Manželka to prostě nechce, co s tím ?? - Diskuze | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu
Zpět na výpis diskuze

Manželka to prostě nechce, co s tím ??

Diskuze

anonym
| 4. 3. 2012 08:07
Já souhlasím s Pavi, sice ještě mimčo sama nemám, ale když kouknu kolem sebe na všechny ty maminy jak je umí to dítko zapřáhnout... Může si připadat utahaná, bez života a bez síly pro to nějaký welnos víkend by jí taky připomněl, že krom mámy malého prcka je stále žena, a když si na sebe udělá čas tak i krásná žena! Nejen utahaná zničená a po celém dni s prckem unavená žena co čeká až manžel dorazí z práce...
Taky tu padl názor, že při porodu mohl padnout na ni nějaký blok... Možná by to šlo řešit přes sex poradu...
misulka068
| 11. 1. 2012 10:36
Zkus vyzkoušet nějaká afrodiziaka jestli jsi je ještě nezkoušel. Třeba tohle http://www.rajrozkose.cz/…elske-musky.html#t. Jsou to fakt skvělé mušky. Jinak můžu ještě poradit to, aby jsi zkusil ty sám nějaké erotické prádlo, třeba se jí tím zvedla chuť. Samozřejmě musíš nejdřív navodit atmosféru, třeba přípravou večeře, kterou budeš připravovat ve svém novém úboru.
anonym
| 8. 1. 2012 16:23
Žiji s přítelkyni více než 10let která vůbec sex nesnáší a se semene se ji doslova zvedá žaludek aniž by jej viděla.Myslím si že jsem velice čistotný a praktiky které by ji mohly zvyšovat odpor k sexu nevnucuji.Ne každé pertnerství je založeno z lásky ale i s vzájemné pomoci jako je npř.bydlení. V životě jsem poznal několik žen a byl jsem i delší dobu ženatý,mám i děti již dospělé.Je mi už přez 50l a nejsem už tak náruživý ale přece jen ta trocha mazlení mi zchází.Vživotě jsem takovou ženu nepoznal.Jsou jistě jedinci kteří sex k životu nepotřebují.Ale já to nejsem.Přítelkyně je i zdravotně postižená má epilepsii i další npř.deprese tedy bere dost léků.Já si myslím že v jejích genech není sex zakodován,jestli se to dá tak definovat.Zajímal by mě výsledek vyšetření sexuologa.V začatcích by mě snědla i s ponožkama ale to šlo o bydlení a živobytí,si myslím.
Radyna
| 8. 1. 2012 19:23
TO Miglandc: Mám kamaráda, který má přítelkyni nebo už manželku s podobným postižením, sex jí nic neříkal..Došlo to až k jeho nevěře.. Ona na to po nějaké době přišla a světe div se vůbec se mu nedivila, ba naopak to všechno spolu začli řešit návštěvou lékaře, který změnil léky a pomalu to začíná být lepší a lepší..Co to taky zkusit?
Tatu
| 9. 1. 2012 12:04
TO Radyna:
Co, tu nevěru a pak se prásknout, nebo rovnou toho dochtora?
Biki
| 10. 1. 2012 01:44
TO Tatu: ať zkusíš , co zkusíš, už nikdy nebudeš stejnej, jako před tím
Radyna
| 10. 1. 2012 05:53
TO Tatu: Tak nevěru kamarád již vyzkoušel, neprásknul se a u doktora už taky byli...bylo to spíš o té komunikaci mezi sebou...
Ty můj Tatovský dochtore!
anonym
| 14. 11. 2011 12:41
Ahoj Honzo. Nejvíce souhlasím s příspěvkem od Tatu. Prožila jsem si to po porodu dost podobně. Brát ji někam na víkend by nemusela být dobrá volba. Mohla by se cítit, jakože ji do toho nutíš... Ale promluvit si o tom spolu samozřejmě musíte, ale to můžete i v klidu doma. Řešit se to dá. Já jsem několik měsíců užívala přípravek pro ženy arginmax a možná že to chci ještě častěji než kdykoliv předtím
anonym
| 4. 10. 2011 00:58
Manželka nechce souložit, že je starána takove věci stará a že ji to bolí.
anonym
| 30. 4. 2017 10:10
TO Milda: Já tvrdím, že žena není nikdy stará a vím, o čem mluvím. Pokud měla vaše žena někdy orgasmus, bude jej schopna i ve stáří!!!! Ani se nechci přiznat, kolik je mi let, ale žili jsme sexuálně /muž byl dosti starší/, až do jeho smrti.Již se mu postavil jen pomocí vakuové pumpy, nebo jsem mu vyvolala orgasmus vibrátorem prostaty. On mne uměl uspokojit i orálně a vibrátorem. Žili jsme krásný život po všech stránkách. Teď mi zbývají jen vzpomínky, vibrátor a sprcha. Přeji vám hezké zážitky.
anonym
| 4. 5. 2017 13:39
TO Jana: Ano, dulezite je, ze mate prave ty hezke vzpominky. To Vam uprimne preji. My tu resime jak dosahnout toho, abychom meli take na co ve stari vzpominat (krome tech predchozich sexualne kvalitnejsich vztahu nez jsou nase manzelstvi) a jak toho vyssiho veku dosahnout v dusevnim zdravi a pohode;)
anonym
| 5. 5. 2017 10:38
TO Tom: Můj muž byl o 12let starší.Byl to můj druhý /a poslední/ sexuální partner/. Když jsem jej poznala, byl svobodný, 35.letý.Teprve s ním jsem zažila první orgasmus při různých sex.praktikách. Byla jsem naprosto nezkušená /v mých mladých letech se o sexu nemluvilo, nebyla televize, ani časopisy se sex.tematikou. Dnešní mladí jsou poučeni velmi brzy, vystřídají více sex.partnerů, u každého se něco naučí. Já byla opravdu v 18 letech ještě panna. Můj muž byl "zaučený" starší vdanou ženou /jak se mi svěřil/, ve svých 18.letech.Nebáli jsme se o sexu a našich potřebách spolu hovořit. Měli jsme hezký život po všech stránkách.V manželství jsme si "udělali" krásné děti. Styděla bych se vypisovat různé naše praktiky, na to musí přijít každý pár, a to tím, jak budou spolu o sexuálních potřebách komunikovat, ev. před sebou masturbovat, abyste se navzájem dozvěděli, co vás vzrušuje. Sexuální soulad je důležitý pro šťastné manželství.Přeji všem, kteří čtou články v této diskuzi, ať se vám daří, ať máte na co vzpomínat.
anonym
| 16. 5. 2017 23:10
TO Jana: co dodat. Zřejmě jste si vzala může, kterého jste si vážila a chovala s k němu s úctou a láskou. Takže jste prožili pěkně manželství. To u nás to většinou tak neni..;)
ženy jsou krásná tajemná stvoření
vratislav
| 23. 6. 2011 07:19
Přečetl jsem si Tvůj příspěvek Honzo!
Určitě nejsi sám,který máš tyto problémy.Já si myslím (podle toho co píšeš)že jsi nebezpečně hodnej.Určitě jsi si někde čichnul ke kytce dobra.(film LétajícíČestmír).Zkusil bych jí vzít na romantickou dovolenou i s klukem k moři.Třeba do Řecka.Hlavně do klidu a tam kde budete sami.Žádné hotelové komplexy,žádné autobusy .Půjčte si auto a nejméně 50 km od středně velkého města.Od hlavního co nejdál.Prostě tam ,kde je zapomenuto a není skoro civilizace! Vem jí večer na pláž i s klukem bez vína(věděla by co chceš).A kluka zapoj do hry v písku.Jděte na pláž ,ktera bude orientovaná na jih.Potom ji při západu slunce něco řekni v tom smyslu,podívej lásko na toho našeho kluka jak se ti povedl,poděkuj ji že se o že se o Vás stará a ,že víš že to má s vámi těžké,že ji máš moc rád a další lichotky.Nakonec ji přesvěč o tom že syn potřebuje ségru nebo bráchu.To jistě zvládneš.To by bylo aby nedostala rozum. Důležité!!!! Signál mobilu je nežádoucí v okruhu asi 10 km.A tu svatozář určitě máš.Držím palec aby ti to vyšlo.Poradím Ti třeba kam jet.Znám docela dobře Řecko.Když budeš mít zájem ta mi napiš na email: vratislav.klouda@seznam.cz.
Re:
Lemoninka
| 27. 4. 2011 12:51
Možná jen že si zvykla být prostě sama, když jsi pořád v práci a už tě tak nějak bere doma trochu navíc. Mám s tím vlastní zkušenost. Můj bývalý přítel jezdil pryč na týden, někdy i na měsíc a já jsem byla pořád s malým sama. někdy jsem byla u rodičů, ale to nebylo ono. A po čase když přijel domu, tak mi tam spíš vadil, než že bych byla ráda, že tam je. Ale u nás byl zas ten problém, že ON nechtěl sex, já jsem chtěla po porodu o mnoho víc než dřív. Nakonec jsem se s ním rozešla, protože k sexu jsem ho víceméně nutila a v ostatních věcech jsem ze vztahu neměla žádné potěšení. Spíš mi vadilo, že když je doma, tak chce pořád jen odpočívat, příjemný večer u vínka a popovídat si, to bylo nemyslitelné scifi.
Chci tím říct, že možná si odvykla mít tě vedle sebe a stačí jí syn. Možná by Vám prospěla společná dovolená bez dítěte, prostě jí trochu odtáhnout od toho prcka, nebo jí dvakrát v týdnu večer pomoct, aby si odpočinula. Prostě péči o dítě a ostatní věci vezmi párkrát na sebe. Včetně večere, úklidu atd. Já vidím problém hlavně v tom, že nemá čas pro sebe.
...
Sajrajt
| 23. 4. 2011 13:37
Tyjo chlape, já z toho mám intenzivní pocit, že tě opustí.. Ženské v tomhle nejsou vůbec racionální a s podobným průběhem jsem se ve svém okolí několikrát setkal, zatím je dítě malé, až až bude větší... První láska nereziví a pokud jsi jako já, tak uděláš všechno, co bude v tvých silách.. Nebo teda alespoň tolik, abys měl čistý štít Vážně bych si přál, aby se to zlomilo a nabralo to dobrého konce, ale myslím, že by ses měl psychicky připravit na to, že to možná nedopadne. Zkuste přijít na to, co je skutečně zdrojem těchto problémů. Myslím, že jí žere něco, co ti neříká. Každopádně byl bych vážně a upřímě rád, kdybych se s tím pocitem totálně mýlil
já bych poradila
Radyna
| 23. 4. 2011 11:40
odložit děti jednou za čas příbuzným, kamarádce a jít někde blbnout až do rána, samozřejmě spojené s večeří, vínkem a postýlkou! Na to se chytí každá, včetně mě!
Možná potřebuje jen odpočinek a vyslechnout, a případně jí nabídnout pomoc v domácnosti..
anonym
| 3. 6. 2016 10:06
TO Radyna: to si člověk s dětma dopřeje tak maximálně jednou za měsíc. A to je to, co Honza nechce. Chce sex častěji, ne ve stejných intervalech.
Umí mluvit. No jo, ale tady!
Tatu
| 21. 4. 2011 10:36
Tady mu nikdo neskočí do řeči. A chodíme sem, abychom vyslechli druhé a snažili se navrhnout nějaké řešení, nebo jen napsali náš pohled na věc.
Tady těžko radit, napadá mě spusta věcí, které by mohly být příčinou. Pokud to ale pominu, lze konstatovat jen to, že na milování přestala mít chuť. Třeba ale sama neví proč, tak jako to nemůžeme vědět ani my. Sama neví a třeba je z toho taky zoufalá. Bojí se to sama sobě přiznat a nalhává si, že je to spojeno s mateřstvím, únavou, strachem o dítě. Sama chce, aby se ta chuť vrátila. A to že chce, k tomu ta nejistota a to nalhávání a mus jsou příčinou toho, že se ta chuť nevrací. Podobně jako u chlapa začne slábnout libido, on si to odmítne přiznat a začne zmatkovat, co že s ním jako je, vždyť ještě nedávno na to měl chuť pořád a začne se bát, že selže. A co se stane? Samozřejmě že selže. Třeba ta Honzova přestala mít chuť a místo aby to řešila, staví se radši do té pozice, že už si zkrátka užili, teď už budou tímhle způsobem jen dělat děti (a kdo ví jestli), ona je přece v pořádku, u ní chyba přece nemůže být. Než být zoufalá z toho, že se to vytratilo, bude radši smířená s tím, že je to normální. Taky řešení.
Jestli se ona nedala na víru. Vyslanci některých církví obcházejí přes den domy, zvoní u dveří, hezky mluví. Mladá žena na mateřské, osamělá doma se svým potomkem, které připadá život nájednou hrozně jednotvárný a její práce a snaha nedoceněná je dobrým terčem pro jejich oblbování. Pravý křesťan přece nesouloží za účelem slasti, ale pro početí potomka. A protože ona chce potomků málo,( v tom jediném si prosadí svou), bude i málo souložit. To by byla rána. Kdepak kněží, místo aby hlásali lásku, vymejšlejí si různá provinění, aby měli věřící strach o poukaz do věčného ráje. Protože strach je na ovládání lidí ta nejlepší metoda.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
3. 7. 2020 22:22
41547
Dana51
3. 7. 2020 22:19
7131
Uivatel_5446516
3. 7. 2020 12:45
264
vaka89
1. 7. 2020 11:43
322
vaka89
1. 7. 2020 11:19
120
alexpacovs...
30. 6. 2020 19:52
301
alexpacovs...
4. 5. 2020 17:25
45
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:28
64
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:14
49
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:06
19
Uivatel_5444599
23. 6. 2020 22:27
63
Uivatel_5443514
18. 6. 2020 23:52
29
luciapraha
9. 1. 2010 16:32
20
dumdum
2. 2. 2017 09:52
33
Nikiy
5. 7. 2017 16:00
269
SvudnaVeverka
16. 1. 2020 05:30
198
Uivatel_5437240
26. 5. 2020 17:45
32
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud