Dnes zacinam - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dnes zacinam

Diskuze

.....!
bonyla
| 14. 11. 2007 00:24
Cauky holky, kdyz se priznam, melo by se ulevit, takze s chuti do toho.. Petruso, asi jsme to mely dneska ve hvezdach...muj celej den, ne jenom rano byl hrozne hrozne sladkej, az mi z otho ted boli bricho- ale dobre mi tak, treba si to budu do priste pamatovat!
Martac, obdivuju tu tvoji vuli- zkus uz ale radsi bastit neco normalniho, at se nam uplne neztratis Co se tyce tveho cestovani, tolik zemi jsem jeste ani nenavstivila! Kde se ti libilo nejvic a proc?
Petruso, co se tyce ty moji naglictiny, vubec nemej strach, do toho se dostanes. Po 2 mesicich jsem umela mozna umela tady na ty englany tak anglicky koukat a hezky pozdravit, takze bud uplne v pohode. Hlavne to chce se moc nestykat s Cechama (i kdyz je mi jasny, ze v nich tady hledas oporu na zacatek, jako vlastne kazdej- ja taky) Ale bylo by fajn si najit i nejaky cizince, to ti nejvic pomuze. Taky urcite sledovat filmy nebo zpravy v TV a zkouset to trochu odposlouchat.
Mali, pokud se rozhodnete na ten vikend pro Londyn, muzeme se tu vsichni nejak sejit, co?? Rada bych vas vsechny poznala. Ale jsem tu jen do konce roku, tak nevim, jestli je to realny. Treba nekdy v Cechach... Jak jsi to nakonec vyresila s botama? Tak nos jarnaky vsem rikej, ze je ti proste teplo, proto jeste nenosis zimni Snih vam teda docela zavidim- to tady akorat prsi a zalyzovat si muzu akorat v nejaky hale s umelym snehem, coz je teda docela chaba zaplata
Kasenkan, bylo by fajn, kdybys nam to treba napsala takhle verejne, nebo je to tajemstvi? Myslim, ze si to kazda z nas rada precte a treba se necha inspirovat.

Tak jo, holky, ukoly cekaji, tak se loucim.
chudnu dobře i bez diety
anonym
| 13. 11. 2007 22:05
ahojky tak mám za 2 měsíce 5kilo dle a to sportuju pořád stejně a žádnou dietu nedržím v jídle se opravdu neomezuju!!! Je dost zvláštní že se dá tak snadno shodit pokud chcete napište mi mailíka Chalupovakatka@seznam.cz
ahoj!
Malina
| 13. 11. 2007 17:30
Zdravím Vás, milé dámy
Mám chvíli čas než poletím na vlak, tak jsem si říkala že se Vám ozvu i když tady nic zásadního neprobíhá. Akorát včera jsem se v podstatě celej den živila jen mandarinkama a jablkama a pak jsem strávila celý dnešní ráno na záchodě No parádička

Ty "eurovíkendy" jsou opravdu zajímavý. Ale pozor, neplést s eurovíkendy od Student Agency!! Tohle je od GTS a můžete jet de facto jakýkoli den v týdnu! Zeptat jsem se byla, ale v podstatě mi nic nového neřekla. Prostě je to typ zájezdu, který je "akční" a proto se musí včas zaplatit a storno poplatek je 100% ceny. Klasika no.. Ráda bych jela..
...
Petrusa
| 13. 11. 2007 17:00
Tak vas zdravim..
Teda, musim se priznat, ale dneska jsem to nejak neuridila.. Nebo takhle, sladky si obcas vezmu, to jo, s tim problem nemam, ale dneska jsem si ho vzala trochu vic.. No proste to neslo neslo zastavit.. No ale tak zase bylo to dopoledne, tak snad.... No, blba no..

Bonylo, ja jsem tady (v Brightonu) uplne spokojena.. Puvodne jsem chtela do jeste mensiho mesta, ale ted jsem rada, ze jsem skoncila tady.. Je tu vsechno, je tu more, no parada... A turisti? Hele ti jsou vsude a zas tak moc tu na ne nenarazim, takze dobry.... Kamaradka ma k dispozici auto, takze jsme se byli s par lidma podivat v Hastingsu, Eastbourne, Pevensey a tak... ale Brighton je Brighton.. :) Nicmene jsem tu pres dva mesice a nemam pocit zadnyho vyraznyho zlepseni.... Jak to bylo s Tebou na zacatku???

Martac, ta vaha je super, to kazdopadne, ale proste si taky trochu myslim, ze az najedes jen na trochu "normalnejsi" rezim, pujde to nahoru.. Doktor nedoktor.... Kazdopadne by me taky strasne zajimalo, jak to mas s jidlem.. Kdy, kolik a tak... Tak se nam pochlub.. Nelekneme se..

Malino, musim rict, ze me ty eurovikendy docela zaujaly.. Byla jsi se na to zeptat?? Predem dik za info..

Zatim se mejte....................
!!!!
Malina
| 13. 11. 2007 10:11
Marti, máte kam dát na víkend děti? Já jsem objevila včera třídenní pobyty v amsterodamu, paříži, londýně nebo athénách (možná toho tam bylo víc) za osobu necelý 4000 (!!!) kč a je v tom zpáteční letenka se všema poplatkama a dvakrát ubytování se snídaní
S se určitě na něčem domluvíme, dnes se na to jdu podrobně vyptat do GTS. Jsou tam podmínky že se to musí koupit do 24. 11. (myslím), a jet musíš nejpozději do 10. 3., což je docela dlooouho.
marťac
Malina
| 13. 11. 2007 10:05
Ahoooooooooooooj!!!!

Nám tady na kolejích včera nějak popadal net, tak jsem nebyla on-line
Teda ten úbytek je L-U-X-U-S-N-Í, ale měla bych strach z toho že jakmile se vrátíš k alespoň trochu normální stravě tak se to zas vrátí.. no nevím. Co jíš? Já se nevyděsím, neboj

Jinak tady přestalo chumelit, byla jsem ráno plavat a za chvíli pomažu do školy, odpoledne frčím domů a pak zase na brigádu. Už mi ten kolotoč trochu leze na mozek, mám pocit že nějak nestíhám..
Náhodou mě se ty tvoje země dooost líběj! Já jsem sice byla ve spoustě zemí, ale jen jsem je navštívila, žádný poznávání. Dovolenky no... Babi mě vzala všude možně, ale většinou jsem viděla jen letiště, cestu do hotelu, pláž, nějaký local trip a zas zpět.. Takže v podstatě niiic moooc.
Ahoj všichni
martac
| 13. 11. 2007 09:07
Co se děje? Já už jsem tu zas a vy nikde. Snad jste se nezalekly mého váhového úbytku. No tak si sama sobě ulevím, že jsem zvládla další den. Tak se mějte fajn a držte se v hubnutí. Juknu zítra. Papa
Ahoj všichni
martac
| 12. 11. 2007 09:17
Čauky, tak já jásám, páč mám dole 5,7 kg. Asi se vám zdá, že je to síla, no mě taky. Bonusy z jojo efektu znám velice dobře. Díky nim jsem se dopracovala taky na váhu 96 kg. Ale tahle dieta byla doporučována nějakým lékařem, teda ještě k tomu zaváděl hubnoucím ty jehličky proti chuti na jídlo. Já jsem jí získala před 10 lety od kolegyně, ale to co mi nechutnalo jsem vyřadila nebo nahradila. Je to na 40 dní a potom se najede na 5x denně všeho, ale málo!!!Nemám vyzkoušeno.
Pokoušela jsem se jí dodržet už strašně mockrát, ale moje pevná vůle stačila, tak na 8-10 dní, tak uvidíme. Odhodlání mám opravdu veliké.

Na cestování už jen vzpomínám, protože co jsem se vdala, tedy 6 let jsem nikde nebyla. Daleko jsem taky nebyla, taky jsem takový trošičku srab, protože mi vadí jazyková bariéra. A ještě ke všemu, když vím, že to všechno zkomolím, tak radši ani nemluvím. To je moje chyba. Taky mám strejdu v Německu. Naši mě vždycky k němu chtěli dát na prázdniny a já se bránila zuby nechty. Teď vím, že to byla chyba. Jinak jsem navštívila Německo, Holandsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Monako, Polsko, Maďarsko, bývalou Jugoslávii, samozřejmě Rakousko (to mám za humny cca 20 km), Španělsko, Korsiku, Itálii, Řecko a to je asi všechno. Za velkou louží jsem nikdy nebyla. Třeba je to pro vás směšný výčet zemí, ale já jsem spokojená.

