Hubnutí v oblasti břicha - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

hubnutí v oblasti břicha

Diskuze

hrůza
Brouček
| 25. 2. 2009 19:13
hrůza, tak dobře sem začala a přez vánoce do teď sem zase přibrala já se picnu.a opět začínám znovu.
štastný vstup do Nového roku
Teushka
| 29. 12. 2008 19:49
:), určitě, pěkně to oslav všechno, alkohol je tolik kalorický ale :D... krásné svátky, a s počítáním - možná také začnu - znova :D papa
Teushka
Brouček
| 29. 12. 2008 19:35
Ahoj,ten aerobik no nevím kvůli astmatu,ale co vím tak lékař mému vnukovi doporučil pohyb a má taky astma,asi musíš pomalu zvyšovat zátěž při tom aerobiku jenže je to kolektivní cvičení a budeš jen stěží dávkovat zátěž,jinak každý pohyb navíc je fajn,jak já říkám je lepší než drátem do oka. Já se celé svátky nevážila až 5.1.09 pak ti napíšu.Ale myslím že ty dvě kg budou spět. Jinak kdyby sme se neviděli Šťastný nový celý rok,a po novém roce s vervou do hubnutí,vrátím se k počítání.
díky moc :)
Teushka
| 29. 12. 2008 18:44
Broučku, moc díky za podporu . říkala jsem si, že už mi sem napíše někdo jenom, že to mám prostě smůlu a at se jdu litovat jinam, nebo nevím... Konzultovala jsem svůj problém dost často, s kamarádkou chceme zkusit aerobik, na to mi ale zas někdo jiný říká, že s mým astmatem mě to zabije, a hlavně zas odradí, že je to moc náročný. tak nevím, posilování břicha dávám stranou dokud nebude místo - máme ted v bytě spolubydlícího navíc a mačkáme se v pokoji, není ani kde si lehnout na zem. ale stejně to moc nevidím. kamarádka se mi chystá ušít pravý stahovací korzet, který vyřeší onu pneumatiku. zbytek je mi jasné, jíst méně. Je to pro mě těžký, když se přejídá i přítel, který vyžaduje vaření a když si nedám hodně, je schopný sníst celý hrnec jídla. tudíž jako v dětství - cpu se mega porcema, přiznávám. navíc jíme večer. Jinak myslim, že volím jídla dobře - od posledního příspěvku jsem zhubla 2 kila bez mučení. jsem spíše schopná nejíst, než sportovat - včera jsme bruslili a sípala jsem (astma) ještě dvě hodiny, jediná jsem měla vlasy spocené ještě celé posezení ve vinárně a dneska mě bolej nohy, že nevím - fakt nechápu, že dost lidí tohle uspokojuje zatím jsem se vzhledem ještě realtivně v normě, ale už nosím jen černé věci :( držím palečky moc! más mou podporu, to je jasné :o)
pneumatika-Teushka
Brouček
| 28. 12. 2008 19:12
Děvče moc ti rozumím,ani já nemám valné výsledky jen dvě kg,ale zase mi nevadí se hýbat,ale znám holky které zhubly aniž by se moc hýbali, myslím tím sport,ale to potom musíš opravdu hlídat co dáš do pusy.Hlavu vzhůru budu sem teď chodit častěji a budem spolu konzultovat co která sníme a snad nám to půjde.Já nevypadám na svá kg,aspoň to lidé říkaj ale je to tím že ikdyž sem tlustá tak tím že cvičím tak to nevypadá tak katastrofálně.Vydrž a pokrčuj,časem si zvykneš jíst méně ,skus najít kámošku k procházkám.
brisko
DoctorHouse
| 27. 12. 2008 00:40
souhlasim- pouze CVICIT CVICIT CVICIT..hodne pit a neprejidat se
ach jo
Teushka
| 28. 11. 2008 11:30
