Manželka to prostě nechce, co s tím ?? - Diskuze | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu
Zpět na výpis diskuze

Manželka to prostě nechce, co s tím ??

Diskuze

anonym
| 11. 3. 2015 09:25
Každá rada dobrá, drahý příteli, jenže tohle nezabere ani v neděli.
Kolik času by se promarnilo, kdyby tělo, byť by krajkou se zahalilo.
Při odhalení " pomníka " miláčkovi, další aktivita unika.
Taky mě poučuje, že u muže to na povel nefunguje.
To my , jako ženy, jsme prý vždy připraveny.

Drahý, drahoMíre
Vaše příspěvky mě pobavily, trochu taky poučily.
Myslím,že Vaše kniha by se dobře četla,
Některým ženám by do tváře pravdu vmetla.
A ty co to v životě složité mají,
cítily by se při čtení jak v ráji.
Trochu by Vaši ženě záviděly a trochu by Vám napověděly.

Co kdyby jste své ženě email napsali a tam se otevřeně zeptali.
Jak si s Vámi zbytek života představuje a zdali Vás ještě trochu miluje.
Naopak jak Vy všechno cítíte a pořád po ní toužíte.
Pokud by tak nebylo, už by se to ve Vašem případě zhroutilo.

Každá pohádka má konec, ale nejdřív ještě musí zaznít zvonec.
Než se u Vás rozezní........

Pozdravy pod mraky, posílá sluníčko
anonym
| 12. 3. 2015 11:50
TO sluníčko:

Ahoj Sluníčko,

bych předešel mému chabému rýmu,
a nenapsal nějakou hovadinu,
budu psáti slovem plným
a doufat, že i smysluplným.

1. Jestli mužíček dlouhodobě nechce, tak:

a) Má nějaký zdravotní problém, o kterém třeba ani sám neví (cukrovka, astma, oběhové obtíže, obezita ??) a nebo ví, ale stydí se Ti o něm říci.

b) Má nějaký psychický blok (typicky komplex, že nebude "dost dobrý nebo velký nebo že se mu nepostaví").

c) Ty ho nepřitahuješ nebo máš strašně "nudný" nebo naopak "příliš náročný" postelový "repertoár".

d) Souloží někde jinde mimo tvoji postýlku.

e) Je to prostě vůl (o tom by svědčily ty úvahy typu "žena je připravena vždy")

V každém případě je to přinejmenším trouba, neboť když nechce či nemůže souložiti on (v prvním plánu není důvod významný), měl by se aspoň snažit uspokojovat Tebe (a zde se fantazii meze nekladou).

A co se týče Tvé rady naopak pro nás či třeba mne. Tak já jsem se pokoušel komunikovat ze všech sil a všemi prostředky. I těmi e-maily a dokonce jsem koupil zajímavou knížku o manželském soužití a sexu, přečetl opatřil vlastními poznámkami, postřehy a přáními a poprosil svoji zákonitou, aby byla tak laskavá, knížku si v klidu přečetla, promyslela vlastní poznámky a postřehy a pak že si vyrazíme někam do útulné hospůdky na večeři, a tam že to celé probereme, kdo co a jak dál v životě plánuje, co by ještě chtěl zažít a stihnout, co očekává od partnera, atd.

Dopadlo to tak, že knížečka se válela cca. 3 měsíce na jejím nočním stolku a když jsem se zdvořile dotazoval, tak mi bylo vysvětleno, že takové slabomyslné knižní bláboly a poznámky ona číst nebude (nečte totiž nic), všechno je přeci jasné, ať jdu radši něco smysluplného dělat (= makat na zahradě) a dáma si pustila telku a čučela na takové ty nekonečné pořady o tom, jak si rozcapení američánci někde v Miami kupují barák za 2 megáče USD a celý ho musí předělat, protože v takové kůlně se nedá existovat.
Tož jsem tenkrát nejprve rýč zlomil, pak zahodil, pak jsem ujel cca. 80 km na kole, aby mne přešla zlost a pak jsem si uvědomil, že ta moje nána má pravdu "všechno je totiž fakt úplně jasné" a bylo vymalováno.

Ale jednu "positivní" zprávu jsem ve Tvých verších přesto nalezl. Omlouvám se velmi, je totiž positivní pro nás "mužské nadržence / neukojence", pro Tebe už méně.

Jsi nejspíše dámou, která má stejné problémy jako my, jenom v opačném gardu. Ergo to znamená, existují myslící bytosti ženského pohlaví, které mají normální (= mají ho rády a potřebují ho k životu) vztah k sexu. Takže i my, kdož jsme se odhodlali po letech plnění povinností a deficitu (nejen postelové nýbrž čím dále a více i intelektového) máme šanci, že tam někde mimo naši manželskou klec potkáme příjemný protějšek "na pokec, na sport i pod duchnu". A to je ta dobrá zpráva pro nás.

P.S Ženské tělo má spoustu krásných a zajímavých míst, ale největší půvab má mozek. Ten má totiž (pokud je přítomen) ze všech ženských půvabů spolehlivě nejdelší poločas rozpadu. Bohužel jsem dospěl k tomuto poznání až krátce před 46 narozeninami. Ale lepší pozdě, než nikdy.

Snažím se tedy toto zásadní sdělení předávat alespoň svým dvěma synům. Zatím zcela marně. Stejně jako já před lety čučí holkám hlavně na ...."oči to nejsou" a za pár let si budou rvát vlasy.

Tak a mám po obědové pauze. Aspoň nepřiberu.

Čau

Míra
anonym
| 10. 3. 2015 19:56
Věz ženo zveršovaná,
že rada již v Tvém textu jest vypsaná.

anžto

Co bude dnes vykonáno,
podle úboru bude poznáno !!!

Když sporou krajku sobě oblékneš,
bys probudila v něm spícího býka,
vášnivé milování zažiješ,
jinak máš v domě trotlíka.
anonym
| 10. 3. 2015 15:24
Tak to chodí, kde se dlouho neuklízí.
Peru, vařím, peču, žehlím, uklízím. Ponožky jsou v páru, nádobí myji v jaru, nákupy nakupují, dokonce i financují. Zahrada posekaná, pracuji každý den od rána. Nkdy jsem se neulejvala, nikoho jsem nevyužívala. Děti jsem vystudovala, manžela jsem rozmazlovala.

I když jsem kupu děti měla, na sebe jsem nezapomněla. Vždy jsem upravená byla, sama sobě jsem se líbila. Dokonce míry modelky jsem slavila, kolik mužů bych já sbalila Jenže doma jsem muže měla ( mám ) kterého by mi každá žena záviděla Nic by nám nescházelo, jen kdyby se panu domu chtělo. S námi komunikovat a trochu času nám věnovat. Jenže taťka celý den pracuje, pak rád ponocuje. Co bude dnes vykonáno, podle úboru bude poznáno.
Buď se pracuje, montérky na sebe nazuje, do pyžama když se oblíka, víme že si dá šlofíka. Pak je zde ještě mala informace, my nesmíme být bez práce. Práce šlechtí člověka to už je pravda odvěká.

No abych k věci se dopracovala, večer jsem vždy sama usínala. Ten můj milý, byl právě čilý, své záliby provozoval až u toho " skonal. Po pravdě k ránu se ke mně vrátil, do postele se sklátil. Já jsem ráno polštář mokrý vyměnila a večer jsem si to znovu zkusila.

Jinak miláček je dost živý a taky narůživý, jenže všechno v pokluse a nejlépe za jízdy do práce v autobuse.

Nakonec jsem rezignovala a to nejkrásnější ve vztahu pochovala, teď už jsem unavená a nechce se mi fungovat jak žena. Zrovna teď, ale změna nastala, miláčka moje osoba zaujala.
anonym
| 9. 3. 2015 12:44
Pánové, prosím o reakce na následující dotaz:

Předpokládám, že Vaše manželka Vám nedá (jinak byste tu asi nebyli že?), zvládá aspoň domácnost (myslím vyprat, vyžehlit a aspoň občas něco uvařit). Nebo taky (jako já), každé ráno lovíte v hromadě prádla dvě aspoň trošku stejné ponožky a případně si říkáte, že ta včerejší košile "vlastně vůbec není propocená a dneska to ještě vydrží"?

Ve mně klíčí podezření, že existuje nějaká "skrytá vazba" mezi tím, jak manželka zvládá domácnost a jaké je v posteli. Zatím mi to vychází tak, že to co zvládají domácnost levou zadní si umějí užít i tu postýlku???

Co Vy na to?
anonym
| 9. 3. 2015 12:17
Mám dnes volno, tož něco napíšu. Třeba to někomu z Vás / nás pomůže a já si utřídím myšlenky. To nemůže uškodit.

Aby to nebylo pořád jen o tom sexu, tak si schválně položte několik otázek a zkuste si na ně otevřeně a sebekriticky odpovědět:

1. Kdo vlastně táhne v manželství tu pomyslnou "káru". Je to ona, která pere, žehlí, uklízí, vaří a píše úkoly s dětmi v 01. třídě, nebo je to on, který maká od nevidím do nevidím do nevidím, aby rodinu finančně zajistil.
Pouhé finanční porovnání zde samozřejmě neplatí. Ta její práce doma a s dětmi, má také a velmi značnou hodnotu, a penězi se těžko vyjadřuje.
Co ale v situaci, kdy děti odrůstají a nebo už jsou úplně z domu. Pak už by finanční porovnání (já sypu do společné kasičky tolik a ty zase tolik) nebylo tak úplně od věci?

2. Kdo je u Vás ten hlavní zařizovatel? Máte to rozdělené (ona obráží rodičovské schůzky a Vy se staráte o rozbitou pračku a nabourané auto) či rovnou stavíte barák svépomocí?

3. Kdo je iniciátorem "nadstavbových" a spontánních akcí? Kdo řekne, rodino je sobota, žádné vaření a praní nebude, jede se na výlet (děcka na bobovou dráhu nebo Matějskou) a my s maminou na víno a něco dobrého do restaurace.

4. Kdo iniciuje sex. Kdo je při sexu aktivní a občas přijde s nějakou "inovací".

5. Kdo dělá doma "dusno" z každé maličkosti a kdo naopak iniciuje vlídnou atmosféru či dokonce vymyslí nějakou srandu. Kdo je hlavní prudič.

6. Kdo přenáší svoje problémy ze zaměstnání domů a na partnera, a kdo je naopak nepřenáší a snaží se mít doma pohodu.

7. Máte nějakou pravidelnou aktivitu (sex to asi nebude že), na kterou se oba těšíte a jste při ní jen vy dva (bez dětí, bez tchýně a podobně).

8. Má ona a Vy nějakou pravidelnou aktivitu, kdy je naopak ona resp. Vy čistě sám za sebe. Vy si jdete zahrát fotbal s kamarády, ona chodí s babama poskakovat na aerobik nebo tak něco.

Zkuste si na těch 8 otázek v klidu odpovědět. Manželství je mimo jiné "dělba práce i radosti". Nikdy to nebude jenom radost a nikdy to nebude přesně 50 na 50, ale jak je to u Vás. Myslíte si Vy, že táhnete moc těžkou káru a ona se veze? Vnímá to ona přesně opačně ? Máte něco, na co se společně s ní těšíte (ideálně společné radovánky v posteli, ale může to být i něco jiného), nebo máte klapky na očích a táhnete káru ze všech sil od Slunka do Slunka a ona se na ní veze a ještě Vás peskuje, že kára nejede dost rychle ???

Vždycky si vzpomenu na toho dědka v Postřižinách (pan Rudolf Hrušínský nejstarší): Jak by tady bylo krásně, kdyby .... nebo To je dost, žes taky udělal něco udělal pro rodinu!!!

Je strašně obtížné najít odpovědi, hrozí nebezpečí, že si subjektivně vyložíte věci tak, jak "chcete" a nikoliv tak, jak jsou. Proto je tak zásadní "chodit mezi lidi". Mně například fantasticky pomohlo, když jsem si na jedné služební cestě pokecal s kolegyní. A ne proto abych ji tahal do postele a ona tam tahala mne. Prostě jsme v autě při dlouhé cestě kecali o všem možném a já jsem s hrůzou zjistil, že zatímco ta moje chodí na půl úvazku do družiny hlídat děti, nevydělá prakticky žádné peníze, neudělá krok bez auta, a doma nemůže nic stihnout (hromady prádla v různém stádiu nevypranosti a nevyžehlenosti jsou po celém domě), umí uvařit tři jídla a to ještě o víkendu (vždy na dva dny to samé) a od rána do večera si na něco stěžuje. Nesportuje, nezajímá se o dění ve světem nečte noviny ani nesleduje zpravodajství a neuvěřitelné množství času stráví drbáním všech a všeho kolem sebe. No a na sex samozřejmě po tom "kolotoči" starostí nemá ani pomyšlení.
Tak ta druhá chodí na dvě směny do rachoty, dojíždí 25 km denně autobusem, stíhá domácnost s přehledem a považuje za naprostou samozřejmost, že má doma pořádek, vypráno a uvařeno. Nejvíc se těší (už 20 let) na ty dny, kdy jim to vyjde (oba chodí na směny) a oni se potkají doma, to buď něco podniknou i s děckama a nebo je šoupnou k babičce a to kolikrát za celý den z té postele ani nevylezou. Prý se přitom uvolní všechen stres a načerpají společně síly do dalšího "boje." Čuměl jsem na ní jak tele. Když jsem jí vylíčil, jak vypadá náš manželský sex, tak mi nejprve nevěřila, pak se smála jako blázen a nakonec prohlásila, že tohle by ten její Karel rozhodně nerozchodil resp. že by si přeci musela sama sobě nafackovat. Cituji "přeci každá ženská po x letech manželství už dávno musí vědět, co má ten její chlap rád a co potřebuje, a není nic jednoduššího, než mu to prostě dát ještě si to přitom užít, a on "dá" zase jí. O tom to přeci v manželství je nebo ne?"

No a doma jsem se tenkrát hned ve dveřích dozvěděl, že ji bolí hlava. Děcka přinesla zase pětku z diktátu. Bojler teče, vyžehleno není, na nákupu jsem nebyla a kde se furt flákáš, já jsem tady na všechno sama. Tak jsem vyměnil redukčák na bojleru, hodil do trouby 2 pizzy z krabice, probral vyjmenovaná slova a příčestí minulé, naházel hadry do pračky (všechno na 40 stupňů, oso se to barevně neposere) a zajel do večerky na nákup. Když jsem se vrátil, všechno už spalo. Ráno mi moje drahá sdělila, že jsem nekoupil ty správné jogurty a úplně jsem zapomněl na její instantní kávu. Děti tenkráte seděly u snídaně s náma, takže jsem se sveřepě zakousnul do rohlíku a neříkal nic. Skočil jsem do auta a cestou do práce zahlídnul, jak ta kolegyně vystupuje s manželem z firemního autobusu a než se u vrátnice rozejdou, tak si dávají pusu. Zjevně měla večer po služební cestě doma jiné "činnosti".

A jak je to u Vás doma ??

Mějte se prima

Míra
anonym
| 17. 3. 2015 00:46
TO Míra:
Neni to 100%,ale nemuzu rict,ze by to aspon z pulky nesedelo
anonym
| 9. 3. 2015 00:53
Tož zdravím na Moravu. Synku, synky těžký to život vedeš.

Úvaha 1:
Sublimační (= rozuměj) náhražková aktivita.
Když se normální zdravý středoevropský muž dostane do "sexuálního deficitu", obvykle neřeší věc okamžitým hledáním milenky ani rozvodem.
Jsme tak nějak "naprogramováni" hledat "rozumné neboli klidné či smírné řešení" (mimochodem dost "blbá" česká národní vlastnost, troška italského temperamentu by nám vůbec neuškodila, ušetřili bychom si trapnost roku 39, 68 i 89, byť by to něco stálo).
Takže maník se snaží na jedné straně "komunikovat s manželkou", aby mu dala, a na straně druhé si hledá nějakou sublimační aktivitu, aby to nějak ve zdraví přežil do doby, než ona dostane rozum, a začne s ním zase spát.

Úvaha 2:
K té komunikaci s manželkou:
A tady se budu - s ohledem na praktické zkušenosti mé a mých kamarádů - výrazně lišit od oficiálních rad různých Plzáků, Weissů, sexuálních kouček, co jim teče mlíko po bradě a podobně.
Komunikovat je možno JEN a POUZE s osobou, která komunikovat chce a je toho intelektuálně schopna. Obě tyto podmínky musí být předem splněny, jinak jsou všechny komunikátorské rady na h..no. Maník (ale v opačném gardu i ona) totiž při nenaplnění těchto obou elementárních podmínek nutně a nevyhnutelně skončí jako "sexuální loudil" (= trapně na druhou). A je úplně jedno, jak šikovně nebo neomaleně chlap komunikuje. Někdo zve na večeře (a žádná normální ženská si přeci nemůže myslet, že se napapá v luxusní restauraci a pak řekne JENOM dobrou noc ???). Jiný plácá tu svoji po zadnici (můj styl to není, ale proti gustu žádný dišputát), a dotyčná se taky nemůže "strááášně divit", co asi ten její chlap chce.
A jsme u toho, pokud je dotyčná partnerka ochotná komunikovat a je inteligentní, tak se chlap NIKDY do podobné situace, kterou tady všichni řešíme, vůbec nedostane. Inteligentní a komunikativní dáma se dovtípí sama nebo po prvních několika náznacích a celkem snadno se sní domluvíte na nějaké formě "sexuálního soužití když už ne rovnou vášnivého běsnění".
Všichni chlapi, kteří od manželky nedostanou, mají podle mých zkušeností problém s tím, že ta jejich nechce komunikovat a dělá ze sebe blbou, či blbá již je jaksi od přírody. S tím ovšem nelze z "vnějšku" nic ale vůbec nic dělat. Veškeré pokusy o komunikaci jsou jen házením hrachu na zeď, dovolená u moře bez dětí atd. je pak tím pomyslným házením perel sviním. Co bude, až se od toho moře vrátíte? Bude celibát až do dalšího moře za rok, než na něj opět našetříte? Vždyť nám ty sexuální a vztahové poradkyně radí úplné hovadiny ???

Úvaha 3:
Nebo obráceně, to že se s ní nedokážete (celkem lhostejno jak šikovný či distinguovaný "komunikátor" jste) o tak elementární věci jako uspokojivý manželský sex domluvit po řadu měsíců či dokonce roků nevyhnutelně znamená (odhlížím od nějakých vážných onemocnění), že máte doma nekomunikativní a pitomou slepici. Jenom slepice si přeci může myslet, že po svatbě či dětech už se ne... šuká a dokonce ani nevypomůže manželovi jinak. Je to hrozné zjištění, jednak si jako chlap uvědomíte, že jste se fatálně sekli při výběru partnerky (a mnohým to vlastní ješitnost vůbec nedovolí), druhak to znamená, že ani sebelepší komunikací se nikam neposunete. Zkuste nějakého blbce, třeba na pracovišti, napravit cestou positivní komunikace. Budete za naprostého blázna.
Takže řešit dlouhodobý sexuální nesoulad "lepší komunikací" je sen a fikce.

Úvaha 4:
K dlouhodobému nesouladu dochází právě proto, že jeden z partnerů je nekomunikativní hňup, a to je pravá a jediná příčina všech nesouladů mezi mužem a ženou. Je jenom třeba, abyste si každý za sebe ujasnili, kdo je ten nekomunikativní hňup právě v tom Vašem manželství.

Úvaha 5:
A teď k té sublimační aktivitě:
Nejjednodušší je masturbovat, ale masturbace jako taková neuspokojuje citové potřeby, fyzický kontakt s ženou chybí a dlouhodobě to prostě "není vono".
Někdo radí hodně sportovat. Sport je skvělá a positivní věc, určitě sportujte, ale sexuálního chtíče Vás sport rozhodně NEZBAVÍ !!! Právě naopak, sportující chlap omládne, zhubne, zlepší si kondici a tudíž se mu vlajka postaví ještě častěji, než předtím.
Další a velmi rozšířenou náhražkou za sex, je workoholismus. Ponoříte se do práce, vezmete další úkoly, povinnosti přesčasy, jen abyste "zapomněli" a ještě si to zdůvodníte tím, že to vlastně do děláte pro rodinu, peníze jsou potřeba, atd. Je to cesta do pekla, za pár let budete mít sice rychleji splacenou hypotéku. možná větší barák a lepší auto, ale budete utahaní a vyhořelí a žádné velké peníze se na účtu nenahromadí!!!! Ta Vaše nána totiž bude makat a nosit domů o to méně peněz, než vy vydřete, a zbytek s přehledem zvládne utratit za "naprosto nezbytné" voloviny. Od nové sedačky přes manikůry až po senzační obleček pro psa. Vaše dřina se tak stane pro ni pouhým prostředkem ke zvýšení životního standardu, k vlastnímu lenošení (schovanému často za péči o děti !!!), zvykne si na vysokou nohu a bude to již za měsíc považovat za samozřejmost. Že Vy padáte každý večer únavou na hubu, to je jí šuma fuk.
Taky se samozřejmě můžete každý večer ožrat jako prase, ale to má ošklivé zdravotní následky a je to de facto cesta pod most.
Další možností je zajít si občas za profesionálkou. Většina chlapů se téhle možnosti nějak instinktivně štítí. Je to ale otázka výběru, domluvte si "schůzku", a když Vám nebude hygiena a úroveň vyhovovat, tak prostě jděte jinam. Po několika schůzkách si najdete "to svoje" a začnete tam pravidelně docházet na "masáže", jako do fitka. Je to tisíciletími prověřená "metoda". A že máte "vnitřní výčitky", kam až jste "klesli". Tak to Vám garantuji, že Vás po několika návštěvách nového "fitka" výčitky rychle přejdou. Důkladně vyprázdněný pytlík, Vám totiž umožní nahlédnout na řadu věcí s větším nadhledem a celkem snadnou pak dospějete k zásadnímu řešení. Jestli jste jste dosud jen matně tušili, že máte doma frigidní nánu, tak "po masáži" to budete vědět na beton.

Úvaha 6:
A pak je tu jeden naprosto zásadní "problém". To slovo sem nepatří, ale lepší mne teď nenapadá. Totiž děti!!! Jak odejít od slepice, a neublížit dětem. To je prakticky neřešitelná úloha. S inteligentní a komunikativní maminou by se jistě šlo domluvit na nějaké společné výchově dětí i po rozvodu. Ale jak jsem psal výše, kdybyste měli komunikativní a chytrou manželku, vůbec byste o rozvodu neuvažoval??? VY máte doma línou, vychytralou a nekomunikativní slepici, která se při rozvodu bude mstít všemi prostředky a zatáhne do toho děti, i když jim tím ublíží vlastně mnohem více, než vy Vaším odchodem. Tohle dilema je asi ze všech nejtěžší. Pro mne bylo mnohem těžší, než se vzdát baráku, zahrady a nějakých peněz. Ty vem čert. Ale co ty děti, které budou vyrůstat v hmotné bídě pod vedením "teď už chlapem nekorigované" a věčně nasrané matinky ???

Takže rada na Moravu i jinam zní.
1. Ujasnit si, kdo je frigidní a nekomunikativní hňup.
2. Zůstat doma kvůli dětem až do jejich dospělosti nebo alespoň 15 - 16 let.
3. Přestat s workoholismem. Už naši předkové bojovali za 8 h pracovní dobu.
4. Přestat se ponižovat a přestat sexuálně loudit.
5. Najít si nějakého zajímavého koníčka / sport. Nejlépe takového, kde se vyskytují i ženské a časem navázat kontakt s jinými ženskými "elementy". Nemyslím hned bokovku do postele, spíše přijít mezi jiné ženské a zjistit, zda a že to jde i jinak. Některé dámy opravdu mají mozek a umí ho používat a ty nejlepší mají dokonce i smysl pro humor !!!!
6. V nouzi nejvyšší si abonovat diskrétní profesionálku (aspoň 1 x měsíčně)
7. Buď se situace časem upraví (blbost, ale úplně vyloučit to nelze), a nebo v den 15 či 18 narozenin Vašem nejmladšího potomka zabalit kufry, odejít třeba do podnájmu a díky kontaktům z dřívějška / viz výše/ navázat "styk" s jinou (= a pečlivěji vybranou) ženou.

