Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o) - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

Diskuze

dieta
dailymotion
| 2. 1. 2008 18:58
ahojky holky včera jsem se uplnou náhodou dostala na tuhle webovku a vcelku mě to natchlo, zhubnout bych chtělanebo spíš musím když jsem koukala na rok staré fotky tak se moc nepoznávám jsem teď prý v kritickém věci (16 let sice), ale je pravda, že nic nedělám moje váha značně stoupla a chtěla bych se pokusit nějak zhubnout chci chodit na spining a plavat, ale jak naložit s jídelničkej to vůbec netuším, asi s mc´donaldem zkončím, ale co jíst a co né to vůbec netuším.. nebyla by tu nějáká pomoc..?
držím Vám palečky..
lili6
jannika
| 2. 1. 2008 17:33
vysvětlila si mi to hezky,děkujujá právě nevěděla nebo spíš se bojím aby ty v těch tv produktech a hypermarketech nebyli nějaký šunty,aby se mi v tom největším tempu něco nerozbilo a já nedjela z jedný místnosti do druhý ale když sem si dneska četla na netu že spousta ženských je mají od tud a sou spokojený,říkám si na co zbytečně vyhazovat penízky.Ty si schovám na to až zhubnu a koupím si něco hezkýho na sebe
domasovanda
jannika
| 2. 1. 2008 17:28
tak na ten v tv produktu sem se právě taky koukalauž sem do toho navrtala i manžela a ten mi slíbil že mi ho koupí a že na něm bude taky jezdit,nebo běhat nebo jak to nazvat tak at se ti dítko brzo uzdraví a vydrž v dietce
eliptical
Lili6
| 2. 1. 2008 15:55
Janniko: Orbitrek (eliptical, crossový trenažér - je to totéž ;o) ti můžu rozhodně doporučit!
Je to pohyb podobný běhu, což je obecně sport na spalování nejúčinější (já si ho ale dřív kvůli kloubům kolenou nemohla dovolit... a taky mam pětky, což je na běh nepohodlné ale tohle může každý) procvičíš celé tělo.
A je to super akční (hlavně při dobré muzice) - hodinka na elepticalu mi utíká daleko rychleji než dřívější hodinka na rotopedu (a nebolí z toho ze začátku zadek )
Já ho pořídila za 3500 o prázdninách v kauflandu, páč víc si dovolit bohužel nemůžu za takovou věc. Je to značka Olpran. Ale musim říct, že jsem mu dávala zabrat dost a nemam s nim problém. Podle mě, pokud nejsi z těch, které peníze nemusí řešit, tak něco takového zcela stačí. Je bytelný, tyče má silné, snímač tepu...
Zapotíš se na tom jako na kterékoliv jiném ;o) U těch drahých jde podle mě hlavně o značku a komfort (vymoženější computer, naprogramovaná dráha a tak..)
No to jsem se zase rozepsala...
jannika
domasovanda
| 2. 1. 2008 15:55
Jo orbitrek mě taky láka,my máme doma takový to monstrum co se na něm posiluje všechno,taťka to dostal k 50-ti nám.6let na tom sušíme bundy(je to asi nejdražší sušák v česku ),ale ten mě moc nebere i když jak jsem napsala už jsem ho oprášila,jo a taky bych mohla někde najít rotanu,to je taky dobrá věc.Ten orbitrek mají myslím docela dobrej v tv produktu(teda aspoň mě to říkal kámoš a on se v tom docela orientuje)
hubnutí
domasovanda
| 2. 1. 2008 15:51
Tak oběd jsme zvládly taky měli jsme s malou dělbu malá svíčkovou s knedlíkem bez masa a já svíčkovou s masem a bez knedlíku,před chvilkou jsme snědli pomeranč.Jen mě to s tím ne-vařením moc nevyjde,malá dostala do rána rýmu,takže mě jí do školky nevezmou(a to se tam tak těšila)a v pátek budeme mít doma dědy,tak třeba příští týden,zatím ahoj a držím "nám všem" palce
