Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o) - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

Diskuze

Hypoxi studio
bobik
| 5. 1. 2008 20:01
Už jste o tom některá slyšela nebo to zkusila?
Mám dvě děti a zůstala mi po nich taková, já tomu říkám pneumatika okolo bříška a stehna a trochu celulitida. V tomhle studiu jsou nějaké tři metody jak se těchto problémů zbavit a docílit tak vytoužené dokonalosti. Není to tedy nejlevnější, ale chtěla bych to určitě vyzkoušet. Už jsem absolvovala nějaké lymfodrenáže a ty jsou bezva na odplavení nečistot z těla a na celulitidu. Jen je potřeba opět hodně pít. S tekutinami to všecho odchází z těla ven.
Jesti máte některá zkušenosti, tak mi poraďte.
Zatím pááááá
Ahoj holky!
bobik
| 5. 1. 2008 19:51
Tak tady čtu vaše příspěvky z dneška a moje zkušenosti jsou takové:
Heladomo chceš poradit jestli orbitrek nebo rotoped.
Já vyzkoušela obojí a rotoped mě vyloženě nebavil. Měla jsem z toho za chvilku zpocenou prcku a nic příjemného. Takže pro mě kolo jedině ven do přírody.
Za to už podruhé začínám na orbitreku a to mě vyloženě baví. Chce to jen začít pozvolna a nezničit se hned napoprvé. To pak může odradit. Já začala v klidu na patnácti minutách a i tak mě bolelo celé tělo. Až si zvyklo, tak jsem si přidala na dvacet, potom na třicet a teď už zvládnu 40 min. pěkně v tempu. Nejlíp mi to jde ne u televize, ale když si pustím do sluchátek pěknou svižnou muziku. Pak to šlape samo. Tak zkus co je ti bližší , ale hlavně vydrž. Je potřeba si vybudovat trochu kondičku. Mě to trvalo první měsíc.
Jen mám tedy vyzkousené, že je lepší investovat do trošku dražšího stroje, aby taky něco vydržel. Ty levné jsou taky hodně hlučné.
Prášky jsem také zkoušela, ale jen ty co jsou v reklamách. Vyhovoval mi Reduxil nebo něco podobného. Ale bavila jsem se o tom s magistrou v lékárně a je potřeba u toho hodně pít a hlavně bez cvičení a jídelníčku to nemá žádný efekt. Když budete cvičit a kontrolovat příjem jídla, tak vám to pomůže více spalovat tuky. Je to doplněk stravy.
Tak bojujme ať jsme do léta do těch plavek zase krásné!!!
rotoped
Megii
| 5. 1. 2008 19:38
Já mám taky rotoped a zatím jsem s ním spokojená. Jsem taky typ jablko a hlavně potřebuji shodit na břiše. Na tom rotopedu se rozehřeji a pak dělám posilovací cviky na břicho. Akorád bych potřebovala mít věčí výdrž a abych se k tomu dostala častěji. Budu se snažit.
Prášky
Safira
| 5. 1. 2008 18:50
Po přečtení pár diskuzí tady na Victorii do mě nikdo žádné prášky nenacpe. Byla jsem na ně jen zvědavá...

Navíc tomu taky dvakrát nevěřím. I když by to byl krásný zázrak kdyby vymysleli něco na hubnutí - že by se hublo samo
prášky
domasovanda
| 5. 1. 2008 18:39
žádný neber,jsou to zbytečně vyhozený peníze a stejně nemají žádný účinek,já jsem těchto přípravků vyzkoušela spoustu a nikde nic,nakonec jsem skončila u adipexu,těma práškama si akorát rozházíš imunitu a organizmus,lepší je omezit jídlo,dodržet pítný režim a poctivě cvičit,a kdyby náhodou někdo po těch prášcích zhubnul,tak stejně znovu přibere,i když moje známá prodává prášky pod jménem "spirulína"náš taťka je taky měl,ale je to už asi 8roků,je to z nějaké morské řasy dávají to velbloudům,když jdou přes saharu,aby vydržely bez potravy.Berou se ráno 2 a večer 3 musí se zapít asi 1,5l vody ony nabobtnají a člověk nemá pocit hladu,je to čistě přírodní produkt a táta po nich zhubnul asi 15kg za půl roku.Ale jak říkám práškům na hubnutí se raději vyhněte.
rotoped
ilona
| 5. 1. 2008 18:24
Ahoj holky!Tak co se tyká rotopedu,tak ten mám.Já sem sním spokojená,ale přiznám se,že už dlouho otálí.Taky záleží jakou máš postavu.On je fajn pokud máš typ hruška.Ale já sem vyloženě jablko a taky mě pomohl.
spotřeba
Lilimi
| 5. 1. 2008 18:07
No tak nějak koukam a nechapu to na strankach flory ¨je kalkulačka a halus já jsem dnes snědla jen necelé 3000 kiložauliku a jsem plná a dokonce jsem cvičila dvě hodinky....Jsem na sebe pyšná... a co vy viktorky?
