Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Miniakupunktura -
Regina
| 11. 4. 2008 13:56
Budete-li mít zájem můžete se podívat na odkaz :

http://www.sujok.cz/?…

http://www.volny.cz/…_jok/systemy.htm - - jsou tu popsány body a mapky na různých částech těla - tento je obsažnější a názornější -
Naomi -
Regina
| 11. 4. 2008 13:24
zdravím a nezoufej - magnetická resonance nebolí - jen tě při ní bolí uši - vysílají Ti různé zvuky a podle odezvy se Ti zobrazuje po plátcích celá páteř - tam se zachytí všechno -
Pro toho kdo sháněl Dornovu metodu http://www.dornova-metoda.com/…-dieter-dorn.htm - snd se odkaz hodí - a já hledám dál tu mapku reflexních bodůn a rukách -
hezký den všem
naomi
| 11. 4. 2008 13:17
Tedunko, Zdeničko, děkuji za podporu, já na vás všechny také myslím. a cítím s vámi. Já se také strašně moc těším na to až mi se zády něco provedou, protože je to opravdu ubíjející, zase jsem zhodila 3 kila a to je pořád dokola.
Já chodila i do centra bolesti, na infůze, obstřiky kortikoidní, v nemocnici obstřik pod CT, ale nic......., ještě navíc jsem byla předávkována....... včera mi aspoň trochu zabraly injekce od doktorky, aspoň na tu nohu a prý to budu muset vydržet do kontroly koncem dubna, ale i 14 dnů čekání je pro mne dost. Na infůzich jsem už měla být dávno, ale můj neurolog říkal, že mám počkat na kontrolu u neurochirurga ( to říkal začátkem března) ten prý mne nechá v nemocnici a udělá i mag. rezonanci. Tedunko, kdyby nám to tak pomohlo jak jiným, tak to bylo opravdu úžasné . Já věřím, že jo.
Op máš pravdu s posudkovýma, taky by to měli zažít, aby věděli co to je.
Všechny holky.......držte se , pa pa.
Jsme zdravé, mladé, krásné a nedáme se -
Regina
| 11. 4. 2008 13:07
taky to se mnou mává - dnes v noci jsem se probudila v 1/2 3 a ne a ne zabrat - nakonec jsem se naštvala a vstala, rozpustila jsem Aullin a udělala jsem si teplou citronádu - na noč. košili jsem si vzala chlupatý svetr - pochopitelně teplé fusekle - naplnila jsem 2 PET lahve - zbalila se do TV pytle lahvemi jsem si obložiila bůčky a takto vyzbrojená jsem si sedla do křesla k PC - mám "seniorské" vyšší s dřevěnými područkami, pod zadkem zvýšený polštář a na opěradle molitanový obdélník - aby se mi nenamáhal krk - maxibalon si posunu až pod stehna -vysunu klávesnici a "jedu" -
Proč to ale píši - zabrousila jsem na http://www.dusecz.com/ jestli to neznáte tam se občas najdou zajímavé články - s různou technikou relaxace a aloternativními léčebnými postupy -
Su jok - korejská metoda akupunktura na dlani - ruky - jen se podívejte a možná se bude hodit - Člověk zkouší všechno, ale není to samospasitelné - měla jsem 30 jehliček asi 2 cm - 30 - 45 minut - stimuliované body po vyjmutí jehliček slabě krvácely / temně rukou krví/ - nicméně i přes bodouvou bolest se to dalo vydržet - body jsou vyhledáváné akupresurou - možná mím někde mapku - pohledám - Zatím se mějte fajn dospala jsem to dopoledne
Krásné dopoledne
op
| 11. 4. 2008 08:39
všem bolavým....to je tím bláznivým počasím, jeden den tak, druhý den jinak... taky dneska nevím jak sedět, ale opakuji si - jsem zdravá, jsem zdravá, jsem zdravá, jak mi doporučil pan doktor, ale ono to prostě nějak nezabírá, tak se pokusím to nějak "rozkývat". Každému, kdo o nás rozhoduje (hlavně posudkářům!!) bych přála alespoň dva dny prožít, jako my... Děvčata, my se nedáme, - jsme zdravé, jsme krásné, jsme mladé, jsme zdravé........tak prima den a vydržať !