kdo mi poradí????
jannika
| 2. 1. 2008 15:39
Ahoj holky,čtu si tady že skoro každá máte doma nějaký cvičební mučidlo taky si chci pořídit,chtěla bych orbitrek,nemáte s ním někdo zkušenosti???Taky nevím jestli si ho koupit v nějakým hypermarketu nebo kde,nechci nic drahýho nějaký za přijatelnou cenu.
Jinak dnes jsem opravdu vstala s tou dobrou náladou a dodržuju jídlo 5krát malá porce a hodně pít,ještě si večer zacvičím a to se mi pak po spršce bude krásně usínatPo dlouhé době nepřecpaná Tak holky hubnutí ZDAR
Zak jedééém :-)
Quinn
| 2. 1. 2008 15:35
Takže, je 3.1., váha 76 Kg, výška 177cm
Sice naplno začínám až v pondělí, jelikož mám teď výron kotníku, ale už alespoň omezim upravím jídelníček Jsem zvědavá na Vaše ( naše ) úspěchy
jooo spininng....:-)
jannika
| 2. 1. 2008 15:31
ahojky,tak spinning ti vřele doporučuju chodila sem na něj asi 3 měsíce minulý jaro a děsně mě to bavilo a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat,jen to nemíš po první lekci vzdát,je to totiž mazec ale na třetí hodině už sem docela stíhala a jinak máš pravdu když deš s někým kdo není stejně zapálený jako ty je lepší jít sama.Držím palečky a písni svoje dojmy
cvičení
Mullik
| 2. 1. 2008 13:41
Tak to já si jdu denska koupit pernamentku na spinning. Na spinningu jsem nikdy nebyla, ale na rotopedu mě to baví, a všude to chválí tak to risknu protože už fakt musím něco dělat!! Sice budu chodit sama, ale aspon mě nebude nikdo stahovat, typu "tak dneska nejdem" ... Jinak jíst se snažím taky jakš takš. Dneska jsem měla 2 Kubíky (to jsou ty dětské ovocnozeleninové štávy) jeden na snídyni a druhý dopoledne jao svačinku.Jsou hustší,takže mě to zasytilo a doted díkybohu nemám hlad. Ale na oběd už plánuju kuskus s ananasem. Jinak když už se projevuje malý náznak hladu, tak to zapiju minerálkou s citronem a zázvorem. Taky jsem se konečně odnaučila sladit čaj a kafe nepiju vubec!! Jo a už mám koupenej Carnitin asi tak 3 měsíce tak ho k tomu cvičení budu používat. Moje reálná představa je 12kg do léta. Mám ted 72 a chtěla bych to dotáhnout na 60. Už jsem začínala několikrát, ale jak uý tu někdo psal: "fotky z Vánoc mě opravdu šokovaly" tak snad už jednou pro vždy TED ZAČÍNÁM. Už mám i diář, do kterého si budu zapisovat co a jak a taky přesnou váhu. Jsem na to sama, tak doufám, že moje nadšení steně tak rychle jak vzešlo, tak taky nepojde.... Už fakt musím. Takže držím palce všem a budu sem psát průběžné poznatky. Jo a dobré rady jsou tu na viktorce v sekci magazín pro ženy - hubnutí
cvičení
Brnenivkolenou
| 2. 1. 2008 12:51
já jsem se rozhodla oprášit tréninkový plán, který jsem měla do posilovny, ale s tím, že si ho přizpůsobím na doma.A budu kombinovat se spin.kolem.Ušetřím tím spoutu času, protože nebudu muset nikam dojíždět.
Trenérka mi taky tenkrát rozepsala jídelníče, už jsem ho vytáhla z šuplíku a od zítřka začnu.Chtěla jsem už dneska, ale sámošky jsou jako po vykradení a do tesca se mi nechce
aerobní pásmo
Lili6
| 2. 1. 2008 12:36
Jej, nevim proč se mi to předchozí odeslalo dvakrát, pardon...