Tak tohle je podle mne cesta, jak to zvládnout a nezbláznit se z toho.

Ahoj

Míra
anonym
| 8. 3. 2015 17:50
Ahoj všem. Mám pár věcí na srdci a některé i k tématu
Předně si myslím, že tohle je asi nejlepší diskuze na téma "manželka nechce".
Proč si to myslím? Pozorný čtenář pochopí, že mám také problém a že jsem již kde co propátral při mojem zjišťování, co s tím....

Také by mě docela zajímalo, jak dopadl chudák Honza zakladatel.... ale to se asi nedozvíme.

Stručně ke mě: 2 děti kolem 11 a 7 let, manželka i já 40, manželství 12 let, postavený barák, hypotéka, tchán s tchyní (mimochodem obojí super). Doba "nesexování" 7 let.
Ono vlastně jakýsi sex mám asitak 1x za dva kvartály. Blbé je, že už i prři tomto sexu se stresuju a obviňuji se z toho, že jsem manželku přemluvil.
Všechno začalo po prvním porodu, kdy byly jakési zdravotní potíže a tak nebylo rok nic.
Jasné, že jsem lezl po zdi, ale viděl jsem jasnou příčinu a tak jsem nenaléhal... jsem přeci milující manžel. Pak sem tam nějaký sex a další dítě... No další dva roky nic. (teda jako sex). Postupně si manželka nastěhovala obě děti do ložnice a to znamenalo katastrofu pro mě. Omezilo to náš bídný sex ještě víc. Nějaké experimenty v koupelně byly, to jo. Další sexuáln život bych nazval katastrofou. No v podstatě jsem se dopracoval až k těm puntíkům. Teda musel jsem se smát, jak jsem to tu dneska četl, protože mě to napadlo dneska cestou do práce. Nikdy ale puntíky nepoužiju proti manželce jako výčitku. .. jo abyste si nemysleli, že jsem nějaká sexuální mašina.... já bych klidně bral jedenkrát měsíčně...

Jako spousta ostatních si kladu tu otázku, kterou má Míra už zodpovězenou a já mu jen trapně závidím. Vnitřně se nesmířím s tím, že bych děti nezaopatřil, takže makám jako blázen, aby byla hypotéka zaplacenaa aby děti dospěli. Nemůžu se prostě smířit s tím, že mám škemrat o sex. Znám už milión odpálkování .. od klasického bolení hlavy až po nachlazení. Cítím se vždycky mizerně a odkopnutý a deptá mě to. Už v podstatě neškemrám, nic po panímámě nechci.
Pokud se ohlédnu dozadu, tak jsem překvapený, co jsem si to vlastně vzal za osobu. OK, co jsem chtěl, to mám.... v sexu nikdy žádná dračice, ale byl to dobrý sex.
Teď? žádné experimenty, dvě polohy, kouření kdysi ano, teď "Prasáku", handjob nula.

Chtěl jsem to všechno hodně řešit, ale nevidím vůbec správnou cestu a o výsledku jsem předem přesvědčený. Na Fórech radí romantické večeře, pomoct s prací, uvolnit.... To jsou bláboly, které zaberou jen pokud žena chce. Okamžitě si to vše vyloží jako "on zase něco chce" a tím pádem je otrávená už dopředu. (všechno jsem to zkusil a ne jenom týden. půl roku jsem na tom pracoval) Těch okrajových podmínek, které byly postupně kladeny, aby došlo k sexu je tolik, že pokud bych je měl splnit, budu mít další sex už za 48.26 let. Namátkou nesmí dojít k sexu dřív než po 22 hodině, protože předtím nespí děti a do 23 hodiny, protože potom se spí a ráno je to vyloučeno, to se vstává. To že usne už v devět u televize a já přicházám z práce 21:30 ze situace dělá neřešitelnej rébus.
Dokonce se mě stalo, že ----- a už to tu někdo na fóru psal--- jak jsem vypakoval děti na prázdniny a barák byl prázdný, jsem se večer pokusil o ..... "Teď neeee. Přeci to nebudeme dělat, jen když je na to příležitost".
Šel jsem spát do obýváku. To už na mě bylo moc.
Tak si teď spíme odděleně, děti mě budí při snídani, a tak je potom hodím do školy a hned prdím do práce makat, abych se mohl o pů desáté večer vrátit, najíst, hodit sprchu a spát. Mám ale motivaci. Splatit hypotéku a připravit rozvod. Bohužel ještě musím vyřešit můj sex, který jak zde již někde zaznělo nemusí být nutně v manželství (no a to se mě teda dost vnitřně příčí mít nějaké bokovky)

Držte se....
anonym
| 26. 2. 2015 07:30
Když jsem si přečetl příspěvek od Anonym | 16.2.2015 15:30, tak se mi udělalo trošku šoufl... Do teď byly všechny komentáře více či méně k věci a bylo vidět, že o tom, co píší, přispěvatelé i přemýšlí. Děkuji, Mirku, žes zasáhl a že se už kvůli tomu nemusím rozčilovat já, či někdo další
anonym
| 17. 2. 2015 20:34
Zdravím všechny čtenáře a přispěvatele. Předchozí zmínka o skvělém řešení sexuálních otázek v muslimském světě opravdu nazdvihla ze židle. Takovou míru neznalosti jsem už dlouho nezažil.

Naštěstí jsem zde dosud úvahy typu "muslimové, ti se mají, neboť se ženou zachází jako s kusem nábytku, a žena jim musí dát a basta a navíc mají povoleno mnohoženství" dosud v této diskusi nesetkal.
No jednou to asi muselo přijít, takový VUUUUUL se prostě vždycky aspoň jeden najde. Škoda.

POZOR pánové. Z toho muslimského "kulturního" prostředí si nemůžete vytáhnout jenom tu pomyslnou třešničku (= ona musí poslouchat chlapa a dávat mu vždy a mnohoženství), ale když už tak VŠECHNO to kulturní "krásno".

A protože autor té muslimské "varianty" evidentně o tom, jak to v těch zemích po sexuální stránce chodí, nic neví a zjevně tam nikdy nežil (na rozdíl od jiných), tak mu to trošku osvětlím.

1. Sex je v těch zemích (kde se praktikuje přísný Islám a mnohoženství, tedy nikoliv Istambul či Teheránká univerzita) naprosté tabu. Stav, který byl u nás cca. před 200 lety. Nulová osvěta, nulová možnost volby a výběru partnera. Pro ženu nulová možnost najít si partnera sama, i taková pitomost, jako je řízení automobilu je ženě zakazována. Tisíce omezujících pravidel, počínaje tím kdy kdo s kým a jak oblečený může jít na ulici až po pravidlo "tisíc ženských svědků" nemůže oponovat jedinému mužskému "názoru".

Příklad:
Hlavní vysílací čas Memtri TV (Saudská televize, kdo umí anglicky, může si to najít) pořad něco jako u nás "Moravec". Redaktor zpovídá "mudrce s ručníkem na hlavě" a smrtelně vážně tam padají z obrazovky následující moudra: Cituji "Ženám by se nemělo řízení vozidel povolovat. Když totiž žena řídí, nemůže se plně koncentrovat na své ženské záležitosti a vaječníky, děloha tím strašně trpí. A proto mají ženy na západě tak málo (cca. 2) dětí, protože jejich manželé jim dovolují řídit ta auta".

A další host ve studiu pak předvádí (s klackem v ruce) jak mlátit ženskou, když neposlouchá, a zároveň ji neznetvořit a pokud možno jí nevypíchnout oko.

