Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Ahoj
Zdenicka
| 12. 5. 2008 21:53
všechny Vás zdravím!!!!
Kdepak jste???? OP - tak jak je po lázních?Už jsi doma a není
čas,že?Doufám,že je doma vše OK,teda hlavně manžílek!! Holky mějte se
všechny moc pěkně a dávejte na sebe pozor!!!Ahoj Zdenka
Op
Zdenicka
| 11. 5. 2008 10:13
ahoj,to je dobře ,že manžílek je zdravej!!! Užívej si posledních dní v lázních ! Měj se moc hezky!!!!!Všem přeji krásnou sluneční neděli!!!
op
pospisiloka
| 10. 5. 2008 10:53
taj ještě že vše dopadlo takhle.Užij si pěkně poslední dny v lázních a měj se co nejlépe to půjde..Petra ze 40
Děvčata
op
| 10. 5. 2008 10:36
díky za podporu. Mažel byl na pohotovosti, kdyby náhodou něco, poslali ho na RTG a prý to ma "jen" pohnuté od nárazu, dostal nákrční límec, ale je fit. S autem to bude asi horší, vypadá to, že je celé hnuté..... No a já dneska ještě zabsolvvala meduňkovou koupel, v pondělí ještě vířivku a elektroléčbu a je opečovávání konce. Nakonec jsem moc a moc ráda, že jsem tam jela. Nejen že mi to pomohlo fyzicky, ale hlavně a to nejvíc psychicky. Poznala jsem plno nových prima lidí, se kterými určitě zůstanu v kontaktu a pokud to půjde, tak se za 2 roky v lázních zase sejdeme. Zhubla jsem celkem 3 kg (přesně tolik jsem potřebovala) a dsotala se zase do kondice....Hlavně aby to chvíli vydrželo. Krásné sluníčkové dny přeje zatím ještě bahňák.
Ještě jsem zapoměla!
Zdenicka
| 9. 5. 2008 21:54
Chtěla jsem Vám napsat toto: Smích je lidské slunce,dokonalý a nepřekonatelný! pa,pa dobrou noc Zdenka
Ahoj!!!!
Zdenicka
| 9. 5. 2008 21:43
Všechny Vás zdravím!!!!OP- je všechno OK? hlavně že se manžílkovi nic
nestalo,auto je jen kus plechu!!!!!Myslím na Tebe!!!!Holky tak jsem
jela ve středu do Brna na kontrolu stěma mojema zádama,přijela jsem a
jdu se nahlásit do kartotéky a sestřička mi řekla že p.doktor tam
není,tak jsem zůstala stát a říkám, proč nedáte pacientovi vědět že
doktor tam není a dostala jsem odpověď, že jsem si nezavolala,tak jsem
zůstala jak opařená a pak mi bylo řečeno ať jdu k jinému lékaři,to mě
teda naštvalo!!!Proč
bych chodila k jinému lékaři,který absolutně nic o mě neví!!!A ještě
když si vzpomenu jak chodili různí doktoři na vizitu a mě vždy přešli a
jenom řekli,jo,to je ta paní s tím tantalovým implantátem a šli k druhé
postely!Tak jsem se přeobjednala a ještě musím zavolat doktorovi,jestli
není pozdě!No ,hrůza!!!!
Tak doufám,že už se mi toto nestane! Tak jsem si postěžovala a hned je
mi líp!Ještě chci odpovědět na dotaz ROLF 77 - podle mě ten nález je
dost velkej,znám hodně lidí co šli a nechali si plotýnku odsát a za
chvíli šli znovu na operaci, ale většinou šli znovu Ti kteří ji neměli
zpevněnou a po zpevnění jsem slyšela ,že mají bolesti mírnější. Ale
když má člověk velké,opravdu hodně velké bolesti tak je potom rád,že se
to aspoň trochu zlepšilo!Však uvidíte co to sváma udělá!!!!Tělo si
řekne,až nebudete moc ,tak budete utíkat a žádat aby vás
operovali.Přeji Vám ať to zvládnete bez operace!!!!!!!HOLKY mějte se
moc hezky ahojky a dobrou noc pa,pa Zdenka
Zdravím Op -
Regina
| 9. 5. 2008 20:51
to teda to byl pech, zaplať pánbůh, že se mužovi nic nestalo, jak se říká vem plech a když ten plech asi bude něco stát -muže máš pořádku
Uživej si ještě lázní a naber si sil do foroty -
op
pospisiloka
| 9. 5. 2008 20:26
Zdravím tě,Je vše v pořádku myslím po té bouračce????