Ještě jsem zjistila podrobnosti k tomu aerobnímu pásmu (pro všechny kdo mají doma rotoped, eliptical, cvičí aerobic apod. a ještě aerobní pásmo neznají a nedodržují - a mají měřič tepu).
http://www.spin.***/stranka/tepova-frekvence
- tak třeba tady to vysvětlují.
Já vždycky cvičila jak blázen na plný pecky, tak teď to zkusim maximálně do svých vypočítaných 160 tepů za minutu a uvidím, jestli to bude přinášet lepší výsledky.
Je pravda že při cvičení se mi vždycky spíš zvětšily a zpevnily svaly, ale ta vrstva tuku na nich moc neubyla tak snad teď na to půjdu správně!
jojojo... tak se nám to rozjíždí ;o)
Lili6
| 2. 1. 2008 12:24
Taky se mi povedlo odstartovat kladně ode dneška plním plán papací - 5x deně po menších porcích zdravé jídlo v pravidelných intervalech. Na nervy jsem si dala ke compíku hrstku slunečnicových a dýňových semínek.
Zamakám na systematickém cvičení...

A zkoušim metodu kostiček - jukněte na článek Hubnoucí triky 8. (v sekci hubnutí - tady na servru victorie ;o) co píše Majka (i v ostatních trikách se najdou chytré pomůcky - pro ty kdo ještě nečetly
hubnutí
domasovanda
| 2. 1. 2008 09:10
Tak dneska jsem vstala pravou nohou a dala se do toho,ke snídani jeden grahamovej plátek a pom.máslem a debrecinkou,taky jsem všem co nosí dceři bonbony a brambůrky to zatrhla a budeme spolu křoupat místo toho kukuřičné lupínky,no večer napíšu jak jsem zvládla první den,tak ymusím oprášit posilovaví stroj,ale musím počkat až do tří králů až odzdobím stromek,protože by jsme se sem už nevešli.Tak zatím ahoj,jdu nakoupit zeleninku na večer
cvičení
Lili6
| 1. 1. 2008 21:17
Megii: Taky jsem měla rotoped a je to na cvičení prima (hlavně si udělat čas a vlést na to víc než jednou do tejdne), navíc se na něm pěkně zahřeješ a další cvičení (třeba lehsedy a tak) co si po jízdě uděláš jsou tím účinější Teď jsem se pořídila eliptical - máte někdo zkušenost?
Slyšela jsem o aerobním pásmu (něco s tepovou frekvencí) ve kterém by se na těhlech přístrojích mělo cvičit - prý se v něm tuky spalují nejúčiněji. Tak zjišťuji jak na to - nevíte?
Máš měřič tepu Megii?
pro Aveah
Lili6
| 1. 1. 2008 21:08
Aveah tak s tou chutí na sladký, to by mě taky zajímalo jak by se dala vyzmizíkovat páč já když jsem ve velkym pracovním stresu jendou za čas, tak pěkně zahřeším většinou a následky jsou pak neveselé musi.m to řešit jinak, to by nešlo takhle letos

Můj tip jak chuť přelstít jsou křížaly, které jsem nedávno znovuobjevila. Nemyslim tim různé ty kandované ananasy, papáji a tak, samej cukr... ale obyčejně sušený jablíčka třeba - jsou překvapivě slaďoučké, spousta vlákniny a moc se jich nepřecpete, protože než to rozžvejkáte... balzám na nervy
Jestli někdo znáte další triky tak sem s nima!
a máme tu 2008!!!
Lili6
| 1. 1. 2008 20:43
Koukám že se tu krásně množíme to jsem ráda, společně nám to půjde určitě líp a už tolikrát vyřčené předsevzetí se nám letos konečně podaří splnit!!!