Tak se držte, já jdu posnídat jablíčko. Papa
dobré ráno!
Malina
| 12. 11. 2007 08:19
Ahojky!
Tak já už jsem zase ve zlíně, od rána tu husně sněží a venku to vypadá jak v Mrazíkovi. Jsem si nějak naivně myslela že těmhle "jižním stepím" se takovýhle počasí vyhýbá a ono houby. Větší problém je, že tady nemám zimní boty, protože u nás jsem si nevybrala a tady to nestíhám, tak tedy nevím jak to tu odchodím
Jinak bych zatím za teplem ani moc nemusela, to na mě přijde až tak po vánocích. Já mám nějak zimu spojenou s vánoci a když je po nich tak už by pro mě za mě to bílý všude mohlo zmizet
Teda musím říct že já angličtinu studuju, mám to v podstatě celý anglicky a stejně nevím jestli bych si troufla jet jako au-pair. Nebo třeba kamarádka je v irsku za barem, jela tam se základní znalostí angličtiny ale zvládla to, to nechápu. Nerozumněla jim pomalu ani pozdrav a přitom šla za bar kde na ni jen chrlili objednávky kterým nerozumněla a jejich pití neznala. Jsem v tomhle asi pěknej srab
Právě jsem posnídala nějakej ovocnej tvaroh s bebečkama, tak zas do odpoledne nic nebude. Dneska celej den ve škole.. Když jsem ve škole nebo v práci tak je to ok, ale doma mezi všema těma pažravcema hrůza
diety
bonyla
| 11. 11. 2007 22:11
Martac

, sice chapu, ze chces shodit hodne a hlavne rychle..Mimochodem ja abych mela tak nejak primerenou vahu, mela bych shodit tak 13kg! Ale tohle muze byt prave ten "yoyo efekt", o kterym se tak moc vsude pise. Tak bacha na to. Ja tu zrovna ted ukusuju banan a vubec z toho nemam spatnej pocit, i kdyz je uz na jidlo docela pozde. Myslim, ze ovoce a zelenina jsou dobry kdykoliv A kde jsi vlastne cestovala? Ja mam ve vyletech do ostatnich zemi docela mezery. Uvedomuju si to hlavne kdyz vidim, kolik prilezitosti se uplne nabizi, ale proste to nejde zvladnout vsechno. Jak jsi psala o ty nemcine, tak ja ji mela 10 let ve skole a anglinu nikdy. Zacala jsem pak sama asi 2 roky (hodne zvolna) nez jsem jela sem. Takze tohle bylo ze zacatku docela kruty, ale clovek se tak trochu oboucha a zvykne si...musiTak jsem zvedava na ty tvoje vysledky zitra. Ja ztratila mozna nejaky to deko, rozhodne ne ani pul kila, ale nevadi, pokracujeeeem
Petruso, v Brightonu jsem byla asi 3 krat a je to super misto na relax, zabavu,...je t takovy docela znamy centrum vseho. Hodne se mi tam libily vsechny ty ulicky a kavarny, maji to hodne hezky vymysleny. Na druhou stranu ale nejsem moc nadsena pri velkym mnozstvi turistu, tak do Brightonu moc nejezdim. Bylas treba nekdy na 7 sisters? Nadherny misto, muzes jit podel bilych utesu nad morem par km a porad mas super vyhled. Byla jsem tam asi 2 krat a pokazdy jsme si to uzili. Tak muzu doporucit. Tak ja se mazu ucit. Holky mejte se a zase treba zitra
Ahoooj.
Petrusa
| 11. 11. 2007 12:36
Ahojte.

No, ja teda nevim... Musim rict, ze mam lepsi pocit jako celkove, neprejidam se, jim rekla bych ze zdrave, ale, ze bych to pocitovala nejak vic, to teda ne.. Ja vim, ze jsem teprve na zacatku, ale..... No tak snad to bude casem lepsi..

martac, bacha na tu drastickou dietu, by se ti to pak nemuselo moc vyplatit.. Ted to pujde rychle dolu, ale jakmile polevis, tak to budes mit nahore ani nemrknes a mozna i s "bonusem" navic...

bonylo, ja vubec nejsem v Londyne. Bydlim v Brightonu, takze od Londyna asi tak necely dve hodky cesty. Ale je tu fakt krasne.. Jsem tu teprve neco malo pres dva mesice.. Nicmene v zari jsem tu chytla krasny pocasi, takze jsme travili hodne casu na plazi a to bylo jak z filmu.. Do skoly chodim taky tady. Neni to uplne nejlevnejsi zalezitost, ale mam tam z toho dobrej pocit..

