Plotýnky - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Plotýnky

Diskuze

Pétulka
cumacek
| 13. 2. 2011 18:43
Ahojky
tak to jsem ráda ,že tam budou ty zádíčka už se těším až mě budeš léčit to bude paráda.Já jsem dnes trichu blbla převlékla jsem peřiny a pak jsem odpoledne ležela.A co ta tvoje chřipka už je to lepší a kolínko-
Přeji hezký večer paaaa
Stáni
petraceb
| 11. 2. 2011 12:05
Ahoj Stáničko,
já si myslim, že patologa nechceš, kdo by jo . Myslim, že jsem tam psala, že jsem uvažovali i o spondylochirurgii, takže zádička tam budou . Pak jsem tam ještě zapoměla napsat taky radiologii. Kolinko je lepší, děkuju za optání, sice bolí při ohýbání s ním, ale jinak to jde. A co zádíčka? Jinak se mi vrátila opět chřipka, ale do práce musim. Děkuju za pofoukáníčko, hned je to lepší . Taky se opatruj, papa
Pétulka
cumacek
| 11. 2. 2011 11:00
Ahojky pétulko
tak atologa nechci já chci odborníka přes záda.tak s tím začniněco dělat at máme někoho kdo nás bude léčit.A jak je v práci a co kolínka fákám na dálku aby neboleli.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor at zase někde nespadneš.
Zárověn zdravím všechni ostatní jak se vám vede.Už jste tu dlouho nebyli.
Pétulka
cumacek
| 11. 2. 2011 10:59
Ahojky pétulko
tak atologa nechci já chci odborníka přes záda.tak s tím začniněco dělat at máme někoho kdo nás bude léčit.A jak je v práci a co kolínka fákám na dálku aby neboleli.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor at zase někde nespadneš.
Zárověn zdravím všechni ostatní jak se vám vede.Už jste tu dlouho nebyli.
zdravíčko -sluníčko
orchidey
| 11. 2. 2011 05:32
Marki a ostatní mam dobré skušenosti s bylinkami OKG a moc pomahají malým dětem kteří navštěvují školky a potom donesou bacili domů .Je to Alfa+ -je v ní 18 bylin jedinny produkt v kterém není olej.čistí pleť +tělo,působí proti obranyschopnosti a je antibiotická.Protizanětlivá a působí na všechny zaněty a žaludek+vředy ,opary.
.Vyborný na podporu imunity dětí?Dobrá na kašel,chřipku a nachlazení,čistí kreva může se kapat do ucha když bolív krku,potlačuje únavu .
bylinky a naše zdraví
daliborka
| 10. 2. 2011 22:54
Ahoj orchidey,bylinky jsou skvělé věci,taky jsi tím hodně pomáhám,povedlo se mi napojit na jednu bábu bylinkářku a opravdu umí spolehlivě poradit,největší úspěch mám s okem,po poranění šponou od brusky,se mi oko nechtělo úplně zahojit 3 roky a doktor řekl,že lepší už to asi nebude,bábina mi poradila kapat do oka odvar ze světlíku lékařského a po týdnu bylo velké zlepšení,sice to pořád není ono,ale o 70% je to lepší,za to jí moc děkuji a kdybys ji chtěla poznat,klidně se ozvi,Dalibor
vše pro naše zdraví
orchidey
| 9. 2. 2011 09:36



Ahoj nejsem svata ale taky mam své zdrav.problémy a ted sem je žačala řešit bylinkami .Pomáhají jak na hubnutí tak i na přibíraní a hlavně na zažívací problémy . Ted momentalně řadí chřipky a tu ted zahaním bylinkami .Někdo tomu nevěří ale ja od určité doby tak věřím všemu - pomohli mě i dceři
Jinak vím jaky to je když ma člověk bolesti zad - přeji vam aby se vám ulevilo co nejdříve .