Jsem nováček.. :)
Safira
| 5. 1. 2008 17:47
Ahojky,
hledala jsem na netu něco to tabletách EBS a najednou jsem narazila na tenhle web. Moc se mi tu líbí :). Řeknu to asi takhle, moc ráda bych chtěla zhubnout nebo spíše jen trošku znovu obnovit pevnost mých svalů. Půjčila jsem si od mamky cd se cvičením Winsor Pilates (tak se to myslím píše). Zkoušela jsem to už minule, ale je to dost náročné, ale tentokrát se nedám a zvládnu to. Máte s tím už některá zkušenosti?
A s mým dodržováním jídelníčku to bude trošku problém. Ještě studuju a někdy jsem ve škole od rána až do šesti do večera a připadá mi, že vůbec nestihám jíst a o pitném režimu mi už ani nepovídejte. Všechny rady beru . Určitě tady nejsem naposeld a pokud mě příjmete budu všechny informovat o tom, jak jsem na tom. :)
Jinak přeju všem hodně štěstí a hubnutí zdar
co je lepší
domasovanda
| 5. 1. 2008 17:22
já myslím,že orbitrek,protože zatěžuješ rovnoměrně celé tělo,někde jsem slyšela,že na rotopedu dostávají zabrat klouby atd.i kámoš(děla ve fitku)říkal,že ty orbitreky jsou lepší,ale třeba Ti někdo poradí neco jinýho.Tak s "chutí"a "bez chutí" to toho.
jdu do toho také
heladoma
| 5. 1. 2008 15:39
Ahoj holky, zabloudila jsem na tyto stránky a jsem nadšená, že jsou další nadšenci začít hubnout. Také jsem si řekla ,že je nejviší čas se sebou něco dělat ručička na váze už míří k 80. Po dětech mi zůstaly pěkný kilča při mích 176cm vážím 78 kg hrůza. Jdu ráda s vámi do toho. Potřebovala bych poradit chtěla bych si pořídit rotoped nebo orbitrek co je lepší na hubnutí poraďte .
nakopnutí
ilona
| 5. 1. 2008 14:10
Taky jsem tu poprvé a potřebuju nakopnout!Jsem ráda,že v tom nejsem sama,ale už bych potřebovala začat něco dělat.Jsem na MD a je opravdu hrůza,když člověk pořád chodí kolem lednice.Taky dojde večer a už se mě nechce nic dělat.Ale loni jsem si koupila nové plavky(nebyli zrovna levné)a už mě táhnou.Takže dejte holky nějakou radu jak konečně nastartovat...
ekalkulačka
lucipajda
| 5. 1. 2008 12:40
Ahoj spolutrpitelky, dnes jsem si koupila digitalni kuchynskou vahu, tak si poctive vazim a pocitam KJ... Jen se nestacim jak je 100g málo jídla Myslela jsem si, že je to mnohem víc ono ne, taková porcička se spořádá natotata (fakt nevím jak se tohle slovo píše)
na flora.cz je uzitecna kalkulacka, staci se zaregistrovat a pak uz jedn zadavat snedene jidlo, dobu sportu, je to fakt dobrý
tělo si fakt zvykne
domasovanda
| 5. 1. 2008 12:16
ahoj holky musím Vám napsat,že tělo si fakt zvykne na přísun tekutin já jsem ještě včera běhala na záchod snad po každém doušku,ale dneska je to v pohodě a to mám v sobě 1l vody a ráno půl litru čaje,mám z toho radost !!Taky jsem dneska odstrojila stromeček,tak od pondělí začínám cvičit a už se těším na jaro budu pravidelně jezdit náš okruh(máme tady cyklostezku)Má od 1,5km do 25km.Tak bych těch 10 km denně mohla dát,ale musím na to připravit ještě holky od sestřenice ve 2-3 se to šlape lépe .Tak ahojdáááááááá
voda
Megii
| 5. 1. 2008 11:35
Musím to napsat, protože mám z toho radost. Je teprve poledne a já už mám v sobě litr tekutiny. 0,75 vody a 0,25 ovocného čaje, který jsem měla k snídani. S tou pet lahví možná do večera dám ty tři litry. Mám strach aby se mi do břicha nenastěhovaly žáby, protože mám pocit, že tam mám rybník, ale snad se to časem srovná. Hodně úspěchů všem kdo jsou na tom s pitím jako já.
