Dnes zacinam - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dnes zacinam

Diskuze

Úbytek v pase...........
svedka
| 31. 8. 2007 09:10
Korneliano, ten obdiv zřejmě patří mně-mému úbytku v pase.
Bude to zřejmě tím, že jsem před tím vůbec necvičila!
Našla jsem si 3 cviky na pas- vleže a 1X denně si je zacvičím. Používám k tomu pomůcku pro veslařky-je to taková guma,která má na jednom konci úchytky za nohy,na druhém konci to držíš a jedeš bezva sklapovačky-celkem bez námahy.
No a k tomu jsem masírovala špíčky nasucho kartáčem a mazala bodytonikem od Garnieru. Taky jsem první dva dny držela očistnou dietu. První den jsem po dvou hodinách jedla jen nesolenou uvařenou rýži, druhý den dušená jabka.Od té doby chodím denně na "velkou" (trpěla jsem zácpou.
Tento týden už to tak slavné nebude,protože jsem polevila(mám svoje ženské dny)ale v úterý se stejně ozvu.
Dcera mne pozvala na módní přehlídku a já jsem stará baba ješitná,tak začnu zase tvrdě makat.
pokus
Mona
| 30. 8. 2007 14:20
Ahoj holky,


že bych se k vám přidala? Já měřím 165 cm a vážím (dneska ráno)60kg.Ostatní míry nevím, pokusím se jich zítra dodat.Ještě nedávno , asi tak před půl rokem, jsem vážila 55-56kg.Tak bych se chtěla dostat zpátky na tu váhu.A nejde to a nejde.Možná, že když se k vám připojím , tak to půjde.Jinak jím často a málo, občas zhřeším, taky se projedu ráda na kole, běhám po domě, když uklízím.Teď od září má začít zase cvičení Tae bo, tak se na to taky chystám.
Jinak cvičit sama doma , k tomu se nepřinutím.
Takže zítra dodám míry a hurá do toho
Musíte mi ale napsat nějaká ta vaše pravidla.
Mona
Zapomněla v záchvatu štěstí nad úbytkem v pase :o)
Korneliana
| 30. 8. 2007 13:50
Páni! Jak to děláš? Ten pas je naprosto úžasný. Nechceš se pochlubit, jak jsi dokázala 4cm skoro za týden? Samozřejmě chápu poznámku cvičení + mazání, ale jak často a kolik cvičíš?
Gratukuju!!!
taky začínám.....už zase,)
slipup
| 30. 8. 2007 12:46
Ahojte všici,
je mi 21 let a taky se snažím shodit "pár "kilo navíc. Potřebovala bych tak 13-15kg shodit abych se dostala na váhu cca 65-63kg,což si mysim,že při výšce 171cm je tak akorát Všechny moje kamarádky s nadváhou nemají problém, spíš jsou některý až moc hubený Většinou to neřeším,je s nima sranda a beru je takový jaký jsou-ony mě taky,ale myslím,že žádná z nich by mě asi v tomhle ohledu nepochopila...nikdy neměly problém s tím,jít do obchodu a nenajít oblečení v takové velikosti,aby jim to bylo..Takže ZASE proto,že už jsem to několikrát zkoušela..jednou se mi podařilo dokonce dostat se na 70kg,což byl nečekaný úspěch...já polevila a pak to šlo pěkně nahoru...tedy,ta kila
Takže jsem si našla tuhle diskuzi a řekla si,že když to zkusim takhle s váma,nic za to nedám a třeba mě to povzbudí...slyšet o úspěších druhých je dobrý pohon:) A když máme společný cíl: cítit se skvěle tak to tu pak nemůžu chybět:)
Taky jsem zapomněla.......
svedka
| 30. 8. 2007 08:08
Ahoj děvčata, taky jsem zapmněla na úterní zpověď:
.Přestože u nás byla grilovačka a já měla navíc PMS, tak nějaké výsledky bych měla: váha před 60-teď 59
boky 93-92
pas 79-75 (cvičení+mazání)
prsa 95-94
Teď je venku strašná zima,tak nevím jak to budu zvládat.