Stáničko
petraceb
| 9. 2. 2011 09:05
Ahoj Stáničko,
a co když chci pak dělat soudního patologa?? Ještě by jsi chtěla mojí lékařskou péči?? . To byl samozřejmě vtip pro zasmátí . Můj sen je chirurgie a to buď břišní nebo ortopedie, spondylochirurgie (tj. páteře ), nebo pak anesteziologie a z interny jen gastroenterologie-endoskopie. Jenže vystudovat medinu v těhle letech, udělat atestace a pak dělat chíru asi neni moc reálné, kdybych nastoupila tak bych byla asi na kariéru chirurga stará. Možná tak ta anestezilogie nebo ta gastroenterologie. Nebo pak vážně jen toho patologa . Co takhle pročítám ty fóra pro mediky tak je dost studentů na medicínách, dokonce i prý jeden pán co je v prváku a je mu 37 let. I pár mediků mi řeklo, že tak zapáleného člověka do mediny jako jsem já ještě neviděli a že by bylo škoda to jen nechat svým snem. Ale straší mě ta práce, do práce musim chodit, abych se uživila a studium je 6 let, opravdu nevim jak to udělat. Jen těch knih co mám, od anatomie, patologie až po speciální chirurgii. Jsem cvok do toho . Ano do práce už chodim, měla jsem PN ukončenou ve čtvrtek s tím, že půjdu aspoň ten pátek do práce, ale místo toho mě vezli na tu chirurgii . Nooo to levé kolínko stále bolí, ono to bude ještě pár dní bolet, prý to bolí víc než zlomenina. Stále tam mám ten výron tak snad až zmizí tak to bude lepší. Tak to je super, že už je to u Tebe lepší , mám z toho velkou radost, jen tak dál . Tak papapapa
Pétulka
cumacek
| 8. 2. 2011 17:54
Ahojky
To by byl dobrý nápad aby jsi studovala medicínu to by si nás léčila to by bylo super.Tak s tím koukej něco udělat.Tak ty už chodíš do práce a co kolínka už je to lepší.U mě jo včera jsem byla na dalším ostřiku a ve čtvrtek jdu na další ted né už každý den.
Tak pa a zdravím vás všechny
markét tobě jsem napsala E-mail
Maky
petraceb
| 7. 2. 2011 15:29
Ahoj Markétko,
jééé já v tom nelítám sama?? No já se hledala až se našla . Taky mě mrzí, že Ti zdravíčko neslouží. Kdy už bude všemu konec viď. Záda jsou v pohodě, děkuju za optání, ale po tom pádu mě brní noha, ale snad to přejde, je to možná jen podrážděné. To je mi taky líto, že jsi musela na operaci, nebudu se ptát co se stalo, asi se to nesluší se vyptávat, ale doufám, že je vše v pořádku . A co tvoje záda? Jsou OK? To je hrozný s těma chřipkama, dost to řádí a jak píšeš, malá to dostane a vy pak do malé, je to takový kolotoč.
Děkuju za palečky, tobě je držím taky, ať už je vše v pořádku. Na operaci jdu 8.3. a na sál prý 9.3. to je úterý a pustili by mě domu tak až v pondělí, až oplaskne otok jícnu a budu moct aspoň trochu polykat malá sousta. Aspoň zhubnu, teda doufám. Venku je tak krásně, kéž už by to tak zůstalo. Měj se pěkně a opatruj se, papa
Stáni
petraceb
| 7. 2. 2011 15:24
Ahojda Stáničko,
to je dobře, že už jsi na tom líp. Taky by to chtělo víc sluníčko ať naberem sílu . Já jsem dnes v práci a už tu vejskám jak kobyla, noha bolí jak čertisko, těšim se domu, až sudnám džíny a uvolnim si nohu a natáhnu si ji. Normálně jsem si dneska říkala co se mi stane zase cestou , naštěstí jsem dojela do práce v poho, teď ještě dojet v poho domů . Ale ráno jak jsem šla na bus, zase tou cestou po náměstí jak jsem se tam natáhla na tom ledě tak tam nesvítily lampy a byla přes cestu nějaká kláda, to víš, že jsou do ní žďuchla, si říkám spadnout ještě jednou tak nevim.
Čumáčku sátle dumám a dumám jak to pak udělat, abych mohla studovat medicínu, je to můj několika letej SEN s velkym S, ale bohužel se to nedá studovat dálkově a do tý práce prostě musim a medinu nechci nechat jen svým snem. Už několik mediků mi řeklo, že mi fandí, že takového nadšence do medicíny jako jsem já neviděli a že ať do toho jdu, ale je tu háček ta práce . No nic, uvidíme po matuře.
Dávej na sebe pozor, mám Tě ráda. papa
ahoj po dlouhé době
Maky36
| 7. 2. 2011 15:20
ahojky holky, všechny zdravím .
Koukám, Peťo, že jsi podobný expert, jako já .Je mi líto, že jdeš na další operaci!A co záda, ty máš v pořádku?Já měla teď sama se sebou starostí až nad hlavu - těsně před koncem roku jsem byla také na operaci, tentokrát to nebyly záda. Ale bylo to hodně vážné a jsem ráda, že to je za mnou!Také jsme celá rodina dost často nemocní, ty chřipky jsou děsný. Malá to chytí ve školce a my si to pak všichni předáme. Teď jsme zase na hromadě
Každopádně ti Peto, držím palce, ať vše v pohodě zvládneš. Kdy jdeš na tu operaci?Stáni, Tebe zdravím, psala jsem Ti mailik .A vas všechny ostatní také .
