Diskuse: Dělená strava-SPLK

1 2 3 4 .. 129 .. 257 .. 384 .. 512 Další »
   
Řadit:
7673
příspěvků
Správce: katuschka
Kamarádka nemá fotografii.
Kotek | 13.7.2016 22:13

Ahoj, mohli byste mi prosim poradit, jak je to pri delence s leky a doplnky stravy? Musim denne uzivat neco v cem je rybi colagen a zaroven soja vytazek. Napadlo me , ze kdyz je to upraveny do formy leku tak to treba nevadi, bohuzel mam jen dve knihy a v tech sem radu nenasla. Dekuju [omlouvam se za chybejici diakritiku]

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 30.5.2016 21:56

Kde se dá sehnat frutiloza?

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 17.5.2016 10:09

TO Drak: Dobrý den,
již delší dobu (5 let) se stravuji podle Dr. Papeho - dělenou stravou a jak on to komentuje - hubnutí při spánku. Ve skutečnosti to není nic složitého jak jsem to četla např. u metody od L. Kořínkové. Dr. Pape jde na to jednodušeji: 1. Uhlovodany + zelenina (jakákoliv a neomezené množství), 2. Bílkoviny + zelenina. V žádném případě nesmí se sloučit uhlovodany s bílkovinami!!! Dodržet 5-ti hod. pauzu mezi jídly (vše, co se v této době sní, ukládá se v těle). K snídani doporučuje např. 3 housky namazané Nutelou, krajíček chleba potřený medem a 1/4 kg ovoce. Zdá se vám to moc? Ne, je to start do dne v NSR se říká - snídat jako král, obědvat jako princ a večeřet jako žebrák. Z vlastní zkušenosti doporučuji před každým jídlem vypít sklenici čisté vody.
Manželovi jsem vařila běžná jídla a když bylo maso, tak jsem si to maso (jedno, zda dušené nebo pečené) obložila bohatě syrovou zeleninou. K večeři jsou doporučeny bílkoviny, které podporují hubnutí ve spánku. Za rok jsem zhubla bez hladovění 12 kg. V současné době mám celkem o 18 kg méně a stále se „přidržuji“ u této stravy. Sem tam také zahřeším, ale stále mám nad hlavou „vykřičník“ a tak hřeším úměrně. Jak jsem už na začátku této relace psala (16.05.2016), cítím se dobře a mám postavu o které jsem mohla jen snít. Zavedla jsem si deníček, kam jsem si zapisovala váhu - je lépe vážit se pravidelně ráno a ve stejný čas. Přeji vám železnou vůli (ta je velice důležitá!!) a hodně úspěchů - Lenka :-) :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 14.5.2016 10:42

Ahoj „Dělenky“! Většinu mého života jsem měla větší nebo menší problém s nadváhou. Někdy jsem zhubla více nebo méně a konec byl – JOJO efekt. Dlouho jsem žila v NSR, kde jsem si přečetla článek (od Dr. Detlef Pape), který mně natolik zaujal – přeskočila tzv. jiskra - , že jsem okamžitě podle jeho rad a návodů změnila svůj jídelníček. Za 1. rok jsem zhubla 12 kg. Tento způsob pojmenoval Dr. Pape jako hubnutí ve spánku. V současné době mám celkový úbytek 18 kg a co je pro mne důležité – cítím se dobře a nemám zdravotní problémy a proto dodržuji tento způsob stravy pro udržování váhy. Někdytaké „zahřeším“, ale jen málo. Na závěr bych vám všem chtěla poradit: 1. Nedávat si v krátké době vysoké cíle. 2. Dodržujte 5-ti hodinovou pauzu mezi jídly (vše, co v této pauze sníte, ukládá se v těle) 3. Pokud nemůžete cvičit, choďte raději pěšky – podvečerní hodinová procházka neuškodí. 4. Nevsázejte na „zaručené bleskové diety“ – také jste v krátké době nepřibraly např. 10 kg. Přeji vám pevnou vůli a trvalý úspěch!!! Lenka

Kamarádka nemá fotografii.
sára | 28.4.2016 08:14

TO rendulka: Asi jsme na tom stejně. Už 2 měsíce jím děleně a nikde výsledek. Už mě to přestává bavit a začínám z toho mít docela dobrou depku. Ztráta 2 měsíců snahy k ničemu!!!!! Dřív jsem takhle zhubla a byl to jediný způsob, jak jsem to dokázala.

Kamarádka nemá fotografii.
rendulka | 18.4.2016 16:28

ahoj holky dělenky,před 9 ti lety jsem spadla dělenou 36 kg za 1 1/2,ale už zase to mám nahoře,protože jsem to nevydržela a hřešila.teď se pokouším po 4. ale mám obavy že mi to už nepůjde.Napoprvé jsem po mateřský schodila 27 kg pak těch 36 a pak jsem držela a neschodila už ani gram.Tak uvidím,jak na tom budu teď. <:-)

Kamarádka nemá fotografii.
ST | 28.3.2016 21:03

TO Nova: V dělence patří olivy do neutrální skupiny.

Kamarádka nemá fotografii.
Nova | 28.3.2016 17:49

TO ST: Olivy jsou ovoce.

Kamarádka nemá fotografii.
ST | 24.3.2016 20:36

TO Pery: Ořechy jsou neutrální, ale hodně tučné, takže ne ve velkém množství, může to blokovat hubnutí hlavně pokud teprve začínáš a olivy jsou také neutrální.

Kamarádka nemá fotografii.
Pery | 23.3.2016 20:18

Moc vás všechny zdravím :-) začínám ode dneška, bude to boj, protože moje vůle je slabá jako proutek, ale vy všechny jste mi inspirací, takže věřím, že to bude hračka clamp Chtěla jsem se zeptat, zda se oříšky můžou pouze se skupinou rostlinnou a jak jsou na tom olivy? Patří to do zeleniny nebo do rostlinné skupiny?
Děkuji za odpověď

Kamarádka nemá fotografii.

TO ilona: Ahoj,tady to už asi umřelo ,že? :-)

Kamarádka nemá fotografii.

Zdravím všechny:)
mohu se k Vám přidat? :-) Alena

Kamarádka nemá fotografii.
ilona | 28.2.2016 15:50

TO Horynka: zkoušela jste místo mléka ,dát sojové mléko (sojový nápoj zajíc) je to výborný,bez kafíčka bych kytičkový den nedala,piju kávu po litrech , :-P mám obří hrnek na kávu,manžel mu říká květináč.

Kamarádka nemá fotografii.
ilona | 28.2.2016 15:40

Dobrý den,dámy ,přidávám se k vám,vloni jsem za 3 měsíce zhubla 9 kilo ,ale mezi svátky jsem zase 4 nabrala,a jsem cvalda :'( ,potřebuji zhubnout 20 kilo :-( dávám si na to letošní rok,od kořínkové mám všechny knihy kdyby jste potřebovali něco dohledat,jinak vařím pro rodinu manžel a dva pubertální synové a opravdu se neomezují .

Kamarádka nemá fotografii.
ST | 23.2.2016 12:32

TO Drak: Ten tuk by ani tak nebránil, jako to, že většinou obsahují syrovátku nebo mléčný tuk ze zvířátek. Prostě se dívej na složení a musí být čistě rostlinné a co nejmíň tuku a bez syrovátky a mléka, másla a tak.

1 2 3 4 .. 129 .. 257 .. 384 .. 512 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění