Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Záda
pospisiloka
| 30. 4. 2008 21:17
Ahojky děvčata s bolavými zády..Tak já dnes dostala lé´ky na ty záda-DICLOFENAC a ještě něco na uvolnění mám je prý pěkně ztuhlý.Mám chodit PLAVAT! ! !
zdravím
anonym
| 30. 4. 2008 13:11
a s úsměvem prý jde všechno líp ,milá Regino to je jedno komu píšeš čteme to všechny a která je bez bolesti sebemenší ,ať se přihlásí.....?žádná? Zajímavé ,jsme přiměřeně svému věku oddělané ,ale jak to že OP je v lázních?A zabírá jí to ?Možná že musíme mít opravdu trpělivost a čekat a čekat a čekat ,to Lenin měl lepší heslo že ?jen tak na okraj a protože bylo všude jak já měla k němu nechuť,no a dnes přemýšlím ,že by nebylo od věci si udělat nějaký menší kursíček a potom to využít ,ale to jsou jen nápady takové chvilkové ,protože někdy mám elánu MRAKY a jindy jen se zvednout ,jen jestli to není lenost ,ale to snad ne.Mám výčitky ,že dnes vaří syn a já si tu sedím a píšu,ale na druhou stranu ,nestratí se nepotřebuje jen kuchařku ,tak pro tu kterou si vybere to bude v reálu dobré ,protože nečeká co kdo přinese a uvaří ,ale umí zastat ve všech prácech v domácnosti a už píšu od věci není to o nemoci to snad neva ,jdu se protahovat jako kočička .
VŠE DOBRÉ
op
| 30. 4. 2008 11:30
všem čarodějkám, které všechno zvládnou. Děvčata, dobrý let a hlavně teplé spodní prádlo...... Užijte si dnešní den v pohodě a bolesti odďte do ohně. Váše Bahňačka
Holky moje bolavý -
Regina
| 30. 4. 2008 11:07
již v tom mám guláš a tak zdravím všechny bez rozdílu. - Je mi sice lépe, ale jak je vidět jěště by to chtšěo "vybrousit" - jsem zmartkař a a čarodejnice potrhlá -která lítá od ničeho k ničemu , ale doufám, že se to časem poddá. - No jo již mi není dvacet - tenkrát když člověk něco popletl se řeklo " Je zamilovaná" - dnes "bába sklerotická" - co , ale nadělám?! -
Sice si píšu taháky - ale někdy si je tak pečlivě uklidím, že nevím kam jsem je dala - a to mě pak hledání úplně odrovná - Mějte se fajn a večet se možná potkáme tam někde ve vzduchu
Jsem to ale popleta -
Regina
| 30. 4. 2008 10:55
včerejší dopisek patřil Daisy a ne Naomi - doufám, že jste si to přebraly - Daisy a ať je TI lépe
ahoj Naomi
anonym
| 30. 4. 2008 09:02
jen hezky odpočívej já se taky vždycky motám ,ale já se ještěě takhle neléčila ,tak jsem z toho vždycky auf ,že místo ,aby mi bylo lépe ,tak jsem taková malátná a tak ani nevím jestli to pomáhá a nebo ne,včera jsem byla u kadeřnice a málem to tam se mnou seklo ,ale byla jsem s dcerou a ta by mě určitě pomohla ,jen nevidím ty účinky a úleva také nic moc ,nedá se nic dělat musíme doufat tak držím palečky ať ti to konečně vyjde ,když už ti to dělají poněkolikáté.Ahoj a já jedu na další dávku .
Ahoj
Zdenicka
| 29. 4. 2008 22:04
Všechny Vás zdravím,OP- děkuji za to bahníčko,úplně jsem to cítila! PETRUŠ
- i obvoďák může píchnout injekci od bolesti a na uvolnění,ale asi bych
raději navštívila neurologa.Teda záleží na tom,za jak dlouho Tě
vezme.Pokud by to nebylo do 2 dnů šla bych obvoďákovi,a s ním bych se
domluvila .NAOMI - já
osobně jsem si musela nechat kapačku kapat dlouho asi tak 2 až 2a půl
hoďky.Sestřičky to nechávají kapat tak 1a půl,rychleji to nemá být,není
to pro tělo dobré!Pak jsem přišla domů a musela jsem si lehnout,byla
jsem unavená a motala se mi hlava.Přeji Ti ať Ti to pomůže,u mě to bylo
bez efektu,jen ruce dopíchané.Ani mi nepomohly takzvané PRTY-to je
obstřik pod CT. Ale znám dost ženských kreré říkají že jim to pomáhá.
Přeji brzké uzdravení!!!! Holky mějte se všechny moc pěkně a bezbolestně!Jsme mladé,zdravé,krásné!!!!! Zdenka
pro Naomi -
Regina
| 29. 4. 2008 17:56
Jen pěkně lež a odpočívej - ber to tak, nalejou do Tebe přes 1/4 litru nějakého dryáku - a to s člověkem pěkně zamává- já jsem byla vždy jak opilá a když jsem přišla domů, nezmohla jsem se na nic jiného než si lehnout a spala jsem jak Šípková Růženka -
Nebylo to vůbec přijemné, ale nakonec se přece jen dostavila úleva - To co Ti tam namixují je samo o sobě pěkná nálož- natož dohromady - ale myslím, že by Ti to mělo pomoci - nrzoufej a vyčkej času bude líp -
Ahojky...
naomi
| 29. 4. 2008 15:18
Daisy.........já už byla několikrát na infůzích, ale teď je mi pěkně zle, pořád se mi motá hlava a je mi tak nějak šoufl. Musí mi to kapat pomalu, takže 2 hodiny, dali mi tam GUAJARUAN, MESOCAIN, NOVALGIN, MAGNEZIUM..........takže jsem tu na skok a jdu zase ležet, pa pa
Milá Naomi
anonym
| 29. 4. 2008 13:14
pravděpodobně rovnou do žíly na předloktí,tedy já to mám tak a do těch infúzí přidávajá B12 A JEŠTĚ LÉK PROTI BOLESTI tak že mám tři lahvičky a dají je do jedné infúze a kape to do 15 min.i když mi tvrdily že 20 min.Ale to je jedno ,jen ať ti není špatně a hned se hlas kdyby něco ,ale ony ti to také řeknou,já jen lituji ,že jsem nešla marodit hned ,když jsem začla infúze brát už jsem to mohla mít za sebou ,ale neboj nebolí .A te ď koukám že jsem nenapsala tu třetí látku do infúzí už se jdu podívat,tak už vím GUAJARUAN nějak tak a ještě KETONAL a k tomu ten vitamínBéčko12 ,ale ještě nějaké prášky na uvolnění ,to mi moc nepomáhá a hlavně musím cvičit jnak ti přeji ABRAKADABRA ať ti to pomůže měj se
Ahojky Oli -
Regina
| 29. 4. 2008 10:50
- zdravím-
jak je vidět začíná Ti reakce na všechno to "opečovávání" -
Ale to by se mělo vrátit do normálui - no jo já vím, kdo to mu vydržet -
Já také cítím, že se něco bude dít - dnes v noci jsem strašila - asi abych si zvykla na zítřek .