Mějte se fajn, ahoj Markéta
daliborka
Betuska
| 7. 2. 2011 14:22
Ty naše jedna vědmo, ty to určitě všechno víš, i jak se léčí bércový vřed, ale nepovíš, co???
zdraví
daliborka
| 7. 2. 2011 09:00
Ahoj Ferdulko,víš ono je to něco podobnyho,jako když se u cukrovkářů nedaří vyléčit bercoví vřed,často se stává,že se bercák začne zvěčovat a doktor nařídí amputaci části nohy,kvůli hrozící infekci.Přitom je to tak snadny léčit,jen vědět jak na to.Dalibor
Plotýnky
Betuska
| 6. 2. 2011 22:05
Prosím tě, dej už tady s tou svojí agitací pokoj. Vidíš, že to nikdo nebere vážně, nikoho to nezajímá a a ni se nedivím. Já se tomu, co píšeš, taky jenom směju. Když bys měl sám vyhřezlou plotýnku, tak bys takhle "blbě" ...(promiň, ale jinak to napsat nejde) pořád neotravoval. Každý, kdo je nemocný, tak ví, že je to nevratné a jde stav jenom udržovat dokavať je to možné a když se stav zhorší, je jediná možnost operace. Tyhle tvoje "žvásty" tady nejsou k ničemu, jenom člověka rozčílí, protože si myslím, že chceš vydělat na utrpení druhých!....Teď nemyslím finančně,ale morálně!!!!
Jsou tu samá inteligentní děvčata a ta se nedají "oblbnout" rohlíkem. Když tady tvrdíš, že někdo dokáže vrátit vyhřezlou plotýnku zpátky, tak si dej mokrej hadr na hlavu a něco si o tom aspoň....při svém vzdělání....přečti, než takhle začneš agitovat. tebe asi člověk rychle přesvědčí o své pravdě, že???!
Už mne fakt štveš, najdi si jiný objekt, tady ti pšenka nekvete!!!
My víme své!!!!!!!
Zdar a sílu!!!!!!
záda
daliborka
| 6. 2. 2011 21:44
ahoj holky,ani nevíte,jak mě to štve,že si necháte ničit páteř opercema,když to jde jinak a o moc líp,je mi vás upřímě líto,ale neberte to jako výsměch,je to tak,jak to řikám,je to vážně smutny,ale já s tím nic nenadělám,když věříte jen doktorům,no co už?
Pétulka
cumacek
| 6. 2. 2011 10:24
Ahojky Pétulko
Jo dnes už je to lepší,snad se to konečně spamatuje a bude zase líp.M jsme ale dvojka viď? Stále něco.A jak je tobě kočičkosnad už také lépe.
Tak se opatruj a dávej pořádně na sebe pozor.
Stáni
petraceb
| 6. 2. 2011 09:42
Ahoj Stáničko, já už se tomu musim smát , i když jak jsem upadla tak mi do smíchu nebylo. Jsem bulela jak malej Jarda, fuj to to bolelo. Děkuju za palečky. To mě mrzí, že se Ti ta esíčka zablokovala, jak se cítíš dnes? Je to lepší? Taky Ti budu držet palečky, aby to co nejdřív přestalo bolet. Já nevim proč už něco nevymysleli na ty SI skloubení, třeba nějakou plastiku nebo něco.
Dávej na sebe pozor, papa a hezkou neděli přeji
Něco pod zádíčka...
betuse
| 5. 2. 2011 15:44
Pétulka
cumacek
| 4. 2. 2011 16:10
Ahojky Pétulko
To snad s tebou není možné.Ty nemůžeš mít klid ani chvili.Tak ty budu držet palečky aby bylo vše v pořádka a nic tam nebylo.Já ležím od soboty nebohla jsem se ani hnou zablokovala se mi záda v SI skloubení.Tak jsem byla u dr rehabilitační a ta mi zkoušela odblokovat a jezdím na opstřiky.Ale můžu říct že je to lepší.