Držím vám všem palce a zase v úterý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taky začínám
simik
| 29. 8. 2007 10:57
Ahojky, tak jsem včera zapomněla napsat týdení hlášení. Tak tedy, včera jsem vážila 69,3 kg. Doufám, že to takhle půjde dolů dál a že na nový rok budu mít svoji vysněnou váhu. Ale vzhledem k tomu, že je u nás v sobotu posvícení ( posvícenecké koláčky, kachýnka znáte to), tak budu ráda, když příští týden budu vážit stejně (občas se přece může zhřešit). zatim papa
Obvod
Miky
| 24. 8. 2007 18:18
Chtěla jsem se ještě zeptat kolik by pro vás byly takové ty ideální míry? Já mám přes prsa 100 cm, tak myslím asi 100, 80, 98???? Ale určitě zhubnu i přes prsa, tak uvidíme jak se to bude formovat, ale v pase mám teda moc, takže těch 14 cm mi dá zabrat.
Hubnutí
Miky
| 24. 8. 2007 17:19
Ahoj, já bych se chtěla omluvit Glykorce za minulý vzkaz. Jsem tady chviličku a prostě jsem v tom ještě moc neuměla chodit a četla jsem vzkaz starý rok, tak promiň. Určitě jsi už za tu dobu něco zhubla a určitě víš co a jak papat a já tady machruju. Jinak pokud můžu, tak já mám dole teda zatím 1,5 - 2 kilča, ale běhám teprve 3 dny, tak je to pěkný. V pase mám dole už 3 cm. Říkají 1 cm v pase, 1 kg tuku, tak to bych byla spokojená. Já měřím 162 a vážím 72 - 73,5 , takže bych ráda šla na 60 Kg nebo aspoň na 65 kg. Dnes střídám běh za kolo. Už se těším, vyrážím v sedm. ty jo, tady někdo psal, že měří 170 cm a má 60 kg, to bych byla v pohodě. A pas? ten mám teď, po zhubnutí 94 cm, takže jsem na tom dost hrozně. tak hojky děvčata.
já též
Korneliana
| 24. 8. 2007 14:11
Ahojky! Dnes jsem se rozhodla! Jdu do toho! A můj deníček (tady) tomu bude svědkem!!! (snad)
Jídlo a běh
Miky
| 23. 8. 2007 16:07
Nejde tolik o tukový zásoby, ale musíš mít nějakou energii a jen ze zeleniny ji mít nebudeš. Chce to i celozrnné pečivo, nízkotučné sýry, luštěniny, hlavně maso kuřecí nebo rybí...Já si vlákninu kupuju jako doplněk stravy, to je taky vhodné, když si uvědomuješ, že ti v jídelníčku luštěniny trochu schází. Já je moc nesmím, a tak si kupuju doplněk. Vhodná jsou také vajíčka, nové studie prokázaly, že vůbec neobsahují tolik nezdravého cholesterolu, ale většinu toho tzv. hodného a hlavně mají minerály, stopové prvky a strávíš vše. Hodně úspěchů.
Já se přidávám
svedka
| 22. 8. 2007 20:40
Bezva-každé úterý "nová" váha,"nové míry".
Moje staré míry s úterka(od té doby už se snažím)
boky-93
pas-78 pneumatika
prsa-95
výška 170cm,
váha-60kg
Chtěla bych svou púvodní váhu 57kg,
a hlavně pas-aspoň 70cm.
Tak všem držím palce a v úterý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taky začínám
simik
| 21. 8. 2007 19:03
Ahojky všichni, tak je to týden, co držím dietu. Dneska jsem se večer zvážila a vážím 70,1 kg. Takže to jde pomalu dolu. Tak se zatím mějte všichni moc hezky. papa
Nový začátek???????
Rendous
| 21. 8. 2007 13:04
Ahojky děvčata tak i já se ráda přidám do Vašich řad ohledně hubnutí už se na sebe nemůžu ani podívat.Snad se mi s Vámi podaří dostat se na mou vysněnou váhu.S chutí do toho a půl je hotovo.