Upozorňuji !!! že nemluvím o žádných extremistických kanálech, ale o prvním programu oficiální Saudské televize v hlavním vysílacím čase.

Jsou to (pro Evropana) neuvěřitelně zaostalé poměry a garantuji Vám že žádný český chlap (aspoň trošku inteligentní), dokonce ani ten sebenadrženější" by tam žít nechtěl, i když by ho manželky musely poslouchat na slovo. Už jen ta buzerace s modlením 5x denně by Vám / nám všem pěkně lezla na nervy. Divili byste se, o co všechno se náboženská policie zajímá, co všechno se nesmí a nebo naopak musí, atd.
Pokud by tento "pokrok" měl být náš vzor či dokonce ideál, tak emigruji do Grónska a stávám se sněžným mužem.

2. Drtivá většina sňatků je domluvených a jsou tedy výsledkem handlu rodinných klanů ještě dávno předtím, než chlapeček a holčička vůbec zjistí, že nějaký sex existuje. Jak asi taková láska a sex potom mohou vypadat, si každý jistě domyslí. Antikoncepce je naprosto v plenkách.

3. O ženské obřízce a jejím devastujícím vlivu na ženské libido se snad raději ani nezmiňuji. To je úplný pravěk.

4. Průměrný muslimský muž se sžírá závistí nad tím, jak svobodomyslný a četný sexuální život vedou průměrní Evropané (byť mají ze zákona jen jednu manželku). Moji někdejší arabští spolužáci si v ČR připadali jako v "sexuálním ráji" a ty naše "problémy s babama" by brali všema deseti. A naopak když jsem po letech viděl ty jejich domácnosti tam u nich, tak věřte, že byste si moc neužili.
Možná sultán v pohádce, jinak je to docela horor.

V zemích a lokalitách, kde je míra vzdělanosti vyšší, už se nechodí v černé burce, ženy se mohou chovat více méně normálně, s náboženstvím se to až tak nepřehání a samozřejmě se mnohoženství nepraktikuje. Ale to asi ten chytrolín neměl na mysli že???

A jeden můj arabský kolega ze studií mi kdysi posilněn alkoholem (mimochodem oficiálně taky zakázáno) sdělil, že když se ty jeho 4 baby (nejstarší 42 a nejmladší 20 a jejich X dětí) pohádají mezi sebou, zatáhnou do toho jeho jako "rozhodčího", tak je Pre- resp Post- menstruační symbol přítomen v rodině prakticky neustále, a on má někdy opravdu chuť s tím seknout a poslední na co myslí, je sex. Jen si to představte 4 manželky, 4 tchyně a všem učinit zadobře, to je úplně na palici a tak když vyjíždí na několikadenní výlet do pouště, jezdí zásadně bez ženských.

Takže opatrně s tím arabským vzorem.

Asi tento příspěvek nepřispěl k řešení našeho problému, ale napsat jsem to musel.

Všem civilizovaným Evropanům se omlouvám. To ostatní, nechť si to jedou prakticky vyzkoušet.

Hezký večer

Mirek
anonym
| 16. 2. 2015 15:30
Ozvala se tedy manzelka a tak mohla nam mnoho vysvetlit. Jako muzi pred svatbou anebo nekolik let pred tim jsme z vetsina z nas od kamaradu slysela, ze zeny o sex nemaji velky zajem, ze to pro mnohe v mem mladi bylo casto nemozne zadat sex pred svatbou. Kolik % je asi zen, ktere maji rady sex jako muzi - odhaduji tak 30% a asi stejne % je zen, ktere kdyz zustaly svobodne nikdy muzsky ud nevidely snad jen na obrazku.
Znamena to tedy, ze s 60% zen musi byt i v manzelstvi problemy- jinymi slovy zeny mohou mit spokojeny zivot i bez sexu.
Na druhe strane znal jsem pripady, ze kluk holku neojel, i kdyz spolu chodili
nekolik let a ta holka to zkusila s zenatym.
Opakuji co zde jiz jeden napsal - skoda, ze nejsme muslimove- tak muz nemusi prosit o sex a zena vi, ze mu musi podrzet a basta.
anonym
| 16. 2. 2015 10:12
Ahoj všichni,
taky jsem přečetla téměř všechny příspěvky a některé mne i pobavily
Mám přesně ten problém, o kterém píšete ke svému muži - tzn. jsem přesně na druhé straně... Mám k tomu ovšem nějaké důvody, které tu nikdo z vás neuváděl, takže nevím, zda vám jsem schopná svými pocity a událostmi pomoci, ale třeba, kdyby vám to vyšlo alespoň u jedné, bylo by to moc fajn...

Jen pro představu - teď jsme s manželem relativně v pohodě...

V době úplného nechutenství mi nelichotilo opravdu nic! Tzn. žádný víkend osamotě s ním, květiny nic takového... Natož vyhrožování, puntíky v kalendáři apod....

Z počátku mi pomáhalo, že jsme si odpoledne/večer sedli a povídali si co bylo přes den, co se událo, co bylo v práci, doma atd. Ráno pusa na rozloučenou, odpoledne pusa na přivítanou včetně dětí.... Časem pohlazení jen tak po zádech, po ruce... (i to byl pro mne problém) Milování si ještě ani dnes neužívám, ale snažím se dle potřeby vyhovět... Stále mne v posteli neláká a trápí mne to...

Třeba to trápí i ty vaše jen se o tom stydí mluvit - když nadhodím toto téma já, tak se u nás mlčí, vše se snaží vymlčet, tak na mlčení kašlete a mluvte - zpočátku o běžných věcech se zájmem a pak i těch co vás trápí...

Prima den
anonym
| 6. 2. 2015 08:08
Zprávička pro dámu. Předně díky za názor tzv. z druhého tábora.

Bez urážky prosím, ale Vy nečtete cizí názory pozorně, zato si vytváříte rovnou ty svoje. To je typicky ženský přístup (= povrchní četba a vzápětí lehce pohoršený názor).

1. Já jsem ženu neopustil tak, abych ji nechal tzv. děti, hypotéku a podobně na krku. Právě naopak. Všechno jsem doplatil, děti dotáhnul až do dospělosti / samostatnosti, prostě vyrovnal všechny dluhy a závazky tak, jak se na chlapa patří.
Taky jsem poctivě vyzkoušel všechny cesty, jak s ní o věcech mluvit, a jak manželství zachránit, ale na to musejí být dva. Tak snad z textu vyplynulo, že jsme se po cca. 25 letech ocitli každý na jiné "stezce".

2. Mnohokrát jsem ve svých příspěvcích zdůrazňoval, že mít vztah postaveny pouze na sexu je málo, ale že sex chápu jako tu sůl v pohádce. Tedy samotná sůl se jíst nedá, ale bez soli se taky nedá nic kloudného uvařit.
Neboli manželství není jen o sexu, ale manželství bez sexu je na na nic.

3. Tato diskuse je o sexu v manželství. Tedy zde logicky lidé píší o svých problémech v sexu. To nutně neznamená, že se zajímají jen a pouze sex. Kdyby nebyla diskuze takto úzce / specializovaně zaměřená, tak by se nedalo dobrat k žádnému konkrétnímu výsledku už jen proto, že by byla příliš široká.

4. Jestli jste ve svém druhém vztahu šťastná, tak Vám to i Vašemu choti ze srdce přeji. K Vašemu prvnímu choti jen tolik, že Vy jste se cítila ponížená, když Vám ukazoval puntíky v kalendáři, že už jste dlouho netento....
A co takhle jiný pohled na Věc. Totiž: Jak moc musí být normální chlap sexuálně frustrovaný, aby došel až k puntíkům. Kdo ho k tomu asi "dotavil"? Že by ženuška, která mu nedala ??? Nebo jinak. Zkuste svému stávajícímu choti dávat / nedávat (sex) stejně často / nečasto, jako tomu prvnímu, a schválně za jak dlouho se dostane k puntíkům v kalendáři? Tipuju, že do půl roku bude tzv. "na plech".

To je samozřejmě pouze řečnická otázka. Abych Vás trošku "poštouchnul". V každém případě Vám přeji ať Vám to klape, a i ten Váš názor, že ten Váš aktuální chlap je prostě "jiný" a nejde mu o "to" je fajn. Ukazuje, že jste zamilovaná a "tak to ma byt, protoze tak je to spravne" (Tankový prapor). Ať Vám to vydrží co možná nejdéle, a potom si případně vzpomeňte na rady, které jsem si dovolil formulovat pro dámy a dívky (2x týdně udělat partnerovi radost atd.).

Mějte se moc fajn

Mirek
anonym
| 3. 2. 2015 01:37
Zdravím, chřipka mi nedovolí spát, tak aspoň něco napíšu.

Díky za positivní reakci.

Když jsem psal / píšu do tohoto média, sleduji vlastně 3 cíle:

a) Utřídit si vlastní myšlenky a zformulovat je nějak "uchopitelně".

b) Poskytnout druhým můj pohled na věc a dát jim tak šanci, aby neopakovali moje staré chyby a nebo dospěli k vlastnímu poznání rychlejší cestou (tedy nemuseli nezbytně "vynalézat kolo stále znovu a znovu").

c) Ve skrytu duše doufám, že si ty příspěvky přečte i nějaká slečna /dáma / paní a zamyslí či dokonce zasměje se, a v zemích českých tak ubude jeden potenciální sexuální zoufalec, neboť jeho žena "prohlédne".

Cíle a) jsem v podstatě dosáhl.

Cíle b) jsem snad dosáhl (soudě dle některých příspěvků) alespoň částečně.
Docela mne štve, že nedokážu tento cíl b) realizovat ve vztahu k vlastním potomkům. Starší syn (21) začíná "vážně chodit se slečnou". Docela milá a pohledná dívka, ale když jsem měl možnost si prohlédnout a poslechnout názory potenciální tchyně (rozvedená ježibaba bez chlapa), tak na mne šly mdloby. Historie se začíná až neuvěřitelně opakovat. Takhle nějak vypadaly moje ženuška a tchyně před 25 lety a jak "hezky" jsem dopadl, že ???

V dobách mého mládí se moji rodiče tvářili, že sex neexistuje, takže jediným informačním zdrojem byla rubrika Sally v Mladém světě.
To dnes naštěstí nehrozí, ale přesto jsem zkusil nadhodit se synkem mezi čtyřma očima "chlapskou otázku". Odpověď byla (pro mne) naprosto šokující. Po roce chození to je prej "nic moc", ale že doufá, že se to časem podá a když ona je taková hodná. Účastníkům fóra je určitě již jasné, že když to ve dvaceti "není vono", tak ve 40 bude maník tutově na suchu resp. lépe řečeno bude to v pr....li.

A odtud můj dnešní apel. Máte-li doma synátora, který si hledá stálou partnerku, pokuste se "otevřít oči" dřív, než strčí hlavu do chomoutu !!!!

Cíl c) je v podstatě nedosažitelný. Dam po 40, které by dokázaly zde sepsané texty pochopit, zasmát a vyvodit z nich nějaký vlastní závěr je poskrovnu. A rozhodně nemají zapotřebí šmejdit po takovýchto webech. V této chvíli spokojeně spinkají na rameni nějakého šťastlivce a nabírají sílu do nového dne.

Takže dobrou noc a hodně štěstí

Mirek
anonym
| 4. 2. 2015 19:59
TO MIrek: Mirku, priznam se, ze jsem tuto diskuzi precetla celou. Vase prispevky me pobavily( nevim, zda Vas to potesilo) a take docela prekvapily. Mno, kazdopadne jsem svemu choti rekla, ze na tom neni(nejsme) az tak spatne.
A ted vazne, Mirku...toto jsem napsala po prispevek do 22.1., pak me Vase prispevky spise vydesily, ci znechutily.
Nenapadlo Vas, ze na tom mate chybu i Vy?
Ze manzelstvi neni jen o sexu? Pisete mmj o hypotece, dome atd. Vite, ja si neumim predstavit, ze bych odesla od sveho muze kvuli tomu, ze mi neda...ci neda tak casto, jak chce on. A nechala mu na krku hypoteku, kterou jsme uzavreli spolu!, v manzelstvi uzavrenem v dobrem, ci zlem.
A jeste neco. Jsem rozvedena, po druhe vdana. Muj prvni chot si delal do kalendare puntiky, kdy jsme to delali. Kdyz uz to preslo, pro nej, unosnou mez, ukazoval mito se slovy- uz 14 dni nic! Takove ponizeni bylo hnusne. No, hodne jsme se kvuli tomu hadali. ...vynucoval si to hadkami, ruznymi narazkami, uzj sem fakt nemohla..V zameytnani jsem potkala sveho nynejsiho muze. ..Nechala jsem mu vsechno a odesla od neho. Ne, kvuli sexu, ale kvuli tomu, jak se choval.
anonym
| 4. 2. 2015 20:02
TO MIrek: jeste male vysvetleni- odesla jsem od prvniho muze. S druhym jsem dosud.
anonym
| 1. 2. 2015 10:41
Roky jsem se vnitřně trápil a ani nevěděl proč. Příspěvky od Mireka mi pomohly začít uvažovat jinak, taky ty knížky které uvedl . Díky Mirku.
anonym
| 22. 1. 2015 11:50
A ještě jedna řečnická otázka, na kterou jsem zapomněl.

Je vůbec reálné předpokládat, že lze cca. mezi 20 až 25 rokem života zvolit partnera / partnerku, se kterou / kterým budu intelektuálně, citově, sexuálně a ekonomicky kompatibilní celých následujících cca. 60 let ??? Za tu dobu se mohou partneři i okolní podmínky zásadním způsobem změnit, a co pak?

Rozhodně nechci radit k neuváženým rozvodům, ale ve světle výše uvedeného je rozvod naprosto přirozeným "lékem". Přeci nepůjdete (nepůjdu) stále dál a dál po cestě, která nikam nevede. Komu bych tím prospěl ???

A dost. Každý si to musí porovnat v hlavě sám.

Čau

Mirek
anonym
| 22. 1. 2015 11:35
Přeplněný pytlík = nespokojený / agresivní chlapík je jistě pravdivé sdělení.

Pokus interpretovat válečnické a násilnické sklony některých mužů jako důsledek sexuálního neukojení je perfektní fór. Stačí pak už jen vyzvat všechny ženy světa, aby v rámci boje za mír "ušu ... ly" všechny válečníky do úmoru, a bude po problémech. Já bych navíc radil, zaměřit se i na dosud mírumilovné pány, a brát soulož s nimi jako prevenci (aby se ze mne nestal islamista) !!!

Bohužel tahle svěží a novátorská teorie nepočítá s dalšími motivy, jako jsou náboženská zabedněnost či docela obyčejná nenažranost.

Na druhou stranu skromný pohled do historie ukazuje, že páni diktátoři si v posteli většinou moc nevrzli. Adolf děti neměl, vlastně se neoženil a s Braunovou to asi nebyl žádný zázrak, od Josifa Visarionoviče žena chtěla utéct (tak ji radši soudruzi "zasebevraždili"), Kim použité milenky odsuzuje k trestu smrti, atd.

O tom, že neuvolněné sperma tlačí na mozek, netřeba pochybovati, stačí se podívat, co již drahná léta produkují mozky katolických kněží.

No to jsme ale poněkud odbočili od tématu.

Rada, co s tím (sexem) je až dětinsky prostinká:

Máte chuť na šunku, vezměte si kus (písnička od O. Havelky)

alias

Máte chuť na sex, nenechte si ji zkazit od nějaké frigidní a hloupé slepice.

A nebo si nechejte chuť na sex zajít, a zdůvodněte si to podle libosti nábožensky, morálně, odpovědností k dětem, ..... atd.

Bude to znít hrozně kacířsky, ale provokativní otázky zní:

1. Má žena, která nechce souložit (lhostejno z jakého důvodu) právo chtít totéž i po manželovi (platí i v opačném gardu)?

2. Co z toho bude taková žena mít? Věčně nasraného chlapa ?

3. A nebo ještě tvrději. Musí být chlap, který doma nedostane, a proto souloží bokem, nezbytně také špatný otec a obecně "zlý/nemorální" člověk?