Jeee, snih! Teda doufam, ze vydrzi do vanoc, nez prijedu domu.. Budu tam 14 dni a chci se dostat alespon na den, dva na lyze.. Tuhle zimu to bude moje jedina prilezitost..

Holky tak se dal drzte, urcite to bude stat za to. Zatim pa
Ahoj všichni
martac
| 11. 11. 2007 09:42
Máte všechny opravdu zajímávé životy. Tak trošku závidím. Procestováno mám sice taky dost, ale lituji, že jsem se tenkrát dala na špatnou dráhu "na němčinu". Angličtinu jsem měla poslední dva roky na obchodce a tam nás naučili, tak akorát "play", když zapnul učitel přehrávač. No hrůza.


Jinak je u nás cca 10 čísel sněhu a stále padá. Osobně mám radši léto. Můj brácha to vyřešil nejlíp a odcestoval do Egypta. Taky bych se letěla ohřát a pořádně vycachtat.


A k tomu hubnutí. Už se těším až zítra stoupnu na váhu, protože se opravdu strašně držím. Sama sobě se divím, hubla jsem už tolikrát, ale takhle zarputile, to teda ne. Já očekávám velké úbytky, protože je to opravdu drastická dieta. Radši vám jí nebudu ani líčit, ale musím strašně moc zhubnout.Oba dva dni jsem vydržela.Tak zítra vám sdělím jak jsem po týdnu dopadla. Papa a držte se.
Martac, Petrusa, Malinik
bonyla
| 10. 11. 2007 22:49
Martac, tak jsem se sem vcera vubec nedostala, abych se taky pridala do rady gratulantu..Taky tey dodatecne- vsechno nej! Podle toho co pises, se teda doma fakt nenudite Aspon to byla vesela oslava. A jak vubec 2. den, porad se drzis?
Jinak co se zase tyce ty moji zkusenosti jako au-pair. Zkusenost fakt bezvadna- jedinej duvod, proc jsem sem jela bylo se otloukat v angline a trochu to tady poznat. Ted uz jsem tady pres rok a hlavne ze zacatku jsme tady s jednou partou lidi hodne cestovali behem vikendu. Ted jsem si tu nasla nejakou praci i pres vikendy, tak to moc nestiham, ale cas od casu se sejdeme i pri jinych akcich. Ja jsem teda pres tyden docela zaneprazdnena, Mam sice jenom jednoho spunta, ale za to od rana az do 18-19h, pak chodim 3 krat v tydnu vecer do skoly a pomaham s uklidem. Takze toho casu fakt moc neni. Ale jak rikala Petrusa, hodne zalezi na rodine. Kdyz se s nima da na urcitych veceh domluvit a vyjdete si vstric, tak mate vyhrano! Ted uz ale asi pojedu domu na Vanoce za pritelem. Je to trochu spatny, co se ytyce osobniho zivota a tyhle vzdalenosti.
Petruso, jinak ja nebydlim primo v Londyne, je to tak 20 minut vlaken na JZ. Ty jsi primo z Londyna? Je super, ze mas deti jenom 3 krat tydne. Ja mam sice malyho chlapecka, ale umim si predstavit, jak ten tvuj vyrustek ve veku teenegera dokaze cirit vodu. Kam vlastne chodis do skoly a jak dlouho jsi v Anglii?
Mali, jaky jsou ty tvoje plany po skole? PMS taky docela znam. Nejvic jsem se usela smat,kdyz v radiu mluvil jeden ***uolog a povidal o tom, ze zeny v tomhle obdobi nemaji vubec chut cokoliv jist!!! No chapes to???
Abych se vubec dostala taky k puvodnimu tematu...Drzim se, alezrovna vcera jsem se vazila a je to na bodu mrazu! A nevesim hlavu, pocitala jsem s tim, ze vysledky nemuzou byt videt hned. Pro me je ale taky hodne dulezitej pocit uvnitr a ten je priiima Tak zatim..
Au - pair...
Petrusa
| 10. 11. 2007 14:58
Ahooj!
Tak, nejdriv se musim pochvalit, nebot vcera jsem byla na jednom takovym malym vecirku a neverili byste kolik tam bylo jidla.. Jo, odolala jsem, mela jsem jen zeleninu. Ale za to dnes, jsem poprve sahla po sladkym , nicmene to byly jen dva kousky nejakeho cukrovi, takze to neresim a jedu dal..