Hezký den bez bolestí
tedunka
| 11. 4. 2008 07:19
Ahoj všichni,co máte takové noci jako Naomi.Je mi tě fakt moc líto.Já mám už 3 po sobě jdoucí noc stejné problémy.Na dnešek jsem si musela ráno v půl druhé píchnout injekci proti bolesti.Mám od svého doktora doma v zásobě Dolminu v injekcích,stříkačky,jehly,dezinfekci.Není to žádný zázrak,ale umožní mi to alespoň dvě hodiny se vyspat.Minulý týden jsem se objednávala ke svému ortopedovi na cílený obstřik.Je to sice s kortikoidem a píchá ho jen jednou za čtvrt roku ale do půl hodiny cítím úlevu a pak zhruba na týden ty ostré bolesti ustoupí a můžu alespoň trochu fungovat.Fakt se moc těším až mi to na Homolce zpevní destičkami.Včera jsem mluvila s jedním pánem,kterému to udělali a on jezdí normálně na kole,hraje fotbal.Občas ho prý jen loupne v kříži,jinak je to fajn.Nebylo by to úžasné? .Přeji co nejméně bolestí
Naomi
Zdenicka
| 10. 4. 2008 16:29
jéjdanánky,to je zlé,je mi Tě moc líto,ale moc dobře to znám.Přeji Ti
ať Ti aspoň ta injekce na chviličku zabere,ale asi na Tvém místě bych
už se těšila na operaci.A co kapačky?ty nezabírají?,že by jsi šla do
nemocnice na 10 kapáků?Přeji krásný a bezbolestný zbytek dne.pa,pa
všem přeji hezký den......
naomi
| 10. 4. 2008 13:33
ahojky, i když jsem měla krušnou noc a také ráno ( celé dopoledne) stojí za dvě věci. Nohu skoro vůbec necítím a bolesti jsou příšerné, kdy už to konečně skončí. Musela jsem požádat známou aby mne odvezla k doktorce, já bych to s tou nohou neodřídila. Ach jo. Dala mi injekci a obstřik......říkala mi, že má dva pac., kteří byli na op. a páteř jim spevnili a mají klid od bolestí, tak to je úžasné , kéž by mi s tím také konečně něco udělali. Už mne ty bolesti opravdu ubíjí.
To je dobže že aspoň nekdo z nás může spát, moc jim to přeji. Tak zatím pa, jdu zase ležet.
Huráááá!
Zdenicka
| 10. 4. 2008 11:25
Přeji krásný den,to je dobře že jsi se vyspala bez prášků .Tak se drž a odpočívej ahoj Zdenka
Krásné ráno
op
| 10. 4. 2008 07:32
snad už bude líp, spala jsem dnes bez prášků a byla vzhůru jen chvilku a zase jsem hnes usnula - sláva tak jen doufám, že to vydrží. Viroza je taky na ústupu, já snad konečně zvítězím..........tak príííííma den.
Děsím se jít si lehnout
op
| 9. 4. 2008 21:05
Začal se mi už bouřit žaludek, takže vysazuji všechny léky - olfen, monoflam, ibalgin, a všechny druhy brufenů - prostě musím nějak přečkat. Nerada bych si vyvolala opět vředy, to by bylo už dost navíc. Mám zdravotní matraci, polštář, lehkou deku, ale bolesti si nevybírají... záda, ruce, kyčle.... podle dr. ale to prý je psychické...Jdu číst a třeba u toho usnu, když jsem se tak dlouho už nevyspala. Podle předpovědi počasí si zase užijeme výkyvů... tak dobrou a bezbolestnou noc.
