. 7. 2006 04:31
všechny zdravím, od 1.4. se snažím držet dietu, prozatím jsem shodila 7,5 kg. pokud jsem hubla v kolektivu, tak to šlo. Nyní už druhý měsíc se v tom plácám sama a podařilo se mi shubnout cca 20 dg. Počítám kJ a snažím se nepřekročit denně 6000 kJ, jde to pomalu. Monikam

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
25. 4. 2024 16:40
70305
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video