Jinak co se toho tady tyce.. Mam vybornou rodinku, takze aklimatizace v pohode... Bydlim u single tatky, deti si stridaji se zenou, takze je tu mam jen trikrat tydne, coz je super! Deti jsou dve. Kluk (7) a holcina (9). Mam tu na starosti uklid, prani, zehleni a kdyz tu jsou deti, tak s nima udelam ukoly, hraju si s nima, pripravim jim vecu.. Ale i tak mam spoustu volneho casu.. Trikrat tydne chodim do skoly. Na tri hodky a jsem za to fakt rada...
Jsem tu fakt strasne moc spokojena, jenom malej mi obcas dost leze krkem, je to docela hajzlik, je neskutecne drzej a obcas az zlej.. Prastit ho bohuzel nemuzu.. Docela me to mrzi, nebot by to potreboval jako sul! Holcina je zlaticko.... Jsem tu vazne jak doma, muzu vsechno, obcas vyrazime s kamaradama nekam posedet, nebo tak.. Super.
Ale taky to vidim asi jen na rok a dost. Takze tak...
Ahoj všichni
martac
| 10. 11. 2007 08:27
Děkuji za moooc zapřání. První den oslav jsem zvládla na jedničku. Hlavně můžu poděkovat dětem, že jsem se jídla ani netkla. Dostala jsem berana na podlahu, tak mi ho hned Míša pozvracela, vysypala celou bonboniéru na zem a Davídek, aby se to nepletlo, rozlil po půl obýváku sladkou limču. Tak jsem celou oslavu lítala s hadrem a vytírala. Bezva oslava, doufám, že to dnes bude lepší a v klidu. Asi přivážu děti za nohy ke stolu.

Malino: Myslím si, že z pečiva při hubnutí doporučují jeden malý tmavý rohlík denně. Nebo jsem taky jedla žitný chleba, ten je fakt dobrý. Takový ty suchary mi moc nejedou.

Petrusa a Bonyla: To by mě taky zajímalo jak jste se aklimatizovaly a jak se vám líbí, co musíte a nesmíte a jak trávíte dni.

Tak zítra a všechny se moc držte, za chvilku to bude celý týden, tak ať máme úspěchy v hubnutí. Papa
Ahojte all!!
Malina
| 9. 11. 2007 13:07
Marťac: moooooc gratuluju, tu oslavu si ve velkém užij a hlavně přeju hodně zdraví, to je nejdůležitější
Škola mě taky nebavila, ale bohužel (bohudík?) mi vždycky celkem šla a tak se u nás předpokládalo automaticky že na VŠ půjdu. Tak jsem kde jsem.. A bude hůř, se svým studiem mám ještě spoustu plánů, jen nevím kdy to stihnu

Musím se přiznat že jsem včera taky zhřešila Zažila jsem asi první PMS ve svém životě, rozbrečely mě za odpoledne dva seriály a jedna reklama, a následně to, že měl autobus 15 minut zpoždění, ačkoli jsem nikam nespěchala. A večer, po tom co jsem si v šest způsobně spapkala zeleninovej salát, jsem to zaplácla půlkou čokolády na vaření No takže doufám že se to už nebude opakovat a že do příštího měsíce najdu na netu nějakej návod jak se s PMS bojuje
Dnes už se zase držím.

Jo, koukala jsem do té e-kalkulačky na floře, že nejvíc kj mi zabírá pečivo - když je jako příloha. Takže to je můj další krok, omezit po sladkým a porcích i pečivo.

Petrusa a Bonyla: A jak to vy au-pairky zvládáte, co vaše "nové rodiny"? Kamarádka byla dva roky ve skotsku a že prý zkušenost výborná ale znovu by do toho nešla..
Bonylo..
Petrusa
| 9. 11. 2007 11:38
A kde jsi presne? No ja mam kliku, ze je tu vzdycky ovoce a zelenina, na ty se tu dost zaklada (nastesti!!!). No ale stejne.. Vsechno predsmazeny, dal zmrzlinky pro deti atd.... Ale jo, bala jsem se priprav jidla pro deti, ze budu mit chute, ale neni to tak hrozny.
Dneska jsem po tydnu vlezla na vahu a co?? A nic! No mozna pul kila.. Ehm, ale jo, necekala jsem,ze by to mohlo jit rychle.. Takze se snazim dal a dal..
A kdyz se dokopu, pujdu behat...