Všem přeju hodně štěstíčka do nového roku a hlavně pevnou vůli, ať kilča vesele klesají!
reakce
jannika
| 1. 1. 2008 19:49
Ahojky,přidala sem příspěvek a koukla na Tvůj deníček-si dobrá říkám si zvládli to jiní zvládnu to taky,ale teda s tím sladkýmto teda nevím jak to vydržím.Držím Ti palečky at se Ti podaří zhubnout i ty další kilíčka
ted to dokážu...
jannika
| 1. 1. 2008 19:42
Ahoj holky,dnes jsem se odvážila stoupnout na váhu a?HRŮZA!!!!!!Byla sem od 12,12,07nemocná a tak sem pekla cukroví,uzobávala a válela se u telky-výsledek je 6kg na víc.Řekla sem si o DOST tak takhle to dál nejde,už se vážně do ničeho nevejdu a začínám mít z toho depku
Tak sem si sedla k PC a zabrouzdala sem.Po přečtení článků a příspěvků sem nadšenáa říkám si že je nás tu víc,budeme se podporovat a tahat z krizí.Chci zhubnout 10kg abych měla svou váhu tak holky,jdu do toho s váma Mějte se hezky a zítra vstaneme s dobrou náladou,úsměvem na tváři a myšlenkou,že ted to dokážeme.........
Snad to pujde ...
sarinka
| 1. 1. 2008 18:35
Ahojky holky ! Před vánoci jsem zhubla 4 kila a přes vánoce jsem zase nabrala! Chci začít od 4.1. 2008 hubnout! Potřebovala bych tak deset kilo dolu! Dostala jsem permanentku do bazénu tak doufám že to tento rok konečně vyjde! Držím vám všem palečky! Tak pa pa
jdu do toho taky
Brnenivkolenou
| 1. 1. 2008 15:53
Nemůžu zhubnout už několik let, až se přišlo na to, že mi nefunguje štítná žláza. V prosinci mi doktorka oznámila , že už mám hormony konečně v normě, tak doufám, že se mi letos splní novoroční přání a kila půjdou dolů. Jsem zvyklá pravidelně cvičit a taky dělit jídlo do 5-6 porcí, se zdravou výživou jsem jedna ruka. No uvidím jak to půjde. Letos jsem poprvé přes vánoce nepřibrala ani deko
Já též.
Korneliana
| 1. 1. 2008 13:27
Ahoji holky, tak já se k vám taky přidám. Už jsem od září shodila 6kg. Moc to není, ale poslední měsíc jsem se moc nečinila a stejně jsem si dokázala zhublou váhu udržet. Teď bych chtěla shodit ještě tak těch 6kilo.