Je nutná operace nebo ne????
rolf77
| 9. 5. 2008 17:07
Dobrý den,
Před 2 měsíci jsem v práci spadl na schodech a ucítil jsem ve spodní části beder bolest, která se táhla do levé nohy až k patě. Tak jsem si řekl, je to naražené a to přejde. Přišel jsem za svým nadřízeným a řekl jsem mu „pro sichr“ co se stalo. Nadřízený mi řekl ať si zajedu k lékaři, že pád na záda není žádná sranda. Zajel jsem na nebližší polikliniku v domění, že dostanu obstřik a pojedu zpět do práce a bude klid.
V Chirurgické ambulanci mě nedříve doktor prohlédl a poslal mě na rentgen. Podle rentgenového snímku jsem si nic nezlomil (ještě že tak). Doktorovi jsem vylíčil své pocity a ten mě poslal k neurologovi. Neurolog mě prohlédl a podrobně mě vyšetřil a řekl „ Jestli jsem Vás pochopil, tak jste měl pracovní úraz a tak Vás nechám chviličku doma“ Já jsem mu řekl, že to není třeba, že mi stačí obstřik do zad a vše bude v pořádku. Neurolog mě nechal týden doma, poté jsem se dostavil na kontrolu. Od neurologa jsem dostal nějaké prášky na uvolnění svalstva a bolesti (po těch mě pěkně bolel žaludek), tak jsem je za 4 dny přestal jíst. Za týden se nic nezměnilo v noci jsem se budil, abych se mohl převrátit a mohl znovu usnout. Na kontrole jsem neurologovi vše řekl a ten mi dal další obstřik do zad a předepsal mi 5 x injekci. Po dobrání injekcí se mi jakž takž ulevilo a postupně ustoupila bolest „tahání do levé nohy“ bolest v zádech zůstala. Neurolog mě nechal dále doma, že uvidíme. Po měsíci mě poslal neurolog na CT, kde mi zjistili výhřez ploténky v oblasti L5/S1 a to 9 mm. Neurolog mi napsal zprávu do nemocnice a poslal mě na Neurochirurgii do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Zde jsem se tel. objednal.
Pan doktor na neurochirurgii mě nejdříve pořádně prohlédl, proklepal mě kladívkem a řekl mi proč tam vlastně jsem. Tak jsem mu řekl ať se podívá na CD z CT. Poté pustil v počítači CD z CT a řekl „Máte výhřez 9 mm v oblasti L5/S1, tady máte papíry pro vášeho obvodního lékaře a telefonicky se domluvíme na termínu operace. Tak jsem zašel za mou služební doktrorkou (jsem policista) a tato mě poslala na předooperační vyšetření.
Do nemocnice jsem nastupoval za týden v 10:00 hod ráno. Zde mě uviděl doktor, který mi řekl, že půjdu na operaci a řekl “tak jste tady“ a já přikývl. V 11:30 hod byla vizita, přišlo asi 7 lékařů a ten hlavní ( zřejmě primář) zjišťoval proč tam jsem. Tak jsem tam před těmito lékaři chodil bosý nejdříve po špičkách poté po patách ( to jsem naštěstí znal od neurochirurga) a nakonec jsem se ohýbal dopředu a dozadu. Poté primář řekl, že se podívají na CD a odešli. Po hodině se objevil jeden z lékařů a začal mě vyšetřovat kladívkem, různě mě klepal po nohách, pak odešel. Za další hodinu se zde objevil další lékař a tento mi řekl, že operace není v mém případě nutná, že ničemu nepomůže. Lékaři jsem řekl, že mě bolí záda, lékař mi řekl, my vám to klidně odoperujeme, ale záda vás budou bolet dále, my by jsme jen ulevili tomu tahání do nohy a to vás nebolí. Tak jsem se ho zeptal na to co se může stát, když mě ty bolesti tahání do nohy znovu přemůžou. Lékař mi podrobně povyprávěl co se bude dít, že se tam za týden, rok nebo nikdy můžu objevit na operaci. Tak jsem se rozhodl, že se operovat nenechám a šel jsem domů. Lékař řekl, že se mám dostavit za měsíc na kontrolu v nemocnici. Další den jsem se dostavil za služební lékařkou, která byla překvapená. (nelíbilo se jí, že jsem musel na předoperační vyšetření, které stálo nemalé prostředky......a já se nenechal operovat). Poté si přečetla zprávu z nemocnice a řekla mi „měsíc vás doma nenechám, od pondělí jdete do práce“!!!!!! Mě je to jedno a v pondělí se těším po dvou měsících do práce. Záda sice bolí, ale jak tady čtu jste na tom daleko hůře a já začnu pravidelně plavat, posilovat zádové svalstvo a chodit na másaže, snad to bude lepší.
