Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o) - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

Diskuze

Od ledna hubnem
Kibic
| 9. 1. 2008 15:18
Ahojky Viktorky, to nás je! Asi je to nejčtenější chat. Ani nestíhám číst příspěvky.
Tak já se musím přiznat, že se zatím nemám s čím pochlubit. Na to, že cvičím každý den a omezila jsem papáníčko, tak jsem přibrala 1 kilčo . Už mám opravdu pocit, že se jenom na jídlo podívám a šup, špíček se uloží. Ale jak už tu psala, myslím Didi, tak po čtyřicítce to jde asi opravdu hůř. A taky bych potřebovala parťačku. Zatím čtu samé Brno, a není tu někdo z Tachova?
Taky mám jeden dotázek. Nevíte někdo, jak je to s praženou kukuřicí, samozřejmě bez různých příchutí. Docela mi připadá, že by tam nemělo být moc energie, že bych si s ní mohla trošku naplnit bříško.
Tak holky, držte se líp než já.
orbitrek
Mullik
| 9. 1. 2008 14:26
Jinak pro všechny, co shání něco jako orbitrek, tak ode dneška je v Tescu v akci ale jmenuje se to Cross trainer a je z 3500 slevněn na 2700 je to plus minus, leták jsem jen proletěla.
nico
domasovanda
| 9. 1. 2008 14:04
Děkuji a přeji taky pěkný den,ahojdáááááá
spinning
Mullik
| 9. 1. 2008 13:53
Nění tu nějaká spolubojovnice z Ostravy na spinning?
pro domasovanda
nica
| 9. 1. 2008 13:43
Dobře. Díky a pěkný den
Jo
domasovanda
| 9. 1. 2008 13:36
Union je kousek,já vím.Domluvím se s mamkou a pošlu Ti zprávu,ju.
pro domasovanda
nica
| 9. 1. 2008 13:17
Jasně, rozumím.
Cvičí se i v Unionu to je myslím Víděňská, i když je to pro mne z ruky. tak není problém.... už dřív jsem tam chtěla chodit na kalanetiku, ale jak říkám je to z ruky....pokud bych tam nechodila sama, tak klidně dojedu i dál.....
No záleží na Tobě, je to jen otázkou domluvy.
pro Nica
domasovanda
| 9. 1. 2008 12:53
já se ještě zeptám kámošky,bydlí na Lesné a taky chodila cvičit,tak se jí zeptám kam chodila,pro mě je to někde dál od města už problém,protože nám odjíždí autobusy ze Starého Lískovce a to cestování je fakt hrůza,teď nemám auto jedno máme nepojízdné a s druhým se dopravuje táta do Brna kde sice celej týden stojí,ale já bych pro něj jinak ho jinak musela vozit a zase pro něj jezdit v noci,tak to ať si je tam raději nechá.
posílám dalčí recept s těstovinama
domasovanda
| 9. 1. 2008 12:46
Zalovila jsem ve své kuchařce a našla recept na "kuřecí salát s těstovinou",250g kuřecích prsou,250g těstovin,125g másla,1rajče,1 zelená a žlutá paprika,1malá konzerva kukuřice,200ml zakysané smetany,1lžičku kari koření,1lžička provensálského koření,šťáva z 1 citrónu,sůl,pepř:na másle opečeme kuřecí maso přidáme koření a až změkne zalejeme zakysanou smetanou,a jen provaříme,pak přidáme zeleninu s těstoviny a vše zakapeme citrónem(maso až je hotové okrájíme na kousky)
A ještě jeden recept třeba jen k okurce(já ho dělám k masu když v létě grilujeme),ale s tou okurkou je bomba
1 vanička tvarohu
1 zakysaná smetana
sůl,pepř
česnek podle toho jak kdo má rád
pro domasovanda
nica
| 9. 1. 2008 12:37
Přesně, taky chci někam chodit cvičit na zimu. No a co cvičení kde je hlídání dětí?
Já jsem chtěla chodit cvičit do Fitness Blue Gym, ale teď jsem koukala na jejich stránky a hlídání jsem tam nenašla....
pro Didi
nica
| 9. 1. 2008 12:31
Ahoj Didi, já jsem dřív také užívala Psyllium bez příchuti a bylo to pěkně hnusné - ani jsem netušila, že se prodává i s příchutí. Kde to kupuješ ve zdravé výživě?
pro nica
domasovanda
| 9. 1. 2008 12:28
Do Brna jezdím,roky jsem tam pracovala,ale teď jsem ještě na mateřský do dubna,musím to nějak pořešit s hlídáním,malá jde do školky zatím jen na dopoledne a to než někam dojedu tak zase můžu jet nazpět,mamka jezdí domů v 5 odpoledne někdy i v 6,tak se tady musím prvně s něma domluvit,abych měla to hlídání,jinak bych strašně ráda někam chodila aspoň teď přes zimu,pak na jaře už to bude lepší máme tady cyklostezku jak jsem tady už psala,tak se chystám jezdit a běhat.
čtení
Didi
| 9. 1. 2008 12:26
Tak tady šmejdím,a chci se zeptat jaké kdo má zkušenosti s orbitrekem,já celkem dobré,jen ta strava mě dává zabrat,ne nějak moc,ale chutě na sladké.Dnes jsem běhala na orbitreku jen 30minut a pár cviků na boky.Vážím se jednou týdně v neděli ráno,zatím pár deka nic moc.Koupila jsem si doceka dobrou věc jmenuje se to Psyllium,je to rospustná vlaknina,v žaludku nabobtná a není potom takoví hlad já si jí dávám před snídaní a myslím že to je dobrý.Mají různé příchutě,já mám meloun a stojí to 80kč.potřebuji zhubnout z 60kg na 53kg,pri 158cm a když je vám 40let tak to jde opravdu pomalu.Zatím se všichni mějte Pá Didi.
pro domasovanda
nica
| 9. 1. 2008 12:22
Ahoj, jsi tu?

pro bobika
nica
| 9. 1. 2008 12:20
Ahojky Bobíku, budu ráda, když se domluvíme na tom cvičení a taky nám třeba řekneš co je v USA nového, já tam taky byla, ale už je to nějaký čásek.

Mějte se krásně:

Pro všechny: jste vážně šikulky jak Vám to hubnutí jde
Držím palce!!!
váha
Lilimi
| 9. 1. 2008 12:14
No já jsem se rozhodla važit jen jednou za 14 dní takže teď po víkendu dám vědět jak to dopadlo kolik kilo bude dole já si představuju tak snad 3 ale víte jak uvidime držím všem palečky
Janniko
domasovanda
| 9. 1. 2008 12:14
receptů na těstoviny je určitě dost,nekde s epodívám vyzkouším a pak pošlu,zatím Ti napíšu jeden,kterej si dělám třeba na večeři:jakékoliv těstoviny smíchám se spoustou čerstvé zeleniny do toho přidám Tuňáka ve vlastní šťávě-(můžeš i v rostlinném oleji,pak tam nemusíš už nic kapat),nebo místo tuňáka na kousíčky nakrájenou debrecinku a zakapu citrónem,a nebo jogurtovým drezingem a nebo jen těstoviny se zeleninou a bílým jogurtem.U nás v restauraci dělají úplně úžasnej obědovej salát s kuřecíma kouskama,nebo hermelínem,stojí 80,-ale je toho tolik,že když jdeme na večeři a já si nic jiného nedávám,než tenhle salát tak tak ho dám ještě půl tátovi-dávají do něj k t zelenině olivy,nikdy jsem je nemusela,ale teď mě tak zachutnaly,že si je dávám do salátu i doma a v těch těstovinách jsou přímo úžasný.My dneska máme na oběd(nechce se mi vařit)pečené brambory a k tomu asi udělám nějakou majdu(jen na námáčení těch brambor)z jogurtu,jé už se na ně těším,naším je vždycky musím dělat na sádle a my je s Dendou dneska máme na sucho(nevím jak se na ně bude tvářit malá,protože je celá babička špek zakusuje špekem,tak to já,když už na něj dostanu chuť a ta teď asi dlouho nebude ,tak kousek špeku a celej chleba)naštěstí to zatím vypadá,že nebude mít postavu po mě ,ale po tatínkovi.Tak zatím ahojda
pro domasovanda
nica
| 9. 1. 2008 12:07
ahojky, bydlím přímo v Brně a dokonce vím o dobrém fitku, jen se mi už samotné nechce, hlavně je dobrý, že se tam dá cvičit během dne a ne jen od 20 hod. do 21 hod. apod. jako u nás.