Ale proti tomu jak mi bylo dříve je to "paráda" -
Ať se Ti ty všechny bolesti usadí a posílám Ti to moje "velké zaklínání" - viz. výše - I.S. -
Ahijky Petruš -
Regina
| 29. 4. 2008 10:42
já jsem nějak nepochytila, které injekce myslíš. -
Běžné proti bolesti by podle mého mohla dát i praktická, některé jsou vázané na odborníky -
bohužel jsem již dělší dobu dona a teď je těch preparátů tolik, že je všechny ani neznám a to pak jezdím po lékárnách a hledám podrobnosti - Zdravím a ahojky -
Děvčata moje bolavá,
op
| 29. 4. 2008 10:41
všechny vás zdravím. Kdo co potřebujete, pošlete, já to tady vymáchám v bahně. Te'd jsem vylezla a mám ještě i teď po masáží a parafínu bahno za ušima a ve vlasech, tak musím znovu do sprchy, ach jo. A pak zalezu do postele ..... zase se blíží změna počasí, tak to cítím. Zítra jdu k dr. tak uvidíme, jak se na mne bude tvářit, ale pořád ještě ráno cítím své tělo víc a víc, což se mi samozřejmě vůbec, ale vůbec nezamlouvá. A navíc se přidala levá kyčel..... Přeji prima den a zítra HEZKÝ a BEZPEČN¨Y LET. Olina
injekce
pospisiloka
| 29. 4. 2008 09:14
Zdeničko a to myslíš abych na ty injekce šla ke své praktické lékařce?????
Pro Naomi i ostatní -
Regina
| 29. 4. 2008 03:12
zdravím, teď když jsem na tom trochu lépe se snažím"dohnat co se dá" - /drobná správka - uklid v zásuvkách a podobné prkotiny / a kak to tak bývá "stokrát nic umořilo osla " - usnula jsem na gauči v obýváku - TV se mi vypíná v 23 hod. - kdyý jsem se probrala uvědomila jsem si, že si musím vzít "večerní" nálož prášků - a dát "spát i PC" - ale zjistila, jem, že tu mám nějaké odkazy na články v deníčku a tak jsem topročetla a taky pozdější disusi a tak mi to nedalo, abych se neozvala -
Naomi - chodím Na Fifejdy kde mě operoval pan primář Síla a byla jsem spokojena - všichni jsou velmi vstřícní - jen naposledy jsem narazila na nějakého mladíčka., který mi začal zeširoka vykládat o tom, že holt ve svém věku nemůžu být jako za mlada. -a při mém postižení memůýu čekat nějaké velké zlepšení-
Takže jsem ho ujistila, že jsem si vědoma kolik, že mi je , že svou situaci znám, vím o tom, že je to nezvratné, ale ještě se necítím odepsaná a mám nárok na slušný život, dělám vše pro zlepšení a nehodlám se vzdát .-Evidentně jsem ho vykolejila, když jsem na něj začala mluvit "na úrovni v terminologii odborné" - cučel jak puk - neb i přesto.že jsem již 12 let v důchodu, stíle se zajímám co je v medicíně nového a jaké jsou nové metody sesterské práce, ktrrou jsem dělala bezmála 40 let - Nakonec jsme si popovídali a přátelsky rozešli . -
Tal a teď na mě jde opravdu spaní - o lékařích Na Fifejdách příště - vy již sladce spíte, doufám, že bez bolesti a já sůva tu mlátím do kláves
Naomi
Zdenicka
| 28. 4. 2008 22:50
jo,jo jen jsem tam zavolala a oni mě objednali.Bylo to úplně bez problémů!
a byli ochotní! Mě osobně kapačky nezabraly,ale na každýho to působí
jinak. Ty jdeš na první kapačky?Nechala sis tam dát i magnézko?sice si
ho zaplatíš,ale je to lepší účinek.ahoj a dobrou a bezbolestnou noc!!!! Zdenka
Krásný večer.........
naomi
| 28. 4. 2008 21:28
přeji vám všem klidnou a hlavně bezbolestnou noc. Dneska mi napsal neurolog konečně infůze, mám jich 10, hlavně aby mi ulevili, ale nevím, kam mi to budou píchat, budu na ně docházet, ale jak jsem již psala, tak potřebuji hlavně úlevu, už bych se konečně pořádně vyspala.......v sobotu večer jsem nevěděla co mám dělat, to byla tak přííííííšerná bolest. Zdeničko a objednání v Brně proběhlo v pohodě? Asi telefonicky, že ano? Děkuji moc za odpověď.
Hezkou noc holky.....pa pa
Ahoj holky!!!
