Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Ahoj
Zdenicka
| 25. 4. 2008 23:45
dobrý večer,teda už je skoro půlnoc,právě jsem dožehlila a tak jsem se
musela ještě sem podívat.Na tu koňskou mast jsem se dívala,no,nemusí
být špatná,je tam mnoho bylinek,tak to vyzkouším a pak dám vědět.
Jejda,v bahně myš?Tak to teda nevím co bych dělala,asi hodně nahlas
křičela a rychle bych vyskočila z vany,už by mě tam nikdo nedostal!Stat
se může ledacos,já vím,ale že....?! Raději tam teda opravdu nešmátrej.
Měj se moc hezky a užívej pohodičky ahojky a dobrou bezbolestnou
noc,plno krásných snů Zdenka
Koňská mast
op
| 25. 4. 2008 21:48
viz stránky http://www.salvia-zdravavyziva.cz/…konska_mast.html tak tam jukněte a vyzkoušíme to. To by bylo, že to neporazíme alespoň částečně, když ne zcela... tak pa
Musím se přiznat
op
| 25. 4. 2008 21:42
že nejvíc si lebedím a opravdu rochním v bahně, které mám až po krk. Sedím v kádi s teplým bahnem, nikde moc nešmátrám (to po zkušenostech z Velichovek. kdy spolupacient šmátral a našmátral myš!!!!!!!!) a myslím na to, jak to dobré vstupuje do mého bolavého těla. Bahno má 40 stupňů. A pak masáž a potom ještě horký parafín na bolavou krční páteř, ramena a ruce až po lokty - to je mi příjemnější než ty bublinky. Ale každý den se to střídá, takže si přijdou smysly na své, ty vodní radovánky jsou zase opravdu voňavější, (přísady levandule, meduňka, kosodřevina). Jen bych ráda už tu úlevu taky na sobě cítila, ale zatím je to spíš horší... v levé kyčli mi to drhne, jak když tam mám písek, zkrácené šlachy na rukách bolí - dnes to je na den přesně rok, co jsem byla ve Vysokém nad Jizerou, v Ústavu chirurgie ruky na operaci pravé ruky s rhisatrozou. Tužku už udržím, ale něco těžšího ne, bolest zmizela, ale je zase jiná... Tak musím doufat, že s další lázeňskou léčbou a teplým počasím, které snad už konečně přijde, se mi to zlepší - o zádech nemluvě.... Děvčata, nedejte se od doktorů obalamutit, chtějte co nejvíc - rehabku, masáže atd., děláte to pro sebe, abystese zbavily bolestí. Dá se naučit s ní žít, ale mysím , že se dá i mírnit. Slyšela jsem samou chválu od masérek na "Koňskou mast", která je tuším z kaštanů. Je několik druhů, chladivá, mentolová a "horká" a ta prý je na naše problémy nejlepší. Mají ji mít ve zdravé výživě nebo v lékárnách - kelímek (nevím kolik váží) za cca150,-Kč. Až přijedu z lázní, určitě se po ní podívám. Tak hlavu vzhůru, my se s tím popasujeme a ZVÍTĚZÍME !!! Noc bez bolestí přeje Olina
Ahoj holky!!!!!
Zdenicka
| 25. 4. 2008 20:24
Všechny zdravím!!! OP- snad ta ůleva nastoupí! Úplně vidím jak si lebedíš v těch perličkách,hm...to musí být příjemné! Měj se tam moc krásně a ať už se dočkáš účinků!!!pa,pa
Hlásí se
op
| 25. 4. 2008 15:10
Bahňák, ahoj děvčata. Musím konstatovat, že úleva od bolestí 0, naopak se přidaly další, ale snad to sje reakce na všechny procedury a teď po týdnu se to srovná. Měly byste slyšet to hekání při tělocviku, když se nás tam sejde 10 bolavých... Na mně to není vidět, ale bolí, bolí....Každý den průměrně 3-4 procedury - střídavě - jeden den bahno, masáže, parafínové zábaly, soluxy atd., další den vodní hrátky - masáže proudem, perlička, bylinkové koupele a k tomu tělocvik... takže po obědě jsem mrtvá.Výborně vaří, výběr ze 3 jídel jak k obědu tak k večeři - a i teplé večeře, takže tam absolutně nikdo nemůže zhubnout , navíc zákusky , tak jsem si je nechala změnit na ovoce. Jen počasí kdyby bylo lepší. Přeji nám všem, ať nás nic nebolí a nebo alespoň míň. Všem dny plné pohody. op
Ahoj
Zdenicka
| 24. 4. 2008 13:58
S tou neurologií máš pravdu,je to jen mezičlánek k tomu aby člověk měl
více lítání po doktorech,a aby měl víc papírů k žádosti o
inv.důchod.Držím pěstičky,ať pan doktor říká jen samé pozitiva!!!!