Začala jsem
evikk
| 21. 8. 2007 09:54
Ahojky, dneska jsem tu úplně poprvé a tak doufám, že vám nebude vadit když se přidám...Dnes jsem taky byla prvně běhat. Taky jsem si řekla že bych chtěla něco shodit. Tak aspoň 5 kilo. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti s během (jako začátečník) tak prosím o nějaké rady. Předem děkuji....
Začínám
Lili
| 18. 8. 2007 20:07
Super nápad, Simíku! Já bych se ráda chtěla před Váma vyšvihnout, že jsem šikulka a něco dokážu. Dokážu zhubnout!!! Všude říkají, že takový "hubnutí po netu" je taky docela dobrá podpora. Jedna paní i díky tomu, že se nechtěla nechat zahambit na netu zhubla 30kg! A my můžem být další!!! Poďte do toho! ˇBude to hezký, až budem týden co týden psát nižší a nižší cifry!
taky začínám
simik
| 17. 8. 2007 13:44
Ahoj holky, tak mne napadlo, že bychom mohli 1 za týden napsat kolik jsme zhubli a jak nám to jde. Já začala 14. 8. takže úterý bude report ( doufám, že to jde dolu).
před spaním
luca
| 16. 8. 2007 17:03
Myslím tak 3 hodiny před jsou OK. Jídlo by nemělo být moc těžké a syté.
taky začínám
simik
| 16. 8. 2007 10:37
Ahojky, já si dávám večeři kolem šesté hodiny a to většinou zeleninový salát s eidamem 30 % ( lučinou do salátu, tartarem), tuňákem, vejcem, krabími tyčinkami, kuřecí či krůtí šunkou, šmakounem a taky občas s těstovinami podle toho na co mám chuť nebo vařenou zeleninu s tím samým. A pak večer si vyšetřím kj na kousek sýra (30 g) a kousek ovoce či zeleniny (150 g).
poslední jídlo
Papa
| 15. 8. 2007 20:26
Holky, v kolik večer jíte naposledy resp. jakou dobu před spaním?
Dnes
luca
| 15. 8. 2007 19:37
mi to přišlo nějaké lepší, konečně mě přestala bolet palice a na orbitreku jsem tolik nelapala po dechu, aspoň si myslím . Hlavně to chce vydržet.
taky začínám
simik
| 15. 8. 2007 19:31
Já bych chtěla od příštího týdne začít třikrát týdně chodit cvičit (bodystyling, p-class). A o víkendu bych chtěla vyrazit na in-line tak na hoďku. Moc na nich neumím, protože na to nebyl čas se začít učit. Ale vzhledem k tomu, že víkend je u nás vysoce kalorický, protože na obědy chodíme k rodičům i když jsem už avizovala u tatínka, že nechci nic tučnýho nebo bude muset za trest se mnou skákat přes švihadlo ( už aby jsme měli hotový baráček) + v pátek má přítel narozeniny - tak to budu muset všechno nějak spálit.
taky začínám
Papa
| 15. 8. 2007 18:47
Tak jsem to spočítala, průměrně mi to vychází na 5 650 kJ. Zatím mi to stačí, váha jde dolů, spíš se bojim, že bych mohla hubnout moc rychle.
Jo a zatím nesportuju, ale časem začnu -kolečkový brusle a možná aerobic, nebo bodystyling.
taky začínám
simik
| 15. 8. 2007 18:27
Ahojky, já už taky hubnu od svých třinácti, protože v té době jsem byla opravu opravdu kulaťoučká ( to jsem opravdu zhubla a docela i nadlouho) . Ale v posledních letech je jojo efekt nemilosrdný. Já se teď snažím jíst pět porcí denně kolem 5000 kj ( taky si to počítám na floře, ale teď jsem doma našla program fit linie, který jsem dlouho hledala, protože jsem ho úspěšně zašantročila, tak bych si tam chtěla všechno od zítřka psát) a snažím se alespoň 1 hod denně sportovat.
Už jsem začala
Papa
| 15. 8. 2007 17:40
Ahoj holky, moc vám všem fandim. Můžu se taky přidat?
Je mi 21 let, měřím 159 cm a vážim 75 kg. Hubnout jsem začala před devíti dny. Už jsem dala 2 kg dolů, a tím jsem se posunula z pásma obezity do nadváhy .