Ahojky Broučku, jak to jde? Doufám, že podle plánů U mě nic moc, orbitrek jsem kvůli návštěvě (abych ji nerušila) vyměnila za plavání, ale tam se časově nedohrabu víc než jednou týdně. A ted už nejsem schopná nějak najet zas na ten orbitrek, odvykla jsem vstávat o dvě hodiny dřív a už se nevyhrabu. Motivace, že za takovou dřinu zhubnu do ideálu nejdřív za půl roku mě děsí Jíst méně a zdravěji myslim zvládám (až na zeleninu - tu nemusím). Zvládla jsem dokonce nejíst uplně (někdy jsem jako studentka musela dietit chtě nechtě).... ale asi z toho mám to své bříško. Podle BMI jsem v normě, když to skryju dobrým oblečením, vypadám celkem "v normě", ale to bříško mi ted přetéká strašně, jsem opravdu jak ve 4-5 měsíci a zezadu mi leze fakt hnusná pneumatika - a trika se mi zvedají. Očekávám asi reakce, že mám překonat lenost a prostě denně cvičit půl hodiny aerobní a pak posilovat, a to denně půl roku nejmín... a jíst zrní a zeleninu a ne večer a pravidelně. ach jo, na sport, který by mě bavil - dance aerobik (a jakékoli tance)
- zatím vůbec nemám peníze... nevím, jestli se pneumatiky dá zbavit opravdu tak pro mě silným sebezapřením, které se má tím pádem malou pravděpodobnost, že u toho vydržím. Asi je to problém s motivací no... No tak tak... Uvažuju už i o liposukci...
děkuji
Brouček
| 12. 11. 2008 07:51
Také potřebuju podporu,myslím psichickou.Jde mi to dolu ale pomalu sem docela dobře nastartovaná,tak uvidím,nenech se otrávit a pomalu protože to není dieta ale chceme jíst tak abysme nepřibírali a když zhubnem tím líp. .Pamatuj je to na celý život, musíme se naučit jíst méně a zdravěji. ahoj.
Děkuji
Teushka
| 11. 11. 2008 19:38
Moc děkuju Minutky budu přidávat citlivě. Také se snažím i míň jíst, když už tak dřu :) Uvidíme, dala jsem si za cíl do fóra jednou za čas písnout - bude mě to víc nutit (snad) nepolevit.
Moc držím palečky s Tvým předsevzetím a výdrží !! Také za čas napiš, jestli to "zvládáš" podle plánu.
... tak cvičím už 9 dní
Brouček
| 11. 11. 2008 18:53
Teushka vydrž,každej pohyb je dobrej,a každej pohyb se počítá,pomalu zvyšuj čas a vydrž.
také sem se do toho dala
Brouček
| 11. 11. 2008 18:49
taky sem se naštvala a přitáhla opratě, jím méně a cvičím,mám i první úspěch ,dvě kg dole.Je to běh na dlouhou trať.
... tak cvičím už 9 dní
Teushka
| 11. 11. 2008 10:32
...16 minut (zvyšuji čas) na orbitreku a pak jdu malinko posilovat bříško. Přítel mi na to řekl, že nemám čekat při tak krátké délce cvičení zázraky Já vypouštím duši, leje ze mě mega, myslim, že nějaký ten zázrak by měl časem přijít Uvidím. Zatím mám radost, že jsem vydržela něco, co mě tak "bolí" tak dlouho. Ale ta motivace je taky teda nic moc, ale uvidím no. DRžím palce i těm, kdo jsou na tom podobně
Mě taky ne :(
Teushka
| 29. 10. 2008 12:53
Ahojky, po mega době :) bříško mám ještě větší než, když jsem se dušovala, že začnu i přes puboše cvičit, páč jsem se zabouchla a nic jiného než válení se u televize a přejídání rok neprovozujeme ... Myslim, že jestli takhle budu pokračovat (zatím jse přibrala "jen" 10 kilo), tak jsem do roka metráková, ač jsem malinkatá. Takže od příštího týdne (ted pracuji přesčasy-snažím se ale i ted preferovat aktivitu nad leností), začínám znova a vážně... orbitrek každé ráno a posilování,jde mi o víc věcí než jen krásu, jde o pocit ze sebe, života a vůbec.... ted jsem vážně jen "hnila",ach jo. Jo, a co ten odkaz? Můžeš ho prosím Pavlin nějak aktualizovat? nebo mám googlit? Jinak - jsem sem opět zabloudila díky právě googlu - zdá se, že je to jedinečná a nejlepší diskuze o hubnutí v oblasti bříška
Pavlin
Brouček
| 10. 10. 2008 19:43
nejde mi to otevřít
Pavlin
Brouček
| 10. 10. 2008 19:40
dík hned jdu číst
hubnutí břicha
Pavlin
| 10. 10. 2008 15:38
zdravim ve spolek,
dnes jsem našla docela hezky clanek na toto tema:
hubnutí břicha článek.
neco z toho se da pouzit