Orbitrek
bobik
| 5. 1. 2008 01:36
Cvičíte někdo na Orbitreku? Jak dlouho a jeké máte výsledky? Já jsem začala cvičit od 14. prosince. Nejdřív jsem zvládla snad jen 20 minut a byla jsem hrozně zpocená. Po čtrnácti dnech jsem si přidala dalších deset minut a od Nového roku už zvládnu 40minut. Potom ještě cvičím posilovací cviky na břicho , stechna a zadek. Zatím se nemám na čem zvážit, tak nemohu posoudit jestli jsou nějaké výsledky. Ty zjistím až se v únoru vrátíme domů ze zahraničí. Tak jestli některá cvičíte , tak mi prosím sdělte vaše postupy a výsledky. Díky.
Jdu bojovat s vámi holky!
bobik
| 5. 1. 2008 01:23
Brousím tady už chvíli a čtu vaše příspěvky a tahle akce mě vyloženě nadchla. Mám dvě děti a zůstalo mi po nich bříško a stehna. Vážím 70kg a můj sen je zatím dostat se zpět na svých 65 , které jsem měla před dětmi. Slibuji si to už kolikátý rok, že bubu zase štíhlá v létě do plavek, ale zatím zůstalo jen u slibů. Začala jsem cvičit už v listopadu a zatím makám opravdu každý den . Ze začátku mě bolely všechny kosti i svaly v těle, ale vydržela jsem a už po dvou měsících se dostavuje kondička. Tak holky stanovte si cíle a vydržme to. Hlavní je zatnout zuby a vydržet počáteční nechuť i únavu. Výsledky se snad dostaví.
Hydroxycut
Luanna
| 4. 1. 2008 21:40
Měla bych na tebe Lili dotaz, v prvním příspěvku jsi psala že sis koupila "berličku" Hydroxycut. Pomáhá ti? Má smysl do něj investovat? Jasně že bez pohybu nezabere, to chapu. Ale četla jsem tu celou diskuzi i na toto téma a docela mě to zaujalo.
díky za odpověď
Ach ta voda...
Strepi
| 4. 1. 2008 21:32
jak to tu čtu..žasnu ..já se přes ten litr tedy dnes zase nedostala... Ale vyzkouším ten fígl s lahví s hubičkou,je to fajn nápad.Netýká se to večera s mlsáním,nejsem televizní divák a pokud už jsem doma tak mě mé děti tak zaměstnají že na nic jiného nemám ani čas.V práci docela lítačka - pravidelně si vždy uvařím litr čaje který z poloviny při odchodu domů vyleju...Nestíhám to pít,jen ho ucucávám.Tak že zítra cestou do práce si jdu koupit minču s pítkem...Mějte se ...jste fakt dobré ... a já se snad polepším
Pro Lili6
Megii
| 4. 1. 2008 19:57
S tou pet lahví s tím sosáčkem si měla skvělý nápad. Než jsem si tady přečetla nové příspěvky od ostatních tak jsem měla skoro půl litru vody v sobě. Zkuste to všichni co máte problémy s pitím vody. Vím, že bych měla pít průběžně celý den, ale toho půl litru se tak dá vypít v pohodě. I já mám problémy s pitným režimem, ale věřím, že s tímhle to půjde.
chuťovka
lucipajda
| 4. 1. 2008 19:46
Dneska jsem objevila typ na skoro nekalorickou chuťovku. Dělala jsem přítelovi kafe a zbylo mi trošku našlehanýho teplýho mlíčka. Tak jsem si tu pěnu trošku posypala skořicovým cukrem a byla to mňamka, chuť to zažene a jak je to našlehaný, tak je to skoro jenom vzduch
pitný režim
aveah
| 4. 1. 2008 18:55
Přesně tak.Mě se plet při dodržování okolo 3litrů také zlepšila i akné a s tím běháním na wc,tělo si zvykne,rozhodně tam netrávím většinu času.Když intenzivně cvičíte,tak dost vypotíte a nemusíte nikam běhat.Čauky a hodně uspechů.
k pitnému režimu...
jannika
| 4. 1. 2008 15:41
ahoj holky,já pitný režim dodržuju už víc jak půl roku,tenkrát sem šla do fitka a měli tam takový ty kalhoty do kterých vlezete a oni se postupně nafukují od š***k k pasu a pak vyfukují,nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje něco s lymfou nabo tak něco a tam mi paní řekla at piji 3litry vody denně a můžu vám říct že po 14dnech sem měla obličejík jako dětskou ***ku plet se mi vypnula a byla hladoučká.Nebojte se tělo si zvykne na přísun tolika vody,ale to běhání na wc se zklidní a nebude to tak horký,jako ted když začínáte pití dodržovat
Tak to hlavně nevzdávejte a bumbejte
jsme....
domasovanda
| 4. 1. 2008 15:30
....s malou obě nemocné tak myslím,že mě to až zas tak moc neuškodí aspoň to dřív odejde pryč, ,normálně bych to asi nevypila,včera mě to dalo docela zabrat a dneska jsem měla prozměnu hroznou žízeň,nevím čím to je,teď se to tak nějak zase uklidnilo,myslím,že dneska víc jak půl litru už do sebe nedostanu,kdo by taky pořád lítal na WC!