Neusínám na vavřínech a snažim se pokračovat dál. Denně piju alespoň 3 l vody nebo neslazeného čaje. Jo a všechno, co sním si zapisuju do e-deníku na www.flora.cz, mám tak nad sebou kontrolu. Nejen, že mi to spočítá kJ, ale taky vím, kolik bílkovin tuků a sacharidů jsem snědla.
Jinak se snažim zhubnout už snad od svých třinácti let, takže mám tělo zblblý různejma dietama - brání se hubnutí, jak to jde.
Hubneme
simik
| 15. 8. 2007 13:28
Ahoj holky, tak jakpak vám to jde? Já jsem úspěšně přežila první den (kupodivu). Dneska jsem si navařila na 3 dny rýži se zeleninou. Ale pak jsem zjistila, že je toho nějak moc, tak jsem to hezky rozdělila na šest porcí a dala do mrazáku.
Dneska mám v plánu se změřit a vytvořit se tabulku, abych měla představu jak a kde hubnu ( doufám).
taky začínám
Lili
| 15. 8. 2007 12:08
Ahoj děvčata! Tak já se taky vrhám do lepšího života Začla jsem už včera. 170/67 není zrovna ideál, takže bych ráda bojovala s váma! Můžu se přidat? Prosím?!
začínám
tonka27
| 15. 8. 2007 11:30
Ahoj holky, dáme se dotoho. Já to nutně potřebuju. Mám dvě děti a jednoho manžela. Všichni jsou jak za groš kudla a vypadá to, že v naší rodině jím jenom já. Opak je pravdou. Jenom já nemám jejich metabolizmus. To važení na dvakrát je sice hrůza, ale budeme to muset zvládnout. Zatím čau a po hlavě (vlasně spíš po tuku) dotoho.
opět
luca
| 14. 8. 2007 21:53
Ahoj holky, já taky ZASE začínám . Měřím 170 cm, včera jsem měla 92,3 kg. Když si vzpomenu, že v půlce května jsem měla asi 80,9 kg, tak bych si pár vrazila. Jsem zase na začátku. Na tyhle poslední tři prázdninové týdny jsem si naordinovala detox (MéthodDraine Détox od firmy Ortis) a omezila jsem jídlo, jím teď kysané mléčné výrobky, celozrnné pečivo, ovoce, zeleninu, bílé maso. Snažím se víc hýbat - procházky se psem, k večeru orbitrek aspoň chvilku. No, je to boj, kručí mi v žaludku, bolí mě hlava, nemám žádnou kondici. Snad se to zlepší. Před pár měsíci jsem chodila do fitka a vydržela se hýbat bez problémů, snad ta chvíle zase nastane . Držím nám všem palce!
taky začínám
simik
| 14. 8. 2007 17:00
Tak se spolu do toho vrhneme. Já jsem dost nabrala za tři roky na vejšce a pak i tím, že s přítelem stavíme baráček ( buď jsme na stavbě nebo pořád něco sháníme) a není čas na pravidelný zdravý jídlo a pohyb. Většinou už jsem pak večer unavená připravovat zvlášť jídlo pro něj a zdravou mňamku pro sebe ( a šlapat večer na rotopedu to už vůbec ne). Já teď scháním práci a v říjnu bych k tmu ještě měla nastoupit na magisterský program a to indiviuální formou. A taky by jsme se měli na konci října stěhovat do báráčku.
Ale teď už jsem konečně opravdově rozhodnuta začít hubnout a cvičit ( a dotáhnout do konce). Tak že musí všechna lenost stranou a hezky krájet a vařit zeleninku ovoce a všechny ty zdravý dobroty. A hejbat se. Já budu každý den dávat na svůj blog co jsem snědla a jak jsem cvičila. Snad mně to pomůže nehřešit.
taky začínám.
tonka27
| 14. 8. 2007 13:53
Hrozně ti závidím tu váhu a výšku. Já měřím 160 cm a vážím 80. Když jsem otěhotněla, vážila jsem 59. To ale není moje vysněná váha, zatím mi bude stačit tak 65. Můžeme si to zkusit spolu.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
26. 4. 2024 19:16
70321
2112Hana
26. 4. 2024 19:12
11824
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video