Ale nevím, jestli jsem si radši neměl nechat vyoperovat tu ploténku, abych měl klid?????
Někteří známí mi říkají, dobře jsi udělal, že jsi nešel na operaci, kdo ví jak by to dopadlo. A další, že jsem se měl nechat operovat, když jsem to měl jako pracovní úraz!!!! Však jsi doma za 100 procent!!!! Jenže, vy, kteří jste na tom stejně nebo podobně určitě víte, že to není jen o penězích.......Na závěr bych chtěl dodat, že znám dva lidi, kteří byli s ploténkami na operaci, záda je bolí pořád, bolest do nohy je po operaci přešla a dostali invalidní důchod nebo částečný invalidní důchod.
Já jako policista kdybych dostal i jen částečný invalidní důchod bych se nemohl vrátit do práce, protože už bych nesplňoval zdravotní podmínky u PČR a přišel bych o tuto práci...... A také dobře vím, že po čase bych přišel i o ten invalidní důchod a co potom???????????? Nemám strach, že bych se neuživil rukama, ještě před 6 lety jsem se živil jako svářeč a zámečník, jenže toto by asi nebylo nejlepší pro záda......
Op
pospisiloka
| 7. 5. 2008 18:15
Teda ted jsem dočetla tvé ´psaní a mám až mrazení.Hrůza...hlavně že muž je v pořádku.. Nezbývá mi než ti popřát pevné nervy.. Drž se..petra
Op
pospisiloka
| 7. 5. 2008 18:15
Teda ted jsem dočetla tvé ´psaní a mám až mrazení.Hrůza...hlavně že muž je v pořádku.. Nezbývá mi než ti popřát pevné nervy.. Drž se..petra
Tak, a jsem "zpátky na zemi"
op
| 7. 5. 2008 12:14
ráno v 7hod. mi manžel volal, že měl bouračku...Nějaký ford tranzit mu nedal přednost. Celý předek auta je na odpis. Naštěstí to jsou jen plechy a on je naprosto fit a v pořádku, ale musela jsem se jet osobně přesvědčit, že to tak skutečně je. A to jsem si večer říkala, kdy přijde po krásných dnech plných pohody první bourák, až se vrátím dom ů. A ještě doma nejsem a je to tady..... Děvčata, vracím se zpět do lázní. Opatrujte se. bahňák
Zdravím Tě bahňáku -
Regina
| 7. 5. 2008 11:43
já jsem jezdila do lázní s "pajšlem" a "můj drahoušek" se také přijel podívat na kontrolu - Byla jsem v Luhačovicích a on měl prý " služební cestu do Gotwaldova - byl u tělovýchovy a "stavěl" sportovní haly, můstky atd. Občas ,musel jet an kontrolu staveb a tenkrát.musel jet zrovna tan - přitom si mohl sám vybrat kam jet jel sice na kontrolu, ale přesvědčit se jak si tam vedu no na nic nepřišel - ják taky a tak tam zůstal přes noc a na taneček také . a čím byl starší tak mě více kontroloval - já myslím, že když odešly holky z domova -prostě mu to chybělo někoho execírovat - ale bylo to v mezích únosnosti -
dnes bych mu to jistě odpustila, samota není příliš hezká a nezávislost je někdy na draka . .
Moje milé Viktorky plotýnky
op
| 6. 5. 2008 13:54
zdraví vás opět Bahňák. Přehouplo se to a já se blížím do finále - poslední týden. Jen lituji, že parta, která se tady sešla, právě dneska odjela. Bylo to tady s nimi bezvadné. Včera jsem dokonce hodila taneček - s manželem - jindy neměl čas, a když došlo na rozlučkový večírek, tak najednou přijel. Děvčata, on snad žárlí a přitom nemá proč. Ale tvrdí, že jsem tady přímo vykvetla a že mi to prospělo. Prostě jsem dle rad všech známých "vypnula" a okolní svět k sobě nepustila, jen jsem se nechala opečovávat a vysledek se dostavil. Cítím se dobře (samozřejmě v rámci možností), díky všem procedurám (celkem jich bude asi 65) se mi vyčistila pleť, zhubla jsem 2kg a zase se směju. Jen jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží, až zase spadnu rovnýma nohama do reality všechních dnů. Viktorky, pokud máte tu možnost, skutečně do lázní odjeďte. Nebudu se tomu taky už bránit a jak to jen půjde, do lázní zase pojedu. A heslo "Jsme mladé, krásné a zdravé" se ujalo i tady s dovětkem "a proto jsme v lázních. Váš Bahňák op
zdravím
anonym
| 6. 5. 2008 12:19
a Regino máš pravdu ,hodně mladší ročníky tedy o hodně mladší ročníky mají zdravotní problémy ,asi nejvíce záda ,to je problém.A byla jsem u praktickýho doktora na kontrole a záda zatím dobré ale to koleno bolí od holeně prý odborně bérec tam mi něco našel zítra si spojím proceduru v ambulanci s rentgenem ,prý to vypadá na cystu ,možná lepší než meniskus ,ale ještě jsem o tom neslyšela se musím podívat na net ,Jinak venku trochu pod mrakem ale jinak jaro tam je ,a bolí mi ta noha a proto moc nikam nechodím ,jen ta cesta k doktorovi mi stála za to . A vždy s úsměvem hi hi
Zdravím děvčata -
Regina
| 6. 5. 2008 12:03
- tak si v poslední době připadám jako ŠÍpková Růženka -stálwe bych spala. ale jak se říká "spánek posiluje" a "tělo si samo řekne co potřebuje" a tak se tomu nebráním - má-li to být k mému dobru - tak proc bych si neprispala. -
Daisy - jak se cítíš a pozoruješ úlevu? - -
Petruš máš pravdu, nějak jste děvčata mladší a nemoce jsou rozmanitější - to dělá ten "zbrklý způsob života" -naši staří věděli lépe jak si života užívat a hlavně myslím, že žili klidněji - rádio bylo vzácností a televize, o té neměli ani potuchy -
my máme všechny vymoženosti doby a někdy nás i pohlcují , že nemáme čas na normální život - však je dobře, že se vracíme k přírodě a respektujeme její pravidla - zrovna jak Daisy psala, poohlédnou se po krásách přírody -
- tak se vám tady dám do filozofování - mějte se dobře a
STROM
pospisiloka
| 5. 5. 2008 16:44
Nemá chybičku! ! Jen pozoruji ,že naříkáme na různé bolístky čím dál tím mladší ročníky... Já tvrdím,že jsme děti INVERZI Alespon u nás na severu bylo v 80letech ovzduší katastrofální...
zdravím
anonym
| 5. 5. 2008 13:26
a k tomu stromu ten úsměv ??!!Já přijela domů ale naprosto grogy díky panu řidiči ,se to učil nebo co ,léta měl a já z něj žaludek na vodě a to znamená hned se najíst a chvíli nic nedělat ,tak si nyní vynahrazuji ten krátký příspěvek,přišla listonoška a přinesla mi knihu Francouzká dieta a bude se hodit syn má ještě přísnější dietu než před tím a tam je dost tipů jak na to.Tak Regino já ti psala ,ale teď to potvrzuji jsem ráda ,že ti je lépe a určitě se to bude zlepšovat ,musíme myslet pozitivně a to umíme ne ?Ten strom je nádhernej chtěla bych ho vidět na vlastní oči ,my jsme taky měli jeden čas ,že jsme chodili do lesa a tam jsem objímala duby a buky a vždycky jsem si vybírala ty nejkošatější a nejsilnější a asi si to budu muset zopakovat .Tak ahojky a ÚSMĚV.
Zdeni -
Regina
| 5. 5. 2008 13:22
opravdu je ten strom krásný, já jsem si ho uložila -
ať nás nic nemoří a počasí by mělo po " zmrzlích" usadit - tyhle výkyvy jsou náročné- tady se už sluníčko vyklubalo a tak se vydáme s Fifinkou " na procházku" - obejdeme blok a budu toho mít "plné kecky" -
Ahojte!!!
Zdenicka
| 5. 5. 2008 11:59
Všechny zdravím,holky já se cítím na 150!To
počasí mi dává zabrat,bolí mě záda,nohy!Jsem úplně hotovo....!Chtělo by
to nabrat pozitivní energii,asi budu objímat stromy,ale to musím
vyrazit do lesa,naše meruňky by to nemusely přežít! Tak se mějte tento
týden pěkně a hlavně bez bolestí. Jsme krásné,mladé,zdravé (nějak
mi to nepomáhá)!!!!!!! Ahojky Zdenka Ten strom by byl super,tolik energie!!!!