Zdenicka
| 28. 4. 2008 21:15
Všem přeji krásný večer,OP- doufám,že už je to v lázních lepší,mám na
mysli Tvé tělíčko?Už reaguje pozitivně? Já bych Ti poslala i moje
záda,teda jestli bych mohla.To by bylo blaho!!!! REGI- to je moc dobře že se cítíš lépe!!!!!Je to skvělá zprávička,jen tak dál,ať tělíčko nezlobí!!!
NAOMI- já jsem podobnou situaci také řešila a to poté co mi
neurochirurg řekl,že ho otravuji! Okamžitě jsem volala do Brna jestli
mě vezmou i když spádově patřím jinam a vzali,a musím říct ,že jsem
spokojená,jak s doktorem ,tak i sestřičky výborný!!! Jezdím do
Brna-Bohunice.Příští týden tam jedu na kontrolu,tak doufám že mi pan
doktor řekne že už můžu začít rozcvičovat pohyb,byla bych moc
ráda!!!Dneska jsem umývala okna,prala záclony a tak jsem to asi nějak
přehnala,bolí mě záda a nohy,jsem hloupá a vím že to budu potom
cítit,ale nedám si říct,to zase bude noc,achjo!Dobře mi tak,ale když ty
okna to tak potřebovaly,ale záclony sundával a věšel manžel.Holky
mějte se moc hezky a hlavně bezbolestně.PETRUŠ-zajdi si na
injekci,ta uleví a někdy i pomůže.Tak dobrou noc pa,pa Zdenka
Zdravím
pospisiloka
| 28. 4. 2008 18:14
všechmy marody .Tak jsem se objednala na ortopedii ale jsem objednaná až na 14.5.Petra
Zdravím všechny.........
naomi
| 28. 4. 2008 11:43
op přeji ti v lázních hodně pohody a hlavně ať ti to zabere, ono vždy začátky jsou krušné, je toho moc najednou, ale bude líp .
Regino, já jsem taky moc ráda, že ti léky pomohly a ulevilo se ti. Měla bych na tebe dotaz, nevíš o nějakém dobrém neurochirgovi v Moravkoslezském kraji, já se bohužel už k tomu svému nedostanu a také bych nejraději změnila svého neurologa, protože o vše, abych žedonila a přehazovali si mě jak horký brambor, už toho mám tak akorát dost, bolesti jak hrom o infůze musím žádat, kdo mi je vůbec napíše, hlavně, že každý říká.....už jsem je měla dávno mít, ale nikdo je nechce napsat, dnes jdu ke svému neurologovi a ten říkal, že je teda napíše, ale ten přístup. Ještě mě chtějí poslat na magnetickou rez, RTG, EMG, takže se to zase protáhne. V Ostravě Porubě jsem byla objednaná půl roku předem k neurochirugovi, a jak jsem tam dorazila, tak mi bylo řečeno, že své pacienty přenechá jinému, to nejenom mne naštavalo, protože už zná můj zdravotní stav a první operaci mi dělal....., a teď mám jít k jinému, ale nakonec jsem k němu šla........, , kam mne poslal, to jsem už napsala výše. Tak bych chtěla poradit, zda neznáš někoho dobrého, jaké máš ty nebo ostatní zkušenosti. Předem moc díky
Den D -
Regina
| 27. 4. 2008 22:18
si nenechám rozhodně ujít - své přípravy jsem popsala v 55 - Jinak bych potřebovala zmenšovací dryák a pak bych se poslala Op celá , ale opravdu jsem svižnější a tak mám radost i takhle je to snesitelnější - ale zlepšení rozhodně neodmítámjá chci být ještě čupr .a nechci se nechat bolestmi umořit a to přeji i vám všem -
a zaklínám je velkým zaklínáním , aby jsou-li z vody ať s vodou ulynou, jsou-li ze zimy ať se teplem rozehřejí a jsou-li z větru ať s větrem odvanou, - a již déle potíže nikomu nečiní - tfuj - tfuj - tfuj - honem větře duj !!! - -
super
op
| 26. 4. 2008 18:43
budu čekat balík. Regino, jsem ráda, že se Ti to zlepšuje, ale klidně přihoď taky něco, at to vezmu všechno najednou, děvčata tak ráda bych vám poslala alespoň trošku toho teplého bahna na prohřátí, když sluníčko je tak skoupé.....Tak alespoň v pondělí v 9,30 na vás budu v bahně myslet, třeba vám to pomůže. A děvčata pozor, ve středu pořádné teplé prádlo dospod, za letu to bude foukat, teplé ponožky a kočku na záda a třeba i za krk. Přeji vám dobrý let a ještě lepší přistátní - nejako ta v příloze - ta si určitě přihnula víc z kotlíku poznání...... Všem krásným, mladým a zdravým - jako jsme my všechny - LETU ZDAR !!!