Tak se opatruj a dávej na sebe pozor pa
Nadi
petraceb
| 4. 2. 2011 13:19
Ahoj Naděnko,
na tu operaci jdu až 8.3. tak snad to bude do té doby dobrý. Napíšu Ti jednu perlu, dneska jsem měla jít po nemoci do práce, včera jsem si nechal skončit neschopenku a jdu a bylo to samozřejmě namrzle, takže ledovka a šla jsem tak opatrně až jsem sebou praštila celou vahou na obě kolena, v tu chvíli jsem nevěděla čí sem a hnes se pozvracela a musela jsem si jít sednout do sněhu, abych se vzpamatovala. No hrozná bolest, museli mě odvézt na chirurgii, tam jsem byla tři hoďky, kolena naštěstí nejsou zlomená, ale mám v nich výron, jsou rozseklá a nateklá a modrá, tak mi dali mast a zpevnili a ještě mi dělali rtg páteře, protože mě z toho brní noha a mám s tim jít k neurochirurgovi, je tam nějaký roštěp páteře u prvního kostrčního obratle. Já si snad hodim mašli. Teď jsem doma uvařila, umyla nadobí a jdu se natáhnout, bolí to jak čert, pajdám tu jak depejrak . Jinak děkuju, snad to dopadne dobře (ta operace) , papa a měj pěkný dník
Ahoj Peti,
anonym
| 1. 2. 2011 11:21
nevím jestli by jsi neměla operaci odložit, není to žádná kosmetika , ale podle mne dost závažné.osobně si myslím , že by tě ani neměli vzít, pokud jsi byla nemocná , tak až nejdříve po měsíci.Zvaž to, jsi oslabená a s Tvým zdravíčkem, nevím, nevím.Měj se hezky , pokud se rozhodneš pro operaci, tak ať dopadne dobře
záda
daliborka
| 30. 1. 2011 22:55
Ahoj holky.že mi nevěříte chápu,ale zkuste se třeba mrknout na KURZI BORISE TICHNOVSKÉHO,lidi co u něho byli,píšou jen o spokojenosti a že je to opradu borec,který to se zády opravdu umí.Je to jen rada,toho člověka sice osobně neznám,ale lidi si ho hodně chválí,jedna holka napsala v jiné dizkuzi,že ji to stálo 5OOO,ale je v pohodě, a to je supr.
Ahoj děvčata
petraceb
| 30. 1. 2011 11:25
Ahoj Naděnko,
viď já to říkám pořád, že jsem jak učebnice pro mediky. Stoupnu si tam do výkladní skříně jak exponát . Já taky nevim kde se to pořád u mě bere, už přes 11 let po samých doktorech, tohle bude moje asi 8 nebo 9 operace, hrůza. Ta chřipka je letos pěkný svinstvo, i já se z toho nemůžu dostat, taky mi to sedí na průduškách, jsem od malička průduškářka a kašlu jak tuberák. A jak ti je? Asi stále nic moc viď. Já brala jen Trigrip, neoangin, stodal a teď paralen. V úterý jdu na kontrolu tak snad už budu moct třeba ve čtvrtek do práce. Ještě si to úterý ráno vyběhám předoperační ať to mám z krku. Noo zápal plic, to by ještě tak chybělo viď. A jak se má Kačenka?? Je to lepší?? Děkuju za palečky, tobě taky držím palečky ať ta chřipka co nejdřív odejde a jsi zdravá , papa a přeji hezkou neděli

Ahoj Stáničko,
asi to vypadá strašidelně, ale snad to takové nebude. Nejhorší asi bude to polykání a že nebudu moc dobře ten měsíc jíst nějaké dobrůtky, ale spíš jen řídké a kašovité. No aspoň zhubnu na dovču nějaké to kilo . Děkuju, škola byla záhul, teď mám na chvilku klid, ale pak zase učení na druhé pololetí. Ještě budem muset napsat seminárku, ani nevim na jaké téma. A co ty a zádička?? Jinak děkuju za palečky, tobě je taky držím. Jooo a až budeš v nemocnici tak pozdravuj pana doktora, víš jakýho viď . Měj se pěkně, papa
Pétulka
cumacek
| 28. 1. 2011 11:29
Ahojky Pétulko
Tak koukám jak das co ti budou dělat a jak se to dělá.Tak to jsou také vyhlídky ale věřím ,že vše bude pak v pořádku a budeš fit a ty nemoce už od tebe odejdou pryč.Budu ti moc držet palečky aby to dopadlo dobře.
Jsi dobrá ,že jsi i zvládla i školičku a máš to za sebou.Ted už jedom to samé hezké tě čeká.
