Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o) - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Od ledna hubnu! Pojďte do toho taky - spolu to zvládnem! ;o)

Diskuze

pití
heladoma
| 7. 1. 2008 10:04
Tak jsem se dnes pustila do pitného režimu , ráno velký hrnek neslazeného čaje a teď mám před sebou pulitr vody s limetkou samotná mi moc nejede. Akorád to lítání na WC mě zlobí, odpoledne jedu s dětma na cvičení, tak doufám že nebudu muset pořád odbíhat. Jinak sladkému zdárně odolávám ,rodinka si včera dala kafíčko a dortík tak jsem si místo toho dala ananas, ale to kafe mě láká ,jenže já ho nevipiju hořké. Myslím že umělé sladidlo by nemělo vadit, co myslíte.
tak a jeeedem do nového týdne :o)
Lili6
| 7. 1. 2008 09:57
Máme tady pondělí a před sebou první "celej" lednovej zdravej týden
Já jsem si dneska ráno vzala první tabletku Hydroxycut (mojí berličky na následujících 23 dní). Zvažovala jsem dlooouho než jsem ho pořídila, protože před nějakým rokem jsem zkoušela CLA a nic, nevěřím podobným věčem, navíc nemam ráda zbytečnou chemii do těla.. Ale nakonec jsem to zkusila, aby mi pomohl alespoň trochu usnadnit start. Protože po letech velmi hloupích diet mám strach, abych tím začátkem prošla a nespadla zas do hladovění - ještě že vás tu berušky mám! už jen to mi dodává spostu energie a pevné vůle, takže si začínám doopravdy věřit! Díky
Za týden zase stoupnu na váhu a změřim centmetry a podám raport.
Dneska mi váha ukázala 73kg, ale popravdě, vůbec jí nevěřím ta váha je totiž ještě starší než já, zrodila se ve tvrdém komunismu a letošní pětiletku už evidentně neutáhne. Když mi naposled ukazovala 73, myslím že jsem vypadala krapet jinak... Jen co bude nějaká koruna (snad už tenhle týden, dokud jsou v elektru slevy) pořídim si novou a když to vyjde tak rovnou tu co měří i tuk a vodu v těle. To jsem zvědavá jestli to se mnou pak nesekne, bůhví kolik skutečně mam :o(
Megii
thery
| 7. 1. 2008 09:10
Megii, tak ten tanec rozhodně vyzkoušej, jestliže taky na cvičení moc nejsi, tak by ti mohl vyhovovat....pro začátek bych rozhodně doporučila ten orient, je to taková pohodička I když občas dá taky pěkně zabrat, ono se to nezdá ale ty svaly při tom pěkně makaj...
Jo a holky, taky je vynikající sport fit box. Sama jsem na něj chodila asi rok, než jsem pak byla dlouho nemocná a ztratila fyzičku, tak už jsem si netroufla...je to pěkná makačka, hlavně ze začátku, ale výsledky se dostavují brzo, a je vynikající i na psychické vybytí
domasovanda
thery
| 7. 1. 2008 09:04