Op A Regina
pospisiloka
| 26. 4. 2008 18:25
Op -zada klidně zapakuju a pošlu jé kdyby to tak šlo
REGINO_zdravim te a jsem moc ráda že je ti o tolik lépe,mám radost.Petra
Pro "bahňáka obecného" i ostatní -
Regina
| 26. 4. 2008 18:22
zdravím vás všechny - já jsem po delší době sama se sebou spokojená - moje "anabáze" s infusemi a následným upravením léků nese své plody - APO- GAB 300 mg beru od minulé soboty - 4 dny po 1 kapsli - 3 dny po 2 tkapslích a ode dneška beru 3 kapsle 3 x denně a tak to taky zůstane. -
začínají se mi prokrvovat končetiny a moje nešikovné ručičky mě začínají poslouchat. Doufám, že se to ještě trochu vylepší. Paní doktorka mi slibovala zlepšení po 3 týdnechono to zabírá dříve. Mám z toho velikou radost a nedalo mi abych se o ní nepodělila s vámi. -
15.5. jdu na kontrolu a pak by měla následovat cílená rehabilitace -
- netrapte se bolestí a snažte se využít všech možností, které dnešní medicína má - vždy se najde něco co by vám mohlo pomoci - Jsme mladé a krásné a máme právo žít snesitelně - bez bolestí a strastí
Hoď je sem,
op
| 26. 4. 2008 18:11
v pondělí i je nechám zvalchovat.....
lázně
pospisiloka
| 26. 4. 2008 17:58

Jak jsem pochopila Op tak jseš v láznich tak ti přeji přýjemny pobyt a at ti to tam pomuže! !! A nechceš tam poslat ty moje záda??????
Masáž
op
| 26. 4. 2008 17:12
Já jsem teď v lázních a včera jsem musela masérku mírnit. Ona má asi tak 90kg a když se o mne opřela, tak to bylo jako když mi po obratlích přejíždí tank. Takže všeho s mírou. Nech si to opíchnout a uvidíš.
op
pospisiloka
| 26. 4. 2008 16:28
Op moc dekuji já si to taky myslím ze by ty moje zada potřebovaly opich nebo obstřik ja nevim,nedávno jsem měla rehabku ale absolutně mi to nepomohlo to bylo hlazeni a né masírovani...No uvidím Petra
Petro
op
| 26. 4. 2008 13:13
to všechno může být od páteře. Píšeš, že s ní máš problémy. Někde se něco "kouslo" a dráždí to nerv, co jde do nohy, takže klid, mazat a pokud to nepovolí, tak k doktorovi na opich. Hodně štěstí. op
ZADA
pospisiloka
| 26. 4. 2008 12:55
POtřebovala bych děvčata poradit mam problemy s páteří větsinou s krcni a hrudni a ted asi 1 tydem me boli v oblasti kříže a brni me i noha a ruka ale ta ruka vím že muže být od kr.páteře...Poradte


Díky Petra

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
25. 4. 2024 19:17
70308
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Jaroslava Svobodova
25. 4. 2024 12:31
407
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video