Tak se pořádně vymarod.
pa paaaa
Ahoj Peťule,
anonym
| 28. 1. 2011 10:05
to snad není pravda co ty všechno máš, jsi jak kniha chorob.Taková mladá a už si toho musíš tolik zkusit.Je vidět, že to bereš vše statečně a to už je poloviční výhra.Ještě ke všemu zvládáš školu, tak před Tebou smekám .Mám taky chřipajznu od úterka měla jsem stále vysoké horečky a mám to na průduškách beru ACC paralen a Mukosolvan pastilky.Dnes má jen nad 37, ale cítím swe hodně bídně, a hodně se potím, snad si tělo poradí a zvládne to.Ony tyto příznaky bývají i u zápalu plic, tak snad néMěj se moc hezky a drží m Ti palečky, aby jsi byla brzy fit, operace dopadla dobře a hlavně bez komplikací pa
Stáni
petraceb
| 28. 1. 2011 09:07
Ahoj Stáničko,
to víš někdo si musí všechny ty nemoce vybrat . Hajám a už se docela i potim, ale stejně je to pořád ve mě, je to sice trochu lepší, ale stále se ji nemůžu zbavit. To mi povídej, když to neni tohle tak je to támhleto, stále dokola. Myslíš jako od čeho mám potíže s tim refluxem a skákání žaludečních šťáv do pusy? Mám tu hiátovou kýlu, neboli brániční. Tu má kde kdo, ale u někoho se to projeví a u někoho ne. Já mám kus jícnu vysunutého do hrudníku, prý tam vzniká nějaký otvůrek a vlastně ty štávy co jdou do žaludky by se neměly vracet zpět, ale mě ano, jelikož to mám vysunuté a proto mě pálí hrudník a lezou mi ty štávy ven tak mi udělaj tu fundoplikaci, laparoskopicky, budu mít pět malých řezů (spíš řezíčků), ale prý u jednoho procenta to nejde laparoskopem a tak musí rozříznout celé břicho, no doufám, že aspoň tohle se mě mine, když už musím mít všechno . Vlastně ta fundoplikace je prý, že mi z vlastního žaludku udělaj takovou manžetu okolo jícnu a tím se zabrání zpětný tok těch štáv. Pracovní neschopnost je tak 14 dní až 3 týdny, což je fajn. Akorat co mi ukazoval doktor kde budu mít ty řezy tak je to zrovna hned pod podrsenkou tak ji asi nebudu muset chvilku nosit, tak doma to ještě tak nějak snesu, ale jít ven bez podprdy to asi ne .
Musíš k obvodní pro předoperační? Taky se měj pěkně a i já tě mám ráda, papa
Pétulka
cumacek
| 27. 1. 2011 10:53
Ahojky Pétulko
Tak tě zdravím marůdku.Ty si tedy vymýšlíš?Ono zase něco řádí,tak koukej hajat at si brzy fit.Je to hrůza stále něco nás trápí když né záda tak něco jiného.Jsem zvědavá tedy od čeho to máš ty potíže.Pak mi dej vědět až něco budeš vědět.Já také musím naší obvodní ale nějak to nevychází.
Tak se kočičkoopatruj a dávej na sebe pozor
Jo to máš pravdu ,že pak člověk z toho má radost když to vídí.
pa mám tě ráda
Stáni
petraceb
| 26. 1. 2011 10:30
Ahoj Stáničko,
tak jsem zas tu. Jsem chytla nějakou ošklivou chřipku, od pátku jsem doma a stále jsem jak matonoha. To je hnus velebnosti . Tak zkoušky ve škole mám za sebou, žádná pětka, ale jsem hroznej nervák, ač jsem se dost učila tak jsem vždy měla blok a nevypadlo ze mě nic. Na chemii jsem byla s profesorkou hodinu , nakonec mi dala testík, kde jsem se rozepsala . To máš pravdu, jedno mi skončí a druhý mi začne, taky jsem dostala papír na sono kvůli žlučníkovým kamenům, jestli to prý nedělá tohle . To je děsný. Včera jsem si byla v Praze pro neschopenku skrz tu chřipku tak mi dal mudrc už papíry na to předoperační tak si to vyběhám příští týden. Budu Ti moc držet palečky, aby to byla tvá poslední operace a už jsi měla zdravé zádička . To věřím, že na baračku je hodně práce, ale pak když se vidí výsledek tak to těší ještě víc. Tak se měj pěkně a dávej na sebe pozor, papa
dobry
daliborka
| 20. 1. 2011 23:59
Dik za odpověd,jen je škoda,že toto nikomu nepomůže,ale dobry.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
24. 4. 2024 19:29
70302
Slavka2
24. 4. 2024 14:25
11818
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video