Dobrou noc
Zdenicka
| 9. 4. 2008 20:34
Ahojky,přeji Vám krásnou a bezbolestnou noc.Op,co
bereš za léky proti bolesti?Já teda beru ibuprofen,ale to jen při těch
normálních bolestech,ale když už nemůžu tak si vezmu novalgin,ten se
ale opravdu může brát na silné bolesti,ten mi dávali v nemocnici po
operaci,je teda na předpis,ale mě pomáhá.I když každému pomáhá
něco jiného.A také na každého působí jinak.Ahojky Zdenka
Ahojte
Zdenicka
| 9. 4. 2008 12:21
Holky,moc vás zdravím,musíme vydržet a bojovat,naše zdravotnictví
opravdu stojí za 2 věci.........,nebudu psát za jaké,určitě víte za
co.S tou alergií také bojuji,mám astma a samozřejmě alergii na co se
dá.Mě nestačí jedna nemoc,musím toho mít víc,prý abych se
nenudila. Holky ,džte se!!!! Regi,držím pěstí štěstí ať
p.doktorka uleví aspoň na chvíli od bolestí.Přeji krásný den
Zdenka
Omyl
anonym
| 9. 4. 2008 11:06
Můj poslední příspěvek jsem spletla, patřil do jiné diskuze. Snad to tolik nevadí, ale o tom zájezdu sem nepatří, tak promiňte.
Regino
op
| 9. 4. 2008 10:32
a nějaký šikovný kovář v okolí na zbroušení by nebyl???????
já se držím zuby
op
| 9. 4. 2008 10:31
nehty, ale už nevím čeho ještě se chytit.... a ta potvora sluníčko, které by nám všem určitě zvedlo náladu se pořád schovává... tak alespoň takhle přeji hezké dopoledne, odpoledne a prostě celý den.
Ahojky děvčata-
Regina
| 9. 4. 2008 09:26


já se necítím vůbec dobře- protože se mi k těmto "milým potížím" přidala nějaká alergická rýma, mám tudíž oteklé sliznice - frakám a co je nejhorší - tlačí mě ty nové zuby, ale když si je dám obrousit, tak mi pak budou padat snažím se fetovat ci se dá - Stomu paradentol střídám z šalvejovým nálevem - ale stále jse´m ze všeho dojmutá k slzám - doslova !!! -

Dokážu pochopit vaše rozpoložení ohledně zdravotnictví - jsem ráda, že jsem už v důchodu, dnes bych dělat nechtěla - co se dnes vymýšlí "za novoty" - není opravdu pro lidi ani pro personál zdrav. zařízení - Škoda se rozčilovat . škodí to zdraví a máme ho pomálu a platíme za něj víc a víc -
Zatím ahojky já se jdu zušlechtit a jedu " výletovat"-
- Ahoj a držte se - ono nám nic jiného nezbývá
Cvičím
op
| 9. 4. 2008 08:12
taky, bez toho bych se asi už nehnula vůbec. Rehabilitaci jsem taky absolvovala, ale prý mám vypadnout z každodenních starostí a věnovat se jen sobě, tak to zkusím, co to provede.
Dobré ráno
anonym
| 9. 4. 2008 08:04
všem. Op, o zdravotnictví je škoda mluvit. Já včera byla na schůzi důchodců a jedeme na zájezd v květnu do Milotic u Kyjeva a do Modré u Velehradu. Znáte to tam někdo? Na netu se mi nepodařilo celkem nic najít. Pak jsem měla ještě schůzi zahrádkářů. Tak to byl náročný den.
Lázně pomohou až za nějakou dobu, napřed to je vždy horší. Já už do lázní nejezdím, raději si cvičím sama a občas zajdu na masáž a je to dobré. To cvičení je nejdůležitější, jenom si zvolit, co komu vyhovuje. mějte se dobře.