Jinak všem přeji krásný sluníčkový den a ať nás nic nebolí!!!! Ahoj Zdenka
Ahojky všem.......
naomi
| 24. 4. 2008 11:45
konečně jsem tady zase na chvíli. Na neurologii to znám ty kontroly, nic nového, počkáme až co řeknou jiní, třeba na neurochirurgii, připravte se na další operaci, napíšu Vám nějaké léky, musíte se stím smířit, lepší to nebude....atd., ale si říkám, že musí to být lepší . Já jsem chodila na masáže hrudní a bederní, tak to bylo super, mírná úleva, ale ty bedra to je děs. Zítra jedu na neurochirurgii s nálezy, tak uvidíme co mi řekne pan doktor. Mějte se všechny moc fajn .
Zdravím
Zdenicka
| 23. 4. 2008 21:34
tak jsem se konečně dostala k PC ,u
neurologa to proběhlo nic-moc,protože nového nic není ,čeká se až
pojedu do Brna na kontrolu,pak budeme zase chytřejší.Napsal mi
léky,nijak zvláš´t nevyšetřoval,protože se nemůžu zohnout,podíval se na
jizvu a šla jsem domů. Držím pěstičky ať polykání pilulek má nějaký smysl a je už dobře OP ta se má ,doufám že si lebedí! Měj se krásně ahojky Zdenka jsme krásné,mladé,hezké
Když je jednomu ouvej -
Regina
| 23. 4. 2008 13:39
tak se na ně rád obrátí
tak jak jsi dopadla na neurolorgii - doufám, že dobře, proto jsi tam přece šla no né? -
Op se nám již čvachtá v bahně a moc si lebedí - ná net k dispoisici a tak se na 55 a více ozvala.
Já jsem na tom teď tak, že si zvykám na nové kapsle a snad zaberou - měly by být proti kosterním křečím tak jsem zvědavá jen co míi zaberopu budu jak mladice zatím nashle a měj se fajn. -
Ahoj holky
Zdenicka
| 22. 4. 2008 22:42
Moc
Vás zdravím a doufám ,že jste zdravé a nic velikého Vás netrápí.OP-ty
už jsi v lázních,tak Ti přeji ať se máš krásně! Jsme
mladé,krásné,zdravé.... Zítra jdu na neurologii,tak si to tam vychutnám,jak já ty doktory už nemusím....,ale když je potřebuji!Mějte se pěkně ahoj Zdenka
Krásný večer
Zdenicka
| 18. 4. 2008 21:46
Ahoj holky,všechny Vás moc zdravím!!!! Op,je už cestovní horečka? Měj se tam moc krásně a užívej si pohody a klídku a hlavně toho,že Tě tam budou jen obskakovat a rozmazlovat!Ještě jsem Vám chtěla říst že už mám manžílka doma,huráááá .Mějte se moc hezky ahoj Zdenka
Připravená
op
| 18. 4. 2008 19:54
nejsem, před chvílí jsem dorazila od rodičů, ještě jsem je i sebe byla trošku potěšit. Ač mi už tři dny třeští hlava, nemohla jsem odjet, abych je nenavštívila - viz 55 a internet. Ještě v neděli budu "hlídací babička"-mladí chtějí jet na kola, a pak se snad sbalím a v pondělí odjedu. Krásný večer a sobotu a ať nás nic nebolí.
Pozdrav z Hlučína -
Regina
| 18. 4. 2008 09:32
-
zdravím - ono to vypadá zle, ale k to nenípí. doktorka mi přidala jen jeden prášek - a ten vlastně taky vymnělnila za jiné myorelaxans - Jinak jsem Tralgit či Tramal kapky brala již dříve - a Ultracord - je vlastně Paralen + Codein - / codein zvyšuje účinek Paralenu/ - takže v součtu celkové "nálože" bych měla mít naopak odlehčený přísun "jedovatin" - a nakonec bych si nemusela píchat Tramal injekce - což mě také dosti otravovalo -
Doufám, že dnešek u vás všech proběhne bez větších potíží a o víkendu se budete moci "rozšoupnout" -
Op - doufám, že máš již sbalano a jsi připravena na cestu
Regina
Zdenicka
| 17. 4. 2008 21:33
ahoj,ty jsi teda vyfásla léků! Jak psala Op,chudák žaludek,ale když to jinak nejde! Hlavně aby zabraly a pomohly! Měj se pěkně ahoj Zdenka
Regino
op
| 17. 4. 2008 13:59
to když vše spolykáš, tak už nemusíš jíst, že... chudák žaludek. Ale já vím, když to jinak nejde....Na bahýnko se těším a parafín budu mít na ruce určitě. Teď jsem přijela z nákupu, aby taky byly zásoby. A protože budou rušit Hypernovu (přestavují ji) tak tam je výprodej všeho možného, tudíž jsem nakoupila i věci, které nutně nepotřebuji, ale hodí se třeba jako dárek... jako chňapka za 1,-Kč, modrobílý kostičkovaný odpařovák na na radiátor za 48,- (ze 150,-)a pod. ceny, no nekupte to...Přijela jsem jako vánoční stromeček, protože jsem před tím byla ještě pro maso v Globusu, do Hyper jsem jela jen nakouknout... Vypadá to,že se snad i sluníčko proklube ven. Potřebovala bych aby zítra nepršelo, chci konečně vyrazit na Mělník. Tak hezký zbytek dne. op
Pro Op a ostatní -
Regina
| 17. 4. 2008 11:47
Zdravím vás všechny -
Op -lázně Ti určitě pomohou - budeš se moci starat jen o sebe, jídli dostaneš na stůl jen co zasedneš - nebudeš muset dělat nákupy ani velké prádlo jenom si pořád budeš říkat co, že je tam u nás doma -
Takové bahníčko není k zahození, já měla ráda i
parafín - pěkně tě rozehřeje a napětí povolí -

A jak jsem dopadla já u lékařky v úterý ? - Celkem dobře - na bolesti mám užívat i nadále Tralgit. gtt. - dle potřeby - Ultracord - dle potřeby - je to opoid kříženec Paralenu a codeinu - nově zavedený - /já když mi zjistili na krčním, že mám alergii na Ibuporfen - tak mi ho pan doktor dal oddělěně a mluvil o tom, že je ve zkoušení - tenkrát mi zabral /a tak by to mělo být přínosem. -
Na zmírnění brnění rukou a zlepšení jemné motoriky jsem dostla Gabapentin 300mg - postupně zvýšit na 3x300mg - Takže se budu krmit měsíc a 15 .5. jdu na kontrolu - pak se budeme domlouvat na vhodné rehabilitaci -
Snad se vylepším, alespoň trošičku a bude opět veseleji -
mějte se dobře a užijte si dny bez trápení a bolesti ty nás nesmí umořit a by v tom byl aby nebylo lépe
Všem
op
| 17. 4. 2008 07:24
bolavým děvčatům /i klukům/ krásný den. Do lázní jedu viz http://www.laznekundratice.cz/cz/index.php?…
ale zatím mi nedorazil papír, že mám nastoupit. Volala jsem tam, oni zase nemají papír z pojišťovny, byť na pojišťovně se dušovali, že to poslali - Kocourkov. Mám s tím ale určitě počítat, tak musím věřit, že ano.Dneska mne mimo páteře bolí navíc ještě hlava, takže to bude den...Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko a už konečně sviť a hřej, prosím za všechny.....
Děkuji
Zdenicka
| 16. 4. 2008 20:16
za podporu.Snažím se jak to jde,ale já bych tak potřebovala se
normálně hýbat,ale bohužel!Kam jedeš do lázní? Já bych taky jela,ale to
asi až trochu rozhýbu páteř,teda až mi pan doktor dovolí rozcvičovat
pohyb,tak to tak vidím až na podzim a to možná,k doktorovi na kontrolu
jedu v květnu.Tak uvidím co řekne,ale musím říct že mě záda,nohy bolí
dneska jako hrom!!!!Mějte se moc krásně a bezbolestně ahojky Zdenka
Zdeničko,
op
| 16. 4. 2008 18:34
když marodí chlap, je to hrůůůůůůůůůza. Ten můj měl teď jen virozu bez teploty a užila jsem si...... a což krční páteř...Jemu je určitě daleko hůř než Tobě viď - vydrž, nejsi v tom sama, všechny to známe a držíme Ti pěsti. op
op
| 16. 4. 2008 18:32
se snad už začnu do těch lázní těšit. Telefonicky mám slíbený termín 21 - pondělí, ale zatím mi pozvánka nedorazila. Doma marod pořád brblá, chrhclá, smrká, venku hnusně=záda+ruce bolí - prostě už potřebuji teolé bahýnko a opečovávat. Vím ale jistě, že po týdnu až 10 dnech toho budu mít plné zuby a budu zase pospíchat domů - to mám předepsané lázně na 28!!!dnů. Uvidíme, jak to všechno dopadne. Hezký večer. op
ahoj
Zdenicka
| 16. 4. 2008 12:02
Ahoj holky,já snad už tu bolest ani nevnímám,je to děs!Včera mi
odvezli my odvezli manžílka do nemocnice,zvracel už od pondělka a
točila se mu hlava,nemohl ani chodit.No hrůza, po vyšetření bylo řečeno
že má bloklou krční páteř,paráda,tak jen to už nám chybělo,nestačí že
já se nemůžu hýbat ,tak
je v nemocnici na kapačkách.Mějte se hezky,jedu na poštu,prý mám moc
peněz ,tak se jich musím zbavit.Ahojte Zdenka Jsme krásné,mladé a hezké
Ahojky děvčata,
op
| 16. 4. 2008 09:28
trpíte změnami? Snad už se to vylepší a budeme se zase moci hýbat. Přeji pokud možno bezbolestné dny. op
Krásné pondělní ráno ze Slezska -
Regina
| 14. 4. 2008 08:20
mladé a krásné -
posílám vám všem -
ať tento týáden proběhne pro nás "zborceninky" příznivě - bez velkého náporu a bolestí - Ať nám tělo dovolí co nejvíce přijemných aktivit , bez nějakých zádrhelů - to přeji ze vám všem a vím o čem mluvím -
Zdravím
op
| 14. 4. 2008 07:33
všechny zdravé, krásné a mladé kočky. Dneska si dám oraz, protože jsem tady měla v sobotu i neděli vnoučka, tak záda dostala co proto - 11kg je na mne už váha. Večer jsem práškovala, ale "je to tam", tak dneska klídek. Krásný den.
Já zapoměla!
Zdenicka
| 13. 4. 2008 22:05
Jsme zdravé..,krásné......,mladé.....
Ahoj
Zdenicka
| 13. 4. 2008 21:24
moc Vás zdravím,tak jaký byl víkend?U nás byl krásnej,v sobotu jsme
byli v Brně a dnes jsme byli na zahrádce,já jen radila a dělala
dohled,taky jsem houpala malou na houpačce a moje drahá polovička
pracoval. No,někdo to udělat musí.Holky zítra jdu na neurologii,jdu tam
zcela zbytečně,protože kontrola v Brně ještě nebyla,tak není nic
nového,akorát mi napíše léky a pak honem,honem,jedeme s malou do
Olomouce na alergologii.Mějte se moc hezky ahojky
Přeji všem
op
| 13. 4. 2008 09:39
krásnou slunečnou neděli,
ať nás nikoho nic nebolí,
sluníčko ať bolístky všechny zahladí
a duši pohladí.
Jsme krásné... mladé.... zdravé kočky....
Ahojky
op
| 12. 4. 2008 10:19
taky byla u vás taková "čina" v noci, není divu že nás bolí záda. Počasí je bláznivé a asi se zo toho zblázníme i my...V noci bouře jako v létě, liják, teď je zase zima... Děvčata, my se nedáme - jsme zdravé, jsme zdravé....a krásné... hezký den.
Ahojte holky
Zdenicka
| 11. 4. 2008 21:04
všechny Vás zdravím.Op, pěkně jsi to napsala o těch posudkářích,když si
vzpomenu na p.doktorku,která rozhodovala jestli dostanu ID nebo né,tak
je člověku do breku,ta uměla akorát posoudit že jsem na MD a proč chci
ID,nějak jí to pořát vadilo,když mi už podruhé řekla,že nemám nárok,tak
jsem se rozčílila a řekla jsem že teda to půjdu řešit jinam,ať mi dá
písemně že jsem zdravá,tak mě ještě poslala na vyšetření (které bylo
zcela zbytečné) pak mi teda dala aspoň částečnej ID,a neodpustila si
poznámku,že když ona byla na mateřské,tak brala 2000 a manžel jí musel
živit,tak sprosté jednání mají. Naomi,vidím,že všude to probíhá(ta
léčba) stejně,začíná to
obvoďákem,neurologem,rentgen,rehabilitace,kapačky,CT,neurochirug,PRTy.magnet.rezonance,vyšetření
poškození nervů(nevím teď tu zkratku),vyšetření kostí,vyš,alergie na
kovy a pak teda konečně ta operace.Holky všem držím palečky a co
nejmenší bolesti.Ahojky,jejda,to jsem se rozepsala!
Regino
op
| 11. 4. 2008 14:04
Díky, to je suprově popsané, jdu studovat - musím si ale přendat židli - nejlíp se mi klečí u PC na klekačce.....mačkání bodů zdar!!!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video