pozor na ledviny
Dedeckova
| 4. 1. 2008 14:08
No, já nevím, ve 12 dopoledne vypité tři litry? Pozor, abys to nepřehnala. Dřív jsem se taky snažila vypít tak 2,5 - 3 l vody, ale byla to hloupost. Dokonce mě začaly pobolívat ledviny a pak mi doktorka vypočítala (existují nějaké tabulky, ale nepodařilo se mi je najít na netu), že na mou váhu a výšku 1,7 litru +- 0,5 litru dle počasí a fyzické zátěžě. Vážím 62 kg.
ještě
domasovanda
| 4. 1. 2008 12:32
ty vypíté 3litry je naše čistá kojenecká voda z našeho vodovodu.
Adipex
domasovanda
| 4. 1. 2008 12:30
jsem taky měla,poprvé jsem zhubla a bylo to super po druhé jsem myslela,že umřu jak mě bylo špatně,zvracela jsem hlava mě bolela a motala tak,že jsem myslela,že se zblázním,fuj už takovej humus nikdy do puse nedám!!!!!!Né jenom,že si tím člověk odrovná kde co,ale ještě se mu ty zhubnutý kila dvakrát vrátí!!!Tak asi tak o Adipexu a jiných prášcích na hubnutí,to než si tímhle zničit zdraví,tak to raději budu taková jaká jsem.Jinak dneska už mám v tuhle hodinu vypité 3litry ,ale asi si uchodím nožičky na záchod .Tak ahojda
příloha hubnutí
lucipajda
| 4. 1. 2008 11:42
Dneska vyšla v MF DNES příloha hubnutí s tahákem na ledničju, vypadá to deocela dobře. Už jí mám a začala jsem tam vyplňovat i graf, jak jde hubnutí
Nic nevzdávám :-)
Quinn
| 4. 1. 2008 11:19
To Lili6: Tak já jsem to dopracovala až ke zlatým vejcím ( adipex retar ), zkubla jsem na nich za 3 tejdny ze 74 na 67, nejenomže jsem si rozhodila metabolismus uplne totálně, ale i zbytek těla se z toho pořád ještě vzpomatovává a to už je to skoro rok Ale teď do toho jdu jako ty, jíst a jíst a jíst, ale zdravě, chutně, nekaloricky a hodně často Začínám v pondělí a každý pátek sem napíšu, jak to jde
a dneska naposledy ještě jedna věc
Lili6
| 4. 1. 2008 10:36
pro Quinn: jsi předtim psala, že ikdyž dodržuješ zdravý režim, tak nehubneš... To jsi mě docela vyděsila, protože já jsem si dietama taky metabolismus ještě víc rozházela a obyčejné nejedení už nepomáhalo. No tak doufám, že na mě zabere, když budu opravdu dodržovat ten zdraví jídelníček a jíst dost a často... jinak teda nevim co bych dělala
Čím drastictější hladovka, tím větší jojo a zpomalení metabolismu, který pak uloží snad i to co nepřijme. Do něčeho takového už nejdu.
Když jsem byla v létě na česání chmelu 14 dní, tak to bylo něco - vařej tam typicky českou stravu sice (to bylo samé uho a knedlík) ale stal se tenkrát zázrak - přijela jsem o 4 kila lehčí, o spoustu cm tenčí, s plochým bříškem...
Dostatek fyzické aktivity, spánku a 5x denně jídlo (někdy doslova kalorická bomba teda) zabralo na 100%. Snažila jsem se víc jídla aplikovat pak i doma, ale nevyšlo to Tak teď mam zdravější verzy, kde je základ zelenina místo omáček. A modlim se, aby to zabralo... Řekněte někdo že to zabíráááá!!!
jo a ještě s tou vodou
Lili6
| 4. 1. 2008 09:58
Jak jste psaly o večerním mlsání a telky, tak jsem si uvědomila, že já teď mam místo mlsků u filmu v ruce flašku...
Protože večer doháním bumbání do toho limitu 3 litry, tak upíjim vodičku a ta mě tak zaleje bříško, že nějaký zobání už nemá šanci.
Koupila jsem si jednu Matoni sport - to je ta v malé pet flašce, co má místo víčka hubičku - právě kvůli té láhvy, abych ji měla. Využiju jí pro osvěžení při elipticalování a hlavně se z ní bezva takhle u telky upíjí (jak srkáte z té hubičky, ucucáváte, čučíte na telku a najednou baf - 0,75l máte v sobě ani nevíte jak ;o)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
5. 5. 2024 14:13
70427
helena.07
5. 5. 2024 10:42
11863
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video