Nemáte vůbec zač, až si vzpomenu na nějaké rady, které tu ještě nemáte, tak Vám je ráda napíšu Jájsem hubnula sama, nikdo mě v tom nepodporoval, tak vím, jak mi alespoň malá opora chyběla....ne nadarmo platí, že "ve dvou se to lépe táhne" a nejen ve dvou, čím víc lidí s podobným záměrem, tím líp
:-)
Quinn
| 7. 1. 2008 09:04
Ahoj,
začínám ( znovu jako každý rok ) dnes Taky jsem si pořídila jablečný ocet a na lačno si smíchám lžici s vodou, ale je to teda strašnej hnus Ty už máš zkušenosti, jak to pomáhá? Jinak dnes mám 76,5Kg při výšce 177cm a chtěla bych 70Kg...tak snad. Držím palce
Chuť na sladké
domasovanda
| 7. 1. 2008 08:59
já kupodivu zatím nemám,počkejte až koncem měsíce
přijdou ("kamarádky").Ale snad to ustojím.Jinak když máš chuť na sladké vyzkoušej místo piškotů hrozinky,nebo sušená jabka a když už je to opravdu k nevydržení tak čtvereček hořké čokolády.Tak zatím ahoj
co na sladké
Brnenivkolenou
| 7. 1. 2008 03:37
než hroznový cukr, dej si radši ovoce a máš to i s vlákninou
žblunky žbluňk
Lucisha
| 7. 1. 2008 00:31
jojo, teď si tak připadám... Dnes jsem vypila asi 4l vody!!! Ale byla jsem na tréninku, takže jsem něco vypotila..
Holky, po večeři mě honila mlsná a ještě jsem tak trochu měla hlad, tak jsem si vzala piškoty.. A na chuť jsem si jich pár dála s máslem.. Nejradši bych se neviděla.. příště se polepším.. měla jsem si radši dát pomeranč..
Na druhou stranu si troufám říct, že jsem to vyhýbala- nedá se říct vysportovala..
Aby jste pochopily- a určitě se zasmějte při té představě.
Začal nám blbnout plynový kotel, na kterém se ohřívá i voda, tže poslední týdny nám teče spíš ledová než vlahá voda.. Každej večer jak debil stojím nahá ve vaně a 15min mrznu, protože teče ledová.. Nejlepší je, když mi začne téct aspoň čůrek vlahé vody, já se namydlím a pak zas teče ledová, takže zase jako blbeček stojím ve vaně- namydlená a čekám, až poteče vlahá- jestli vůbec!!!!
Dnes jsem vodu odpoštěla asi na 3x, musíme pouštět doslova čůrek vody.. Tak tím čůrkem po čase začala téct TEPLÁ!!! ano, i já s maminou jsme se divily!!! Povedlo se mi asi za hodinu napustit plnou vanu a čůrkem stále tekla teplá.. Řekla jsem si fajn, aspoň si umeju i vlasy.. No jo, ale problem nastal při oplachování vlasů.. Aby tekl čůrek vody do sprchy, musím držet ten čamprlík, jinak se to přepne.. Takže v jedné ruce čamprlík, v druhé sprcha, ale jak si vlasy opláchnout- navíc tekla kupodivu až moc horká voda.. Tak jsem si do lavoru napustila vodu a pak jsem do něj strkala hlavu.. Jo, kdybych se převrátila, udělala bych asi kotoul.. No, každopádně to vypadalo jako pokus o stojku.. Když jsem to volala svému drahému, náramně se bavil..

Abych ze sebe ještě vyrazila ty piškoty, dám si teď jen pár posilovaček a zítra mě čeká zas má hodinka a půl.. doufám, že vstanu nějak rozumně- od Vánoc chodím spát strašně pozdě a ráno... ještě, že mám zkouškové..
Doufám, že Vás sem bude zítra hodně psát, ať mám co číst- ale měla bych se hlavně učit na úterní zkoušku..

Nojo, mějte se viktorky krásně, přeju pěkné sny..
co na sladke
Lilimi
| 6. 1. 2008 22:01
No slyšela jsem že na chut na sladke pomuze hroznovy cukr v takovych tech velkych tabletkach jednu kdyz honi sladka....no nejak tomu neverim tak prosim poradte jak to je a co třeba musly tyčinky?
Bibinka
Drago
| 6. 1. 2008 21:17
Ahojky Bibi já jsem zhubla to nějaké kilo jedla jsem přípravek CLA 1000 je trochu dražší ale pomohl mě o 5 kilo.Na cvičení moc nejsem radši dělám tury,jízdu na kole atd.. Tak ti držim palečky
začínám opět hubnout přidá se někdo
bibinka
| 6. 1. 2008 20:41
Ahoj holky,taky jsem se rozhodla jako již po několikáté že se do toho pustím.Asi před rokem jsem měla 76 kg při mé výšce 163 cm to bylo poměrně dost.Začla jsem pít na lačno jabl.ocet a třikrát denně syrovátku(SUSYOMEN)jedna z nejkvalitnějších.Trochu jsem omezila sladké a bílé pečivo.Skoro denně jsem šlapala na rotopedu a někdy zacvičila aerobic nebo zaposilovala.Dostala jsem se na váhu 66 kg ale nyní necvičí a jím.Tak jsem si řekla dost a dnem 7.1.2008 se rozhodla že začnu znovu.Byla bych ráda kdyby se někdo připoji ve dvou se to lépe táhne možná i ve vícech.Tak zatím držím všem nám hubnoucím palečky.Mějte se hezky
BIBINKA
thery
Megii
| 6. 1. 2008 19:21
Díky moc za za to, že napsal někdo kdo to dokázal. Nakoplo mě to ještě víc. Já na to cvičení a jakýkoliv pohyb nejsem. Ten tanec by mě docela bavil. Mám rotoped, ale nějak se nemůžu moc odhodlat. Občas na něj jezdím, ale chtělo by to víc. S tím pitným režimem jsem se trochu polepšila. Nejsou to sice 3 litry, ale včera jsem dala 2,5 litrů. Je to lepší než předtím jsem pila tak litr denně. Na večeři jsem měla obložený talíř: okurek, paprika, jedno vajičko na tvrdo a dva plátky sýru eidam 30%. Už jsem k tomu neměla rohlík ani chleba. A musím říct, že mi to stačilo. K tomu půl litru ovocného čaje. Myslím, že to nebylo tak špatné. Hlavně abych vydržela takhle dál. Ty chutě jsou pro mě hrozné. Vydržme dál všechny.
Od ledna hubnu
Radula21
| 6. 1. 2008 19:18
Ahoj holky, tak vidím, že nejsem ani zdaleka sama, která si řekla "tak teď něbo nikdy". To jsem ráda a všem nám držím palce, abychom to všechny zvládly. Mám také problémy s váhou, vlastně celý dosavadní život řeším váhu a hubnutí, mám totiž k nadváze sklony. Doma mám Eliptical, a už ho konečně začnu používat. Literaturu - mj. Vysoká škola hubnutí od Edity Sipeky je opravdu super. Vřele doporučuji. Dokázala jsem již zhubnout 15 kg, ale stejně tak jsem je i nabrala zpět. Aerobic a hlídání jídelníčku mně pomohly zhubnout, ale pak mě začaly bolet klouby, tak jsem toho nechala. Hrozná škoda. Tak teď se do boje pouštím znovu, má váha je 69 kg při výšce 162 cm. To jsem s hrůzou zjistila o Vánocích. Budu chodit i na power jógu, na kterou jsem sice chodila i vloni, ale jen tak občas. Teď se do toho opřu. Tak se mějte všechny krásně a držím vám všem palečky .
jééé
domasovanda
| 6. 1. 2008 18:53
já tam mám překlepů,tak se za ně omlouvám,malá mě sedí na klíně a motá se mi tady to toho.Tak ahoj já ji jdu radji vykoupat .
thery
domasovanda
| 6. 1. 2008 18:50
Jééééé my )trufám si to napsat za nás všechny tady)Ti moc moc děkujeme je dobré to poznat taky z jiné stránky a to už z té zhublé,já Ti moc gratuluji a ,určitě všechny tady rády přijmeme rady o Vás co už jste zhubly a tudíž máte už přece jenom více zkušeností a rad,pro nás "začatečníky"-schválně píšu začátečníky v uvozovkách,protože už každá z nás někdy nějakou dietu držela,ale buď se nepovedlo,nebo nabyla (jako v mém případě)pevná vůle,ale já jsem to teď chytla za pačesy,protože Vy všechny jste pro mě motivace a vydržím.Jo a pro nás všechny hubnoucí,dneska jsem si na večeři udělala zeleninový salá,rajče,okurka,paprika,pórek,balkánský sýr a olivy,trochu citrónové šťávy,k tomu celozrný rohlík,bylo to moc dobré a hlavně mě to docela dost zaplnilo bříško!Možná by to neby špatné zalít i bílým jogurtem
Přeju úspěšné hubnutí :-)
thery
| 6. 1. 2008 18:18
Ahoj holky Viktorky! Je moc fajn, že se tu podporujete v hubnutí, vyměňujete si užitečné rady, máte se kde podělit o své hubnoucí úspěchy...Já se k vám sice přidávat nejdu, podařilo se mi zhubnout do své vysněné váhy a udržet si ji Sice to trvalo dloouho ale ono pozvolněji je to lepší, než nárazově a pak se trápit s jo-jo efektem...a to čekání za ten výsledek rozhodně stálo. Vše, co bych vám doporučila, jsem tu ve vašich radách našla...Jíst v menších dávkách zhruba 5x denně, nesmírně důležitá je snídaně, takže pořádně promýšlejte, co ráno spapkáte Momentálně ujíždím na bílé activii s nasekanýma vlašskýma oříškama a rýžové chlebíčky k tomu
Svůj jídelníček jsem kompletně překopala, hlavně mi pomohlo, že mě zdravá strava začla opravdu zajímat, sbírám info kde můžu, abych měla stravu opravdu vyváženou a nechyběly mi nějaké důležité složky...Je potřeba věřit tomu, že to pomůže, a pak vám to začne i chutnat
Ale hlavně: PIJTE, PIJTE, PIJTE...samozřejmě vodu a neslazené čaje Ale to už jste tu také rozebíraly...
No a ten pohyb...nez něj by to taky nešlo Nejlepší je začít pozvolna...Já na cvičení nikdy nebyla, začala jsem tedy s tancem...nedříve pozvolna orientální, všechny jeho možné druhy, ale zamilovala jsem si i například hip-hop Tanec tedy můžu vřele doporučit, nejen k hubnutí ale výborný i na pročištění mysli a na dobrou náladu
Také bych doporučila nevážit se moc často...já jsem jednu dobu trochu zblbla a vážila se i několikrát denně, a pak si vyčítala každé sousto....naštěstí tahle krize trvala asi 2 týdny, pak bylo vše v normálu...hlavně jsem si uvědomila, že si nemám co vyčítat, protože jsem jedla vše zdravé a začala se za to chválit
Tak vám všem přeju hoooooooodně úspěchů, hlavně hubněte s rozumem a zapomeňte na zázračné hubnoucí tabletky a nápoje Mějte rády své tělo a radujte se i z malilinkatých úspěchů Terka
pitný režim
heladoma
| 6. 1. 2008 18:14
Musím se přiznat, že pitný režim mi také dělá problém, jdu se napít až když mám opravdu žízeň, budu na tom muset zapracovat. Jinak ten ovocný nebo zeleninový den jsem si chtěla udělat také, ale váhám protože ještě našeho malého závisláka kojím tak nevím jestli je to zrovna nejvhodnější. Také jsem se kvůli tomu nedala na žádnou drastickou dietu ,jím 5x denně malé porce ,nejím bílé pečivo a sladkosti, místo toho jím hodně zeleniny a ovoce. Zatím se držím ,akorád to pití
od 1. ledna 2008
alousek
| 6. 1. 2008 17:06
Ahoj holky,
no po přečtení vašich příspěvků jsem nadšená.Já jsem svoje předsevzetí také vzala z gruntu a začala jsem již 1. ledna.Co v tom spočívá? Cvičení - steper cca 15 min, posilování břišních + stehenních + hýždových svalů cca 45 min. Chtěla bych ještě do toho všeho zahrnout i plavání ale uvidíme jak dá čas.Abych se přiznala tak jsem ráda že si najdu tu hodinu na toto cvičení.Jediné s čím zatím bojuji je pitný režim.Piju sice čaje a občas to kompenzuji i jemně perlivou nebo neperlivou vodou ale je to záhulNo a proč to vše dělám? Do srpna chci shodit alespoň 10 - 12 kg. Tak uvidíme.Myslím na vás holky, protože na konci si oddychneme a pakpáčko
Cvičení každý den
bobik
| 6. 1. 2008 16:48
Já si myslím, že když člověk poslouchá své tělo a ordinuje mu cvičení po dávkách, tak to ,že cvičí každý den vůbec nevadí. A jak si tělo zvyká, tak mu postupně pomaloučku přidávat. Vždyť se naopak všude píše, že jak si na cvičení jednou zvyknete, bude ho tělo samo vyžadovat. U mě už to tak určitě funguje. Po dvou měsících mám sama ze sebe radost a cvičím každý den a unavená se necítím.
Jen je určitě důležité, aby si svaly odpočinuly , je po každém cvičení protáhnout a uvolnit. To by se mělo dělat i na začátku.

Jinak se vám musím pochlubit se svým prvním úspěchem. Dnes mě ráno pochválil manžel , že se mi pěkně zpevňuje zadeček. Co víc si můžu přát?!
To mě maximálně povzbudilo a nažhavilo na další cvičeníčko.

Taky jsem někde četla, že je dobré jeden den v týdnu nejíst vůbec. A protože to zní drasticky , můžete si udělat ovocný nebo zeleninový den. Nemíchat dohromady.
Já si to stanovila na neděli. Takže dnes se láduji melounem , jablky, hrozinkami a hruštičkami + dodržuji pitný režim. Je to úžasná očista. Jen to chce opravdu pevnou vůli vydržet. Ale na stáhnutí žaludku a očistu organismu úžasné. A co teprve v létě až bude na výběr více čerstvého ovoce a zeleniny.

Tak držím palečky a hlavně tobě co žiješ v USA, protože to momentálně zažívám na vlastní kůži. Jsme již 3 měsíc celá rodina ve Střední Americe a lidé jsou tu opravdu děsně obézní. Ono tu totiž není co dělat. Tak začni a nedej se strhnout okolím.

zatím se držím
Lili6
| 6. 1. 2008 15:53
Já se tedy zatím držím myslim dobře. Sladkému zdárně odolávám a myslim, že mi nebude dělat velké problémi vytrvat v tom. Ani čokoládka už mě neláká (přesto, že ji můj jazýček vždycky rád uvítal), protože kromě neblahých účinků na postavu má ještě jeden vedlejší efekt - beďáčky. Jednou jsem slyšela, že tomu tak je a vysledovala jsem, že u mě to funguje stopro: jak jsem zhřešila čokoládkou, mohla jsme se spolehnout že se ráno probudím s červenou věcí na ksichtíku.
Motivace pro ty, kteří s ní chtějí taky skoncovat ;o)
vánoční cukroví
domasovanda
| 6. 1. 2008 15:48
před vánoci jsem napekla 22druhů cukroví,během vánoc jsem snědla si tak 5kousků cukroví, od čtvrtka je máme na talíři(byla u nás kamoška se synem)a vůbec mě to neláká (né že by teda nebylo k jídlu ),ale zase na druhou stranu jsem dneska pomohla dceři s bonbonama-takové ty besipky,myslím,že to zase tak velký prohřešek není,je to samý vítamín C(ale s cukrem) a snědla jsem asi 5 koleček,celé balení má 1556KJ,ale zase na druhou stranu jsem toho dneska ještě moc nesnědla,nějak nemám na nic chuť,nebo spíš nevím na co mám chuť,vždycky k něčemu přijdu a pak zjistím,že to není ono,no jen aby mě to vydrželo,asi se mi začíná stahovat žaludek,a nebo je zalitej vodou tak už raději nemá na nic chuť .S cvičením začnu až od úterý,v pondělí máme doma ještě dědu,než se vyjede na cesty,a začnu asi po 10min.3krát denně,to by jako rozjezd mohlo stačit na tom "mučidle",nebo néééé,co myslíte?Tak já jdu spapat pomeranč a uvařit si další půl litr čaje(dneska už čtvrtý půl litr ) .
ještě nějaké triky na slabé sladké chvilky:
Lili6
| 6. 1. 2008 15:08
Pro myslovnice čoklády: menší zlo je rozhodně čokoláda hořká oproti mléčným. Když jsem měla na podzim nervovou krizi a trpěla představou, že bez čokolády ji nepřežiju, zkusila jsem si koupit tu s extra dávkou kakaa (ne teda až tu extrémně 99%) od firmy Lind. Té se nepřejíte - jedna, max. dvě kostičky pomaloučku rozpuštěné na jazyku naprosto uspokojí smysly výraznou kakaovou chutí. Čokoláda je méně energetická než ostatní (moc místa pro cukr už v ní nezbývá) a stojí kolem padesáti korun a více - takže si rozmyslíte, jestli je nutné obětovat z ní další kostičku zrovna dnes a zas tak často si ji kupovat taky nebudete ;o)

Slazení: když už si neodpustíte občas přisladit život, tak ale ne bílým cukrem. Med, syrup z agáve, javorový sirup, třtinový cukr, fruktóza - všechny jsou daleko lepší (i chutnější). Některé mají několikanásobně větší sladivost než obyčejný cukr, takže jich spotřebujete na požadovanou intenzitu sladkosti méně a tudíž si dopřejete menší množství hříšné kalorické přísady. Mínusem bílého cukru také je, že je kyselinotvorný a to bříšku moc nesvědčí (lidé citlivý na pálení žáhy to špatně snášejí).

Pečení: jestli pečete moučník pro rodinku či miláčkovi a chtěli by jste tentokrát taky ochutnat (zcela vyjímečně :o), použijte špaldovou celozrnou mouku (má výbornou oříškovou chuť) a sladidlo nakraďte vhodnou variantou z výběru, který jsem psala výše. Do klasických litých moučníků na plech se osvědčila místo mlíčka minerálka. Zkuste těsta s jogurtem či tvarohem (nízkotučným samozdřejmě). A pokud je v těstě jen sníh (žádné žloutky), tak je to taky plus. Dělá se margarýn perla vhodný i na pečení, kterým můžete nahradit máslo. Plech vyložený pečícím papírem ušetří tuk a mouku na vymazání.

Když už se vám nepodaří vyhnout hřešení, tak ať je to alespoň to menší zlo a pokud možno dopoledne (nebo si schovejte kousek na druhý den k snídani).
A jestli chcete mít klidnější svědomí, udělejte si po mlsání pár svižných dřepů, kliků či lehsedů ;o)
mam z nás radost
Lili6
| 6. 1. 2008 14:30
gratuluju holky nám všem, kterým se daří vzorně dodržovat pitný režim, zdravě papat a prohánět cvičidla!
A přeju stejně úspěšný rozběh i novým spolubojovnicím
Však ty kila společně sundáme - my na to kočky máme!
K orbitreku: můžu jen doporučit! (mam taky olpran, asi nějaký levnější model za 3500 z Kaufu, ale hlučnej neni a konstrukce drží krásně, ikdyž u nás dostává zabrat :o).

S sladkému hřešení: Každej se sladkému ze dne na den odolávat neodnaučí a určitě je lepší si jednou za čas něco malého dát, než pak po týdnu utrpení nechat rupnout nervy a vyluxovat ledničku). Tady mam jeden tip na sladké utišení smyslů, který nezahýbe tolik naším kalorickým rozpočtem:
Tvarohový nepečený koláč (dort) s ovocem. Všichni je určitě znáte, takové ty moučníky z lehkého tvarohového krému a dětských piškotů s ovocem a třeba i želatinou navrchu. Jejich plus je, že jsou nepečené, tvaroh je zdavý, piškoty dietní, když použijete čersvé ovoce (třeba kivi vypadá dobře), tak se mu taky nedá nic vytkout. Výhoda je i rychlá příprava, zasytí už malá porce a klidně si ho můžete zakápnout i oblíbenou čokoládkou Poteší i zbytek rodiny a pokud si ho dáte dopoledne místo svačinky třeba (ovšem ne každý den), můžete mít klidné svědomí ;o)

K častému cvičení: já teď cvičím 3x denně takovou malou sestavičku (sedlehy, kliky, na stehna a prsa). Pomajinku navyšuju počet cviků a snažím se stihnout to opravdu každý den třikrát (asi 10-15min). Jsem totiž po nemoci a nějaké době zanedbávání cvičení dost ochablá a ztuhlá, tak abych se dostala do formy a svaly si zvykly. A musim říct, že už teď (po pěti dnech) se dostavují výsledky (záda se kterými jsem marodila už se rozhýbala a při lehsedách mě netrápí, kliky už mi jdou pěkně poctivě k zemi a celkově mi to jde lehčeji).
Na elipticalu jsem denně hoďku, jedu si ve svém aerobním pásmu, spotím se docela dost, ale na pusinku rozhodně nepadám a následnou únavu taky nijak extra nepociťuju (že bych třeba druhý den nemohla chodit, jako při začátcích na rotopedu, to né ).
Chci získat fyzičku co nejdřív. Ale nevim jestli dělám dobře, teď jste mě vyděsily... Skusim kontaktovat nějakého odborníka, jestli mi k tomu něco poví.
Asi bude fajn teď ze začátku máknout, získat fyzičku a pak zvolnit až půjde cvičení v tempu které si představuju a cvičit třeba ob ten den jak jste psaly. Co myslíte???
cvičení
heladoma
| 6. 1. 2008 14:07
Ahoj holky, tak koukám že nad orbitrekem nepřemíšlím sama, chtěla bych ho kvůli tomu že mám dvouletého kluka a nemám kdy chodit běhat. Zatím se snažím se starším synem sedmiletým chodit bruslit a plavat. Od příštího týdne mám v plánu začít chodit na aguaaerobik máte s tím někdo skušenost já slyšela, že je to fajn. Posilovny mě moc neberou tak chci vyskoušet tohle. Jinak s tím sladkým jsem na tom podobně, kdyby to nebylo doma tak mě to tak nesvádí, ale dětem dietu nemůžu naordinovat. Malej měl 2. narozeniny a babička mu upekla krásný dort ,tak kolem něj chodím jak mlsnej kocour, zatím jsem vydržela. Tak držím palce ať to zvládnem mějte se
upřesnění
lucipajda
| 6. 1. 2008 13:22
na začátku minulého příspěvku mi vypadlo dost důležité slovo, měla jsem na mysli cvičení hodinu dvě denně
cvičení
lucipajda
| 6. 1. 2008 13:20
Taky si myslím, že cvičit hodinu dvě není dobré, často jsem to i někde četla, v tom souhlasím. tělo si prostě musí odpočinout. Ale dá se denně cvičit třeba dvacetiminutovka u televize, to je myslím v pořádku.
Včera jsem poprvé zhřešil, byla jsem po bazénu na návštěvě a tam jsem dostala čaj a k tomu cukroví, tak jsem neodolala.... byla jsem po tom plavání uplně grogy. Ale co, dnes jedu dál. Občas si člověk přeci musí trochu udělat radost? Už mám kilo dole, to mě povzbudilo, takže to fakt byl jen úlet.
Orbitrek bych taky chtěla, večer to nadhodím doma, přítel o něm v minulosti už mluvil taky, tak se třeba chytne.
Tak se zatím mějte.
cvičení
Lucisha
| 6. 1. 2008 12:47
Ahoj holky, nejdřív musím reagovat na to, že tu mnoho z Vás píše jak cvičíte každý den.. Už několikrát jsem se dočetla, že to není pro tělo dobré- svaly se nestihnou zregenerovat.. Myslím, že je to pravda- sama jsem jako blázen kdysi cvičila každý den. Nejen, že to nemělo v podstatě žádný účinek, ale ta představa každodenního mučení se mi po čase tak zprotivila, že jsem s tím sekla a začala cvičit obden. Co se nestalo- hned jsem se cítila líp a i na cvičení jsem se těšila. Cvičit obden je opravdu lepší!!! Já do posilky nechodím, posiluju doma zhruba hodinku a půl, jak kdy.. no a když se nezadaří- jako že se mi v pokoji válí celý večer mamina nebo bratr, zacvičím si další den..
Snažím se papkat 5x denně, hooooooooodně pít- taky jsem užila běhání na záchod ..
Pro mě jsou nehorší sladkosti.. Vím, že kdybych je nejedla, mám pěknou postavičku, ale já jsem na nich doslova závislá.. Jenže!!!!!!! Od té doby, co jím 5x denně pokud možno pestrou stravu mě mlsná honí míň..!!!!!!!!!!!!!!! Nejhorší je, ale odolat, když už chuť přijde.. To se kolikrát rozjedu fuj!
a abych si dala ovoce místo čokošky? Kdepak, na tu čokoládu mám chuť pořád.. Jak říkám, jsem mlsná jak koza a navíc jsem taková menší kyselinka, která toho dokáže neuvěřitelně spořádat...
Ještě, že mi není sport cizí- odmala tancuju a vůbec sport miluju!
Jak tu také píšete o orbitreku- ten bych taky moc chtěla. Na střední jsme ho měli v posilce ve škole- úplně jsem si ho zamilovala. Je fakt, že ze začátku jsem na něm funěla jak lokomotiva, červená jsem byla jak rajče a druhý den mě bolela ***ka nehorázně, ale je to fakt super! Náhražka běhu ideální...

No, koukám, že jsem se pěkně rozepsala, tak už budu končit- musím se jít učit na zkoušku

Mějte se krásně!
Jdu do toho taky :)
ivankaUSA
| 6. 1. 2008 02:00
Ahoj Upnou nahodou jsem nasla tyhle stranky a cetla jsem si diskuze, a myslim, ze tohle je ta prava motivace co potrebuju. Musim zhubnout, uplne akutne. Jsem uz pul roku v USA, jako exchange student na stredni skole, a vsechno by bylo fajn, kdyby ti amici tolik nejedli a vubec se nehybali. Kdyz jsem odjizdela na konci cervence z Prahy, vazila jsem 79kg pri me vysce 178cm. Mela jsem depky uz tehdy. Jenomze po tech 6 mesicich tady jsem deset kilo nabrala a mam chut se jit bacit. Nemuzu prece domu prijet jeste tlustsi nez kdyz jsem odjela. Celej svuj zivot trpim tim, ze jsem tlusta, a ted jeste priberu. Tady v USA to neni nijak hrozny, lidi jsou tady obezni strasne moc, pripadam si mezi nima jak tycka, ale doma, to je neco jinyho. Od vcerejska uz teda hubnu, abych do 27.kvetna, kdy letim domu, mela lepsi figuru. Musime se motivovat nejak navzajem, mam hrozny problemy s pevnou vuli. Vzdycky mi vydrzi tak tyden a pak si reknu, ze kdyz snim tohle a tamto, ze se nic nestane, a ze kdyz jednou vynecham cviceni, tak to taky vadit nebude, jenomze pak prestanu se vsim uplne, a je to v haji. Jinak drzim palecky vsem, co se rozhodly se svou postavou a zdravotnim stylem neco delat. My to zvladnem Tak zatim. Iva
pro heladoma
bobik
| 6. 1. 2008 01:07
My jsme teď s manželem a dětmi už třetí měsíc v zahraničí. Protože tu cítím nedostatek pohybu jsem ho poprosila , aby mi i tady koupil orbitrek. Nechtěli jsme za něj dávat závratnou částku. Koupili jsme Orbitrek Platinum, ale stál na naše peníze asi 4.000,- Kč. Jak jsem psala šlapu na něm skoro měsíc teď už 40 minut a je hrozně hlučný a mám pocit , že se každou chvíli rozsype. Pouštím si ke cvičení muziku do sluchátek, tak mi to zas až tak nevadí. Zbytek rodiny si jen musí zesílit televizi . Doma mám o něco kvalitnější a rozdíl je opravdu znát. Můj názor je, že nemusíš kupovat stroj za 25 tisíc, ale okolo těch šesti až osmi tísíc bych asi doporučovala. Pokud tedy opravdu hodláš pořádně cvičit. Jen do toho. Ten co mám doma stál něco pod sedm tisíc a je to snad Olpran. Ale četla jsem hodně diskuse o cvičení na orbitreku a tam hodně doporučují nějaký Kettler - nevím jestli to píši správně. Ten bude už asi dražší.
pro bobika
heladoma
| 5. 1. 2008 21:15
Diky za názory, chtěla jsem se zeptat s jakým orbitrekem máš skušenost, který je dobrý.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
..Hanka
5. 5. 2024 21:42
70430
anzelen
5. 5. 2024 17:17
11864
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video