Co se někde sejít? Jezdíš do Brna nebo tady pracuješ?
cvičení
domasovanda
| 9. 1. 2008 11:54
tak mě to 1,5kg tak nakoplo,že jsem ke včerejšímu mučení na mučidle přidala ještě lechsedy,na sladké chuť nemám vubec,včera se tady stavil kámoš co jsem ho 3,5roků neviděla,tak jsem mu tady vytáhla cukroví ještě od vánoc a vůbec nic to se mnou nedělá,taky jsem dneska koupila malé peprmintky-má je ráda a protože ještě nesmí ven tak tady musela vydržet sama než přijdu z pošty,tak ty byly za odměnu,normálně bych jí s něma pomohla,ale teď mě to vůbec neláká a to jsem hrozně ráda,taky jsem někde četla,že hlad je převlečená žízeň a asi je to pravda,protože tím že toho hodně vypiju tak na jídlo už mě nezbyte místo a nebo né tolik takže jím fakt málo!A s tím jídlem jen do 17 hodiny,vždycky jsem si myslela,že to nikdy nezvládnu(tady v tom jsem si vůbec nevěřila),ale teď s klidem můžu říct,že to že bych jedla později už si nedovedu představit,po páte nejím už vůbec nic a nebo jen pomeranč,no prostě musím se pochválit,tak teď už jen aby ty kila šly dobře dolů,protože věřím tomu,že když si člověk začne věřit a věří,že to dokáže a k tomu taky Váše podpora pak to jde skoro samo.Tak holky ahoj a pište pište čím víc je nás tím je to pro mě větší motivace
Kalkulačka
Quinn
| 9. 1. 2008 09:32
Hmm...mě kalkulačka vyhazuje mezi 3000-4000kJ...budu muset něco asi přidat.
paráda...
jannika
| 9. 1. 2008 09:26
Ahoj holky
Tak po pár dnech zase píšu a koukám je tady plno nových příspěvků,rad,nápadů a nějaký recepty na inspirace to je Dáši recept sem si opsala a hned zítra ho prubnu,aspon nemusím nic vymýšlet
Jinak dnes sem vlezla na váhu a mám o 2kg mín což mě moooooc potěšilo.
Můj jídelníček je podobný jako ten váš,ráno žitný chleba většinou s dušenou šunkou+zeleninka,nabo jogurt+celozrnný rohlík
sváča nějaký ovoce-většinou banán nebo jablíčko
oběd-kuřecí maso,nebo vepř.dušený nebo grilovaný+brambory nebo rýže.Těstoviny moc nemusím na ně nemám žádný receptco by byl zdraví a chutnal
sváča-zase nějaký ovoce nebo jogurt,ted sem měla nízk.ochucený tvaroh a je tak sytý že ten jeden jím 2dny
večeře-to mívám nějkou polívečku se zeleninkou.
Viktorky,neměli by ste nějaký dobrý a hlavně dietní receptík na ty těstoviny?????
Ještě se musím přiznat že sem cvičila jen 3krát za celou dobu hubnutíale to se poddámusím se víc snažit a taky sem zhřešila-dala sem si hořkou čokoládu a celou řadu-4čtverečkyjá to prostě nemohla vydržet
Tak to sem se nějak rozjela tak budu končit,ještě si chci zacvičit než vyrazím do práce tak vám přeju krásný den bez hříšných myšlenek na sladký...
hlad
Lilimi
| 9. 1. 2008 09:26
No ja mám taky jidelniček podobný( psala jsem ho zhruba víš) ale musím řict že hlady netrpím a když to hodím do kalkulačky tak mám jen necelých 5000 Kiložauliku a haladem opravdu netrpím je mi fajn
Pro bobik
Quinn
| 9. 1. 2008 08:18
A nemáš hlad? Já mam tak nějak podobný jídelníček, přes den dostávám hlad vždycky chvíli před tím, než si něco dám, ale pak přijde krizovka, po osmý večer, uplně se mi točí žaludek Chtěla jsem dosáhnout hubnutí bez hladovky...ale ty večery jsou děsný
ivankaUSA
Megii
| 9. 1. 2008 08:14
Když nemáš na čem cvičit, tak to zkus sama. Třeba nějaké zklapovačky, dřepy, předklony a tak podobně. Jak by ses k tomu měla donutit ti neporadím, já jsem na tom podobně taky se nemůžu donutit a to mám doma rotoped a jenom kolem něj chodím a občas ne něj vylezu. Ale je to málo. S těma sušenýma banánama bych to moc nepřeháněla mají dost kalorii. Já mám svoje sušené jablka a vím, že tam není přidaný žádný cukr.
Přeji všem krásný a úspěšný den čauki.
Cviceni
ivankaUSA
| 9. 1. 2008 03:29
Cauky tak se ozyvam po par dnech, abych poreferovala, ale reknu vam nic moc. Sladky nejim sice vubec, ale furt sem tam neco uzobnu, koupila jsem si suseny banany, myslite, ze jsou dobry? Nekdo mi rekl, ze jo, ale ja teda nevim. Jinak mam strasny problemy cvicit. Vubec me to nebavi. Potrebovala bych nejakou radu, jak se k tomu donutite. Zadny stroje tady nemam, a uz vubec ne ten vas zazracnej orbitrek ,musim si vystacit sama. Tak nejak vseobecne mam dost stizeny podminky, pripadam si jak nesvepravna, nemuzu ani sama ven na prochazku, aby se mi nahodou neco nestalo. Ach jo. Fakt bych uvitala nejaky rady ohledne toho cviceni. Diky moc a drzte se
Jídelníček
bobik
| 9. 1. 2008 02:13
Můj dnešní jídelníček:
snídaně - půlka chlebíka se sýrem a rajčetem
svačinka - banán
oběd - kuřecí vývar se zeleninou
svačina - chleba s marmeládou
večeře - opět půlka chleba se sýrem a rajčetem
vypito - 3 litry heřmánkového čaje