hezky den

Pavli.
ahoj všem
anonym
| 16. 6. 2008 14:58

ještě jsem u vás nic nepsala ,ale musím říct ,že já se snažím také zhubnout ,ale nemám pevnou vůli ,jsem také roční k 1952 takže to je náročnější.Srdečně jsem se zasmála na příspěvku,posilování břicha s prděním ,tak kdyby tohle stačilo ,tak jsme všechny štíhlé kočky ,ale zasmála jsem se dost takže jen tak dál ,já když cvičím tak hubnu průběžně všude,po silné dietě ve 40 se mi udělala celulitida ,tudíž už vím, sice pozdě ,že nejíst je na hubnutí to nejhorší a proto jíst jako cukrovkář a cvičit jak Olinka Šípková a je to doma ,
ach jo
Brouček
| 16. 6. 2008 14:17

hrůza,nedaří se a nedaří,váha mi stávkuje.
Terry
Brouček
| 13. 4. 2008 21:08
160/77kg,je to asi 5let sem taky přestala kouřit.Ta váha je nyní 4kg sem už sundala. Přechod je sv.... těžko se přemáhá.Škoda že nejsme blízko mohli jsme hubnout s mamkou spolu.
Terry
Brouček
| 13. 4. 2008 21:03
tak brusle mám už za sebou,loni sem to zkoušela a docela mi to šlo,ale jak mě příšerně bolely nohy,po chvilce sem je musela sundat,mám kleslý klenby na nohou,jak sem se snažila bolest přemoci tak sem sebou švihla na zem,a byl to tvrdý dopad,tak sem to už nepokoušela.Ale jinak sem pro každou špatnost.
moje mamka
Terry
| 12. 4. 2008 22:21
Broučku, jsi asi jako moje mamka, ta je ročník 56, měří 163 cm a tak je na ní taky každé kg vidět. V září přestala kouřit a bohužel chidina přibrala asi 8 kg, tak je z toho teď nešťastná a taky bojuje s tím, jak to shodit.
Taky se sice hodně pohybuje - hraje závodně kuželky, nebo třeba jezdí na kole, ale s váhou se jí nijak nedaří pohnout. Slíbili jsme si, že letos spolu zkusíme kolečkové brusle, já jsme díky jim minlé léto shodila asi 6 kg, tak se do toho chce dát se mnou a třeba to taky půjde.
Je to sranda, mě to moc bavilo - co ty nechtěla by jsi to zkusit?? Z kolečkových bruslí mám jen samé dobré ohlasy a třeba když k tomu vezmeš ještě jedno ze svých vnoučat také na brusle, může být srandy i hubnutí ještě víc....
Smiska
Terry
| 12. 4. 2008 22:17
Já jsem nejdřív shodila, protože jsem tam přijela pracovat do malé kavárny a nebylo moc času na jídlo, ale jak jsem se přestěhovala k rodině, tak jsem vše nabrala a k tomu ještě asi další 6 kg - hrůůůůza!!!! Takže až jsem se vrátila domů, měla jsem plné ruce práce s tím, abych to shodila - všechno mi bylo malé. Ale to už je před 5 lety, teď už je to zase relativně v pohodě - z 82 kg jsem na 68 kg
holkám
Brouček
| 12. 4. 2008 14:12

31.1.1953 už sem babča 6krát,ale stále ještě nechci bejt hajtra stará,ikdyž sem obézní tak sem dost pohyblivá.Jsem mrňavá a proto je na mě každé kg vidět.
Terry
Smiska
| 11. 4. 2008 19:03
Jéé, další angličanka! Já jsem v jižní části, kousek od Brightonu, a moc se mi tu líbí Taky jsem si našla přítele, takže do ČR se ještě rozhodně nechystam. Jinak hodně lidí, co odjelo do GB, má ten problém, že přibírají, ale u mě to bylo naopak, zhubla jsem tu kolem 3-4 kg a pořád si váhu udržuju. Asi je to tim, že nemusim jíst s rodinou, mám svůj byt, kde si i vařim. Jak to bylo u tebe? Přibrala jsi tu? Moje sestra (je to už víc jak 10 let, co tu pracovala) přijela doslova jako koule
Smiska a broucek
Terry
| 11. 4. 2008 15:29
Já vím, musím opatrně, s tou sádrou to opravdu není ono. Ale to věčné ležení, zvlášť dnes, když je tak krásně, je šílený. Ale snad už to brzy skončí a bude vše v pohodě.
Záda mě bohužel pořád bolí, včera jsem zkoušela cvičit na zemi, na tvrdé podložce, ale nic moc. Když čvičím ty horní břišní svaly - podle obrázků z těchto stránek - tak je to v pohodě, ale jak začnu psát nohama ve vzduchu písmena, nezvládnu souvisle napsat ani tři písmena po sobě a musím nohama na zem. Fakt nevím, co s těma zádama. Holt musím cvičit a cvičit, asi mám povolený zádový svaly
Holky jste fakt dobrý, že se takhle udržujete v kondici, hlavně ty broučku - 4 kg dole to je super. Taky bych je brala!!!
Já než jsem si udělal ten úraz, tak jsem taky hodně sportovala, ale nijak jsem nehubla - protože jsem hodně jedla. U mě je to z jídla, přiznávám se - fakt si někdy dopřeju. Přece jenom je nejdůležitější zkombinovat jídelníček s pohybem a půjde to

Broučku a kdy ses narodila?? Já 19.2. - jsem ještě tak tak vodnář, ale už nakukuji trochu do ryb

Smisku, taky jsem žila 3 roky v Anglii - nejdřív rok v Londýně, pak ve střední Anglii, kousek od Coventry a Birminghamu a pak na východním pobřeží, kousek od Ipswiche - kde ty žiješ??
pa pa holky
Brouček
Smiska
| 11. 4. 2008 14:07
Ten pejsek bohužel neni můj, patří rodině, kde pracuju. Žiju totiž už přes rok v Anglii
Terry
Brouček
| 11. 4. 2008 09:18
taky sem vodnář.
SMISKA
Brouček
| 11. 4. 2008 09:17
MÁŠ KRÁSNÝHO PEJSKA.
terry- smiska
Brouček
| 11. 4. 2008 09:15
kalanetiku cvičím mnoho let,jen jsem teď hodně lajdala,trochu sem marodila a pak sem se nemohla dokopat do tělocvičny,ale teď zase cvičím i doma ,sice jen trochu ale každý pohyb se počítá.Teď sem oprášila kolo a zase budu jezdit.I s kalanetikou se musí začínat opatrně,Terry zvlášť když ležíš.Cviky jsou popsané tady na Viktorce a mají to pěkně udělané.Sem si to vytiskla.Ahoj holky mažu se hýbat u PC bych nezhubla. Jo a dnes mám za sebou 30min. rotopedu a 15min. kalanetiku na břicho.PÁ PÁ PÁ
to Terry
Smiska
| 11. 4. 2008 09:00
Ještě jedna věc Terry, myslím, že to cvičení na posteli není vůbec dobrý nápad. Podle mého to nemůže mít vůbec dobrý účinek a vsadím se, že tě z toho musí i bolet záda. Tvrdá podložka je důležitá, ať k ní přicucneš bedra (což se na měkké matraci nedá). Být tebou, tak si s tím ještě udělám dovolenou, začla bych, až budeš opravdu fit a zatím se soustředila na správnou stravu...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
23. 4. 2024 19:22
70297
2112Hana
23. 4. 2024 18:39
11813
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video