Jinak mám deníček, tak se můžete mrknout.
Hodně štěstí!!!
Hubnutí
Elisa
| 31. 12. 2007 16:33
Holky přidávám se k vám Chtěla bych shodit tak 5 kg... Bojím se, abych vydržela, nemám moc pevnou vůli. Toto předsevzetí si dávám pravidelně každý rok. Tento rok se to už snad povede!!!
eveah
domasovanda
| 31. 12. 2007 15:29
prosímtě jak jsi dokázala zhubnout 15kg?Já potřebuju aspoň tech 12,napiš mi prosímtě jak jsi to dokázala.Děkuji moc.PS:do nového roku přeji všem mnoho zdraví a úspěchů v osobním životě a samozdřejmě i v hubnutí
od nového roku
aveah
| 31. 12. 2007 14:21
Ahojky,já se také přidávám,sice hubnu od června tohoto roku,shodila jsem 15kg,ale ted přes vánoce jsem neodolala sladkému,které strašně miluju a jsou dvě kilča zase k dobru.Prosím,poradte,jak omezit chut na sladké.Toho půl roku jsem to překovala,ale už v tom zase lítám.Díky.
taky se hlasím k vám :-)
lucipajda
| 31. 12. 2007 11:25
Jdu do toho s váma holky, toto předszevzetí si dávám každý rok, ale zatím skutek utek.... Snad to letos bude lepší. Za poslední 2 roky jsem přibrala 10 kilo, nejhorší je, že ani nevím jak V únoru jdu na ples a samozřemě se do ničeho nevejdu, takže bych do 15.2. měla ráda dole 5 kilo. Hubnout se má pomalu aby to vydrželo a každý kilčo je dobrý. Dneska si na oslavě ještě dopřeju a od zítřka začínám! Tak Vámdržím pěsti.
hubnutí
domasovanda
| 31. 12. 2007 10:47
Ahoj holky tak já jdu do toho s váma!!!malá jde 3 ledna poprvé do školky na 4hodky a já nebudu muset vařit,jé to bude paráda,tak mě držte pěsti já potřebuju zhubnouz aspoň 12kg(nějak mě to po tom co jsem přestala kojit naskočilo a nejde to dolů) do dubna,kdy budu muset nastoupit někam do práce(doufám,že něco seženu)tak abych tam nešla jako kulička.Tak do nového roku hubnutí "ZDAR"
Taky jsem se rozhodla ...
Megii
| 31. 12. 2007 08:36
Taky jsem se rozhodla, že se od ledna do toho pustím a doufám, že to vydržím. Chybí mi totiž pevná vůle. Chtěla bych tak do konce ledna shodit zhruba 5kg. Potřebuji sice víc, ale pro začátek bych chtěla alespoň tolik. Koupila jsem si rotoped, tak doufám, že se donutím na něm jezdit.
Ozvu se jak to jde a doufám, že sem napíšou i jiní a podělí se s náma o jejich výsledky s hubnutím.
Pro začátek...
Lili6
| 30. 12. 2007 22:17
Nevím jak vám, ale mě dal prosinec nějak zabrat a mých už tak dost protivných 73 kilo se vyšplhalo na 76...
Měřím 175cm.
Fotky z vánoc mě doslova probudili...
Pro začátek bych chtěla za ten leden stihnout schodit 6 kilo - nejlíp kdyby se ručička přehoupla pod tu kritickou sedmdesátku.

Takže tímto se tady veřejně zavazuji, že s plánem 2.1. (jen co se po silvestru vyspinkám... ) naplno začnu a 31.1. budu o těch 6kg lehčí!
no to jsem na sebe teda zvědavá, jak to půjde...
Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)
Lili6
| 30. 12. 2007 21:57
Tak tentokrát se do toho skutečně opřu a věřím, že se mi konečně podaří splnit si sen o štíhlé postavě, bohatém výběru hadříků v obchodech, lehkosti pohybu a zdravém sebevědomí... však to holky znáte ;o)

Rozhodla jsem se vystoupit z bludného kruhu hladovění, únavy a depresí. Z celoročního několikatého kolotoče mých proklatých 5kg, které stále v potu a s prázdným bříškem těžko schazuji a se stresem opět lehce přibírám.
Takhle to prostě nefunguje!
Zachrání mě jedině pravidelná zdravá strava a cvičení. Po dlouhém zvažování jsem si pořídila jako berličku Hydroxycut a doufám, že mi přinejmenším pomůže udržet zásadní pravidelnost malých porcí a donutím se i víc pít.
Snad i to, že sem píši, mi pomůže vydžet a boj nevzdat :o)

Všechni, kdo jste se taky rozhodli pořádně se do toho od ledna opřít - pište své plány a jak se vám je daří plnit, čím jste se do boje vyzbrojili a jak zbraně zabírají... Ať se vzájemně motivujeme a podpoříme.
Společně se nám to určitě povede!!! ;o)
Hodně štěstí všem!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
DIS
25. 4. 2024 23:34
408
Alka...
25. 4. 2024 20:17
70310
♥Jarka*Alice♥
25. 4. 2024 15:42
11820
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video