Hodila jsem to na www.flora do kalkulačky a mám ještě bohaté rezervy. Tak jsem se odměnila jednou lžičkou toho včerejšího oříškovéhodortu, co máme v ledničce a co mě tak láká.
Budu ho muset rozdat, abych neměla ty hrozné chutě se do něj pořádně pustit.

A teď se chystám na 30 - 40 minut na Orbitrek. Uvidím jak mi to po té včerejší pauze půjde. Pak ještě pár cviků na břicho a budu si moci udělat do svého plánu zase další splněnou čárku.

A co vy ostatní Viktorky? Dnes to tu nějak spí.
1. úspěch
lucipajda
| 8. 1. 2008 21:45
Taky se vám musím pochlubit. Už mám dole kilo a půl Ale jsem ostuda, cvičila jsem za ten týden jen jednou, ale slibuju, že příští to bude lepší. Bylo toho moc. Ale to, že se váha pohla dolů mi pomůže v hubnutí pokračovat, je to takový nakopnutí. Taky mi dost pomáhá pročítat si vaše příspěvky, jste skvělý . tak jen tak dál holky, ať jsme kóči
Pěkně to tu frčí!
bobik
| 8. 1. 2008 19:10
Nica a Dáša: já holky bydlím taky pár kilometrů od Brna a do cvičení bych se s vámi vrhla hned, ale jak už psala Dáša jsem teď trochu mimo - Amerika. Vracíme se v únoru, tak pak se klidně můžeme domluvit na nějakých společných akcích. Zatím makejte a nepřestávejte.

Spinning jsem taky párkrát vyzkoušela a je to opravdu bomba. Je potřeba si sebou vzít hodně pitíčka, protože se opravdu zpotíte jako koně. Tak hned zase dočepovat. A hlavně tím, že je vás tam víc a trenérka pěkně hecuje, tak opravdu makáte a nešvindlujete. A jak už jsem psala dřív mě to s tou muzikou taky baví víc než koukat přitom na televizi. A na spinningu šlapete při hudbě a pěkně svižné. Tak kdo má rád kolo , tak s chutí do toho.

Jinak já se zatím taky držím a nehřeším v jídle a pitný režim taky dodržuji. Jen se už těším až se v únoru vrátíme a já se poběžím zvážit. Budu mít dva měsíce cvičení za sebou , tak jsem zvědavá jestli to s tou rafikou na té váze trochu pohne.

Dáši receptík vypadá opravdu lákavě, tak ho taky vyzkouším.

Jinak do toho octu jsem dneska ráno nešla , protože malému bylo špatně a zvracel, tak jsem se bála, abychom nebyli dva. . Ale zítra to tedy prubnu.
Včera jsem vynechala cvičení, tak už se taky těším jak zase dneska zpotím tělo.
S těma menšíma džínama je to taky výborný nápad. To je alespoň motivace. Já si zase takhle koupila krásné drahé bílé kalhoty od Timezone. Tak jsem zvědvá jestli už mě nebudou řezat mezi půlkami.

Mějte se a pěkně pokračujme!!
blahopřeju
heladoma
| 8. 1. 2008 17:29
Domasovando blahopřeju k úspěchu ,já jsem na váhu radši ještě nestoupla, ale tak za dva dny se také odhodlám. Recept je dobrý vyskouším ho a dám vědět
Do cvičení jsem se také obula oprášila jsem na posilování Exerflex, alspoň to když ještě nemám ten orbitrek.
co jim
heladoma
| 8. 1. 2008 17:20
Tak ten jídelníček mám podobný jako ty Lilimi
snídaně RACIO chlebíčky nebo celozrné pečivo a
plátkový sýr
svačina jogurt a ovoce
oběd zeleninový salát a kousek masa nebo ryby,
nebo zeleninovou polévku nebo to co vařím pro
malého to jsou hodně zeleninový jídla s rýží,
bramborem, těstovinami
svačina ovoce, celozrné plátky , jogurt na co mám zrovna
chut
večeře to je podobné jako oběd akorád menší porce

Po 18.00 hod už nejím vůbec jenom piju.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Elsa
5. 5. 2024 19:45
70429
anzelen
5. 5. 2024 17:17
11864
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video