Martac! Preju vsechno nej, nej, nej!!!
Malina, bonyla
martac
| 9. 11. 2007 09:46
Malino:
Dík za obdiv, ale v té firmě je to stále dokola, taková menší autodoprava. A sranda je, když někdo volá a mě do toho řve dítě nebo jsme na procházce nebo zrovna musím něco míchat v hrnci. Ale všechno se dá vyřešit.Tebe taky obdivuji a držím palečky ve studiu. Mě bohužel škola nebavila, tak mám jenom obchodku.Mám si myslím docela slušné zaměstnání, do kterého se můžu po mateřské vrátit, teda když to vezmu na naše město.
Bonylo: Tytyty za hříchy v hubnutí, ale doufám, že se to nebude opakovat. Taky koukám, že jsi noční pták, podle času tvých příspěvků. Kdy spíš?Jo a na ten týden lyžování opravdu hledáme menší penziony nebo ooobr chaty jen pro nás. Je to sranda, protože si i vaříme, rádi posedíme, hrajeme hry apod. Máme takovou tradici, že jedno jídlo musí být smažené řízky a bramborový salát. Nejlepší však je, že toto jídlo připravují kluci.My jim všechno připravíme a samozřejmě musíme mít nádobí, páč se tvráří, že to už je nad jejich síly.No a příští rok se chystáme se stejnou bandou vyrazit k moři.
K té domácí honičce: Není to hrozný, možná jsem to špatně vylíčila. Vařit musím, aby zbytek rodiny nebyl hubenější ještě než je, páč jsem nejsilnější. A oni narozdíl ode mě můžou sníst cokoliv. Úklid provádím průběžně, takže se nepředřu. Žehlím a vytírám jednou týdně.Hrát si musím pořád, naštěstí máme období skládání puzzlí a malování a stříhání, tak to se taky nestrhnu. A úřaduji, tak 2 hoďky denně. Myslím, že to není hrůza, ale někdy toho mám plné kecky. Tak papa zítra
Ahoj všichni
martac
| 9. 11. 2007 09:19
Tak jsem tady zase a všem přeji do nového dne opět hodně pevné vůle v hubnutí. Já se zatím držím asi jako nikdy předtím, strašně si přeji shodit. A vám děkuji, že se mnou takto diskutujete.Těším se každý den jak vám budu moc sdělit, že jsem to vydržela a to mě docela dost drží nad vodou. A mám velikánskou radost.
Za tu podporu vám řeknu tajemství, dneska je mi 31 let a ta rodinná oslava se týká mě. Bohužel má pevná vůle bude zkoušena né jeden den, ale hnedlec dva dny.Takže jsem upekla medové řezy(výborné, mohu doporučit vašim blízkým, vám teď určitě ne, protože jsou slaďoučký),jednohubky milujeme česnekové, na obložené talíře musím dát něco od masa a zeleninu, ale těchto dobrot se ani netknu, SLIBUJI.Ale k večeři, abych tady nad hosty neslintala jsem si naložila kuřecí řízky, které udělám přírodní na trošce olivového oleje a k nim salát z čínského zelí. Tak se držte
Malina, Martac
bonyla
| 9. 11. 2007 00:15
Martac, myslim si, ze mas doma naopak docela honicku, ne? 2 spunty, do toho uklizeni, vareni,...Sranda to urcite neni. Co se tyce lyzi, my jsme jezdili pravidelne s bandou lidi do Krkonos, tam bylo taky paradne. Na Slovensku jsem byla jenom v lete na peso, ale zasypany to znam jenom z obrazku. Je super, ze se dokazete domluvit takova banda lidi i s detma- to zaberete cely pension, ne? Ja mam z lyzi Malino stejnej podobnej zazitek jako ty- chtela jsem vyzkouset takovy ty kratoucky lyze a tesne po tom, co jsem je s pomoci ostatnich vubec nazula, rozjelo se mi to nekoordinovanou rychlosti tak, ze mi vsichni utikali z cesty a ja to zabrzdila az dole o frontu
Tak ja uz mazu spat a doufam, ze zitra budu uspesnejsi nez dneska!
priznani..
bonyla
| 9. 11. 2007 00:00
hmmm, jak zacit.......holky je to tady. Nechce se mi to vubec psat, ale jsme k sobe uprimny, tak musim. Prisla jsem ze skoly a pac jsem se zapomnela nejak naveceret (pospichala jsem), tak jsem si vzala v 22:30 chleba s dzemem a lzici nugety...Tak a je to venku. Tak a ted mi k tomu klidne neco napiste, snesu vsechno
Janaj
bonyla
| 8. 11. 2007 23:51
Ahoj, taky te zdravim! Ja bych urcite souhlasila s Malinou- zkus to vydrzet- je to tezka zkouska, ale jestli to zmaknes, tak budes vedet, ze tva motivace neco shodit je fakt velika. Zkus si rict: "zacinam ted, ne az dalsi dny"
(i kdyz ode me to teda sedi....)
pro Petrusu
bonyla
| 8. 11. 2007 23:48
tak to mame stejnej problem! Taky jsem tu jako au-pair, navic bydlim u labuzniku, kteri si daji docela zalezet, jak jidlo vypada a hlavne jak chutna - a pak to ma nejak vypadatTak se drz!
opet zdravim
Petrusa
| 8. 11. 2007 19:20
Moc vas vsechny zdravim a dekuji za privitani. :)
Ja jsem o par dni pred vama, ale nevadi.. Stale se drzim... Ale je to docela sila.. Jsem v Anglii a to jidlo tady teda vazne stoji za to. Co clovek ani nemrkne a uz ma dve kila nahore...
Jsem tu jako au-pair.. Takze jeset horsi to je, kdyz me vytoci decka, tak bych nejradsi sahla po cokolade, nebo po chipsach, nebo po necem takovym. Desny.. Musim se obcas hodne ovladat..
Rano snidam vlocky, ke svace mam ovoce, pak nejakej obed a ke svace i k vece zeleninu..
Co se treba te ekalkulacky tyce, tak tam si nezapisuju, nebot jsem na to straaasne lina.
Teeda, musim rict, ze uz bych rada videla nejake vysledky. Uz aby to bylo. Zitra se zvazim, tak jsem zvedava.. Nebo nejsem?
A jeje, musim bezet za deckama... Zatim a drzte se
Marťac
Malina
| 8. 11. 2007 15:27
Nebooooj, já nejsem superwoman! Kdybych byla nemám deset kilo nadváhu
Není to zas tak drastický jak to vypadá. Do školy jezdím sice daleko, ale jsem tam jen od neděle večer do čtvrtka odpoledne. Snažím se stihnout povinnosti do školy na koleji, abych doma měla čas na přítulu a jakž takž to vychází. Naštěstí přítel je hodně šikovnej, zařídil mi u nich připojení na internet a tak když potřebuju "pracovat", jedeme k nim a on si tam v tom vzniklém volnu dělá okolo baráku.
Bydlím sama, protože mají naši v podstatě jeden byteček navíc, kdežto když jsem bydlela s nima tak jsem vegetila s mladší sestrou (11) v jednom pokoji v paneláku. Když začala mamka studovat vejšku a já se v tý době učila na maturitu, tak jsme se nějak nemohly vejít, a tak mi to zařídili pro sebe Naše vztahy to dost utužilo, nelezem si na nervy
Práci nemám, jen brigádničím. Jsou to nárazovky, právě hledám něco stálejšího ale s tou školou to není jednoduchý.. Naši mě pořád živěj, což se mi teda až tak nelíbí, ale nic moc s tím nenadělám.

Jinak máme podobnou "specializaci", jako SŠ jsem dělala obchodku a kdybych nešla na VŠ s dost odlišným oborem, nejspíš bych taky někde účtařila Jen teda nevím jestli v mým případě bych tu firmu tak nějak.. nezrušila Máš můj obdiv, není to občas sranda.
Pro Janaj
Malina
| 8. 11. 2007 15:11
Ahojky, my ti klidně budeme dělat parťačky, začaly jsme v pondělí, takže zatím taky začátky
Jo a jestli ti můžu radit, tak začni hned. Nemyslím tím najednou přestat jíst, ale prostě už si dneska po pátý hodině nic nedej, to je dobrej začátek. A jak máš v sobotu tu oslavu, tak to bych brala jako zkoušku - protože nemá cenu se někde přecpat a pak teda "honem" hubnout. Budeš toho mít akorát víc na shazování a pokud to nevydržíš teď, tak tě pravděpodobně přemůže každá další akce, párty, oslava.. víš jak. Jako hostitelka můžeš přímo ovlivnit co se bude konzumovat, jako hostovi ti nikdo nebrání abys přinesla jako pozornost studené obložené zeleninové talíře a celozrné jednohubky s pomazánkou z light sýra, které tam pak můžeš jíst místo chlebíčků atd. A pokusit se nepřecpat. My tady totiž nejen hubnem, ale snažíme se něco malinko provýst s těma šílenýma stravovacíma zvyklostma. Co se mě týče, tak trvale Hodně štěstí!!
pro Malinu
martac
| 8. 11. 2007 14:50
Zdravím nové kolegyně a tobě Malino přeju strašně sil k tomu všemu co děláš. Můžeš mi prosím tě říct jak to všechno zvládáš - škola, brigáda, sama bydlíš. A jestli jsem dobře vyčetla, tak daleko dojíždíš a ještě zvládneš přítele. Tak tedy klobouk dolů. Takové hoňky bych potřebovala já a byla bych jako lunt. Zato já jsem celé dni doma, ráno mi do školky odveze tchýně Davídka (5),páč manžel odjíždí s autem ve 4.00 a já jsem zbytek dne nepojízdná. A potom se už jenom věnuji Michalce (2).Když chrní, tak dělám účetní v rodinné firmě, ale vše mám doma, takže opět žádný pohyb. Samozřejmě uklízení, vaření, žehlení a hraní, hraní a hraní.Teda nesmím zapomenout na každodenní procházky, ale v tomhle počasí by ani psa nevyhnal.
Tak se držte všichni co se snažíte shodit a zítra papa.
V sobotu zacinam 10.11.
janaj
| 8. 11. 2007 13:17
Ahoj holky,jsem tady nova.Vsechno obleceni je mi nejake tesne a necitim se v nem dobre.Potrebuju dolu tak 5 - 6 kilo,zacinam uz par tydnu,ale sama to nezvladnu,poteruju partaka,nechcete se nektera pridat?Mne by to pomohlo si o tom psat a bavit se o uspechu a neuspechu a v zajemne se podrzet.Zitra jdu bohuzel na oslavu,tak zacnu v sobotu.Zatim...
Dobré dopoledne;-)
Malina
| 8. 11. 2007 10:52
Ahojte, Petrusu srdečně vítám!!
Jo jo, milá Bony, já mám taky lepší pocit spíš tak nějak vnitřně, ale dnes jsem si natáhla džíny který mi jsou dost těsný a až mi budou oukej tak budu naprosto spokojená
Jsem v Tescu a uzavírám tady smlouvy se zákazníky kteří chtěj nakoupit na splátky. Nemám tady nic zadarmo, ale je tu v dosahu strašná spousta všeho toho dobrýho a nezdravýho, to je ten problém. A protože bydlím sama a chodím domů pozdě večer, tak na mě žádné hotové jídlo nečeká a ani si ho nestíhám připravit. Takže na oběd si s sebou nemůžu nic vzít, a tak tu žiju z toho co se tu dá koupit. Snažím se to omezovat na ovoce, protože jinak je to dost náročný - jen saláty (ale ne zeleninové) atd.
Lyže miluju!!! Ale jen sjezdovky Na běžkách jsem byla před pár lety na lyžáku a nikdy více. Do kopečka mi to klouzalo dolů a z kopečka buď nejelo, a nebo jelo až moc - pod nejbližší smrček Ráda jezdím do Říček v Orl. horách, do Čenkovic a za kamarádem do Jeseníků. Jsem z Ústí nad Orlicí, takže vesměs se pohybuju v těch orlických horách.
Marťac - na ten druhej odkaz juknu, ale recepty... noooo... moje domácí nadšení většinou končí u umytí toho JEDNOHO A PŮL okna co mám, vysávání a stírání.. na vaření musím zapracovat.. už jsem varovala mýho že bude dělat pokusnýho králíka
Kolik je špuntovi?
Nazdárek
martac
| 8. 11. 2007 10:08
Ahoj kámošky (doufám, že oslovení neva), tak i třetí den jsem zvládla a cítím se v pohodě. Huráááá Stránky flory znám, ale nebavilo mě pořád chodit a hledat, no pohodlnost. Na www.merrylinka.cz je něco podobného i recepty apod. Ze všeho nejvíc vám závidím, že chodíte do školy nebo do práce, ale já jsem ještě rok doma se špuntem, tak tomu jídlu musím odolávat celý den. Tak všem přeji hodně pevnou vůli. Na hory jezdíme do Beskyd nebo na Slovensko. V lednu vyrážíme zkusit Ružomberok(www.skipark.sk). Papa a držte se!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
25. 4. 2024 19:17
70308
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video