Dobrý den ze Slezska -
Regina
| 5. 5. 2008 11:05
Daisy i ostatní -
Ráda bych vám všem popřála totéž - zatím sbírám sama energii - doufám, že vám bude také lépe - posílám na potěšení a na posilnění -
Milá Regino
anonym
| 5. 5. 2008 10:00
To je dobře že cítíš úlevu ahoj
Dobrou a hlavně klidnou noc -
Regina
| 4. 5. 2008 21:26
přeji vám všem - bez bolesti a buzení - I u nás se dnes odpoledne pořasí zhouplo a tak jsem to citila " v kostech" -
- pomalu mě začínají opět poslouchat ruce i nohy i když jsou ty pokroky trochu nejisté , ale za každý den kdy cítím úlevu díky - a nashledanou v příštím týdnu -
Zdravím!!!
Zdenicka
| 4. 5. 2008 14:57
Ahojte všechny Vás pozdravuji!!!!! OP- toto uteklo,a už zase budeš
doma.To je skvělé že tam je dobrá parta,tak si užívej a nech se ještě
týden hýčkat.
Holky to počasí si s náma zahrává,že?Nebude pěkně a nebude.Teda aspoň
tady u nás! Ráno svítí sluníčko a je kolem 9.hod.a sluníčko
zalézá.Tak se mějte všechny moc hezky ahojky Zdenka
Dodatek - oprava
Regina
| 2. 5. 2008 22:20
Pochopitelně doktoři mluvili - zase ti Naschválníčci - drze mi vyměniĺi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - skřítci poměšilí -
Ahoj milý "bahňáku -
Regina
| 2. 5. 2008 22:15
zdravím, jsem ráda, že se Ti také ručičky lepší - jak ten čas letí, hlavně, že se cítíš dobře.
ono se to dobře říká, že se s tím stavem musíme smířit, ale kydyby na tom byli páni doktoři stejně mluvily by jinak, nikdo není ve Tvé kůži a kdo to neprožil mluví jen tak do větru . Cítím se dosti slušně a hlavně jsem výkonnější a klidnější .
mej se fajn a užij ještě co se dá - .
Ahojky
op
| 2. 5. 2008 12:39
všechny. No abych pravdu řekla, tak ruce jsou O.K., ale to je tím, že nic nedělám, a dnes mi dr. řekl ať se smířím s tím, že to lepší nebude a žádné velké výšlapy a túry dělat už nebudu. Musím se hodně a hodně šetřit. Kdo to ale vysvětlí posudkové doktorce, to tedy nevím. No, ještě týden a bude. jak se mi sem nechtělo, tak jsem se docela aklimatizovala, je tady dobrá parta, ale když chce být člověk sám, není to problém. Doma je také vše v naprostém pořádku, tak snad to bude dobré. Krásný víkend a žádné bolístky. op
Op
pospisiloka
| 2. 5. 2008 09:03

Zdravím tě Op tak jak je v lázních???Už cítíš nějaké zlepšení co se týče zdr.stavu???Petra
pozdrav všem
anonym
| 1. 5. 2008 11:00
bolavým ,je to pravda v celé republice píšou lékaři všem stejné léky ,co čtu to jsem měla ,možná mít ,psala jsem i na ministerstvo kvůli léku ,který napsal lékař mému muži ,chtěla jsem najít levnější variantu ,který mu napsal a v lékárně jí nenašly a tak jsem poslala mejl na mz.a odpověděli ,že bohužel v téhle kombinaci levnější verze není ,no a teď co si myslet ,opravdu jen to že nám lžou.Ptala jsem se i na to proč platit při vydání lístku na peníze v neschopnosti ,tvrdili ,když to není spojené s klinickou prohlídkou tak se nic neplatí ,opět realita je jiná ,musela jsem sestře dát 10kč.Ovšem jsem si řekla o účtenku a tak jí mám účtenku na 10kč a protože se nechci hádat se sestrou ,tak jí určitě použiju ,ale později .Určitě mě bude zajímat jak zdůvodnějí sumu deseti korun protože ,to je proti právní a mz.jim to umožňuje ,ale nekontroluje,tak ty řeči že bude lepší péče jde někam do ztracena .Ne že by mi ta suma scházela ,ale komu nevadí když s ním s prominutím vyčůrávají?Napište jestli máte stejné nebo lepší zkušenosti s lékaři .Díky M.
Ty
pospisiloka
| 30. 4. 2008 21:18
ty druhé léky se jmenují DORSIFLEX

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
26. 4. 2024 14:01
70314
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video