Hezké ráno
op
| 9. 4. 2008 07:49
po prochozené noci, už mne to nebaví, prášky nezabírají. Regino, mám taky jít do ambulance bolesti, jsem objednaná na 25., ale protože budu v té době v lázních, musím to přesunout. Upínám se teď na ty lázně, ale nedělám si iluze, minule mne to naopak rozhodilo a bylo mi ještě hůř... Děvčata, naše zdravotnictví - dneska jela dcera s vnukem do Prahy (přes 100km) na Bulovku do alergologické poradny na testy. Malý ma potravinovou alergii kříženou s přírodní. Měli tam být přes v půl deváté. Teď mi volala, že jim sestřička volala na mobil, když už stáli před nemocnicí v Praze, že nemají jezdít, pan dr. jde dneska na operaci nosních dutin - oni to nevěděli dřív??!!! No tak zase nasedli do auta a jedou domů - náklady na cestu zaplatí kdo? No není to k vzteku? Škoda slov. Přeji sluníčko do dušiček.
Zdravím -
Regina
| 8. 4. 2008 21:35
přeji vám všem Dobrou noc - - jsme na tom tak nějakm podobně- výkyvy počasí = zvýšená citlivost , neklidné noci, omezení hybnosti atd..... však to známe všichni - ale člověk se nechce poddávat a bojuje s bolestí jak se dá -
já jdu zítra do Bolesťové poradny k lékařce co dále po těch infusích - jsem sama zvědavá jak budu pokračovat v léčbě - dám vám vědět - myslete na mně po 13 hodině a držte palce - byl by vtom , aby konečně něco nezabralo !!!!! -
tak to se nepovedlo
Zdenicka
| 8. 4. 2008 20:23
Ta fotečka se nějak nepovedla
už aby to bylo!
Zdenicka
| 8. 4. 2008 20:21
Opravdu,už aby to bylo,já už jsem úplně zapoměla jaké to je,když človíčka nic nebolí ,ale snad se toho dočkám,přeji Vám krásnou noc a hlavně mírnější bolesti pa,pa
záda+počasí
naomi
| 8. 4. 2008 19:58
Ahojky, tak u nás taky konečně svítilo sluníčko.
Taky jsem tak nějak podobně s tím spaním, ale i přes den, někdy je to k nevydržení. Držte se holky a snad ty noci a dny budou lepší-bez bolesti
Už je na čase
op
| 8. 4. 2008 16:44
aby se to ustálilo, dneska jsem opět putovala ve 3 ráno pro prášky, pak jsem ráno k neprobuzení... začarovaný kruh. Tak snad snad...Hezký podvečer.
Ahojky
Zdenicka
| 8. 4. 2008 15:40
Ahoj holky, dneska krásně svítí sluníčko,tak snad nám bude líp.Mějte se hezky ahoj
chumelit?
Zdenicka
| 7. 4. 2008 15:26
to snad né,u nás teda prší od rána,ale sníh?! to už nééééé!Už je mi to jasný proč mě dneska tak bolí záda.
Nejhorší
op
| 7. 4. 2008 12:02
je to vždy kolem 3 hod. ráno, to nevím, jak si lehnout, nakonec to vzdám a jdu pro prášek. Dnešní počasí se mnou taky mává, takže jsem totálně rozklížená. Před chvílí začalo chumelit... Já chci do teplých krajin......... Tak děvčata (možná i kluci-pokud sem občas zabrousí) vydržte.
Op
Zdenicka
| 7. 4. 2008 10:48
Ahojte,přeji krásný týden i když to počasí nějak nepřeje......Taky
se už těším až pojedu do lázní,ale asi to ještě chvilku potrvá.Měj se
tam krásně. Dneska mě bolí záda a nohy jak čert,ale asi to bude i tím
počasím.Mějte se pěkně a bolesti ať jsou pryč.papa Zdenka

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video