4. Jak vůbec souvisí to, zda mám rád své děti a to, s kým souložím?

5. Monogamie má svůj logický (= zaopatřovatelský) smysl v době, kdy je žena v jiném stavu a když jsou děti nezletilé. Ale děti odrostou a pak už je monogamie "jen" dobrovolná, tedy založená na .... lásce duchovní a fyzické ..... nebo snad pokračuje "ekonomická" vazba až do smrti ??? I v dnešní době? Proč?

6. Naštěstí je příroda mnohem moudřejší, než všichni lidé dohromady. Jak se prodlužuje průměrná délka života, "stíhají" manželské páry vychovat děti (cca. 20 let monogamního soužití) a pak se mohou (viz rozvodové statistiky) svobodně rozhodnout, zda spolu zůstanou, vstoupí do nového svazku nebo chtějí žít single. Vědátoři, náboženští žvanilové a moralisté si mohou říkat co chtějí, statistiky mluví jasně.

Hezky den

Mirek
anonym
| 21. 1. 2015 06:12
Musím reagovat na poslední příspěvek od pana doktora Anonyma... resp, chci jen vyzdvihnout jednu podstatnou věc, která byla naznačena v posledním odstavci "To pravo proto bylo omezovano poddanym, aby jim zbylo tolik zen, ktere meli k disposici kdykoliv na ten sex meli chut", a která souvisí i s arabským mnohoženstvím... Pokud má 1 (moci)pán, nebo arab, muslim... 3, 4, nebo i 5 žen, pak logicky se dalším 2, 3, či 4 mužům žena nedostává vůbec... Co se stane s hordou nadržených chlapů, kteří nemají do čeho "píchnout" (fakticky i obrazně) a nemají ani vidinu (byť jedné "chladné") manželky? Začnou znásilňovat (Evropa - neboť to procento mužů "nevlastnící" ženu je malé), válčit (celý svět), drancovat, rabovat (Asie) a zakládat islámský stát (netroufám si odhadovat, na jaké procento mužů se nedostane žena, když si někdo (opět neznám statistiky, kolik jich je) usurpne víc žen pro sebe, ale evidentně jich je dost na to, aby zburcovali půlku světa... Jinými slovy, chlap s plným pytlíkem se mění v krvelačnou všehoschopnou šelmu. Závěr ať si z toho každý udělá sám a ženy by se z toho měly poučit, neboť dokud ženy neuspokojí své muže, budou na světě války. Howgh
Jo, a vzhledem k tomu, kolik na světě válek je, je snad jasné, že v tom opravdu, ale opravdu nejsme my, zde zatím jen pouze diskutující, sami...
anonym
| 17. 1. 2015 18:51
Cekam, zda se najde nejaky odbornik sexuolog, aby k tem vsem nazorum se vyjadril. Ja jsem lekar, ale ne sexuolog a nechtel jsem tedy zatim do teto diskuse zasahovat, ale musim.
Sex v prve rade neni neco jen pro zadostive, ale vychazi z podstaty mnozeni vsech zivych tvoru.
Nikdo nepochybuje, ze za miliony let zivota na zemi nikdo ho neusmernoval a
a dukaz je nejen u primitivnich kmenu, ale i u zvirat podobnych zvyklosti.
Nikdo nemohl pozorovat jak samec prosi samici, aby mu podrzela anebo aby
ho odmitala, pokud nebyla v te dobe brezi.Extremni vzor je na pr. u kohoutu a slepic, ktera zrovna zobe, kdyz na ni kohout skoci.K nam nejblizsi jsou opice a tam jak znamo skoci opicak na opici uplne znenadani a neceka, aby byla
pripravena.
Proc u cloveka tomu tak neni ?. Samozrejme na to mela vliv cirkev a
tehdejsi slechta nebo mocipani od kralu az po mistni vladce.Vsichni tito
vlivni bud meli k disposici sluzky, ktere jim rady podrzely anebo farari meli hospodyne.Bylo to tedy pokrytectvi, kdyz presvedcovali poddane, aby se ridili bibli -.nesesmylsnis nepozadas manzelku sveho blizniho atd
Uzakonili, ze nikdo nesmi mit nez jednu zenu a trestali toho, co to nedodrzuje.
Doslo to tedy tak daleko,ze i nejen muzi ale i zeny pokladali sex za neco necisteho, ktery lze uplatnit jen za ucelem plozeni. Nelze se pak divit, ze i nektere manzelky se naucily, ze muz se nema dozadovat pohlavniho styku, pokud neche mit dalsi dite.Ac odsuzujem mohamedany, pak moznost, aby mohamedan mel nekolik zen jen umoznuje muzum, aby nemusel trpet, kdyz jiz jeho hormany nelze stale potlacovat a ty druhe zeny o tom vedi.
Je pak otazkou zda je pro manzelku tak krute, jak jednou jeden znamy nemecky sexulog napsal- ze v manzelstvi dochazi k znasilneni zen.
Proc primitivni narody nebo vyspela domaci zvirata jako kralik,kohout,byk,
atd se nebrani pohlavnimu styku kdykoliv,kdekoliv a jakkoliv.
Pokud nekdo namitne, ze lide jinak mysli to je sice pravda, ale pud i pohlavni
se neohlizi na vsechny okolnosti a jakmile samec ma hormony, tak skoci na samici kdykoliv se mu naskytne prilezitost.,
Asi to bylo v davne dobe omezovano,. aby ten kral, slechtic nasel vzdy
divku nebo zenu, ktera jeho chtic neodmitla - jen se bala, aby se o tom nikdo nedozvedel.To pravo proto bylo omezovano poddanym, aby jim zbylo tolik zen, ktere meli k disposici kdykoliv na ten sex meli chut.
Zkusme jednou to uplatnit jako ty kralove.

.
anonym
| 14. 1. 2015 18:25
Tak jsem si od doby, co jsem tu nebyl, vše pozorně přečetl...
Mirek to má v hlavě srovnaný, to se musí nechat.
Děti velké, baráku/bytu je ochotný se vzdát ku prospěchu svých ratolestí a vidina několika set tisíc do začátku je dostatečně uklidňující.
Částečně závidím a klobouk dolu před tímto odvážným činem (odvaha je od slov odvážit, či též rozvážit, či zvážit...)
To my, s dluhy, kam se podíváme, bez vlastního bydlení a s dětmi, které ještě ani nechodí do školy holt budeme muset vyhlížet a) šťastnější zítřky (nereálné) b) plnoletost děcek... Opravdu mi přijde kruté dětem kazit dětství vlastní chybou a nerozvážností... Znám své děti a vím, že by jim to mooooc ublížilo.... výrazně víc, než ubližuje mně nedostatek ventilace.
Myšlenky arginmaxu se zříkám, měl jsem tucha, že to bude podvrh, jen jsem chtěl, aby mi to někdo potvrdil.
Zdarrrr
anonym
| 14. 1. 2015 11:01
Chlapi s Vámi je to těžké.

Každý tu brečí, že mu ta jeho nechce dát, a že by chtěl sex.
Ale ono samo od sebe se nikdy nic nestane!!!!!
Nechat to být a spokojit se s čučením na porno celých příštích x (x= 10 nebo 15 nebo taky 20 let či dokonce déle) je "skvělé" ne-(řešení).
Podle mne existují jedině 2 ospravedlnění takového "neřešení", a sice pokud by manželka byla nějak těžce nemocná a/nebo pokud jsou děcka ještě nedospělá. Všechno ostatní jsou VÝMLUVY !!!

Ve všech ostatních případech si za to, že nemá sex, může chlap ÚPLNĚ sám. Neumí si o něj říci té stávající partnerce a/nebo je příliš líný / blbý na to, aby se rozhoupal k nějakému řešení.
Tudíž mu nezbývá, než si ho honit tajně u obrazovky a srdceryvně si stěžovat. Dobře mu / vám / nám tak.

Připodobnění:
Ne každý, kdo hraje, vyhraje. Ale lze se 100 % jistotou tvrdit, že kdo nehraje, ten NIKDY nevyhraje.

A teď se s tím nějak popasujte. Bulánkové ubulení.

Mirek
anonym
| 11. 1. 2015 17:14
Ja sa ešte ospravedlnujem za preklepy... Písal som tak na rýchlo, lebo žena behala okolo mna a zrovna sme dostali návštevu
anonym
| 11. 1. 2015 14:22
Pre kolegu barta- to riešenie s tým pornom máme spoločné

A pre Mirka .:
No ja práve toho "konca" chcem vyhnúť - nechcem sa rozvádzať... Ďalšie problémy mať okolo "delenia si majetku", kto kam pôjde, čo k to komu dá z čoho (kedže máme aj byt v bezpodielovom spoluvlastníctve) a pod. Svedomie nedá, aby som si hladal aj tú bokovku -poznám sa, mal by som výčitky svedomia a aj v prípade, žeby som "použil" aj ten salon... To by ma zožieralo.
Ja viem, že luďom ktorí nájdu cestu spôsobom ako si Mirek našiel a pohladal si novú priatelku , človeku odpadne kus balvana zo srdca ! Verím tomu.. Ale musí ten človek mať na to "povahu" (???-sorry, neviem iné slovo ktoré by to presnejšie vystihlo použiť)
Já neviem... zatiel som v štádiu neutrálneho života-že ano z voze ani na voz, no jednoducho to zatial nechám plávať...
Čas všetko ukáže. Takže zatial to riešim ako som už písal bart- pornom
anonym
| 8. 1. 2015 17:58
S ohledem na me stari, radeji nereknu kolik mi je, ale jsem jiz dlouho duchodcem a mozna vyjimkou, ze mam chut na sex stale.Nedivim se paprdum jako ja, ze hledaji babu o 20-30 let mladsi, nebot tam lze jeste cekat povoleni k soustani .O tom, ze moje dnes stara nemela nikdy chut na sex bych mohl napsat knihy a zavidel jsme tem chlapum, ktera si je pritahla a nutila do sexu.
Ja jiste na tom neco krasneho, kdyz zena ma sama prani, aby na ni vlezl, jak rika moje stara.Moje zena vsak k tomu za cely zivot asi od svych 35ti let pristupovala k tomu jako k neprijemne povinnosti. Ja jsem v tom videl vrchol vzajemne lasky a tak jsem o to snazil. Ale jakmile jsme ji pohladil, nebo chtel dat pusu, tak se odtahla a kdyz jsme ji vycital, ze je studena - frigidni - jako lednicka, tak nekdy si lehla, roztahla nohy a rekli tak na mne vlez, aniz by sebou pohnula. To byl takovy sex jako kdyz mam gumovou kundu.
Sel jsem nekdy do bordelu a rekl jsme ji to, ze tam se na mne ta prostitutka alespon usmeje ale ty pri sexu se stale mracis.
ZAVER: po studovani ruznych poznatku sexuologu a zjisteni, ze jsou zeny, ktere nebudou za zadnou cenu soustat, coz neni normalni.
Priroda nas stvorila, aby sexem se lide mnozili a k tomu maji mit oba dva stejnou chut a jestlize to neni - PAK jsme si vzali dusevne nemocne zeny.
V posledni dobe se zjistuje, ze u mnoha lidi se nazyva jedna z dusevnich chorob - naruseni osobnosti a k tomu se dodava, ze takovi lide nemaji radi nejen sex ale ani zadne pratelstvi.
JAKY JSME TO BYL BLBCEC A TI OSTATNI ZE JSME SI VZALI ZENU KTERA TYTO CHOROBY ZDEDILA A BYLA HADAVA;
Proc jsme se nezajimali jako byla jeji mama nebo i tata- byl to vesely nebo vesela osoba nebo se rada hadala a muze pokladala jen uzitecneho pro prachy. Ja uz jsme stary a nemuze to zmenit ale vy mladi najdete si jinou ktera ma, jak rika Zeman, peknou, veselou a otevrenou kundu.
anonym
| 6. 1. 2015 17:49
Aby vam nebolo smutno, tiez sa pridam do klubu..

S manzelkou zijeme 5 rokov, predtym sme spolu 2 roky chodili. Mame dve deti, obe v skolke, obaja pracujeme.

Prvych par rokov to bolo dobre, manzelka sexovala rada a casto. Uzival som si jej pozornost, aj rozne specialitky.

Po narodeni deti sa vsetko zmenilo. Nepomohla ani skolka, ani to, ze sa vratila do zamestnania.

O tom, ze o nu mam stale zaujem vie, ale nejaku aktivitu uz davno nerobi. Aktualne spolu spime mozno 2x mesacne.
O specialitkach si mozem nechat zdat - uz len klasika.

Inak je mila, pracovita, zodpovedna, samostatna, mam ju rad a stale ma vzrusuje. Ja nechlastam, nefajcim, chodim pravidelne do prace, neflamujem, nijako hrozne som nepribral, na hygienu si potrpim..

Rozne narazky na frekvanciu stykov som mal - bez odozvy.
Ci ma milenca neviem a uprimne povedane - pokial by to bolo len o sexe, aj keby som o tom vedel, neprekazalo by mi to.

Ako som sa s tym vysporiadal?

Pozeram porno.

Ma niekto lepsi napad, co s tym?
anonym
| 10. 7. 2015 11:18
Naprosty souhlas
anonym
| 17. 7. 2015 16:00
Radeji neuvedu kolik je mi let, ale jsme uz pres 5olet zenaty a mam zkusenosti jako zde zadny jiny, nebot tak stary dedek uz vetsinou nemuze.
Mohl bych vam vypravet jake trapeni jsem mel se svoji zenou brzy po svatbe,
byla zkratka frigidni. To znamena nikdy ani pred svatbou mne nelakala na sex, a kdyz ano tak se slovy tak si na mne vylez a delej rychle.
Pak jsem si vynutil a kazdy sex lx za 14 dni napsala do kalendare a drive jsem nesmel na ni vlezt, jak rikala.Posilal jsem ji k psychologovi, nebot to
neni normalni, aby zena mela k sexu takovy odpor.
Podeziral jsem ji, zda nemela prede mnou nejaky sok ze sexu, ze ji nekdo
znasilnil atd, nebot se pri sexu nejen ani neusmala ale jen mracila.
Rekl jsem, ze i ta prostitutka se na chlapa usmeje -tak rekla tak si ji najdi.
Samozrejme, ze jsem chodil do bordelu - sex za 1 tis., i kdyz jsem ji to nerekl, ale ten sex smoji zenou to by malokdo chtel - za sekundu, co jsem se udelal,
ihned vstala, sla do koupelny - zadne libani, laskani atd.
Rekl jsem, ze si radeji koupim gumovou kundu a ta mi po skonceni nebude nadavat.
Teprve nyni jako stary dedek jsme se docetl, ze takove zeny jsou dusevne nemocne- rika se tomu porucha osobnosti a neda se to lecit. Takove zeny maji nejen odpor k sexu, ale i k mazleni,libani a jsou bezcitne.
Zil jsme tedy jako na pul svobodny ale jako vul, zadnou jinou zenu jsem nehledal - prostitutky mne vyhovovaly.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
3. 7. 2020 13:30
41546
Uivatel_5446516
3. 7. 2020 12:45
264
Milka1
3. 7. 2020 09:09
7130
vaka89
1. 7. 2020 11:43
322
vaka89
1. 7. 2020 11:19
120
alexpacovs...
30. 6. 2020 19:52
301
alexpacovs...
4. 5. 2020 17:25
45
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:28
64
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:14
49
alexpacovs...
29. 6. 2020 21:06
19
Uivatel_5444599
23. 6. 2020 22:27
63
Uivatel_5443514
18. 6. 2020 23:52
29
luciapraha
9. 1. 2010 16:32
20
dumdum
2. 2. 2017 09:52
33
Nikiy
5. 7. 2017 16:00
269
SvudnaVeverka
16. 1. 2020 05:30
198
Uivatel_5437240
26. 5. 2020 17:45
32
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud